Homeland

... recenzje i inne takie

Moderatorzy: boncek, Zolt, Pquelim, Voo

Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Homeland

Post autor: SithFrog »

Pierwszy odcinek Homeland spoko. Chociaż od razu pomyślałem po scenie na poczcie: ciekawe kiedy w skrzynce będzie fota Carrie :P

A z tym uwspółcześnianiem przesadzili. Uchodźcy, ISIS, ciarki przechodzą po plecach :P
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Seriale

Post autor: boncek »

SithFrog pisze:Pierwszy odcinek Homeland spoko. Chociaż od razu pomyślałem po scenie na poczcie: ciekawe kiedy w skrzynce będzie fota Carrie Obrazek

A z tym uwspółcześnianiem przesadzili. Uchodźcy, ISIS, ciarki przechodzą po plecach Obrazek
Niestety drugi odcinek wzbudził we mnie pewne obawy, ale zobaczymy jak to pociągną.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Seriale

Post autor: SithFrog »

Ja dziś obejrzę, może wydzielimy topic?
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Seriale

Post autor: boncek »

Dobry pomysł!
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Seriale

Post autor: SithFrog »

Homeland 5x02
Spoiler:
SithFrog pisze:ciekawe kiedy w skrzynce będzie fota Carrie :P
:lol2: :lol2: :lol2:

That escalated quickly :D
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Seriale

Post autor: SithFrog »

To co, wydzielamy? Ja nie mam praw.

Wkurzają mnie dwie rzeczy. Wiem, że to czepialstwo, ale zawsze wychodzi ze mnie jak serial/film mocno chce udawać rzeczywistość:

1. Quinn śledził tą całą Fatimę z taką gracją, że jestem w szoku, że go ktoś nie dorwał wcześniej z jej ekipy. Nie mówiąc o tym, że stacja benzynowa z milionem kamer to nie jest najlepsze miejsce na headshota.

2. Zły i podstępny, zbuntowany Hezbollahowy szef obozu ma Carrie na widelcu, samą w wilczej jamie i co? I nic, organizuje skomplikowany i ryzykowny zamach na dużą skalę, żeby ją dorwać. No chyba, że to miało być wyeliminowanie Carrie, ale tak, żeby każdy myślał, że zamach była na tego niemiaszka, a ona po prostu tam była.

Podoba mi się za to bardzo wątek rozgrywki w samym CIA. Eowina dzwoniąca do centrali i proponująca głowę Saula zamiast swojej - to może być super wątek.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5046
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Homeland

Post autor: Zolt »

wszystko ja, ech.... :P
SithFrog pisze:1. Quinn śledził tą całą Fatimę z taką gracją, że jestem w szoku, że go ktoś nie dorwał wcześniej z jej ekipy. Nie mówiąc o tym, że stacja benzynowa z milionem kamer to nie jest najlepsze miejsce na headshota.
yup.
SithFrog pisze:2. Zły i podstępny, zbuntowany Hezbollahowy szef obozu ma Carrie na widelcu, samą w wilczej jamie i co? I nic, organizuje skomplikowany i ryzykowny zamach na dużą skalę, żeby ją dorwać. No chyba, że to miało być wyeliminowanie Carrie, ale tak, żeby każdy myślał, że zamach była na tego niemiaszka, a ona po prostu tam była.
yup.
SithFrog pisze:Podoba mi się za to bardzo wątek rozgrywki w samym CIA. Eowina dzwoniąca do centrali i proponująca głowę Saula zamiast swojej - to może być super wątek.
a, to stąd ją kojarzę. Fakt, może być dobre.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Homeland

Post autor: boncek »

SithFrog napisał(a):
1. Quinn śledził tą całą Fatimę z taką gracją, że jestem w szoku, że go ktoś nie dorwał wcześniej z jej ekipy. Nie mówiąc o tym, że stacja benzynowa z milionem kamer to nie jest najlepsze miejsce na headshota.

yup.
yup

Co do 2 to chyba nie ten zły i zbuntowany szef obozu chciał ją załatwić przecież, tylko ktoś inny. W końcu po to potem ten przydupas złego i zbunotowanego przyszedł do Carry, żeby pokazać jej nagranie.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Homeland

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Co do 2 to chyba nie ten zły i zbuntowany szef obozu chciał ją załatwić przecież, tylko ktoś inny. W końcu po to potem ten przydupas złego i zbunotowanego przyszedł do Carry, żeby pokazać jej nagranie.
Tak tak, ewidentnie ktoś za tym stał. Ja mówię raczej o tym jak to przeprowadzili. Mają ją żywą i bezbronną, a silą się na jakieś bomby przy drodze. Chociaż tak jak pisałem. Może ktoś poluje na nią, ale ma wyglądać jak wypadek.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Homeland

Post autor: SithFrog »

Jak dla mnie robi się "za bardzo". Motyw Saula i Allison niepotrzebnie skręcił w tę stronę.

