Wybory do PE 2014

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Na kogo oddasz głos?

Czas głosowania minął 24 maja 2014, o 18:27

Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
0
Brak głosów
Ruch Narodowy
1
4%
Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy
1
4%
Prawo i Sprawiedliwość
1
4%
Europa Plus Twój Ruch
1
4%
Polska Razem Jarosława Gowina
2
7%
Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke
8
29%
Platforma Obywatelska RP
3
11%
Polskie Stronnictwo Ludowe
0
Brak głosów
Inny
4
14%
Nie bede głosować
7
25%
 
Liczba głosów: 28

Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

Obrazek
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4346
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Turtles »

Nie ma sie chyba sensu kłócić. Wszystko rozbija sie o jedną rzecz, przy urnie trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy uważam, że ten i ten może reprezentować mnie w PE. Na przykład ja uważam, ze ktoś kto
- sprzeciwi się obarczaniu świętej pamięci Adolfa Hitlera odpowiedzialnością za Holocaust,
- wyłuszczy nam groźbę zarażenia dzieci pełnosprawnych inwalidztwem przez integrację,
- naszkicuje mechanizm przenoszenia poglądów politycznych przez spermę,

i do tego jeszcze poddaje w wątpliwość gwałt w małżeństwie itp....
Ze taki ktoś nie będzie reprezentantem moich poglądów. Zwolennicy JKM, których na tym forum nie brakuje najwyraźniej mają poglądy zbieżne i mogą z czystym sercem głosować na Korwina.
Ja lubię dyskusje o polityce, ale nie takie jałowe.



Sith - a porównywanie dorzynanie watahy do obiecywania więzień (lub kary głównej) socjaldemokratom - dobra prowokacją, udało ci się ;)


Niestety krowin ma duże szanse na jakiś wynik, bo przed tymi wyborami nie ma debaty, a kropki nad i nie oglada kazdy.
Razorblade pisze:z Kowalem ktory "zupelnie przypadkowo" mial liste wyrwanych z kontekstu cytatow?
Czemu zupełnie przypadkowo? Został zaproszony do programu z Korwinem, to sie do niego przygotował... ALBO SPISEG!
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Jutsimitsu »

Turtles pisze:Nie ma sie chyba sensu kłócić.
Ja tylko powiem że tu się pojawiła bardzo hardcorowa hipokryzja, którą jednak trzeba by wytknąć.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Razorblade »

Turtles pisze: ALBO SPISEG!
Nie wiem, lewica ma cos narabane w glowach. Wszedzie spiski widzi... paranoja ich ogarnia jakas.
Turtles pisze:Czemu zupełnie przypadkowo? Został zaproszony do programu z Korwinem, to sie do niego przygotował...
Alez oczywiscie ze sie przygotowal - znajac wszystkie tematy ktore beda poruszane i szukajac wypowiedzi wlasnie na te tematy.
Turtles pisze:Niestety krowin ma duże szanse na jakiś wynik,
Straszne... Emigrowac trzeba...
Turtles pisze:- wyłuszczy nam groźbę zarażenia dzieci pełnosprawnych inwalidztwem przez integrację,
Nie znam takiej wypowiedzi. Mozesz przytoczyc?
Turtles pisze: Zwolennicy JKM, których na tym forum nie brakuje najwyraźniej mają poglądy zbieżne i mogą z czystym sercem głosować na Korwina.
Coz... widac niektorzy twierdza ze ich najlepszym reprezentantem bedzie:
- klamca
- kretacz
- osoba dazaca do zabrania coraz wiekszej czesci jego pieniedzy
- zlodziej
- lamacz umow

Zwolennicy PO/PiS/SLD/TR, których na tym forum nie brakuje najwyraźniej mają poglądy zbieżne i mogą z czystym sercem głosować na PO/PiS/SLD/TR. Ja lubię dyskusje o polityce, ale nie takie jałowe.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

Jak mawia kolega Michalkiewicz, to przez razwiedkę dzieci zdrowe zarażają się niepełnosprawnością od inwalidów czego nie powstydziłby się ś.p. Adolf Hitler.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Gregor »

Tak się patrzy ilu młodych ludzi w podskokach w kolejnej fali emigracji spiernicza z kraju i jak się pomyśli jak z kolejnymi rocznikami katastrofy demograficznej (bo niżem tego nie można nazwać) będziemy tracić jeden z najważniejszych motorów rozwoju kraju... sure, możemy sobie pozwolić na kolejne 20 lat przepychanek na linii Dolan - Kaczor - LSD (hera, koka, chasz). Cóż złego się może stać?! :> Najgorszy dla kraju to jest ten eurosceptyk w muszce...


