Luźno o grach

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkach na gry online

Moderatorzy: boncek, Zolt

Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźno o grach

Post autor: boncek »

Oglądałem swego czasu filmik jak koleś grał w Euro Truck Simulator na Oculusie, imho idealne połączenie.
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3895
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

Nie, no odpaliłem sobie tę kampanię na Klasycznym poziomie trudności i chyba zmniejszę, bo momentami ta gra zmusza do quickload x10...
Nie wiem, moze wynika to z tego, że jakoś źle prowadzę badania, a Ci moi goście sa po prostu za słabi i schodza od 1 trafienia Thinmana....
Teraz mam misję z eskortowaniem jakiegoś japońca... z orbity zrzucili mi jakieś bydle co wyglada jak wielki robal z 10hp, turę później dwa thinmani rozwalili mi pół ekipy więc nawet nie wiem czy tamto bydle nie pieprznie we mnie rakieta, czy innym badziewiem...
Zastanawiam się, czy bede w stanie kolesia złapać stungunnem...
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźno o grach

Post autor: Razorblade »

Wielki robal? Chrysalis? Jak tak to jak podejdzie to zabija jednym uderzeniem zoldaka, zamieniajac go w cholernie szybkie i wytrzymale Zombie ;).

Kurde, ciezko mi cos poradzic ale podstawa w misjach taktycznych jest:
- permanentna oslona,
- overwatch,
- rzadkie korzystanie ze sprintu,
- wchodzenie do budynkow przez drzwi po ich otworzeniu w miare mozliwosci (niby pierdola a ma znaczenie)
- proby flankowania.

Trzeba tez w miare mozliwosci zasuwac najpierw po lepsza bron (laser) a dopiero potem pancerz. Przynajmniej ja tak robie. A uszkodzone czesci z rozbitych ufo na handel. Czasem rowniez zwlokami handlowalem zeby kasa byla.

Jeszcze jedno - bron Boze nie zasuwac z celami kampanii do przodu bo technologicznie faktycznie nie wyrobisz!
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3895
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

Gram pierwszy raz, nie mam pojęcia jakie sa cele kampanii. W sumie, to proszę bez spojlerów ;)
A nie jestem w stanie też pokryć ochrona całego świata i już np. odpusciłem amerykę północna...
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźno o grach

Post autor: Razorblade »

Czekaj. Ale grasz w ta nowa wersja x-coma czy klasyczna? Strzelam ze nowa i do niej sie odniose Obrazek

Cel kampani przy badaniach ma napisane: cel - czy jakos tak ;)

Calego swaita nie pokryjesz ale warto jak najdluzej rozsadnie szafowac "strata fundatorow". Dlatego satelity powinny byc jednym z priorytetow budowy na poczatek. Daje dodatkowa kase, bonusy, a jak pokryjesz caly kontynent to i premie kontynentu (np. Ameryka Pd. daje momentalne autopsje). Budynki sasiadujac ze soba w bazie rowniez daja premie dlatego generatory obok generatorow, labki obok labkow, warsztaty przy warsztatach a satelity obok satelit ;)
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Tak jak Razor pisze - jak pójdziesz za szybko z badaniami tych podświetlonych tematów, to jesteś w dupie. Poza tym Classic to dosyć wysoki poziom trudności - ja bym na twoim miejscu przeszedł pierwszy raz na normalnym. Gra nie jest przesadnie długa, wiec dasz radę dwa razy zagrać ;)
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3895
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

okej, a czy dobrze rozumiem, ze póki nie przesłucham żywego thinmana, floatera, czy sectoida (mam ich złapanych, ale niestety wszystko długo trwa) to, gra na mnie poczeka?
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźno o grach

Post autor: Razorblade »

Poczeka jak poczeka. I tak beda pojawiali sie coraz silniejsi przeciwnicy, bedziesz mial problemy z terrorem, pojedynczy zoldacy na misjach beda ginac (rowniez ci wyszkoleni) itp. Trzeba znalezc optymalna predkosc przechodzenia gry. Ja bym ich nie przesluchiwal puki nie masz wyposazenia w bron laserowa conajmniej i mozliwosc wynalezienia plazmy.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Nie wiem, czy jakieś pacze czegoś nie zmieniły, ale każdy duży sukces coś odblokowywał.

