In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Sobies »

Suka im wyskoczyła na drogę... fatalna sprawa.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5813
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: ThimGrim »

:D Po co ich w ogóle szkolić? Przecież są wyszkoleni znakomicie!
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5008
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Zolt »

ciekawe ilu przygniecionych.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
cns
Barbarzyńca
Posty: 474
Rejestracja: 5 maja 2014, o 11:15

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: cns »

O Ukraińcach mógłbym wiele powiedzieć, ale się wstrzymam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Jutsimitsu »

cns pisze:O Ukraińcach mógłbym wiele powiedzieć, ale się wstrzymam.
Albo mowisz, albo chuj to nas obchodzi! O!
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5813
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: ThimGrim »

Jutsi chciał powiedzieć :mamy na to wyjebane.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
cns
Barbarzyńca
Posty: 474
Rejestracja: 5 maja 2014, o 11:15

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: cns »

Będziecie mieli wyjebane jak ich się tu więcej zjedzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3529
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Gregor »

Patrząc na to w jakiej dupie jest Ukraina to się pewnie dużo zjedzie :P W sumie przydałyby się ukraińskie laseczki ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5813
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: ThimGrim »

Gregor pisze:Patrząc na to w jakiej dupie jest Ukraina to się pewnie dużo zjedzie :P W sumie przydałyby się ukraińskie laseczki ;)
Chcesz żeby twoja dziewczyna zobaczyła tego posta?
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
cns
Barbarzyńca
Posty: 474
Rejestracja: 5 maja 2014, o 11:15

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: cns »

konfident!
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5601
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: LLothar »

Dobra, co sie dzieje w Rosji? Dziennikarze zostali poproszeni, zeby zostali na weekend, a na placu czerwonym buduja cos. Putina nadal brak.

Ja to sobie wyobrazam tak:
Spoiler:
Na scenie wieczorem zaczynaja grać zespoły folkowe. O 22:00 Putin wchodzi na scene, goła klata, ciemne okulary. Przemawia:

"Dzisiaj Rosja wypowiada wojnę zbrodniczemu paktowi zwanemu NATO!"

Tłum szaleje. Putin dalej:

"Dziekuje za Wasze wsparcie! A teraz zagra dla Was Jennifer Lopez!"

Jennifer wyskakuje w czerwonej sukience i spiewa "Jenny from the soviet block"
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: snt »

LLothar pisze:Jennifer wyskakuje w czerwonej sukience i spiewa "Jenny from the soviet block"
Wody...
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5813
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: ThimGrim »

A rzeczywiście coś budują?

Edit: faktycznie...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7425
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Jest jakieś rzetelne źródło nt. tej budowy? Znalazłem tylko cośtakiego:

http://www.allnewspipeline.com/Huge_Pre ... ow_Now.php

Gdzie z grubsza straszą puczem w Rosji, przejęciem władzy przez radykałów i WW3...
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5813
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: ThimGrim »

W środę ma być duża impreza z okazji powrotu Krymu do matki Rosji, więc może to po prostu na tę okazję ta scena.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Yggor
Ortograf z wyboru
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2014, o 23:58

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Yggor »

Ponoć scena na koncert Jose Carrerasa
Yggor.
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2731
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Cherryy »

Gdzie z grubsza straszą puczem w Rosji, przejęciem władzy przez radykałów i WW3...
Obrazek

Mam wrażenie, że niektórym za mało emocji w życiu.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5008
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Zolt »

jak się okaże, że WW3, to specjalnie odnajdę Cię Czerson w postapokaliptycznej Polsce, zaśmieję Ci się w twarz i wymierzę karną mukę :P
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: SithFrog »

Razorblade pisze:Swoja droga jest on niemal tak samo zmanipulowany jak pierwszy wiec troche to komiczne Obrazek
A konkretniej? Bo manipulacje ruskiego materiału są dla mnie niebotyczne i oczywiste. Ciekawi mnie gdzie są tak chamskie manipulacje w odpowiedzi Ukrainy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7425
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Matthias[Wlkp] »

