Państwo (tfu) islamskie (tfu) i terroryzm islamski ogólnie

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: boncek, Zolt, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5048
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Zolt »

Mnie bardziej ciekawi wątek belgijski.
chodzi o to, że zatrzymano gości, z których jeden jest podejrzany o pobyt w miejscu zamachu?
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: PIOTROSLAV »

komentarze z onetu i wykopu barometrem nastrojów w kraju...
aż jestem ciekawy co jest w komentach na ichniej feminotece albo redwatchu
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: ThimGrim »

Zolt pisze:
Mnie bardziej ciekawi wątek belgijski.
chodzi o to, że zatrzymano gości, z których jeden jest podejrzany o pobyt w miejscu zamachu?
Raczej o to, że od zawsze było wiadomo, że użytkownicy konsol to przegrywy, którzy są gotowi na wszystko w konfrontacji z PCtowcami.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: PIOTROSLAV »

http://www.bbc.com/news/world-europe-34825505
obożebożebożebożenko! a jeden był od urodzenia francuzem i nie miał paszportu syryjskiego
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Pquelim »

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/paryz-z ... zny/jg8px3

omatkobosko a jeden urodzony w Brukseli! Po zamachach wrócił do ojczyzny Syrii.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: snt »

Ponadto, premier David Cameron powiedział dziś w radiu BBC 4, że w ciągu ostatnich sześciu miesięcy służby specjalne udaremniły w Wielkiej Brytanii siedem zamachów.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/paryz-z ... zny/jg8px3
Przy takiej częstotliwości prób nie ma szans, żeby któraś się nie powiodła. Już pomijam ile kosztuje ich zwalczanie.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: DaeL »

Nie wiem jak Wy, ale ja od początku podejrzewałem, że za tymi zamachami stoją belgijscy nacjonaliści.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Pquelim »

Koordynator ISIS ds. szmuglowania dżihadu do Europy opowiada o kulisach operacji.
A liberalna Europa dalej walczy z rzeczywistością.... :sciana:
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4376
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Turtles »

Flamandowie?
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: DaeL »

Turtles pisze:Flamandowie?
Właśnie nie wiem czy imię Abdelhamid jest flamandzkie czy walońskie...
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4376
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Turtles »

A czemu by mieli Walonowie atakować Francję?
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2177
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Theeck »

Nie walońskie tylko słowiańskie. Wiadomo przecież, że Słowianie to zagorzali faszyści i eurosceptycy.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6403
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Voo »

Matthias[Wlkp] pisze:http://fakty.interia.pl/raporty/raport- ... Id,1922593

Odwet Francji! 12 samolotów zrzuciło 20 bomb....
Na razie trwa operacja lotnicza, potem nastąpi lądowanie na plażach po których Francuzi obezwładnią przeciwnika znienacka kapitulując.

A poważniej - Wiki twierdzi, że Francja ma m.in. lotniskowiec, 23 niszczyciele i fregaty, ponad 200 myśliwców, 250 czołgów najnowszej generacji, ponad 100 000 żołnierzy w armii lądowej ale wciąż jest za słabym państwem aby w tej sprawie zrobić cokolwiek konkretnego a właściwie po prostu - cokolwiek, poza granicami własnego kraju. Nie dziwi mnie to ale zastanawiam się na ch... cała Europa wydaje takie miliardy na zbrojenia? Może taniej byłoby kupować jakieś pakiety u Amerykanów, np. "dwie dywizje pancerne do wykorzystania w pół roku, plus gratis trzy naloty na wybrany kraj na Bliskim Wschodzie"?

Słyszeliście jak się ze sobą terroryści porozumiewali? Voice chat via PS4. Sprytne.
Normalne, jak masz kupę forsy to wybierasz najlepszy sprzęt. Toyoty Hilux i PS4 ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: DaeL »

