Ameryka, USA etc

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: boncek, Zolt, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: DaeL »

Kurczę, no trzeba coś zrobić z tymi starymi, rasistowskimi wyborcami Trumpa...

phpBB [video]
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Gregor »

phpBB [video]


Zaglądam kto zacz jeden z gości o których wspomniała Yustina i pierwszy filmik z brzegu - złoto.

2016: Rok dysonansu poznawczego...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Pquelim »


To jest przpięknie powiedziane. Nie znam tego człowieka, ale jest cholernie bystry.


Zreszta, ludzie powtrzaja teraz to, co sam napisałem tutaj, a słuchałem od Kolonki od roku. Wykop nazywa to pękającym bulem dupy lewactwa, ja mam nadzieje ze to jest wlasnie zdejmowanie okularow.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Halaster »

SithFrog pisze: Bardzo polecam ten tekst:

https://www.facebook.com/jzwesolowski/p ... 3657573973
To jest świetne, teraz rozumiem o co chodzilo i się z tym zgadzam. Ty nie podałeś tych argumentów a tylko uprosciles to do minimum :)
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: DaeL »

Najwyraźniej chwalenie Trumpa to już hejtspicz.

http://nypost.com/2016/11/10/clint-east ... ing-trump/
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: SithFrog »

Ale tu nic nie ma o hejt spiczu, raczej blokowali za podszywanie się.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7471
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Też mam takie wrażenie.
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Bambusek »

Rozróby w USA, a mnie ciekawi, czy gdyby Hilary wygrała to ci rasiści, seksistowskie świnie i w ogóle najgorszy szort ludzi, którzy głosowali na Trumpa też by wyszli na ulicę i robili zadymy. Coś myślę, że nie.

Filmik z postu Daela - cudowny, ale Dael, przecież widać, ze prowokacja, nie może być, żeby pokojowi czzarni pobili białego za to, jak głosował, no nie, tak to tylko w drugą stronę.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Gregor »

Bambusek pisze:Rozróby w USA, a mnie ciekawi, czy gdyby Hilary wygrała to ci rasiści, seksistowskie świnie i w ogóle najgorszy szort ludzi, którzy głosowali na Trumpa też by wyszli na ulicę i robili zadymy. Coś myślę, że nie.

Filmik z postu Daela - cudowny, ale Dael, przecież widać, ze prowokacja, nie może być, żeby pokojowi czzarni pobili białego za to, jak głosował, no nie, tak to tylko w drugą stronę.
No właśnie to jest najlepsze, że przeciwnicy Trumpa robią... dokładnie to czym straszyli, że zrobią jego zwolennicy :D

Panie i Panowie, oglądamy prawdopodobnie największy ból dupy w historii ludzkości :diabel: Dosłownie zajadam właśnie popcorn. W tym punkcie czasu tracę już powoli nadzieję, że jakoś dużo ludzi zrozumie co się stało, bo tylko widzę, że rasiści, bigoci, mizogoniści i tak dalej minus antysemici (Izrael nie jest już trendy po lewej stronie, bo to teraz islamofobia).

A śmieszy mnie to bo myślę o alternatywnym wszechświecie w którym wygrywa Hillary. Z tej nagonki klaruje się jakaś wizja w której cały świat świętuje, fajerwerki, tęczowe flagi wszędzie. Istne szaleństwo, orgie radości na ulicach. Oprócz białych kolesi. Biali kolesie to dosłownie Hitler i Szatan. SZATAN KURWA!!!!1111 No nie sądzę...
A tu na złość amerykańscy wyborcy uznali, że wolą bufona i wielką niewiadomą w polityce niż skorumpowaną socjopatkę harpię... DRANIE! No i jeszcze uznali, że wieśniackie teksty Trupma są bliższe normalnemu człowiekowi niż nowomowa i społeczne gestapo SJW.

