FSGK portal - czyli co?

... wszystko, co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: boncek, Zolt, Turtles

Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

FSGK portal - czyli co?

Post autor: LLothar »

Pomysły, idee, co będzie naszą główną stroną i czy takowej potrzebujemy.
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 613
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Alexandretta »

Gdzieś tu widziałam pomysł, żeby stworzyć historię ŚGK. Bardzo mi się spodobała taka wizja. Myślę że wspólnymi siłami udałoby się zrobić coś fajnego.
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
Lobofc
Minion Korwina
Posty: 281
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:02

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Lobofc »

A forum jest potrzebne, grupa dyskusyjna na fejsie nie wystarczy? ;)
Awatar użytkownika
alonzo
bordo
Posty: 246
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:51
Lokalizacja: Kraków

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: alonzo »

Zamilcz
+4k postów since 02/2005
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2753
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Cherryy »

Swoje pomysły z grubsza już przedstawiłem. Grunt, to znaleźć złoty środek, aby strona dopełniała forum, a forum stronę. Jednym słowem, żeby nie wyszedł z tego trup i kolejna zbędna "przybudówka" do forum, z całym szacunkiem dla Gameloga z lat świetności. Warto by zgromadzić kolekcję okładek ŚGK (i w tym momencie tak bardzo żałuję, że swoich eśgieków się pozbyłem). Warto byłoby dodać teksty jakoś kojarzące się z ŚGK (np. Nacz ostatnio na FB dodał wywiad z Alieniem, dzisiaj poważanym doktorem inżynierem. Można dodać twórczość Nacza, bo nie każdy się orientuje, co PePe teraz porabia. Takie ciekawostki, swoiste miejsce niegroźnego objawu kultu. Może, jak Naczo pozwoli, w ramach jakiegoś cyklicznego kącika retro, dodawać ciekawe teksty z ŚGK. Według mnie, jeżeli co najmniej 5-6 forumowiczów będzie aktywnych, to może się udać. Do tego oczywiście agregat twórczości (+ możliwość dodawania własnych tekstów ogólnotematycznych, bądź z serwisów nieujętych). Z Wayback Machine można wyciągnąć co ciekawsze screeny, jak wyglądała kiedyś stronka ŚGK. Myślę, że z czasem może przyjść milion pomysłow, byle zapał za szybko nie siadł. Do tego jakaś akcja ożywiająca kanał IRC, może jakiś newsletter forumowy (ciekawsze wypowedzi, tematy).

W dyskusji wyjdą kolejne idee, a na końcu wszystko ustali LLo ;). Może być fajnie, jak jesteśmy tacy uber, za jakich się mamy, to może się uda zrobić coś naprawdę sympatycznego. Ja pomogę, jak mogę.
Since 2001.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: boncek »

z całym szacunkiem dla Gameloga z lat świetności
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2753
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Cherryy »

Z lat, kiedy na stronie głównej można było znaleźć coś nowego. ;P
Since 2001.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Pquelim »

Wiśnia pisze:Do tego oczywiście agregat twórczości (+ możliwość dodawania własnych tekstów ogólnotematycznych, bądź z serwisów nieujętych)
Powoli szykuje się do uruchomienia okrągłogłowego bloga z moimi dyrdymałami. Myślałem o Wordpressie, bo jest darmowy, ale jeżeli tutaj miałaby pojawić się jakaś platforma, to chętnie skorzystam.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2753
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Cherryy »

Może taki agregat zmotywuje mnie do znalezienia nowego pomysłu na moje "15 minut przerwy", bo po 4 latach zabawa w bloga mi się znudziła. Ale trzeba ożywić to miejsce. To nasz skłot i trzeba o niego dbać.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 613
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Alexandretta »

Warto by zgromadzić kolekcję okładek ŚGK (i w tym momencie tak bardzo żałuję, że swoich eśgieków się pozbyłem).
Mam wszystkie albo prawie wszystkie w PDF. Jakby co, piszę się do pomocy.
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: LLothar »

Alexandretta, możesz mi to podesłać albo dać link do Google Drive? Nie dam głowy ze się wykorzysta, ale lepiej mieć niż nie mieć :-)

Wyklikane z Tapatalk siedząc na kiblu.
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Piccolo »

A tak z ciekawości, bo nigdy jakoś nie wnikałem. Kto w Gamelogu robił za redakcję - recenzentów? Wiem, że byłem ja, Bambus, chyba DW. Kto tam jeszcze dostawał free gierki (z wymogem zwrotu chlip :( ) i pisał recki na gameloga :D?
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2753
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Cherryy »

Ja. Tylko na szczęście gierki mogłem odbierać i oddawać na piechotę, podchodząc do redakcji. Inna sprawa, że w ten sposób zrecenzowałem z maksymalnie trzy gry. :P
Since 2001.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Turtles »

jak jest gamelog movie corner zrobmy forumowy kącik piwosza!
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Halaster »

