Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje UE.

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: boncek, Zolt, Turtles, DaeL

Jaki jest Twój stosunek do rozdzielania imigrantów z Afryki na różne kraje UE?

Jestem za przymusowym przydzielaniem uchodźców krajom UE.
4
13%
Jestem za dobrowolnym przydzielaniem uchodźców - tylko te kraje które chcą.
5
16%
Jestem przeciw rozdzielaniu uchodźców na kraje UE - niech jest jak jest teraz.
1
3%
Jestem przeciw rozdzielaniu uchodźców, powinniśmy odsyłać ich do Afryki.
21
68%
 
Liczba głosów: 31

Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Gregor »

LLothar pisze:
Gregor pisze:http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... nie/yf34pw

Jakaś zmiana w internetach, że nawet onet jest teraz "rasistowski"? :p
Ja mam osobista prosbe - czy nasze forum moze byc wolne od komentarzy typu "ohoho ale rasistka hurr durr" czy "powinna sie byla wzbogacic kulturowo hyhyhyhyhyh" pod newsami o gwaltach itp? Stac nas na wiecej chyba. Jezeli juz ktos naprawde musi to niech sie wysili na cos nieco bardziej blyskotliwego.
Dla mnie to ciekawy art. bo w końcu dowiedziałem się o co chodziło z tym molestowaniem w Sylwestra. Taki ostatni krzyk mody z arabskiego świata...
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: SithFrog »

Rzuff: ale ja Ci ze trzy razy napisałem, że błąd popełniasz tam gdzie zakładasz sytuację: ktoś sobie idzie, nie zatrzymuje się na "halt" i dostaje kulkę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4376
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Turtles »

Ja tego nie zakładam. To jest raczej przykładowy stan faktyczny, który pasuje lub nie do wypowiedzi
Mamy wypowiedź niemieckiej polityk. http://fsgk.pl/forum/viewtopic.php?f=5& ... 350#p65773
Potem dokonuję interpretacji, by sformułuować normę. http://fsgk.pl/forum/viewtopic.php?f=5& ... 350#p65825 (zdaję sobie sprawę, ze napisałem to w innej kolejności, ale to ze względu na wcześniejsze nieporozumienie)
Wedle niej tworzę stan faktyczny zgodny z tą normą http://fsgk.pl/forum/viewtopic.php?f=5& ... 350#p65793


Tu nie ma problemu z błędnymi założeniami a priori. Wszystko sprowadza się do dobrej lub złej interpretacji.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6401
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Voo »

Turtles pisze:Nie o to mi chodzi Thim. Chodzi mi o to, że pewne sposoby przestrzegania szariatu nie są immanentne dla kultury arabskiej
Szariat-smariat ;) Nawet w najbogatszych krajach arabskich prawo wyborcze dla kobiet to wynalazek ostatnich lat. Kobieta jest w świecie arabskim człowiekiem niższej kategorii i nawet jeśli posiada określone prawa to postrzegana jest jako ktoś gorszy, dotyczą jej przeróżne społeczne i zawodowe ograniczenia. Generalnie zasada jest taka, że im silniej zlaicyzowane społeczeństwo tym pozycja kobiety jest bliższa tej w Europie i odwrotnie. W najbiedniejszych muzułmańskich zadupiach to w zasadzie forma niewolnictwa i totalnego uprzedmiotowienia, gdzie chodzenie okutaną od stóp do głów jest najmniejszym problemem. Używanie fancy words na opisanie sytuacji niestety nic tu nie zmieni. Mój teść lubi opowiadać taką anegdotę z wyjazdu do Arabii Saudyjskiej, gdzie widział następującą scenkę rodzajową - kobieta niosła w rękach walizki a za nią szedł mąż (ojciec?), darł się na nią i naparzał ją obcasem sandała trzymanego w ręku po głowie :D Oczywiście nie zwracało to niczyjej uwagi poza obcokrajowcami. Życie codzienne w muzułmańskim kraju wysoko rozwiniętym :D

