Koncerty

... recenzje i inne takie.

Moderatorzy: Zolt, boncek, Voo, Pquelim

Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7457
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Koncerty

Post autor: Crowley »

To nie scam, wiem, że ludzie z tego korzystają. Problem może być właśnie z biletami imiennymi, bo to nie jest żadna oficjalna dystrybucja.
A z imiennymi biletami też jest różnie. Na Waters niby były tylko imienne i jak ktoś miał na bilecie wpisane dane, to sprawdzali dowody przy wejściu. Ale dziwnym trafem niektórzy nie mieli takiej informacji na bilecie i nikt od nich nie wymagał legitymowania się. Ale to Polska, w cywilizacji mogą tego bardziej pilnować.

W ogóle na koncercie Watersa byłem świadkiem bijatyki. Nie wiem, o co poszło, o wysłane piwo albo świecenie telefonem. W każdym razie panowie zaczęli się ostro naparzać, jakaś dziewczyna wybiegła wołać ochronę a tam zonk. Gość z bufetu popatrzył na szatniarza, ten na sprzątaczkę i tyle. Amatorka na maksa. Toreb też w większości je przeszukiwali, więc może a było wnieść cokolwiek.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Koncerty

Post autor: koobik »

Matthias, Crowley, dzięki za wasze uwagi.
To nie scam, wiem, że ludzie z tego korzystają. Problem może być właśnie z biletami imiennymi, bo to nie jest żadna oficjalna dystrybucja.
A z imiennymi biletami też jest różnie. Na Waters niby były tylko imienne i jak ktoś miał na bilecie wpisane dane, to sprawdzali dowody przy wejściu. Ale dziwnym trafem niektórzy nie mieli takiej informacji na bilecie i nikt od nich nie wymagał legitymowania się. Ale to Polska, w cywilizacji mogą tego bardziej pilnować.
Wiem, ze jestem sam sobie winny. Aż mnie bawi, jak taka "niby" ostrożna osoba jak Ja zachowała się tak nieodpowiedzialnie. To było z powodu euforii, kompletnego braku świadomości istnienia instytucji resellerów oraz hype na to, że to pierwszy wynik z google, wybór miejsc, ceny w miarę podobne co na innych stronach i "taki fajny serwis www"

No ale coś z tym robię. To zabawne, ale witryna viagogo jest skonstruowana tak, że nie ma tam żadnego maila i telefonu kontaktowego. Czyli są świadomi, że jak ktoś piszę to głównie dlatego, że jest wściekły. Serio Żadnego kontaktu. Wszystko poukrywane.
Obsługa klienta to formularze z pytaniami i odpowiedziami i żeby im wysłać coś własnego, trzeba przejść klikologię i zaznaczyć, że nie rozwiązało to problemów. Wpisujesz tekst i wysyłasz z formularza.

Rozeznaję się w necie i potwierdzam, żę viagogo to żaden scam a duży, internetowy konik i pośrednik biletów.
Czasem jest tak, żę sprzedają bilet a koncert jest imienny i celowo (w walce rynkowej, żeby wyeliminować koników) organizator uniemożliwia zmianę "biletholdera" przed koncertem.
Są też koncerty paperless, gdzie okazujesz kartę kredytową, którą był kupiony oryginalny bilet. Nie do przejścia.
No i są te imienne- czasem nie kontrolują, czasem kontrolują. W weekend była głośna wtopa celebrytki (tej z reklamy play) która nie weszla na Eda Sheerana, okazało się że bilet jest na inne nazwisko i w ogóle to na gig w Belgii :D :D

Jest fajne forum U2 polska. Wobec kompletnego braku w necie regulaminu na gig U2 w Belfaście, dzięki społeczności udało mi się ustalić, że bilety na Belfast nie są imienne i prawdopodobnie nie są paperless.
Samo viagogo mi monituje, że to ebilety do pobrania na 7 dni przed gigiem. Jest więc cień nadziei, że jednak wejdę na koncert...

...Ale już postraszyłem (przy pełnej kulturze) viagogo, że mam wątpliwości i proszę o info czy ten koncert jest imienny/ paperles i czy mnie wpuszczą bo jak nie to towar niezgodny z opisem.
Oni mają oczywiście FAQ i policy, że "nie martw się, że bilety są imienne, i tak cię wpuszczą" ale wobec oficjalnego stanowiska organizatora, że NIE, które próbuję uzyskać (na wypadek, że jednak będą imienne), to mam podstawę żądać zwrotu...