Turtles pisze:A czemu by mieli Walonowie atakować Francję?
Wiesz oni są bardzo wsteczni, i chcą, żeby cała Francja powróciła do prawa salickiego.
Voo pisze:Wiki twierdzi, że Francja ma m.in. lotniskowiec, 23 niszczyciele i fregaty, ponad 200 myśliwców, 250 czołgów najnowszej generacji, ponad 100 000 żołnierzy w armii lądowej ale wciąż jest za słabym państwem aby w tej sprawie zrobić cokolwiek konkretnego
To mnie akurat nie dziwi. Po prostu mają wojsko zaprojektowane z myślą o projekcji siły w basenie Morza Śródziemnego (bo tam mają swój strategiczny interes). Jeśli chcieliby uderzać dalej na Bliski Wschód, to muszą mieć albo wsparcie logistyczne z USA, albo przeprowadzić kilkuletni program nowych zakupów i zmian w organizacji wojska. Analogicznie Chiny nie mają zdolności do prowadzenia działań wojskowych w Ameryce Południowej. Co nie znaczy, że Chiny są państwem militarnie słabym. Obecnie jedyny kraj, który potrafi prowadzić wojnę konwencjonalną w dowolnym zakątku globu to USA.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6403
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Voo »

DaeL, wiem i dlatego napisałem, że mnie to nie dziwi (po części). Po części bo Syria to nie koniec świata, leży w "basenie Morza Śródziemnego", graniczy z sojusznikiem z NATO a potencjalny przeciwnik prowadzi wojnę na kilku frontach, więc mowa byłaby o wsparciu i współdziałaniu a nie samodzielnym toczeniu wojny. Francja mogłaby się dogadać np. z Putinem, w końcu na co dzień świetnie im to wychodzi. Wszystko jest kwestą gotowości do wyrzeczeń i zaakceptowania strat.

Zastanawia mnie jak bardzo tzw. świat zachodni jest bezradny militarnie wobec tego typu zagrożeń. 30 lat temu Margaret Thatcher nie mówiła niczego w stylu "nasza armia nie jest zaprojektowana do projekcji siły w Ameryce Południowej" ;) Z drugiej strony o zagrożeniach, jak je tam zwą, asymetrycznych (?) mówi się już chyba od 20 lat a na pewno od WTC. Ciekaw jestem jak ten problem zostanie ostatecznie rozwiązany i czy w ogóle.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2177
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Theeck »

Nie zostanie.
Europę i USA obezwładniła skutecznie banda lewaków bredzących o prawach człowieka. W związku z tym żadna wojna partyzancka nie może zostać przez NATO wygrana, czego przykłady mamy począwszy od wojny w Wietnamie. Jakkolwiek brutalnie to nie zabrzmi, ale bez terroryzowania ludności miejscowej - włączając w to pacyfikacje, niszczenie pól, infrastruktury, budynków i mordowanie kobiet, dzieci i starców - nie da się skutecznie opanować żadnego terytorium zamieszkałego przez wrogą ludność.
Wyobrażasz sobie jak skończyliby żołnierze, którzy - dla własnego bezpieczeństwa - rozwaliliby jakiegoś agresywnego 12-latka, który pozostawiony żywy, na 100% za rok albo dwa będzie do nich strzelał? Przecież nawet niedawno trwał w Polsce proces żołnierzy z Afganistanu oskarżonych o ostrzelanie przez pomyłkę, albo ze strachu jakiejś wioski. Ci wszyscy umysłowi lewacy nie rozumieją, że jak się toczy wojnę to niestety ale będą ginąć niewinni, bo inaczej się nie da. No ale skąd to mają wiedzieć, pewnie w szkole byli popychadłami, nigdy w życiu się nie bili, albo jak raz spróbowali to dostali wpierdol i teraz te dorosłe już cioty odgrywają matki Teresy.
Tak więc, bez szans. Przegramy.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: PIOTROSLAV »

Łał... Just łał...

A nie myślałeś, że jak 12latniego dzieciaka rozwalisz, to żeby przy okazji jego dziadków i rodziców też skosić pro forma, bo przecież w odwecie na pewno chwycą za broń albo pas szachida.... I rodzeństwo! Nie zapominajmy o rodzeństwie...
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6403
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Voo »

Myślę, że chodzi raczej o niechęć do ponoszenia kosztów finansowych i brak akceptacji w społeczeństwie dla strat wśród żołnierzy, niż o obawę o życie cywili (zwłaszcza Arabów). Naprawdę nie przeceniałbym zachodnich społeczeństw pod tym względem. W przypadku Iraku propaganda bardzo długo utwierdzała wszystkich w przekonaniu, że niesiemy tam pokój i interwencja jest słuszna. Nie kojarzę żeby zbyt wiele osób poddawało pod wątpliwość jej sens akurat z powodu strat wśród cywili. W zasadzie to w ogóle czegoś takiego nie kojarzę.