Zresztą, zwrócicie na coś uwagę - gdy pada hasło o prawach kobiety, traktowaniu kobiet, obowiązkach kobiet w krajach muzułmańskich to pojawia się zaraz tekst jak to widzi, opisuje albo określa Koran. Wyobrażacie sobie taką dyskusję o prawach kobiet, w której ktoś odwołuje się do Biblii? :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Piccolo »

Jakby nadal obowiązywał Stary Testament to może by się ktoś próbował powoływać, ale w pewnym momencie przyszedł syn developera, przeprosił, powiedział, że tamto to był Early Access i w ogóle bardziej późna alfa i rzucił updatem gdzie kamienowanie kobiet jest już not cool.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: boncek »

Fajnie się teraz czyta forum. Najpierw możemy się dowiedzieć, że feminizm to w zasadzie radykalna, religijna sekta, a zaraz potem, że traktowanie kobiet wśród muzułmanów to średniowiecze, a emancypacja to ważna cecha chrześcijańskiej Europy. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5047
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Zolt »

miałem coś napisać, ale jednak doleję sobie kawy.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Counterman »

Zolt pisze:miałem coś napisać, ale jednak doleję sobie kawy.
#hardworking #employeeoftheyear

;)
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Piccolo »

#takipracowniktoskarb
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6401
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Voo »

Bonzo chyba mylisz stosunek do wojujacych feministek ze stosunkiem do takich kwestii jak prawa kobiet czy ze zwyczajnym szacunkiem dla kobiet.

Poza tym jak ktos uwaza ze prawa kobiet i mniejszosci seksualnych sa wazne ale nie widzi problemu w tym jak do tego podchodza muzulmanie to jest ok?

Nie budzi Twojej niecheci fakt, ze zyciem tych ludzi w kwestiach obyczajowych steruje swieta ksiega sprzed poltora tysiaca lat? Z naszego punktu widzenia anachroniczna dziwna i nie przystajaca do tego co w Europie wypracowalismy od jakichs stu lat?


Ps nie jestem w pracy, w kolejce do rehabilitacji ma sie czas na wszystko :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Piccolo »

Voo pisze: Ps nie jestem w pracy, w kolejce do rehabilitacji ma sie czas na wszystko :D
Ha! Ale kawy sobie nie nalejesz :P.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4885
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Razorblade »

boncek pisze:Fajnie się teraz czyta forum. Najpierw możemy się dowiedzieć, że feminizm to w zasadzie radykalna, religijna sekta, a zaraz potem, że traktowanie kobiet wśród muzułmanów to średniowiecze, a emancypacja to ważna cecha chrześcijańskiej Europy. ;)
Ale feminizm to taka sama "sekta" jak radiomaryjowcy, narodowcy, lgbt, hejtstopowcy, katotalibany, greenpeace'owcy, mysliwi itd... jesli sa z grupy "wojujacych"...

I sorry ale jak ktos potrzebuje ruchu "feministycznego" zeby z szacunkiem traktowac kobiety i mowic ze sa "rowne mezczyzna" to jest to problem z tym człowiekiem.... wiec?
Awatar użytkownika
Yusutina
zielony
Posty: 286
Rejestracja: 16 lipca 2015, o 15:29
Lokalizacja: Kanada
Kontakt:

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Yusutina »

Voo pisze:Nie budzi Twojej niecheci fakt, ze zyciem tych ludzi w kwestiach obyczajowych steruje swieta ksiega sprzed poltora tysiaca lat? Z naszego punktu widzenia anachroniczna dziwna i nie przystajaca do tego co w Europie wypracowalismy od jakichs stu lat?
Zgadzam się z tym, bo tzw. "wartości europejskie" nie przystają do "wartości chrześcijańskich". Kultura Europy jest oczywiście silnie związana z chrześcijaństwem ale nie zapominajmy o laicyzacji społeczeństwa, która nastepuje już od czasów epoki Oświecenia.