Na razie sprawa w toku, jeszcze wierzę, że jednak spełnie marzenie. Staram się to ustalić. Jak jednak ustalę, że nie mam szans to będę próbował odzyskać kasę- 480 EUR :(

Nawet jak się uda zaliczyć event, nigdy nie skorzystam z usług żadnej platformy pośredniczącej w sprzedaży biletów
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7365
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Koncerty

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Tak swoją drogą, to chyba nigdy nie zrozumiem, dlaczego organizatorzy tych koncertów nie kasują za bilety na tyle dużo, żeby takie strony jak viagogo nie miały po co istnieć...

Koobs - czy wiesz, jaka jest nominalna cena tych biletów? 100-200-300 EUR? Tak to zawsze wychodzi, że od pośrednika jest mniej więcej 2x drożej, więc organizator oddaje połowę dochodu. Przecież na takie U2 bilety się same rozejdą bez żadnej reklamy...
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7457
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Koncerty

Post autor: Crowley »

W weekend była głośna wtopa celebrytki (tej z reklamy play) która nie weszla na Eda Sheerana, okazało się że bilet jest na inne nazwisko i w ogóle to na gig w Belgii :D
:lol2:
Matthias pisze:Tak swoją drogą, to chyba nigdy nie zrozumiem, dlaczego organizatorzy tych koncertów nie kasują za bilety na tyle dużo, żeby takie strony jak viagogo nie miały po co istnieć...
Jeszcze drożej? Bój się Potwora! W Kartoflandii bilety na koncerty "stadionowego" formatu kosztują w okolicach 10% średniej krajowej.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Koncerty

Post autor: koobik »

Matthias pisze:Koobs - czy wiesz, jaka jest nominalna cena tych biletów? 100-200-300 EUR? Tak to zawsze wychodzi, że od pośrednika jest mniej więcej 2x drożej, więc organizator oddaje połowę dochodu. Przecież na takie U2 bilety się same rozejdą bez żadnej reklamy...
Tak, są o tyle droższe. Boli mnie to, i również w tym obszarze płacę za swą głupotę.
Sprawa tych koników to również historie o botach i skupywaniu w mig większości biletów na największe gwiazdy, szemrane układy między organizatorem a taką firmą (stąd ban we Włoszech na livenation i viagogo) oraz walka z tymi procederami
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6352
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Koncerty

Post autor: Voo »

Jutro rusza sprzedaż biletów na koncert Dead Can Dance na Torwarze w czerwcu 2019. Ciekawe ile minut potrwa :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7457
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Koncerty

Post autor: Crowley »

25 marca przyszłego roku Dave Mathews Band na Torwarze. Ciekawe po ile będą bilety, bo mam ochotę się przejść.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Koncerty

Post autor: SithFrog »

Crowley pisze:25 marca przyszłego roku Dave Mathews Band na Torwarze. Ciekawe po ile będą bilety, bo mam ochotę się przejść.
Będę na 100%... tylko nie wiem czy tam, bo mam w opcji jeszcze Pragę i Berlin czyli miasta trochę bliżej... ale Warszawę też rozważam.
Obrazek
Awatar użytkownika
colgatte
Ukryta Opcja Niemiecka
Posty: 384
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:26

Re: Koncerty

Post autor: colgatte »

Pierwszy raz DMB slyszales w Kalamburze?
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7457
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Koncerty

Post autor: Crowley »

Bilety na Philu Collinsu od 355 zł. Kogoś zdrowo popierdoliło w tym Evil Nation.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Koncerty

Post autor: SithFrog »

Crowley pisze:Bilety na Philu Collinsu od 355 zł. Kogoś zdrowo popierdoliło w tym Evil Nation.
Ta, właśnie straciłem zainteresowanie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7457
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Koncerty

Post autor: Crowley »

Zwłaszcza, że na Basenie Narodowym jakość dźwięku będzie na poziomie słabej empetrójki. :P
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4324
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncerty

Post autor: Turtles »

Bo ja wiem...
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7457
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Koncerty

Post autor: Crowley »

1 czerwca 2019 w Progresji - Carbon Based Lifeforms.

Jaram się jak Peugeoty w Paryżu.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7457
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Koncerty

Post autor: Crowley »

Nick Mason’s Saucerful Of Secrets na Summer Fog Festival w Warszawie - 27.07.2019.

