Luźny II

... wszystko, co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles

Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźny II

Post autor: boncek »

Voo pisze:Stres? Ja kiedyś zjechałem na tym jakieś 12 kilo w kilka miesiecy. Wymieniałem wtedy cała garderobę :P
Potwierdzam. Ostatnio w ciągu miesiąca zrzuciłem 10. ;) Na razie wróciło tak z 3kg, ale to zasługa paluszków i piwa tak naprawdę. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Luźny II

Post autor: Kalten »

Kurwa, zwichnąłem nogę w kostce wyciągając z samochodu. Tylko ja tak umiem :sciana:
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Luźny II

Post autor: Voo »

Kogo wyciągałeś z samochodu?
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźny II

Post autor: boncek »

No nogę!
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Luźny II

Post autor: Kalten »

Dobre :D Nie ma to jak słownik w telefonie :D WYSIADAJĄC :D
Obrazek
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Luźny II

Post autor: DaeL »

boncek pisze:Potwierdzam. Ostatnio w ciągu miesiąca zrzuciłem 10. Na razie wróciło tak z 3kg, ale to zasługa paluszków i piwa tak naprawdę.
Matkobosko, 10 kg w miesiąc to naprawdę dużo. Ten stres to od pracy, czy od zamknięcia w piwnicy Josefa Fritzla?
:)
Ja od dwóch tygodni liczę kalorie (codziennie deficyt 800-1000kcal); robię przebieżki; pilnuję, żeby zawsze było powyżej 10 tys. kroków dziennie... i schudłem dwa kilo. Jeszcze tak z sześć muszę zrzucić, żeby wrócić do swojej normalnej wagi. Niech mnie ktoś zestresuje.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny II

Post autor: LLothar »

DaeL pisze:(codziennie deficyt 800-1000kcal)
Tez tak robilem na poczatku roku przez kilka miesiecy. Nie dokladalem zadnych cwiczen fizycznych, bo len jestem ;). Efekt byl taki, ze musialem maszyne do robienia dziurek w paskach kupic.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7429
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźny II

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Czyli głodówka?
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7486
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźny II

Post autor: Crowley »

Znaczy nie da się schudnąć żrąc lody i pijąc piwo? :(
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7429
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźny II

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Teoretycznie możesz jeść wszystko, tylko musisz wziąć "tabletkę po"...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny II

Post autor: SithFrog »

DaeL pisze:Ja od dwóch tygodni liczę kalorie (codziennie deficyt 800-1000kcal); robię przebieżki; pilnuję, żeby zawsze było powyżej 10 tys. kroków dziennie... i schudłem dwa kilo. Jeszcze tak z sześć muszę zrzucić, żeby wrócić do swojej normalnej wagi. Niech mnie ktoś zestresuje.
E tam. Dopiero co Cię widziałem. Mi się podobasz.
Obrazek
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Luźny II

Post autor: DaeL »

LLothar pisze:Tez tak robilem na poczatku roku przez kilka miesiecy. Nie dokladalem zadnych cwiczen fizycznych, bo len jestem . Efekt byl taki, ze musialem maszyne do robienia dziurek w paskach kupic.
Dziwnym nie jest. Łatwiej zjeść o tysiąc mniej kalorii niż ten sam tysiąc kalorii spalić. Ale mnie właśnie dlatego dziwi tempo zrzucania wagi przez boncka. Bo nawet przy dużym deficycie kalorii i codziennym lekkim wysiłku fizycznym, nie jestem w stanie chudnąć szybciej niż 1kg tygodniowo. Co by zresztą miało sens, bo ponoć 1 kg tłuszczu ma wartość energetyczną ok. 7 tys. kcal.
Matthias pisze:Czyli głodówka?
Nie do końca głodówka. Moje dzienne spalanie kalorii to jest (w zależności od tego czy jestem aktywny, czy nie) - od 2600 do 3200 kcal. Więc żeby chudnąć 1 kg tygodniowo muszę przyjmować 1600 do 2200 kcal. Ale to się da zrobić bez głodowania. Weź sobie wszystko co jesz normalnie, wywal stamtąd słodycze, słodzone napoje i rzeczy smażone na głębokim tłuszczu (frytki) i gwarantuję Ci, że zmieścisz się w 2200 kcal. A jak się nie zmieścisz, to wywal jeszcze masło.
Jest tylko jeden haczyk. Trzeba te kalorie jednak liczyć, bo człowiek ma skłonność do podżerania słodkości od czasu do czasu. A jak sobie zdasz sprawę, że mały snickers ma tyle kalorii co pół Twojej kolacji, to jednak łatwiej będzie go sobie odmówić.
SithFrog pisze:E tam. Dopiero co Cię widziałem. Mi się podobasz.
Żaba, Ty fetyszysto :)
A tak na poważnie, to dziękuję, ale od początku roku regularnie przybywało mi kilogram (bynajmniej nie mięśni), więc najwyższa pora trochę to zjawisko odwrócić. Tym bardziej, że jak przyjdzie jesień, to się człowiekowi nie będzie chciało tyłka ruszyć.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny II

