Eklezja, czyli luźno o polityce.

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Właśnie miałem to napisać, wcześniej były trzy. Jest kampania, PAD robi wszystko co może, żeby nie mieć wspólnej foty z Premier Kopacz, więc nie dziwi mnie akurat, że nie chce mieć z Kwaśniewskim. Tu Kwaśniewski, tam Schetyna, ledwo zaczął być prezydentem i już się w Układ chce wpisać. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

No to co się stało? Przeczytał wasze posty i wrzucił więcej? ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Nie wiem co się stało, odnosiłem się do tamtej sytuacji. Może ktoś też to zauważył i stwierdził, że głupio wygląda, bo wiadomo z kim siedział PAD, a próbuje się to zakłamać. Tym bardziej, że dwóch z trzech tamtych zdjęć juz nie ma. Przypadek? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5010
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Zolt »

Mieli dać fotkę jak się za ręce trzymają?
conajmniej jak zawąchują kromką chleba.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

boncek pisze:Nie wiem co się stało, odnosiłem się do tamtej sytuacji. Może ktoś też to zauważył i stwierdził, że głupio wygląda, bo wiadomo z kim siedział PAD, a próbuje się to zakłamać. Tym bardziej, że dwóch z trzech tamtych zdjęć juz nie ma. Przypadek? ;)
Moze zwyczajnie takie zdjecia wplynely na poczatek a potem dopiero nastepne ;-)
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Tzn. co, ściągali je z New Horizons? ;) Kancelaria ma jednego fotografa.

Zresztą, nieważne. Ja nie wierzę w przypadek. Inna rzecz, że jakby była analogiczna sytuacja po drugiej stronie to zaraz by były jakieś zestawienia z napisem manipulacja itd., potem Sithfrog wrzuciłby to na FB jak ostnio te foto z "wiecu" Nowoczesnej, a na koniec Brudziński u Olejnik mówiłby jakie to ohydne, że tak się niszczy wizerunek prezydenta. Jeszcze pewnie Kukiz na FB by napisał o tym post.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Nie wiem bonzo. Serio. Minely niecale 24h od meczu i zdjec jest duzo wiecej na stronie po Twojej interwencji. Alez nasze forum ma moc ;-).
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: snt »

boncek pisze: Ja nie wierzę w przypadek.
A to prawakom zarzuca sie myślenie w kategoriach spiskowych. ;)
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:potem Sithfrog wrzuciłby to na FB jak ostnio te foto z "wiecu" Nowoczesnej
Nie bardzo widzę analogię.

Serio, nie wiem w ogóle o czym jest ten wątek. Jakby nie wiem, urzędująca premier siedziała obok, a oni wykadrowali, żeby jej nie było. Może wtedy byłoby o czym gadać, ale Kwaśniewski?
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Słuchałem posła Selina w Tok FM. Mówił o Lisie. Dowiedziałem się dlaczego nie powinien być w TVP - w lutym stwierdził, że PAD nie wygra wyborów, znaczy się jest skrajnie niekompetentny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Znaczy wydedukowal z niewlasciwej podstawy ale diagnoze postawil prawidlowa Obrazek


Edit: cos jak slowa Mellera gdy Michnik plakal nad wygrana PAD o tym ze Polska sie konczy itd., ktore Meller podsumowal prostym:
A po trzecie jak widzę, że na czele straszących dyktaturą jest Adam Michnik, który całkiem niedawno wieścił, że Komorowski przegra wybory tylko jeśli by pijany przejechał na pasach zakonnicę w ciąży, a po pierwszej turze grzmiał, że nie odda Polski gówniarzom, zapominając, że sam kiedyś był zbuntowanym gówniarzem, to strasznie się przejmuję precyzją tej diagnozy czego i Wam życzę.
;)
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Sry Rzr, ale w lutym to nawet prawicowy beton nie wierzył w wygraną PAD.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Lis nie powinien być w TVP, bo zmieni się władza i wrzuci własnych pochlebców. Po co PiSowi w TVP włazityłek Platformy?
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: snt »

