Rządy PiS

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: boncek, Zolt, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Rządy PiS

Post autor: Halaster »

Nie wiem co paliles, ale PiS to nie SLD i poziom dewocji tych dwóch partii jest w innej galaktyce.

To nie jest kwestia politycznego konformizmu tylko główna os ideologiczna i platforma porozumienia z grupą wyborców.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Nie pisz już więcej tu Jutsi, bo ludzie cię nie rozumieją, a jeśli nawet rozumieją, to nic nie pamiętają.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Halaster pisze:Nie wiem co paliles, ale PiS to nie SLD i poziom dewocji tych dwóch partii jest w innej galaktyce.

To nie jest kwestia politycznego konformizmu tylko główna os ideologiczna i platforma porozumienia z grupą wyborców.
Podszedles od zlej strony. Skoro SLD jest takie anty a jednoczesnie biega "na dywanik" to nie rozumiem zdziwienia ze PiS jest takie samo w druga strone... zwyczajna naiwnosc ;)
grel3gargamel
sraczkowaty
Posty: 901
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Rządy PiS

Post autor: grel3gargamel »

Razorblade pisze:A co ze Zbonikowskim?

Przypomnij mi: zona oskarza (nie pokazuje dowodow) -> partia go usuwa -> sugeruje zeby na niego nie glosowac -> zona wycofuje -> partia przywraca po jakims czasie...
Ze Zbonikowskim jest wiele rzeczy nie tak, ale chodziło mi o to:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 25504.html
http://wyborcza.pl/7,75398,21113517,luk ... nnosc.html
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Czyli to co napisalem, wiec?
grel3gargamel
sraczkowaty
Posty: 901
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Rządy PiS

Post autor: grel3gargamel »

No jak to co napisałeś skoro sprawa jest w toku?
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Przeczytaj historie dokladnie jak to bylo. Zona wnioska oskarzenie ktore wycofala potem (bez przedstawiania jakichkolwiek dowodow). Gdy wniosla je po raz pierwszy, zostal zawieszony w partii. Teraz ma sprawe rozwodowa w ktorej dodala "watek" 2krotnego szarpania... wiec nadal, o co chodzi akurat w tej kwestii? Ze teraz nie usuneli czy co? Nie musze dodawac chyba ze w sprawach rozwodowych ktore ida na noze zwykle obie strony wymyslaja argumenty z czapy a faceci musza udowadniac ze nie sa 2m murzynami?
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Rządy PiS

Post autor: snt »

All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2178
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

No, ale chodzi Ci o to, że nie ma katastrofy, czy że mimo działań rządu gospodarka jeszcze jakoś daje radę? Bo największą zasługą PiS jest to, że działając na miarę swojej nieudolności nie byli w stanie w półtora roku doprowadzić do zapaści gospodarczej, choć naprawdę starają wcale nie mniej niż poprzednicy.
Na całe szczęście polscy przedsiębiorcy są - jak widać - nie do zajechania przez kolejne władze. :D
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Rządy PiS

Post autor: snt »

Jak spada to wina PiS, jak wzrasta to nie jest zasługa PiS. Ok :)
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Rządy PiS

Post autor: LLothar »

snt pisze:Jak spada to wina PiS, jak wzrasta to nie jest zasługa PiS. Ok :)
Czyli jak cała Europa byla na minusie, a Polska na plusie, to wtedy byla zasluga PO? ;)
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2178
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

LLothar pisze:Czyli jak cała Europa byla na minusie, a Polska na plusie, to wtedy byla zasluga PO? ;)
Zasługą PO było wtedy nic nierobienie przede wszystkim z kursem walutowym. To pokazuje, że jak rząd nie wpieprza się do gospodarki, to ludzie tworzący gospodarkę sobie poradzą.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rządy PiS

Post autor: Counterman »

snt wielokrotnie Ci tłumaczyłem, że jak rośnie to nie znaczy że jest dobrze od razu, ale ja rozumiem że jesteś przekonany do swoich racji i tyle. Może tylko zauważ, że z Theeckiem zawsze się żre o sprawy ekonomiczne, a tutaj jakoś dziwnym trafem się zgadzamy ;P
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Theeck pisze:No, ale chodzi Ci o to, że nie ma katastrofy, czy że mimo działań rządu gospodarka jeszcze jakoś daje radę? Bo największą zasługą PiS jest to, że działając na miarę swojej nieudolności nie byli w stanie w półtora roku doprowadzić do zapaści gospodarczej, choć naprawdę starają wcale nie mniej niż poprzednicy.
Na całe szczęście polscy przedsiębiorcy są - jak widać - nie do zajechania przez kolejne władze. :D
A tam pieprzysz Panie ;)... Pan Bronislaw Komorowski juz powiedzial ze to zasluga rzadu PO przeciez bo na skutki decyzji ekonomicznych czeka sie 2 lata Obrazek
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2178
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

