Wylewanie Ciechana z kąpielą

... wszystko, co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles

Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: boncek »

A czy Wy też będziecie od teraz wylewać Ciechana? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Kalten »

Nie, nawet mam dwa do wypicia :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Sobies »

boncek pisze:A czy Wy też będziecie od teraz wylewać Ciechana? ;)
Ktoś bardzo celnie napisał w komentarzu, który mi się nawinął o tym temacie, że cała ta nagonka jeszcze bardziej podkręci sprzedaż i zapewni darmową reklamę marce Ciechan.

Ja tam również nie zamierzam z niczego rezygnować, choć Ciechana piję baaaardzo rzadko, a szkoda bo to zacne piwko.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Halaster »

Ciechan i Lwowek to wlasciwie moje ulubione piwa, spozywam na okraglo wiec tym bolesniejsza strata - ja juz nie kupie ;)
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Gregor »

A o co chodzi z tym Ciechanem?
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Voo »

Halu - gdybyś naprawdę chciał wyrazić swoje potępienie to byś kupował tuzinami i wylewał i kupował i wylewał. Na pohybel homofobii. Widocznie jednak dobro środowisk LPG eee... LGBT nie leży ci na sercu :P
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Piccolo »

Gregor pisze:A o co chodzi z tym Ciechanem?
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: SithFrog »

Ciechan Wyborny to moje ulubione piwo i będę je pił nawet jak zmieni właściciela na geja faszystę zwalczającego heteryków. Sorry, taki klimat.

A cała akcja super, reklama warta miliony plnów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Kalten »

Gregor pisze:A o co chodzi z tym Ciechanem?
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... n__To.html
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Gregor »

Kalten pisze:
Gregor pisze:A o co chodzi z tym Ciechanem?
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... n__To.html
Yhm...

Gówno mnie obchodzą prywatne poglądy producentów produktów, które kupuję i nie lubię takich "zastraszających" akcji zahaczających o krypto faszyzm. Kupię na złość Ciechana w weekend :)

Bardziej mnie obchodzą motywy na linii firma - klient. Dlatego na mojej czarnej liście są sklep Avans i Polsat. Chuj im w dupę :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Kalten »

Avans to akurat zbankrutował :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Gregor »

Kalten pisze:Avans to akurat zbankrutował :D
To teraz Polsat mi został :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Crowley »

Chyba jutro kupię jakiegoś Ciechana. Albo dwa. :P
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Mithrandir
zielony
Posty: 295
Rejestracja: 5 maja 2014, o 14:36

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Mithrandir »

Na szczescie dobre piwo juz dawno wyszlo poza hispterskie spelunki i nawet Grand Prix mozna bylo czasem w zabce czy odido dorwac :roll: Tak wiec na pewno taka reklama Jakubiakowi nie zaszkodzi, co cieszy bo im wiecej bedziej mial na nowe inwestycje tym lepiej dla piwoszy :]
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: boncek »

I to nas właśnie różni ciągle od zachodu niestety. Bo tu nie chodzi konkretnie o temat wypowiedzi pana Jakubiaka, tylko o jakiś taki totalny prymitywizm i prostactwo użyte w niej. Bo niech on sobie gada co chce prywatnie przy kieliszku, czy do żony, co mnie do tego. Jednak takie zachowanie publiczne należy uważam potępiać. I nie dlatego, że mowa o pedałach, po prostu prostactwo i buractwo w życiu publicznym należy tępić. I tyle.

Niestety u nas wszyscy klaszczą, do tego teraz pewnie stanie się pan Jakubiak bohaterem szeroko pojętej prawicy, a z Ciechana zrobi się symbol narodowego radykalizmu. :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Dragon_Warrior »

a o co właściwie poszło? tzn za co ten tekst poleciał właściwie?
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: boncek »

Michalczewski wsparł jakąś kampanię LGBT.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4997
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Zolt »

już walić to, że to człowiek, który powinien dbać o swoją markę.

Kto normalny, jak mu się coś nie spodoba w postępowaniu drugiego, pisze mu żeby possał fiuta mamie? I to, kurde, "przy ludziach"?
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Voo »

Hola, hola. Ja nie jestem ani prawicowy ani lewicowy. Śmieszą mnie po prostu takie histeryczne akcje, które i tak nikogo by nie "ukarały", co najwyżej może zwolniły z pracy trochę bogu ducha winnych ludzi, ewentualnie pozbawiły ich świątecznej premii. Za głupotę uważam też niszczenie jakichkolwiek dóbr a już na pewno trunków. Poszło o WPIS NA FACEBOOKU, jedno zdanie do Michalczewskiego, nie o jakieś publiczne tyrady czy też bezpośrednie, dyskryminujące działania. Michalczewski może iść z tym do sądu albo strzelić gościowi z liścia, nie ma potrzeby, żeby różowe legiony mówiły mi co mam robić, pic czy wylewać.


