Fifa 17

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkach na gry online

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Fifa 17

Post autor: hat »

Z Sobiechem to poszalałeś :D , nie za szybki ten atak. Polański ma całkiem fajną kartę, też nawet myślałem nad Bundesligą, ale jednak wybrałem coś bardziej egzotycznego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Fifa 17

Post autor: Jarecki »

To jest drużyna na kilka pierwszych meczy. Szybko będą wzmocnienia ;-)
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Fifa 17

Post autor: Sobies »

U Was to jakoś wygląda i pewien zarys jest widoczny, a u mnie to ogólnie wychodzi jakaś dziwna hiszpańska inkwizycja. Choć nie powiem, wydałem na ten skład 1000 golda :P

https://www.easports.com/fifa/ultimate- ... G:FFA17PS4
Jeszcze muszę wyżebrać LM-a do premiery ;)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Fifa 17

Post autor: Dogy »

Sobies pisze:U Was to jakoś wygląda i pewien zarys jest widoczny, a u mnie to ogólnie wychodzi jakaś dziwna hiszpańska inkwizycja. Choć nie powiem, wydałem na ten skład 1000 golda :P

https://www.easports.com/fifa/ultimate- ... G:FFA17PS4
Jeszcze muszę wyżebrać LM-a do premiery ;)

Nazwa najlepsza!
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Fifa 17

Post autor: Sobies »

Trzeba promować swoje tereny, a nie "Białą gwiazdę" jak było wcześniej. ;)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Fifa 17

Post autor: Sobies »

https://www.easports.com/fifa/ultimate- ... P:FFA17PS4

No dobra, teraz skończyłem kompletowanie hiszpańskiej ferajny. Dokupiłem Torresa za 1k (wiem, że on wybitny nie jest ale cena 1k to moim zdaniem mocno zaniżona) i tego typa na LM za 350 golda. Oficjalnie na skład wydałem 2350 golda, więc śmieszne pieniądze :)

Jestem gotowy dostawać wpierdol w FUT :D
Ostatnio zmieniony 27 września 2016, o 17:38 przez Sobies, łącznie zmieniany 2 razy.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Fifa 17

Post autor: hat »

Skład jest ten sam co w poprzednim linku :)
Pierwsze co bym zrobił to wywalił tego CDMa z środkowej obrony, granie tą kartą to proszenie się o kłopoty. W lidze hiszpańskiej masz sporo przyzwoitych tanich CB.

Ktoś z Was już gra w pełną wersję? Mi dzisiaj przysłali maila z Euro RTV że zamówienia przedpremierowe będą realizowane dopiero w dniu premiery. Jestem zdegustowany bo jutro jak na złość mam wolne w pracy :maruda:
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Fifa 17

Post autor: Sobies »

Faktycznie - poprawiłem linka i teraz jest OK. Ten CDM w obronie to jest nr.1 do wymiany - oczywista sprawa.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Fifa 17

Post autor: Jarecki »

Podobno jest zakaz sprzedaży do czwartku.
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Fifa 17

Post autor: Sobies »

Też tak czytałem. W tym roku podobno jest embargo i już sklepy tak się nie kwapią na sprzedawanie przed premierą FIFY (a już na pewno w dużych sieciach). Ja tam nie popadam w szaleństwo i zamówiłem swój egzemplarz w moim lokalnym punkcie Media Expert. Dziś dodatkowo wykupiłem rok PS+ i tak w kilka dni pozbędę się około 450 zł :/
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Fifa 17

Post autor: Jarecki »

Sobieś jak na początek to zbudowałeś całkiem dobrą ekipę.
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Fifa 17

Post autor: Kalten »

W Gram.pl Fifa 17 jest za 149 zł. Chyba niezła cena i to na edycję deluxe? :> LINK
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Fifa 17

Post autor: Jarecki »

Wow. Bardzo dobra cena! Tylko pytanie kiedy będzie dostępna?
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1870
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: Fifa 17

Post autor: Ptaszor »