No i długopis znowu podpisał durną ustawę, dzięki której ceny wzrosną, dynamika PKB zostanie osłabiona, a za 5 lat Ziobro będzie rozbijał kastę farmaceutów: http://finanse.wp.pl/no-i-stalo-sie-apt ... 499435137a

Co za młot :sciana:

I tak rok za rokiem, każda kolejna władza wkłada coraz to nowe kije w szprychy gospodarki. Niektórzy bo zostali skorumpowani, inni bo są głupi, a jeszcze inni bo im chodzi tylko o władzę, a całą resztę mają w dupie.

Ale zmiany w Konstytucji pan Adrian/Aleksander/Artur oczywiście przedstawi narodowi. Niech spierdala pod żyrandol.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rządy PiS

Post autor: Counterman »

I teraz zaraz padną argumenty, że to dla dobra pacjentów i że rozwala się korpo farmacutyczne itd.. I tak jak było z ustawą o podatku bankowym napiszę, że nic się nie zmieni w jakości obsługi, a ceny leków wzrosną i zmniejszy się ich dostępność. I tak jak z bankami możemy sobie popatrzeć obecnie na wzrost opłat i prowizji, tak samo za rok będziemy piszczeli, że leki drogie. A najbardziej przesrane będą mieli ludzie, którzy kupują niestandardowe leki.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

Czekać tylko jak te komuchy wezmą się za warzywniaki i kwiaciarnie...
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Theeck pisze:No i długopis znowu podpisał durną ustawę, dzięki której ceny wzrosną, dynamika PKB zostanie osłabiona, a za 5 lat Ziobro będzie rozbijał kastę farmaceutów: http://finanse.wp.pl/no-i-stalo-sie-apt ... 499435137a
Dramat, jedyny raz kiedy po cichu liczyłem na weto. Co dalej? Taksówki dla taksówkarza? Piekarnie dla piekarza? Ja pierdolę...

"Jak spada to wina PiS, jak wzrasta to nie jest zasługa PiS. Ok :)"

To wbrew pozorom ma sens. Im mniej rządy (Po i PiS) robiły złego tym szybciej rosło, a im więcej ingerowali tym szybciej leciało na łeb :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5049
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Rządy PiS

Post autor: Zolt »

Warzywniaki powinny prowadzić tylko osoby podpięte pod respiratory.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rządy PiS

Post autor: Turtles »

Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Kojarzę go, on stracił kogoś w Smoleńsku. Niezrównoważony psychicznie jest.
Obrazek
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rządy PiS

Post autor: Counterman »

Ale poseł, wybraniec narodu przecież.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Rządy PiS

Post autor: DaeL »

Prawdę powiedziawszy, to ja z tej historii wyciągam raczej pozytywne wnioski. Dobrze to świadczy o Tchórzewskim.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Słuchaliście już psalmu do Mariusza? Nie? Służę uczynnie.
http://www.nowa.tv/24-godziny/byla-zona ... mnie,2275/

Poniżej wersja dla tych, którzy chcą w spokoju i ciszy oddać się rozmyślaniom nad wiarą i posługą małżeńską.

Psalm żony niezłomnej w wierze

Mariusz, wracaj do domu. Ja ci wszystko wybaczam. Wiem, że nie jest ci łatwo. Sprawy zaszły za daleko. Kim będziemy jeśli odrzucimy naszą wiarę? Bydlętami? Mariusz, wracaj do domu. Zdradziłeś mnie - to prawda bolesna. Ale ja w pokorze, odrzucając wszelką moją ambicję i moje własne poczucie wartości, ja ci to przebaczam. Mariusz, ja ci przebaczam ale kto wybaczy ci zdradę Boga, jeśli w porę do Boga nie wrócisz? I ten czas, czas twego powrotu do Boga - tak, jak czas powrotu syna marnotrawnego do swego ojca. Mariusz, wracaj do domu. Owszem, daleko odszedłeś od twej jedynej żony ale nigdy nie jest tak, dopóki żyjemy, żeby było za daleko! Więc nie zmarnujmy tej szansy. Mariusz, wracaj do domu. Ja rozumiem, że ty swej żony nie kochasz - rozumiem. Że żyjesz z inną - rozumiem. Że wychowujecie razem dziecko - ja to wszystko w pokorze przed Bogiem rozumiem. Ja wyruszam by cię odszukać i przyprowadzić do owczarni Pana. To nie jest mój kaprys. To nie jest zachcianka. To mój obowiązek, jako twej jedynej żony, na całą wieczność przed Bogiem. Mariusz, wracaj do domu. Mówię ci Mariusz, wracaj. Do domu, razem z tymi, którzy są ci obecni najbliżsi sercu. To jedyne rozwiązanie. A skoro tak, to uznajmy je za najlepsze. Nie ma sensu zwlekać. Mariusz, wracaj do domu.

