Kukiz i inne JOWy

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Zagłosujesz na Kukiza?

Czas głosowania minął 8 maja 2015, o 14:41

Tak
9
43%
Nie
12
57%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Kukiz

Post autor: Crowley »

Cała ta szopka to jest albo genialny plan na zaistnienie w środkach masowego przekazu w ostatnim tygodniu kampanii, albo kolejny powód do tego, żeby oddać nieważny głos, żeby żyć w zgodzie z własnym sumieniem.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7441
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kukiz

Post autor: Matthias[Wlkp] »

ThimGrim pisze:Donald Tusk

By żyło się lepiej
Odkryliśmy prawdziwą tożsamość Thima??

Proszę już więcej nie offtopować w tym wątku. Wystarczy, że temat obietnic jest poruszany w wątku ogólnowyborczym.
genialny plan na zaistnienie w środkach masowego przekazu w ostatnim tygodniu kampanii
Nawet nie wiesz, jak bardzo chciałbym, żeby tak było...
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Kukiz

Post autor: Zolt »

Kukiz ma ten problem, że jest mocno kategoryczny. Pamiętacie jak wkurzył się na Piersi, bo nie chcieli wchodzić w politykę razem z frontmanem? Ostatnio u Wojewódzkiego mówił, że ma żal do Kazika i Muńka, że nie pociągnęli Jarocina dalej i nie zajmują się otwarcie polityką. Albo jego metoda, albo żadna. Trudno takim ludziom coś przetłumaczyć i wejść z nimi w porozumienie, szczególnie jeśli drugą stroną jest gość, który zakłada kolejne ugrupowanie jak przestaje stać na czele ostatniego :P
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Kukiz

Post autor: ThimGrim »

Razorblade pisze:Nie Thim... jestes tylko zwyklym chlopcem ktory uwierzyl ze wszyscy inni to chuje poza jedynymi prawymi, i jak oni Cie jebia w kakao to boli mniej... coz... troche mi Ciebie szkoda...
Obrazek
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7441
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kukiz

Post autor: Matthias[Wlkp] »

http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory-pr ... stemu.html

Ja pier*... Kukiza też pojebało... Mam nadzieję, że po wyborach obaj siądą przy jednym stole i napiszą książkę "Jak stracić 3/4 poparcia w 7 dni".

Na profilach obu panów dominują komentarze w stylu "Co wy do K* nędzy odpier*!?!?!?!". Ludzie chcą na nich głosować a oni co? Pokazują, że nawet na czas wyborów nie potrafią się dogadać. Nie tego oczekiwałem...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Kukiz

Post autor: SithFrog »

ThimGrim pisze:Tak, ja jestem twórcą wszystkich systemów i układów, PiSem i Omegą
Nie. Zdecydowanie nie. Raczej to co napisał Razor. Jesteś tylko częścią masy, która uwierzyła, że poza tym systemem nie istnieje nic. Nie ma żadnej innej drogi, żadnego wyjścia. To jest jedyny słuszny układ. NIE DA się inaczej. Jak z wiekiem emerytalnym.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5042
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Kukiz

Post autor: Pquelim »

ja już nawet nie mam siły się wypowiadać, bardzo fajnie wypunktowaliście to co pisałem o Komorowskim wczoraj. Ale to wszystko jak do rynny - pomijamy niewygodne fakty i lecimy z kolejnymi argumentami.
W ten sposób kłóciła się kiedyś ze mną moja była przed okresem, ja do dziś nie rozumiem jak można tak rozumować.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Kukiz

Post autor: ThimGrim »

