EURO 2016

... o ruszaniu się

Moderatorzy: Zolt, boncek, Cherryy

Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7406
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: EURO 2016

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ha! Pełny Dżoker wpadł! Chociaż jeden 8-)
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: EURO 2016

Post autor: grel3gargamel »

Strasznie wolno i statycznie grali przez większość czasu. Zieliński to byłą katastrofa, chyba spalił się psychicznie. Cionek w pierwszej połowie słabo, ale w drugiej o wiele lepiej. Kapustka też rozczarował, nawet biorąc pod uwagę, że nie jest skrzydłowym. Stałe fragmenty gry wyglądają całkiem dobrze

SithFrog pisze: Gdzie jakieś zadymy są i napierdalanka?
phpBB [video]
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: EURO 2016

Post autor: snt »

Moja dyletancka analiza fazy grupowej Polaków:
a) jesteśmy cieńcy jak zawsze
b) mamy generalnie ogarniętego trenera (to nowość)
c) jesteśmy silni słabością naszych przeciwników
d) mamy farta

Kto wie, może na Szwajcarię to wystarczy.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

Wynik super. Świetny i pewny Fabiański. Glik z Pazdanem opanowali środek obrony. Przyzwoity Jędrzejczyk. Rewelacyjne wejście Kuby, Całkiem fajnie poszalał Grosicki, ale jak zawsze trochę jak jeździec bez głowy.

Tyle pozytywów. Reszta to dramat i to dramat kalibru Smuda, Benhaaker czy Engel na MŚ/ME. Beznadziejna gra z przodu. Trochę gorszy dzień Krychowiaka (zagrał mocno średnio) i środek pola się sypie. Nikt nie jest w stanie zagrać dwóch-trzech podań bez straty. Nawet w poprzek pola. Wszystko na hura, do przodu, już już i strata.

Zmiany wybitnie złe. Cionek wolny, faulujący, ociężały, beznadziejny. Jodłowiec w odbiorze jak cię mogę, ale zagrania do przodu to typowa ekstraklasa. Zieliński skończył udział w ME. Po takim występie jak pierwsze 45 minut to kupi go najwyżej Nieciecza, a nie Liverpool. Obym się mylił.

Kapustka - być może najgłupsza kartka w historii polskiej piłki. Idiotyczny faul na połowie rywala, bez zagrożenia kontrą czy czymkolwiek.

Środek pola generalnie nie istniał. Żal było patrzeć. Milik bez szału chociaż solidniej niż z Niemcami. Lewandowski trzeci raz to samo czyli "walczył i ściągał na siebie obrońców" co oznacza mniej więcej tyle, że z przodu kompletnie się nie przydał.

Mówiąc krótko: poza dwoma akcjami w pierwszych 5 minutach i poza golem graliśmy taki piach, że wygrana to wynik nieprawdopodobnego farta.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: EURO 2016

Post autor: Gregor »

Nasi chyba naczytali się polskich mediów jak to już są jedną nogą w finale, ale szczęśliwie przeciwnik wyszedł pijany na boisko, a i jeszcze bardziej ogórzasty był. W każdym razie historia :D W sumie fajna ta nowa formuła Euro z większą ilością drużyn, bo w takim normalnym byśmy byli pozamiatani jak zawsze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2728
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: EURO 2016

Post autor: Cherryy »

Zauważcie, że zagrało kilku zmienników w eksperymentalnym ustawieniu. Wyszliśmy z grupy z 7 punktami, nie straciliśmy ani jednej bramki. A tu narzekanie, że jak za Fornalika. :lol:

Ale to dobrze, to tylko potwierdza, że wskoczyliśmy na inny poziom.
Since 2001.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

Cherryy pisze:A tu narzekanie, że jak za Fornalika. :lol:
Wiśnia. Poza zasadniczą wadą (lubieniem ekstraklasy) znasz się na piłce. Napisz mi, że dzisiaj gra wyglądała dobrze i że plan taktyczny był taki i to dzięki niemu wygraliśmy, a nie dzięki fartowi i indolencji Ukrainy. Napisz mi to, I dare you :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7406
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: EURO 2016

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Wyszliśmy z grupy bez porażki i straty gola, a obrona to nasz najsolidnieszy filar. To niemożliwe jest... Niech będzie, że fart ;)
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: EURO 2016

Post autor: Voo »

Jak dla mnie to wszyscy mają rację. Sith ma rację oceniając mecz a Wiśnia ma rację pisząc, że wynik jest OK i trzeba się cieszyć.