Jak się kiedyś bawiłem w Ironmana na Classicu to dosyć ekstremalnie podszedłem do tego (zawalenie świata satelitami bez przesłuchania złapanego kosmity) i było dosyć łatwo.... ale i nudno...

W ogóle ta gra ma mały problem z balansem, bo na początku jest dużo trudniej niż w późniejszej części gry.

BTW, grasz z Enemy Within, czy w samą podstawkę?
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3895
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

Gram z dodatkiem. Nie przejmuję się gdy ktoś ginie - na poczatku mam samych rookiesów, więc to wpisane w grę, że gina Ci doświadczeni, też akceptuję... po prostu w momencie, gdy w turze gina mi 2 osoby, a dwie pozostałe panikuja, by zginac jako nastepne, to trochę mnie irytuje
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ależ mi zrobiłeś apetyt na tą grę... A z dodatkiem nie przeszedłem tej gry, bo już mi się podstawka mocno przejadła (3 czy 4 pełne playthrough). Chyba powinienem czymś rzucić w ciebie :P
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźno o grach

Post autor: Razorblade »

Matthias[Wlkp] pisze:Nie wiem, czy jakieś pacze czegoś nie zmieniły, ale każdy duży sukces coś odblokowywał.

Jak się kiedyś bawiłem w Ironmana na Classicu to dosyć ekstremalnie podszedłem do tego (zawalenie świata satelitami bez przesłuchania złapanego kosmity) i było dosyć łatwo.... ale i nudno...

W ogóle ta gra ma mały problem z balansem, bo na początku jest dużo trudniej niż w późniejszej części gry.

BTW, grasz z Enemy Within, czy w samą podstawkę?
Patche pozmienialy troche przy Enemy Within. Kiedys strata ostatniego zolnierza byla sporadyczna, teraz latwo sie naciac w rozgrywce. No i mam wrazenie ze zalac swiat satelitami mozna, ale dalej wielu krajow nie wybronisz a i zdarza sie pojawic ci ciekawsi przeciwnicy ;)
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Luźno o grach

Post autor: Pquelim »

przypomniałem sobie, że mam dwie gry z zimobrania, których nawet jeszcze nie aktywowałem na steamie.
no to po raz pierwszy od pół roku będe miał okazje (i czas! cały tydzień nic nie robie po robocie!one1) pograć spokojnie w grę :D
Mafia 2.
Jaram się od śniadania :]
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Luźno o grach

Post autor: Pquelim »

eee, dużo jeżdżenia - mało akcji. Przynajmniej narazie. A klimat kultowej jedynki trochę jest, a trochę go nie ma - jakiś chimeryczny i niesympatyczny ten główny bohatyr. Za to miasto przepiękne.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3895
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

Lol, mam misję terrorystyczną, gdzie zaczynam w rogu mapy, a co turę wchodzi do bitwy nowy latający dysk z obstawą drona naprawczego.... ja jebie...
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7571
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźno o grach

Post autor: Crowley »

Z Mafią 2 jest ten problem, że długo jest taka o niczym, niby się rozkręca, a jak zaczyna się porządnie dziać, to nadchodzi koniec. Zawiodłem się mocno, tym bardziej, że jedynka to było prawdziwe dzieło sztuki. Może trójka jej dorówna? Mają niedługo zapowiedzieć.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Luźno o grach

Post autor: DaeL »

Nie wiem Piotro... no ja mam odwrotne wrażenia z tego nowego XCOM-a. Na normalu jest stanowczo za łatwo. Ale może to kwestia doświadczeń z oryginalnego UFO. Engine tamtej gry działał na łzach graczy.

