Mundial 2014

... o ruszaniu się

Moderatorzy: Zolt, boncek, Cherryy

Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Mundial 2014

Post autor: Crowley »

Pquelim pisze:Jak już tak drukują to ja poproszę dwie czerwone dla Szwabów dzisiaj i niech jadą do domu!
Ej ej ej! Watch your tone! Niemcoje mają zagrać w finale z Holendrami i tego się trzymajmy.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mundial 2014

Post autor: SithFrog »

Wszystko jedno z kim, byle Niemcole wygrali MŚ :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Mundial 2014

Post autor: Pquelim »

phew! finał będzie południowoamerykański, a wygra go Brazylia ;)
i nie miałbym nic przeciwko starciu Neymar-Messi :cool:
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Mundial 2014

Post autor: koobik »

SithFrog pisze:Wszystko jedno z kim, byle Niemcole wygrali MŚ :)
what he said. po finale z Holandią.

Hail Europe.
Awatar użytkownika
Cortez
Hernan
Posty: 25
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:01

Re: Mundial 2014

Post autor: Cortez »

Europa Europa, ale kibicowac Niemcom? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Mundial 2014

Post autor: Crowley »

Przecież tam nie ma Niemców w tej drużynie. ;)
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Mundial 2014

Post autor: Crowley »

Obrazek
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Mundial 2014

Post autor: koobik »

Cortez pisze:Europa Europa, ale kibicowac Niemcom? ;)

Ciężko mi wymienić argumenty, dlaczego by nie. Oczywiście jestem świadom humorystycznej, historycznej a czasem ambicjonalnej otoczki polskiego złożyczenia Niemcom :) Ale u mnie przeważa zamiłowanie do ich piłki, państwa, produktów, kultury, ludzi, miast, autostrad i przemysłu filmowego :>
poza tym, to nasi sąsiedzi- w moim wypadku to też argument :lol2:

...and let the shitstorm Begin! :twisted:
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Mundial 2014

Post autor: Pquelim »

jeszcze raz o specyfice czarnoskórych
najpierw chcieli miliony, teraz podobno pokłócili się o podział środków. Nie jestem rasistą, ale to po prostu są idioci ;D
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Mundial 2014

Post autor: Pquelim »

koobik pisze:dlaczego by nie
1. Grają u nich Polacy, którzy nie grają dla Polski.
2. W ogóle połowa kadry to nie Niemcy
3. Przez jakiś pierdyliard lat chcieli nas podbić i rozgrabić.
4. Mają najbrzydszy język na świecie
5. Są brzydcy jak noc w fawelach
6. Mają jeszcze brzydsze kobiety.
7. Tokio Hotel

ide na obiad, resztę na życzenie później ;)
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Mundial 2014

Post autor: Crowley »

Pquelim pisze: Nie jestem rasistą, ale to po prostu są idioci ;D
:D Dobre. :D

A Niemcy po prostu ładnie grają. Mi taki argument wystarcza. Odkąd Klinsmann przejął kadrę to jest jeden z najbardziej efektownych zespołów na świecie. No i to sąsiedzi, wolę takich swojskich szwabów niż te wszystkie amerykańskie wynalazki.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mundial 2014

Post autor: SithFrog »

ad 1. Jeden nie czuje się Polakiem w ogóle, drugi pół na pół ale sportowo woli lepszą ekipę. Czy to wina Niemców?

ad 2. Idiotyzm powtarzany 100 razy nadal jest idiotyzmem. Jak ktoś myśli, że Ozil, Khedira czy Boateng to nie są Niemcy to niech sprawdzi jakie mają obywatelstwo, gdzie mieszkają całe życie i gdzie się urodzili. Są, poza pochodzeniem rodziców, 100% Niemcami, na pewno milion razy "bardziejszymi" niż Obraniak, Guereiro czy Olisadebe Polakami :)
ad 3. I vice versa, po prostu ostatnia potyczkę wygrali i się sadzisz :D
ad 4. Top 3 ale najbrzydszy jest francuski. Niemiec przynajmniej nie musi odkrztusić flegmy 6 razy zanim wypowie pełne zdanie.
ad 5. Nie mnie oceniać facetów.
ad 6. Pełna zgoda, może poza wyjątkami, najczęściej z domieszką innych ras ;)
ad 7. Argument jest inwalidą, w każdym kraju znajdziesz takie abominacje :P

Ja ich lubię za walkę do końca, niezły styl i konsekwencję w budowaniu sukcesu. Zobaczcie gdzie ich repra była w 1998 na MŚ i w 2000 na ME. Zrobili burzę mózgów, wielki plan poprawy i teraz zbierają owoce. Niesamowici są.
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3876
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Mundial 2014

Post autor: PIOTROSLAV »

Pquelim pisze:jeszcze raz o specyfice czarnoskórych
najpierw chcieli miliony, teraz podobno pokłócili się o podział środków. Nie jestem rasistą, ale to po prostu są idioci ;D
Muntari i tak pauzuje...
Liczę że zagra Acquah - w Parmie miał świetny sezon
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Mundial 2014

Post autor: Pquelim »

ad 1. Jeden nie czuje się Polakiem w ogóle, drugi pół na pół ale sportowo woli lepszą ekipę. Czy to wina Niemców?

