Media, czyli sztuka manipulacji

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: boncek, Zolt, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: ThimGrim »

To nie jest stare bonc. To jest dobra zmiana.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Dziś podobno Tomasz Lis na żywo w TVP. Jak to możliwe? :O
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Halaster »

Podobno po raz pierwszy w historii programu władze wpływały na wybór gości :)

Swoją drogą ciekawe, tak się odgrażali i teraz go od razu nie wywalili? Może nie chcą płacić odprawy i czekają na te 3 miesiące wygaśnięcia umowy.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Wpływano tak bardzo, że podobno Rzepliński ma być, za to również podobno Pośpieszalskiemu 2 razy wykluczono Mariana Kowalskiego z programu jako gościa ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Halaster »

Rozumiem.

Ale wolę się upewnić - czujesz różnicę między prezesem trybunału konstytucyjnego, a łysym naziolem nawołującym do nienawiści? :D
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: boncek »

Zakładam, że Lis ma trochę inny kontrakt niż Pospieszalski i generalnie ma, że tak powiem, wyjebane. Bo co mu zrobią? Wywalą go? ;) A jak wywalą to pewnie są kary umowne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4886
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Razorblade »

Halaster pisze:Ale wolę się upewnić - czujesz różnicę między prezesem trybunału konstytucyjnego, a łysym naziolem nawołującym do nienawiści? :D
Nope. Podobno mamy wolnosc slowa. Za nawolywanie do nienawisci sa paragrafy i mozliwosc odciecia mikrofonu. Ocenianie co ktos moze powiedziec na zasadzie wygladu jest nie halo... Ba! mowisz o kandydacie na prezydenta. Nie zauwazylem zeby w debacie nawolywal do nienawisci wiec?
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: ThimGrim »

Brak Mariana u Pospieszalskiego. Obrazek
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Halaster »

:D
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4376
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Turtles »

Bzdura Thim. Wierzysz niezależnym blogerom, czy reżimowej w telewizji?
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: snt »

Ponoć go dwa razy nie wpuścili, a nie dwa razy zaprosili. No ale to wszystko na zasadzie słowo przeciwko słowu.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4376
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Turtles »

Nie no, ja myślę, że go po prostu w telewizji nie było. I teraz tvp go dokleja to archiwalnych nagrań. Szybciej to, niż żeby jakis prawicowiec pisał od rzeczy w internecie.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: ThimGrim »

Są ludzie*, którzy po prostu biorą Żelazną logikę czy Gówno Prawda za rzetelne źródło informacji.

*Oczywiście nie mam na myśli tego forum.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Pquelim »

Lis ma umowę i według niej wciąż może robić program do końca stycznia, za grubą kasę notabene. umowy owej nie przedłużył z nim jeszcze poprzedni prezez TVP, a obecny raczej tym bardziej tego nie planuje.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Razorblade pisze:Nope. Podobno mamy wolnosc slowa. Za nawolywanie do nienawisci sa paragrafy i mozliwosc odciecia mikrofonu. Ocenianie co ktos moze powiedziec na zasadzie wygladu jest nie halo... Ba! mowisz o kandydacie na prezydenta. Nie zauwazylem zeby w debacie nawolywal do nienawisci wiec?
Gówno wiesz Razor. Wolność słowa polega na tym, że Halu będzie Ci mówił kto jest ok, a kto jest naziolem. Tych drugich do TV nie zapraszamy :)

Rozumiem, że skoro Marian przynajmniej raz był u Pospieszalskiego - to jest dowód na to, że ani wcześniej ani później nie zablokowano jego udziału w innym odcinku tego programu? ;]

W sensie skoro dwa razy był to na pewno zaproszenie było tylko dwa razy więc to nie prawda, że je zablokowano. No cóż, można i tak.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: boncek »

A masz dowód, że go blokowano?
Obrazek
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2177
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Theeck »