Reszta w miarę ok.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Homeland

Post autor: SithFrog »

Bonc, oglądasz?

Ja wiem, że ma być efektownie i w ogóle, ale kurde, CIA to największe patałachy na świecie :P

edit: samolot na 90% rozwaliły żydki, ta scena na obiedzie nie była przypadkowa :)
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Homeland

Post autor: boncek »

Właśnie nadrobiłem trzy ostatnie. :P
SithFrog pisze:edit: samolot na 90% rozwaliły żydki, ta scena na obiedzie nie była przypadkowa
Zaraz tam żydki. Obejrzyj jeszcze raz końcówkę, albo po prostu następny odcinek. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Homeland

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Właśnie nadrobiłem trzy ostatnie. :P
SithFrog pisze:edit: samolot na 90% rozwaliły żydki, ta scena na obiedzie nie była przypadkowa
Zaraz tam żydki. Obejrzyj jeszcze raz końcówkę, albo po prostu następny odcinek. ;)
Ooooo, czyli nie żydki? To oglądam dziś koniecznie.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Homeland

Post autor: boncek »

No końcówka czwartego odcinka dość jasno daje do zrozumienia kto za tym stoi i ocb. W piątym jest to pociągnięte dalej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5046
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Homeland

Post autor: Zolt »

Eowina mnie denerwuje.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Homeland

Post autor: boncek »

Mnie ta dziennikarka.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5046
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Homeland

Post autor: Zolt »

też prawda.
edit: ale bonzo, przecież ona walczy w imieniu ludu! Gdzie to lewicowe współczucie? :P
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Homeland

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:No końcówka czwartego odcinka dość jasno daje do zrozumienia kto za tym stoi i ocb. W piątym jest to pociągnięte dalej.
O rany, mam dziurę w mózgu. Co było w końcówce? Było coś jeszcze po scenie na lotnisku? Czy sugerujesz, że to Eowina stoi za tym? :P
boncek pisze:Mnie ta dziennikarka.
Plus milion. Jakbym wiedział gdzie jest ta skrzynka pocztowa Quinna to wrzuciłbym jej nazwisko :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5046
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Homeland

Post autor: Zolt »

Spoiler:
jeżeli to nie jest jakiś plan Saula i Nadala żeby pogrążyć ruskich i znaleźć kreta u siebie, to Homeland zmienił się w 17 mgnień wiosny.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Homeland

Post autor: SithFrog »

Robi się intensywnie, robi się fajnie.

Wkurzają mnie tylko w fajnym serialu motywy całkowicie z czapy. Np. Quinn. Już pomijam jak szybko i sprawnie uciec Jonasowi brocząc krwią. Ma chłop spluwę, a idzie nad jakąś wodę i ledwie żywy próbuje się przywiązać do pustaka. No kur... Mam nadzieję, że to mu się śni w gorączce :P

A rozgrywka całkiem niezła, w sensie ta szpiegowska. Chociaż znów mam wrażenie, że CIA to amatorzy. Chłopcy do bicia.

No i nie było chyba mówione wprost, czy Dar Adal jest teraz dyrektorem CIA?
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5046
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Homeland

Post autor: Zolt »

Spoiler:
Quinn chciał chyba tak walnąć samobója, żeby go nie znaleźli i Carrie miała ciągle szansę.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Homeland

Post autor: SithFrog »

Brzmi logicznie, ale w sumie nadal nie kumam dlaczego trup Quinna oznacza, że Carrie żyje.

Proof of death dostali, Quinn po fakcie się strzelał z ich hitmanem, zabił go, ale sam ranny nie przeżył. Skąd tu wniosek, że Matthison żyje?
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5046
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Homeland

Post autor: Zolt »

nie wiem, wierzę mu na słowo :P
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Homeland

Post autor: boncek »

Ja się zastanawiałem, czy on nie chciał upozorować jakiegoś porwania czy zemsty ze strony ludzi hitmana. Bo po co inaczej związywałby sobie ręce? Tam chyba nie było widoczne wprost, że on się przywiązywał do tego pustaka. Ale może już przysypiałem wtedy. :P
SithFrog pisze:No i nie było chyba mówione wprost, czy Dar Adal jest teraz dyrektorem CIA?
Wg. wiki Saul jest the Head of the CIA's European Operations, a Dar to chyba po prostu szef black ops.

edit - jednak mieliście rację:
Quinn prepares to kill himself by jumping into the water with a cinder block tied to him.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Homeland

Post autor: SithFrog »

Się dzieje! Trochę to wszystko po bandzie już, ale bez przesadnego analizowania - dynamiczny odcinek.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Homeland

Post autor: boncek »

Dobry odcinek! Tradycyjnie najsłabszy wątek Carrie, ale w sumie serial nas do tego zdążył przyzwyczaić.