Usprawiedliwienie Klosego i Podolskiego ma mnie przekonać do kibicowania Niemcom?
Nie chcę zaczynać dawno spalonego tematu, ale obaj urodzili się w Polsce, mają rodziców-Polaków, a Klose tak się nie czuje Polakiem, że nawet przeklina w obcym języku.
SithFrog pisze:Idiotyzm powtarzany 100 razy nadal jest idiotyzmem. Jak ktoś myśli, że Ozil, Khedira czy Boateng to nie są Niemcy to niech sprawdzi jakie mają obywatelstwo, gdzie mieszkają całe życie i gdzie się urodzili. Są poza pochodzeniem rodziców 100% Niemcami, na pewno milion razy "bardziejszymi" niż Obraniak, Guereiro czy Olisadebe Polakami
A ty znowu kot ogonem w dupe stronem ;) Żłośliwie żartowałem z tą połową kadry, po co ten wątek naszych farbowanych lisów? Fuck no, nie przemiawia do mnie ta analogia, zresztą na jakiej podstawie miałaby przemówić? Że jak u nas grają nie-Polacy to mam kibicować wszystkim innym krajom z farbowanymi lisami?
Fuck no, Niemców nie chcę na Mundialu jak najszybciej i mam nadzieje, że inny Niemiec ich dzisiaj stamtąd wyrzuci ;)
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
skoob
skoobany!
Posty: 370
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:49

Re: Mundial 2014

Post autor: skoob »

Jak zawsze kibicowałem przeciw Niemcom, tak w tym roku fajnie by było gdyby wygrali. Na wszystkich mistrzostwach które pamiętam (czyli od Francji 98), zawsze gdzieś się ocierali o finał, albo w nim przegrywali, zawsze grali solidną piłkę i wiadomo było, że trzeba się z nimi liczyć. Tak więc niech mają w końcu tego mistrza.
11.XI.2006
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mundial 2014

Post autor: SithFrog »

"Usprawiedliwienie Klosego i Podolskiego ma mnie przekonać do kibicowania Niemcom?"

Nie, chodzi mi o to, że powinieneś za ten argument winić Klose i Podolskiego, a nie kadrę Niemiec :) Równie dobrze możesz winić Leonardo DiCaprio, za to, że lecą na niego super modelki zamiast na Ciebie :D

"A ty znowu kot ogonem w dupe stronem ;) Żłośliwie żartowałem z tą połową kadry, po co ten wątek naszych farbowanych lisów?"

Po to, że wbrew powszechnej opinii u nas pod tym względem jest więcej farbowanych lisów niż u nich. Nawet Klose i Podolskiego Niemcy chociaż sobie sami wyszkolili technicznie:)

Po prostu zbijam nieprawdziwy argument o nie-niemcach w ichniej kadrze :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Mundial 2014

Post autor: Voo »

Przez jakiś pierdyliard lat chcieli nas podbić i rozgrabić.
Propaganda jak z PRL ; Jak każda silniejsza, bogatsza i lepiej zorganizowana nacja o wyższej kulturze swoich słabszych sąsiadów ;) Jak my na kresach. Przez "pierdyliard" lat sprowadzaliśmy niemieckich osadników a pruskiego zaborcę witało z otwartymi ramionami niemało Polaków. Kopernik była Niemką. Moje miasto rozkwitło dzięki tym oprawcom. Nie mam żadnych kompleksów wobec innych nacji, tzn. nie mam ich dopóki nie włączę mundialu i nie zobaczę szwabskiej piłki. Wtedy z jakiegoś powodu robi mi się smutno ;) Jednak nie kibicuje im i chyba tylko mecz z Anglią mógłby sprawić, żebym trzymał za nich kciuki. Kiedyś nie lubiłem ich tak jak Pq ale teraz po prostu nie lubię ich tak jak nie lubi sie bogatszego, zaradniejszego sąsiada. Oby mu krowę ukradli! ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Mundial 2014

Post autor: koobik »