+
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Rządy PiS

Post autor: Larofan »

ThimGrim pisze:Mariusz, wracaj do domu. Mówię ci Mariusz, wracaj.
gdy przeczytac to bez patosu a nieco bardziej dosadnie to brzmi jak pogrozka sasiadki spod bloku
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Rządy PiS

Post autor: Piccolo »

Może to taka tradycja PiSowska i nie ma się z czego śmiać bo zaściankowi jesteśmy i z tradycji się zbijamy :P.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rządy PiS

Post autor: Counterman »

Macierewicz zostaje. W sumie ciekawiło mnie to głosowanie, wydaje mi się że odwołanie Macierewicza (szczególnie, że jego poparcie w sondażach jest porażające) będzie jednym z elementów które PiS może wykorzystać do wygrania kolejnych wyborów. Więc albo tego tak nie oceniają, albo mają to po prostu w dupie.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5049
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Rządy PiS

Post autor: Zolt »

Albo Macierewicz przypomniał ludziom jakie ma haki i na kogo. ;)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Mówicie o wotum nieufności? Przecież taki wniosek złożony przez opozycję to GWARANCJA, że jakikolwiek Minister zostanie jeszcze przynajmniej jakiś czas. Choćby był najchujowszy na świecie i kradł na potęgę albo pytał kto wybrał te drużyny do finału PP, no heloł, bądźmy poważni. Jak jakikolwiek rząd pozbywa się kogokolwiek ze swoich szeregów to tylko w wybrany przez siebie sposób, w wybranym przez siebie czasie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7568
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Rządy PiS

Post autor: Crowley »

To może powinni zacząć chwalić tych najgorszych ministrów? Wtedy Jarek na złość ich zwolni.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Lul, co ta Szydło dziś... I oklaski na stojąco. Brawo Polska.
#uchodźcy won
#niedlakeine grenzen
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Crowley pisze:To może powinni zacząć chwalić tych najgorszych ministrów? Wtedy Jarek na złość ich zwolni.
Nieprzypadkowo chwalenie ministra przez opozycję nazywane bywa pocałunkiem śmierci ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6403
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Rządy PiS

Post autor: Voo »

Artykuł dostępny w prenumeracie.

Bez jaj, o co Ty nas podejrzewasz? :P
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Voo pisze:Artykuł dostępny w prenumeracie.

Bez jaj, o co Ty nas podejrzewasz? :P
Fuk, myślałem, że to forum fanów Michnika... cholera, po co ja o tym piszę. Mam prenumeratę dożywotnią. Fak 2. Z każdym słowem tylko bardziej się wkopuję. Szybko, muszę coś wymyślić... Wiem.

PO kradło.

To jeszcze tylko o korytarzach humanitarnych Waszczykowskiego:

https://oko.press/caritas-dementuje-kor ... anitarnej/
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3895
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Rządy PiS

Post autor: PIOTROSLAV »

Szybko, muszę coś wymyślić... Wiem.

PO kradło.
Thim, czy chodziło Ci o to, że:
Już wielokrotnie pisałem że liberalna ekonomia to nie ideologia tylko nauka wbrew fanaberiom cywilizacji śmierci. Unia wam płaci za te brednie czy jesteście po prostu pożytecznymi idiotami?
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Dobre, dodam sobie do stopki albo na instagrama.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3895
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Rządy PiS

Post autor: PIOTROSLAV »

Na zdrowy rozum oczywiste jest‚ że polskie podatki są za wysokie wbrew temu‚ co mawia się na Placu Zbawiciela. Przestań wierzyć w to co mówi telewizja!
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