LLothar pisze:Dobra, co sie dzieje w Rosji? Dziennikarze zostali poproszeni, zeby zostali na weekend
Podobno to jednak fałszywy raport:

http://www.washingtonpost.com/postevery ... ppearance/
There was the (false) report of the Kremlin press service asking foreign correspondents not to leave Moscow ahead of what would be a major announcement this weekend.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Razorblade »

SithFrog pisze:
Razorblade pisze:Swoja droga jest on niemal tak samo zmanipulowany jak pierwszy wiec troche to komiczne Obrazek
A konkretniej? Bo manipulacje ruskiego materiału są dla mnie niebotyczne i oczywiste. Ciekawi mnie gdzie są tak chamskie manipulacje w odpowiedzi Ukrainy.
Wiem ze Cie nie bylo ale to nie powod zeby sie powtarzac
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: SithFrog »

Napisałeś wyraźnie "niemal tak samo zmanipulowany jak pierwszy".

Dla mnie jeśli w ogóle zmanipulowany to nieporównywalnie mniej. Praktycznie z innej bajki. Dlatego chciałbym się dowiedzieć więcej.

Potem przyznałeś rację Pq, który napisał to co ja tylko z innej mańki więc albo sam sobie zaprzeczasz i drugie zdanie (zgodzenie się z Pq) jest ważniejsze niż pierwsze, albo jednak podtrzymujesz "niemal tak samo" i wtedy chętnie poznam rozwinięcie.
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5813
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: ThimGrim »

SithFrog pisze: Potem przyznałeś rację Pq, który napisał to co ja tylko z innej mańki więc albo sam sobie zaprzeczasz i drugie zdanie (zgodzenie się z Pq) jest ważniejsze niż pierwsze, albo jednak podtrzymujesz "niemal tak samo" i wtedy chętnie poznam rozwinięcie.
Moja szkoła...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Razorblade »

Po co skoro Twoja filozofia i tak jest taka ze masz racje i zadnego argumentu nie przyjmiesz tak samo jak Macierewicz z brzoza...

Wiec w sumie nie wiem po co, ale trzymaj. Dodatkowo nie chce mi sie po raz drugi ogladac, wiec na szybko z tego co pamietam.
- wielki glod na Ukrainie - rownie dobrze mozna zwalic na Gruzinow, wszak Stalin (a to czasy Stalina i decyzja Stalina) byl Gruzinem a aparat ZSRR w przeciwienstwie do faszystowskich Niemiec byl "miedzynarodowy". Co wiecej, do dzis nie masz zgody wsrod historykow czy to bylo antyukrainskie czy ogolnie antyspoleczne. No ale Ruscy, Ukraincy - wiadomo. Idac w druga strone ZSRR w ogole nie rozwinelo wschodniej Ukrainy... Masz racje.

Polacy zarabiaja srednio x razy wiecej niz srednio rosjanie? A srednio z psem mamy po 3 nogi. Ale bron Boże ja nie o tym... to stwierdzenie jest tak samo prawdziwe jak stwierdzenie ze za ZSRR wybudowano u mas wiele fabryk, drog, nie bylo problemow ze sluzba zdrowia. Bo oba fragmenty sa prawdziwe pomijajace jednoczesnie "ale". No "ale" wazniejsze ze srednio zarabiamy wiecej niz Rusek niz ze bardziej oplaca sie wyjechac przyslowiowo czyscic kible na zachodzie. Od razu dementi - nie, nie wolalbym mieszkac w Rosji (chyba ze jako Oligarcha), ale nie zmienia to faktu ze obie kwestie sa przemilczeniem tego pieprzonego "ale".