Może paradoksalnie to znaczy, że zachodnie społeczeństwa nie są takie martwe jak już myśleliśmy? Kto wie? Tymczasem popcorn jest dobry na czas w którym nic nie wiadomo.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Jutsimitsu »

Bambusek pisze:Rozróby w USA, a mnie ciekawi, czy gdyby Hilary wygrała to ci rasiści, seksistowskie świnie i w ogóle najgorszy szort ludzi, którzy głosowali na Trumpa też by wyszli na ulicę i robili zadymy. Coś myślę, że nie.
Ciężko powiedzieć. Było nie było Trump powiedział, że nie uzna wyniku. Jełopy są po każdej stronie. Także takie wróżenie, jest jak wymysły wróżek... każdy usłyszy co chce.
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: DaeL »

SithFrog pisze:Ale tu nic nie ma o hejt spiczu, raczej blokowali za podszywanie się.
Tekściora zmienili. Jak zerkałem po raz pierwszy to był tylko paragraf o zablokowaniu po postach chwalących Trumpa. Ale jeśli to nie było autentyczne konto Eastwooda, to blokada jest jak najbardziej słuszna.
Bambusek pisze:Filmik z postu Daela - cudowny, ale Dael, przecież widać, ze prowokacja, nie może być, żeby pokojowi czzarni pobili białego za to, jak głosował, no nie, tak to tylko w drugą stronę.
No, tak, rzeczywiście prowokacja. Zresztą prowokacji było więcej. Na przykład na poniższym filmie widzimy jak mały chłopiec sprowokował swoją mamę głosując w szkolnych, udawanych wyborach, na Trumpa. Wstrętne są te prawicowe prowokacje.

phpBB [video]
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: SithFrog »

Prowokacjami bym tego nie nazwał, ale jeden czy dwa takie filmiki to zupełnie jak kiedyś 10 000 ludzi na marszu niepodległości wrzucanych do jednego worka z 200-300 chorymi sztukami, które demolują stolicę, palą wozy TVN i rzucają w policję kostką brukową.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Piccolo »

Ej ta matka tak ciśnie to dziecko jakby myślała, że te szkolne wybory liczyły się później w ostatecznym wyniku... najgorsze jest to, że jestem skłonny uwierzyć, że tak właśnie myślała :P...
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: boncek »

http://www.rp.pl/Wybory-w-USA/311149894 ... .html#ap-1

Dwa razy sprawdzałem czy to nie GW jednak. Na złość RP.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: SithFrog »

Czemu to miałoby być GW?
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: boncek »

Bo gdyby np. ten kawałek:
Wywiadu dla największej audycji informacyjnej Ameryki, „60 Minutes" CBS, postanowił więc udzielić nie w studiach telewizyjnych, lecz we własnym apartamencie na szczycie Trump Tower przy V Avenue. W otoczeniu mieszaniny mebli w stylu Ludwika XIV, pozłacanych kolumienek, replik greckich starożytnych waz i obrazu Auguste'a Renoira. Tak jakby miał za chwilę objąć stanowisko prezydenta jednej z postsowieckich satrapii Azji Środkowej, a nie zostać przywódcą najpotężniejszej demokracji świata.
Pojawił się na łamach GW, to zaraz by było, że to jest "pękający bul dupy lewactwa" (pisownia oryginalna :alien:) i w ogóle "przewrotność właśnie takich sytuacji udowadnianie wszystkim zapatrzonym w koniec nosa, zakutym, liberalno-lewicowym łbom, że rzeczywistość to nie są wyprodukowane w sondażowniach słupki i newsy prosto z wyprofilowanego feeda Facebooków i CNNnów.". ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: SithFrog »

Ale Ty mylisz dwie zupełnie różne sprawy. To, do czego pijesz (oderwanie "postępowego" establishmentu od reszty społeczeństwa, kurewskie zdziwienie wynikami wyborów i w efekcie obrażanie się na głupich ludzi, co źle wybrali, demokracja nie działa) ma rację bytu i udowodnił to PiS, Brexit, a teraz Trump.

A o tym, że nowy prezydent USA jest burakiem to nie musi pisać RP czy GW, bo to chyba wiadomo od dawna :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6406
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Voo »