Pquelim pisze:
koobik pisze:dlaczego by nie
1. Grają u nich Polacy, którzy nie grają dla Polski.
2. W ogóle połowa kadry to nie Niemcy
3. Przez jakiś pierdyliard lat chcieli nas podbić i rozgrabić.
4. Mają najbrzydszy język na świecie
5. Są brzydcy jak noc w fawelach
6. Mają jeszcze brzydsze kobiety.
7. Tokio Hotel

ide na obiad, resztę na życzenie później ;)
ad 1. Arsch Schmerzen
ad. 2 Arsch Schmerzen
ad. 3 oj, oj
4. aha, to fajnie
5. Są brzydcy. Ale mają ładne samochody i góry :)
6. Niektórzy polacy mają brzydkie żony, ale też ich lubię mimo tego...
7. Każdy ma swoje tokie hotel :P
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Mundial 2014

Post autor: koobik »

Pquelim pisze: Nie chcę zaczynać dawno spalonego tematu, ale obaj urodzili się w Polsce, mają rodziców-Polaków, a Klose tak się nie czuje Polakiem, że nawet [url=https://www.youtube.com/watch?v=Tw8c1rG2dsk]przeklina w obcym języku.
Sorry, ale to klasyczna obolała pupa.

Jeżeli X urodzony w PL czuje się Niemcem i chce grać dla Niemców to dlaczego mam mieć mu to za złe?
Na zdrowie.

To znaczy, nie rozumiem co ma do rzeczy sprawa narodowości w kontekstach przez ciebie wymienianych. Kocham Polskę, kocham Gliwice, mieszkam niedaleko a nie boli mnie Podolski w kadrze producentów BMW, Mercerdesa-Benza, Audi i Porschewagen.
Poza tym... gdzie on by teraz był z tą naszą kadrą ? :D
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2014, o 14:40 przez koobik, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Mundial 2014

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Najważniejsze, żeby Klose jeszcze jedną bramkę strzelił i będzie dobrze 8-)

Zazwyczaj kibicuję słabszym drużynom - tym razem najlepsze wrażenie zrobiła na mnie Kostaryka - a z silniejszych to kibicuje Niemcom z powodów takich jak Sith.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Mundial 2014

Post autor: Pquelim »

koobik pisze:Jeżeli czuje się Niemcem i chce grać dla Niemców to dlaczego mam mieć mu to za złe?
Bo to antypolskie jest. Ale coś podejrzewam, żeś lewicujący więc zaraz będziesz mnie śmiechem zabijał i maści wszelakie na rzekome problemy proktologiczne imputował. A ja się wychowałem na Podlasiu, gdzie i Niemiec wioskę moich dziadków Messerchmittem przejechał, i Rusek Pepeszą poprawił. I jestem patriotą. I uważam, że ojczyzna jest jedna, bez względu na to gdzie los rozrzucił po świecie.

Najważniejsze, żeby Klose jeszcze jedną bramkę strzelił i będzie dobrze 8-)
Po tysiąckroć wolałbym żeby rekord ilości bramek na Mundialu dzierżył chociaż trochę genialny Messi, czy wybitnie regularny CR7, niż klubowy przeciętniak bez większego sukcesu jak Klose. A tak w ogóle to Pra Sempre Fenomeno!
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Mundial 2014

Post autor: Matthias[Wlkp] »

A tam znowu przeciętniak - prawdziwy team player, który kapitalizował potencjał swojej drużyny. Zawsze był tam, gdzie potrzebowali koledzy i najwyraźniej to przynosi bramki, a nie nieskończona ilość zwodów i finezja techniczna ;).
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mundial 2014

Post autor: SithFrog »

Tu akurat zgadzam się z Pq. Zawsze wyżej ceniłem napastników czy pomocników przydatnych na 100 sposobów niż takich "dostawiaczy dupy, nogi, pleców". Dlatego nigdy nie uważałem, że Klose, Makaay czy Inzaghi to są wybitni piłkarze.
Obrazek
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Mundial 2014

Post autor: koobik »

Pquelim pisze: Bo to antypolskie jest. Ale coś podejrzewam, żeś lewicujący więc zaraz będziesz mnie śmiechem zabijał i maści wszelakie na rzekome problemy proktologiczne imputował. A ja się wychowałem na Podlasiu, gdzie i Niemiec wioskę moich dziadków Messerchmittem przejechał, i Rusek Pepeszą poprawił. I jestem patriotą. I uważam, że ojczyzna jest jedna, bez względu na to gdzie los rozrzucił po świecie.
Nie wiem dlaczego chcesz podejrzewać, czy ktoś jest lewicujący czy prawicujący (lol, topic o mundialu i reprze niemiec- 'podejrzewam, żeś lewicujący' :lol:), ale mogę Ci powiedzieć, że twoja teoria nijak się ma do rzeczywistości. W moim wypadku. Fajnie, bo byłem już na forum od korwinowców czy betonwej prawicy forowej wyzywany :D

