KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsolach)

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkach na gry online

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Kalten »

Nie, mało gram w multi, a gry z plusa ostatnio to jakiś żart. Szkoda mi kasy. Jeszcze przed podwyżką wykupowałem ten na 3 miesiące bo to miesięcznie wychodziła niewielka kwota. Teraz na 3 miechy kosztuje 78 zł czyli ponad 3 stówy rocznie. Chuj im w dupę. Może jak będę miał kiedyś wolne 2 stówki to kupię ten roczny. Pewnie jednak będę wolał wydać to na jakąś grę (czy piwo ;)).
Obrazek
Awatar użytkownika
kinus
zielony
Posty: 8
Rejestracja: 12 marca 2016, o 18:02

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: kinus »

Kalten pisze:Nie, mało gram w multi, a gry z plusa ostatnio to jakiś żart. Szkoda mi kasy. Jeszcze przed podwyżką wykupowałem ten na 3 miesiące bo to miesięcznie wychodziła niewielka kwota. Teraz na 3 miechy kosztuje 78 zł czyli ponad 3 stówy rocznie. Chuj im w dupę. Może jak będę miał kiedyś wolne 2 stówki to kupię ten roczny. Pewnie jednak będę wolał wydać to na jakąś grę (czy piwo ;)).
Na alledrogo za 6 dych masz 3 miesiące ps plus. Bez wałków oczywiście od kogoś z kometarzami. W mailu dostajesz normalny skan karty takiej jakbyś w sklepie z półki wziął.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Voo »

boncek pisze:A nie macie Plusa?
Mam a co?

Co do gier to faktycznie, jak zobaczyłem co jest w tym miesiącu na PS4 to myślałem, że źle trafiłem i gry są gdzieś indziej w store ;)

Sith - chyba już nikt nas nie dołączy do klubu bo pewnie wszyscy posprzedawali grę. Jak masz jeszcze Driveclub to dołącz do mojego klubu (FSGK Club T2). Będziemy mieć ładniejsze logo no i jesteśmy przystojniejsi. Poza tym w oryginalnym klubie i tak zostało tylko jedno miejsce.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

Pytanie nie do Ciebie Voo. ;) Plusowicze maja Drive Club plus edition. Jest okrojona, ale grać chyba można razem. Mam zainstalowane, jak wrócę do domu to zobaczę co i jak.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Voo »

A w ogóle to fajna gra, świetnie mi doradziliście. Arkade, luz i tylko te wkurwiające komunikaty "Kalten jest od Ciebie szybszy" czy jakoś tak :D

Chyba spędzę przy tym trochę czasu ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Kalten »

Voo pisze: i tylko te wkurwiające komunikaty "Kalten jest od Ciebie szybszy" czy jakoś tak :D
:cool: :cool: :cool:
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Voo »

Sith, weźże się zapisz do mojego klubu bo mam niektóre samochody poblokowane do momentu aż się ktoś dopisze. Nie musisz grać, tylko się dopisz :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: SithFrog »

Voo pisze:Sith, weźże się zapisz do mojego klubu bo mam niektóre samochody poblokowane do momentu aż się ktoś dopisze. Nie musisz grać, tylko się dopisz :D
Czyli mam Cię teraz w mocy i zrobisz wszystko, żebym się dopisał? :>

A na serio: jak? Mam wrażenie, że jak odpaliłem PS3 to mi konsola ściągnęła zaproszenie z serwera i jak odpalam PS4 to nic nie mam. Wyślij proszę raz jeszcze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Halaster »

Nie wiem czy kogoś to w tym zagłębiu Sony interesuje, ale zajebisty miesiąc z darmówkami na xbox live - Lords of the Fallen, Styx: Master of shadows i Sherlock Holmes: Crimes and punishment, a do tego we wstecznej kompatybilności Borderlands (fajnie, przyda się 4 osobowy split screen!) i Supreme Commander.