... NOT! :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Razorblade »

ThimGrim pisze:
Jak mawia kolega Michalkiewicz, to przez razwiedkę dzieci zdrowe zarażają się niepełnosprawnością od inwalidów czego nie powstydziłby się ś.p. Adolf Hitler.
a co to? I co to za wycinek? I skad?
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7484
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Crowley »

Gregor pisze: jak się pomyśli jak z kolejnymi rocznikami katastrofy demograficznej (bo niżem tego nie można nazwać)
Proponuję się przejść do pierwszego lepszego szpitala na oddział ginekologiczno-położniczy i spytać o ten niż. Na porodówkach są kolejki. Podobno na południu jest inaczej ale w takim Trójmieście naprawdę odsyłają ciężarne do domu jeśli jeszcze się nie zaczęły porządne skurcze, bo wszystkie oddziały są zapełnione w 100%. Produkcja idzie taśmowo. :D
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

Razorblade pisze:
ThimGrim pisze:
Jak mawia kolega Michalkiewicz, to przez razwiedkę dzieci zdrowe zarażają się niepełnosprawnością od inwalidów czego nie powstydziłby się ś.p. Adolf Hitler.
a co to? I co to za wycinek? I skad?
JKM generator do usług!

http://jimmyweb.pl/jkmgen/
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4346
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Turtles »

Razorblade pisze:Alez oczywiscie ze sie przygotowal - znajac wszystkie tematy ktore beda poruszane i szukajac wypowiedzi wlasnie na te tematy.
Oglądałem ten program w internecie dziś, a nie wczoraj, więc może napiszę jak ja to pamiętam (oczywiscie skróty myślowe).
Stokrotka do Kowala
-Panie pośle, dlaczego w pana spotach jest atak na partie korwina?
-a bo prosze pani nam sie ta partia nie podoba
- a dlaczego
- a to ja mam liste (i wyciaga)

Mniej wiecej tak. A wiec czy Olejnik sekretnie umówiła się na tematy z Kowalem, zeby osmieszyć najlepszego (po św. Wiplerze ofc) z polskich polityków? Nie wiem, ale nie to nie ona zaczela temat o gwałceniu małzonek.
Bo można wiedzieć, jakie tematy będą w rozmowie poruszane, przed samą rozmową. Wystarczy samemu je poruszyć.

No i mówimy tu o pośle z partii Gowina. Ulubionej partii w tvn24. Pewnie dlatego ze ich tak w najwiekszych mediach lubią to gowin bryluje w sondażach... Oh, wait...

Straszne... Emigrowac trzeba...
Ja tam sie nigdzie nie wybieram. Chociaż, na pewno w świecie gdzie ludzie nie wyciągają słówka z kontekstu, zeby wyzłośliwić się w komentarzu żyłoby mi sie lepiej.

Serio rzr. "Niestety korwin moze wygrac", to nie jest jakis okrzyk rozpaczy. To jest po prostu stwiedzenie. Lekko nacechowane emocjonalnie. Tak jak "Niestety nie mamy pomidorów" moze powiedziec pani w warzywniaku. To nie znaczy, że ona zamierza teraz z powodu braku pomidorów emigrować z kraju.
Coz... widac niektorzy twierdza ze ich najlepszym reprezentantem bedzie:
- klamca
- kretacz
- osoba dazaca do zabrania coraz wiekszej czesci jego pieniedzy
- zlodziej
- lamacz umow
O i to są konkretne zarzuty. Tzn oprócz krętacz, bo to właściwie to samo co kłamca. No i złodziej, bo tu bym oczekiwał prawomocnego wyroku. No i " osoba dazaca do zabrania coraz wiekszej czesci jego pieniedzy" sugeruje, że ktoś te pieniądze zabiera dla siebie. z łamaczem umów nie wiem teraz o co chodzi. Wasserman kiedyś nie zapłacił za wannę wykonawcom, ale on przecież nie żyje...
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Gregor »

