Humor polityczny

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Humor polityczny

Post autor: Sobies »

Im więcej postów zostanie o tym napisane tym gorzej, więc zamilczmy...
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Humor polityczny

Post autor: Pquelim »

Ja bym bardziej powiedział, że to socjotechniczne oswajanie opinii publicznej z takimi odmieńcami i umożliwienie im przebicia się do świadomości masowej społeczeństwa, innymi słowy - lewackie lobby. I że to wcale nie jest takie śmieszne.
A prawicowcem się wcale nie czuje i raczej nie jestem.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Stalker1984.pl
zielony
Posty: 382
Rejestracja: 27 maja 2014, o 21:31

Re: Humor polityczny

Post autor: Stalker1984.pl »

Obrazek
,,Semper homo bonus tiro est"-Dobry człowiek jest wiecznym nowicjuszem

"Szczęście ma się wtedy, gdy przygotowanie spotyka się z okazją" - Seneka

Being a game tester is a crucial and important job. It’s not about eating pizza, drinking beer and playing computer games, so sorry guys.

"Sometimes people deserve to have their faith rewarded" - Dark Knight

"Night Stalkers Don't Quit"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Humor polityczny

Post autor: SithFrog »

Nie znasz się Pq. Zniewieściała, wulgarna i agresywna męska dziwka przebrana za babę to jest test na tolerancję. W dodatku zdany przez telewizję, bo to Zawisza wyszedł ze studia. Teraz jeszcze niech tego Rafała wybiorą marszałkiem sejmu. Wygramy nobla tolerancji, a Tomasz Lis dostanie wielokrotnego orgazmu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Humor polityczny

Post autor: Gregor »

na onecie już artykuł - biografia o nowym autorytecie lewicy pod tytułem "kim jest kobieta, która oblała w studiu prawicowego polityka?" :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Humor polityczny

Post autor: LLothar »

Pquelim pisze:Ja bym bardziej powiedział, że to socjotechniczne oswajanie opinii publicznej z takimi odmieńcami i umożliwienie im przebicia się do świadomości masowej społeczeństwa, innymi słowy - lewackie lobby.
:lol: :lol: :lol:

Przeciez jak ktos zaprasza karykature lewicy i karykature prawicy do studia, to liczy tylko na szum medialny. Tu chodzi tylko o słupki w wynikach oglądalności, które można pokazać na spotkaniach i blok reklamowy sprzedać za 2x więcej kasy.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Humor polityczny

Post autor: SithFrog »

Gregor pisze:na onecie już artykuł - biografia o nowym autorytecie lewicy pod tytułem "kim jest kobieta, która oblała w studiu prawicowego polityka?" :roll:
LLo: jak to powyższe skomentujesz? :>
Obrazek
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Humor polityczny

Post autor: Jutsimitsu »

Gregor pisze:na onecie
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Humor polityczny

Post autor: SithFrog »

Onet to ITI, to nie jest pudelek. Blisko ale jeszcze nie to ;]

Poza tym

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2 ... 1407431967
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Humor polityczny

Post autor: LLothar »

Sith - przeciez to jest pierdolowaty artykuł ktory zbiera tylko doslony... Nie doszukuj sie w szambie jakim jest Onet wiekszej intrygi. Wez przeczytaj "wiadomosci"

Sarkastyczna wypowiedź wicepremiera Rosji dot. Polaków
Polski generał ocenił ryzyko rosyjskiej inwazji
Prawicowy poseł zatrzymany przez policję
Najgorzej oceniany lider PO? Wynik zaskoczył
Amerykańska publicystka: potomkowie polskich nazistów dopuścili się ohydnego incydentu
Niezwykłe zdjęcia "powodzi tysiąclecia"
Moskwa zmieni politykę? Prezydent zabrał głos
Były polityk PiS: w Polsce dzieje się coś wielkiego
Zobacz, co Rosjanie myślą o sankcjach
Od kogo Rosja kupi produkty obłożone sankcjami?
Niecodzienny protest Ukrainek przeciwko Rosji
Draka w studiu telewizyjnym. "To męska dziwka"

Przeciez to lista clickbaitow.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Humor polityczny

Post autor: Turtles »