Halaster pisze:Ale wolę się upewnić - czujesz różnicę między prezesem trybunału konstytucyjnego, a łysym naziolem nawołującym do nienawiści? :D
Przed wyborami prezydenckimi miałem okazję posłuchać rozmowy prowadzonej w TOK FM z Marianem Kowalskim (swoją drogą brawa dla Toku, za przeprowadzenie długich rozmów ze wszystkimi, bez wyjątku, kandydatami). I przyznam Ci szczerze, że w miarę jak słuchałem, moje zdanie na temat Kowalskiego rosło prawie z każdym jego słowem. Mówił rozsądnie, z sensem i logicznie, potrafił bronić swoich poglądów, bynajmniej nie nawoływał do nienawiści na żadnym tle, choć ostro oceniał polską klasę polityczną i ostatnie 25 lat.
Miałem też okazję krótko oglądać Rzeplińskiego i jeśli miałbym wskazać różnicę, to nie byłaby ona na korzyść Rzeplińskiego. To, że Rzepliński studiował prawo, przeczytał mnóstwo książek i osiągnął w swoim zawodzie duży sukces, niestety nie uczyniło z niego człowieka mądrzejszego od Kowalskiego, który mądrością, doświadczeniem życiowym, charakterem i ludzką przyzwoitością bije Rzeplińskiego na głowę.
Być może w archiwach Toku jest gdzieś ta rozmowa - szczerze polecam.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

http://telewizjarepublika.pl/kowalski-o ... 28205.html

Wiem, że to TV Republika, wiem, że to słowa samego Kowalskiego, ale nie sądzę, że istnieje papier podpisany przez kogoś, w którym jest zapisana taka odmowa. No chyba, że tak wygląda praktyka, to poszukam i Halu tez pewnie poszuka papieru, w którym odmawiają Lisowi :P
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: LLothar »

SithFrog pisze:Rozumiem, że skoro Marian przynajmniej raz był u Pospieszalskiego - to jest dowód na to, że ani wcześniej ani później nie zablokowano jego udziału w innym odcinku tego programu?
boncek pisze:A masz dowód, że go blokowano?
No i tu jest meritum wszelkich dyskusji. Jak ktos mowi, ze X mialo miejsce, to na nim spoczywa obowiazek pokazania dowodu. Udowadnianie ze cos nie mialo miejsca jest niemozliwe nawet w najprostszych przypadkach.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: ThimGrim »

Swoją drogą to jak wy sobie wyobrażacie to niewpuszczenie? Najpierw go zapraszają, a potem przed wejściem do TVP dziadeczek z ochrony mówi "You shall not pass", i Marian że łzami w oczach idzie do domu? No i czemu nie było fotela dla zbłąkanego wędrowca w studio? Czy Pospieszalski może jakoś skomentował ten incydent, przed, w trakcie albo po programie? No i szczerze mówiąc ja bym protestował od razu po takim incydencie, napisał w Internetach, a sprawa dla reportera wychodzi dopiero teraz...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: boncek »

Trzy razy byłem zaproszony do Jana Pospieszalskiego. Dwa razy nie wpuszczono mnie do studia choć już byłem. Raz mnie wpuścili, to Janek powiedział mi: Marian nie mów za dużo, bo mi zdejmą program – mówi na nagraniu zamieszczonym na portalu społecznościowym Marian Kowalski, były kandydat na prezydenta.

To jak był tylko raz, to ten drugi Kowalski to ktoś inny?
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4376
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Turtles »

SithFrog pisze:Wiem, że to TV Republika, wiem, że to słowa samego Kowalskiego,
Przecież to mógłby być nawet papież święty Jan Paweł II w swojej encyklice. Po prostu treść tej wypowiedzi nie zgadza się z materiałami TVP.

Doklejony w postprodukcji. Dogrywany pewnie w podziemiu. Niepodległościowym podziemiu. Albo dosłownie, w jakiejś piwnicy.