Też uważam, że tradycyjnymi metodami nie można wygrać wojny partyzanckiej ale ISIS jest jednak takim quasi-państwem, mającym konkretne źródła finansowania, zajmującym określone terytorium, mającym struktury władzy, walczącym nie tylko poprzez zamachy i niespodziewane ataki ale też w tradycyjny sposób - poprzez ofensywy, więc można by mu przetrącić kręgosłup i sprowadzić do postaci ukrytej organizacji terrorystycznej ale wtedy trzeba by mieć plan dla tych terenów a tu rodzi się konflikt na wielu płaszczyznach między różnymi krajami.


Tak sobie też myślę, że kiedyś wojny angażowały całe społeczeństwa - kartki, ograniczenia, ofiary cywilne, braki wszystkiego, powszechny pobór, nadgodziny, straty gospodarcze, naloty itp. Jakie szanse mamy w konflikcie, w którym walczą ze sobą ci, którzy nie mają nic do stracenia z tymi, którzy nie wyobrażają sobie, żeby stracić cokolwiek i wg których wojna to powinien być 3-minutowy news w TV ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Z tą Ameryką Południową to mi się przypomniało, jak szybko i konkretnie Wielka Brytania spuściła wpierdol Agrentynie w wojnie o Falklandy.

Można tutaj dodać, że ta wojna z ISIS to taka quasi-wojna, bo zachód nie walczy o to, żeby samemu wygrać, tylko żeby wspierani przez nich rebelianci wygrali, a Ci są chyba najsłabszą i najmniej zmotywowaną stroną tego konfliktu...
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: DaeL »

Belgian Minister Says Government Lacks Control Over Neighborhood Linked to Terror Plots
Belgium’s home affairs minister said that the government does not “have control of the situation in Molenbeek,” a working-class neighborhood of Brussels that has been linked to several terrorism plots in recent years.

Speaking on the VRT television channel on Sunday, the minister, Jan Jambon, said that the government would “step up efforts” to bring order to the area of the Belgian capital.
http://www.nytimes.com/live/paris-attac ... &smtyp=cur

Ach, gdzie jest LLothar, kiedy jest potrzebny? Kto mi wyjaśni, że to miejskie legendy z tymi niekontrolowanymi strefami muzułmańskimi? :)
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5636
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: LLothar »

DaeL pisze:Ach, gdzie jest LLothar, kiedy jest potrzebny? Kto mi wyjaśni, że to miejskie legendy z tymi niekontrolowanymi strefami muzułmańskimi?
Niestety nie mam czasu sie wzgryzac w temat. Widac moze rzeczywiscie jest cos na rzeczy, ale raczej trzeba by bylo sie mocniej w to wgryzc, bo moze sie okazac, ze takie same statystyki przestepstw ma np. Nowa Huta. Oczywiscie w Krakowie terrorysci sie nie rodza, ale stracic zycie za zly szalik mozna.
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: snt »

Czas otworzyć nowy polemiczny front :P
Załączniki
cejrowski.jpg
cejrowski.jpg (50.87 KiB) Przejrzano 4417 razy
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: SithFrog »

PIOTROSLAV pisze:Łał... Just łał...

A nie myślałeś, że jak 12latniego dzieciaka rozwalisz, to żeby przy okazji jego dziadków i rodziców też skosić pro forma, bo przecież w odwecie na pewno chwycą za broń albo pas szachida.... I rodzeństwo! Nie zapominajmy o rodzeństwie...
Piotro - tak, od serca - jaki ty masz pomysł na terrorystów? Zagadać ich na śmierć czy dać zabić tylu Europejczyków aż im się znudzi?

Jaki jest lewicowy pomysł na zastaną sytuację?