Post autor: SithFrog »

To Cię miało zestresować :)

A z tym spalaniem masz rację. Sensowna i zdrowa ilość to ok 1kg tygodniowo. Szybsze zrzucanie wagi jest niestety niezdrowe.
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Luźny II

Post autor: Halaster »

10 kg w miesiac to zazwyczaj efekt ciezkiego stresu, ja kiedys po rozstaniu schudlem 6 w miesiac, 10 to juz hardkor :)
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny II

Post autor: LLothar »

DaeL +1. Moja zmiana diety polegala glownie na:
- woda zamiast soku do posiłku (250 kcal mniej)
- max 1 szt. czegos słodkiego (50 kcal mniej)
- ograniczenie obiadu, np 2 kawalki pizzy zamiast 3 (275 kcal mniej)

I juz wychodzi. Chudłem może 500g tygodniowo, ale jak robi się to trochę dłużej, to efekty są.
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Luźny II

Post autor: Larofan »

llo ty na obiad jesz 3 kawalki pizzy? O_O
ja jem caly dzien... 2 kanapki, twarozek/serek wiejski i jogurt jakis pitny jako sniadanie 1 i 2
na obiad miecho jakie z ryzem slodki jakis kompot do popicia potem jeszcze jakas zupa na dobitke
wracam do chaty i jem a to kabanosy a to se cos slodkiego typu mentosy kupie.. czasami zdarza mi sie opuscic kolacje moze jak sie nawpieprzam wczsniej odpowiednio wiecej
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźny II

Post autor: boncek »

Może przesadziłem z tym miesiącem. Niech będą dwa. I tak, stres, praca, rozstanie, brak apetytu. Namnożyło się. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny II

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:rozstanie
WHAT? :O

Mam nadzieję, że chodzi o rozstanie z Wrocławiem...
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźny II

Post autor: boncek »

Nie. Nie chodzi o rozstanie z Wrocławiem.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny II

Post autor: SithFrog »

Damn :( Nie wiem co napisać.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźny II

Post autor: boncek »

To nie pisz. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny II

Post autor: LLothar »

Larofan pisze:llo ty na obiad jesz 3 kawalki pizzy? O_O
Nie widziałeś norweskiej pizzy. Niektorzy biorą chusteczkę żeby zebrać tłuszcz z wierzchu. Właśnie sprawdziłem, jedna pizza to tutaj 2200 kcal, tak wiec 3 kawalki to 825 kcal. Przy moim trybie zycia bilans dzienny to 2000 kcal dla utrzymania wagi.
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3879
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźny II

Post autor: PIOTROSLAV »

Jak byłem w USA lat temu 13, to jak pierwszy raz zamówiliśmy pizzę, to też dostaliśmy takie grube ciasto nasączone tłuszczem jak jakimś ponczem....
Potem dowiedzieliśmy się, że jeśli chcesz taką do jakiej byliśmy przyzwyczajeni trzeba dodać przy zamówieniu 'fat reduction'
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Luźny II

Post autor: Larofan »

LLothar pisze:
Larofan pisze:llo ty na obiad jesz 3 kawalki pizzy? O_O
Nie widziałeś norweskiej pizzy. Niektorzy biorą chusteczkę żeby zebrać tłuszcz z wierzchu. Właśnie sprawdziłem, jedna pizza to tutaj 2200 kcal, tak wiec 3 kawalki to 825 kcal. Przy moim trybie zycia bilans dzienny to 2000 kcal dla utrzymania wagi.
Zwyklajska pizza dr oetker z zamrażarki ma 1000kcal jakoś

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Luźny II

Post autor: Piccolo »

Wasze posty przypominają mi, że moja diety leży pogrzebana od kilku miesięcy... trzeba do niej wrócić bo kilogramy znowu rosną :P.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Luźny II

Post autor: koobik »

MŻ ma większą moc niż sport.Organizm się przyzwyczaja do wysokich wydatków energetycznych, jeżeli te trwają są regularne przez dłużej niż kilka miesięcy.
DaeL, 1 kg tygodniowo to dla mnie WOW. U boncka 10kg, ale możemy podejrzewać, ze tu grubsze rzeczy za tym stoją, których nie chcemy przeżywać (the power of mind, tak swoją drogą)

Pizza to zło, ciekawe ile może mieć taka którą sam sobie robie bo trochę jej jem (tak z 32 cm, bardzo cienkie ciasto, odrobina parmezanu i sosu pomidorowego)
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny II

Post autor: LLothar »

Woohoo, zwrot podatku!!! 1/3 wypłaty yeeehaaaa!!