No ale nie ma się już co kłócić, upierać. Kowalskiemu sie pomyliło, prawicowa wyrocznia powtórzyła i tyle.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: snt »

Lewaki, macie nas!!!
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: boncek »

Swoją drogą czy jest tu jakiś lewak, w sensie na forum? Bo ja wiem, że to jest teraz takie słowo klucz, określające każdego kto myśli inaczej niż Semka czy inny Terlikowski, ale tak poważnie, to chyba nie ma żadnego.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Piotroslav.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: boncek »

A on o tym wie w ogóle? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Nie wiem, kojarzę go z lewicowych poglądów i chyba głosował na Razem. Mogę się mylić.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: boncek »

PIOTROSLAV pisze:2005 Korwin (chyba, bo pamiętam też, że gdzieś kiedyś głosowałem na Marka Borowskiego)
2007 Korwin
2011 Korwin
2015 Rzm
PIOTROSLAV pisze:
SithFrog pisze:
PIOTROSLAV pisze:No jasne, jak nie zgadzasz się z czymkolwiek co postuluje jedyny słuszny prawicowiec, toś jest podły lewak i raz sierpem, raz młotem...
To do mnie? Ja tylko napisałem, że kojarzysz mi się po wypowiedziach z lewicowymi poglądami, to jakaś obelga?
Nie obelga. To nawet nie o to chodzi, że kojarzysz mnie z takim czy innym poglądem.
Chodzi o narzucanie w dyskusji sztucznej polaryzacji poglądów - jesteś albo z nami, albo lewakiem... jakby nie istniały stany pośrednie. I w sumie też nie powiedziałbym, że to zarzut konkretnie do Ciebie. Coraz częściej widać tu takie manipulacje po prostu
Obrazek
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2177
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Theeck »

boncek pisze:Swoją drogą czy jest tu jakiś lewak, w sensie na forum? Bo ja wiem, że to jest teraz takie słowo klucz, określające każdego kto myśli inaczej niż Semka czy inny Terlikowski, ale tak poważnie, to chyba nie ma żadnego.
Ponieważ każdy ma jakąś swoją definicję lewaka, więc w zależności od definicji populacja lewaków na naszym forum może się zawierać od 0 do wszystkich, bo jeśli przyjąć Twoją definicję, to wszyscy jesteśmy lewakami :)
Dla mnie lewak to antyteza leseferyzmu i indywidualizmu, zwolennik istnienia państwa o szerokim zakresie aktywności i wielu regulacji, osoba uważająca, że to nie jednostka powinna móc o sobie decydować, ale ktoś (mityczne państwo, urzędnik, przepis), bo jeśli zostawimy prawo do decyzji jednostce to czeka nas nieunikniony chaos i zagłada.
Wejrzyjmy zatem w siebie i sprawdźmy ile z lewaka mamy w sobie :)
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4376
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Turtles »

Swoją drogą czy jest tu jakiś lewak, w sensie na forum? Bo ja wiem, że to jest teraz takie słowo klucz, określające każdego kto myśli inaczej niż Semka czy inny Terlikowski, ale tak poważnie, to chyba nie ma żadnego.
To jest to samo co leming, tylko leming już nie może być bo teraz PiS wygrał wybory.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2177
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Theeck »

Leming to to samo co lewak. Inwazja lewaków jest ogólnoświatowa, natomiast leming jest naszym gatunkiem swojskim, endemicznym i pod wieloma względami różni się od lewaka. Acz przez niewprawnego obserwatora może być uznany za jeden gatunek :P
EDIT: cholera miało być "nie to samo"
Ostatnio zmieniony 12 stycznia 2016, o 17:35 przez Theeck, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Boncek: no i? Co wynika z cytatu? :) Nadal wydaje mi się, że Piotro ma poglądy lewicowe, nawet w tej samej dyskusji chyba napisał, że Korwin, Korwin, a potem Razem, bo wyrósł z Korwina czy zmądrzał :P
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: boncek »

Po pierwsze co mają wspólnego poglądy lewicowe z byciem lewakiem? Bo ja mam wrażenie, że nic. Zwłaszcza w kontekście tego co napisał Theek.