Bo na razie widzę, że po każdym zamachu organizowanym przez muzułmanów jedna aktywność lewicy to krzyczenie, że narodowcy gorsi, a muzułmanie nie są terrorystami. I tak od zamachu do zamachu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Tak w sumie to się dziwię, że Turcy jeszcze nie wpadli na pomysł, żeby zająć Syrię i przesiedlić tam wszystkich swoich Kurdów i zrobić im tam Kurdystan. Dwie pieczenie na jednym ogniu.
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: DaeL »

Matthias pisze:Tak w sumie to się dziwię, że Turcy jeszcze nie wpadli na pomysł, żeby zająć Syrię i przesiedlić tam wszystkich swoich Kurdów i zrobić im tam Kurdystan. Dwie pieczenie na jednym ogniu.
No nie do końca, bo Kurdowie jednak mieliby pretensje terytorialne do części Turcji. No i może o te wszystkie czystki etniczne też by mieli pretensje.
Poza tym od momentu kiedy USA dogadały się z Iranem, ISIS zaczęło być na rękę Turkom. ISIS to salafici, którym bliżej jest nawet do zlaicyzowanych sunnitów takich jak Turcy, niż do szyitów takich jak Irańczycy. Tak więc ze względu na równowagę sił Turcy mogą - przynajmniej tymczasowo - preferować istnienie ISIS, która bije się z Kurdami i utrzymuje Iran w niepewności.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Bambusek »

SithFrog pisze: Bo na razie widzę, że po każdym zamachu organizowanym przez muzułmanów jedna aktywność lewicy to krzyczenie, że narodowcy gorsi, a muzułmanie nie są terrorystami. I tak od zamachu do zamachu.
Zamach był ledwie trzy dni temu a już w mediach zaczyna przeważać nawoływanie, żeby tylko przypadkiem nie łączyć sprawy terrorystów z uchodźcami. A przecież to jest problem - miliony ludzi się pchają do Europy i nawet jeśli żaden z nich nie jest terrorystą to przecież żaden problem kilku pośród takiego tłumu ukryć. Kto zauważy, że nagle się pojawiło 10 dodatkowych, których jeszcze dzień wczesniej nie było.

I ta cudowna retoryka "To nie Islam, to niezgodne z nauczaniem tej religii". No cholera, tyle wyznań na świecie a jeden Islam strasznie pechowy i zupełnie z nie swojej winy ma takich fanatyków.
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: PIOTROSLAV »

Ja nie mam żadnego rozwiązania .
Wydaje mi się jednak, że brak innego rozwiązania niż arabski holokaust nie sprawia, że wszyscy wesoło przyklaśniemy w ręce i pójdziemy im zrobić atomowy pogrom.

Muzułmanie nie są terrorystami. Terroryści ostatnimi czasy bywają często muzułmanami. Ale to nie jest wyłączność tej ideologii. Mamy jeszcze całkiem świeże zamachy IRA, mamy rozmaite przykłady terrorystów w afryce, myanmarze i w innych miejscach.

https://www.facebook.com/issambayanoffi ... 436971783/

https://www.facebook.com/theprojecttv/v ... 154568441/
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7565
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Crowley »

Bawią mnie niezmiernie hasła, że to nie islam, bo przecież islam ro religia pokoju. Rozumiem, że w takim razie ksiądz macający ministrantów to nie katolik, bo chrześcijaństwo to religia heteroseksualna. Tylko po co w takim razie papież przepraszał za księży pedofilów?

Tak sobie pomyślałem, że chyba jedynym rozwiązaniem sprawy państwa kozojebców jest dogadanie się nato z Rosją, Turcją i może Iranem na utworzenie Kurdystanu z terenów Iraku i Syrii przy aktywnym udziale szerokiej koalicji wojskowej, która musiałaby tam wejść i stoczyć regularną wojnę. To już chyba prościej i szybciej spuścić tan atomówlę albo otoczyć murem i nie dać nikomu wyjść.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: SithFrog »

PIOTROSLAV pisze:Ja nie mam żadnego rozwiązania.
Czyli co? Siadamy i czekamy aż nas zabiją, a w międzyczasie bądźmy tolerancyjni?
PIOTROSLAV pisze:Mamy jeszcze całkiem świeże zamachy IRA
Tak, IRA. Zróbmy bilans ataków, sprawców i ofiar od ostatniego zamachu IRA (lata 90te? 1997?). Policzmy ile było zamachów, ile ofiar i kto ich dokonał.
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: PIOTROSLAV »

Nie. Tropmy jednostki agresywne i eliminujmy je.
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: SithFrog »

PIOTROSLAV pisze:Nie. Tropmy jednostki agresywne i eliminujmy je.
Jak? Postawić policjanta przy każdym, kto chodzi do meczetu, w którym (Francja, Belgia) otwarcie nawołuje się do mordowania cywilizacji zachodniej?
Obrazek
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: DaeL »