Nie będę starała się wymienić wszystkich wartości cenionych w Europie bo to sprawa dyskusyjna ale chyba każdy się zgodzi, że każdy z nas uznaje wolność jednostki za kwestię ważną. Europejczyk ma prawo wyboru swojego stylu życia, pracy, sposobu wyrażania swojej seksualności itp. o ile ten wybór nie koliduje z prawem albo wolnością inych.

Chrześcijaństwo i Islam za to opierają sie na posłuszeństwu "Bożemu prawu", które jest zapisane w ich świętych księgach. Nie twierdzę, że każdy muzułmanin ślepo podąża za tym co mu mówi Koran ale wydaje mi się, że ta postawowa różnica jest przyczyną konfliktów.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: boncek »

Fajne rzeczy piszecie o szacunku, rownouprawnieniu itd., ale przypomnę, że w Europie na początku XX wieku kobiety nie mogły głosować, a te które walczyły o te prawa zamykanie były w więzieniu, bo właśnie przez większość społeczeństwa traktowane jako "sekta" i tak traktowane. Wydaje mi się, że każdy to wie, ale możecie sobie szybko odświeżyć wiedzę guglując sufrażystki chociażby.

Te piękne wartości opisane przez Yusutinę to jest kwestia ostatnich kilkudziesieciu lat i to, że Yusutina może pisać o sposobie wyrażania swojej seksualności i wartości to też w dużej mierze zasługa tej "sekty". Nie było by tej swobody bez drugiej fali feminizmu.

Voo pisze o Arabii Saudyjskiej, stawiając ten kraj jak rozumiem (i doświadczenie jego teścia, jako prawdę najwyższą) ale takie zawężanie tematu jest po prostu nadużyciem moim zdaniem. Fajnie się pisze o odzianych od stóp do głów kobietach na wschodzie, bitych sandałem po głowie ale przecież są inne kraje muzułmańskie, gdzie kobiety noszą po prostu chusty, takie same i z tych samych powodów, jakie noszą babcie u nas na wsiach.

Swoją drogą dziwi mnie to, że patrząc na ludzi kierujących się "ich" księgą i krytykują to, jednocześnie tak bardzo chcemy by u nas bardziej kierowano się "nasza" księgą. Te wszystkie krzyki narodowców, że wielka Polska katolicka. Dla mnie to jest kompletnie niezrozumiałe.
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: snt »

Moim zdaniem nie jest tak, że w Europie sto lat temu było tak, jak tam jest teraz - to grube nadużycie. Nigdy nie słyszałem, by na tronie jakiegoś islamskiego państwa zasiadałą kiedyś kobieta, natomiast w Europie od wieków to szeroko stosowana praktyka. Ale może się mylę i w krajach islamskich też tak było, w takim razie proszę o wyprowadzenie z błędu.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Counterman »

Panie Llo, przypominam o nowej zasadzie działu polityki, że nie dajemy linków bez opisów. :D :D :D
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: LLothar »

Counterman pisze:Panie Llo, przypominam o nowej zasadzie działu polityki, że nie dajemy linków bez opisów. :D :D :D
Tej, ale to sa linki ktore sa bezposrednia odpowiedzia, a nie ze nie wiadomo co ja mowie. Poza tym, no ten, drugi link jest opisem pierwszego i ten, no, zalatany jestem!
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Counterman »

Oj wymówki, wymówki... :D
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
zodi
Kofan Annan
Posty: 2667
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: zodi »

snt pisze:Moim zdaniem nie jest tak, że w Europie sto lat temu było tak, jak tam jest teraz
tak jak tam jest teraz to w Europie było może w XV w. :]

swoją drogą - gdzieś kiedyś czytałem całkiem fajny i artykuł mówiący o tym, że Islam "jest za" chrześcijaństwem o mniej więcej tyle ile lat o ile później niż Jezus urodził się Mahomet...
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: LLothar »

Tej, ja bylem w kraju oficjalnie islamskim i wcale nie byli jakos specjalnie w tyle kulturowo - Malezja.
zodi
Kofan Annan
Posty: 2667
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: zodi »