...
...
..
.

A nie, to niedopłata :(
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7429
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźny II

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Kalten pisze:Kurwa, zwichnąłem nogę w kostce wyciągając z samochodu. Tylko ja tak umiem :sciana:
Czarna seria na forumie... Zaliczyłem właśnie wizytę w szpitalu po nieudanej próbie "zapasów z dzbankiem" Myślałem, że plastikowa rączka powinna być w linii z dzióbkiem szklanej części i niestety byłem w błędzie... Na szczęście nic poważnego - skończyło się na strachu i pasterkowych szwach. Nerwy całe.

Chyba za bardzo chciałem się w Kubicę wczuć...
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Luźny II

Post autor: Counterman »

Jak to było? Statystycznie najwięcej wypadków zdarza się we własnym domu?... Albo to, albo dopada nas demencja.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Luźny II

Post autor: Jutsimitsu »

Ja się na hali rozwaliłem. Nie tyle demencja, co starość, bo organizm już nie ten co x lat temu.
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Luźny II

Post autor: Piccolo »

koobik pisze:MŻ ma większą moc niż sport.Organizm się przyzwyczaja do wysokich wydatków energetycznych, jeżeli te trwają są regularne przez dłużej niż kilka miesięcy.
DaeL, 1 kg tygodniowo to dla mnie WOW. U boncka 10kg, ale możemy podejrzewać, ze tu grubsze rzeczy za tym stoją, których nie chcemy przeżywać (the power of mind, tak swoją drogą)

Pizza to zło, ciekawe ile może mieć taka którą sam sobie robie bo trochę jej jem (tak z 32 cm, bardzo cienkie ciasto, odrobina parmezanu i sosu pomidorowego)
Si, generalnie, o ile wiem, ćwiczenia pomagają w wyrobieniu tkanki mięśniowej, w poprawie kondycji i generalnie w utrzymaniu zdrowia, ale utrata wagi to przede wszystkim odpowiednia dieta. Czaskając kilometry na rowerze i wpierdalając chipsy tego samego dnia możemy nie osiągnąć oczekiwanych rezultatów :P.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Luźny II

Post autor: koobik »

Ja wychodzę z dalej idącą tezą. Długotrwałe "czaskanie kilometrów na rowerze" sprawia, że organizm przystosowuje się do warunków dużych wydatków energetycznych. Postępuje logicznie. Próg spalania oddala i oddala się w czasie (dłuższe ćwiczenia żeby równie efektywnie spalać) a co ważniejsze, maksymalizuje odkładanie energii z przyjmowanych pokarmów (bo wydatki są duże, nie ma co spalać na bieżąco, "wszystko do magazynu chłopaki, niech rośnie mu dupa bo pewnie ten FAT się przyda")

Więc pomimo, że nie jem czipsów, słodyczy, koli, napojów energetycznych od lat to po pierwsze- odstawienie aktywności na jakieś 1,5 miesiąca zaowocowało szybkim przyrostem wagi bez zmiany w diecie a po drugie, znacznie trudniej mi teraz spalić tkankę więc, jak piszesz chociaż na innym przykładzie- musiałbym solidnie zmienić dietę, liczyć kalorie, zdecydowanie obniżyć podaż.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Luźny II

Post autor: Voo »

Latka też lecą a metabolizm nie bedzie zawsze jak u 20-latka :P

Dobre jest jedzenie większej ilości mniejszych posiłków i odstawienie syfu nabitego cukrem. Miałem kiedyś taką zajawkę, wszystkim się wydawało, że wciąż jem a ja zrzuciłem sporo sadełka i świetnie się czułem choć przyjmowałem dziennie sporo kalorii. Tylko, że cały wieczór siedziałem w kuchni szykując żarcie ma drugi dzień i jakoś ten... No nie stosuję już tej diety ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Luźny II

Post autor: Jutsimitsu »

Jutsimitsu pisze:Oł je, nie ma to jak naderwać więzadła boczne na 3.5
Poprawka, zerwałem krzyżowe na 95%. Jeszcze muszę potwierdzić na rezonansie, ale raczej nie ma innej opcji. Także czeka mnie operacja rekonstrukcji.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny II

Post autor: SithFrog »

Niefajnie :(
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2623
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźny II

Post autor: zodi »

damn... :/
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Luźny II

Post autor: Voo »

Trzymaj sie Jutsi, nadrobisz książki i gry na zwolnieniu ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Luźny II

Post autor: Jutsimitsu »

Jutro wracam do pracy zdalnie. Nie ma lekko :(
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Luźny II

Post autor: Counterman »

Auć krzyżowe to niefajnie. Życzę szybkiej i udanej rehabilitacji.