Nieprawda LLo. Nasz forumowy /w ogole nie prawicowy/ politolog mówi, ze socjotechniczny spiseg. Wiec tak jest.
Od kilkudziesięciu lat w kulturze przewijają się tego typu osoby, ale jak rafalala pojawi sie w polsacie to jest oswajanie opinii publicznej z odmiencami. Nie wiem w ilu serialach amerykanskich przewijały sie motywy drag (ojciec Chandlera AFAIR juz był był taka osobą) 45 lat temu The Kinks grali Lole.... Ja sie zawsze wkurwiałem na to gadanie, że Polska to ciemnogród, ze zacofanie itp... ale jak widzę teksty (i to na Boga jedynego, nie na onecie, nie na wykopie, ale tu - na forum), że zaproszenie do telewizyjnego studia w prywatnej telewizji transwestyty ma celu wcale nie zwiekszenie oglądalnosci, wcale nie dodanie czegos egzotycznego, wcale nie lanie oliwy na ogień. To jest socjotechniczne oswajanie? Na czyje polecenie ja sie pytam? Palikota? Magdy Środy? Michnika? Może sama Gargas spontaniczne oswaja.


A nawet jeśli tak to co? Co nam grozi, jak sie oswoimy? Czego sie boisz, mój postanarchistyczny kolego z Poznania? Że przestaniesz pluć na takiego/taką w zielonym autobusie? Że jak tylko na wymioty przestanie Ci sie zbierać to oni Cie chyc i w kiecke? Albo gorzej, w kiecke ubiorą wszystkie Twoje ewentualne dzieci?

Przepraszam za ton trochę moze zbyt złośliwy i zbyt ostry... ale no ile można.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Humor polityczny

Post autor: SithFrog »

Ile można co?

Dziwić się, że ktoś zaprasza do programu (podobno) publicystycznego wulgarnego i agresywnego faceta przebranego za babę, który zarabia dając dupy? No ja pewnie będę się dziwił do końca świata plus jeszcze jeden dzień.

No i dziwię się a Twój brak oburzenia Rzuff. Facet pobił innego pięściami, teraz kolejnego oblał wodą ale że jest przebrany za babę to ok. Rozumiem, że w zderzeniu z owym indywiduum nadal uważasz, że liść JKMa dla Boniego to wielki skandal i ostateczne dno? ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Humor polityczny

Post autor: Turtles »

Oczywiście, ze nie powinno się w ramach gadających głów zapraszac prostytutek. Nigdzie, mam nadzieję, nie utrzymywałem inaczej.

Jedyne co mi sie w tej sytuacji podoba to to, że wreszcie wszyscy na głos mówią, ze Korwina i prostytutkę transwestytę obejmują te same standardy. I tego samego należy wymagać od obu tych indywiduów.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Humor polityczny

Post autor: SithFrog »

Turtles pisze:wreszcie ktoś wszyscy na głos mówią
To w końcu ktoś czy wszyscy? :>
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Humor polityczny

Post autor: Turtles »

Wszyscy, juz poprawiłem. Sorry, pisałem posta i oglądam leftovers jednocześnie.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Humor polityczny

Post autor: SithFrog »

Mnie zastanawia gdzie jest granica i czy kiedykolwiek można komukolwiek o kimś powiedzieć negatywnie jeśli się tak myśli.
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Humor polityczny

Post autor: Turtles »

Myślę, że to raczej sprawa intuicyjna. Możesz powiedzieć wiele negatywnych rzeczy komuś kto słucha comy, ale juz głupio przy rozmowie z Rumunem powiedziec "Aaaa jest pan Rumunem? Nienawidze Rumunów, to sami złodzieje i biedacy!"
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Humor polityczny

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ej no... Rozróżniajmy kulturę osobistą od błędnie pojętej poprawności politycznej. Znam pewnego muzyka, którego wszyscy uważali za buraka, a on twierdził, że po prostu mówił ludziom prawdę o ich muzyce.

Jeśli coś mówisz, zastanów się po co to mówisz i czy to, że to coś powiesz odniesie zamierzony skutek. Mówienie czegoś dla samego mówienia często nie odniesie innego efektu niż trollowanie, a potem jest wielkie oburzenie. Tak jak było z tym Dawsonem i szeregowaniem gwałtów.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Humor polityczny

Post autor: Pquelim »