I co, rejestrowaliście się na tej turniej w Neonecie? Bo ja właśnie dostałem informację, że się zakwalifikowałem do fazy rozgrywek i będę 1 października od 9:00 stał w kolejce po numer startowy :D
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Fifa 17

Post autor: hat »

Też widziałem tą ofertę na gram.pl i nawet się zastanawiałem przez chwilę, ale jak skończyłem się zastanawiać to oferta się skończyła :D
Dzisiaj mnie wpienili w Euro. Dostałem rano esemesa że gra jest do odbioru. Ucieszony zajeżdżam do sklepu a tu koleś mi mówi że to błąd systemu i grę można odebrać jutro. Wkurwiłem się maksymalnie, wołam kierownika i robię ogólny bałagan na obiekcie. Niestety nie pomogło :D . Oni swoje że błąd systemu, przepraszają, nie mogą sprzedać bo kary sięgają zyliarda dinarów.
Niech se ten preorder wsadzą w rzyć, jutro pojadę tam gdzie będzie taniej i tyle :maruda:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Fifa 17

Post autor: Jarecki »

Wersji deluxe nie dowiezieli do mediaekspert, a w saturnie wywalili cenę 269 zł. Kupiłem normalną wersję.
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Fifa 17

Post autor: Pquelim »

Obrazek
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Fifa 17

Post autor: hat »

W tym roku wygrywa Media Expert z ceną 219.99 za zwykłą wersję. W Empiku chcieli 259 zł też za normalną. Właśnie odpalam, na początek prawie 700 mega aktualizacji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Fifa 17

Post autor: Sobies »

Ahh stara dobra FIFA, od wszystkich wpierdol, pad prawie już roztrzaskany o ścianę po pierwszych 3 mecach w FUT. Połowa składu już ma kontuzje z dupy...

MMMMMMM Delicious :(
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Fifa 17

Post autor: Dogy »

Sobies pisze:Ahh stara dobra FIFA, od wszystkich wpierdol, pad prawie już roztrzaskany o ścianę po pierwszych 3 mecach w FUT. Połowa składu już ma kontuzje z dupy...

MMMMMMM Delicious :(
Skutecznie mnie już zniechęciliście swoimi opowieściami w trakcie Alienation :P, powyższe tylko potwierdza słuszność mojej decyzji.
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Fifa 17

Post autor: hat »

Ja zaliczyłem w tym roku niezły start, bilans 2-2-0 na początek. Do tego dzisiaj w daily gifcie wpadł mi Eriksen z Tottenhamu którego sprzedałem za 12,5 k :) . Na drugi skład już jest kasiora.
Ze składu który wrzuciłem wyżej mogę polecić kilku graczy. Bramkarz Alisson broni naprawdę przyzwoicie do tanich składów z Serie A albo brazylijskich jak znalazł. Prawdziwa perełka to Bryan Dabo, świetny CM, wszystkie staty powyżej 70. Do tego wysoki i silny Idealny wół roboczy do środka pola. No i ofkoz legenda futa czyli Emenike, Karta na oko słabsza niż w poprzednich edycjach, ale to nadal jest niezły dzik i do tego za grosze.
@Sobies
Spróbuj zmienić formację na jakieś 433, najlepiej z jednym albo nawet dwoma CDMami. Do tego szybki napadzior i skrzydłowi, powinno być lepiej. Jak dla mnie 41212 już od kilku lat średnio się sprawdza. Za duża dziura w środku pola. Daj bocznym obrońcom wytyczne zostawaj z tyłu, tak samo dla defensywnych pomocników. Tu możesz tez dać agresywne przechwyty.

Kontuzje faktycznie wkurzają :maruda:
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Fifa 17

Post autor: Sobies »

No postaram się coś zmienić bo po dzisiejszym dniu mam bilans 0-1-7. Jeszcze kilka porażek i może uzbieram kilka tysięcy kasiory na coś innego w składzie niż mam.