PIOTROSLAV pisze:Na zdrowy rozum oczywiste jest‚ że polskie podatki są za wysokie wbrew temu‚ co mawia się na Placu Zbawiciela. Przestań wierzyć w to co mówi telewizja!
Not sure if serious or just trolling :spy:
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3895
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Rządy PiS

Post autor: PIOTROSLAV »

Nie lękajmy się niewygodnej prawdy: Szwecja jest na krawędzi bankructwa‚ choć Biedroń i Grodzka oczywiście szerzą swoją propagandę. Ale POlityczna POprawność nie pozwala o tym wspominać.
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2178
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Nie wiem Piotro, kto Ci nagadał o groźbie bankructwa Szwecji, ale oni mają dług publiczny na poziomie 41%, więc na w miarę bezpiecznym poziomie.
Problem z długiem publicznym ma natomiast Francja, ponad 96% i Włochy 133%. A ponieważ Francja jest w strefie Euro, ma bardzo roszczeniowe społeczeństwo, stagnację wzrostu PKB, problemy z imigrantami, to prężenie przez nią muskułów jest coraz bardziej irytujące. Póki co wszyscy się z nią liczą, ale jeszcze kilka lat tego trendu i będzie traktowana przez wszystkich tak, jak Waszczu traktuje ją już dzisiaj :P
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Czyli wreszcie będziemy mieli równego partnera.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3895
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Rządy PiS

Post autor: PIOTROSLAV »

Theeck pisze:Nie wiem Piotro, kto Ci nagadał o groźbie bankructwa Szwecji, ale oni mają dług publiczny na poziomie 41%, więc na w miarę bezpiecznym poziomie.
Problem z długiem publicznym ma natomiast Francja, ponad 96% i Włochy 133%. A ponieważ Francja jest w strefie Euro, ma bardzo roszczeniowe społeczeństwo, stagnację wzrostu PKB, problemy z imigrantami, to prężenie przez nią muskułów jest coraz bardziej irytujące. Póki co wszyscy się z nią liczą, ale jeszcze kilka lat tego trendu i będzie traktowana przez wszystkich tak, jak Waszczu traktuje ją już dzisiaj :P
Nie należy się okłamywać: prawda leży pośrodku‚ wbrew postulatom feministek. Wystarczy myśleć samodzielnie.
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

PIOTROSLAV pisze:Nie lękajmy się niewygodnej prawdy: Szwecja jest na krawędzi bankructwa‚ choć Biedroń i Grodzka oczywiście szerzą swoją propagandę. Ale POlityczna POprawność nie pozwala o tym wspominać.
Nadal... o co Ci biega i co to ma wspolnego z podatkami (i ich wysokoscia w korelacji do mocy nabywczej pieniądza) w PL? :spy:
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

:D Czasami to się zastanawiam, czy jakby niektórym ich własne teksty zacytować, to by się z nimi spierali.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3895
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Rządy PiS

Post autor: PIOTROSLAV »

Razorblade pisze:
PIOTROSLAV pisze:Nie lękajmy się niewygodnej prawdy: Szwecja jest na krawędzi bankructwa‚ choć Biedroń i Grodzka oczywiście szerzą swoją propagandę. Ale POlityczna POprawność nie pozwala o tym wspominać.
Nadal... o co Ci biega i co to ma wspolnego z podatkami (i ich wysokoscia w korelacji do mocy nabywczej pieniądza) w PL? :spy:
O co chodzi z podatkami i mocą nabywczą?
W każdym normalnym kraju wiadomo‚ że polskie podatki są za wysokie wbrew temu‚ co uroili sobie przeintelektualizowani wielkomiejscy intelektualiści. I to Aferzyści się bogacą! Stolica Apostolska od dawna głosi że potrzeba nam mężów stanu a nie politycznych gierek wbrew bzdurom głoszonym przez Zielonych.
Wreszcie, Łukasz Warzecha jak zwykle celnie: wysokie podatki tłamszą przedsiębiorczość‚ choć dyrektywy z Brukseli mówią inaczej. Nie zapominajmy o naszym dziedzictwie narodowym.
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Czyli trolling :/
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3895
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Rządy PiS

Post autor: PIOTROSLAV »

oh... http://www.generatorland.com/usergenerator.aspx?id=9095
musiałeś zjebać, a Theeck zaczynał się czuć, że znalazł wreszcie kogoś do dyskusji na poziomie...
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2178
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Razorblade pisze:Czyli trolling :/
Szkoda, że na naszym forum też się to zaczęło szerzyć.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Zawsze musze zjebac... taka natura...
Zablokowany