P.S. Jabłek też nie jadłem, zapomniałem napisać, że nie jestem patriotą ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4997
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Zolt »

mnie też to ani ziębi, ani grzeje. Po prostu mocno dziwne wydało mi się takie wystąpienie gościa, który jest właścicielem jednego z większych browarów w Polsce, który ciągle rozwija biznes i który powinien wiedzieć, że nie wszystko co pomyśli nadaje się do napisania/powiedzenia w miejscu, które z założenia nie jest prywatne i będzie powtórzone. A że nie jest to przypadkowy Kowalski z Pcimia Dolnego, to ktoś podłapał i poszła plota w kraj, że dissuje Michalczewskiego. Reklama piwa? Antyreklama? Nie jest ważne jak się mówi, żeby tylko mówili?

Dla mnie to po prostu dziwne i głupie.

Edit: Zjadłem dwie antonówki i myślałem wtedy o Smoleńsku. Jestę patriotom?
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: boncek »

Jeśli mnie pamięć nie myli to on jeszcze o tym mówił w wywiadzie dla natemat bodajże. I mnie różowe legiony też nie są potrzebne, żeby stwierdzić, że prostakowi swoich pieniędzy dawać nie będę. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mithrandir
zielony
Posty: 295
Rejestracja: 5 maja 2014, o 14:36

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Mithrandir »

Ze prymityw to niestety prawda. Ale ten kolo ogromnie przysluzyl sie do odrodzenia polskiego browarnictwa i ciagle inwestuje w jego rozwój. U piwowara to dla mnie ważniejsze niz kultura osobista.
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Piccolo »

P.S. Jabłek też nie jadłem, zapomniałem napisać, że nie jestem patriotą ;)
Zerwałeś z Polskością!


Tak, z jednej strony mam głęboko w pompie co i jak wypowiada ten Pan, sra mnie to bo nie oceniam go ale jego produkt a produkt ma dobry. Zawsze byłem jednak za tym, żeby oddzielać osobę od produktu. Na tej samej zasadzie zwisa mi zachowanie niektórych piosenkarzy jeżeli grają muzykę, która mi się podoba.
Ale też z drugiej strony facet zachował się jak idiota i zapomniał jednocześnie, że jako osoba publiczna, nie ma prawa, publicznie swojego zdania wygłaszać... znaczy prawo ma ale musi się liczyć z ciężkimi konsekwencjami swoich wypowiedzi.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: SithFrog »

Jobs był chamem, burakiem i dyktatorem, który podkradał pomysły i czasami łamał ludziom kariery. Mam nadzieję, że nikt tu nawet nie myśli o kupowaniu czegokolwiek z Apple.

Poza tym zgadzam się w 100% z Voo :)

A co do detali:

Najpierw napisał tak:

http://m.natemat.pl/ee5073466b908694449 ... ,0,0,0.png

Na swoim prywatnym koncie fb. Potem w wywiadzie mówił tak:
– Jeśli homoseksualiści chcą adoptować dzieci, niech one będą 18-letnie, by mogły decydować. Nie ma żadnej przyczyny, dla której można by pozwalać na adopcję przez homoseksualistów niemowląt, i dzieci bezbronnych – powiedział Jakubiak.
A po zadymie z wpisem na fb pisał tak:
Zdecydowałem się zabrać głos w związku z falą komentarzy dotyczących mojej wypowiedzi, którą opublikowałem na portalu społecznościowym dotyczącej możliwości adopcji dzieci przez osoby homoseksualne. Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni moją wypowiedzią, a w szczególności jej emocjonalną formą.

Nie było moją intencją krytykować nikogo w takich ostrych słowach, jednak zawsze w tematach dotyczących dzieci jestem bezkompromisowy. Pozostaję wierny swoim przekonaniom i podtrzymuję swój sprzeciw na popieranie adopcji dzieci przez homoseksualistów.
Wrzucam, bo z niektórych powyższych wpisów można odnieść wrażenie, że facet jest jakąś forpocztą krucjaty zabijającej homoseksualistów :roll:

edit: Jak definiujecie osobę publiczną?

edit edit: znajomy na fb (i były ŚGKowiec):

"W sumie to może powinniśmy mieć świadomość, czy jemy odpowiednio postępowe masło, tolerancyjne rzodkiewki i wrażliwą społecznie kiełbasę. Obiecuję, że zacznę na to kiedyś zwracać uwagę, ale dopiero wtedy, jak przestanę odróżniać smaki.