Turtles pisze:Nieprawda LLo. Nasz forumowy /w ogole nie prawicowy/ politolog mówi, ze socjotechniczny spiseg. Wiec tak jest.
Od kilkudziesięciu lat w kulturze przewijają się tego typu osoby, ale jak rafalala pojawi sie w polsacie to jest oswajanie opinii publicznej z odmiencami. Nie wiem w ilu serialach amerykanskich przewijały sie motywy drag (ojciec Chandlera AFAIR juz był był taka osobą) 45 lat temu The Kinks grali Lole.... Ja sie zawsze wkurwiałem na to gadanie, że Polska to ciemnogród, ze zacofanie itp... ale jak widzę teksty (i to na Boga jedynego, nie na onecie, nie na wykopie, ale tu - na forum), że zaproszenie do telewizyjnego studia w prywatnej telewizji transwestyty ma celu wcale nie zwiekszenie oglądalnosci, wcale nie dodanie czegos egzotycznego, wcale nie lanie oliwy na ogień. To jest socjotechniczne oswajanie? Na czyje polecenie ja sie pytam? Palikota? Magdy Środy? Michnika? Może sama Gargas spontaniczne oswaja.


A nawet jeśli tak to co? Co nam grozi, jak sie oswoimy? Czego sie boisz, mój postanarchistyczny kolego z Poznania? Że przestaniesz pluć na takiego/taką w zielonym autobusie? Że jak tylko na wymioty przestanie Ci sie zbierać to oni Cie chyc i w kiecke? Albo gorzej, w kiecke ubiorą wszystkie Twoje ewentualne dzieci?

Przepraszam za ton trochę moze zbyt złośliwy i zbyt ostry... ale no ile można.
Sterowanie społeczeństwem za pomocą masowych mediów to taktyka stosowana już od czasów pierwszej wojny światowej. Nie zawsze jest działaniem "na polecenie", może po prostu wynikać z przekonań i ideologii a także powiązań biznesowych pomiędzy właścicielami mediów czy świata finansjery. Albo z nieświadomości i nieodpowiedzialności dziennikarzy.To nie jest międzynarodowy spiseg, tylko zupełnie normalne działanie - forsowanie konkretnych tematów, pomijanie innych, różnice w opisie i interpretacji zjawisk.
Chryste, plujesz na mnie jadem bo to dla Ciebie coś nowego? Odsyłam do prac Lazersfelda i Katza, do Barry'ego Levinosna albo naszego Gobana-Klasa. Całe lata sześcdziesiąte naukowcy w USA i Europie analizowali wpływ masowego rpzekazu na ideologiczną kondycję społeczeństw. A wtedy jeszcze nie było Internetu, któryby połączył te wszystkie kanały w jeden.
Oczywiście, że ludzie to nie owieczki i omnipotencja mediów została podważona (głównie przez lewaków ze szkoły frankfurckiej notabene), ale obecnie najczęściej uznawanym podejściem, jest teoria ograniczonego wpływu. Ale wpływu. Który polega między innymi na takich procesach jak priming (ustalanie rzeczy ważnych i tych do pominięcia), framing (bardziej związane z samą treścią przekazu), czy gatekeeping. Jednym zdaniem można to streścić, że media nie decydują jak mamy myśleć, ale decyduja o czym myślimy.
I teraz - czego się boje?
Że zamiast słuchać dyskusji o stanie finansów ZUS-u i analizować raport NIK słuchamy sobie o męskiej dziwce bijącej ludzi na ulicy i w studio telewizyjnym, bo to jest bardziej oglądalne. Że w ogóle takiej osobie daje się możliwość zabrania głosu w tak cholernie istotnej kwestii, jaką jest nietolerancja osób transseksualnych (no przecież dotyczy to 80% polskiego społeczeństwa, tak jak ZUS!), chociaż ewidentnie widać, że nie jest ona ani przygotowana do używania konkretnych agrgumentów, ani przyzwyczajona do dyskusji w ogóle. To jest wybijanie marginesu społecznego na pierwszy plan i boję się, że kiedyś czyjaś córka, może moja, a może Twoja Żółwiu oglądając taki poziom dyskursu utworzy sobie w głowie przekonanie, że takie tematy mają naprawdę jakąś wartość.

Dlatego napisałem o socjotechnicznym sterowaniu. Widzę, że jesteś Turtles trochę zbyt mocno przyzwyczajony do czytania trolli w komentarzach i sądziłeś, że tak tylko sobie "pluje" jadem, bo zechciało mi się być wieśniakiem. Otóż nie.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Humor polityczny

Post autor: SithFrog »

Pq +1
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Humor polityczny

Post autor: Razorblade »