Mysle ze strona o historii sgk plus dzialy recenzenckie zbierajace z postow opinie na temat gier, ksiazek, filmow, piw, plyt, knqjp itd.
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Piccolo »

Sounds like a plan. Przydałby nam się tutaj Majine Fox ze swoim blogiem książkowym, bo on chyba tutaj pochłaniał książki jak Żaba filmy.
Oh wait. Majin jest, tylko się nam jeszcze chyba nie ujawnił :D.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 613
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Alexandretta »

Alexandretta, możesz mi to podesłać albo dać link do Google Drive? Nie dam głowy ze się wykorzysta, ale lepiej mieć niż nie mieć :-)
Wieczorem pokombinuję żeby to wrzucić na jakiś serwer. Całość zajmuje ponad 5GB więc z podesłaniem będzie ciężko ;)
A tak z ciekawości, bo nigdy jakoś nie wnikałem. Kto w Gamelogu robił za redakcję - recenzentów? Wiem, że byłem ja, Bambus, chyba DW. Kto tam jeszcze dostawał free gierki (z wymogem zwrotu chlip :( ) i pisał recki na gameloga :D?
Ja. Może nie za długo, ale bardzo miło wspominam ten czas.
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
Awatar użytkownika
Lite
Puszek Okruszek
Posty: 101
Rejestracja: 5 maja 2014, o 17:31
Kontakt:

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Lite »

Piccolo pisze:A tak z ciekawości, bo nigdy jakoś nie wnikałem. Kto w Gamelogu robił za redakcję - recenzentów? Wiem, że byłem ja, Bambus, chyba DW. Kto tam jeszcze dostawał free gierki (z wymogem zwrotu chlip :( ) i pisał recki na gameloga :D?
I ja. ; ) Obecnie gram już tylko w Cywilizację i Football Managera. :D
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: LLothar »

Alexandretta pisze:Całość zajmuje ponad 5GB więc z podesłaniem będzie ciężko
:O

Hmm, no dobra, a mozesz podeslac tylko okladke no1? ;)
Piccolo pisze:A tak z ciekawości, bo nigdy jakoś nie wnikałem. Kto w Gamelogu robił za redakcję - recenzentów?
Silent Hunter 3 wooohooo :)
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Piccolo »

Może to troszkę zająć ale zawsze można np. podzielić to na 2-3 paczki i wrzucić na SkyDrive/Dropbox i wysłać :).
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
alonzo
bordo
Posty: 246
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:51
Lokalizacja: Kraków

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: alonzo »

Piccolo pisze:A tak z ciekawości, bo nigdy jakoś nie wnikałem. Kto w Gamelogu robił za redakcję - recenzentów?
Też spłodziłem jakieś dwa koszmarki.

Teraz tylko czasami pogrywam w Quake Live.
+4k postów since 02/2005
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7568
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Crowley »

Ja też napisałem jedną reckę - Quake 4. :D Miałem dzięki temu dostęp do tajnej części forum, gdzie nic się nie działo.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Gregor »

Jakaś taka linkownia do blogów forumowiczów mogłaby być fajna, tylko nie zakopcie forum pod jakąś stronką znowu :p
Obrazek
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Piccolo »

Wystarczy zrobić z tego jakieś (typowo blogaskowe) "Zaprzyjaźnieni" czy coś i tam linkować wszystko co nie jest bezpośrednio Gamelogowe. Np. Filmy Fantasy itp. :).
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 613
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Alexandretta »

Drogie ludziska, oto link do archiwum eśgieków :)
http://retroreaders.makii.pl/2011/11/archiwum-plikow/
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Gregor »

Holly Molly! Będzie trzeba ogarnąć wszystkie felietony Nacza, wstępniaki, światy wg manJAka i komiksy Śledzia!
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6403
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Voo »