Pquelim pisze:ja już nawet nie mam siły się wypowiadać, bardzo fajnie wypunktowaliście to co pisałem o Komorowskim wczoraj. Ale to wszystko jak do rynny - pomijamy niewygodne fakty i lecimy z kolejnymi argumentami.
W ten sposób kłóciła się kiedyś ze mną moja była przed okresem, ja do dziś nie rozumiem jak można tak rozumować.
Kochanie, wróciłam! No daj pyska :-*
Ps. Nie wiem co ja pominęłam. Otrzymałam argument, że to są "obietnice, bo wszystko to obietnice, więc to obietnica" więc nie bardzo mam z czym dyskutować. Ale idźcie już głosować na Tymińskiego... tfu, Kukiza. Przecież Wam nie zabraniam.
Ostatnio zmieniony 7 maja 2015, o 09:21 przez ThimGrim, łącznie zmieniany 1 raz.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3531
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Kukiz

Post autor: Gregor »

Chciałem zagłosować na Kukiza, ale po tym jego fochu i eskalowaniu sprawy, kiedy nawet Korwin stara się załagodzić sytuację chyba będę musiał zmienić kwadracik na karcie :/
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Kukiz

Post autor: SithFrog »

ThimGrim pisze:Otrzymałam argument, że to są "obietnice, bo wszystko to obietnice, więc to obietnica" więc nie bardzo mam z czym dyskutować.
Dokładnie odwrotnie. To my dowiedzieliśmy się, że cokolwiek kandydat nie powie w debacie - bez opatrzenia słowem "obiecuję" - nie ma żadnych obietnic. Wszystko co powiedział to było tak o, żeby sobie pogadać. Nic z tego nie jest ani programem, ani planami. Ot, tak sobie pogadał.

Swoją drogą, Kukiz użył słowa "obiecuję" do JOWów? Bo jak nie to trochę niesłusznie mu się dostaje.
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Kukiz

Post autor: ThimGrim »

SithFrog pisze:
ThimGrim pisze:Otrzymałam argument, że to są "obietnice, bo wszystko to obietnice, więc to obietnica" więc nie bardzo mam z czym dyskutować.
Dokładnie odwrotnie. To my dowiedzieliśmy się, że cokolwiek kandydat nie powie w debacie - bez opatrzenia słowem "obiecuję" - nie ma żadnych obietnic. Wszystko co powiedział to było tak o, żeby sobie pogadać. Nic z tego nie jest ani programem, ani planami. Ot, tak sobie pogadał.

Swoją drogą, Kukiz użył słowa "obiecuję" do JOWów? Bo jak nie to trochę niesłusznie mu się dostaje.
Serio, to też ja napisałem, że musi być słowo klucz "obiecuję" w zdaniu żeby to była obietnica? Ja rozumiem, że Razor nie umie czytać, to nic nowego, ale wydawało mi się, że pozostali już coś niecoś czają. Ale zostawiam Was z tym tematem, bo z TWA nie wygram.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4354
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kukiz

Post autor: Turtles »

Kurwa, ludzie. Co to ma być? Tacy wszyscy podjarani tymi wyborami? Może trochę kultury w tej dyskusji, by żyło się lepiej. Jebanie w kakao, była r(o)kiego przed okresem, razor co nie umie czytać. Thim Was czasem chamsko prowokuje, czasem po prostu macie inne zdanie i sie burdel robi od razu. i o co? O wybory co to nic nie znaczą.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Kukiz

Post autor: ThimGrim »

Przepraszam, chciałem dogonić Sitha w postach w jeden dzień. Zamilknę.

Na dwa posty.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5610
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Kukiz

Post autor: LLothar »

Matthias[Wlkp] pisze:http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory-pr ... stemu.html

Ja pier*... Kukiza też pojebało... Mam nadzieję, że po wyborach obaj siądą przy jednym stole i napiszą książkę "Jak stracić 3/4 poparcia w 7 dni".

