Media, czyli sztuka manipulacji

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: boncek, Zolt, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: ThimGrim »

Ej, panowie. Ale to informatyk jest. To wszystko tłumaczy. Oni są nieżyciowi...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

GW nigdy nie przestanie mnie zadziwiać :)
Sprawa wynagrodzenia Mateusza Kijowskiego wygląda dwuznacznie, dlatego potrzebny jest nadzwyczajny zjad KOD, który wybierze władze i określi ich wynagrodzenie - komentuje Jarosław Kurski. I dodaje: skoordynowane ataki na KOD pokazują, że obecna antydemokratyczna władza postrzega KOD jako swoje zagrożenie.
Cały tekst: http://wyborcza.pl/10,155166,21206058,p ... z4UvHMxitt
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: LLothar »

Wielki powrot do "a u Was biją murzynów"
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Piccolo »

Ale tekst ""Nierozważnie źle zaksięgował" jest po prostu bezbłędny :D. Kurwa znowu jest to samo, nieważne jakie bagno będzie robił PiS jakie jawne przekręty, to zawsze debile z opozycji dojebią czymś takim, że każdy sobie przypomina dlaczego oni nie powinni nigdy obejmować znowu władzy... a media po ich stronie uznają, że dalej można robić ze wszystkich debili i naginać fakty, ba już z tych faktów supełki robić...
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2017, o 10:30 przez Piccolo, łącznie zmieniany 1 raz.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: ThimGrim »

Piccolo pisze:Ale tekst ""Nierozważnie źle zaksięgował" jest po prostu bezbłędny :D. Kurwa znowu jest to samo, nie ważne jakie bagno będzie robił PiS ...
Nieważne piszemy Razem.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Piccolo »

Thanks Gramma Nazi :D.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: DaeL »

Fajna ciekawostka. Czterech czarnoskórych nastolatków torturowało niepełnosprawnego umysłowo białego nastolatka. Trudna sprawa. Na szczęście w radio znaleźli sposób, by zaserwować tę historię w sposób, który sugeruje, że napastnikami byli biali, a poszkodowanym - czarnoskóry.

http://www.dailywire.com/news/12314/sha ... es-barrett
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4376
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Turtles »

Najpierw taka mała niezręczność http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dz ... czony-zart


Ale w niedzielę już będziemy mogli obejrzeć FILM DOKUMENTALNY o próbie siłowej przejęcia władzy w Polsce. Ta w grudniu.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv ... mach-stanu


Tak sie tworzy historię... Pan prezydent powinien ordery rozdawać za bohaterską obronę.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: snt »

Opowieści o puczu są tak samo bezsensowne jak rozgłaszanie, że budżet jest nielegalny. Obie strony mobilizują swoje twarde elektoraty.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Jutsimitsu »

Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Gregor »

Bardziej do manipulacji to się nadaje, bo wiadomo, że w takiej ankiecie każdy zagłosuje na kota prezesa ;)

Poza tym od zawsze mówię, że istnienie TVP to jakaś paranoja. #KtoNieByłKorwinistąZaMłodu
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4376
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Turtles »

Z tego co czytam TVP nie zrobiło dziś materiału o WOSP w Wiadomościach. Ciekawe podejście. Szczególnie jeżeli tworzy się telewizje informacyjną.
W ogóle do pracy dziennikarza ciekawe podejście.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7565
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Crowley »

Ale za to w Panoramie przygotowywali ludzi na zakaz prowadzenia sprzedaży leków poza aptekami - mówili, że łatwo przedawkować Apap. No i pokazywali, że jesteśmy potęgą w reklamowaniu się jako potęga w produkcji grafenu, który jest jeszcze lepszym produktem eksportowym od superwkosmoswyjebanego samochodu Arinnera Husarya.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Ziemiec w ostatnich czterech sekundach Wiadomości podobno coś tam powiedział, ale to może być samowolka i nie wiadomo co z nim będzie :P

Wiecie, to wszystko sprowadza się do wojny plemiennej my/oni. Nawet WOŚP pada ofiarą. Wiadomości nie chcą robić o nich materiału, a w samym sztabie takie kwiatki:

http://wpolityce.pl/polityka/323447-ork ... cierewicza
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4376
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Turtles »

Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6401
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Voo »

Ojej no na czymś trzeba trenować zanim zacznie się wymazywać całych ludzi :P
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: LLothar »

Nie, PO kradło :P
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: snt »

phpBB [video]


* Komentarz *
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

To powinno iść do humoru, albo do cringe'u.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Sobies »

Ma ktoś sountrack do tego napierdalanka z "Puczu"? Podejrzewam H. Zimmera, ale niech mnie ktoś oświeci i poda źródło ;)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Która minuta?
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Sobies »

Praktycznie przez całość leci przecież taka dziwna wstawka. Ona niesamowicie buduje napięcie tego dramatycznego spektaklu. Chcę soundtrack!!
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Gregor »

O kurwa, to jest już level ponad moje wyobrażenie. Jutsi, poręczysz za mnie jak będę się starał o wizę do republiki Łódzkiej? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Cesarstwo Wschodnio-Łódzkie! (Kurwa!)