Ja sobie myślę (to w sobie lubię, że czasem myślę), że jest tu tyle tęgich głów, które mają często coś ciekawego do napisania, że naprawdę moglibyśmy coś urodzić, tylko nikomu za bardzo się nie chce. Dobre byłoby coś co by się samo napędzało, powtórzę to co napisałem na starym forum -
Inny (pomysł) nachodzi mnie jak często zaglądam na gamelogmovies, które fają stronką jest. Wydaje mi się, że to jest ciekawa formuła, taki powiedzmy blog w którym ocenia krótko i treściwie grupa autorów. Cokolwiek - gry, książki, filmy, muzyka. Nie każdy gimbus jak na filmwebie ale i nie tylko jeden recenzent jak w różncyh powaznych portalach o grach. Krótkie mini-recki ze średnią z ocen. Przejrzysta, tabletowa forma. Nic w stylu np. Esensji gdzie jak wchodzę na główną to mam cofkę i zaraz zmykam bo mam wrażenie, że się cofnąłem w czasie o 10 lat. W lekkiej formie graficznej. Ja obecnie nie czytam recenzji filmow tylko wchodzę do netu i chce się szybko dowiedzieć czy warto/nie warto czegoś oglądać/ czytać. Prowadzic cos takiego na luzie, kto by chciał to by cos dorzucał i tak to się de facto dzieje na forum.
Najlepsze, ze mogłoby to się dziać w zasadzie "samo". Chcesz, żeby coś wskoczyło na główną to zachowujesz pewne zasady jak w topicu o filmach i bach. Nie chcesz się spinac i pisać poprawną polszczyzną to nie dajesz tytułu w i już. Film, muzyka, gry, książki, wszystko co kręci przeciętnego inteligencika. Takie w wersji light bez zadęcia, bliższe temu co znajdujesz w komentarzach pod "poważnymi artykułami" i niż w samych artykułach. Też tak macie, że jak chcecie się dowiedzieć czy coś jest naprawdę warte poświęcenia kasy i uwagi to przewijacie recenzję i czytacie komentarze? ;)

Wymyślić do tego jakąś fajną nazwę, nowoczesny wygląd, jakąs ideę.

Wiem, że za tym wszystkim musiałoby iść najpierw dużo czyjejś pracy. Ja nie potrafię nic zrobić ale chętnie się na coś złożę, dołoże. Na forsie nie spie ale chleba ze smalcem tez nie wpierdalam (chyba, że do ogórka).
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
MajinFox
Bookworm
Posty: 184
Rejestracja: 5 maja 2014, o 19:00
Kontakt:

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: MajinFox »

Piccolo pisze:Sounds like a plan. Przydałby nam się tutaj Majine Fox ze swoim blogiem książkowym, bo on chyba tutaj pochłaniał książki jak Żaba filmy.
Oh wait. Majin jest, tylko się nam jeszcze chyba nie ujawnił :D.

Jestem jestem, i z chęcią pomogę i udostępnię, jeśli ktoś to ogarnie i będzie sprawował pieczę ;]
UWAGA!!! WAŻNE
Właśnie nabiłem sobie kolejnego posta, proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy. Dziękuję.

http://majinfox.blogspot.com/

http://przegralem-zycie.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Lite
Puszek Okruszek
Posty: 101
Rejestracja: 5 maja 2014, o 17:31
Kontakt:

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Lite »

Voo mądrze mówi. Ja się do tego nie przyłożę, bo mam swój grajdołek, któremu poświęcam mnóstwo wolnego czasu, ale brzmi to jak super rozsądna propozycja. ; )
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Pquelim »

tylko jeszcze potrzebowalibyśmy gwardii chętnych do pisania o muzie, książkach i innych rzeczach. W filmowym jest kilku hardcorowców, reszta pisze raczej sporadycznie.
Sam od zawsze łapię się na tym, że nie wszystko co oglądam mam ochotę i czas opisywać tutaj.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6403
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Voo »

I słusznie, po co się napinać, jak ktoś nie napisze to nie napisze. Za piniondze tego byśmy nie robili. Dajcie spokoj, hitu internetu i tak byśmy nie stworzyli, raczej chodzi o jakąś formę aktywności no i pomysl na cos przy czym mogłoby sobie istnieć forum. Akurat o filmy i książki to byłbym bardziej niż spokojny.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Pquelim »

a jak tak, to bardzo proszę. Piwo za dobry pomysł dla Voo na Zlocie ;)
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7568
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Crowley »

Jak będzie Gamelog Book Corner i Gamelog Boardgames Corner i Gamelog Music Corner i Gamelog Food Corner to będę pisał tyle co w filmowym.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: DaeL »

Wszystkie pomysły jakie dotąd padły są naprawdę fajne, ale jest z nimi jeden zasadniczy problem. Jeśli zrobimy po prostu jakąś zewnętrzną agregację wpisów z forum, to raczej nie będzie atrakcyjne dla zewnętrznego czytelnika. Na forum po prostu inaczej się pisze. Nasze forumowe posty są po prostu luźne, z różnymi niezgrabnościami stylistycznymi, z masą skrótów myślowych jasnych tylko dla forumowiczów, no i nawet z błędami.

Alternatywą byłoby postawienie bloga w rodzaju Kotaku (ale nie tylko o grach). Tutaj jednak pojawiłby się inny problem. Trzeba do czegoś takiego mieć albo stałą grupę autorów, którzy codziennie coś napiszą (w takie cuda nie wierzę), albo sprawnych moderatorów, którzy by codziennie wyłapywali ciekawy content z forum, poprawiali go i zamieszczali na stronce.