Nie do końca rozumiem jak teraz będzie pociągnięty wątek Quinna, czy on zostanie jakimś mentorem tych Arabów czy co?
Natomiast tekst do tego łysego, że jihad jest w Syrii, ale tam by musiał walczyć - mistrzostwo świata.

Saul spoko, ale zastanawiam się czy faktycznie tak łatwo jest cofnąć autoryzację szefowi oddziału CIA.

Teraz zastanawiam się kiedy ta ruda pęknie. Czekam tez na jakąś ckliwą historię dlaczego przeszła na drugą stronę.

Zolt pisze: ale bonzo, przecież ona walczy w imieniu ludu! Gdzie to lewicowe współczucie? Obrazek
Nie jestem fanem inicjatyw typu Wikileaks. Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Homeland

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Natomiast tekst do tego łysego, że jihad jest w Syrii, ale tam by musiał walczyć - mistrzostwo świata.
Tak, to było mocne. W ogóle dziwnie się ogląda serial o aktualnych wydarzeniach.

A autoryzację pewnie łatwo cofnąć jeśli tylko czekasz na znak od szefa Saula i wszystko masz przygotowane :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5046
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Homeland

Post autor: Zolt »

boncek pisze:Natomiast tekst do tego łysego, że jihad jest w Syrii, ale tam by musiał walczyć - mistrzostwo świata.
tru.

Dobry odcinek, Eowinie zaczęło się palić pod dupą. Ale ciągle jestem zdania, że Saul z Darem ustawili to ;)
Teraz zastanawiam się kiedy ta ruda pęknie. Czekam tez na jakąś ckliwą historię dlaczego przeszła na drugą stronę.
może to walka o władzę w CIA, czy coś.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5046
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Homeland

Post autor: Zolt »

no, no. Fabuła zagęszcza się ;)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
dan
zielony
Posty: 62
Rejestracja: 10 czerwca 2015, o 09:14

Re: Homeland

Post autor: dan »

będzie, będzie się działo... :D
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Homeland

Post autor: SithFrog »

Jak myślicie? Eowinę odstrzelą Ruscy czy złapią Amerykanie? :)

Fajna przebitka do przeszłości. Fota Brody'ego na ścianie. Lubię takie smaczki.

A Ruscy mistrze od delikatnej, profesjonalnej roboty. Rozwalić Carrie w centrum wioski, w towarzystwie Allison, z broni bez tłumika. Szkoda, że nie granatem :D No i ciekaw jestem czy poszli za Carrie i mają ją na oku czy są baranami i olali.

A Quinn był taki chojrak i się zdziwił. Aczkolwiek nie kumam specjalnie po co go w ogóle wzięli. Chyba, że jakimś cudem od początku wiedzieli kim jest. Albo przykukali go z Dar Adalem w parku. Ciekawe.

Chociaż znów cierpnie skóra jak się to ogląda. Wracają robić zamach w Berlinie, a dopiero co jeden na serio tam udaremniono. Cienki lód mają scenarzyści pod nogami przez to wiązanie się z rzeczywistością.

No i niech mi ktoś wyjaśni końcówkę. Pomijam już durnowaty sposób z fotką w wygaszaczu na skojarzenie Eowiny jako zdrajcy.

O co chodziło z tym barem??? Po scenie w hotelu odniosłem wrażenie, że:
- Eowinie zależy tylko na forsie
- Eowina nie cierpi tego Irackiego patałacha
- patałach po tym jak wszedł Ruski do pokoju oddalił się jakby wykonał zadanie i miał resztę w dupie

Kompletnie mi się to nie klei do tego, żeby nagle Eowina z patałachem wyjechała na romantyczny rejs w swoje ulubione miejsce.

A jak nie było tam Ewoiny z nim to skojarzenie jest tym bardziej z czapy i przypadkowe i graniczące z niemożliwością.

