Bieganie

... o ruszaniu się

Moderatorzy: Zolt, boncek, Cherryy

Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Bieganie

Post autor: Jarecki »

Można jeszcze dopisać moje wyniki na 10 km:
- 43.14
- 45.30 "P"
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Bieganie

Post autor: Gregor »

Sneak peek jutra! :D

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Bieganie

Post autor: ThimGrim »

Szacun. Jak będziesz na Lotniczej i ktoś będzie głośno krzyczał, to wiedz że to mój doping.

O której spodziewasz się tamtędy biec?
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Bieganie

Post autor: Gregor »

ThimGrim pisze:Szacun. Jak będziesz na Lotniczej i ktoś będzie głośno krzyczał, to wiedz że to mój doping.

O której spodziewasz się tamtędy biec?
Jakoś w okolicach 11 patrząc na mapkę. Tylko niczym we mnie nie rzucaj :>
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Bieganie

Post autor: ThimGrim »

? A co? Zazwyczaj jest tak źle, że ludzie w ciebie warzywami rzucają? ;)
Spoko loko. Możesz mi zaufać...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Bieganie

Post autor: Gregor »

Pierwszy raz biegnę publicznie, to nie wiem czego się spodziewać :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Bieganie

Post autor: Gregor »

32. Wrocław maraton
miejsce 1414
czas 04:02:57
przeżył:P

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Bieganie

Post autor: SithFrog »

Szacun.

Za rok na zlot jedziesz na dachu w białym fotelu, jak papież ;)

A tak serio - podziwiam i gratuluję.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Bieganie

Post autor: Voo »

Gratulacje!

Przyznam szczerze, że choć sam biegam to przebiegnięcie maratonu to dla mnie jakaś totalna abstrakcja - wiem co czuje mój organizm po 1/3 tego dystansu. Zwłaszcza nogi. No i udźwignięcie tego psychicznie - o czym myśleć przez 4h? ;)

edit: hall of fame w pierwszym poście edytowane, Gregor jesteś pierwszym maratończykiem w naszym gronie ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Bieganie

Post autor: Sobies »

Znam tą twarz ;)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Bieganie

Post autor: ThimGrim »

Szukałem cię Gregor wzrokiem, a także innymi narządami, ale za dużo was było*, a nie będę przecież oklaskiwał jakiś cieniasów. Szacun Gregor.


* serio, kupę czasu nie szło przejść przez ulicę, tak się wlekli..
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Bieganie

Post autor: Jarecki »

Gregor, gratki i wielki szacun! Mnie ten wysiłek czeka za dwa tygodnie w W-wie. A wczoraj wystartowałem w jednym z bydgoskich biegów lokalnych i poprawiłem życiówkę na 10 km - 40.45 :roll:
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Bieganie

Post autor: Voo »

Jarecki kurna nie nadążam twoich rekordów edytować :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Bieganie

Post autor: Gregor »

Dzięki chłopaki za miłe słowa :) Naprawdę to dodaje dzisiaj otuchy w taki dzień, gdy schody jawią się jako straszna przeszkoda nad która trzeba się zastanowić :D

Sith: Ale w ten sposób much tyle bym się najadł po drodze, że na grilla by miejsca nie starczyło :P

Jarecki: masz tu na zachętę moją nieskładną relację póki wspomnienia świeże:

Taki maraton to świetna impreza! Nie spodziewałem się zobaczyć takich postaci jak: facet, który przebiegł cały dystans na bosaka... z wielką polską flagą na kiju; gość, który ambitnym tempem pchał wózek z dzieckiem; pani, która biegła z psem (jakby jakaś PETA się przypierniczała, to husky na mecie był mniej od niej zmęczony); typ biegnący w wojskowych buciorach, bojówkach i berecie, a ponoć jeszcze było dwóch orłów w hełmach i z wyrzutnią rakiet. Widziałem jeszcze gościa w marynarce i zawiązanym do końca krawatem i innego przebranego za krzyżaka...
Drugą zaskakującą rzeczą była postawa zwykłych Wrocławian, jakże inna od wizji tego grubasa z gazety Rzeczpospolita, który w zeszłym roku pisał jaka to tragedia ci biegacze. Widziałem całe rodziny, które wyszły sobie popatrzeć i pokibicować (no może poza jamnikiem, który chciał mnie pogryźć). Były dzieciaki zajarane przybijaniem piątki przebiegającym spoconym ludziom. Tu i tam były zorganizowane punkty dopingowe - fotoradar FTW! Jedna pani po prostu stała przy trasie i za punkt honoru postawiła sobie uśmiechnąć się do każdego maratończyka.
Wolontariusze niestrudzenie podawali kostki cukru, banany, picie i brutalnie pacyfikowali przeszkadzających przechodniów.
W ogóle negatywne wydarzenia to były jednostkowe przypadki. Raz jakaś babcia uparła się przekuśtykać drogę między ludźmi w peletonie i raz jakiś łepek przepychał się przez punkt żywieniowy. Wydało mi się jakaś wolontariuszka pchnęła go nożem w alejce, ale byłem już zmęczony i mogło mi się wydawać:P No i jeszcze rowerzyści wpieniczający się na trasę, żeby podawać colę znajomkom, ale policja się pokapowała i zaczęła ich haltować.
Ogólnie na jeden dzień można się przenieść z szarej Polski pełnej "Januszy" na jakiś inny świat, gdzie ludzie są pozytywni, uśmiechnięci, uczynni i wszystko jest świetnie zorganizowane. Już samo to jest powodem, żeby porwać się ten wysiłek i w następnym sezonie (może i dwa razy, hm?)...

... no właśnie wysiłek. Tak do półmetka biegło się lekko i przyjemnie. Od około 30km zmęczenie zaczęło dawać o sobie znać, a z ostatnich 5km pamiętam tylko palący ból mięśni. Widok końca trasy za to był tego dnia najlepszym widokiem na świecie. Przekraczając metę człowieka ogarnia taka euforia jakby zniknęli w jednej chwili wszyscy komuniści świata, albo coś w ten deseń. Niepowtarzalne uczucie.
Po przebraniu i umyciu się oglądałem jak na metę doczłapują ludzie srogo powyżej 5h wyścigu z takimi bananami szczęscia na twarzach jakby wskakiwali na podium. Super sprawa. W ogóle największe oklaski od strzelałbym jakichś dwóch tysięcy ludzi facet, za którym jechała już tylko karetka, który jako ostatni dobiegł do końca grubo po 6h. Łatwo zgadnąć, że się troszkę zdziwił :D
Taka to bardziej laurka niż relacja, ale naprawdę super sprawa i za rok trzeba poprawić wynik:) Co prawda dzisiaj wejście po schodach to duże wyzwanie logistyczne i za każdym razem jak wstaję, to wydaję unikalny zestaw stęknięć, sapnięć i jęknięć, ale oj tam, oj tam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Bieganie

Post autor: Jarecki »

Dzięki za super relację i do zobaczenia na trasie jakiegoś maratonu :)
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Bieganie

Post autor: Jarecki »

Voo pisze:Jarecki kurna nie nadążam twoich rekordów edytować :D
A dlaczego nie ma Twoich życiówek?
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Bieganie

Post autor: Voo »

Jest mój wynik na 15 km a na 10 km biegłem tylko raz w życiu, 1.5 roku temu więc nie wrzucam go bo jest żenujący ;) Pamiętaj, że Ciechocinek to 10.5 km.

Mam nadzieję, że za miesiąc dopisze jakiś nędzny bo nędzny ale własny wynik w "połówce" ;) Jak kolana pozwolą.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Bieganie

Post autor: Dogy »

No to dziś treningowo padł pierwszy półmaraton ;)
Troszkę więcej niż 21km 97,5m ale w tym momencie czas wynosił 1:53.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Bieganie

Post autor: Voo »

Super! Traktujemy to jako oficjalny wynik "na listę"?