A Ciechan Lagerowy jest pyszniusi, jak dla mnie mogą go nawet robić arabscy naziści z krwi malutkich pand."

:roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: boncek »

Nie przypominam sobie, żeby Jobs kazał Gatesowi albo Wozniakowi ssać fiuta swojej starej na Facebooku czy innym Twitterze, ale może mnie coś ominęło. ;)

Ja już pisałem, że temat jest drugorzędny, tak samo byłem zniesmaczony jak pani Wójciak napisała na FB, że wybrano papieża chuja, czy jakoś tak. Mnie generalnie denerwuje, że takie rzeczy zyskują poklask.

I proszę Cię, jak jesteś szefem firmy to nie masz czegoś takiego jak "prywatne konto" na FB.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Nie przypominam sobie, żeby Jobs kazał Gatesowi albo Wozniakowi ssać fiuta swojej starej na Facebooku czy innym Twitterze, ale może mnie coś ominęło. ;)
Polecam biografię Jobsa. Szerze polecam. W niektórych momentach można dosłownie spaść z fotela ;]

A Jakubiak wpis na fejsbuku miał prostacki, nikt z tym nie dyskutuje, śmieszy tylko rozmach reakcji i darmowa reklama. To właśnie uruchamia falę poklasku. Ja np. zgadzam się z tymi (stonowanymi) wypowiedziami Jakubiaka dot. homo-adopcji ale wpis do Michalczewskiego to było buractwo pierwszej wody.

Swoją drogą, z tym "papieżem chujem" to dobre porównanie. Był wtedy jakiś szumnie zapowiadany bojkot tej baby/jej działalności? Pytam, bo nie wiem, ona chyba jakiś teatr prowadzi(ła)?
Obrazek
Awatar użytkownika
Mithrandir
zielony
Posty: 295
Rejestracja: 5 maja 2014, o 14:36

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Mithrandir »

Prowadzila miejski teatr, utrzymywany z podatków i w statucie pewnie majacy tyrady o krzewieniu kultury itp. Mimo wszystko to troche co innego niz prywatny browar :)
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: boncek »

Ale miał jakieś PRowe wtopy, skandaliczne wypowiedzi czy po prostu był bezwzględnym biznesmenem?

Dla mnie fakt, że ktoś taką wypowiedź traktuje w formie reklamy znaczy, że coś jest nie tak z poziomem dyskusji w naszym kraju.

Co do Wójciak to bojkot był, a teatru już nie prowadzi, bo ją Grobelny wyjebał. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: boncek »

Tutaj dobrym porownaniem jest Michael Richards, lepiej znany jako Kramer z Seinfield. Po tym jak w 2007 roku zaczął krzyczeć nigger na jakiegoś czarnego kolesia, który cały czas przeszkadzał mu w standupie, facet spotkał się z taką krytyką, że po prostu zniknął z życia publicznego prawie z dnia na dzień i do dziś jest trendowaty. U nas pewnie byśmy się dowiedzieli, że no przecież użył historycznie poprawnego określenia, więc o co chodzi. W ogóle zuch chłopak, bo pokazał bambusowi gdzie jego miejsce. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Dla mnie fakt, że ktoś taką wypowiedź traktuje w formie reklamy znaczy, że coś jest nie tak z poziomem dyskusji w naszym kraju.
Reklamę robią GW i wylewający Ciechana. Gdyby nie ta akcja w życiu nie wiedziałbym, że istnieje ktoś taki jak Jakubiak i że powiedział to co powiedział.
boncek pisze:Tutaj dobrym porownaniem jest Michael Richards, lepiej znany jako Kramer z Seinfield. Po tym jak w 2007 roku zaczął krzyczeć nigger na jakiegoś czarnego kolesia, który cały czas przeszkadzał mu w standupie, facet spotkał się z taką krytyką, że po prostu zniknął z życia publicznego prawie z dnia na dzień i do dziś jest trendowaty.
Fantastyczny przykład. Jak z gadki o kobiecie winnej gwałtu. Nikogo nie obchodzi prostak i chamidło, które przychodzi na stand up i przerywa show, przeszkadza aktorowi. Ważne, że aktor jak go uspokajał użył słowa nigger. Czyli słowa, którego ŻADEN biały człowiek użyć nie może, a czarny komik na stand upie używa go 6 razy na minutę. Wtedy jest zabawne :) Nie chcę bronić Richarda, bo nie wiem kto zacz ale jak widzę, że to on jest tym złym w opisanej sytuacji to mnie śmiech ogarnia. Nie waż się bonc zwracać uwagi jak ci się kobieta wciśnie do windy i walnie wózkiem w kostkę, bo cię wyizolujemy od społeczeństwa na lata :P

To jak nasze pożal się boże tolerancyjne media. Korwin dający w gębę Boniemu bez świadków, gdyby nie płacz Boniego nikt by się nie dowiedział - bojkot Korwina. Facet w sukience daje w ryj innemu, za nazywanie "dziwakiem" czy coś w ten deseń - Rafalala we wszystkich stacjach i programach.