Mówiąc krótko, WTF?
Obrazek
Awatar użytkownika
dan
zielony
Posty: 62
Rejestracja: 10 czerwca 2015, o 09:14

Re: Homeland

Post autor: dan »

SithFrog pisze: O co chodziło z tym barem??? Po scenie w hotelu odniosłem wrażenie, że:
- Eowinie zależy tylko na forsie
- Eowina nie cierpi tego Irackiego patałacha
- patałach po tym jak wszedł Ruski do pokoju oddalił się jakby wykonał zadanie i miał resztę w dupie

Kompletnie mi się to nie klei do tego, żeby nagle Eowina z patałachem wyjechała na romantyczny rejs w swoje ulubione miejsce.

A jak nie było tam Ewoiny z nim to skojarzenie jest tym bardziej z czapy i przypadkowe i graniczące z niemożliwością.

Mówiąc krótko, WTF?
dla mnie też to trochę naciągane było, chyba że chciała go wykiwać, pozbyć się i zgarnąć całą kasę, przynajmniej odniosłem wrażenie, że taki mógł być plan zanim Ruski się wplątał... ;)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Homeland

Post autor: SithFrog »

dan pisze:chciała go wykiwać, pozbyć się i zgarnąć całą kasę, przynajmniej odniosłem wrażenie, że taki mógł być plan
Ja myślę, że taki był plan, ale wydawało mi się że runął kiedy Akrobata okazał się ruskim szpionem.
Obrazek
Lobofc
Minion Korwina
Posty: 281
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:02

Re: Homeland

Post autor: Lobofc »

IMHO Eowina zachowywała się dziwnie podczas rozmowy z Carrie, była spięta i nienaturalna. Carrie to wyczula. Wiedziała również, że Akrobata jest również tym elementem, którego miała nie zobaczyć w tych aktach.
Kto jeszcze brał udział w tych wydarzeniach z 2005? Coś nie trybiło, nie wiedziała co, dopóty nie zobaczyła fotki i jej się ułożyło.

IMHO to jest jeszcze do przejścia. Bardziej irytująca jest sytuacja z Saulem. Dar Adal w ramach swojego śledztwa i podejrzeń powinien sprawdzić to, o czym powiedział mu Saul...
Awatar użytkownika
dan
zielony
Posty: 62
Rejestracja: 10 czerwca 2015, o 09:14

Re: Homeland

Post autor: dan »

Nieźle namieszała Eowina ;) a Quinn wścieklizny się nabawił :P no i finał się zbliża :D
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Homeland

Post autor: SithFrog »

Mocna ta scena z Quinnem. Nawet jeśli w ostatniej chwili obniżyli stawkę.

Eowina namieszała, ale chyba już się nie wywinie. Chociaż serial lubi fikać koziołki. Finał czwartego sezonu to była sromotna porażka USA.
Obrazek
Awatar użytkownika
dan
zielony
Posty: 62
Rejestracja: 10 czerwca 2015, o 09:14

Re: Homeland

Post autor: dan »

ostatni finał fiknął niezłego koziołka :P zobaczymy jak będzie za tydzień ;) coś wiadomo czy kolejny sezon będzie?
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Homeland

Post autor: SithFrog »

Jeszcze trzy odcinki, zobaczymy jak się rozwinie zanim pomyślimy o kolejnym sezonie. Ja po trzeciej serii zakładałem, że serialu już nic nie uratuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Homeland

Post autor: boncek »

Trochę już kombinują za bardzo z tym wątkiem szpiegowskim. Najpierw Eowina wpada w panikę i popełnia błąd za błędem by zaraz mówić Ivanowi, że ma się uspokoić i pomyśleć. I wymyśla genialny plot twist. A Dar to oczywiście kupi, bo CIA to banda debili, a w dodatku każdy może sobie rekrutować agentów jak chce, bez żadnego zgłaszania tego nigdzie. ;)

Najlepszy imho wątek z Quinnem póki co.


BTW. czy tylko ja myślałem, że w tym safe house SVR przywita ją nie Ivan tylko ten ziomek co zatrudnia Carrie?
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Homeland

Post autor: SithFrog »

"Trochę już kombinują za bardzo z tym wątkiem szpiegowskim. Najpierw Eowina wpada w panikę i popełnia błąd za błędem by zaraz mówić Ivanowi, że ma się uspokoić i pomyśleć."

Tak, ale zauważ, że wcześniej Ivan mówił, że Eowina najlepiej czuje się jak jest w ogniu "double game" i faktycznie. Za każdym razem najmądrzej działa jak ją przycisną na serio.

"Dar to oczywiście kupi, bo CIA to banda debili, a w dodatku każdy może sobie rekrutować agentów jak chce, bez żadnego zgłaszania tego nigdzie. ;)"

No to jest problem serialu od początku. Wszyscy w CIA poza Carrie i czasem Saulem to debile :P

"BTW. czy tylko ja myślałem, że w tym safe house SVR przywita ją nie Ivan tylko ten ziomek co zatrudnia Carrie?"