Teraz poczekaj aż Jarecki dojedzie do domu z Warszawy i poda swój czas w maratonie. Ja już znam, kopara opada. :D

Z innej beczki - może to kwestia wieku albo butów ale mam ostatnio spory problem z kolanami. Tzn. biegi tak do 10 km nie robią na mnie żadnego wrażenia ale jak już jest bliżej 15 km to mam wrażenie, że ktoś mnie pookładał po nogach młotkiem. Zwłaszcza po twardym to jest masakra. Jak już skończę biec to muszę kilka minut chodzić, żeby "rozchodzić" kolana. Może to kwestia butów (niby nie mam rozdeptanych, zrobiłem w nich raptem jeden niezbyt aktywny sezon) więc je na pewno w zimę wymienię. Zastanawiam się jednak czy też tak macie/mieliście po bieganiu i jak sobie z tym radziliście?
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Bieganie

Post autor: Gregor »

Dogy pisze:Troszkę więcej niż 21km 97,5m ale w tym momencie czas wynosił 1:53
Nieźle! :)

Voo: jak tak mam w marcu, że "czuć" kolana od biegania po chodnikach w zimie. Jak się przenoszę do lasu, to przechodzi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Bieganie

Post autor: Jarecki »

Gratulujemy ukonczenia 36. PZU Maraton Warszawski. Twoj czas brutto 03:23:50, netto:03:22:24, miejsce: 602-OPEN, 247-M30 www.sts-timing.pl

Powiem szczerze, że o takim wyniku to nawet nie marzyłem :-)
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Bieganie

Post autor: Gregor »

Jarecki pisze:Twoj czas brutto 03:23:50
:O :O :O :O Łożesz ty kurwa! :) Super czas! Gratki i szacun!
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Bieganie

Post autor: Jarecki »

Czas netto jest moim faworytem :)
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Bieganie

Post autor: Voo »

Hehe, zostaniesz patronem tego topica ;) 602 miejsce na 7 tysięcy biegnących w debiucie, no kurwa, Bydgoszcz!

btw.

http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/51 ... 5.html?i=4

Junior miętoli rywala za koszulkę :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7484
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Bieganie

Post autor: Crowley »

Voo pisze:Junior miętoli rywala za koszulkę
Zaraz zaraz. To Junior już nie jest niemowlakiem? Czasie zwolnij! ;)
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Bieganie

Post autor: Voo »

Niestety. Wiśnia też nie ma już 13 lat a zakola ma więcej forumowiczów niż ich nie ma ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Bieganie

Post autor: SithFrog »

Voo pisze:Niestety. Wiśnia też nie ma już 13 lat a zakola ma więcej forumowiczów niż ich nie ma ;)
To jeszcze żadne wyznaczniki. ZLOT się odbył. To jest znak czasu :]
Obrazek
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Bieganie

Post autor: Dogy »

Jarecki mistrzu!

Półmaraton w Bydgoszczy niestety pokrywa mi się z dyszką w Uniejowie gdzie już jestem ustawiony z ekipą.
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Bieganie

Post autor: Dogy »

26.10 Półmaraton w Gdańsku, wybiera się ktoś?
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Bieganie

Post autor: Jarecki »

25.10. jest fajny bieg w Tucholi na 15 km. Ja i Voo mamy zamiar tam wystartować :)
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Bieganie

Post autor: Dogy »

Odpadam bo 26.10 Biegne w Łodzi - pierwszy mój oficjalny półmaraton :D
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Bieganie

Post autor: Dogy »

Przywiozłem z Uniejowa rekord na 10k - 44:03 :)
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Bieganie

Post autor: Voo »

Jak dla mnie sezon zakończony. Piździło jak w kieleckiem gdy z Jareckim pomykaliśmy przez Bory Tucholskie przełaj na 15 km. Mój czas 1.23.46, szału nie ma ale zawsze kilka minut lepiej niż przed rokiem. Jarecki też poprawił swój wynik ale w tej chwili nie pamiętam dokładnie na jaki, sam się pewnie pochwali. Fajna impreza, Dogy - zachęcam, zaplanuj sobie na przyszły rok.

edit: Jarecki - 1:04:28
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Bieganie

Post autor: Dogy »

O, dzięki! Jeżeli będę jeszcze w Toruniu za rok to pomyśle :D, gratuluje wyników.