Pquelim pisze:Dlatego napisałem o socjotechnicznym sterowaniu. Widzę, że jesteś Turtles trochę zbyt mocno przyzwyczajony do czytania trolli w komentarzach i sądziłeś, że tak tylko sobie "pluje" jadem, bo zechciało mi się być wieśniakiem. Otóż nie.
e tam, rzuff po prostu jest tym postepowym tolerancyjnym ze jak myslisz inaczej to jestes homofobem czy innym fobem i nie nalezy Ci sie mozliwosc wypowiedzi... ot co! ;)
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Humor polityczny

Post autor: Turtles »

Nie muszę czytać Lazersfelda ani Katza, ani Barry'ego Levinosna, ani naszego Gobana-Klasa. Pewnie któryś z nich pomógłby mi zrozumieć dokładnie Twojego posta tak pięknie zapełnionego nazwiskami i fachową nomenklaturą, ze użycie tego wszystkiego pewnie jakies socjotechniczne znaczenie ma. Chociaż to może nie socjotechnika, raczej jarmarczne wybiegi.

Nie wiem tylko czy czytanie prac Lazersfelda i Katza, Barry'ego Levinosna albo naszego Gobana-Klasa zmieni cos w fakcie, ze w jednym poście stawiasz jedną tezę, a w kolejnym bronisz innej. Czy wiesz może jak się nazywa taki wybieg erystyczny? Może znadzie się na to odpowiedź w pracach Lazersfelda i Katza, może u Barry'ego Levinosna albo naszego Gobana-Klasa?


Bo albo lewackie lobby oswaja opinie publiczną z odmieńcami (Twoje słowa), albo słuchamy o rafalali, zamiast o stanie finansów ZUS albo analizowania raportu NIK (znowu, Twoje słowa).

Teraz co takie przesunięcie oznacza? W drugim przypadku mamy stary jak swiat argument "to jest tylko temat zastępczy, przydatny aktualnej władzy". Z taki argumentem można się zgadzać, mozna sie kłocic, że chlustający wodą transwestyta zapewni większą oglądalność niż analiza raportu NIK, można wreszcie podjąc się dyskusji na temat kondycji polskiego dziennikarstwa.

A z pierwszej wypowiedzi? "nie jestem prawicowy, ale to wszystko lewackie lobby kaze na ogladac zboczencow"


No i roooki, roooki. Jak ktokolwiek mógłby Cie wziąc za wieśniaka? Przeciez czytasz prace Lazersfelda i Katza, Barry'ego Levinosna albo naszego Gobana-Klasa. O primingu i gate-keepingu.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Humor polityczny

Post autor: Pquelim »

dobra, teraz z kolei poleciałeś ad personam a to w systemie oksfordzkim kończy dyskusje. nie jesteśmy co prawda w akademii, ale po jaką cholerę miałbym w to wchodzić i Ci odpowiadać to już nie wiem.
Nie po to zabieram głos w dyskusji, zeby szpanować nazwiskami (bo przecież cały czas to robię!), tylko żeby odpowiedzieć na Twoje jarmarczne krzykliwości jakimiś racjonalnymi argumentami. Nie wspominam o medialnych tematach zastępczych, żeby "przesunac argument", tylko by w jaśniejszy sposób opisać funkcję mediów. Bo to ta sama funkcja, realizowana jest przez te same narzędzia, co oswajanie z dziwactwami i jakiekolwiek inne lobby.
Nie jestem prawicowcem, ani - o zgrozo - zaciemnionym we wlasnych konserwach poznawczych lewakofobem. Po prostu w tym momencie istnieje rzeczywista tendencja, którą zauważam i przed którą warto przestrzegać. Bardzo usilnie próbujesz włożyć mnie do jakiejś szufladki, żeby móc w końcu odetchnąć z ulgą i zniwelować swój dysonans poznawczy - uff, roooki to jednak homofob i prawicowy fundamentalista, ciasny jak dupa Korwina.
Niech Ci będzie. Od ślepoty gorsza jest tylko nieumiejętność dostrzegania. End of Topic.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Humor polityczny

Post autor: Turtles »

Nieprawda rooki. Zaszufladkowałem Cię już jakiś czas temu, kiedy napisałeś, ze wierzysz w duchy i kontestujesz teorie ewolucji. (i to jest własnie ad personam, jeżeli Ci na nim zależy)
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5810
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Humor polityczny

Post autor: ThimGrim »

+1 ThimGrim
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5810
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Humor polityczny

Post autor: ThimGrim »

Dzięki Thim.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2726
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Humor polityczny

Post autor: Cherryy »

Socjotechniczne wybiegi ThimaGrima wpływają na to, o czym mamy myśleć. Mamy myśleć, że ThimaGrima ktoś lubi.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Humor polityczny