PIOTROSLAV pisze:Nie. Tropmy jednostki agresywne i eliminujmy je.
Po pierwsze - właśnie to robimy i ni cholery nie wychodzi.
Po drugie - jest poważny problem niekompatybilności cywilizacyjnej. Nie wszystkich muzułmanów, ale bardzo dużej ich części. Żeby nie być gołosłownym - Pew Research Center robi fajne analizy statystyczne poglądów przedstawicieli różnych religii. No i wychodzą im takie cuda, że ponad 30% mieszkających w Europie muzułmanów uważa, że apostazję należy karać śmiercią, a ponad 40% chce kary śmierci za zdradę małżeńską. I mimo, że te poglądy są w mniejszości, to też stanowią zagrożenie dla wartości jakie wyznajemy.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4376
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Turtles »

I to jest piękne. Theeck proponuje strzelanie do dzieci, bo mogą z nich wyrosnąć bojownicy, holocaust na miarę Hitlera i zagłodzenie na miarę Stalina... a w sumie to większe bo tyczące się nie jednego narodu, a całej cywilizacji. I jak Piotro oponuje to Sith sie pyta "to co? chcesz ich na zagadać na śmierć?" "jaki jest lewicowy pomysł?" LEWICOWY? Przepraszam? LEWICOWY? Ja to nie wiem, kurwa... wydawało mi się, że godność ludzka, szacunek do życia ludzkiego to są idee wyrastające z żyznego czarnoziemu chrześcijańskich, rzymskich poniekąd, tradycji, dignitatis humanae podlewane. Do jak ciemnych wieków trzeba sięgać, w jak krwiożercze umysły trzeba być zapatrzonym, żeby dostrzegać rozwiązania w polpotowskich metodach na konflikty społeczne? Myślałem, że to własnie lewackie, utylitarystyczne myślenie podpowie wysadzenie w powietrze, każdego kto zakłóca szczęście i rozwój ogółu, bez oglądania się na straty...

DaeL - to jest poważny problem. Ja zupelnie poważnie uważam, że islamiści spod znaku ISIS, Arabii Saudyjskiej, bractwa muzułmańskiego itp to wszystko, te 40% o których piszesz to są przedstawiciele kultury niższej, zacofanej, gorszej, niż nasza - europejska, zachodnia czy jak ją nazwiemy. Tylko wymordowywanie nie jest rozwiązaniem.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: SithFrog »

Poszedłeś za daleko z interpretacją Rzuff, albo ja źle sformułowałem swojego posta w ciągu postów Theeck-Piotro. Nie chodziło mi o pytanie "jeśli nie ostateczne rozwiązanie Theecka, to co?", bo w tej sprawie się z Theeckiem nie zgadzam. Na pewno mordowanie wszystkich arabów jak leci nie jest rozwiązaniem i wydawało mi się to oczywiste.

A Piotro pytałem o lewicowy pomysł, bo z lewicowymi poglądami go kojarzę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Halaster »

Retoryka niektórych osób przekracza moje wyobrazenia..

Nigdy się nie spodziewałem, że zobaczę na forum wypowiedzi z pogranicza nazizmu, wszystkich nie pochwalajacych zabijania niewinnych określających lewakami i ciotami - jestem w szoku, to jak pamiętnik Breivika.
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2015, o 09:49 przez Halaster, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: SithFrog »

Halaster pisze:Retoryka niektórych osób przekracza moje wyobrazenia..
Fukc, Theeck grubo przesadził i forum zamieni się w Newsweka. Zamiast gadać o problemie i ewentualnych rozwiązaniach będą trzy strony oburzenia :D

Ja naprawdę chętnie się dowiem jaki pomysł na rozwiązanie problemu ma "tolerancyjna i humanitarna" strona.

Piotro już napisał. Rzuff? Halu?

I nie, "na pewno nie mordowanie jak Theeck" to nie jest odpowiedź.
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Halaster »

Ja nie mam, ale rozumiem że skoro tak pytasz to masz - co zrobić z kilkoma milionami Francuzów muzułmanów wśród których zapewne rekrutowani sa terroryści. Wywozic na Saharę? Francuzów, Belgow, Niemców z trzeciego pokolenia?