Lis powinien zostać wyyebany bo jest maksymalnie stronniczy. Nawet pozorów nie zachowuje.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Lis nie jest włazityłkiem platformy, po prostu nie lubi PiSu, a to nie to samo imho. ;) Jeśli kogoś mialbym obwiniać o bezkrytyczną miłość do PO to np. Tomasza Wołka, z którego nawet Lis ostatnio polewał, że powinien się od razu do PO zapisać jako rzecznik.
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Ja nie rozumiem tego emocjonowania się Lisem, bo odkąd odszedł z TVN to go w tv więcej nie widziałem. Może to dziwnie zabrzmiało, ale serio, kto ogląda TVP 2? :-P
O wszystkich ekscesach Lisa z Newsweeka czy innych twitterów też zawsze z relacji innych słyszałem. Nie przypominam nawet sobie kiedy ostatni raz widziałem Lisa w tv...

I am a detector, and you have been detected
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

boncek pisze:Sry Rzr, ale w lutym to nawet prawicowy beton nie wierzył w wygraną PAD.
Ale to odnosnie czego?
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Ja nie rozumiem tego emocjonowania się Lisem, bo odkąd odszedł z TVN to go w tv więcej nie widziałem. Może to dziwnie zabrzmiało, ale serio, kto ogląda TVP 2?
O wszystkich ekscesach Lisa z Newsweeka czy innych twitterów też zawsze z relacji innych słyszałem. Nie przypominam nawet sobie kiedy ostatni raz widziałem Lisa w tv...
2,05 miliona widzów - taką oglądalność osiągnął w 2015 roku program "Tomasz Lis na żywo". W porównaniu do 2014 roku, program publicystyczny Tomasza Lisa stracił 80 tysięcy widzów - podaje portal Wirtualne Media. Według informacji serwisu, największą popularnością cieszył się odcinek z 6 listopada. Obejrzało go wówczas 2,67 miliona widzów. Tomasz Lis rozmawiał wtedy z Ryszardem Kaliszem, Romanem Giertychem, Pawłem Poncyljuszem, Przemysławem Wiplerem i Stefanem Niesiołowskim o wynagrodzeniu posłów. W trakcie programu rozmawiano również o Januszu Palikocie. Dzięki programowi, Telewizja Polska zarobiła nieco ponad 18 milionów złotych. Program "Tomasz Lis na żywo" emitowany jest w poniedziałki w TVP2 o godzinie 21.50.
http://www.se.pl/wiadomosci/polska/toma ... 21420.html

Fakty mają oglądalność na poziomie coś ponad 3 mln, Wiadomości ponad 4 mln.

Ja uważam, że można Lisa nie lubić, ale to jest profesjonalista, który przynosi duże dochody stacji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Nie no, poczekaj. Profesjonalista dziennnikarz nie moze byc stronniczy i rzucac niesprawdzone informacje. Moze przynosic dochody ale z profesjonalizm nie ma tu nic do rzeczy bonzo.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Masz na myśli te twitty z fejkowym profilem? Ja już tu pisałem, że jeśli kogoś obwiniać to wydawcę, bo to przecież nie Lis szuka takich rzeczy i nie on tak naprawdę te programy przygotowuje tylko wydawca właśnie plus pewnie cały sztab ludzi znając realia TVP.