Trump jest wielkim amerykańskim burakiem i to jest oczywiste dla każdego tutaj. Sądzę, że jest to oczywiste nawet dla znacznej części jego wyborców. Nawet w cytowanych przez Ciebie wypowiedziach z forum nie ma ani słowa zachwytu nad jego osobą. Jak dla mnie szkoda, że na społecznej złości zyskał akurat ktoś taki. Tak naprawdę to nie jego zwycięstwo tylko gigantyczna porażka określonych opcji, postaw, trendów, poglądów ale też np. sposobu podejścia do robienia polityki, forsowania pewnych kwestii itd. Wygrał wbrew establishmentowi, wielkim mediom, politycznej poprawności, wbrew "mądrzejszym i wiedzącym lepiej", wbrew sondażom i wywołało to gigantyczną reakcję, momentami na granicy histerii. Ja i pewnie kilku innych mamy z tego satysfakcję ale to nie jest poparcie dla jego osoby. To cały czas pozostaje wrzutka dla "was" od czego ten złoty bożek był atrakcyjniejszy, co reprezentowała jego rywalka. Uświadamianie jakim Trump jest kmiotem to jest kopanie leżącego tylko przypatrzmy się kto tam leży.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2180
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Theeck »

Zaprawdę, słuchajmy Voo, bo mądrze prawi :)

Ale ja ten wywiad widzę także w świetle wycofania się z deklaracji wyborczych. Innymi słowy skoro kłamał w kampanii, to teraz też pewnie kłamie, a w przyszłości kłamał będzie. Boт ебанa политика :)
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Gregor »

http://businessinsider.com.pl/technolog ... ji/bhxln1z

Też fajnie powiedziane.

Nie wiem dlaczego niektórzy widzą zwolenników Trumpa na forum czy nawet wśród... większości jego wyborców. To jest raczej przypadek, że usańczycy woleli NAWET takiego buraka Trumpa niż Hillary uosabiającą sobą wszystko co najgorsze w zachodniej polityce, bycia traktowanym przez media na zasadzie "to teraz głupie kmioty słuchajcie swojego pana 4 władzy na kogo głosować" bez nawet minimalnej próby obiektywności.

Bardzo to jest smutne, że ludzie zmęczeni takim gównem i coraz bardziej zwariowaną poprawnością polityczną mogą się zwrócić tylko w stronę Brexitów, Trumpów i jeszcze większych pojebów jakich mogą powybierać w zachodniej Europie w przyszłym roku. Może to dlatego, że z każdego na milimetr w inną stronę od obowiązującego multi kulti zrobiono faszystę, ksenofoba, rasistę i mizogonistę? Może gdzieś jakaś część polityki myśli o coming oucie normalności gdzieś po środku.
Mam nadzieję, że tak, bo inaczej w końcu skończą się zwykli populiści i faktycznie do władzy będą dochodzić faszyści i rasiści.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mithrandir
zielony
Posty: 295
Rejestracja: 5 maja 2014, o 14:36

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Mithrandir »

Czytając takie relacje (swoją drogą nie doceniasz boncku GW, która z pełną powagą i bez owijania w bawełnę informuje o traumie, w jakiej znaleźli się zwolennicy.. Trumpa :) ) można by się spodziewać, że do protestów już dołączają się brygady zdradzonych wyborców Donalda. Ja zaś zastanawiam się raczej, czy zestawienie tego wywiadu z fanatykami na ulicach nie spowoduje, że do białego domu Trump wprowadzi się z wyższym poparciem niż w dniu wyborów...


Swoją drogą relacje naszych mediów (tak niezależnych jak i zależnych) z kampanii w USA i po niej dobitnie pokazują, jak wypaczony obraz rzeczywistości do nas trafia. O ile każdy przekaz medialny to patrzenie na rzeczywistość przez mniej lub bardziej, ale zawsze zniekształcające obraz okno, tak w przypadku korespondecji zagranicznych to troche jak patrzenie na photoshopowane tego okna zdjęcie. W przypadku przekazu ze Stanów Zjednoczonych pal licho, wystarczą 2 kliknięcia by go skonfrontować ze zróżnicowanymi źródłami po drugiej stronie oceanu. Ale warto mieć to w pamięci oceniając sytuację w takiej Azji, na Bliskim Wschodzie, czy choćby za wschodnią granicą.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6406
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Voo »

Co tam apartament, widzieliście prezydencką limuzynę Trumpa? ;)

phpBB [video]
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: SithFrog »

Ja jestem pod wrażeniem pierwszej damy :>
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: snt »

Ja osobiście wiążę z prezydenturą Trumpa dwie nadzieje:
- zatrzyma postępy postępu (dżendery itp.), a przy dobrej koniunkturze może nawet i odwróci
- przestanie wspierać tzw. syryjskich rebeliantów, dzięki czemu po jakimś czasie wojska rządowe zajmą cały obszar Syrii. A wtedy będzie można odesłać wszystkich "uchodźców", którzy trafili w ciągu ostatnich dwóch lat do Europy :]
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Pquelim »

Obrazek



:roll:
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Piccolo »

Czyli to wszystko wina Lecha 0_0. Wiecie co z nim zrobić!
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: snt »

Obrazek

O Jezu :| Bez tapety normalnie zombie.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7573
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Crowley »

Palpatine. ;)
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: snt »

There are 3,141 counties in the United States.