Anyway parę trików dla Ciebie:

1. Nie buduj więcej niż jednego dodatkowego laboratorium. Szkoda surowców. A i to jedno dodatkowe laboratorium też w sumie nie jest potrzebne jeśli tylko będziesz łapał ufoki żywe.
2. Najważniejsze to stawiać generatory i te dyngsy od satelit tak, żeby stały obok siebie (dają plusiki). Inne budynki (warsztaty, laboratoria) są pod tym względem mniej istotne.
3. Zawsze uważaj podczas wyboru jednej z kilku misji (terror, porwania i te sprawy). Zwracaj uwagę nie tylko na poziom paniki w danych państwach, ale też w innych państwach na kontynencie, bo odrzucenie misji podbija panikę również tam.
4. Jeśli przy wyborze misji masz naprawdę taką samą sytuację w każdym z państw, to kieruj się nagrodami. Najlepsza jest kasa, potem inżynierowie, potem dobry żołnierz a na końcu naukowcy.
5. Buduj w trzy dupy tych nexusów satelitarnych. W TRZY DUPY.
6. Nie wysyłaj satelitów do państw z niską paniką (1-2 punkty), chyba że akurat zrobisz sobie pokrycie na całym kontynencie i tym samym zmniejszysz panikę w państwach obok (zakładając, że mają tam panikę wysoką). Generalnie to dobrze rozplanuj wysyłanie satelitów - to jest klucz do zwycięstwa.
7. Nie trzymaj więcej niż jednego myśliwca na kontynencie.
8. Nie trzymaj myśliwców na kontynencie, który nie ma pokrycia w satelitach.
9. Handluj niepotrzebnymi śmieciami (ale zawsze miej limit 10 zwłok każdego typu - przydają się do budowy różnego badziewia).
10. Szybko powiększ rozmiar zespołu. Dziel w trakcie gry drużynę na maksymalnie dwa squady. Nie wysyłaj pojedynczych ludzi daleko od grupy.
11. Tym gościom co noszą ciężkie karabiny daj perka do walki z robotami. Poza etheralami tylko roboty różnej maści stanowią w tej grze jakieś wyzwanie.
12. Snajperowi daj koniecznie tego perka co pozwala napiżdżać w cele poza jego zasięgiem wzroku. I niech on zawsze będzie ostatnim żołnierzem, który się rusza.

Dobra, to chyba tyle. Indżoj.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luźno o grach

Post autor: Turtles »

DaeL pisze:. Dziel w trakcie gry drużynę na maksymalnie dwa squady.
Czyli szwadrony?

:>
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7571
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźno o grach

Post autor: Crowley »

Czyli szwadrony?
Legiony!
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

... samobójców...
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3895
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

Dziewczyny, a czy to legendarne ufo i to: http://store.steampowered.com/app/7760/ to jest to samo?
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźno o grach

Post autor: Razorblade »

Tak
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Luźno o grach

Post autor: boncek »

Pisałem to już wielokrotnie, ale powtórzę raz jeszcze - najlepsza imho wersja klasycznego UFO to ta z... Playstation. Lepsza grafika i duuuuuuużo lepsza muzyka. Na ePSXe śmiga idelanie, z obsługą natywną myszki itd. Polecam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

W temacie klasyków - grał ktoś z Was w Satellite Reign? Jest to remake (duchowy następca?) Syndicate'a, który jest teraz w Early Access na Steamie. Od niedawna zadeklarowali, że gra jest "Content ready", czyli wszystko co miał być, jest zaimplementowane i teraz skupiają się wyłącznie na debugowaniu i mniejszych usprawnieniach.
Awatar użytkownika
Yankes
prof. Miodek
Posty: 607
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:06

