Rządy PiS

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7427
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Poza tym to PL jest przecież pod kreską, więc kasa na tą linię kredytową będzie... z kredytu...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Razorblade pisze:Zaba... chcesz zarobic na kredycie dla bankruta... podkreslam... BANKRUTA.

wiara w zwrot z tej linii kredytowej jest tak naiwna jak w zwrot i nawrocenie sie Grecji. Sorry...
No tak i dlatego tyle francuskich i niemieckich banków upadło ;)
Matthias[Wlkp] pisze:Poza tym to PL jest przecież pod kreską, więc kasa na tą linię kredytową będzie... z kredytu...
Na tej zasadzie to chyba każdy jest pod kreską. Może poza Szwajcarami i Norwegią ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Sadurski w faktach po faktach +1
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

SithFrog pisze:No tak i dlatego tyle francuskich i niemieckich banków upadło ;)
czekaj... Ty jednak na powaznie :O

No wiec dobrze, specjalnie dla Ciebie Zaba... Nikt w UE nie kiwnie palcem zeby sciagnac "dlug" z Ukrainy (w przeciwienstwie do Grekow), bo nikt rozsadny az tak w Ukraine nie inwestuje. A jesli wroci ona pod skrzydla Rosji (a na 90% wroci w koncu), to stwierdzi ze kredyt zaciagniety przez "uzurpatorow" i spierdalaj... i w sumie po czesci beda mieli racje a nawet jak nie to "nie mamy Pana plaszcza i co nam Pan zrobisz". Potencjalne dlugi zaczna odbierac w kolejnosci: EBR, UE, Niemcy, Francja, Anglia...... gdzies na 1000 miejscu moze sie pojawi PL. Ale wiara w odzyskanie tych pieniedzy to troche jak wiara w "swietny offset za F16" czy "fantastyczne mozliwosci rozwoju i biznesu w Iraku"... troche jak w sw. Mikolaja...

Last but not least - no jak funkcjonuje PL? Tak troche chujowo patrzac na budzet wiec tak, radzi sobie kiepsko bez Thima i Razora :P...
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Rządy PiS

Post autor: grel3gargamel »

Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Nihil novi sub sole. Chociaż jest progres. Załatwiane w biurze, a nie na cmentarzu.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Rządy PiS

Post autor: boncek »

Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Rządy PiS

Post autor: Voo »

Należy przeczytać tylko ostatni akapit i nagle sie okaze jakie plusy przyniesie 500+. Pracodawcy wykorzystujacy poł-niewonicza siłe roboczą, ktorej placa rownowartosc 3-4 par dobrych dzinsow miesiecznie beda musieli byc moze podniesc place zeby znalezc chetnych do pracy.

To nie 500+ moim zdaniem rodzi patologie tylko system, w ktorym miliony ludzi zarabiaja tyle, ze te 500 zl decyduje o chodzeniu lub nie chodzeniu do pracy.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Rządy PiS

Post autor: PIOTROSLAV »

O to to to...
Ale zaraz Ci powiedzą, że to wolny rynek tak systemem zarządza, a zasilki to lewackie narzędzie szamana...
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Nie znasz się Voo. Lenie nie pracują i patologia się mnoży, pije za 500 plus i nic więcej!

A bez ironii:
PIOTROSLAV pisze:Ale zaraz Ci powiedzą, że to wolny rynek tak systemem zarządza, a zasilki to lewackie narzędzie szamana...
Bo zasiłki takie są. Nic bardziej nie psuje ludzi (ludzi, nie rynku) niż płacenie im za nicnierobienie. Problem w tym, że u nas nie ma pod tym względem wolnego rynku, a na pewno nie ma zdrowego rynku. Bo u nas możesz zatrudnić ludzi za stawkę głodową, tak, żeby z miesiąca na miesiąc nie umarli, czasem opóźniać wypłaty o 2-3 miechy, a samemu jeździć Bentleyem i latać na Mauritius na wakacje.