Ale już mam nauczkę po dzisiejszej sesji: NIGDY nie kupie już fify. Nie umiem w tą gre zwyczajnie grać.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1870
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: Fifa 17

Post autor: Ptaszor »

Sobies - pierwsza forumowa ofiara handicapu. Fifa off- i online to dwie rożne gry. Ja w tym roku nie kupiłem i się cieszę, bo to cholerstwo zeżarło mi na przestrzeni ostatnich 4-5 lat z 2 tysiące godzin.
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Fifa 17

Post autor: hat »

Euro RTV to w tym roku jeden wielki błąd systemu. Mimo że wczoraj nie odebrałem zamówionej Fify to przysłali mi dzisiaj kod na żetony draftu i inne pierdoły :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Fifa 17

Post autor: Sobies »

Ptaszor pisze:Sobies - pierwsza forumowa ofiara handicapu. Fifa off- i online to dwie rożne gry. Ja w tym roku nie kupiłem i się cieszę, bo to cholerstwo zeżarło mi na przestrzeni ostatnich 4-5 lat z 2 tysiące godzin.
Ja zawsze wiedziałem, że nie potrafię z ludźmi grać. Nie wiem od czego to zależy - zawsze mam wrażenie, że to wina mojego wolnego neta w mojej wiosce (tylko 4 mb/s).

Co nie zmienia faktu, że w tegorocznej edycji jest ten tryb kariery murzynem, który chętnie obadam w tle po kolejnych porażkach :)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Fifa 17

Post autor: hat »

Dzisiaj pobawiłem się trochę w wyzwania budowania składów. W sumie miało być trochę a zamiast grac mecze to budowałem składy :P . No ale opłaciło się bo z jednej paczki wyleciał Rashford, który poszedł za 18 k.
Bardzo fajny tryb zabawy, na początku jest dość łatwo, ale te trudniejsze wymagają sporo zachodu. Na przykład zebranie składów wszystkich drużyn MLS, no ale nagroda jest godna bo to specjalna karta Giovinco. Oczywiście przez to ceny co bardziej rzadkich grajków z tej ligi są zabójcze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1870
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: Fifa 17

Post autor: Ptaszor »

A czy to prawda, że style gry rzeczywiście podbijają statystyki? Czy da się to jakoś sprawdzić w grze? Bo na stronach wygląda to cudownie. Bierze się takiego Marcelo i wstawia mu się Cienia i wychodzi potwór lepszy niż TOTY.
http://www.futwiz.com/en/fifa17/player/ ... yerchem=10
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Fifa 17

Post autor: Sobies »

Jarecki - jakiś debiutancki meczyk dziś po 20? ;)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Fifa 17

Post autor: hat »

@Ptaszor
Kupiłem na handel informa Balo z myśliwym i to jest totalny masakrator. Nie ma żadnych problemów z najszybszymi obrońcami w grze. Mam porównanie ze zwykłą kartą i różnica jest kosmiczna. Oczywiście jest bardzo możliwe że to autosugestia, w końcu masakrowanie przeciwników w dziewiątej lidze to żadna sztuka :D

Ja w tym tygodniu jestem dostępny od rana, jak ktoś ma ochotę na sparing.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Fifa 17

Post autor: Jarecki »

Hat, ja niestety mogę głównie wieczorami. Wczoraj z Sobiesiem zagraliśmy kilka meczy i najwięcej frajdy sprawiło nam granie w wirtualnym klubie. Klub o nazwie Gamelog czeka na kolejne gwiazdy ;-)
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: Fifa 17

Post autor: Dogy »

Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Fifa 17

Post autor: Jarecki »

Dobra gra dla chłopaków z Gejloga :lol: :P
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Fifa 17

Post autor: Sobies »

Właśnie skończyłem "Drogę do sławy" Hunterem i powiem Wam, że jest tu trochę do poprawy, ale ten tryb ma potencjał. Czasami zdarzają się dziwne kwiatki jak trener mówiący 3 kolejki przed końcem sezonu, że walczymy o mistrzostwo (gdzie Man City ma już zapewnionego mistrza :P )

Tryb jest też czasami... nudnawy. Schemat jest następujący: mecz - gierka treningowa - mecz - gierka treningowa (czasami cut-scenka). I tak do usranej śmierci (czyli 1 sezonu). Po sezonie jest koniec gry i dostajemy czarną ( ;) ) kartę Huntera do FUT.