Edit: O! Jestem fioletowy...
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Jutsimitsu »

Gregor pisze:O kurwa, to jest już level ponad moje wyobrażenie. Jutsi, poręczysz za mnie jak będę się starał o wizę do republiki Łódzkiej? :P
Zależy na kogo głosowałeś w ostatnich wyborach :roll:


A tak poważniej, to serio źle się dzieje. Tak źle jak jest teraz jeszcze w tym kraju za mojego życia nie było (a przynajmniej nie pamiętam roku 1988).
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: ThimGrim »

Aż się łezka w oku kręci jak poczytać topiki z ostatnich wyborów par/prez. Gdzie się ci wszyscy forumowi wywrotowcy podziali? Gdzie tamten świat...
Dobra, już nie straszę PiSem, bo "co złego się może stać" no co?
A PO kradło.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: DaeL »

Słuchajcie, ja obejrzałem tylko połowę tego Puczu, a nie chce mi się oglądać dalej. Niech mi ktoś streści. Czy jest tam coś ciekawego, czy tylko ta dwójka posłów opozycji, którzy chodzą po sejmie i zachowują się jak kutafony?

Bo generalnie to film ma taki "vibe", jakby do Gangu Olsena podłożyć Mind Heist Zimmera i tłumaczyć ludziom, że to materiał o skoku stulecia.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Gregor »

ThimGrim pisze:Aż się łezka w oku kręci jak poczytać topiki z ostatnich wyborów par/prez. Gdzie się ci wszyscy forumowi wywrotowcy podziali? Gdzie tamten świat...
Dobra, już nie straszę PiSem, bo "co złego się może stać" no co?
A PO kradło.
A KOD broni demokracji.

A Petru to to mąż stanu (Kościuszko też pewnie dupczył jak był potrzeby!).

A PO bez Tuska to coś więcej niż żałosna zbieranina kolesi zamiatająca korupcję pod dywan.

Oh, wait... Tak jak z Trumpem w US&A. Po prostu na inne rzeczy by się marudziło przy jakości alternatyw. PiS jedynie zaskakuje burackością i legislacyjną sraczką.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Gregor »

Jutsimitsu pisze:
Gregor pisze:O kurwa, to jest już level ponad moje wyobrażenie. Jutsi, poręczysz za mnie jak będę się starał o wizę do republiki Łódzkiej? :P
Zależy na kogo głosowałeś w ostatnich wyborach :roll:
Ręka moja w życiu na PiS krzyżyka nie postawiła i nie postawi :P
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: snt »

DaeL pisze:Słuchajcie, ja obejrzałem tylko połowę tego Puczu, a nie chce mi się oglądać dalej. Niech mi ktoś streści. Czy jest tam coś ciekawego, czy tylko ta dwójka posłów opozycji, którzy chodzą po sejmie i zachowują się jak kutafony?

Bo generalnie to film ma taki "vibe", jakby do Gangu Olsena podłożyć Mind Heist Zimmera i tłumaczyć ludziom, że to materiał o skoku stulecia.
Druga część jest bardziej propagandowa - budują tam teorię, jakoby puczyści celowo zakłócali sygnał TVP w czasie puczu. :D
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Jutsimitsu pisze:A tak poważniej, to serio źle się dzieje. Tak źle jak jest teraz jeszcze w tym kraju za mojego życia nie było (a przynajmniej nie pamiętam roku 1988).
A możesz rozwinąć? Bo mam wrażenie, że właśnie zmieniłeś pracę, robisz w super nowych, fajnych technologiach i będziesz zarabiał więcej niż 90% Polaków. Dlatego ciekaw jestem dlaczego tak chujowo jeszcze nie było.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: boncek »

A co ma jedno z drugim? Możesz mieć zajebistą pracę, karierę, kiedy krajem w tym czasie rządzą mściwe, dyletanckie kurwy.
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: ThimGrim »

Gregor pisze:Ręka moja w życiu na PiS krzyżyka nie postawiła i nie postawi :P
O realy?
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Gregor »

Paru aktorów na państwowym garnuszku czuje się jak żydowskie dzieci w obozie, wiec musi się coś dziać :> Ja rozumiem, że klimat polityczny w kraju jest żenujący, ale to po prostu wpisujemy się w światowe (niestety) trendy. Tylko ten socjalizm w praktyce przeraża :P
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: boncek »

Swoją drogą to zabawne, że kto jak kto, ale Sith wlasnie poleciał ciepłą woda w kranie. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: snt »

boncek pisze:A co ma jedno z drugim? Możesz mieć zajebistą pracę, karierę, kiedy krajem w tym czasie rządzą mściwe, dyletanckie kurwy.
I to się nazywa wyważona opinia :] :lol3:
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Pquelim »

niezmiennie raduje mnie wciskanie ludziom jaka to jest tragedia za tego pisu...