W zdrowym systemie takich ancymonów się ściga.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Rządy PiS

Post autor: boncek »

Dlatego 500+ powinno być wypłacane inaczej niż gotówką. Ale wtedy nie da się tak łatwo kupić sobie wyborów. ;)

Co do podwyższenia płac, to myślę, że prędzej na miejsce tych 300 tysięcy osób znajdzie się wielu chętnych Ukraińców. Nie wiem jak jest w innych miastach Polski, ale we wrocławskich Almach czy McDonald'sach jest obecnie więcej Ukraińców niż Polaków. McDonald's zresztą nawet ma już dwujęzyczne banery reklamujące pracę u nich.

Zgadam się natomiast z tym co pisze Sith o sektorze prywatnym, ale to jest przede wszystkim problem umów i braku związków w nim istniejących.

Sam zresztą, choć akurat zarabiam nieźle, nie mam płatnych urlopów i dni wolnych ustawowo, bo oficjalnie jestem podwykonawcą i rozliczam się godzinowo, choć pracuję normalnie 9-17. ;) A potem wracam do domu, odpalam kompa i pracuję od 20 do 2.
To powoduje, że jestem permanentnie zmęczony, ale nie mogę sobie pozwolić na urlop dłuższy niż tydzień, bo mnie zwyczajnie na to nie stać. Ze spada moja wydajność?

Ale to jest coś za coś. Ja przynajmniej nie narzekam, zapierdalam i coś tam mam swojego. Dzięki temu nie będę później krzyczał, że "they took our jobs". I głosował na populistów rozdających pieniądze, albo bił emigrantów. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Dlatego 500+ powinno być wypłacane inaczej niż gotówką.
To prawda. Byłoby lepiej gdyby to było w formie ulgi tak, żeby człowiek musiał się jednak wysilić i pracować, żeby dostać pieniądze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Rządy PiS

Post autor: Voo »

boncek pisze:
Ale to jest coś za coś. Ja przynajmniej nie narzekam, zapierdalam i coś tam mam swojego. Dzięki temu nie będę później krzyczał, że "they took our jobs". I głosował na populistów rozdających pieniądze, albo bił emigrantów. ;)
Ale masz pewnosc, ze kiedys tej roboty nie bedzie mogl robic tanszy Ukrainiec? ;)

Ba. Ukrainiec... Ponoc juz niewolnikow z Korei Pln mamy. Wszystko przed nami.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Rządy PiS

Post autor: boncek »

Na szczęście u mnie nie decyduje to czy jesteś tani, tylko czy jesteś dobry. Więc jeśli będzie równie dobrym, wykwalifikowanym specjalistą, z mocnym portfolio, to pewnie będzie mógł nawet za te same pieniądze, albo i większe. Ba, sam go chętnie zarekomenduję jak już będę creative directorem. ;) Zresztą moja znajoma z pracy pracuje teraz w hiszpańskiej agencji za dużo większą kasę niż tutaj. Nie dlatego, że jest tańsza, bo zarabia tyle ile reszta. Po prostu jest dobra. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Rządy PiS

Post autor: snt »

Wszystko fajnie, sęk w tym, że społeczeństwo nie może składać sie jedynie z samych Creative Directorów ;)
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

PIOTROSLAV pisze:O to to to...
Ale zaraz Ci powiedzą, że to wolny rynek tak systemem zarządza, a zasilki to lewackie narzędzie szamana...
"Wolny rynek" w wykonaniu lewackiego narzedzia szatana zabieta ponad 50% realnej pensji w roznych podatkach i parapodatkach Obrazek


Co to tematu - 500+ powinno byc jako ulgi. O!
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Rządy PiS

Post autor: PIOTROSLAV »

I wszystko fajnie, tylko jak pisze Sith - nie może być tak, że jak idziesz do pracy na kasie, czy innego magazynu, to powinieneś mieć taki komfort, ze jak rozpadną Ci się buty, to nie musisz pół roku chodzić boso, albo głodować, ale mieć buty.
Nic dziwnego, że są ludzie, którzy wolą nie pracować i brać zasiłek (i często robić na czarno), niż pracować i dostać 50zł więcej niż na zasiłku... Zasiłek docelowo jest po to, że jak stracisz pracę, to przez czas jej szukania masz jakieś tam pieniądze. W sytuacji, gdy to te same pieniądze, co w potencjalnej kolejnej pracy, to ja ten czas na zasiłku bym jak urlop traktował...