Crowley pisze:
Gregor pisze: jak się pomyśli jak z kolejnymi rocznikami katastrofy demograficznej (bo niżem tego nie można nazwać)
Proponuję się przejść do pierwszego lepszego szpitala na oddział ginekologiczno-położniczy i spytać o ten niż. Na porodówkach są kolejki. Podobno na południu jest inaczej ale w takim Trójmieście naprawdę odsyłają ciężarne do domu jeśli jeszcze się nie zaczęły porządne skurcze, bo wszystkie oddziały są zapełnione w 100%. Produkcja idzie taśmowo. :D
Wg wiki w 2012 roku Polaków przybyło 1 500, a w 2013 ubyło 17 700. Swoją drogą rodzenie w ojczyźnie to popularny sport naszych emigrantów ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7484
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Crowley »

Myślę, że to już ten poziom dyskusji, że ktoś powinien pojechać Hitlerem.

EDIT: to nie było do ciebie Gregor. :D
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4346
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Turtles »

No wlasnie to jest problem crow. To jest problem z dyskusją o Korwinie. Bo przy Korwinie Hitler pada na samym początku.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7484
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Crowley »

A jak Tusk pada jeszcze szybciej niż Krowin to znaczy, że jest 2 razy gorszy od Hitlera? :> Bo moim zdaniem teksty o podatkach, jeżdżenie na wały przeciwpowodziowe i rozmawianie ludźmi siedzącymi w Sejmie w kapciach jest tak samo kompromitujące jak pieprzenie Korwina o niepełnosprawnych.
Nie wiem jak osoba myśląca może się w ogóle zastanawiać nad oddaniem głosu na Platformę Obywatelską, której przedstawicie od dawna w żywe oczy okłamują obywateli, nie dotrzymują prawie żadnych obietnic danych przed wyborami i kradną (o przepraszam, bo zaraz się do słowa przyczepisz - dokonują zaboru) moje uczciwie zarobione pieniądze, żeby móc obiecywać gruszki na wierzbie tym wszystkim, którzy na nich głosują. Takiej skali arogancji wobec wyborców, zakłamania i nieudolnego rządzenia nie było ani za PiSu, ani za SLD, ani za żadnego innego rządu, jaki pamiętam.
Poza tym nie oszukujmy się, to tematy gospodarcze są naprawdę ważne dla kraju i obywatela a nie pierdzenie o równouprawnieniach, żłobkach, niepełnosprawnych, kościele i innych tematach zastępczych.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4346
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Turtles »

Crowley pisze:A jak Tusk pada jeszcze szybciej niż Krowin to znaczy, że jest 2 razy gorszy od Hitlera?
Co? Przepraszam, ale nie rozumiem. :D Chodziło mi o prawo Godwina - ten kto pierwszy odniesie sie do Hitlera przegrywa dyskusje. A Korwin od tego zaczyna ;)
Crowley pisze:Bo moim zdaniem teksty o podatkach, jeżdżenie na wały przeciwpowodziowe i rozmawianie ludźmi siedzącymi w Sejmie w kapciach jest tak samo kompromitujące jak pieprzenie Korwina o niepełnosprawnych.
No a dla mnie jezdzenie na wały przeciwpowodziowe to jest mniej wiecej zawod politytka.
Crowley pisze:Nie wiem jak osoba myśląca może się w ogóle zastanawiać nad oddaniem głosu na Platformę Obywatelską,
Ależ, ja nie mówię, zeby głosowac na PO. Po prostu gorąco namawiam do ograniczenia wyboru do ludzi stabilnych psychicznie. ;]
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7484
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Crowley »

Turtles pisze:Po prostu gorąco namawiam do ograniczenia wyboru do ludzi stabilnych psychicznie.
No to pozostaje wrzucić pustą kartkę.
Co? Przepraszam, ale nie rozumiem. :D Chodziło mi o prawo Godwina - ten kto pierwszy odniesie sie do Hitlera przegrywa dyskusje. A Korwin od tego zaczyna
Dobra, źle zrozumiałem, odpowiedziałem jeszcze bardziej bez sensu. :D No i nie gadaj, że zaczyna od Hitlera, myślę że średnio czeka gdzieś do 2 minuty.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Razorblade »

