Luźno o grach

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkach na gry online

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Luźno o grach

Post autor: Jutsimitsu »

Cherryy pisze:Coś w tym jest, co pisze zarówno Matthias, jak i Crowley. Brak czasu na pełne zaangażowanie, za dużo dzieje się w "prawdziwym" życiu. Podczas grania wciąż towarzyszy mi uczucie, że przecież mógłbym zrobić to, to i tamto, a tracę czas na parę pikseli.
Po czym siadasz do serialu/filmu/meczu przed telewizorem i poza traceniem czasu na kilka pikseli, masz bierną rozrywkę ;)
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7492
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźno o grach

Post autor: Crowley »

No to tak jak z siedzeniem przy internecie i oglądaniem śmiesznych zdjęć z kotami. To bez sensu ale czemu już 2 w nocy?
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Luźno o grach

Post autor: Jutsimitsu »

Tak, dokładnie tak. Kwestia tego, że ja wolę aktywnie pograć, mieć wpływ na rozrywkę jaką się raczę. Niż po prostu siedzieć bezmyślnie patrząc w ekran. Nawet jak oglądam czasem jakieś turnieje e-sportowe (CS, LoL), to nie tyle oglądam co rzucam w tle i jak słyszę że coś się dzieje to patrzę przez te kilka minut maksymalnie na stream. Po czym wracam do pracy/gry. Chociaż ostatnio chciałbym mieć czas na takie siedzenie, a nie że wracam do domu o 20 i jedyne o czym myślę to iść spać.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7433
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Fapowanie do Iron Bulla to nie granie, Jutsi ;).
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3879
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

Ja wiem... ostatnio regularnie oglądam lets playe z darkest dungeon, czy fallout NV i 4 w drodze do/z pracy i całkiem mnie to ciekawi
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Luźno o grach

Post autor: Jutsimitsu »

Matthias[Wlkp] pisze:Fapowanie do Iron Bulla to nie granie, Jutsi ;).
A to dlatego zacząłeś ćwiczyć, liczysz że zajmiesz to miejsce u mnie w fapfolderze? :>

EDIT: Czy Ty przypadkiem nie masz tam w Ontario środka nocy?
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7433
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

5.30 - wstaję do pracy.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźno o grach

Post autor: SithFrog »

A ja uważam, że to kwestia gry. Też myślałem, że każualowe granie utrudnia wsiąknięcie w klimat, ale to zależy od jakości gry.

Przez ME 3 czy Wiedźmaka 3 zarywałem nocki i grałem w każdej wolnej chwili (od dzieci, żony i pracy). Bez wytchnienia. Nawet filmy przestałem oglądać niemal całkowicie w tym okresie. A takie Uncharted 4 męczyłem niemiłosiernie i szukałem wymówek, żeby nie grać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7492
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźno o grach

Post autor: Crowley »

To fakt. Ja przez Mass Effect 2 i 3 chodziłem jak zombi z niewyspania. To samo miałem z South Parkiem, Deus Ex i wspomnianymi Pillarsami. O i jeszcze X-Com. Są gry, które wciągają jak najlepsza książka ale czasami coś nie zatrybi i po paru godzinach rzucam tytuł w kąt, chociaż gra mi się świetnie.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźno o grach

Post autor: boncek »

Fascynuje mnie fenomen Pokemon GO. U mnie w pracy o "łapaniu potworków" rozmawiają ze sobą osoby, które z graniem mają tyle wspólnego co ja z fizyką kwantową. Ba! Nawet nasz Jutsi, dla którego Sony i Nintendo to to samo, zagrywa się ponoć ostro. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Luźno o grach

Post autor: Piccolo »

W kinach leci Independence Day a wszyscy jarają się pokemonami...
Obrazek
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5012
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Luźno o grach