Aż nie wiem za co się zabrać ;)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: SithFrog »

Halaster pisze:Aż nie wiem za co się zabrać ;)
Halaster pisze:Grał ktoś w Lords of the Fallen? Warto?
Bo w ramach xbox live dostałem w tym miesiącu i nie wiem czy podchodzić w ogóle.
Faktycznie takie zajebistości, że nie wiesz :>

Ja po seansie na blu reju poczułem chęć zagrania w Mad Maxa i... kurde, szybko mnie ceny ostudziły. W sklepach z wysyłką poniżej 130-150 nie kupisz. Na PS Store jakieś kosmiczne 289 pln. Masakra. Przecie to ani wielki hit, ani młody tytuł.
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Halaster »

No właśnie nie wiem czy za to czy nie, ale generalnie tytuły interesujące :)
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

SithFrog pisze:Ja po seansie na blu reju poczułem chęć zagrania w Mad Maxa i... kurde, szybko mnie ceny ostudziły. W sklepach z wysyłką poniżej 130-150 nie kupisz. Na PS Store jakieś kosmiczne 289 pln. Masakra. Przecie to ani wielki hit, ani młody tytuł.
On jest non stop na jakichś przecenach. Poczekaj może. Na PC widziałem już po 40 zł.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:On jest non stop na jakichś przecenach. Poczekaj może. Na PC widziałem już po 40 zł.
No właśnie na PC już chodzi za śmieszną kasę. Zrobię jak mówisz. Poczekam, może się trafi promocja.
Halaster pisze:No właśnie nie wiem czy za to czy nie, ale generalnie tytuły interesujące :)
Fakt, plus wstrzelili się z tym akurat w miesiąc biedny na PS Plus.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

Sherlock jest bardzo dobrą grą, Styx już chyba mniej. Borderland jak nie grałeś też jest mega. Reszty nie znam za bardzo.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1875
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Ptaszor »

Mad Max na zagrajmerach wyglądał na bardzo powtarzalną i nudną grę, odpuściłem, bo mnie tą powtarzalnością i otwartym światem Assassiny wymęczyły, jak zagrasz, to daj znać czy jest klimat z Blu-Reja.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Sobies »

Konsolomaniacy (nie, nie Ty Halu z swoim X'one :P ) Wnoszę pewną propozycję do ogólnego przemyślenia i deklaracji. Po ostatnim pojawieniu się Helldivers uzmysłowiłem sobie, że taki rodzaj gier jest jednak idealny do wspólnego pogrania w coop'ie. Wiem, że niektórych gra odrzuciła z kilku istotnych powodów (są one zrozumiałe). Mnie np: od samego początku odrzucił taki Deadnation, który ma tutaj silne grono wielbicieli.

Dlatego mam propozycję do rozważenia. Gra twórców Deadnation/Resogun/Super Stardust HD = Alienation. Premiera 26.04 - aktualna cena: 75,60 zł. Czy znajdą się zainteresowane osoby do kupna tej produkcji? Powiem szczerze, że jeżeli znajdzie się zadeklarowana ekipa, która ma chęć kupić od premiery to ja składam na PS Store preorder.
phpBB [video]


Twórcy sami przyznają: gra ma prawdziwy potencjał w coop'ie.

phpBB [video]


To co - znajdzie się trzech (bądź więcej) odważnych? :)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Halaster »

A ja na swoim xone mogę już od dziś z poziomu konsoli kupować gry z x360 ;)

Wcześniej trzeba było na stronie je kupować i się pojawialy na konsoli, teraz wreszcie dziala to po ludzku.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: SithFrog »

Super. Kiedy będą z XBOXa?
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarecki
beżowy
Posty: 413
Rejestracja: 4 maja 2014, o 17:05

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Jarecki »

Sobieś ja kupię na pewno tylko nie gwarantuję, że będzie to dzień premiery. Mam w kwietniu mnóstwo innych wydatków ;-) Z tego co wiem to Dogy też się przymierza do zakupu.
_____________________________________________
42.195km - 2.48.43
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: SithFrog »

Ja też nie od razu, ale jak to jest projekt ludzi od Dead nation to na pewno "zanabędę".
Obrazek
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Dogy »

Ja biorę na pewno, ale tak żeby z wami pograć więc terminowo się dostosuje :)
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Sobies »

No dobra - dobrze wiedzieć, że będą chętni. Jak coś to dawajcie tylko znać i kupuję.

Ja też na kwiecień/maj już mam odłożone $$$ na dwa murowane preordery w postaci Dark Souls 3 i Doom'a.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Halaster »

Agitacji xboxowej ciąg dalszy ;)

Kwietniowe games with gold:
Dead Space – 1 - 15 kwietnia (wsteczna kompatybilność)
Saints Row IV – 16 - 30 kwietnia (wsteczna kompatybilność)
The Wolf Among Us – 1 - 30 kwietnia
Sunset Overdrive – 16 kwietnia - 15 maja

Mam już grania na pół roku bez kupowania ;)
Awatar użytkownika
Dogy
Konsolowiec
Posty: 894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 20:40

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Dogy »

God of War : Wstąpienie, warto? Bo nie wiem czy męczyć moją biedną ps3 ściąganiem 35gb :).