Fabularnie nic nie napiszę, ale nie spodziewajcie się zwrotów akcji. Już od samego początku człowiek czuje jak to wszystko się skończy i wszystko się sprawdziło.

W przerwach od FUT'a śmiało możecie zagrać.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Fifa 17

Post autor: hat »

Jakaś fajna ta karta? Czy to zależy od postępów Huntera w grze?
To trzeba rozegrać cały sezon BPL? Mnie strasznie męczy gra z konsolą i tak trochę zmuszam się do grania kariery. Jak dla mnie nudy na pudy :D
Wracając do FUTa. Dzisiaj awansowałem do siódmej ligi i jeszcze mam szansę na mistrza. Polecam formację 4-3-1-2, najpierw przetestowałem ją na Sobiesiu a potem grałem sezony. Fajnie zagęszcza środek pola a dwóch napastników razem z ŚPO ładnie współpracują w ataku. Nigdy dłużej nie grałem bez skrzydłowych, ale chyba się przekonam. Jak ktoś szuka taniego drugiego składu to może zajrzeć do ligi tureckiej. Sporo fajnych kart za grosze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Fifa 17

Post autor: Sobies »

Karta jest taka jak sobie ją wypracujesz, chociaż w mojej ocenie to również jest lekko ustawione. Ja ogólnie Hunterem grałem jako ŚPO który wybiegał po prostopadłych podaniach. W ostateczności ma on u mnie 75 overal (85 pace). Karta oczywiście BPL i klub ten który wybierzesz. Ogólnie fajna opcja dla kogoś kto gra angielską ligę.

Tak - trzeba rozegrać jeden pełny sezon + puchar Anglii.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Fifa 17

Post autor: hat »

Ło matko 38 meczów plus puchar, nie wiem czy podołam :P
W sumie to można by grać na najniższym poziomie trudności i łupać po trzy bramki w meczu. Ciekawe czy by mu statystyki się rozwinęły lepiej?
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Fifa 17

Post autor: Sobies »

Jakby Ci to powiedzieć... to nie jest taki w 100% pełny sezon jak wyliczyłeś (musiałbym Ci zespojlerować tą "głęboką" fabułe w grze). Poza tym ja ustawione miałem mecze po 4 min połowa więc szybko szło.

Z tym co napisałeś też się zastanawiam. Od początku ustawiłem sobie poziom trudności na Zawodowca, aby było wyzwanie. Przez to jednak dostawałem po dupie (tener mnie ściągał z boiska za niską ocenę, albo mecze czasem rozpoczynałem z ławki). Pod koniec lekko poszedłem na skróty (już mi się nudziło) i obniżyłem o 1 stopień trudności co pozwoliło mi praktycznie w każdym meczy strzelić bramę + asystować i wtedy byłem pewniakiem w składzie zawsze. Ciekawe właśnie jak to wpływa na staty...
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Fifa 17

Post autor: Sobies »

Panowie, wiem że gracie w FUT'a. Ja psychicznie nie potrafię w to zagrać więcej niż 1 meczu w obawie o telewizor/pada/akwarium/pokój/dom ;) dlatego ostatnio grywam Wirtualną Gwiazdę online. Pograłem już kilkanaście meczy towarzyskich z randomami i może wygląda to tragikomicznie (czasami każdy biega za piłką bez względu na pozycję, ale czasem jest świetnie) ale wciąga!!

Wbijajcie do klubu gamelog i może jutro (dziś jest mecz więc odpadam) zagramy?? Widzę, że jest też Pain, więc w 4 osoby moglibyśmy już coś osiągnąć.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Fifa 17

Post autor: hat »

Może w środę-czwartek dam radę, ale nie obiecuję.