Post autor: Zolt »

boncek pisze:Fascynuje mnie fenomen Pokemon GO. U mnie w pracy o "łapaniu potworków" rozmawiają ze sobą osoby, które z graniem mają tyle wspólnego co ja z fizyką kwantową. Ba! Nawet nasz Jutsi, dla którego Sony i Nintendo to to samo, zagrywa się ponoć ostro. ;)
właśnie myślałem, czy nie obczaić :P
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7492
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźno o grach

Post autor: Crowley »

Zolt pisze:
boncek pisze:Fascynuje mnie fenomen Pokemon GO. U mnie w pracy o "łapaniu potworków" rozmawiają ze sobą osoby, które z graniem mają tyle wspólnego co ja z fizyką kwantową. Ba! Nawet nasz Jutsi, dla którego Sony i Nintendo to to samo, zagrywa się ponoć ostro. ;)
właśnie myślałem, czy nie obczaić :P
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Luźno o grach

Post autor: Jutsimitsu »

Powiem wam, że to jest tak potworny grind, że ja nie wyrabiam. Żeby mieć więcej, trzeba mieć najmocniejsze pokemony, żeby to zrobić trzeba łazić po 50 kilometrów dziennie szukając pokemonów, wtedy podbijać sale trenerskie i kosić z tego kasę wewnątrz gry. A wiem, że da się cheatować i wtedy nawet nie trzeba się ruszać z domu. Dziwna ta gra, ale dopóki olewa się wszystkich dookoła i sale trenerskie to właściwie tylko coś jak pokedex.
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Luźno o grach

Post autor: Piccolo »

Generalnie jeżeli ta gra zmotywuje cześć ludzi, żeby, w lipcu, ruszyli dupy z domu i pospacerowali (nawet w celu zdobycia Bulbasaura) to jak dla mnie profit dla ludzkości :D... a tak serio to sam bym grał gdybym nie był plebsem z Lumią :(.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
zodi
Kofan Annan
Posty: 2624
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Luźno o grach

Post autor: zodi »

Przynajmniej już wiem o co chodzi z zalewem memów z Pokemonami... :]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźno o grach

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:dla którego Sony i Nintendo to to samo
Khyhyhyhy :D
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźno o grach

Post autor: ThimGrim »

Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3531
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Luźno o grach

Post autor: Gregor »

Pewnie łapali Pikajew :D

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1875
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: Luźno o grach

Post autor: Ptaszor »

Jezu, kto pisze te teksty? Monty Python? Co bardziej absurdalne - samo zdarzenie, czy styl tekstu?
Jeden z Pokemonów, którego można było złapać na terenie Muzeum, emitował trujące gazy. Według przedstawicieli placówki to szczególnie niestosowne w przypadku miejsca upamiętniającego pamięć osób, które m.in. zmarły w komorach gazowych.
Hollinger podkreśla, że Muzeum Holocaustu jest zwolennikiem nowych technologii i zachęca zwiedzających do tego, by na portalach społecznościowych dzielili się swoimi przeżyciami z pobytu w muzeum
Nie chodzi o to, że przychodzimy tu grać. Ale musimy złapać je wszystkie - stwierdziła w rozmowie z „Washington Post” 37-letnia kobieta, która przyszła do Muzeum Holocaustu.
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Luźno o grach

Post autor: Larofan »

ja sciagnalem z ciekawosci i moje endomondo ruszylo z kopyta.. 10km 'spaceru' po parku..

pelno ludzi widze na ulicach z tym teraz to jest jakas szajba - niesamowita skala zjawisa.. w tydzin przebilo iloscia aktywnych uzytkownikow niz candy crush a przeciez oficjalnie dziala doslownie w kilku krajach
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5604
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźno o grach

Post autor: LLothar »

Pokemony mnie ominely, wiec po to nie siegam, ale gralem w poprzednia gre Niantic - Ingress - w 2012. Też człowiek troche kilometrów zrobił z telefonem w łapie.