@Rzr: wiesz co, mi tam się wydaje, że jeżeli będę w stanie godnie żyć, to mi może zabierać ponad 90%
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Rządy PiS

Post autor: boncek »

snt pisze:Wszystko fajnie, sęk w tym, że społeczeństwo nie może składać sie jedynie z samych Creative Directorów ;)
Ani z pasożytów żerujących na państwie. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yankes
prof. Miodek
Posty: 606
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:06

Re: Rządy PiS

Post autor: Yankes »

PIOTROSLAV pisze:I wszystko fajnie, tylko jak pisze Sith - nie może być tak, że jak idziesz do pracy na kasie, czy innego magazynu, to powinieneś mieć taki komfort, ze jak rozpadną Ci się buty, to nie musisz pół roku chodzić boso, albo głodować, ale mieć buty.
Nic dziwnego, że są ludzie, którzy wolą nie pracować i brać zasiłek (i często robić na czarno), niż pracować i dostać 50zł więcej niż na zasiłku... Zasiłek docelowo jest po to, że jak stracisz pracę, to przez czas jej szukania masz jakieś tam pieniądze. W sytuacji, gdy to te same pieniądze, co w potencjalnej kolejnej pracy, to ja ten czas na zasiłku bym jak urlop traktował...

@Rzr: wiesz co, mi tam się wydaje, że jeżeli będę w stanie godnie żyć, to mi może zabierać ponad 90%
To wszystko jest zabieranie sie od dupy strony. Najwiekszym problemem jest to ze ci ludzie nie maja zadnej alternatywy. Dorzucanie nowych regulacji i podatkow nic tu nie pomoze a nawet pogorszy bo zawsze conajmniej jeden pracodwaca z ich powodu zezygnuje z zatrudniania kogosc co jeszcze zmniejsza alternatywy dla ludzi. Najwiekszym przywilejem pracownika powinno byc ze moze sie zwolnic ale w dzisejszych czasach to wyglada bardziej jak samobojstwo niz przywilej. Bez tego caly system bedzie zawsze chory.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Ciekawe co prezio chce zrobić z OFE, brzmiało trochę jakby chciał to rozdać.
Obrazek
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Rządy PiS

Post autor: grel3gargamel »

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... portu.html

Chyba tu. Jeśli to prawda, a wszystko na to wskazuje to Zaradkiewicz jest obrzydliwy
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Rządy PiS

Post autor: Jutsimitsu »

Szopkę z Amber Gold powoli czas zaczynać. Ciekawe jakie wnioski już napisali. Apropos, ktoś wie czemu SKOKi umorzyli w prokuraturze?

Tak, zniżę się do poziomu "onetu", ale jedno i drugie jest wielkim przekrętem... SKOKi na grubszą kasę, ale ludzie i tak zapamiętają Amber Gold.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

grel3gargamel pisze:Chyba tu. Jeśli to prawda, a wszystko na to wskazuje to Zaradkiewicz jest obrzydliwy
Poziom Gerharda Schroedera.
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2621
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Rządy PiS

Post autor: zodi »

Kolejny dzień, kolejna akcja CBA - teraz spółki Sołowowa.
Zastanawiam się ilu w CBA pracuje agentów... ?? Bo patrząc na ilość miejsc w których jednocześnie prowadzą działania to chyba tysiące... :]
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Rządy PiS