Post autor: Crowley »

Kogo?
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2726
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Humor polityczny

Post autor: Cherryy »

ThimaGrima.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Humor polityczny

Post autor: Gregor »

Dlaczego ThimGrim odwraca uwagę od tego, że Turtles jest już tak na lewo w swoich postach, że Anna Grodzka i Tomasz Lis zastanawiają się nad ogłoszeniem go autorytetem? Jaki masz w tym biznes, Pawle? :>
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5810
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Humor polityczny

Post autor: ThimGrim »

Po prostu nie chcę żeby zachowanie Turtles rzutowało w jakikolwiek sposób na nowe Turtles.

+1 Thim
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5810
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Humor polityczny

Post autor: ThimGrim »

Dzięki Thim
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Humor polityczny

Post autor: SithFrog »

Gregor pisze:Dlaczego ThimGrim odwraca uwagę od tego, że Turtles jest już tak na lewo w swoich postach, że Anna Grodzka i Tomasz Lis zastanawiają się nad ogłoszeniem go autorytetem? Jaki masz w tym biznes, Pawle? :>
:lol2:
Obrazek
Lobofc
Minion Korwina
Posty: 281
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:02

Re: Humor polityczny

Post autor: Lobofc »

Pq - zaraz pójdzie ulubiony argument Llo i Turtles :) Umieszczą Ciebie w beczce i będą się dziwić, że się z nimi nie zgadzasz ;)
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5810
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Humor polityczny

Post autor: ThimGrim »

Kanadyjskie trolololo w związku z gubiącymi się Rosyjskimi żołnierzami

Obrazek

tweet
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Humor polityczny

Post autor: Matthias[Wlkp] »

A propos Kanady, przeprowadzono niedawno tam sondaż, który wykazał, że społeczeństwo Kanadyjskie jest bardzo mocno podzielone w kwestii Ukrainy. Niecała połowa nie ma pojęcia o co chodzi, natomiast pozostali mają to gdzieś. ;)

Generalnie rząd Kanady stara się być aktywny, bo tutejsza mniejszość Ukraińska jest bardzo duża (prawie 1,3 mln), a wybory już w przyszłym roku...
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Humor polityczny

Post autor: Razorblade »

A myslisz ze w USA jest inaczej?
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Humor polityczny

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Humor polityczny

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4997
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Humor polityczny

Post autor: Zolt »

Jezeli PiS ist Krieg, to wzrosnie im poparcie black metali.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5810
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Humor polityczny

Post autor: ThimGrim »

phpBB [video]
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Humor polityczny

Post autor: LLothar »

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxWiadTxt

RAZ: Niech ten, kto nie ma kilku tysiecy zdjec z dziecieca pornografia na komputerze pierwszy rzuci kamien...
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Humor polityczny

Post autor: Crowley »

Obrazek
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Humor polityczny

Post autor: DaeL »

Obrazek
To nie jest fotomontaż. To autentyczny wpis Szejnfelda.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Humor polityczny

Post autor: Turtles »



:lol2: Pewnie jedna z gorszych reklam wyborczych. I to w kolebce demokracji :lol2:

Żeby było jeszcze smieszniej zdjecia sa ze stocków :)
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Humor polityczny

Post autor: SithFrog »

Zła nie jest... jak na opening do sit comu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Humor polityczny

Post autor: Turtles »

Republicans
Put together ikea furnitures

:D
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Humor polityczny

Post autor: DaeL »

Ale tak gwoli ścisłości to nie jest reklamówka wyborcza, ani coś, za czym stoi partia. Ot, inicjatywa obywatelska.

A tak przy okazji - to mój ulubiony spot wyborczy. Powtarzam - spot wyborczy. To nie jest parodia.

phpBB [video]
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Humor polityczny

Post autor: Turtles »

DaeL pisze:Ale tak gwoli ścisłości to nie jest reklamówka wyborcza, ani coś, za czym stoi partia. Ot, inicjatywa obywatelska.
Ciekawostka - twórcą jest gość, który pracował dla Romneya w czasie jego kampani.

Jeszcze a propos spotów przed tymi wyborami http://thedailyshow.cc.com/videos/13azj ... -lady-vote
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Humor polityczny

Post autor: DaeL »

Turtles pisze:Ciekawostka - twórcą jest gość, który pracował dla Romneya w czasie jego kampani.
Nigga, please. To nie czyni tej reklamówki spotem wyborczym.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
ODPOWIEDZ