O ile mysle, ze wiekszosc ludzi sobie odpusci bardzo szybko, to mam nadzieje, ze powstanie wiecej gier tego typu.
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Luźno o grach

Post autor: Larofan »

w ingresa tez gralem

pokemony maja wiekszy potencjal.. sa prostsze, znansze i lep[szy marketyng majo
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6381
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Luźno o grach

Post autor: Voo »

Pomysł jak z Invizimals, w które grałem z dzieciakiem juz ładnych kilka lat temu.

Ale w te Poki też pogramy, dawajcie nam to :D Ciekawe jaką kasę zgarnie Ninny na tej licencji.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7433
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

http://www.cbc.ca/news/technology/ninte ... -1.3678865

Nintendo ma wypuścić zmniejszoną wersję pierwszego NES-a za $80. Z tego co rozumiem, ma być to zamknięta konsola z wgranymi 30 grami.
Spoiler:
Balloon Fight
Bubble Bobble
Castlevania
Castlevania II: Simon's Quest
Donkey Kong
Donkey Kong Jr.
Double Dragon II: The Revenge
Dr. Mario
Excitebike
Final Fantasy
Galaga
Ghosts 'n Goblins
Gradius
Ice Climber
Kid Icarus
Kirby's Adventure
Mario Bros.
Mega Man 2
Metroid
​Ninja Gaiden
Pac-Man
Punch-Out!! Featuring Mr. Dream
StarTropics
Super C
Super Mario Bros.
Super Mario Bros. 2
Super Mario Bros. 3
Tecmo Bowl
The Legend of Zelda
Zelda II: The Adventure of Link
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6381
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Luźno o grach

Post autor: Voo »

Niezła szajba z tymi pokemonami, tylko czekac az dzieciaki zaczna wracac do domu bez komórek :D Teraz wystarczy już tylko podejść do takiego zagapionego zombiaka i wyrwać mu komórkę z ręki.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Caspius
niebieskoszary
Posty: 328
Rejestracja: 8 maja 2014, o 20:38

Re: Luźno o grach

Post autor: Caspius »

Sprobowałem - fakt ze trzeba wszedzie lazic wrzypiajac sie w komorke mnie odstrasza. Jakby to moglo chodzić w tle i np wibracjami ci mówić ze sie do czegos zblizyles to pewnie i bym pogral - tak to raczej slabo to widze
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźno o grach

Post autor: boncek »

Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7433
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Od dzisiaj także w formie kolczyków i wisiorków!
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźno o grach

Post autor: ThimGrim »

Obrazek
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Luźno o grach

Post autor: DaeL »

Caspius pisze:Sprobowałem - fakt ze trzeba wszedzie lazic wrzypiajac sie w komorke mnie odstrasza. Jakby to moglo chodzić w tle i np wibracjami ci mówić ze sie do czegos zblizyles to pewnie i bym pogral - tak to raczej slabo to widze
Może tak działać jak właczysz w grze battery saving.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Caspius
niebieskoszary
Posty: 328
Rejestracja: 8 maja 2014, o 20:38

Re: Luźno o grach

Post autor: Caspius »

DaeL pisze:
Caspius pisze:Sprobowałem - fakt ze trzeba wszedzie lazic wrzypiajac sie w komorke mnie odstrasza. Jakby to moglo chodzić w tle i np wibracjami ci mówić ze sie do czegos zblizyles to pewnie i bym pogral - tak to raczej slabo to widze
Może tak działać jak właczysz w grze battery saving.
Nope
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Luźno o grach

Post autor: DaeL »

Caspius pisze:
DaeL pisze:
Caspius pisze:Sprobowałem - fakt ze trzeba wszedzie lazic wrzypiajac sie w komorke mnie odstrasza. Jakby to moglo chodzić w tle i np wibracjami ci mówić ze sie do czegos zblizyles to pewnie i bym pogral - tak to raczej slabo to widze
Może tak działać jak właczysz w grze battery saving.
Nope
Yup. Włącz w opcjach gry battery saving a potem obróć telefon do góry nogami.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźno o grach

Post autor: boncek »

Sprytne. Ale jak sobie uśpię telefon przyciskiem to chyba się i tak wyłączy? Czy działa jednak w tle?
Obrazek
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Luźno o grach

Post autor: DaeL »

boncek pisze:Sprytne. Ale jak sobie uśpię telefon przyciskiem to chyba się i tak wyłączy? Czy działa jednak w tle?
U mnie po uśpieniu przyciskiem powiadomienia nie działają. Ale sama apka się nie wyłącza, po prostu jak telefon się obudzi, to ludzik na mapce zapierdziela.