Tak w ogóle, to powinien się jeszcze bukins wypowiedzieć, bo on ma trochę doświadczenia z www.filmyfantastyczne.pl. I kto wie, może chciałby połączyć siły...

BTW fsgk.pl to dobra nazwa dla forum, ale fatalna dla serwisu internetowego.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Gregor »

Bardzo fajny jest ten pomysł Voo :) Tylko czy komuś z forum by się chciało stworzyć platformę? Jakby co to może wynajmie się za zrzutkę jakiegoś nerda czy coś :p
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Halaster »

DaeL nie wiem jak inni ale wg. mnie wcale nie chodzi o to by sciagac jakies tlumy nowych odbiorcow. Zeby robic portal internetowy dla kogos z zewnatrz potrzebna bylaby stala ekipa, pieniadze i duzo pracy. Pomysl chyba raczej jest taki zeby zrobic cos ciekawego dla nas samych, zbierajacego odpowiednie tresci z forum przy minimum wysilku technicznego - bo jak rozumiem glowny problem portali internetowych nie lezy w braku tresci tylko organizacji i srodkow na utrzymanie wszystkiego.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: boncek »

Ja chętnie napiszę jakąś reckę gry. Od kiedy przestałem pisać dla WP, to trochę mi tego zaczęło brakować.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alpha_Gear
Jawny Słoik
Posty: 128
Rejestracja: 5 maja 2014, o 11:37
Lokalizacja:

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Alpha_Gear »

Wstawimy w stopce strony Google AdSensa i jeszcze okaże się, że będzie na siebie zarabiać ;P ;P ;P
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2753
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Cherryy »

Pomysl chyba raczej jest taki zeby zrobic cos ciekawego dla nas samych, zbierajacego odpowiednie tresci z forum przy minimum wysilku technicznego
O, to, to.
Since 2001.
greeny
Wielki Architekt
Posty: 41
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:24

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: greeny »

Jestem w trakcie rozszerzania gmc o agregowanie wpisów z dowolnych tematów na forum. Część techniczną już skończyłem pozostaje jeszcze warstwa prezentacji recenzji w podziale na kategorie. Prośba tylko o zdecydowanie w jakich kategoriach chcecie zbierać recenzje.

Myślę, że do końca tego tygodnia wdrożę nową wersję gmc. Kod źródłowy upublicznię tak żeby każdy chętny mógł go dalej rozwijać. Zobaczymy co się z tego wykluje.

Brawa dla Llothara i boncka za inicjatywę i zaangażowanie :)
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: LLothar »

O, jutro się zdecyduje jakie recenzje beda :-). Super ze tak szybko Ci idzie :-)
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: LLothar »

Gry, Filmy, Ksiazki. Na razie mysle tyle starczy.
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2229
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: peterpan »

Mysle ze gry pc i konsole powinny isc osobno.
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: LLothar »

Tru.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6403
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Voo »

Do zastanowienia moim zdaniem, recki są na tyle skrótowe, że nie ma chyba znaczenia platforma nie mówiąc o tym, że i tu i tu szału nie ma, już chyba więcej czytamy i oglądamy niż gramy ;)

Czy to będzie wchodzić z automatu czy ktoś to najpierw będzie w jakiś sposób moderował, zatwierdzał?
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Pquelim »

tak przy okazji GMC - czy nie dałoby sie powiększyć trochę tego istniejącego TOP? Aktualnie jest dziesięć najwyżej ocenianych tytułów i niewiele się na liście zmienia, a myślę że takie TOP 30 byłoby bardziej ruchliwe...
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: LLothar »

Pquelim pisze:tak przy okazji GMC - czy nie dałoby sie powiększyć trochę tego istniejącego TOP? Aktualnie jest dziesięć najwyżej ocenianych tytułów i niewiele się na liście zmienia, a myślę że takie TOP 30 byłoby bardziej ruchliwe...
Jestesmy w trakcie rozwijania tego serwisu, wiec spokojnie ;)
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7568
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Crowley »

Dajcie recki gier razem. Jak będą oddzielnie, to niektórym (mi) się nie będzie chciało do działu konsolowego w ogóle wchodzić a tak to przy okazji sobie zerknę.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2229
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: peterpan »

Mam taka propozycje - czy mozna nyloby przenisic odpowiednie newsy z comming soonow (zalozyloby sie takie do gier :)) rowniez przenosic na strone glowna? Wiadomo ze bazujemy na tym co ju zktos napisal i dodajemy wlasny komentarz, wiec nie bylyby to newsy hiperswieze, ale.na pewno najciekawsze, bo wybrane przez nas. Niektorzy pisza fajne zajawki tak z czapy, wiec po opracoeaniu odpowiedniego formatu dalej tworzyloby sie samo ;)
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2753
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: FSGK portal - czyli co?

Post autor: Cherryy »

Dobry pomysł, popieram!
Since 2001.
Zablokowany