Ja się spodziewałem, że zarobi kulkę bez większego gadania.
Obrazek
Awatar użytkownika
dan
zielony
Posty: 62
Rejestracja: 10 czerwca 2015, o 09:14

Re: Homeland

Post autor: dan »

SithFrog pisze:Jeszcze trzy odcinki, zobaczymy jak się rozwinie zanim pomyślimy o kolejnym sezonie. Ja po trzeciej serii zakładałem, że serialu już nic nie uratuje.
coś mi się pochrzaniło, że to już ostatni odcinek będzie :P za dużo Gry o Tron ;)
jak rudzielec zadyndał to też nie dawałem im żadnych szans, ale w końcu po ponad roku zmusiłem się trochę i nie żałuję :D jestem nawet gotów zaryzykować stwierdzenie, że im dalej tym lepiej ;)
SithFrog pisze:"BTW. czy tylko ja myślałem, że w tym safe house SVR przywita ją nie Ivan tylko ten ziomek co zatrudnia Carrie?"

Ja się spodziewałem, że zarobi kulkę bez większego gadania.
a ja myślałem, że ruski kropnie Eowinę :P
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Homeland

Post autor: boncek »

"Trochę już kombinują za bardzo z tym wątkiem szpiegowskim. Najpierw Eowina wpada w panikę i popełnia błąd za błędem by zaraz mówić Ivanowi, że ma się uspokoić i pomyśleć."

Tak, ale zauważ, że wcześniej Ivan mówił, że Eowina najlepiej czuje się jak jest w ogniu "double game" i faktycznie. Za każdym razem najmądrzej działa jak ją przycisną na serio.
Pewnie masz rację, ale mnie to jakoś zirytowało. :P

Swoją drogą to ciekawe czy to rozwiążą w tym sezonie, czy będzie cliffhanger z Carrie i Saulem w pierdlu. A potem cały szósty sezon to będzie ich oczyszczanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
dan
zielony
Posty: 62
Rejestracja: 10 czerwca 2015, o 09:14

Re: Homeland

Post autor: dan »

niech siedzą, byle Quinn przeżył :-P
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Homeland

Post autor: SithFrog »

Przeżyje, aczkolwiek cholera wie w jakim stanie. Wiedziałem co się stanie, ale powiem wam, że ta scena jak się ślini zrobiła na mnie ogromne wrażenie.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Homeland

Post autor: boncek »

Deep throat force fuck kinda guy? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Homeland

Post autor: SithFrog »

Ju sik fak :lol2:
Obrazek
Awatar użytkownika
dan
zielony
Posty: 62
Rejestracja: 10 czerwca 2015, o 09:14

Re: Homeland

Post autor: dan »

hmm... słabo, bo nie połyka :D
ja tez jestem pod wrażeniem tej sceny :D
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5046
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Homeland

Post autor: Zolt »

miałem nadzieję, że ruski odstrzeli Eowinę. Zawiodłem się :(

Ta ściema z werbowaniem agenta ruskiego wywiadu jest tak grubymi nićmi szyta, że pewnie Adal w to uwierzy.

Ciekawe czy Quinn będzie warzywem i jak długo. Czy ludzie z CIA nie podadzą mu cudownego testowego serum, które go naprawi w 24h, albo sprawi, że wyrośnie mu druga głowa.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Homeland

Post autor: SithFrog »

Niektóre detale mnie smucą. Opakowanie po atropinie wypadło z worka na śmieci? Niga plis.

Otto During zaskoczył mnie na plus. Przez chwilę myślałem wręcz, że jest częścią spisku z sarinem.

Laura Sutton czy jak tam tej durnej dziennikarce - mam nadzieję, że będzie w metrze podczas ataku.

Eowina - fajnie, że pomaga, ale powinna to robić z bronią przy skroni.

Dwie laski zamiast wyspecjalizowanych ekip poszukiwawczych. No to było słabe. Tak samo jak motyw, że pokazali Quinna w TV jak "umiera".

Aczkolwiek podziwiam ich odwagę, że wspomnieli o Paryżu...

No i to w sumie detal, ale czemu młodzi Niemcy syryjskiego pochodzenia rozmawiają sobie po angielsku (w szoferce :) )?
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5046
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Homeland

Post autor: Zolt »

dziennikarka - brak słów.

Eowina niepotrzebnie ściemniała z tym agentem. Mogła powiedzieć, że wiozła mu pomarańcze i łyknęliby to bez mrugnięcia okiem, rasowy Stirlitz.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
ODPOWIEDZ