I już chyba nie zagłosuje na Kukiza...
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4354
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kukiz

Post autor: Turtles »

A może Kukiz to jest taki agent Korwinowców, żeby stworzyć tło na którym nawet Korwin wygląda jak doświadczony, wytrawny polityk.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Kukiz

Post autor: ThimGrim »

W końcu umawiali się w Lotosie, knajpie co pamięta czasy PRLu. Antysystemowcy... ;)
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Kukiz

Post autor: SithFrog »

Turtles pisze:A może Kukiz to jest taki agent Korwinowców, żeby stworzyć tło na którym nawet Korwin wygląda jak doświadczony, wytrawny polityk.
:lol2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Kukiz

Post autor: Zolt »

ThimGrim pisze:W końcu umawiali się w Lotosie, knajpie co pamięta czasy PRLu. Antysystemowcy... ;)
To dowodzi tylko jednego. Jeżeli chcesz kręcić lody jako władza (vide taśmy wprost), czy umawiasz się przedwyborczo (Kukiz i JKM), to tylko na Dolnym Mokotowie :D
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3879
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Kukiz

Post autor: PIOTROSLAV »

W Magdalence! Tam najlepsze ustalenia się dokonuja!
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7441
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kukiz

Post autor: Matthias[Wlkp] »

LLothar pisze:
Matthias[Wlkp] pisze:http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory-pr ... stemu.html

Ja pier*... Kukiza też pojebało... Mam nadzieję, że po wyborach obaj siądą przy jednym stole i napiszą książkę "Jak stracić 3/4 poparcia w 7 dni".

I już chyba nie zagłosuje na Kukiza...
Przemyślałem sobiie powyższe na spokojnie i mu wybaczę tym razem. JOWy działają we Francji - pogadałem sobie też z moim szefem, Francuzem, czy ludzie są faktycznie zadowoleni z takiego głosowania i potwierdził. Korwin na pewno o tym wie, ale wybrał przykład skrajnie inny w sytuacji, gdzie przeciwnik nie ma za bardzo jak tego bronić. Do tego wykorzystał jego zmęczenie i brak doświadczenia, żeby wywołać emocjonalną reakcję a potem grać stoika.

Czy powyższy przykład udowadnia, że JOWy na pewno zadziałają? Oczywiście nie, ale pokazuje, że da się je wprowadzić z dobrym skutkiem. Wszystko da się schrzanić, ale to nie jest powód, żeby zarzucać kompletnie ten pomysł.

Nie widzę w zagrywce Korwina nic innego jak perfidną grę na zabranie głosów. Czyli JKM poddał już zawody o Prezydenturę i walczy tylko o dobry wynik żeby mieć lepszą pozycję w negocjacjach z potencjalnymi koalicjantami na jesieni, tylko... no właśnie - z kim? Po takiej akcji przed wyborami, kto ma go potraktować poważnie? Mam przyjąć, że to była po prostu wewnętrzna gierka? Żeby urządzić sobie prawybory, kto ma rządzić wśród anty-systemowej prawicy? Niech sobie zrobią prawybory kiedy indziej :P. Nie kiedy można coś zmienić, albo chociaż przekonać wyborców, że potrafią coś razem zrobić.

Jakby wszyscy - Kukiz, Korwin, Kowalski, kto tam jeszcze był... - zebrali się dzisiaj na wspólnej konferencji i ogłosili, że wszyscy oprócz jednego rezygnują, to by zmietli Bronka, być może nawet w pierwszej turze...

Kandydat nie jest idealny (jak każdy inny), ale trudno. Nie czuję, żebym wybierał "mniejsze zło", ale kandydata na poziomie "wystarczającym". Jeśli jest tym, za kogo go mam, poradzi sobie. Jeśli nie - to bez różnicy, czy on, Duda, Komor, czy ktokolwiek.