Turtles pisze:Tzn oprócz krętacz, bo to właściwie to samo co kłamca.
Nope - to nie to samo. Kretacz to osoba uzywajaca wykretow. Klamca klamie a nie wykreca sie od odpowiedzialnosci i odpowiedzi.
Turtles pisze: No i złodziej, bo tu bym oczekiwał prawomocnego wyroku.
Coz - a ja nie. Dla mnie ktos kto kradnie (bo inaczej sie tego nie da nazwac) nie swoje pieniadze z jednej firmy i subkonta na inne jest zlodziejem.
Turtles pisze:No i " osoba dazaca do zabrania coraz wiekszej czesci jego pieniedzy" sugeruje, że ktoś te pieniądze zabiera dla siebie.
Nie, nie sugeruje tak, nie dorabiaj sobie ideologii. Podniesienie VAT, likwidacja ulgi internetowej - chyba ktos zabiera na kaste urzedniczo-socjalna coraz wiecej pieniedzy podatnika, prawda?
Turtles pisze: z łamaczem umów nie wiem teraz o co chodzi.
OFE/nie podniose podatkow dopoki bede premierem/nie bede premierem gdy moj brat bedzie prezydentem itd... to takie umowy spoleczne, wiesz?
Turtles pisze:No a dla mnie jezdzenie na wały przeciwpowodziowe to jest mniej wiecej zawod politytka.
stanie na wale i zaklinanie rzeki "You shall not pass" ;)?
Turtles pisze:Po prostu gorąco namawiam do ograniczenia wyboru do ludzi stabilnych psychicznie.
wymien 10 ;]
No i mówimy tu o pośle z partii Gowina. Ulubionej partii w tvn24. Pewnie dlatego ze ich tak w najwiekszych mediach lubią to gowin bryluje w sondażach... Oh, wait...
mowimy tutaj o Korwinie... fenomenie ktory potrafi w zajadlosci atakow na siebie polaczyc Urbana z Terlikowskim i Gaz Wyb z Do Rzeczy. Your argument is invalid ;)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

Rzuff, ale to nie była prowokacja. Ciekawi mnie dlaczego dorzynający Radek jest przenośnią, a Korwin na pewno skuje Barroso kajdankami? Zaiste ciekawe.

A drużyna PO faktycznie przezajebista. Spadkowicze z PiSu, UP, UW i SLD. Wszystko co chcecie. Taka mieszanina poglądów, że każdy znajdzie coś dla siebie. A jak komuś przyjdzie do głowy wdrożyć te poglądy w ustawie to go Donald wypierdoli i cześć :)

Śmiać mi się chce jak widzę waszą panikę na Korwina. Już widzę jak puszcza Polskę i Europę z dymem. Jaaaki on groźny. Chwilowo może nawet groźniejszy niż socjalista Kaczafi? :)

A co do negowania Holocaustu. Zawsze to jest wyciągane i zawsze wygląda tak samo:
- Uważa Pan, że Hitler nie wiedział o holokauście?
- Uważam, że nie ma dowodów, że wiedział.
- Czyli uważa Pan, że nie wiedział. Musimy kończyć, dziękuję, dobranoc Państwu :)

A co do tego, że głosowanie na JKMa to robienie na złość: robiłbym sobie na złość głosując na PO, żeby za rok płacić JESZCZE więcej podatków i utrzymywać nowe, okrągłe 10 tys. urzędników. Oczywiście słuchać też jak Donald się kaja, że TEGO akurat nie dało się zrobić (redukcja administracji). Dlatego on jak zawsze uniżenie przeprasza, a teraz proszę wyciągnąć portfel i płacić. Co kto lubi ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: DaeL »

A co do negowania Holocaustu. Zawsze to jest wyciągane i zawsze wygląda tak samo:
- Uważa Pan, że Hitler nie wiedział o holokauście?
- Uważam, że nie ma dowodów, że wiedział.
- Czyli uważa Pan, że nie wiedział. Musimy kończyć, dziękuję, dobranoc Państwu
Nie do końca. To znaczy Korwin bardzo w NCzasie promował Davida Irvinga. I tezę, że Hitler nie wiedział o Holocauście też wypowiada nie po raz pierwszy.