Ale swoją drogą, to po dwóch dniach zabawy zaczyna mi się to nudzić. I trochę irytować. Fajny przerywnik w trakcie biegania (i człowiek ma wymówkę, że się musi zatrzymać nie po to, żeby trochę tchu złapać, ale żeby rzucić pokeballem), ale jest poważny problem. Jak mi w tle jednocześnie działają działa apka do podcastów i trener biegania, to Pokemon Go tuż po złapaniu pokemona lubi się zwiesić. Cholernie wkurzające, bo pokemony przepadają.

No i jeszcze jedno. Niech mi to ktoś kurde wyjaśni. Apka jest w Polsce od paru dni. Ja tak czy siak biegam codziennie od 4 do 10 km, więc dystanse mam natrzaskane, a pokemony nałapane. To jakim cudem wszystkie sale gimnastyczne są obstawione przez dzieciaki ze statystykami tak przypakowanymi (level postaci, cp pokemona, itd...), że ze dwa tygodnie mi zajmie nim się do tego zbliżę. To jakieś cheaty?
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Luźno o grach

Post autor: Jutsimitsu »

DaeL pisze:Jak mi w tle jednocześnie działają działa apka do podcastów i trener biegania, to Pokemon Go tuż po złapaniu pokemona lubi się zwiesić. Cholernie wkurzające, bo pokemony przepadają.
Bad news, to nie wina innych apek. Ta gra jest baaaardzo zbugowana, serwery nie wyrabiają, a na domiar złego czasem wiesza się doszczętnie i jak chce się cokolwiek zrobić w danym momencie w grze to tylko restart komórki ;)
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźno o grach

Post autor: ThimGrim »

Zaraz, wyjaśnijmy sobie coś. Gracie, kurwa, w Pokemony?!
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7492
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźno o grach

Post autor: Crowley »

DaeL - wakacje. Dzieciarnia nic nie robi, tylko łapie Pikaczu.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Luźno o grach

Post autor: Dogy »

DaeL pisze:No i jeszcze jedno. Niech mi to ktoś kurde wyjaśni. Apka jest w Polsce od paru dni. Ja tak czy siak biegam codziennie od 4 do 10 km, więc dystanse mam natrzaskane, a pokemony nałapane. To jakim cudem wszystkie sale gimnastyczne są obstawione przez dzieciaki ze statystykami tak przypakowanymi (level postaci, cp pokemona, itd...), że ze dwa tygodnie mi zajmie nim się do tego zbliżę. To jakieś cheaty?
W Toruniu jest 'Trójkąt Pokemoński" czyli trzy pokestopy obok siebie na które dzieciaki rzucają Lury i siedzą tam pół dnia łapiąc multum pokemonów. Potem wystarczy ,że dasz lucky egg(EXP x2) i odpalasz ewolucje pokemonów zbierając masę XP.
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Luźno o grach

Post autor: Larofan »

panie takich trojkatow jest od groma w poznaniu... no moze nie od groma ale w kazdym aprku swobodnie - niech dzieciaki biegaja po dworze.. lepsze to niz minecraft
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3879
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

DaeL pisze:Cholernie wkurzające, bo pokemony przepadają.
To nie zawsze.

Poza tym, apka była do pobrania przed Polską premierą - ja gram jakiś tydzień chyba - mam 18lvl.
Z tymi dystansami jest tak, że trzeba mieć cały czas włączoną apkę, bo inaczej się nie trackuje pokonany dystans - tak samo jak się za szybko jedzie rowerem - powyzej 15km/h gra nie zlicza dystansu.