Re: Luźno o grach

Post autor: Yankes »

boncek pisze:Pisałem to już wielokrotnie, ale powtórzę raz jeszcze - najlepsza imho wersja klasycznego UFO to ta z... Playstation. Lepsza grafika i duuuuuuużo lepsza muzyka. Na ePSXe śmiga idelanie, z obsługą natywną myszki itd. Polecam.
[krypto reklama]
Najlesza wersja UFO to OpenXcom. Rozdzialka full HD, obsluga muzyka w wiekszosci popularych formatow, skroty klawiszowe, obsluga modow, realistyczny cykl dni i nocy na globie. Grac i umerac :)
Obrazek
Obrazek
[/krypto reklama]
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3895
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Luźno o grach

Post autor: PIOTROSLAV »

Na razie gram w xcoma. Generalnie to faktycznie, zmieniłem poziom trudności i gra się zrobiła dość łatwa. Chociaż nagle trafiła mi się misja gdzie dostałem wjazd na bazę i było dość trudno...
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Weź też pod uwagę to, że bez względu na poziom trudności, na początku jest dużo trudniej niż w dalszej części gry.

Dobry, zaawansowany squad, nawet na najwyższym poziomie trudności (jeśli nie szarżuje samobójczo) nie ma sobie równych.

Z tego co widzę, OpenXcom to technicznie mod oryginalnego UFO, więc tylko podbijasz jego wartość 8-)
Awatar użytkownika
Yankes
prof. Miodek
Posty: 607
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:06

Re: Luźno o grach

Post autor: Yankes »

technicznie patrzac jedynie co jest wspolne to pliki :> reszta jest od nowa napisana.
Dzieki temu jeden gosciu zrobil wersje pod przegladarke a inny pod androida (ios tez gdzies sie paleta, nie mowiac o standardzie jak osx i linux).
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźno o grach

Post autor: ThimGrim »

A ja Wam polecę Endless Legend. Nie jestem miłośnikiem gier 4x ale ta gra zassała mnie i possała mi. Tak jak zawsze mój odwrócony "system jeszcze jednej tury" zniechęca mnie do tych gier, bo przeklikuję tury (nie wwzystkie of course), tak w Endless Legend, jest zawsze co robić i tego się tak nie odczuwa. No i jest kilka elementów z hirosłów, bohaterzy, questy (main i side) i walki. Choć te ostatnie akurat są często trochę kulawe, ale jest tryb automatyczny więc nie trzeba cierpieć.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7571
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźno o grach

Post autor: Crowley »

Zachęcony wydanym niedawno patchem i udostępnieniem na Steamie modem przywracającym wyciętą i niedokończoną zawartość, zainstalowałem KOTORa II. WOW. Tyle gadania i kombinowania nie widziałem w RPGu od czasu Planescape Torment! Wciąga jak wentylator.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6403
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Luźno o grach

Post autor: Voo »

Przecież wentylator nie wciąga :P
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7571
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźno o grach

Post autor: Crowley »

Zależy z której strony patrzeć.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Luźno o grach

Post autor: Pquelim »

Jeżdzę w kółko po tym Empire Bay - wczoraj przez dwie godziny szukałem drogich samochodów i sprzedawałem na eksport gościowi w dokach. Teraz jestem milionerem, ale nadal moja flota w garażu mnie nie satysfakcjonuje.
Ogólnie to Mafia 2 jest taka, że bardziej mnie interesuje swobodne jeżdżenie po miescie, zwiedzanie okolic (Hollywood jest spoko ;), obrabianie sklepów/kupowanie ciuchów i broni, niż same misje fabularne. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego twórcy pozbawili tę część trybu free ride. To tak, jakby kupić mercedesa i założyć w nim instalacje gazową ;)
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźno o grach

Post autor: ThimGrim »

Słyszeliście o tej akcji ze Steam? To jest tak głupie i niewiarygodne, że aż strach gdzieś mieć jakieś konto. Bezpieczeństwo kufa... :D
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Luźno o grach

Post autor: Pquelim »

nie?
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Dało się wejść na praktycznie każde konto bez Steam Guarda...
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźno o grach

Post autor: Razorblade »