A inna sprawa, że głupi dziennikarze i politycy nie potrafią ukazać manipulacji Korwina, który rzuca hasłem: "Proszę mi pokazać dowód, proszę pokazać dokument z którego wynika, że wiedział".

Piszę celowo, że to manipulacja, bo Korwin przecież wie doskonale co jest w tym wypadku hipotezą zerową. Otóż w przypadku gdy mamy:
1. Państwo totalitarne wyposażone w szereg mechanizmów kontroli wewnętrznej (np. konkurujące ze sobą służby)
2. Przywódcę państwa totalitarnego, który wielokrotnie:
- nawoływał do fizycznej przemocy wobec Żydów
- sankcjonował przemoc fizyczną (w tym morderstwa) wobec Żydów
- w oficjalnych wystąpieniach zapowiadał, że narody niemiecki i żydowski nie będą współegzystowały na tym samym obszarze.
3. Przeprowadzaną w wielu miejscach operację eksterminacji, w którą zaangażowane były tysiące osób reprezentujących różne części służb mundurowych oraz instytucji III Rzeszy.

To do bulwy nędzy nie możemy przyjąć jako hipotezy zerowej, że wszystko to się działo w tajemnicy przed Hitlerem. Tu się kłania brzytwa Ockhama - wyjściową hipotezą jest ta, która przyjmuje najmniej nieugruntowanych założeń. Także elementarna logika każe wyjść od hipotezy iż to co się działo z Żydami było radykalnym, ale jednak zrozumiałym następstwem polityki Adolfa Hitlera, a nie, że to był najsprawniejszy w historii ludzkości podwójny spisek.

I to Korwin, jeśli ma ochotę, powinien uprawdopodobnić tezę, iż Hitler nie wiedział o Holocauście (niech np. przedstawi dokument z którego wynika, że odpowiedzialni za Shoah ukrywali coś przed Hitlerem). A nie na odwrót.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Halaster »

Press Service Monitoring Mediow policzyl, ze Korwin jest jednym z dwoch najczesciej pojawiajacych sie w mediach kandydatow do PE! Wyglada na to ze od zawsze zaprzeczajace jego istnieniu media postanowily NA ZLOSC go teraz zapraszac! Przynajmniej jak znowu sie nie dostanie to bedzie na co zrzucic ;)
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2206
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: peterpan »

I tak bedzie na to narzekal ;)
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Razorblade »

SithFrog pisze:Oczywiście słuchać też jak Donald się kaja, że TEGO akurat nie dało się zrobić (redukcja administracji). Dlatego on jak zawsze uniżenie przeprasza, a teraz proszę wyciągnąć portfel i płacić.
Nie tam... jestes zwyczajnie zmeczony 7 latami fantastycznych rzadow PO. nie wierzysz, to poczytaj ;)

Ale tak serio to w tym tekscie rozbraja mnie jedno. Tusk pisze o wygrywaniu wyborow i dostawaniu sie do PE, co nam to daje w kontekscie UE itd. Ja nie wiem, nie znam sie, pewnie jakis glupi jestem, ale chyba nawet jak wszyscy nasi oslowie ktorzy sie dostana zgadaja sie i zaloza jedno ugrupowanie to nadal chuja z tego bedzie, bo za malo glosow i trzeba sie laczyc w frakcje, prawda? I chyba nie wiadomo jeszcze jak sie frakcje rozloza w calej europie, wiec nawet 100% wygrana PO moze nam nic nie dac, prawda? Jak ja nie lubie jak sie ze mnie idiote robi... :|
Ostatnio zmieniony 21 maja 2014, o 09:51 przez Razorblade, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2206
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: peterpan »

PO bedzie w partii ludowej prawdopoodbnie najwiekszej frakcji w przyszlym europarlamencie. Psl takze. Sld idzie do socjalistow. Reszta staje sie wolnymi elektronami/w frakcjach bez wiekszego znaczenia.
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Razorblade »

peterpan pisze:PO bedzie w partii ludowej prawdopoodbnie najwiekszej frakcji w przyszlym europarlamencie.
takie slowo klucz ;).