Myślę, że chodzi tu bardziej o tereny półwyspu Arabskiego + Syria, Iran, Irak, Pakistan, Afganistan.
Azja południowo - wschodnia to, z różnych względów, przysłowiowa inna para kaloszy.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: LLothar »

zodi pisze:Myślę, że chodzi tu bardziej o tereny półwyspu Arabskiego + Syria, Iran, Irak, Pakistan, Afganistan.
Azja południowo - wschodnia to, z różnych względów, przysłowiowa inna para kaloszy.
I dlatego nalezy wyrazac sie precyzyjnie :P. Lepiej mowic i krajach arabskich - na dzien dzisiejszy, jak Syria sie rozpadla, zalala Liban uchodzcami a my przylozylismy reke do totalnego burdelu w Iraku - to 100% krajow arabskich to niezly burdel i miejsce gorsze do zycia niz Francja w XIX wieku,
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: SithFrog »

Bonc, naprawdę uważasz, że kobiety walczące o prawa wyborcze w XIX wieku i na początku XX wieku to to samo co obecne skrajne feministki?

Bo dla mnie różnica jest taka jak między statystycznym Polakiem-katolikiem, wielbicielem JP2, a ultra-moherem Rydzyka, który nie dojada, ale przelewa 2/3 emerytury Ojcu Dyrektorowi.

Niby mają wspólną wiarę, ale... no właśnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: boncek »

Oczywiście, że nie, tamte były bardziej skrajne. Współczesne feministki ani się nie głodzą w ramach protestu, ani nie wysadzają bomb.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: SithFrog »

Tamte walczyły o faktyczne równouprawnienie, a te walczą o przywileje, parytety i pisuary w damskich WC.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Albo o wymordowanie mężczyzn... Trudno powiedzieć.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6401
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Voo »

boncek pisze: Swoją drogą dziwi mnie to, że patrząc na ludzi kierujących się "ich" księgą i krytykują to, jednocześnie tak bardzo chcemy by u nas bardziej kierowano się "nasza" księgą. Te wszystkie krzyki narodowców, że wielka Polska katolicka. Dla mnie to jest kompletnie niezrozumiałe.
Ale kto chce? Sith? Snt? Razor? Ja, stary ateista? :D Ilu jest tych narodowców? Jaki to odsetek społeczeństwa? Do czego oni dążą? Do tego żeby w wikipedii wpis na temat praw kobiet zaczynał się od zdania "Pismo Święte uważa, że..."?

Co do sufrażystek to istotne jest to, że coś zmieniły (choć bardziej zmieniły wojny światowe i fakt, że kobiety musiały się życiowo i prawnie usamodzielnić, podjąć pracę, zastąpić mężczyzn itd.) Właśnie to jest fajna cecha naszej kultury - ciągła zmiana, postęp. I to pomimo tego, że ma ona chrześcijańskie korzenie. Nawet jeśli pewne rzeczy niektórych z nas zżymają, jak te nieszczęsne feministki, to jednak nawet największy oszołom jakby się chwilę zastanowił to przyznałby, że jednak na przestrzeni dziejów zmiany były wciąż na lepsze. Do czasów zniesienia pańszczyzny byliśmy społeczeństwem niemal niewolniczym. W latach 50-tych XX wieku karano jeszcze gdzieniegdzie w Europie za homoseksualizm. A dzisiaj możemy wyrażać swoje poglądy, obrażać do woli polityków, głosować, uczyć się, żyć z kim chcemy i jak chcemy, ubierać w co chcemy itd. Na przykład pisać sobie na forum i jutro żaden z nas nie zostanie skazany za to na 1000 batów. Nawet gdyby nastał Katoliban to coś mi się zdaje, że nikogo też by za to nie ścięto ;) Bo mieszkamy w Polsce a nie w Arabii Saudyjskiej, kraju ociekającym złotem i mającym kilkadziesiąt lat na rozwinięcie choćby szczątkowej demokracji co jednak nie nastąpiło i prawdopodobnie nigdy nie nastąpi. Nie dostaliśmy tego w prezencie z Marsa, po prostu społeczeństwo ewoluowało, czyli robiło to, czego tradycyjne społeczeństwa arabskie nie robią (może mają to dopiero przed sobą, nie wiem). Te nieliczne islamskie społeczeństwa, gdzie jest względnie "normalnie" to albo kraje w Azji Wschodniej (słusznie LLo, dzięki za przypomnienie o Malezji) albo kraje gdzie wojskowi kopnęli kiedyś muezinów w dupę i trzymają wszystko twardą ręką. Wszędzie gdzie brakuje takiego bata natychmiast rozpycha się tradycyjny islam.