Matthias[Wlkp] pisze:Dało się wejść na praktycznie każde konto bez Steam Guarda...
Cos wiecej?
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźno o grach

Post autor: ThimGrim »

Po prostu jak wysyłałeś prośbę o zmianę hasła, bo nie pamiętasz, to w miejsce kodu, który wtedy trzeba wpisać można było nic nie wpisywać. Wystarczyło, że ktoś zna twój e-mail i login i już mógł zmienić hasło.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luźno o grach

Post autor: Turtles »

Maila nie musiał chyba znac, bo mógł od razu zmienic (zresetować)
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2015, o 14:52 przez Turtles, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźno o grach

Post autor: ThimGrim »

Turtles pisze:Maila nie musiał chyba znac, po mógł od razu zmienic (zresetować)
Ale trzeba podać prawidłowy mail żeby na niego kod wysłali.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźno o grach

Post autor: Razorblade »

o slodko :lol2:. Zalatali? :P
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Już dawno... Takie kwiatki wychodzą oficjalnie tylko po fakcie.

http://www.polygon.com/2015/7/27/904556 ... ising-some
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Luźno o grach

Post autor: Gregor »

Bardzo fajny ten Tomb Raider! :)

Jeszcze Dead Space 2 mam nadzieję w tydzień zrobić i przed urlopem w końcu zabiorę się za Wiedźmina 3 ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7571
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźno o grach

Post autor: Crowley »

Obrazek

Yay!
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Luźno o grach

Post autor: Matthias[Wlkp] »

http://www.runestorm.com/viscera

Coś dla pedantów. Symulator sprzątania... ale po czym ;). Po bohaterach ;)
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Luźno o grach

Post autor: Piccolo »

Gregor pisze:Bardzo fajny ten Tomb Raider! :)

Jeszcze Dead Space 2 mam nadzieję w tydzień zrobić i przed urlopem w końcu zabiorę się za Wiedźmina 3 ;)
Dead Space 2 izi zrobisz w tydzień, ja, grając w tym samym czasie w Heartstone i Heroes of the Storm dobiłem, w tydzień, do 10 na 15 rozdziałów. Chociaż moim wielkim zaskoczeniem było to, że poziomy trudności naprawdę podają faktyczną trudność i Survivalist (czyli takie Medium z DS1) naprawdę nie jest taki prosty.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6403
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Luźno o grach

Post autor: Voo »

phpBB [video]


Monte Carlo - https://www.youtube.com/watch?v=lZ4ymCNqsT0

Pikes Peak - https://www.youtube.com/watch?v=PRo1prfwO90


Jak to zrobią na konsole to idę do sklepu po PS4. Jak nie zrobią to zainwestuje w PC i kupię na PC. Chcę to mieć. Co to w ogóle jest ten "wczesny dostęp"? Jest cała gra dostępna czy nie?
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Luźno o grach

Post autor: Kalten »

Gra zapowiada się przezajebiście :D Korci mnie żeby kupić ten early access, ale boję się że mój prawie ośmioletni komp nie da rady. Niby wymagania spełnia....mogliby to wreszcie wydać na PS4 to nie byłoby problemu ;)
Co to w ogóle jest ten "wczesny dostęp"? Jest cała gra dostępna czy nie?
To trochę taka beta. Pomału dokładają różne opcje czy trasy. Jakiś czas temu doszedł rajd Niemiec czy np. obsługa force feedbeck w kierownicach. Można sobie pojeździć, ale raczej żadnej kariery czy czegoś w tym stylu to nie ma.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźno o grach

Post autor: SithFrog »

Kumpel z Techlandu, który kochał grę Colin McRae Rally 2 uważa, że nowy DiRT jest rewelacyjny. Podobno najlepsza WRC-ówka od czasów właśnie Colina 2 czy RB Rally.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7571
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźno o grach

Post autor: Crowley »

Jeśli nie poprawili AI od czasu Race Driverów, to niech sobie wsadzą te rallycrossy. Ale po sieci bym pograł.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
ODPOWIEDZ