Obrazek
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Koncerty

Post autor: Counterman »

Jedzie ktoś na Mystic Festival w tym roku? Nawalili taki skład, że ja się bardzo mocno zastanawiam... szczególnie że Spliknot będzie promował swój nowy album.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3519
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Koncerty

Post autor: Gregor »

W pn byłem na koncercie Zalewski solo act, czyli taka trasa koncertowa, gdzie Krzysztof Zalewski jest sam na scenie, ma w chuj sprzętu i wszystko robi sam. Na przykład bierze gitarę basową, nagrywa nutki, no i to już sobie leci zapętlone, potem to samo z gitarą elektryczna, pianinem i takie tam. A na koniec siada do perkusji i jeszcze zajebiście śpiewa.

Nie wiem jak wygląda w teorii, ale to był mega świetny koncert ;)

Wysłane z mojego Moto G (5) Plus przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Koncerty

Post autor: Counterman »

Jedzie ktoś na Slipknota w lutym do Łodzi? Ja będę. :D
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7457
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Koncerty

Post autor: Crowley »

King Gizzard & the Lizard Wizard i Dropkick Muprhys zagrają u Owsika za orkiestrowe pieniądze ukradzione przed kościołami. Szkoda, że to tak daleko, nie będzie mi się chciało.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Koncerty

Post autor: Counterman »

Dropkick dają super koncerty, aż korci.

A ja byłem na tym Spliknot! Aleeeee było fajnie! Behemot wszedł jako support, swoje pograł (chujowe mają nagłośnienie na basach, burczy strasznie), było spoko - trochę skakania, trochę pogo, jeden gostek zgubił buta i szukaliśmy właściciela. Ogółem luz. A potem było 40 min czekania na główne danie, przez co ludzie byli dość mocno hmmm wyposzczeni zanim wszedł Slipknot. Ale jak wszedł, o matko ale petarda! Zaczęli od Unsainted z nowej płyty (wraz z intro) i młyn był bardzo konkretny pod sceną. Aż powietrza brakowało, a i ja zacząłem się bać o mojego buta, bo mi się sznurówka rozwiązała. :D A potem już trzymali tempo, gadali z publicznością i w ogóle bardzo zajebisty koncert. Polecam, warto ich oglądać na żywo.

Wada jest taka, że powinienem był się porozciągać przed tym pogo, czy coś - kłuje mnie łydce, napierdzielają plecy, kark sztywny i zakwasy w ramionach. Starość nie radość.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7457
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Koncerty

Post autor: Crowley »

Genesis (w składzie Collins-Rutherford-Banks) reaktywuje się na trasę koncertową. Pod koniec roku seria koncertów w UK, potem pewnie i poza Wyspami. Co ciekawe, Peter Gabriel wykluczył swój udział w tegorocznych koncertach, ale nie powiedział "nie", jeśli chodzi o późniejsze daty. I tylko Steve'a Hacketta nikt nie pyta o chęc zagrania. :(
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Koncerty

Post autor: Counterman »

BTW ciekawe kiedy na koncerty zaczną z powrotem wpuszczać.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3866
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Koncerty

Post autor: PIOTROSLAV »

Wystarczy zrobić koncert w kościele
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Koncerty

Post autor: Counterman »

Wpadła mi na youtube koncertówka Bards Song Blind Guardiana z Wacken 2016.... Jesus, właśnie dlatego koncerty są metodą na przeżywanie muzyki.

https://www.youtube.com/watch?v=i-IcX_bccFc
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
cns
Barbarzyńca
Posty: 474
Rejestracja: 5 maja 2014, o 11:15

Re: Koncerty

Post autor: cns »

Byłem na ostatnim koncercie CBL, Asura, Sync24 (zapewne dzięki Crowleyowi), bardzo na przypale bo nawet nie sprawdzałem ile to wszystko będzie trwało i dopiero już w trakcie moja konkubina mnie uświadomiła że będzie to 6 godzin ( :lol: ) na co nie byliśmy przygotowani, ale cóż.
Jednak mam dziwne, trochę rozczarowujące przeświadczenie, że na płytach wszystkich tych artystów znajdują się raczej senne melodie, na koncercie - czy raczej secie dj? Sync24 i Asura pod koniec lecieli już, jak dla mnie, mocną techniawą.
Natomiast CBL najpoprawniej wpasował się w to czego oczekiwałem i jak teraz słucham starsze nagrania, podczas koncertu można zauważyć ciągłą pracę nad poprawą brzmienia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Guldan
Tęczowy Chłopiec
Posty: 383
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:12