Przeraża mnie to, że uchodźcy i emigranci ekonomiczny wyrywając się z tej środkowo-afrykańskiej czy środkowo-azjatyckiej ciemnoty przynoszą ze sobą jej źródło czyli swoją wiarę. Prosto w środek świata, który ze swoją wiarą dawno albo zerwał kompletnie albo pozostawił ją w roli niegroźnej tradycji w stylu Gwiazdka, Wielkanoc itp. I między innymi dlatego się rozwinął stał się dla nich atrakcyjnym celem! Nie dziwi mnie, że w niektórych środowiskach następuje efekt zwarcia zeregów, "przymknięcia drzwi", odwrotu do tradycyjnej "nacjonalistycznej" symboliki. Przecież jeśli nie lubisz muzułmanów albo po prostu nie chcesz, żeby sprowadzali się ze swoją ofensywną wiarą w twoje sąsiedztwo to z automatu lądujesz w klubie Rydzyka. Człowiek ciągle sobie czyta i dowiaduje się jaki to jest niedobry i w końcu przestaje mu to przeszkadzać.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4885
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Razorblade »

Voo na prezydenta! :P
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: snt »

Razorblade pisze:Voo na prezydenta! :P
Już za cztery lata, już za cztery lata... ;)

https://ca.news.yahoo.com/german-spy-ag ... 28063.html
Islamic State militants have slipped into Europe disguised as refugees, the head of Germany's domestic intelligence agency (BfV) said on Friday, a day after security forces thwarted a potential IS attack in Berlin.
Obrazek
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6401
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Voo »

Razorblade pisze:Voo na prezydenta! :P
Katolibanu!

Ale chciałbym mieć wtedy taki operowy mundur z mnóstwem orderów i złotymi epoletami. Zaraz bym też załatwił 20 baniek dofinansowania dla fsgk :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7565
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Crowley »

Ale musiałbyś do Jarka wieczorami jeździć na pogadanki...
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Counterman »

Taaaa, pogadanki. ;)
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: snt »

Kto chce zostać asystentem uchodźcy ? :P

http://www.kalejdoskopkultur.pl/item/23 ... %BAcy.html
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: LLothar »

snt pisze:Kto chce zostać asystentem uchodźcy ? :P

http://www.kalejdoskopkultur.pl/item/23 ... %BAcy.html
Wiesz, taki system jest zasadniczo bardzo skuteczny np przy wymianach studenckich - masz przydzielonego lokalsa do pomocy. Tylko ze na powyzsze typowo zglaszaja sie mlode dziewczyny pelne idealow, a tutaj pomoc jest potrzebna mlodym facetom bez skrupulow. Nie wiem czy to dobra kombinacja...
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Jak urząd opublikuje zdjęcia naszych "asystentek", to fala imigracji zmieni kierunek ;).