niezmiennie uwazam, ze klasa polityczna w PL to sami kłamcy i oszuści, bez względu na barwy. jednego razu na łeb wyborcom srał AWS z Krzaklewskim, innego razu Miller z Kwachem, innego from Tusk till Duck. Dla mnie żadna różnica, zrozumiałem to już w gimnazjum.
jedno co mnie nie raduje, a wręcz smuci niesłychanie to fakt, że w obecnej rzeczywistosci ta banda świń koryckich tak bardzo zmanipulowała społeczeństwo, że faktycznie się podzieliło. Jedni wolą anal ze strony PO, inni chętniej połykają Macierewicza. Wszyscy najchętniej sobie do gardeł by skoczyli. I to jest autentycznie smutne, że mentalnie społeczeństwo przyjeło rolę pariasów...
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2177
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Theeck »

Za PO był anal w rękawiczkach i z wazelinką. A teraz brutalny wsad od tyłu bez gry wstępnej, pro forma pytania o zgodę, ani gumeczki smakowej.

I dlatego entelektualiści, ludzie kultury oraz lemingi krzyczo, że źle im się dzieje. Dla nich, jak widać, zachowanie pozorów to istota rzeczy. Nie rozumieją, że są tak samo dymani i pogardzani przez jednych jak i drugich :P
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Swoją drogą to zabawne, że kto jak kto, ale Sith wlasnie poleciał ciepłą woda w kranie. ;)
Uczę się od najlepszych :D

Poza tym w stu procentach zgadzam się z:
Theeck pisze:Za PO był anal w rękawiczkach i z wazelinką. A teraz brutalny wsad od tyłu bez gry wstępnej, pro forma pytania o zgodę, ani gumeczki smakowej.

I dlatego entelektualiści, ludzie kultury oraz lemingi krzyczo, że źle im się dzieje. Dla nich, jak widać, zachowanie pozorów to istota rzeczy. Nie rozumieją, że są tak samo dymani i pogardzani przez jednych jak i drugich :P
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: snt »

Jak widzę takiego Nitrasa na amfie albo towarzyszace mu platformerskie pizdeczki, to naprawdę mam ochote zagłosować na PiS jeszcze raz :)
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Gregor »

Theeck pisze:Za PO był anal w rękawiczkach i z wazelinką. A teraz brutalny wsad od tyłu bez gry wstępnej, pro forma pytania o zgodę, ani gumeczki smakowej.

I dlatego entelektualiści, ludzie kultury oraz lemingi krzyczo, że źle im się dzieje. Dla nich, jak widać, zachowanie pozorów to istota rzeczy. Nie rozumieją, że są tak samo dymani i pogardzani przez jednych jak i drugich :P
+1
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

snt pisze:Jak widzę takiego Nitrasa na amfie albo towarzyszace mu platformerskie pizdeczki, to naprawdę mam ochote zagłosować na PiS jeszcze raz :)
Naprawdę? I patrzysz potem na Wiadomości usuwające serduszka, patrzysz na gębę Rafalskiej, która robi reformę, której sama nie rozumie, patrzysz na tempo przejmowania spółek i stołków, w którym przebili NAWET PSL (miała być nowa jakość!!!) resztę tego siermiężnego tałatajstwa i naprawdę tak Ci się to podoba, że zagłosowałbyś raz jeszcze?
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: snt »

Cóż ja poradzę, że platfusy są takie antypatyczne. A PiS ma mimo swojej siermiężności parę zalet - jak np. deficyt budżetowy, który pomimo pięcsetplusa w 2016 był niższy niż w 2015.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

snt pisze:Cóż ja poradzę, że platfusy są takie antypatyczne. A PiS ma mimo swojej siermiężności parę zalet - jak np. deficyt budżetowy, który pomimo pięcsetplusa w 2016 był niższy niż w 2015.
Wiem, ale zobacz co zrobili z np. TK i co robią w innych dziedzinach. A teraz wyobraź sobie, że po PiS przychodzi inna opcja, z którą się nie zgadzasz światopoglądowo i robi wszystko wykorzystując te same triki. W ciągu roku będziesz miał homoadopcję, eutanazję i aborcję na życzenie.
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: snt »

No ale idąc tym tokiem myślenia to już za późno, mleko sie rozlało i trzeba głosować na PiS, żeby lewica nie doszła do władzy ;)
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Counterman »

A ja napiszę jeszcze raz, że jeżeli ktoś na podstawie obecnych danych ekonomicznych sądzi że zmiany PiS przyniosą dobrobyt Polsce to za dwa-trzy lata będę mógł cytować swoje posty i pisać "A nie mówiłem?".
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4885
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Razorblade »

Counterman pisze:A ja napiszę jeszcze raz, że jeżeli ktoś na podstawie obecnych danych ekonomicznych sądzi że zmiany PiS przyniosą dobrobyt Polsce to za dwa-trzy lata będę mógł cytować swoje posty i pisać "A nie mówiłem?".
A ktore dotychczasowe dzialania przyniosly takowy :D ? To jak stwierdzenie ze jak ktos napisze ze w zimie nie spadnie snieg to potem moge pisac "a nie mowilem" Obrazek
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Counterman »

Już się rozpisywałem Razor, nie chce mi się po raz kolejny pisać tego samego. :P
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
ODPOWIEDZ