Trump won 3,084 of them.
Clinton won 57.

There are 62 counties in New York State.

Trump won 46 of them.
Clinton won 16.

Clinton won the popular vote by approx. 1.5 million votes.

In the 5 counties that encompass NYC, (Bronx, Brooklyn, Manhattan, Richmond & Queens) Clinton received well over 2 million more votes than Trump. (Clinton only won 4 of these counties; Trump won Richmond)

Therefore these 5 counties alone, more than accounted for Clinton winning the popular vote of the entire country.

These 5 counties comprise 319 square miles.
The United States is comprised of 3, 797,000 square miles.

When you have a country that encompasses almost 4 million square miles of territory, it would be ludicrous to even suggest that the vote of those who inhabit a mere 319 square miles should dictate the outcome of a national election.

Large, densely populated Democrat cities (NYC, Chicago, LA, etc) don’t and shouldn’t speak for the rest of our country.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Halaster »

No tak tak, bo głosują kilometry i hektary a nie ludzie :)
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Counterman »

Też nie zgadzam się z wnioskiem. No i co z tego, że pośrodku kraju masz cały kontynent kilometrów? Demokracja chyba się opiera na obywatelach, a nie na gęstości zaludnienia.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: snt »

Ponoć "Founding Fathers" specjanie stworzyli taki system, żeby bronić mniejszość prze tyranią większości ;)
American founding father Alexander Hamilton writing to Jefferson from the Constitutional Convention argued the same fears regarding the use of pure direct democracy by the majority to elect a demagogue set out to harm the minority rather than work for the benefit of all citizens. The phenomenon of faithless electors in the Electoral College mechanism present in the indirect United States presidential election system was, in part, created as a safety measure not only to prevent such a scenario, but also to prevent the use of democracy to overthrow democracy itself.[3] As articulated by Hamilton, one reason the Electoral College was created was so "that the office of President will never fall to the lot of any man who is not in an eminent degree endowed with the requisite qualifications."[4]
https://en.wikipedia.org/wiki/Tyranny_of_the_majority
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Counterman »

Ok, ale to jest inny powód działania takiego systemu, a nie cholerne km2 ;)
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: snt »

phpBB [video]


W Ameryce też mają swoich Lisów/Hołdysów/Frasyniuków ;P
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7471
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Obrazek

To nie fejk! Hilary rozdawała swoje figurki dzieciom na wiecach! :bugeye:

Z tego artykułu:

http://www.cbc.ca/news/world/clinton-lo ... -1.3910591
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7471
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Matthias[Wlkp] »

https://www.rt.com/news/372256-putin-di ... n-rejects/

Amerykanie niedawno wywalili 35 rosyjskich dyplomatów "bo hackowali Klinton!!!111oneonoe". W odpowiedzi Putin... zaprosił amerykańskich dyplomatów na świętowanie Nowego Roku na Kremlu przy "największej choince w Rosji".

Dodał też, że nie zamierza uprawiać "kuchennej" dyplomacji, psuć ludziom świąt i dalej będzie rozmawiał z Trumpem, któremu pogratulował wygranej.

Generalnie byłem raczej obojętny wobec Obamy, ale te kwiatki które ostatnio odwala to ja nawet nie...