Ale nawet gdyby- To nie powinno też mieć nic wspólnego ze śmiechem.
Chcesz lecieć prywatą, to też mogę się pochwalić wymordowanymi krewnymi przez Niemców.
Poważam też siebie jako patriotę i czuję, że zwracam uwagę na pewne aspekty bardziej niż inni (na poziomie flaga-kraj-ojczyzna). Na pewno nie wycieram sobie gęby wartościami i bardzo szanuję swój stosunek do ojczyzny- staram się być w porządku.

Ty się skupiasz na ideologii, a mi właśnie chodzi o pewien luz- dlatego kibicuję Niemcom, a nie przekładam na futbol jakichś ideologicznych antypolonizmów. Bo oprócz tego, że kocham swój kraj- lubię też ludzi i nie wyobrażam sobie nawet prywatnie mieć do kogoś afrontu za to, że kocha inną ojczyznę- nawet gdyby się urodził mi bratem. Ojczyzna jest jedna- rozumiem sens i etymologie tego twierdzenia. Ale nie akceptuję przymusu i wszelkich negatywnych emocji z tym związanych.
Wyznaję zasadę- "chcesz to proszę bardzo, dlaczego mam Ci to mieć za złe"
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2014, o 15:36 przez koobik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Mundial 2014

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ja najbardziej cenię rozgrywających, reżyserów gry, bez których nawet najlepszy napastnik może tylko sobie pobiegać po boisku. Niestety, nie rozdają nagród za asysty...

Statystyka łącznych strzelonych bramek na mundialu jest chyba jedną z głupszych statystyk, ale jeśli ktoś ma jej przewodzić, to wolę kogoś, kto poprosił sędziego o anulowanie bramki strzelonej ręką... Korzenie Polskie to tylko bonus ;).
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Mundial 2014

Post autor: Pquelim »

Suarez zdyskwalifikowany na 4 miesiące

btw: jak osadzać tweety na naszym forumie? przeklejenie adresu przy urzyciu kodu [tweet] nie działało.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Mundial 2014

Post autor: Razorblade »

No i sie debil doigral... bardzo dobrze!
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Mundial 2014

Post autor: Crowley »

Trzeba iść postawić na Kolumbię. Bez gryzonia nic nie zrobią.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mundial 2014

Post autor: SithFrog »

Dla mnie kara adekwatna. Druga recydywa.
Obrazek
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Mundial 2014

Post autor: koobik »

Zasłużył Suarez na taką karę.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Mundial 2014

Post autor: Crowley »

Ha! Zepsuli się komentatorzy na meczu Niemców, ale miło się ogląda. :D
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Mundial 2014

Post autor: Crowley »

Na Amerykanów aż żal było patrzeć. Tak byli pewni swego?
Za to Moutinho zachował się na koniec jak rasowy Suarez.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mundial 2014

Post autor: SithFrog »

Dobrze, że Portugalia odpadła. Patrzenie na Cristiano Ronaldo dosłownie mnie bolało. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii bardziej męczył się z własnymi kolegami niż z przeciwnikiem. Dziś nawet jemu skuteczność siadła ale i tak był lepszy niż cała reszta tej ekipy... razem wzięta. Może wyjmując bramkarza. Żal było patrzeć. Żal.

Tak słabej Portugalii nie pamiętam, nawet jak dostawali i remisowali z Polską nie wyglądali tak źle. Gdyby nie barwy to uwierzyłbym, że to grała Ghana z Podbeskidziem albo Piastem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Mundial 2014

Post autor: Bambusek »

Pquelim pisze: 3. Przez jakiś pierdyliard lat chcieli nas podbić i rozgrabić.
Gdybyśmy my byli silniejsi to robilibyśmy to samo. Zresztą Krzyżaków zlaliśmy, a to przecież też Niemcy byli.

Niemcy po przejściu 1/8 (co raczej nastąpi, bo kto by z drugiego miejsca w grupie H nie wyszedł to trudnym rywalem nie będzie) trafiają na Francuzów, a potem ewentualnie na Brazylię. Więc czuję, że albo ich Żabole wykiwają albo przekręcą sędziowie w meczu z gospodarzami.