Generalnie ze swoich spostrzeżeń, to nie ma sensu na pimpowanie pokemonów, które można ewoluować. Główny powód jest taki, że jak masz takiego Pidgey, to potrzebujesz 62 ciastek do maksymalnej ewolucji. Zanim tyle uzbierasz, to wbijasz już na wyższe poziomy i w największej ilości przypadków do tego czasu złapiesz takiego, który będzie i tak silniejszy niż ten, którego pakowałeś...
Potem takiej Rattaty 150CP po evo masz Raticate ~500. Ale jak masz niski poziom, a złapiesz lucky egg, to faktycznie warto odpalić evo na wszystkim co masz, bo oprócz zwykłych PD za evo, masz PD za odkrycie nowych ludków.

W niedzielę chyba wykluł mi się (15lvl chyba miałem wtedy) Snorlax. Miał na starcie 1360CP chyba, jak władowałem w niego prawie wszystkie upgrady to ma 1515 i skońćzył mi się stardust. Ale skubany stał na arenie i trzymał ją 37godzin. Teraz go wepchnąłem na 1559.
Obrazek
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5012
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Luźno o grach

Post autor: Zolt »

Brat mi wczoraj sprzedał informację, że pod moim blokiem jest poke stop, czy jak to sie zwie. Konkretnie, poke stopem jest popiersie generała Sikorskiego. Chichot historii ;)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Luźno o grach

Post autor: Kalten »

Ja mam też Pokestop pod domem (plac zabaw) i coraz więcej pielgrzymek wgapionych w ekrany przybywa w to miejsce :D
Sam próbuję nabijać kilometry jeżdżąc na rolkach ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Luźno o grach

Post autor: Larofan »

ja mam pod domem 2 pokestopy ale nie siegam ich z okna niestety...
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5604
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźno o grach

Post autor: LLothar »

ThimGrim pisze:Zaraz, wyjaśnijmy sobie coś. Gracie, kurwa, w Pokemony?!
Mnie tez Pokemony ominely i mam takie same reakcje ;)
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Luźno o grach

Post autor: Larofan »

Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźno o grach

Post autor: boncek »

No i jeszcze jedno. Niech mi to ktoś kurde wyjaśni. Apka jest w Polsce od paru dni. Ja tak czy siak biegam codziennie od 4 do 10 km, więc dystanse mam natrzaskane, a pokemony nałapane. To jakim cudem wszystkie sale gimnastyczne są obstawione przez dzieciaki ze statystykami tak przypakowanymi (level postaci, cp pokemona, itd...), że ze dwa tygodnie mi zajmie nim się do tego zbliżę. To jakieś cheaty?
Płacą w apce?
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3531
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Luźno o grach

Post autor: Gregor »

https://pokegym.pl/2016/07/21/mapa-gymow-i-pokestopow/

U mnie na zadupiu jest pokemon free zone. Gra dla mieszczuchów :P
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźno o grach

Post autor: ThimGrim »

http://www.bbc.com/news/technology-36865212

Gram w to. 8-)

Nawet nie wiem, kto wpadł na to, żeby wyświetlić spektogram tego dźwięku, ale na forum odpalają takie pomysły i tak świrują ze swoją "wiedzą", że masakra. Najlepsza rzecz jaką widziałem w grze od baaardzo dawna.

Ps. Możecie sobie wrzucić ten filmik, który tam zapodali, jako mp3 do audacity i wyświetlić jako spektogram, you will see.

tu jest temat na forum:
https://forums.frontier.co.uk/showthrea ... nn/page574
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5012
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Luźno o grach

Post autor: Zolt »

a'propos pokemonow, to mój brat sie wkręcił i łazi po okolicy z telefonem. Podobno w Łazienkach Królewskich przy Pałacu na Wodzie jest codziennie kilkaset osób i łowi co tylko się da. Dzieciaki wyszły z domów i zobaczyły, że słońce świeci i są wakacje :)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
ODPOWIEDZ