Re: Koncerty

Post autor: Guldan »

Oni zawsze na koncertach daja wiecej bity (Asura przeciez ma sporo ubitowionych numerow). CBLe pewnie grali numery z tej nowej plyty wiec bylo sporo ambientu.
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Koncerty

Post autor: Counterman »

7 Sierpnia jadę na Spliknot do Trójmiasta. Supportem będzie Jinjer. Zapowiada się bardzo ciekawie, a bilety w cenie ludzkiej (250 pln na płytę)
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 608
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: Koncerty

Post autor: Alexandretta »

Ja się czaję na Eluveite na grudzień. I mam nadzieję że Amon Amarth w końcu przyjedzie, wybieram się na nich już nie wiem ile lat, miałam bilety na koncert w 2020 ale oczywiście nie wypaliło, ehh.
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
Awatar użytkownika
PAiN
zielony
Posty: 266
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:03

Re: Koncerty

Post autor: PAiN »

Powinni zabronić koncertów na narodowym.

Świetnie ze Guns'n'Roses dają 3,5 godzinny koncert. Słabo, że nagłośnienie zabiera całą frajdę z niego...
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Koncerty

Post autor: Counterman »

Ja w życiu nie kupię biletu na koncert, na narodowym - nawet jak by rozdawali samowiążące się buty na nim.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4324
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncerty

Post autor: Turtles »

Counterman pisze:rozdawali samowiążące się buty na nim.
:lol2:


Ja to w tym roku mam plan na de kjur najbardziej. W Łodzi i Krakowie grają
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 608
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: Koncerty

Post autor: Alexandretta »

Alexandretta pisze:Ja się czaję na Eluveite na grudzień. I mam nadzieję że Amon Amarth w końcu przyjedzie, wybieram się na nich już nie wiem ile lat, miałam bilety na koncert w 2020 ale oczywiście nie wypaliło, ehh.
Amon Amarth wreszcie udało się zobaczyć :D Trzy lata później. Ehh. Fajnie było, to najważniejsze.

Tak w ogóle to wczoraj zaliczyłam swój pierwszy w życiu koncert dużego formatu. Rammstein w Chorzowie. Ja wiedziałam, że oni mają całe wyreżyserowane show, ale... no na żywo robi to ogromne wrażenie. Synchronizacja muzyki, świateł i pirotechniki, było na co popatrzeć. Niestety miałam miejsce na płycie, co oznacza że człowiek mojego wzrostu nieco tracił z warstwy wizualnej. Na szczęście telebimy pomagały. Udźwiękowienie było naprawdę dobre, specjalnie zajęliśmy strategiczną pozycję koło budki dźwiękowców.
No i widok tych kilkudziesięciu tysięcy ludzi... to też coś czego nie widuje się codziennie.
Zdecydowanie ciekawe doświadczenie.
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5578
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Koncerty

Post autor: LLothar »

Czekam sobie na koncert Czesława Mozilla, miejsca tak z 5 metrów pod wykonawcy - dam znać czy na włosy w nosie ;)
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5578
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Koncerty

Post autor: LLothar »

Ok, więc jak macie Mozila w okolicy albo i nawet dalej to wbijać. Znajomość twórczości Mozila zdecydowanie niewymagana. To jest dużo bardziej stand-up niż koncert. Płakałem że śmiechu.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7457
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Koncerty

Post autor: Crowley »

Ja płaczę za każdym razem jak widzę ceny biletów na koncerty.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2152
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Koncerty

Post autor: Theeck »

Crowley pisze: 11 maja 2024, o 01:35Ja płaczę za każdym razem jak widzę ceny biletów na koncerty.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5578
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Koncerty

Post autor: LLothar »

Theeck pisze: 11 maja 2024, o 07:24
Crowley pisze: 11 maja 2024, o 01:35Ja płaczę za każdym razem jak widzę ceny biletów na koncerty.
Tej, na Mozila w Mikołowie bilet kosztuje praktycznie tyle samo co w Stavanger :|. WTF? Polska 100zl Norwegia ~129zł.
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2702
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Koncerty

Post autor: Cherryy »

Przecież tak jest ze wszystkim, zero zaskoczenia. ;)*

* ;,)
Since 2001.
ODPOWIEDZ