Dwa, afaik Piotro wyraźnie napisał, że on głosował na Razem, bo startował z ich listy jego kolega, plus byli to ludzie niezwiązani z establishmentem. Czy Ty przypadkiem nie głosowałeś na Kukiza z identycznych prawie że powodów?
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Nie głosowałem na Kukiza.

A w dyskusji założyłem, że pytanie było o lewicowe poglądy, a nie o lewaka w sensie pejoratywnym.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: boncek »

Noo, dlatego pytałem czy jest tu jakiś lewak, a nie osoba o poglądach lewicowych. ;P
SithFrog pisze:Nie głosowałem na Kukiza.
Nigdzie nie pisałeś na kogo głosowałeś, więc założyłem, że musi Ci być wstyd, dlatego ten Kukiz. Czyli PiS jednak?

;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Czyli PiS jednak? ;)
Nope. Dopiero byłoby mi wstyd.
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: ThimGrim »

Obrazek
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: boncek »

Pozostaje Korwin i Ruch Narodowy. Stawiam na RN.
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Halaster »

Korwin na bank ;)
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2177
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Theeck »

Wiadomo, przecież my, korwiniści, to sól tego forum :)
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: ThimGrim »

Na PiS może nie głosował, ale na Dudę na bank!
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: boncek »

Ale Sith korwinistą nigdy nie był afaik.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yankes
prof. Miodek
Posty: 607
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:06

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Yankes »

Moja siora raz glosowala na Korwia a w ostatnich na Razem. I to nie wynika z radykalnej zmiany pogladow tylko ze to byly najblisze partie jej poglada.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Yankes pisze:Moja siora raz glosowala na Korwia a w ostatnich na Razem. I to nie wynika z radykalnej zmiany pogladow tylko ze to byly najblisze partie jej poglada.
Rozumiem, że siostra w tym czasie tak bardzo zmieniła poglądy?
Theeck pisze:Wiadomo, przecież my, korwiniści, to sól tego forum :)
:cool:
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Nie traćmy nadziei! 5% jest możliwe!
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: snt »

http://natemat.pl/167951,zjednoczona-pr ... -marihuany
– Kaczyński z którym się kontaktowaliśmy był zdziwiony, że stosowanie medycznej marihuany rodzi takie problemy prawne i jest karane w tak surowy sposób. Odbyliśmy też bardzo dobrą rozmowę z Antonim Macierewiczem – słowa jakie usłyszałem od Andrzeja Dołeckiego, prezesa Wolnych Konopi wprawiły mnie w osłupienie. Zna on szczegóły projektów o medycznej marihuanie opracowywanych w Sejmie i twierdzi, że cieszy one się m.in. poparciem PiS, które szczerze się w tę sprawę zaangażowało.
– Gdy wysłaliśmy jakiś czas temu do parlamentarzystów list w sprawie medycznej marihuany Jarosław Kaczyński był jednym z pięciu posłów, którzy raczyli nam w ogóle odpowiedzieć. I była to odpowiedź najbardziej rzeczowa, konkretna – zdradza Dołecki.
Omajgad, PiS przejął tez parówki!
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: ThimGrim »

Słowem - mistrzowie słowa. Polecam streszczenia biografii. Nie dobrnąłem do końca, ale tylko dlatego, że przeraziłem się skalą syjonistyczno-bolszewickiego i agenturalnego państwa Polska, w którym Polaków nasyła się na Polaków.
http://www.piens.pl/kto-jest-kim-piekne ... staci-kod/
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Co to jest piens.pl? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: LLothar »

SithFrog pisze:Co to jest piens.pl? :D
Pułapka dla dyslektyków ;)
grel3gargamel
sraczkowaty
Posty: 901
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: grel3gargamel »

https://twitter.com/kowalski_mj/status/ ... 2992074752

A więc to jest ten "rozsądny" Marian Kowalski
ODPOWIEDZ