Postęp :cool:
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: boncek »

Ja szczerze pisząc to do dziś nie wiem kto to rafalala, a codziennie słucham Tok FM. ;)

Co do Ritchardsa:

Michael Richards Spews Racial Hate -- Kramer Raci…: http://youtu.be/BoLPLsQbdt0

Oceń sam. IMHO ciut go poniosło, ale ja słucham liberalnych mediów więc pewnie się nie znam. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Voo »

Akurat Amerykanie mają bardzo długą tradycję histerycznych polowań na czarownice/komunistów/zdradzających mężów etc. i całe szczęście, że wykazujemy większy rozsądek w potencjalnym niszczeniu ludzi (patrz np. nagonka na Tigera Woodsa).

Bo gdybyśmy żyli w Ameryce, to Michalczewski nie byłby żadnym celebrytą i autorytetem ze swoimi rozwodami, bójkami i procesami i nikt by go o wspieranie LGBT czy czegokolwiek nie prosił. A tak wiemy, ze to po prostu swój chłop, robi coś dobrego ze swoją fundacją a resztę można zrozumieć, życie wielu sportowców, zazwyczaj prostych ludzi z dużą kasą, jest podobne.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Crowley »

Zauważam, że prowadzimy dyskusję o wylewaniu piwa, bo ktoś komuś poradził ssać kutasa jego mamy. Czujecie absurd?
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: boncek »

No producent tego piwa poradził ssać kutasa matce, więc co w tym absurdalnego. Jak mnie źle obsluza w restauracji, to też ją olewam i więcej tam nie chodzę. Same thing.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Ja szczerze pisząc to do dziś nie wiem kto to rafalala, a codziennie słucham Tok FM. ;)
Jeśli to Twoje jedyne źródło informacji to może. Jakbyś zahaczył choćby o onet, wyborczą, Polsat albo TVN to byś wiedział :)
boncek pisze:Oceń sam. IMHO ciut go poniosło, ale ja słucham liberalnych mediów więc pewnie się nie znam. ;)
Poniosło go bardzo ale video pokazuje tylko moment wybuchu więc ciężko powiedzieć na ile uzasadnione to było. Poza tym każdy się czasem zagotuje - patrz Christian bale na planie Terminatora 4.
boncek pisze:No producent tego piwa poradził ssać kutasa matce, więc co w tym absurdalnego. Jak mnie źle obsluza w restauracji, to też ją olewam i więcej tam nie chodzę. Same thing.
No nie do końca.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: boncek »

Dobra, nie mam czasu na jałowe dyskusje niestety, to już nie te czasy. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Dobra, nie mam czasu na jałowe dyskusje niestety, to już nie te czasy. ;)
Dlaczego jałowe? :> Odnośnie mojego posta:

1. Rafał Lala był w Polsacie, w GW wałkowali temat do znudzenia, w TVN tez się chyba przewinął, na onecie także.

2. Rzucasz hasło, że kolesia słusznie wykluczyli z życia publicznego po użyciu słowa nigger, a potem wrzucasz wideo gdzie widać sam wybuch emocji ale nic co mogło do niego doprowadzić. Ciężko ocenić czy koleś miał rację unosząc się w ogóle i w szczególe - w tak "zamaszystym" stylu.

3. Wg mnie jest spora różnica między niepiciem piwa, bo właściciel marki coś buraczanego chlapnął, a złą obsługą w restauracji.

Nie wiem jak można opisać to bardziej merytorycznie i niejałowo.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: boncek »

To nie był przytyk w Twoja stronę, jestem w pracy i po prostu nie mam na to czasu.

Ale szybko odpiszę. :p
1. Nie interesuje mnie to, bo w żaden sposób mnie to nie dotyczy.
2. Wyzwanie kogoś i nazwanie go chujem czy coś w ten deseń, a powiedzenie, że 50 lat temu wisialbyś na drzewie (raczej nie na hamaku) to trochę inna sprawa.