Btw ciekawostka :
Some reviewers issued complaints about the title of one of the game's trophies, named "Bros before Hos", which is received after graphically face-stomping a female villain. In response to the criticisms of misogyny, Santa Monica released a patch changing the name of the trophy to "Bros before Foes
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Sobies »

Ja bym sobie pyknął w remaster GoW na PS4. Po tym jak zagrałem w odnowione DMC to mogę powiedzieć jedno - w takich grach MUSI być stałe 60 FPS'ów :D
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

Na fali zajarania się Mroczną Wieżą postanowiłem kupić Red Dead Redemption. Okazja ku temu świetna, bo gra jest do kupienia za 33 zł z wszystkimi dodatkami (w tym Undead Nightmare).
https://store.playstation.com/#!/pl-pl/ ... ADRE000001

Odpaliłem zobaczyć czy działa i kurde, jaki to ma klimat! Do tego całkiem nieźle się trzyma.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7427
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Matthias[Wlkp] »

RDR super jest. Chyba nawet zagram jeszcze raz, bo chyba wszystkiego tam nie przeszedłem.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Sobies »

Wiem, że marne szanse, ale zapytam:

Czy ktoś tu z Was kupował Wolfensteina w wersji pudełkowej na PS4 i nie wykorzystał kodu na dostęp do bety Doom'a? :D Bądź też czy ktoś nie posiada takowego kodu do oddania/odkupienia? :D

Szukam już 2 dzień, dałbym się pociąć za ten dostęp do bety :(
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

Zrzut ekranu (12).png
Zrzut ekranu (12).png (165.84 KiB) Przejrzano 5004 razy
Koniec świata.
Obrazek
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: hat »

To naprawdę działa. Zagrałem kilka meczy online w Fife i płynność jest zadowalająca.
Jestem pod wrażeniem :)
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: boncek »

Chodzi gorzej niż PS TV, ale może poprawią z czasem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Kalten »

Mnie się niestety tnie :/ Odpaliłem Dirt Rally i gdzieś co 30 s mam małą ścinkę czasem piprzedzoną pikselozą. Może mam już zbyt słaby komputer. Minimalne podają i5, a ja mam stare C2D.
Obrazek
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: hat »

Ja mam i3, ustawiłem 720p i 30 klatek.
Obrazek
Awatar użytkownika
kinus
zielony
Posty: 8
Rejestracja: 12 marca 2016, o 18:02

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: kinus »

Kalten pisze:Mnie się niestety tnie :/ Odpaliłem Dirt Rally i gdzieś co 30 s mam małą ścinkę czasem piprzedzoną pikselozą. Może mam już zbyt słaby komputer. Minimalne podają i5, a ja mam stare C2D.
Ja np na laptopie z i5 grałem w driveclub (720p i 30 fps) i uważam że było bardzo fajnie. Nie wydaje się wam że to bardziej chodzi o jakość WiFi i internetu niż o szybkość PC?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Kalten »

Bardzo możliwe, że to wi-fi, chociaż ja niedawno zmieniałem router na trochę lepszy i wszystko inne elegancko śmiga. Nie wiem, przestaję się tym zajmować bo i tak nie będę tak grał.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Voo »

Driveclub, wyścigi ze zmienną pogodą (Startline chyba się ta seria nazywa), w tym 12-minutowy wyścig McLarenem w ulewie w Indiach albo wyścig w ulewie i w nocy w Szkocji - prawie mi oczy wypłynęły :D Najlepsze, najbardziej efektowne wyścigi arkade jakie w życiu grałem. Grafika, dźwięk, efekty pogodowe - masakra! Co prawda w hiper-samochodach to już w zasadzie Wipeuot ale i tak gra jest zajebista :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Kalten »

Nom, Driveclub ma chyba jak dotąd najlepsze efekty pogodowe. Mnie najwięcej krwi napsuł wyścig w nocy podczas opadów śniegu. Jechałem jakimś szybkim Ferrari i kiedy ten śnieg walił prosto w szybę nic innego nie było widać :D
Obrazek
Awatar użytkownika
kinus
zielony
Posty: 8
Rejestracja: 12 marca 2016, o 18:02

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: kinus »