Theeck nie "przesadził", to jest wypowiedź absolutnie nieakceptowalna i dla mnie na poziomie fanatyzmu ISIS.
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Larofan »

Halaster pisze:Nigdy się nie spodziewałem, że zobaczę na forum wypowiedzi z pogranicza nazizmu, wszystkich nie pochwalajacych zabijania niewinnych określających lewakami i ciotami
zauwazylem to jakis czas temu juz i przestalo mnie to zaskakiwac ale dziwic nie przestalo :)

jak po ciebie przyjda krzycz wina tuska, ave maria, polska dla polakow ;)
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2177
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Theeck »

Turtles pisze:I to jest piękne. Theeck proponuje strzelanie do dzieci, bo mogą z nich wyrosnąć bojownicy
Proszę jeszcze raz, na spokojnie przeczytaj co napisałem, a nie co sądzisz w emocjach, że chciałem napisać.
Pisałem, że jeśli chcemy być skuteczni to w imię skuteczności musimy zaakceptować, że będą ginąć także niewinni cywile tacy jak 12-latki. Ja to akceptuję, tak samo jak akceptuję i rozumiem decyzję o ataku atomowym na Hiroszimę i Nagasaki, których najważniejszym celem było oszczędzenie życia setek tysięcy amerykańskich i japońskich żołnierzy, którzy w innym przypadku zginęliby podczas bezsensownych szturmów wysp japońskich. W mikroskali może to oznaczać konieczność zastrzelenia nawet 12-latka. Ja jestem w stanie zaakceptować tego typu konieczność. Niektórzy z Was nie - i dlatego społeczeństwa zachodnie, w których tego typu postawy i podejście przeważają, są w mojej opinii skazane na nieskuteczność walki z bezwzględnym islamskim terroryzmem. A w dłuższej perspektywie skazane na zagładę cywilizacyjną - nie w sensie fizycznej eksterminacji, ale przyjęcia kultury i religii bardziej zdeterminowanej i wojowniczej cywilizacji.
A sugerowanie mi nawoływania do nazizmu i holokaustu - jakież to typowo lewackie. Nie wstyd Wam?
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Pquelim »

Hal: na tym poziomie, tak?

http://www.cda.pl/video/5120973e

albo na tym:

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosc ... O-00014559

no to już widzę, kogo zabolały ostatnie zdania Theecka.
Powaznie, przestańcie się "oburzać", bo ta cała lewicowa wrażliwość prowadzi do tego, że kiedy prawdziwi terroryści podpalają zachodni świat, to Wy macie oczy i uszy w dupach, a zdrowy rozsądek opuścił już dawno zwoje mózgowe.
Trwa wojna, do jasnej cholery. W wojnie nie ma miejsca na hołdowanie zasadom solidarności i życzeniowe pitolenie o prawach człowieka. Wojna jest zaprzeczeniem humanitaryzmu.
Trzeba jasnych i zdecydowanych działań, radykalnych jeśli inne nie działają. A nie działają, bo europejska stolica trzęsie się od wybuchów, szefowie administracji UE nie mogą się bezpiecznie przemieszczać samolotem, a święta sportowe są odwoływane ze względu na zagrożenia, że staną się świętem popierdoleńców, których ta sama "lewicowa wrażliwość" kazała tolerować i asymilować przez ostatnie kilkadziesiąt lat.
Ostatnio zmieniony 17 listopada 2015, o 10:22 przez Pquelim, łącznie zmieniany 1 raz.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: SithFrog »

Halaster pisze:Ja nie mam, ale rozumiem że skoro tak pytasz to masz - co zrobić z kilkoma milionami Francuzów muzułmanów wśród których zapewne rekrutowani sa terroryści. Wywozic na Saharę? Francuzów, Belgow, Niemców z trzeciego pokolenia?
Na dzień dobry nie wpuszczać z powrotem z Syrii. A dalej zająć się wolnością słowa, która sprawia, że w Belgii i Francji można wdepnąć sobie do meczetu i posłuchać o tym, że trzeba zabijać niewiernych.

Do tego fizycznie zlikwidować ISIS, a w Syrii, Iraku czy Libii wrócić do sprawdzonego sposobu instalowania krwawych dyktatorów trzymających wszystko silną ręką.
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Halaster »

Jaka do cholery lewicowa wrażliwość, zastanów się przez sekundę kto sprowadził do Europy muzułmanów! Kto chociażby z Turcji przywiózł tanią siłę roboczą do odbudowy Berlina? Lewacy?