A Putin go zignorował, co jest chyba większym policzkiem wizerunkowym niż jakakolwiek inna reakcja.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5639
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: LLothar »

Zaraz będzie nowy szeryf, nikogo nie dziwi ignorowanie starego.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Gregor »

No, ale ciekawe jak Obama ze zwolennika dobrej woli i resetu stosunków z Rosją 8 lat temu doszedł do mini zimnej wojny i demokraci, którzy jeśli się nie mylę częściej wygrywają wybory długo będą Moskwie pamiętać ostatnie lata. W Niemczech też Angela już nigdy nie popatrzy (naiwnie) na Rosję jako normalnego partnera. Plus jeszcze zrobienie sobie z Ukrainy wroga na pokolenia.
Tak się zastanawiam teraz czy Putin gra już raczej krótkoterminowo? Dziwne by to było przy tym, że jesteśmy przy zmierzchu ropnego El Dorado raz na zawsze, a poza surowcami Rosja nie ma praktycznie nic do zaoferowania światu poza bronią i wojnami.
Obrazek
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: DaeL »

Black Lives Matter miśki. A kto tego nie rozumie, tego trzeba potorturować. Nawet jeśli jest upośledzony umysłowo.

http://www.dailywire.com/news/12150/fou ... nk-berrien
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7471
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Matthias[Wlkp] »

#pissgate (WTF?)

Buzzfeed publikuje część raportu CIA (?) w którym opisane są doniesienia byłego oficera brytyjskiego wywiadu, że Rosjanie od lat szlifowali Trumpa na prezydenta. Jednocześnie zbierali materiały go kompromitujące - jak zamówił prostytutki, żeby nasikały na łóżko w którym ponoć spał wcześniej Obama...

4chan ponoć wziął odpowiedzialność za ten bezwzględny atak trollingowy.

Ktoś coś więcej wie?
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Larofan »

Matthias pisze:#pissgate
wiem tylko tyle ile napisales wlasnie... metoda 'haków' jak widac to nie tylko domena prezesa :)
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5639
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: LLothar »

Matthias pisze:4chan ponoć wziął odpowiedzialność za ten bezwzględny atak trollingowy.
Ze to wszystko was made in 4chan? Wow... Jakies zrodlo?
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: snt »

LLothar pisze:
Matthias pisze:4chan ponoć wziął odpowiedzialność za ten bezwzględny atak trollingowy.
Ze to wszystko was made in 4chan? Wow... Jakies zrodlo?
https://www.reddit.com/r/The_Donald/com ... oure_fake/
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7471
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ktoś już podważył to źródło, że niby Rick Wilson zaprzeczył jakoby miał brać udział w przekazywaniu jakichkolwiek informacji.

Tak na prawdę poza słowami nie mamy nic :P
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: DaeL »

Podobno ten raport który puścił Buzzfeed i CNN, oraz raport CIA, to dwa zupełnie różne dokumenty. Ten drugi jest legitny. Natomiast ten pierwszy to rzeczywiście mógł być trolling 4chanu. Coś jak "pan Mateusz z New Jersey" w Faktach TVN. Tylko z jeszcze większym rozmachem.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: snt »

Wczoraj reproter TVN CNN starał sie zadać Trumpowi pytanie - z marnym skutkiem :D (akcja od 1:10)

phpBB [video]
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: Gregor »

Haha, polska polityka po raz kolejny wyprzedza światowe trendy! U nas taka dziecinada jest już od dawna :D

Przewiduję, że za rok będą sobie w przerwach blokowania mównicy w senacie latać dupczyć na weekend na Dominikanę, a przewodniczący komitetu Defense of Murican' Democracy zdefrauduje $$$ :lol2:
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: SithFrog »

Gregor pisze:zdefrauduje $$$ :lol2:
Ale jesteś hejterem. Jakie zdefrauduje? NIEROZWAŻNIE ŹLE ZAKSIĘGUJE!!!

https://pbs.twimg.com/media/C11qQqUWgAAtQIu.jpg:large
snt pisze:Wczoraj reproter TVN CNN starał sie zadać Trumpowi pytanie - z marnym skutkiem :D (akcja od 1:10)
Żenada.
Obrazek
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Ameryka, USA etc

Post autor: DaeL »

Nie jestem fanem Trumpa, ale powiedzmy sobie szczerze - po tym jaką padakę odwaliło CNN i Buzzfeed, to mu się nawet nie dziwię. Jak poważna stacja publikuje niezweryfikowany, zmyślony na 4chanie "news" o tym jak to Trump zamawiał sobie prostytutki, żeby na niego sikały, no to umówmy się - trochę ciężko ich traktować poważnie. Na miejscu pana z CNN naprawdę zamknąłbym dzioba, a nie próbował przekrzykiwać się z Trumpem, bo to im jeszcze gorszą opinię wystawia.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
ODPOWIEDZ