Rosja - drugi duży turniej w ciągu dwóch lat, druga grupa śmiechu, drugi wyjazd po fazie grupowej. Mega wyniki. Ale nie ma strachu - za 4 lata mundial u nich, wujcio Putin już pewnie szykuje walizki kasy dla FIFA, co by sędziowie wiedzieli jak gwizdać.
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 575
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Mundial 2014

Post autor: koobik »

SithFrog pisze:Dobrze, że Portugalia odpadła. Patrzenie na Cristiano Ronaldo dosłownie mnie bolało. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii bardziej męczył się z własnymi kolegami niż z przeciwnikiem. Dziś nawet jemu skuteczność siadła ale i tak był lepszy niż cała reszta tej ekipy... razem wzięta. Może wyjmując bramkarza. Żal było patrzeć. Żal.

Miałem identyczne odczucia. Portugalia grała tak słabo, że aż żal mnie bolało a Ronaldo odbierałem jako gościa, który z jednej strony modli się, by jego obrona znowu nie spierdoliła a z drugiej użerał się z własnymi kolegami z dalszej części pora.
Autentycznie cieszę się, że chociaż klubowo mu się rok w miarę ułożył.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mundial 2014

Post autor: SithFrog »

phpBB [video]
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Mundial 2014

Post autor: snt »

All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Mundial 2014

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Może nie zapomniał, że to recydywa?

Tak przy okazji, dziwię się, że kibice z Algierii nie dostali bana za traktowanie bramkarza laserem...
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Mundial 2014

Post autor: Crowley »

To w ogóle dziwna sprawa. Na którymś meczu widziałem mnóstwo takich laserów na zawodnikach i myślałem, ze to jakaś taka stadionowa ciekawostka od organizatorów. Podświetlani byli np. zawodnicy schodzący i wchodzący na boisko, wykonawcy rzutów wolnych itp. Wszystko w przerwach w grze.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2726
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mundial 2014

Post autor: Cherryy »

Crowley, serio? :lol2:
Since 2001.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Mundial 2014

Post autor: Crowley »

Naprawdę. Nie potrafię sobie przypomnieć, kiedy to było ale zacząłem się zastanawiać, czy mi się telewizor nie psuje jak te kolorowe światełka zaczęły latać po piłkarzach.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3876
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Mundial 2014

Post autor: PIOTROSLAV »

Mi się wydaje że to światełko za krótko (jeśli wogóle) było na oku, żeby oślepić
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Mundial 2014

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Nie chodzi o oślepienie, ale o rozpraszanie. Nawet jak nie miał lasera na oku, to kątem oka widać wiązkę jak tańczy wokół oka. Równie rozpraszające byłoby, gyby świecili na gościa przed nim, bo jest to coś, czego się nie spodziewasz i przyciąga wzrok.

Jak dla mnie wiocha na maksa, która zasługuje na bana. :|
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Mundial 2014

Post autor: Bambusek »

To jest od dawna, choćby zawodnicy strzelający karnego są tak traktowani. I Messi nie raz tym obrywał, i Ronaldo i wielu innych.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mundial 2014

Post autor: Turtles »

Szkoda tych Chilijczyków.

A komentarz nie mogłby być bardzie jednostronny chyba nawet gdyby to Polska z Chile grała. Myślałem, że normalne jest kibicowanie underdog'owi...
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Mundial 2014

Post autor: Bambusek »

Jak się trzy karne pudłuje to tak bywa. Ale faktycznie szkoda, ta poprzeczka w ostatniej minucie dogrywki...
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Mundial 2014

Post autor: hat »

Najbardziej szkoda prawidłowo zdobytej bramki Hulka, mogło się skończyć bez nerwów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Mundial 2014

Post autor: Crowley »

Jakiej prawidłowo? Pomógł sobie ramieniem. W ogóle dobrze, że Webb sędziował. Poza jakimiś drobnymi pomyłkami ogarniał to wszystko a było i ostro i aktorsko.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mundial 2014

Post autor: SithFrog »

Crowley pisze:Jakiej prawidłowo? Pomógł sobie ramieniem. W ogóle dobrze, że Webb sędziował. Poza jakimiś drobnymi pomyłkami ogarniał to wszystko a było i ostro i aktorsko.
Dokładnie. Ręka jak cholera była. Prawidłowa żółta kartka.

Szkoda poprzeczki. Mecz dwóch równorzędnych ekip, szkoda Chile ale jakby wygrali to napisałbym, że szkoda Brazylii.

Pq: jak Ci się Neymar dziś podobał?
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Mundial 2014

Post autor: Razorblade »

hat pisze:Najbardziej szkoda prawidłowo zdobytej bramki Hulka, mogło się skończyć bez nerwów.
ze jakiej? :spy:
ODPOWIEDZ