Nie tlumacz mi tego piter, bo ja to wiem. Ale rownie dobrze moze sie okazac, ze partia ludowa nagle okaze sie gowno warta. Albo ze masa innych partii stworzy cos innego i PO nie zaprosza... cuda nad urnami tez sie zdarzaja ;)
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2206
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: peterpan »

Jednak razor przesadzasz. Za zachodzie to partoe trwaja, a ludzie sie zmieniaja. Odwrotnie niz u nas ;)
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Razorblade »

Jednak chodzi o to ze zakladanie czegokolwiek PRZED wynikiem wyborow jest glupota. Drog jest wiele, wlacznie z pokazaniem faka PO przez reszte UE z partii ludowej, jakas tragedia wyborcza w starej europie, czy zawiazanie sie silnej koalicji "sceptycznej" jako alternatywy dla socjalistow i ludowcow (swoja droga co rozni ludowca od socjalisty tak na powaznie?). Ponadto glosujac np. na SLD czy E+TR moge sprawic w ogolnym rozrachunku, ze to socjalisci beda mieli lidera, prawda? Co jest bardziej a co mniej prawdopodobne to inna kwestia. Pieprzenie ze "my na pewno gwarantujemy" to pomimo typowego pierdolenia wyborczego, robienie z ludzi idioty.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

Poza tym jakie są szanse, że Holendrzy czy Bytole z Partii Ludowej będą grac dla Polski? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Pquelim »

razor, trzeba było powiedziec od razu że poczułeś się urażony za "wrednego polaczka" - to nie o Tobie było, tylko o niedzielnych wyborcach. W dodatku nie widzę w tym określeniu nic specjalnie złego, przekorność społeczeństwa może się po prostu odbić czkawką ekipie rządzącej. Skoro taki mamy klimat, taką motywację wyborczą, to trudno.
Ja się śmieję i stoje z boku, ale to nie znaczy ze kogokolwiek traktuję z góry i gardzę partycypacją, na litość.
Wszystko bierzesz do siebie i wyciągasz takie rzeczy i argumenty ad personam, że dyskusja z Tobą traci jakikolwiek sens.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Razorblade »

I kto to mowi.

I nie, nie poczulem sie obrazony, bo ja glosowal nie bede teraz, chyba ze z niewaznym glosem. Na Korwina moge zaglosowac w kraju - nie do PE. Natomiast to co mnie irytuje to wieczne hasla z pozycji oswieconego - to co zastosowales. To takie polakowo-cebulakowe jak to lubisz mawiac
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

Głosuj Razor, będą mieć kasę na kampanię krajową :)
Obrazek
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2206
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: peterpan »

Głosuj Razor, będą mieć kasę na kampanię krajową :)
A przecież tylko o to im chodzi ;)
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

No sory, bez kasy nie ma polityki :)
Obrazek
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2206
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: peterpan »

Wiadomo. Tak samo jak to, że Korwin nawet jeśli pobędzie chwilę w PE, wyleci stamtąd jak z procy - bo jakiego innego rozpoznawalnego polityka mają? Wiplera? :lol2:
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Lobofc
Minion Korwina
Posty: 281
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:02

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Lobofc »

Wiatr zmian- w jednym ze szczecińskich techników (mechaniczno-elektroniczne) NP JKM miała 226 głosów, druga partia (PO) miała 28 :)

Nastroje społeczne się zmieniają, 25 maja zobaczymy jak wielka jest ta zmiana, a w perspektywie roku zobaczymy, czy trwała.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

Gimbaza zamieniła palikota na korwina. Nowa jakość. :-D
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

ThimGrim pisze:Gimbaza zamieniła palikota na korwina. Nowa jakość. :-D
Wątpię, żeby to był ten sam elektorat no ale hasło brzmi super i można błysnąć ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Razorblade »

No tutaj akurat zgadzam sie z Thimem. Palikot nie zalegalizowal trawki to rzucmy sie na Korwina... Nie tedy droga, ale moga pomoc pojawic sie w sejmie.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Theeck »

Razorblade pisze:Nie tam... jestes zwyczajnie zmeczony 7 latami fantastycznych rzadow PO. nie wierzysz, to poczytaj ;)
Uprzejmie proszę o niepodawanie linków do artykułów, ze zdjęciami tego osobnika. Jak mi się wyświetliło to pieprznąłem odruchowo gnoja w ryja i mi monitor omal nie spadł z biurka. A w robocie jestem :P
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