Do tego jeszcze taki sondaż, który pokazuje jednak, że większość niezdecydowanych woli Kukiza no i jakaś iluzoryczna szansa na drugąturę jest. Czyli w takiej sytuacji Korwin by się wycofał, żeby go poprzeć (gdyby nie idiotyczna sytuacja prima-aprilisowa...). Kolejny powód, żeby zagłosować Piersi (tfu... Kukiza ;)).
Awatar użytkownika
Yankes
prof. Miodek
Posty: 606
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:06

Re: Kukiz

Post autor: Yankes »

poczekamy jeszcze pare godzin i jak UKIP ugra te 20 glosow to Korwin ustopi.
A jakby nie ustopil to i tak zaglosuje wtedy na Kukiza :)
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Kukiz

Post autor: Jutsimitsu »

Jak co zrobi?
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7441
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kukiz

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Nawet jak UKiP dostanie 20 mandatów (a nie dostanie, bo ma szanse na co najwyżej 4), i Korwin zrezygnowałby z kandydowania, to zaraz znalazłby furtkę, żeby się zarejestrować jeszcze raz...
grel3gargamel
zielony
Posty: 897
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Kukiz

Post autor: grel3gargamel »

Tylko, że we Francji obowiązuje inny system władzy-Prezydent ma tam znacznie więcej do gadania niż u nas. Poza tym tam jest jeszcze druga tura
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7441
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kukiz

Post autor: Matthias[Wlkp] »

JOW-y są? Są. Działa? Działa.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5610
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Kukiz

Post autor: LLothar »

No i JOWy w UK nie zadziałały, bo UKIP, mający 10% poparcia, dostanie 2 z 650 mandatow...

Edit: a kto będzie rządzić nie wiadomo, bo im sie exit polls gorzej niz w Polsce rozjechaly...
grel3gargamel
zielony
Posty: 897
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Kukiz

Post autor: grel3gargamel »

YouGov nie robił exit poll z tego co czytam.

Wyniki mocno się rozjechały z sondażami. Znaczy-tam też fałszują
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7441
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kukiz

Post autor: Matthias[Wlkp] »

http://www.telegraph.co.uk/news/general ... -live.html

Z tego co widzę, inni niż mainstreamowi kandydaci dostaną 25 miejsc. Najwyraźniej byli to lepsi kandydaci niż UKIPu... Może Farange ma ten sam problem co Korwin - jest jeden lider, który resztę przyćmiewa tak bardzo, że Ci nie istnieją?
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Kukiz

Post autor: snt »

Hmm, a skąd znacie już oficjalne wyniki?
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7441
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kukiz

Post autor: Matthias[Wlkp] »

mówimy o exit polls
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Kukiz

Post autor: snt »

Ale w Polsce rozjechały się exit polls z wynikami, a nie sondaże przedwyborcze z exit pollsami, jeśli dobrze rozumiem Wasze wypowiedzi.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5610
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Kukiz

Post autor: LLothar »

Przejrzałem co pisze Cookies o JOW. Zasadniczo wszystko się zgadza. JOWy wspierają duże partie i kandydatów niezależnych. Małe partie dostają w dupe.

Szczerze mówiąc mam gdzieś kandydatów niezależnych. Mam jeden, mały, niewiele znaczący glos. Po co mam głosować na kogoś, kto jak wygra to będzie mieć jeden niewiele znaczący głos w parlamencie?
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Kukiz

Post autor: ThimGrim »

Choć jowy nie działają, a więc jedyny postulat Kukiza jest z dupy, to mimo wszystko to nie taki zły system. Właśnie dlatego, że w wyniku daje z grubsza dwie silne partie... :D
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Kukiz

Post autor: snt »

http://www.bbc.com/news/election/2015/results

UKIP dostało 3,5 miliona głosów a na razie ma tylko jednego MP.

Szkocka Partia narodowa półtora i 56 mandatów.

Obrazek
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5610
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Kukiz

Post autor: LLothar »

Na UKIP zagłosowało 60% mniej ludzi niz na Laburzystów. Dostali za to 99.5% mniej stołków.

Na UKIP zagłosowało 12.5% głosujących - dostali 0.15% stołków.