Post autor: Jutsimitsu »

Nie będzie tu żadnego zaskoczenia. Myślę że każdy wiedział, że tak jest, ale...

http://www.newsweek.pl/biznes/mateusz-m ... html#fp=nw
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5009
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Rządy PiS

Post autor: Zolt »

myślę, że państwo jest już gotowe na program 1000+
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5601
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Rządy PiS

Post autor: LLothar »

Kurde, czyli kraj po 8 latach rządów PO po prostu jest w gorszym stanie niż się wydawało...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5009
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Rządy PiS

Post autor: Zolt »

ciekawe tylko, czy ktoś sobie przypomni Schetynę bez zająknięcia zapowiadającego, że PO może dać spokojnie po tysiaku ;)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Rządy PiS

Post autor: Voo »

Zawsze mnie rozwalają takie wtrącenia, ze te 500 idzie np. na samochod, na dodatek o zgrozo sprowadzony z Niemiec.

No kurwa to chyba oczywiste, ze skoro te pieniadze juz sie ma to ludzie staraja sie je wydac na to co jest kazdej rodzinie z dziecmi potrzebne czyli na ....tadaam - samochód! Bez wzgledu na sens potrzebe slusznosc celowosc programu 500+ jak mozna sie dziwic ze ludzie postepuja racjonalnie?
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Voo pisze:No kurwa to chyba oczywiste, ze skoro te pieniadze juz sie ma to ludzie staraja sie je wydac na to co jest kazdej rodzinie z dziecmi potrzebne czyli na ....tadaam - samochód! Bez wzgledu na sens potrzebe slusznosc celowosc programu 500+ jak mozna sie dziwic ze ludzie postepuja racjonalnie?
bo my z zalozenia racjonalnie nie powinnismy postepowac :P
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Innymi słowy.
Obrazek
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Rządy PiS

Post autor: Larofan »

yup
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Rządy PiS

Post autor: Jutsimitsu »

Hmmm, jak widzę największy problem to na co jest kasa wydana? Jak widziałem statystyki (czy prawdziwe, tego nie powiem - nie wiem) gdzie wraz z 500+ zwiększył się o kilka procent rynek alkoholi, to szczerze mam to gdzieś na co. Raczej problem polega na tym, że Polski na to nie stać. 20 miliardów tu czy tam, co za różnica.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Jutsi nie ibraz sie ale piszesz dyrdymaly.

1. Jesli zwiekszyl sie rynek alkoholi to znaczna wiekszosc z tego rynku dostaje panstwo z powrotem.
2. Oczywiscie ze Polske stac na 500+. Mozna powiedziec o wielu rzeczach na ktore nas nie stac: pomniki smolenskie, bandy urzedasow, kwote wolna od podatku dla oslow w wysokosci 30k gdy obywatel ma 3k, emerytury gornicze, nauczycielskie i sluzb mundurowych, emerytury postkomunistyczne i moglbym dlugo wymieniac na co Polski nie stac...
3. To co kazdy tutaj chyba stwierdzil - 500+ jest zwyczajnie rozwiazane nieefektywnie i powinno byc zrobione jako ulga podatkowa/bon oswiatowy itd. W sposob jaki jest teraz zeby "oddac" 500 PLN panstwo musi "sciagnach haracz przynajmniej 600 zeby w miare zbilansowac co jest standardowa paranoja
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Rządy PiS

Post autor: Piccolo »

Razorblade pisze: Mozna powiedziec o wielu rzeczach na ktore nas nie stac: emerytury nauczycielskie...
Ke :spy: ?
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Nie ke Picco. Oczywiście chodzi mi o wczesniejsze emerytury nauczycielskie (dlatego w kontekscie gorniczych i mundurowych) i karte nauczyciela. Celowo umieszczone bo nauczycielami sa zarowno rodzice (rodzina?) Jutsiego jak i moja
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Rządy PiS