A jak płacą to koderzy płacą (jak to mówi mój kumpel), na wyższych stanowiskach jednak cisną żeby zdalnie pracować.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Luźny II

Post autor: Halaster »

Przede wszystkim jak jesteś na samozatrudnieniu to nie masz wyboru.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Luźny II

Post autor: Jutsimitsu »

No ja na wyższym stanowisku nie jestem, ale bezpośrednie wytyczne dyrekcji żeby nowego klienta obsłużyć i jest to opcja na duży projekt w przyszłości. Dlatego i dla bonusu (jak się wyrobię to płacą potrójną stawkę).

Umowa o pracę Halu, także nawet nie to.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny II

Post autor: SithFrog »

Nie chcę tu jakoś smarować wazeliną Jutsiemu (khe khe), ale łatwiej zastąpić przy L4 dobrego PMa czy testera niż dobrego programistę.

Z drugiej strony ja mam podejście, że są sytuacje kiedy mówi się trudno i szuka się zastępstwa, bo ludzie przyciśnięci do ściany albo wyeksploatowani sami odchodzą, albo przestają dobrze pracować.
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5602
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny II

Post autor: LLothar »

Ekhm, bo programista programuje, a PM tylko pokrzykuje ;).
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Luźny II

Post autor: Jutsimitsu »

Dzięki za wazelinę Żabciu :*
SithFrog pisze:Z drugiej strony ja mam podejście, że są sytuacje kiedy mówi się trudno i szuka się zastępstwa, bo ludzie przyciśnięci do ściany albo wyeksploatowani sami odchodzą, albo przestają dobrze pracować.
Gdyby nie akcja że dostanę dodatkową premię i ewentualnie awans z końcem roku, to bym zlewał. Tak to mogę robić nadgodziny. Fajnie zarabiać netto tyle co ma się brutto. ;-)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny II

Post autor: SithFrog »

LLothar pisze:Ekhm, bo programista programuje, a PM tylko pokrzykuje ;).
Nie dam się sprowokować. :cool:

Poza tym co Ty robisz na forum o tej godzinie? Do roboty! :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Luźny II

Post autor: Counterman »

Do czego?... Piątek jest...

;)
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Luźny II

Post autor: DaeL »

Wiecie co, śmieszna sprawa. Jest jeszcze jedne sposób na zrzucenie wagi. I w ogóle o tym nie pomyśleliśmy.

phpBB [video]
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7429
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźny II

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Zaliczyłem właśnie pierwszą w życiu przejażdżkę prawdziwym "Roller Coasterze". Nabluzgałem się za wszystkie czasy... A myślałem, że to taki mniejszy był... Jakby ktoś chciał wygooglać: kolejka "Raven" w "Holliday World", Santa Claus, Indiana.

Samo miejsce to niezły cringe - Święty Mikołaj w sierpniu życzy Merry Christmas + całoroczna szopka i nakaz zakrywania się (szortami XD) w strefach "suchych".
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7486
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźny II

Post autor: Crowley »

Ja niedawno byłem w Energylandii, czyli chyba jedynym porządnym lunaparku w Polsce i też pierwzy5raz jeździłem rollercoasterem. Nic nie jest w stanie przygotować człowieka na takie przeciążenia. Ubawiłem się jak dzieciak i czekam na otwarcie nowej, wielkiej kolejki, która będzie jeździć milion kilometrów na godzinę.
Planuję jeszcze wybrać się do Legendii w Chorzowie, gdzie w tym roku otwarto Lech Coaster. Na filmach wygląda świetnie, aż się żołądek wywraca. ;]
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7429
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźny II

Post autor: Matthias[Wlkp] »

No... ten początek, że niby do rzeki jedziesz, a to nagle cię odwraca... Nie ma takiej opcji, żebym na to wsiadł... Poza tym:
w Chorzowie, gdzie w tym roku otwarto Lech Coaster.
To nie powinien być Ruch coaster?
ODPOWIEDZ