Mam wrażenie że teraz mityczne lewactwo jest wiązane absolutnie ze wszystkim.
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: PIOTROSLAV »

No jasne, jak nie zgadzasz się z czymkolwiek co postuluje jedyny słuszny prawicowiec, toś jest podły lewak i raz sierpem, raz młotem...
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6403
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Voo »

PIOTROSLAV pisze:No jasne, jak nie zgadzasz się z czymkolwiek co postuluje jedyny słuszny prawicowiec, toś jest podły lewak i raz sierpem, raz młotem...
Przecież takie gadanie działa w obie strony.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: ThimGrim »

Trochę tak jest, trzeci obok żyda i pedała jest teraz uchodźca. A po wszystkim pozostanie tylko twierdza, która kiedyś nazywała się Europa, jak to pisał Benedykt.

http://wyborcza.pl/1,75968,19198558,osk ... l#MTstream
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: PIOTROSLAV »

Voo pisze:
PIOTROSLAV pisze:No jasne, jak nie zgadzasz się z czymkolwiek co postuluje jedyny słuszny prawicowiec, toś jest podły lewak i raz sierpem, raz młotem...
Przecież takie gadanie działa w obie strony.
Zgoda. Odnoszę jednak wrażenie, że w naszych dyskusjach tylko niektóre osoby sięgają takich erystycznych sztuczek.
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
grel3gargamel
sraczkowaty
Posty: 901
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: grel3gargamel »

SithFrog pisze:
Na dzień dobry nie wpuszczać z powrotem z Syrii. A dalej zająć się wolnością słowa, która sprawia, że w Belgii i Francji można wdepnąć sobie do meczetu i posłuchać o tym, że trzeba zabijać niewiernych.
We Francji jest prawo pozwalające zamykać meczety i chyba jest nawet stosowane.

I nie powiem czuję się trochę nieswojo, gdy sprzeciw wobec nadmiernych ofiar w cywilach określa się jako "lewicową wrażliwość"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: SithFrog »

Halaster pisze:Jaka do cholery lewicowa wrażliwość, zastanów się przez sekundę kto sprowadził do Europy muzułmanów! Kto chociażby z Turcji przywiózł tanią siłę roboczą do odbudowy Berlina? Lewacy?
Co maja do tego Turcy? :) Nie kojarzę wielu Turków wysadzających się w powietrze.
PIOTROSLAV pisze:No jasne, jak nie zgadzasz się z czymkolwiek co postuluje jedyny słuszny prawicowiec, toś jest podły lewak i raz sierpem, raz młotem...
To do mnie? Ja tylko napisałem, że kojarzysz mi się po wypowiedziach z lewicowymi poglądami, to jakaś obelga?

Dla mnie część problemu leży w braku woli do samooczyszczenia się tego środowiska. To niepopularny pogląd, ale wczoraj jakiś ziomek w telewizorni, bodajże Francuz, mówił, że o tym jest cisza, ale wielu ludzi we Francji (pewnego wyznania :] ) albo pochwala to co się stało, albo niespecjalnie potępia. Padło kilka zgranych formułek o tym, że narodowa rada czegoś tam potępia, ale to jak Arabia Saudyjska mówiąca, że potępia terroryzm.

Ja po prostu nie widzę wielkiej rzeszy afrykańskich i arabskich muzułmanów jawnie potępiających takie zachowanie, takie akcje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: Pquelim »

w temacie słów Sitha:

81% widzów Al Jazeera w internetowej ankciecie popiera ISIS - a tutaj akurat z bonusowym bulem dupy od natemat.pl, jakby ktoś do kogo nie przemawia clue tej informacji, chciałby skomentować, że to nie jest w żaden sposób reprezentatywne - już nie trzeba.

16% badanych w grupie reprezentatywnej Francuzów (badanie z 2014) popiera ISIS - do tego są też dane, że w przediale wiekowym 18-24 dla FRA współczynnik ten wynosi 27%, chociaż nie mogę znaleźć konkretnego źródła.

trzeba sobie zadać pytanie, czy to luźne spostrzeżenie nie jest przypadkiem trafne:
Obrazek
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Państwo (tfu) islamskie (tfu)

Post autor: ThimGrim »

A ilu uchodźców popiera ISS enterprise?
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
ODPOWIEDZ