Ja wróciłem z Łodzi z V Półmaratonu Szakala, powinien się nazywać Półmaraton Szatana.
Kosmiczne podbiegi - tak stromo ,że nie dało się biec tylko trzeba było się wspinać, garmin pokazał wzrost wysokości 196m. Pozatym dużo wąskich ścieżek, dużo piachu, dużo korzeni. Słaba końcówka bo po przywaleniu po raz kolejny w korzeń stopą bół poszedł do kolana, ale i tak jak na debiut na takiej trasie to poszło nieźle - 1:52:11.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Bieganie

Post autor: Gregor »

No i koniec sezonu wiosna-lato-jesień :( Zmiana czasu to chuj i trzeba się przestawić na zimową trasę :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Bieganie

Post autor: Voo »

Ja zimą to książki, gierki i telewizor, kiedyś trzeba kulturalne zaległości z lepszej części roku nadrobić :P

Dogy - to był przełaj? Nie sądziłem, że organizuje się takie dystanse w terenie.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Bieganie

Post autor: Dogy »

Przełaj jak się patrzy, początek był asfaltem i potem w dwóch miejscach przebiegaliśmy przez ulicę i kawałek chodnikiem. Jak pojawią się fotki z trasy (jeden gość robił po drodze) to wrzucę.

Voo - nie ma wymówek typu książka, gierka, zamiast biegu - pykniesz 5km w <30min potem shower, kawka - wtedy odpoczynek z ksiązką :P.
A co do zimowego biegania to fakt, zmiana czasu dokucza, ale do pogody to się da radę przyzwyczaić. Jak przeglądałem statystyki z zeszłego roku to grudzień był jednym z moich najlepszych biegowych miesięcy ;).
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Bieganie

Post autor: Voo »

Moją główną wymówką jest to, że zimą po 17:00 u mnie jest ciemno jak w dupie i żeby pobiegać to chyba musiałbym pojechać z powrotem do miasta co mi się średnio opłaca czasowo i finansowo ;)

Ale tak naprawdę to chodzi o moje lenistwo i to, że nie znoszę zimna :P Widuję nawet u mnie ludzi, którzy biegają z jakimiś lampkami, światełkami i dają radę.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Bieganie

Post autor: Dogy »

https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hph ... 2760_o.jpg

I ta górka to była jedna z tych lżejszych ;)
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Bieganie

Post autor: Sobies »

To są te właśnie słynne WZGÓRZA ŁODZI :)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Bieganie

Post autor: Dogy »

Profil trasy wyglądał tak:
http://jakzdrowozyc.pl/wp-content/uploa ... _trasy.jpg

Tutaj cała relacja jakiejś pro biegaczki:
http://jakzdrowozyc.pl/moja-walka-v-polmaraton-szakala/
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Bieganie

Post autor: Jutsimitsu »

Panie, te podbiegi przed 11 kilometrem są zajebiste na rowerze. Ale tylko w dół ;)

Trasa fajna, ale ja tam jeżdżę tylko na rowerze.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Bieganie

Post autor: Gregor »

Czad! Zazdrość z krainy płaskiej jak stół :( Królestwo za górkę do podbiegów...
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Bieganie

Post autor: ThimGrim »

Ej pany. Dzisiaj na Amazonie jest endomondo pro za free. Wystarczy pobrać ich apkę sklepową na androida i w niej znaleść sport trackera.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Bieganie

Post autor: Dogy »

phpBB [video]


Tego typa na samym końcu to mogli sobie darować :P
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Bieganie

Post autor: Dogy »

W Turku na biegu niepodległości 10k, znowu życiówkę udało mi się zrobić :D
43:25
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7484
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Bieganie

Post autor: Crowley »

http://polskabiega.sport.pl/polskabiega ... _Skok.html

Bójcie się. Albo licencja albo będziecie biegać po kryjomu. ;)
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Bieganie

Post autor: Jarecki »

Z tą licencją to ich chyba pojebało. PZLA chcę załatwić dodatkową kasę dla swoich sponsorów, mam tutaj na myśli firmy ubezpieczeniowe. Jaki ma sens kolejne dodatkowe ubezpieczenie? Skoro badania medyczne nie mają być obowiązkowe dla uczestników biegów! Dodatkowo chcą certyfikować biegi masowe. Za pewne żeby otrzymać taki dokument organizator będzie musiał wybulić trochę siana, a co za tym idzie będzie zmuszony podnieść wpisowe dla uczestników, w związku z droższym wpisowym zacznie startować mniej osób i w ten dobijamy sport masowy. Cudnie k...
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Bieganie

Post autor: SithFrog »

Teraz pytanie: ja biegam sporo ale za piłką. Też muszę mieć kartę? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Bieganie

Post autor: Jarecki »

Tak, ale z PZPN ;P
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
ODPOWIEDZ