I oczywiście, że profesjonalny dziennikarz jest stronniczy. Popatrz na Stany, tam doskonale wiesz jakie anchor i stacja ma poglądy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Theeck »

Lis jest profesjonalnym szołmenem idealnie zaspokajającym oczekiwania publiki spragnionej jazdy po PiSie, tak jak kobieta z brodą w cyrku też spełnia pewne oczekiwania. Profesjonalnym dziennikarzem natomiast nie jest.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

A kto jest Twoim zdaniem? Semka? Gmyz? Bracia Karnowscy?
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Theeck pisze:Lis jest profesjonalnym szołmenem idealnie zaspokajającym oczekiwania publiki spragnionej jazdy po PiSie, tak jak kobieta z brodą w cyrku też spełnia pewne oczekiwania. Profesjonalnym dziennikarzem natomiast nie jest.
+1

Wołek może i jest większym włazityłkiem, ale tylko odrobinę. Lis jest o tyle bardziej niebezpieczny, że on właśnie nieudolnie pozoruje bezstronnego i część ludzi się nabiera. O tym, że jest szołmanem pisał Theeck. Nigdy nie zaprosi kogoś sensownego z PiSu vs ktoś sensowny z PO tylko zawsze dobiera pary na zasadzie Wróbel-Niesiołowski albo Pawłowicz-Pitera. Taki polityczny Jerry Springer.

To że Lis nie lubi PiSu to jedno, a to, że ma po drodze z PO to drugie. Przecież to oni mu płacą i obsypują odznaczeniami. A jak już się czasem pokusi o krytykę to wygląda to paradnie. Jak dziś Petru w Bogdance: mam pretensje o polskie kopalnie do Donalda Tuska, ALE JESZCZE WIĘKSZE do Beaty Szydło :)

Skrytykował PO? No tak.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

boncek pisze:A kto jest Twoim zdaniem? Semka? Gmyz? Bracia Karnowscy?
Ziemiec
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Theeck »

Razorblade pisze:
boncek pisze:A kto jest Twoim zdaniem? Semka? Gmyz? Bracia Karnowscy?
Ziemiec
Jan Wróbel
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4348
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

Wróbla też bardzo lubię. Chyba, że to była ironia. Wtedy
Wróbla to akurat bardzo lubię.
;)
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Theeck »

Nie była, ja Wróbla też bardzo lubię i cenię :)
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Zresztą, najnowszy niusłik i wielka bomba! Za aferą taśmową stoi PiS!

A w środku artykuł na podstawie "tajnego raportu", który powstał a kancelarii Romana Giertycha. Szkoda, że nie w sztabie PO :D
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Też lubię Wróbla, ale ciężko powiedzieć, że on jest dziennikarzem, bo przede wszystkim jest nauczycielem i dyrektorem dzięki temu zawsze jest trochę z boku i to go wyróżnia i czyni wyjątkiem.
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: snt »

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/renzi-z ... how/np10mx

Nie chuchu nie będzie miał drugiej kadencji. Jak jeszcze w Niemczech zmieni się kanclerz, to już w ogóle po zawodach.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Co za różnica? Przecież to stanowisko-wydmuszka, które poza prestiżem dla samego Tuska nic nam nie daje.
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: snt »

Ale wtedy będzie musiał wrócić tutaj, do kaczystoffskiej Polski, hehe :roll:
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Theeck »

Polsce nie opłaca się przyjmować imigranta Tuska - nie ma wykształcenia przydatnego w Polsce i jest już prawie w wieku poprodukcyjnym więc za chwilę tylko obciąży system opieki zdrowotnej. W takiej Kanadzie by go nie przyjęli :P
Niech zostanie tam gdzie jest :D
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Nie było holokaustu. Ależ prawdziwka trafiłem na forum Gry o tron na filmwebie :D

http://www.filmweb.pl/serial/Gra+o+tron ... t_13882573
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7432
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Zrobiłeś click-baita do swojego artykułu?
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Matthias[Wlkp] pisze:Zrobiłeś click-baita do swojego artykułu?
Que? Żeby ten milion użytkowników fsgk.pl podbił mi nieistniejące statystyki wyświetleń jednego posta na forum filmwebu? Seems legit ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7432
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ok, już wiem o co chodzi. Na komórce nie przewija do tego posta, który chciałeś pokazać.