Trzeba być kompletnym idiotą i ignorantem, żeby przerzucić się z Palikota na JKM w niecałe 4 lata. To prawie jak przerzucić się z wody na czystą wódkę.
Obrazek
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2206
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: peterpan »

Kłania się Ziemkiewicz i jego teoria 20% elektoratu jako zawsze głosujących na protest. nieważne jaki - od pierwszych wyborów z Stanem Tymińskim i później: samoobrona, lpr, palikot, czy korwin ;)
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

Kaman... Znam ludzi, którzy głosowali na PiS, PO, Palikota, a teraz głosują na JKMa. On po prostu zbiera cały syf. W sumie to jest konkurencją dla partii rozczarowanych i oszukanych, czyli dla PiSu. Nie mówię, że nie głosują na niego ludzie, którzy wiedzą czego chcą i co robią, ale to co Korwinowi tak drastycznie urosło w ostatnim czasie pochodzi właśnie od chorągiewek.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4346
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Turtles »

peterpan pisze:
Głosuj Razor, będą mieć kasę na kampanię krajową :)
A przecież tylko o to im chodzi ;)

W takim razie, nie uważacie, że to jest zwykłe okradanie obywateli? Szczególnie, jak jeszcze używane są metody wyłudzania pieniędzy...

Also, to nie tylko ci sami wyborcy co głosowali na Palikota ostatnio. To też nowi wyborcy, którzy wiedza na kogo oddac głos z kwejka ;]
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2206
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: peterpan »

Jaka kradzież? Czy wezmą więcej pieniędzy niż ktokolwiek komukolwiek i tak da?
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

peterpan pisze:Jaka kradzież? Czy wezmą więcej pieniędzy niż ktokolwiek komukolwiek i tak da?
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4346
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Turtles »

Zalezy na ile są sprytni, mozna tam nakraść ładnie. Defraudować na transport, mieszkanie itp.. Ale to juz nie a propos korwina ;)

BTW wie ktos co sie dzieje, jak sie oddaje mandat europosla?
SithFrog pisze:Rzuff, ale to nie była prowokacja. Ciekawi mnie dlaczego dorzynający Radek jest przenośnią, a Korwin na pewno skuje Barroso kajdankami? Zaiste ciekawe.
Próbuj dalej przyjacielu! Nie sprowokujesz mnie takimi absurdami!
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

Kiedy to nie żaden absurd. Tak na twardą logikę. Hasło Radka było nawet bardziej niepokojące, bo w prywatnym SMSie zdaje się ;]

Ja uważam, że i to hasło i hasła Korwina nie są na serio i nie zostaną zrealizowane. Dziwi mnie dlaczego Radek "to wiadomo" a JKMem się straszy. Ot co.
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

- chce ich wsadzic do wiezen
- co pan ma na mysli
- chce ich wsadzic do wiezien

Alegoria według Korwina.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

Alegoria wg Tuska: będę obniżał podatki.
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

:-D to ci się udało. Ale jak to się ma do porównaniq watah I wsadzania do więzień?
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

ThimGrim pisze::-D to ci się udało. Ale jak to się ma do porównaniq watah I wsadzania do więzień?
Tak, że gadanie przed wyborami to gadanie przed wyborami. Ciągle nie rozumiem dlaczego wszyscy kłamią albo mówią w przenośni, a JKMa z poparciem 3-5% należy się bać, tępić i w ogóle on zrealizuje 100% tego co mówi, w pełnej dosłowności. No nie kumam tego za grosz.

Ludzie po prostu lubią być ruchani w dupę przez uśmiechniętego pana w garniturze, a nie przez krzykacza z muszką. Korwin to wróg i zniszczy kraj, wysadzi UE w powietrze ale jak Tusk znów nam zajebie pierdyliard plnów to jest ok, bo ma garnitur, uśmiecha się i nie gada głupot jak Korwin. Zawsze taki wyborca* Tuska spojrzy na wyborcę Korwina jak na debila :)

* Oczywiście pomijam wyborców Tuska, którzy kręcą lody na zwycięstwach i komitywie z PO :)
Obrazek
ODPOWIEDZ