Nie jesteśmy mocną drużyną i pewnie nigdy nie będziemy. Jak dla mnie to wciąż większym zaskoczeniem są mecze jak z Niemcami niż takie jak z Ukrainą.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7406
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: EURO 2016

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Z tego co patrzę na drabinkę, to mamy szansę pożegnać się z Euro w ćwierćfinale z Hiszpanią.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7471
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

Brawo RAMOS! :D Najpierw Chorwaci spokojnie mogli mieć karnego, bo podstawił delikatnie nogę Chorwatowi, a potem karny z kapelusza dla Hiszpanów. Dobrze, że nie trafił, osioł.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: EURO 2016

Post autor: grel3gargamel »

Subasic wyszedł chyba z 3 metry przed bramkę, a sędzia nic. Ale dobrze się stało, bo karnego faktycznie nie powinno być. Co zrobił de Gea przy drugiej bramce-straszny błąd.

I teraz Włochy-Hiszpania w 1/8
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7471
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

grel3gargamel pisze:I teraz Włochy-Hiszpania w 1/8
Veri najs! A my jak już pchniemy Szwajcarów ( ;) ), możemy trafić na Chorwatów. To by wyjaśniało, dlaczego Hiszpanie poddali mecz - chcieli uniknąć półfinału z Polską, żeby nie musieć grać przeciwko Pazdanowi.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: EURO 2016

Post autor: Pquelim »

hiszpania :lol2:
i ja durny ciagle sie boje stawiac takie wyniki we flepie.
chorwacja bardzo mocna. w ewentualnym 1/4 i z nasza gra (kogos zachwycila postawa polakow w grupie? serio?) mamy niewielkie szanse.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

Pquelim pisze:(kogos zachwycila postawa polakow w grupie? serio?)
Mnie w meczu z Niemcami. Z Irlandią (która właśnie ponoć awansowała) też było ok.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7471
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

Grupa pokazała tyle, że nasi nie srają po gaciach ze strachu, nie mamy ławki, ale Nawałka całkiem dobrze reaguje na sytuację na boisku. Takich nic niegrających drużyn jak my jest więcej, a faworyci generalnie nic wielkiego nie grają, więc ja tam poczekam na rozwój wypadków.
A Chorwaci mają otwartą drogę do strefy medalowej. W dolnej części tabelki są Niemcy, Francuzi, Anglicy, Hiszpanie i Włosi. W górnej tylko Belgia. No i Pazdan. ;)
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7406
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: EURO 2016

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Obrazek
Takie jest powszechne postrzeganie reprezentacji Polski...
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3876
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: EURO 2016

Post autor: PIOTROSLAV »

Pquelim pisze:żałosne posty pozostawie bez komentarza.
Bardzo się tym przejmujesz, masz tutaj, zestaw kibica. Ulży Ci w bólu.
Obrazek
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: EURO 2016

Post autor: Pquelim »

Obrazek
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4335
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: EURO 2016

Post autor: Turtles »

Pquelim pisze:Obrazek
+1

Obrazek


Mecz był kiepściutki, ale wygraliśmy, wynik jest. Niesamowite jest, że Polska ma mocną obronę. No i to co Wisnia pisał - był mocno eksperymentalny skład. I dobrze.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: EURO 2016

Post autor: Halaster »

Takich obrazków jak powyzej było sporo, mnóstwo tego bydła przyjechalo z polski..

Ale ogólnie mecz spoko, nasi co prawda nie grali ale atmosfera super, stadion genialny no i Błaszczykowski co zrobił to zmiana roku ;)
zodi
Kofan Annan
Posty: 2613
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: EURO 2016

Post autor: zodi »

W dolnej połowie drabinki m. in. Anglia, Hiszpania, Francja, Niemcy, Włochy, w naszej m. in. Szwajcaria, Walia, Chorwacja, ogórasy z grupy F i może Belgia... :]
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5811
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: EURO 2016

Post autor: ThimGrim »

This :
http://natemat.pl/183155,bohater-meczu- ... am-za-duzo
Facet, który kopie piłkę, zarabia setki milionów. Facet, który ratuje życie (np. facetowi, który kopie piłkę), zarabia "grosze". Przydatność dla społ. VS brak przydatności, a taka dysproporcja.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Mithrandir
zielony
Posty: 295
Rejestracja: 5 maja 2014, o 14:36

Re: EURO 2016

Post autor: Mithrandir »

imponuje skromność Kuby, ale to nie tyle jest "facet, który kopie piłkę", co raczej "facet, który daje radochę kilkanastu milionom ludzi". A to już całkiem przydatna umiejętność dla społeczeństwa.