Post autor: Piccolo »

Ok ok, myślałem, że chodziło Ci o wysokość tych emerytur :P.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7484
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Rządy PiS

Post autor: Crowley »

I tylko Bocian z Providentem płaczą, bo ludzie nie chcą chwilówek na telewizory brać. :( Zróbmy coś. Ratujmy chwilówkodawców! Nie może być tak, że Państwo Polskie pozwala na upadek tak ważnej gałęzi gospodarki. Rząd powinien wziąć chwilówkę na sfinansowanie jakichś emerytur albo innej obietnicy.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Piccolo pisze:Ok ok, myślałem, że chodziło Ci o wysokość tych emerytur Obrazek.
Zobaczylem ze zrobilem skrot myslowy ;)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5601
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Rządy PiS

Post autor: LLothar »

SithFrog pisze:To się Pochanke zdziwiła.

https://twitter.com/10murzynkow/status/ ... 7473112064
Jak polityk wyjdzie z polityki to nagle zaczyna mowic z sensem :P
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Rządy PiS

Post autor: snt »

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,203 ... l#MTstream
znakomita większość naszego społeczeństwa jednak tego nowego szmalu nie przepija.
Dobrze paczę, czy to na pewno gazeta.pl ? :O
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Podziwiam ludzi, którzy po 3 miesiącach funkcjonowania takiego programu są w stanie wyciągać tak daleko idące wnioski (jak ten o dzietności).
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Zawsze mnie zadziwia polskie szkolnictwo wyższe. W jakiej rzeczywistości taki człowiek jak Krystyna Pawłowicz może się dochrapać tytułu profesorskiego? Niepojęte. Dno, kilometr szamba, Krystyna Pawłowicz.

No i jeśli nawet wpolityce pisze takie rzeczy to wiedz, że coś się dzieje.

http://wpolityce.pl/polityka/301333-pis ... apamietane
Obrazek
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Rządy PiS

Post autor: Larofan »

moze jarokacz pozazdroscil turkom
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Ona nie ma profesora. To znaczy ma, nadzwyczajniej głupiego.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4346
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rządy PiS

Post autor: Turtles »

Żeby było śmieszniej ona jest z katedry Hanki :)

Podobno zresztą niegłupia jest z tego PPG. Ale nie wiem ile w tym prawdy, w sumie to, że niegłupia jest mówili prawicowi znajomi.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Tu nie chodzi o głupia/niegłupia Turt. Ze swojej wąskiej specjalizacji może być Einsteinem. Chodzi o całkowity brak klasy. Co ja mówię, kurwa, jakiej klasy. Brak podstawowej ogłady, jakiegoś wychowania. Jej słowotok to poziom brudnego, pijanego chama, który włazi do restauracji, beka, pierdzi, a na koniec żre brudnymi rękoma.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5009
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Rządy PiS

Post autor: Zolt »

uśmiejecie się, ale ja jeszcze pamiętam jak dopiero zaczynała błyszczeć przed kamerami i wydawała się spokojna i sensowna. Potem miałem rozwód z oglądaniem wiadomości na kilka miesięcy i z pani profesor wyszło to co wyszło. Może to otoczenie tak wpływa na ludzi? Albo parcie na szkło?
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7484
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Rządy PiS

Post autor: Crowley »

- Po konsultacjach i na polecenie władz partii wycofujemy projekt grupy posłów. Wycofujemy go spod obrad Sejmu. Będzie złożony drugi projekt, który znacząco ogranicza wszystkie podwyżki. Co najważniejsze dla posłów nie będzie żadnych podwyżek. Wycofujemy się z jakiejkolwiek podwyżki dla posłów i senatorów - powiedział w Sejmie poseł Łukasz Schreiber.

Ale oni są pocieszni. Dożyliśmy czasów, kiedy rządem rządzi internet. Wystarczy zrobić gównoburzę i już się niepopularne pomysły odwidzują.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Zablokowany