Fakt. Fajny driveclub ale jak dla mnie te fury super i hiper są przegiętę. Za szybkie i tory nie są do tego imo przystosowane. Wbrew pozorom najlepiej się bawiłem jeżdżąc renault megan bmw m5 albo golfem :))
Jak dla mnie najwiekszy hard to wymóg bycia 1 w mistrzostwach z 3 wyścigami aby odblokować jakiś puchar. Niestety przeciwnicy zawsze jada idealnie tak samo i zawsze trzeba być pierwszym bo w kolejnym wyścigu oczywiście ktoś kto był drugi w pierwszej rundzie bedzie pierwszy w kolejnych i zawsze mi braknie punktu czy dwóch .
Wyścig z 12 lapami w nocy tez mi dał się we znaki :))

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Kalten »

Rozumiem, że mogą być dla Ciebie zbyt trudne, ale na pewno nie są przegięte ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Voo »

najlepiej się bawiłem jeżdżąc renault megan bmw m5 albo golfem :)
Mam całkiem podobnie, na tym poziomie Driveclub dostarcza mi największej frajdy i jest najmniej przegięty.

Ale na takim czy na siakim poziomie ta gra jest momentami śliczna jak skurwesyn aż się oczy smieją.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Kalten »

Przecież to usnąć można przy tych golfach i megankach :D

Ja walczę teraz z Dirt Rally. Ludzie mówią na tą grę "Soulsy na kołach" :D Na najniższym poziomie trudności, najprostszym autem (Mini) żeby pokonać AI trzeba przynajmniej kilka, a nawet kilkanaście razy powtórzyć OS. Mam teraz Lancię Fulvię i wczoraj przez godzinę ćwiczyłem jeden OS Rajdu Walii żeby być pierwszy :> W ogóle to przesiadłem się z Miniaka bo on tylko 140 km/h wyciąga i miałem wrażenie, że przez to sporo tracę. Na asfaltach pewnie tak było, ale na szutrze chyba nie jest aż tak ważne. W każdym razie musiałem od nowa uczyć się jeździć kiedy "wsiadłem" do Lancii. Przypomniała mi się gra Rally Trophy. Tam też było to auto, podobnie brzmiało i nawet podobnie się prowadziło. Całe szczęście, że gra strasznie wciąga i nie mam problemu z ciągłymi restartami nawet kiedy wczoraj wyleciałem na ostatnim zakręcie prowadząc z ogromną przewagą około 3s :D
Obrazek
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: hat »

Pamiętam że w tych wszystkich hiperautach to mordowałem się straszliwie.
Moja ulubiona bryka w DC to był Bentley Continental GT.

Gra ktoś w Zombi której jest teraz w plusie? Warto sprawdzić?
Obrazek
Awatar użytkownika
skoob
skoobany!
Posty: 371
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:49

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: skoob »

A ja odkurzyłem moją ps3 i korzystając ze świątecznych obniżek kupiłem The Last of Us z dodatkiem. Wow :O Już od baaaaaaaaaaardzo dawna nie wczułem się tak w żadną grę, jak mi na koniec chcieli pokroić Ellie w szpitalu to włączył mi się taki berserker, że nawet zapomniałem że nie umiem celować padem i headshoty leciały gęsto :D Jeśli kiedyś zrobią tak samo udaną kontynuację to kupię ps4 nawet tylko dla tej jednej gry
11.XI.2006
Awatar użytkownika
! Dominick !
Człowiek-Fotel
Posty: 455
Rejestracja: 9 maja 2014, o 17:12

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: ! Dominick ! »

Wlasnie wyprobowalem remote play na PC i to naprawde dziala!

E. widze, ze sie lekko z ta rewelacja spoznilem :maruda:
Załączniki
PS4.JPG
PS4.JPG (50.91 KiB) Przejrzano 4759 razy
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Voo »

Ja walczę teraz z Dirt Rally
Jak tylko skończę z Driveclubem to się za to zabieram. Czyli niestety jeszcze trochę to potrwa.

Jak to w ogóle wygląda na PS4? Sterowanie, grafika etc?