No i oceniać przydatność po zarobkach to można w warunkach wolnorynkowych. Podejrzewam, że w USA przeciętny chirurg w przeciągu swojej zawodowej kariery zarobi znacznie więcej niż przeciętny koszykarz (niż piłkarz to na pewno).
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: EURO 2016

Post autor: Pquelim »

Takich obrazków jak powyzej było sporo, mnóstwo tego bydła przyjechalo z polski..
nom. nie to co z innych krajów, pełna kultura postepowego zachodu:

phpBB [video]


a nawet ze wschodu:
phpBB [video]


Nawet Kosowo jest już cywilizacyjnie i kulturowo przed nami, tutaj widać jak pięknie nasze bydło zostało ubogacone w doświadczenia tolerancji i równouprawnienia:
Obrazek
phpBB [video]




A tutaj, dla kontrastu, tak wstydliwy dla naszej tożsamości narodowej, żenujący i godny potepienia festiwal wsteczniactwa w wykonaniu współczesnych repozytariuszy faszyzmu, nazizmu i homofobii:

phpBB [video]


phpBB [video]


I jeszcze Węgrzy, których jak wiemy wizerunek we współczesnej Europie jest tak zdegradowany, że radykalnym nacjonalizmem to już nawet tego nie wypada nazywać:
phpBB [video]


Wszystkim upokorzonym rodakom, ubolewającym nad wieśniackim kretynizmem polskich kiboli, których wysłaliśmy do Francji więcej przecież, niż hydraulików w latach osiemdziesiątych, polecam śledzenie zestawień dotyczących przemocy na turnieju, np tutaj przewija się mnóstwo polskich wątków. Albo relacjom Leszka Milewskiego z weszło.com, który regularnie te akty wandalizmu dokumentuje. Zawsze można jakoś zareagować, pomalować kredkami na Patelni, lub spróbować odbudować tęcze przy pl. Zbawiciela.
A z mojej strony EOOT, chciałbym jednak skupić się na piłce nożnej.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: EURO 2016

Post autor: Halaster »

Pq ja w przeciwieństwie do Ciebie cały wczorajszy dzień i pół nocy spedzilem w Marsylii, więc mam chyba podstawy do wypowiadania się w tym temacie, mimo że nie czytam weszło.

Dramatu nie było, wielkich burd i zamieszek też nie, ale orgia chamstwa, prostactwa i agresji już jak najbardziej. I nie wiem czy ktoś jest gorszy czy równie słaby, ja się wstydziłem wczoraj prawie cały wieczór za te bande.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5811
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: EURO 2016

Post autor: ThimGrim »

Tu się akurat nie ma co licytować tylko przyznać, że było bydło. Wiadomo, że z piłką nożna wiąże się największa ilość bydła - taki sport, przecież często to nawet na boisku widać. W innych sportach jakoś tego nie ma, a przynajmniej skala bydła jest nieporównywalnie mniejsza.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: EURO 2016

Post autor: Pquelim »

ja nie dyskutuje z tym, że jest bydło na stadionach, tylko próbuje ośmieszyć zakompleksione egocentryczne myślenie z zerową świadomością kolektywnej heterogeniczności tłumów (Hal się wstydzi że jest Polakiem, czy że tamci są Polakami?), które prowadzi do generalizacji i rozszerzania negatywnego stereotypu kibica, a w dalszej mierze obywatela i narodu *. To czysty debilizm. No, ale jak chcą niektórzy nawet to, że nasi kibice dają we Francji pozytywny przykład, tak naprawdę też jest oznaką naszego wsteczniactwa - proszę poczytać ]tego pana Profesora. Rzeczywistość jak dziwka - na sprzedaż. Każdemu taka, jaką chcesz. :bugeye:

Dobra, serio konczę ten offtop. Można wydzielić temat najwyżej, chociaz sens w tym niewielki.

[edit] * - wersja po polsku: innymi słowy - mnie jest glupio oni wszyscy tacy brzydcy i lysi, ja sie boje, w szkole mnie takich dwoch z kanapek okradalo, a teraz sieja spustoszenie, pietnascie osob = cała polska kibolami stoi, jaki biedny ten mój naród!
a dookola dziesiatki tysiecy spiewaja hymn, ale liczy sie moje subiektywne odczucie i mój wstyd ktory teraz bede opisywal siejac stereotyp wynikajacy z za ciasnej puszki we łbie.
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2016, o 14:20 przez Pquelim, łącznie zmieniany 1 raz.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5811
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: EURO 2016

Post autor: ThimGrim »

Pquelim pisze:ja nie dyskutuje z tym, że jest bydło na stadionach, tylko próbuje ośmieszyć zakompleksione egocentryczne myślenie z zerową świadomością kolektywnej heterogeniczności tłumów które prowadzi do generalizacji i rozszerzania negatywnego stereotypu kibica, a w dalszej mierze obywatela i narodu.
Wat? :D
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3876
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: EURO 2016