3. Nie chcę dawać prostakowi pieniędzy. Są inne piwa.
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3876
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: PIOTROSLAV »

boncek pisze: 3. Nie chcę dawać prostakowi pieniędzy. Są inne piwa.
+1
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: SithFrog »

Nie dajesz prostakowi i tysiącu zwykłych ludzi, którzy dla niego pracują. Warto o tym pamiętać w lewicowej zapalczywości ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3876
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: PIOTROSLAV »

daję komuś innemu i innym tysiącom zwykłych ludzi
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Jutsimitsu »

A ja nie kupuje Ciechana i go nie kupię, o! Ostatnio odkryłem jakieś (chyba) Ukraińskie piwo, ciemne z dodatkiem kolendry. Jedno z najlepszych piw jakie piłem.

EDIT: Jak je odnajdę to powiem co to było :P

EDIT2: Dobra, już pamiętam: Czernihowskie Biała Noc.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Sobies »

Jutsimitsu pisze:
EDIT2: Dobra, już pamiętam: Czernihowskie Biała Noc.
Domyślam się w którym miejscu w Łodzi je kupiłeś ? ;)

Jak zjadę już na stałe to zajrzę tam i z pewnością kupie dla spróbowania.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Gregor »

Ja tam nie ogarniam co ma wspólnego piwo do burackiego tekstu prezesa browaru. Jakbym miał się przejmować prywatnymi poglądami i kulturą osobistą producentów towarów, to trzeba by jeść kamienie :P

No i to SS decydujące kto ma prawo być w tej mitycznej "przestrzeni publicznej", a kto nie jest przerażające. Dalszym szczeblem będzie ostracyzm osób, które piją "homofobiczne" (wtf?) piwo i próby niszczenia ich interesów...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Jutsimitsu »

Sobies pisze:
Jutsimitsu pisze:
EDIT2: Dobra, już pamiętam: Czernihowskie Biała Noc.
Domyślam się w którym miejscu w Łodzi je kupiłeś ? ;)

Jak zjadę już na stałe to zajrzę tam i z pewnością kupie dla spróbowania.
Oczywiście że tam... ale mam złe wieści, wypiłem już cały zapas jaki mieli i trzeba czekać na dostawę :(
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: SithFrog »

Tylko nie mów, że nadal zamierzasz pić Ciechana Gregor, TY HOMOFOBIEEEE!!!!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Gregor »

SithFrog pisze:Tylko nie mów, że nadal zamierzasz pić Ciechana Gregor, TY HOMOFOBIEEEE!!!!!!
Nic nie poradzę, że lubię ten homofobiczny smak :(

Ale do Forda nie wsiądę, ani filmu Disneya nie będę oglądał! Wstyd wspierać potomków antysemitów! :)

No i kopię Gry Endera też będzie trzeba spalić. Chuj tam, że w książce nie ma ani słowa o gejach...
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Wylewanie Ciechana z kąpielą

Post autor: Crowley »

Gregor pisze:Chuj tam, że w książce nie ma ani słowa o gejach...
No no! Nadzy chłopcy pod prysznicem? Starsi mężczyźni przytulający małych chłopców? Niebezpieczne rejony, zdecydowanie.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: boncek »

PIOTROSLAV pisze:daję komuś innemu i innym tysiącom zwykłych ludzi
+1

Mamy wolny rynek. Jak kupuję leżąca po lewej stronie Coca-Colę zamiast Pepsi, to też mam pamiętać, że w mojej lewicowej zapalczywości ktoś w Pepsi straci pracę? ;)

Swoją drogą to zabawne, że ja cały czas odwołuję się do stylu wypowiedzi i tym motywuję swoją decyzję konsumencką, a Wy uparcie walicie w bębenek homofobii. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Razorblade »

boncek pisze:Swoją drogą to zabawne, że ja cały czas odwołuję się do stylu wypowiedzi i tym motywuję swoją decyzję konsumencką, a Wy uparcie walicie w bębenek homofobii. ;)
swoja droga ciekawe ze wypowiedz na prywatnym profilu (tak, taki przedsiebiorca to mimo wszystko nie jest osoba publiczna) robi taki szum medialny i nagle z tego powodu komus przestaje smakowac jego piwo ;).

ja tam za ciechanem nie przepadam - czasem wypije, ale wole inne browary jednak... ale cala sytuacja pokazuje jak pojebany system panuje obecnie - nie zgadzasz sie z mniejszoscia i jeszcze to powiesz na glos - masz przejebane bo zgnoimy Cie na kazdym kroku...
ODPOWIEDZ