Jest nowe SBC. Jak macie jakichś grajków z Evertonu/Man City/Aston Villi to wrzucajcie wszystko na rynek. Zwykłe karty non rare osiągają zupełnie dzikie ceny :)
Obrazek
Awatar użytkownika
PAiN
zielony
Posty: 266
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:03

Re: Fifa 17

Post autor: PAiN »

Sobies pisze:(...)Pograłem już kilkanaście meczy towarzyskich z randomami (...)
Wbijajcie do klubu gamelog i może jutro (dziś jest mecz więc odpadam) zagramy?? Widzę, że jest też Pain, więc w 4 osoby moglibyśmy już coś osiągnąć.
this
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Fifa 17

Post autor: hat »

Trzy miechy z Fifą zleciały jak jeden dzień i naszło mnie na kila refleksji o siedemnastce.
Gram tylko w UT zatem drogę do sławy pominę litościwym milczeniem bo nie potrafię się zmusić do skończenia tego suchara :D
Nowości w UT w tym roku jak najbardziej na plus. Wyzwania budowania składów są świetne, zwłaszcza jak ktoś się nudzi w pracy :P . Naprawdę zabawa z tym trybem jest przednia i przy odrobinie trudu pozwala zarobić niesamowite ilości coinsów. Podobnie zresztą lekko, łatwo i przyjemnie zarabia się na mistrzostwach FUT, Oczywiście nie grając w nich tylko zarabiając na grających. Na mistrzostwa jestem za cienki w uszach. Zresztą nawet gdyby udało mi się zakwalifikować to rozegranie czterdziestu meczów w weekend graniczy z masochizmem.
Gameplay wypada dużo lepiej niż w szesnastce. Spokojnie da się grać bez napastników z pace +90. Oczywiście typowe fifowe babole zdarzają się nadal, ale mam wrażenie że nie tak często jak to drzewiej bywało. Po słabawej szesnastce najnowsza kopanka wypada zupełnie przyzwoicie.
Obrazek
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Fifa 17

Post autor: hat »

Panowie fifowcy może jakiś mały turniej zagramy po nowym roku? Widziałem że Kalten już gra to się powinno czterech uzbierać. Proponuję zagrać dowolnymi klubami/reprezentacjami, co tam kto lubi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: Fifa 17

Post autor: Jarecki »

Jak coś, to na mnie możesz liczyć.
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
PAiN
zielony
Posty: 266
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:03

Re: Fifa 17

Post autor: PAiN »

jak tylko ogarne moj router by w koncu dalo sie grac bez problemu z ludzmi z party to dam znac :)
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Fifa 17

Post autor: hat »

Wygrałem Fifę :D
Obrazek

wart jakieś 1,5kk
Obrazek
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1870
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: Fifa 17

Post autor: Ptaszor »

Gratki! Będziesz sprzedawał? Kupiłeś czy wygrałeś?
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Fifa 17

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Jakiś podrobiony ten Ronaldo... Czemu ma półksiężyc w kółku na koszulce?
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Fifa 17

Post autor: hat »

No bo to jest turecki Ronaldo :P

Ma taka koszulkę bo akurat w takich gram.

@Ptaszor
Wpadł w paczce za SBC ważne mecze. To moje pierwsze wyjście zza karty e tej fifie i to od razu najlepsze możliwe. Znalazł już nowy dom za ponad 15kk.
Pewnie z 500k wydam na wzmocnienia a milion będzie robił następne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1870
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: Fifa 17

Post autor: Ptaszor »

Najs, podlinkuj squada, jak już złożysz. Kiedyś z taką kwotą brałbym się za handel, ale teraz to nawet ogarniam co i jak, bo nie gram.
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Fifa 17

Post autor: hat »

Docelowo ma to wyglądać tak, jest kolorowo :P
http://www.futhead.com/17/squads/4832093/
http://www.futhead.com/17/squads/4832246/

Gram na dwa składy żeby nie wydawać na kondycję. Większość tych kart mam już w klubie a po weekendzie dokupię resztę.
Przyznam że w tej fifie handel jest naprawdę łatwy i przyjemny. Do tego wyzwania budowania składów to świetny pomysł który raz że daje sporo zabawy a dwa że pozwala na bardzo zacny zarobek na rynku.
W sumie po tych kilku miesiącach mogę ocenić że siedemnastka to najlepsza gra z serii od ładnych paru lat.
Obrazek
ODPOWIEDZ