Post autor: PIOTROSLAV »

ThimGrim pisze:
Pquelim pisze:ja nie dyskutuje z tym, że jest bydło na stadionach, tylko próbuje ośmieszyć zakompleksione egocentryczne myślenie z zerową świadomością kolektywnej heterogeniczności tłumów które prowadzi do generalizacji i rozszerzania negatywnego stereotypu kibica, a w dalszej mierze obywatela i narodu.
Wat? :D
+żółwillion
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4999
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: EURO 2016

Post autor: Zolt »

ThimGrim pisze:W innych sportach jakoś tego nie ma, a przynajmniej skala bydła jest nieporównywalnie mniejsza.
https://en.wikipedia.org/wiki/2011_Vanc ... y_Cup_riot
Kanada też potrafi się bawić ;)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7406
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: EURO 2016

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Co te Węgry... Na miszcza idą...
zodi
Kofan Annan
Posty: 2613
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: EURO 2016

Post autor: zodi »

Zdecydowanie najbardziej szalony mecz ME :)
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7471
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

Przegapiłem jedyny fajny mecz na Euro? Włanczam! Ale za sprawą wyniku już leżę ze śmiechu.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7406
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: EURO 2016

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ale Islandia zjebała... Mieli grać w naszym "ogórkowym" drzewku, a tak trafią na Anglię... :P
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: EURO 2016

Post autor: grel3gargamel »

Rewelacyjny mecz, Ronaldo wreszcie dobrze zagrał, chociaż nie powinien wykonywać rzutów wolnych, bo jest to równoznaczne ze stratą piłki.

Cieszy mnie też awans Islandii
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7471
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

Matthias pisze:Ale Islandia zjebała... Mieli grać w naszym "ogórkowym" drzewku, a tak trafią na Anglię...
No właśnie chyba nikt im nie powiedział, co robią. :D Takie wariactwa to ja rozumiem, a nie kopanie bez sensu na 0:0.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: EURO 2016

Post autor: grel3gargamel »

Przecież Chorwacja jest lepsza od Anglii
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7471
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

W sumie tak. Dopiero potem spojrzałem, że alternatywą była gra z Chorwacją. Zobaczycie, jak Chorwaci tego nie spieprzą, to będą grać w finale. Tylko Belgia w zasadzie może im realnie zagrozić, o ile nie odwalą jakiegoś numeru w swoim stylu.

Ale dalej, jak to mówią w internetach, już prosta autostrada do finału! :D
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7406
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: EURO 2016

Post autor: Matthias[Wlkp] »

phpBB [video]
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: EURO 2016

Post autor: Counterman »

Islandia to jest jedyna rzecz która mnie ciekawi w całym tym wydarzeniu. Do finału Panowie, do finału! :D
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3876
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: EURO 2016

Post autor: PIOTROSLAV »

Dawno mnie tak nic nie rozbawiło jak reakcja Ronaldo na trzecią bramkę Węgrów :D
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: EURO 2016

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3876
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: EURO 2016

Post autor: PIOTROSLAV »

Piłem BiałoCzerwone z Dukli. Jest w wersji Pils i IPA jeśli dobrze kojarzę. Oba bardzo smaczne.
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: EURO 2016

Post autor: Razorblade »

uploadfromtaptalk1466856733461.jpg
uploadfromtaptalk1466856733461.jpg (70.17 KiB) Przejrzano 3458 razy
:D
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: EURO 2016

Post autor: Razorblade »

Milik i Lewy robia chyba wszystko zeby skonczyc plotki o "nalepszym ataku w Europie" :spy:

Za to Kuba pieknie zachowuje zimna krew!
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7406
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: EURO 2016

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Po prostu się umówili, że wszyscy robią miejsce Błaszczykowskiemu.

Ale Man of The Match to na razie Grosicki
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5811
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: EURO 2016

Post autor: ThimGrim »

Milik odblokuje się na finał.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7471
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: EURO 2016

Post autor: Crowley »

Najlepsze zagranie Milika na Euro: nie dotknął podania do Kuby.
Gdyby nasi napastnicy grali jak Błaszczykowski, albo chociaż Grosicki, to Chorwaci by chyba specjalnie przegrali, żeby nie grać z naszymi.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: EURO 2016

Post autor: Pquelim »

Kuba Błaszczykowski zostaje na naszych oczach legendą reprezentacji. Piękna sprawa!

Ale ostrożnie! Nasi po strzeleniu gola wyraźnie odpuscili, a Szwajcaria to nie ogórki (no, może trochę korniszony) - w drugiej połowie się rzucą, będzie jeszcze dużo emocji.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
ODPOWIEDZ