A swoją drogą to cały ten swój cykl szkoleniowy zmieściłbym się w jednym bloku:
- omówienie połączeń drogowych i kolejowych z Niemcami
- jak szukać połączeń skomunikowanych z promami do Szwecji
- przegląd zasad przyznawania azylu w Europie zachodniej
- ...
grel3gargamel
sraczkowaty
Posty: 901
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: grel3gargamel »

http://www.tvp.info/23957953/chuligani- ... -sa-polacy

Polscy patrioci dzielnie walczą z multikulti!!!!!
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Gregor »

Myślałem, że podawanie narodowości sprawców to teraz rasizm :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6401
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Voo »

Konsekwencji brak wyczuwam tu, aha.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: SithFrog »

Ja uważam, że ta informacja w ogóle nie powinna się pojawić, po co prowokować antypolskie siły w Szwecji?
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: Pquelim »

https://unfetteredfreedom.wordpress.com ... in-europe/

Bloger robi listę zwolenników i wojowników reżimu Asada, którzy na fali migrantów przedostali się do Europy i teraz korzystają z dobrodziejstw naszego kontynentu, chwaląc się tym bez krepacji na mediach społecznościowych.
Ja to nie jestem nawet zdziwiony, ale może komuś się lampka zapali.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: snt »

All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: snt »

http://www.frontpagemag.com/point/26190 ... s.facebook
The 16-year-old Afghan asylum seeker followed a worker from a catering firm into the basement and raped her at the centre in Menen, near the French border, prosecutors said.

The judge ordered him detained in youth custody until his next hearing.

'Two weeks ago we gave a course about how to treat women in Flanders and the boy was present there,' the spokeswoman said.
Artykuł napisany przez Żyda, tak więc nie możecie krytykować :>
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: SithFrog »

Niemcy "zgubili" jakieś 130 tys. uchodźców. Procedury takie restrykcyjne, bezpieczeństwo takie zapewnione.

Aha ;]

http://www.rp.pl/Uchodzcy/160229496-Nie ... antow.html
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: LLothar »

Zaba, jak ktos sobie przeszedl granice na dziko i sie nigdzie nie zarejestrowal, to tez nie wiadomo gdzie jest i nie jest to zadna nowosc i zaden news. Te 130k zarejestrowanych uchodzcow stwierdzilo, ze nie bedzie dalej sie ubiegac o status uchodzcy w Niemczech, tylko w mniej formalny sposob. Statusu uchodzcy juz nie dostana, nie martw sie.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: SithFrog »

LLothar pisze:Zaba, jak ktos sobie przeszedl granice na dziko i sie nigdzie nie zarejestrowal
Nie znajdują się oni w tych miejscach, do których ich skierowano - podano w pisemnej odpowiedzi na pytanie grupy parlamentarzystów.
Ja to zdanie rozumiem tak, że ktoś ich poinstruował, policzył i zewidencjonował tylko oni nie posłuchali, bo postanowili iść gdzie indziej i cholera wie gdzie. Może mnie Piotroslav naprostuje, bo on pewnie lepiej wie jak to się tam rozgrywa.

A o status się nie martwię tak jak 130 tysiącami ludzi, którzy rozpierzchli się po UE kij wie gdzie, jak i po co. Jeśli nawet promil z tego to chłopaki z ISIS to jest prosto rzecz ujmując - chujowo.
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: snt »

https://www.youtube.com/watch?v=HHfu-7pWKQA

Nowy sezon można uznać na rozpoczęty.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: DaeL »

LLothar pisze:Statusu uchodzcy juz nie dostana, nie martw sie.
Zakładasz oczywiście, że w przypadku gdyby postanowili się jednak ubiegać o nadanie tego statusu, to z całą pewnością opowiedzieliby swoją prawdziwą historię i podali prawdziwe dane. Cóż, wrodzony rasizm, islamofobia, ksenofobia i ogólnie podłość, podpowiadają mi, że mogą jednak nie być do końca prawdomówni. Mogą opowiadać historyjki o tym, jak to wsiedli do ciężarówki uciekając przed bombami, i obudzili się już w Berlinie...
A może mi się tylko zdaje.

Also, żeby troszkę rozruszać wątek, załączam filmik z dwupunktowym rozwiązaniem problemu uchodźców.

phpBB [video]
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Rozdzielanie uchodźców z Afryki równo na wszystkie kraje

Post autor: snt »

http://www.rmf24.pl/raporty/raport-fala ... w.wykop.pl

Niech ktoś mnie uszczypnie, to się nie dzieje naprawdę...
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
ODPOWIEDZ