Tak BTW, to spotkałem kiedyś w Szwecji pewnego gościa, który twierdził, że tworzy Sowiecki Pop, wychwalał Stalina i zaprzeczał Katyniowi.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Sith cały czas robi click baity, stąd ponad 7 tysięcy postów na liczniku... :D
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Piccolo »

Nie wiem dlaczego ale po pierwszych jego postach byłem już pewien, że jak wspomnisz WTC to on potwierdzi, że to był spisek :D.
The truth is out there!
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Ja odpadłem po tych 100 tys. żydów i haśle, że nie było nigdy cyklonu B tylko CO2.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Piccolo »

Ale dziadek mu opowiadał to wiesz, on się zna trochę bardziej niż zwykły zjadacz chleba :P.
Voo jakich głupot mu naopowiadałeś co :P?
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Counterman »

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Program ... 27134.html

Jak rozumiem dodruk waluty jest teraz tak jak mamba - "Wszyscy mają dodruk... Mam i ja!"

Kto tam z mądrych orientuje się jak wysokie szanse na zwycięstwo ma PiS w wyborach? Bo jak bardzo duże to muszę rozważyć sprzedaż akcji szybko. :P
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Ja pitolę. Właśnie, czemu nie 700 mld? :) PiS niestety ma spore szanse wygrać. Mam nadzieję, że nie większościowo. Ale jakby z gry wypadł wieczny koalicjant, PSL, to może byłaby szansa. No chyba, że wejdzie Kukiz z Korwinem. Oni się żadną propozycją koalicyjną brzydzić nie będą.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Korwin z PiSem? Zartujesz prawda? Juz predzej PO wejdzie z PiSem w koalicje niz Korwin. Ten moze wspierac pewne projekty, ale gospodarczo to jakbys chcial pogodzic Friedmana z Keynesem ;)
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4348
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

Oj. To wywalą Korwina z KORWiNa i się dogadają z PiSem :)
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Razorblade pisze:Korwin z PiSem? Zartujesz prawda? Juz predzej PO wejdzie z PiSem w koalicje niz Korwin. Ten moze wspierac pewne projekty, ale gospodarczo to jakbys chcial pogodzic Friedmana z Keynesem ;)
Sorry, wzoruję się na wypowiedziach fanów Korwina, którym taka opcja nie przeszkadza. W zasadzie to rozmyślają, że jeśli PiS wygra, to Korwinowi w koalicji są potrzebne tylko te stanowiska w rządzie odpowiedzialne za gospodarkę, a resztę niech sobie PiS robi jak chce. To jest taki z wolna cytat z korwinistów. KORPiS. Bardzo prawdopodobne.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Theeck »

Bo i PiS i KORWiN światopoglądowo są raczej konserwatywne więc różni ich tylko i aż gospodarka. Ale ja jakoś nie wierzę żeby PiS oddał resorty gospodarcze korwinowcom. Elektorat PiS uznałby to chyba za obłęd :D
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Theeck pisze:Bo i PiS i KORWiN światopoglądowo są raczej konserwatywne więc różni ich tylko i aż gospodarka. Ale ja jakoś nie wierzę żeby PiS oddał resorty gospodarcze korwinowcom. Elektorat PiS uznałby to chyba za obłęd :D
This. Nie wspominajac ze zadnego 500PLN na dziecko i innych potworkow w zyciu by nie klepneli.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Przecież PiS też tego nie klepnie. Powiedzą, że zastali budżet w takim stanie, że muszą wszystkie obietnice zawiesić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

boncek pisze:Przecież PiS też tego nie klepnie. Powiedzą, że zastali budżet w takim stanie, że muszą wszystkie obietnice zawiesić.
Akurat w przypadku PiS nie zdziwilbym sie jakby to klepneli Obrazek

Nadal, to byl tylko przyklad i mysle ze dobrze wiesz o co mi chodzilo ;)
Zablokowany