JOWy są do dupy :)
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4354
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kukiz

Post autor: Turtles »

Wyniki mocno się rozjechały z sondażami. Znaczy-tam też fałszują
+1 Gdzie jest brytyjski Wipler barykadujący się w brytyjskich lokalach wyborczych ja sie pytam!
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Kukiz

Post autor: Theeck »

LLothar pisze:Szczerze mówiąc mam gdzieś kandydatów niezależnych. Mam jeden, mały, niewiele znaczący glos. Po co mam głosować na kogoś, kto jak wygra to będzie mieć jeden niewiele znaczący głos w parlamencie?
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7501
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Kukiz

Post autor: Crowley »

Po prostu część PSLu też wyjechała na Wyspy i zrobili tam już sobie przyczółek. :d
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Kukiz

Post autor: SithFrog »

Po pierwsze:
snt pisze:Ale w Polsce rozjechały się exit polls z wynikami, a nie sondaże przedwyborcze z exit pollsami, jeśli dobrze rozumiem Wasze wypowiedzi.
Po drugie: ciekawe, że niektórzy lepiej pamiętają i przywołują Wiplera z tamtych wyborów, a nie np. fakt, że pełne i oficjalne wyniki podano po pół roku. Ot, miara co u nas jest ważne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4354
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kukiz

Post autor: Turtles »

Sith pisze: Po drugie: ciekawe, że niektórzy lepiej pamiętają i przywołują Wiplera z tamtych wyborów, a nie np. fakt, że pełne i oficjalne wyniki podano po pół roku. Ot, miara co u nas jest ważne.
Zapomniałem! Jezu, jak mogłem zapomnieć Nie będziesz brał imienia Pana Przemysława Wiplera nadaremno!
Oczywiście. Przemysław Wipler to nie temat do żartów!
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Kukiz

Post autor: SithFrog »

Nie nie, można cisnąć spokojnie. Ja tylko zapadłem na smutną refleksję, że akcję Wiplera ciśnie się do dziś, a nawet na forum temat wyborów i tego kiedy były wyniki przeszedł bez echa. Nuda, co? ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Kukiz

Post autor: ThimGrim »

To kogo ostatecznie wybraliście? Piosenkarza czy brydżystę?
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Kukiz

Post autor: snt »

ThimGrim pisze:To kogo ostatecznie wybraliście? Piosenkarza czy brydżystę?
Specjalistę od kur.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Kukiz

Post autor: ThimGrim »

snt pisze:
ThimGrim pisze:To kogo ostatecznie wybraliście? Piosenkarza czy brydżystę?
Specjalistę od kur.
Fakt, Kurze Móżdżki rulez. Korwin ze swoimi utworami nie ma startu.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3879
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Kukiz

Post autor: PIOTROSLAV »

Tylko Braun! Intronizacja Cheesusa na Krula Polski i odebrać tytuł krula Korwinowi!
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Kukiz

Post autor: SithFrog »

ThimGrim pisze:To kogo ostatecznie wybraliście? Piosenkarza czy brydżystę?
Analfabetę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3531
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Kukiz

Post autor: Gregor »

ThimGrim pisze:To kogo ostatecznie wybraliście? Piosenkarza czy brydżystę?
Namówiłeś nas i będziemy głosować na mordercę leśnych zwierzątek :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2745
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kukiz

Post autor: Cherryy »

Ja już serio nie wiem na kogo mam zagłosować. :)
Since 2001.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Kukiz

Post autor: SithFrog »

Cherryy pisze:Ja już serio nie wiem na kogo mam zagłosować. :)
Zrób jak większość młodych Polaków. Głosuj na Bronisława i leć do UK.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2745
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kukiz

Post autor: Cherryy »

Ostatecznie domyślam się na kogo zagłosuję.

Ale marzą mi się wybory, w których zagłosuję na kandydata z całą pewnością i z czystym sercem...
Since 2001.
ODPOWIEDZ