Jest jakiś potencjał na wspólną zabawę na forum czy gra może być za hermetyczna?
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Kalten »

Gra wygląda ładnie, ale widać że to silnik z Dirt 3. Niektóre elementy otoczenia jak np. krzaki są biedne. Kiedy skupi się na jeździe to nie zwraca się uwagi. Tylko, że tu często zwiedza się pobocza ;) Modele aut też nie powalają. Są OK i tyle. Watersplashe w Walii robią wrażenie. Driveclub czy Project Cars są jednak ładniejsze. Za to gra płynnie działa w 60 klatkach i raczej nie ma spadków. Dźwięk jest niezły. Rajdówki brzmią bardzo fajnie. Słychać, że Subaru ma boksera.
Sterowanie padem wydaje się możliwe. Ja jeszcze niewiele przeszedłem tej gry, ale najprostsze auta można spokojnie opanować, WRC czy rallycrossowe potwory chyba też. Gorzej jest z autami do hillclimb, a Lancią Stratos nie bylem w stanie jechać i ledwo doczłapałem się do mety. Pomogło trochę włączenie asyst. Generalnie gra nie krzyczy jak Project Cars o kierownicę, ale są momenty kiedy widzę, że przydałaby się. Na razie jeżdżę prostymi autami typu Mini i Fulvia. Mam nadzieję, że tymi szybszymi też jakoś dam radę pograć.
Jeśli już opanuje się prowadzenie danego auta i jako tako ogarnia trasę to jeździ się bardzo przyjemnie. Bardzo podoba mi się jak Fulvia uślizguje się na błotnistych oesach Walii. W ogóle rajdy są świetnie odwzorowane. Trasy wyglądają i mają taką charakterystykę jak w rzeczywistości. W Monte jest trochę suchego, ale pojawia się też śnieg czy lód na którym auto nie hamuje. Szwecja ma te przeklęte śnieżne bandy, które wciągają auto. Niemieckie oesy bardzo przypominają te z relacji WRC. Na poboczach są charakterystyczne betonowe bloki. Walia jest błotnista. Nie widziałem jeszcze Finlandii.
Czy jest potencjał? Obawiam się że ktoś kto nie jest fanem wyscigówek czy rajdów może się odbić od tej gry. Ja zawsze byłem fanem rajdów i sama jazda sprawia mi dużą przyjemność. Gra jednak nie wybacza błędów. Trzeba być skupionym bo inaczej lądujesz w rowie. Nie ma flasbacka, można zrobić reset auta i jedziesz dalej, ale z karą 15 s. Jednocześnie trzeba cisnąć żeby osiągnąć jakiś wynik bo jak będziesz się wiózł to dojedziesz na końcu. Ostanio powtarzałem jeden oes godzinę żeby być na pierwszym miejscu. Wystarczy się zamyślić (czy wyłączyłem światło w kuchni?) i już wylatujesz. Jeśli pilot mówi "don't cut" to możesz być pewny, że będzie źle kiedy go nie posłuchasz. W ogóle pilot jest bardzo dobry. Dyktuje w odpowiednim tempie i zawsze wiem jaki zakręt mnie czeka. Można zrobić ligę, a w niej ustawia się zawody, które są dostępne kilka dni i każdy jedzie kiedy mu pasuje. Zapisałem się do takiej ligi na forum ppe.pl. Normalnie pewnie też można się pościgać np. rallycross. Tylko czy u nas ktoś ma zamiar kupić Dirt Rally?
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Voo »

Ja mam zamiar kupić ale po tym co napisałeś to raczej jest to gra hermetyczna, adresowana do wąskiego grona odbiorców. Raczej nie będzie to kolejny DiRT, w którego mógł grać każdy, co ma swoje dobre i złe strony. Ja na pewno zamierzam ją kupić ale raczej nie za 250 złotych. Poczekam, zwłaszcza, że szanse na wspólną zabawę na forum są raczej nikłe. Nie ten typ gry.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Kalten »

To zdecydowanie nie jest Dirt jak poprzednie. Jeździłem teraz Peugeotem 205 grupy B. Jak to cholerstwo się rozpędza! Szkoda tylko, że prawie nie hamuje ;) A na grę naciągnąłem żonę bo chciałem mieć ten film o Colinie :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: Sobies »

W nawiązaniu do dzisiejszej rozmowy na "Imprezie" z Dogy'm i Jareckim...ja już jestem gotów. Preorder gotowy, licznik upływa :P

Obrazek
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
kinus
zielony
Posty: 8
Rejestracja: 12 marca 2016, o 18:02

Re: KONSOLOMANIAK (czyli w co teraz gramy na naszych konsola

Post autor: kinus »

Sobies pisze:W nawiązaniu do dzisiejszej rozmowy na "Imprezie" z Dogy'm i Jareckim...ja już jestem gotów. Preorder gotowy, licznik upływaObrazek
Obrazek
Rozumiem że to opierać się będzie głównie na multi? Czy ma to jakiś potencjał na singla jakby nie byłoby z kim pograć ? Cena przystępna i zacząłem się zastanawiać nad tym .

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