Stalin i Hitler to 2 WS? Jasne. Ale tez bez ZSRR Hitler tej wojny by nie przegral. Ze do niej by nie doszlo? To prawda. Tak samo jak przy ruchu Anglii i Francji skonczylaby sie zanim sie zaczela.

Na wjazd na Czechoslowacje to nawet na nas mozna wsiasc, bo mielismy calkiem pokazna wycieczke krajoznawcza (a i jeszcze Zaolzie wypomniec), no ale Ruscy...

Ale jako ze i tak Twoja teza jest "najtwojsza" to... masz racje.


A z Pq zgodzilem sie bo ruscy jada na tym czego to nie zbudowali/wybudowali i jak to teraz jest kila mogila. Odpowiedz jest na faktach co robili zlego. Ale pomija to co jednak zostawili dobrego/jaki byl negatywny koszt wyjscia... Manipulacja z obu stron, podobna, jej geneza i zrodlo jednak zdecydowanie inne.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: SithFrog »

"- wielki glod na Ukrainie - rownie dobrze mozna zwalic na Gruzinow, wszak Stalin (a to czasy Stalina i decyzja Stalina) byl Gruzinem"

Tak tak, a Hitler był Austriakiem, więc 2WŚ i holokaust to wina Austrii bardziej niż Niemiec. Nie wierzę, że to napisałeś :D

"Co wiecej, do dzis nie masz zgody wsrod historykow czy to bylo antyukrainskie czy ogolnie antyspoleczne."

I co to zmienia w argumencie. że na własnym narodzie (ZSRR) dokonali ludobójstwa?

"No ale Ruscy, Ukraincy - wiadomo. Idac w druga strone ZSRR w ogole nie rozwinelo wschodniej Ukrainy... Masz racje."

Mam rację? No tak, przecież wyraźnie NIE napisałem, że ZSRR w ogóle nie rozwinęło wschodniej Ukrainy. Nawet na to miałbym argument - rozwinęli tak bardzo, ze Ukraina dzięki wschodowi była rpzed wojną potęgą gospodarczą... oh wait...

Jedyne z czym się zgadzam to statystyka, to akurat beznadziejne argumenty w tej odpowiedzi Ukraińców.

"Ale tez bez ZSRR Hitler tej wojny by nie przegral. Ze do niej by nie doszlo? To prawda. Tak samo jak przy ruchu Anglii i Francji skonczylaby sie zanim sie zaczela."

Sugerujesz, że Francja i Anglia nie pomagając nam przyczyniły się do wojny tak samo jak Ruscy, którzy na nas napadli? To już jest wyższy poziom abstrakcji, nawet jak na Ciebie.

A co do tego jak Ruscy budowali i wszędzie robili dobrze. Wystarczy spojrzeć na NRD i RFN.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Razorblade »

No mowilem z Macierewiczowa poza przychodzisz... i jeszcze z Godwinem na start mimo iz napisalem dlaczego takie porownanie bedzie z dupy... wiec "nawet jak na Ciebie" wyciaganie bzdurnych wnioskow jest na wyzszym poziomie...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: SithFrog »

No tak, wyciąganie Hitlera w dyskusji o drugiej wojnie światowej to Godwin. Wygłupiłeś się Razor i jeszcze, tradycyjnie, brniesz w zaparte.

Porównywanie tych dwóch filmików propagandowych jest jak porównywanie traktora i mercedesa klasy S. Jedno i drugie ma koła i jeździ, ale wg ciebie jeden jest niemal taki sam jak drugi.

Nie wiem jak można w ogóle dyskutować z faktem, że wielki głód był dziełem Stalina i jego podwładnych, albo kierować to w stronę narodowości wodza. ZSRR, jego władze od góry do dołu są odpowiedzialne za tą zbrodnię i NIE MA z tym dyskusji. To są fakty.

A to czy Stalin wymierzył to przeciwko Ukraińcom czy w ogóle swojemu nardowi ma znaczenie trzeciorzędne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Razorblade »

Ja pierdole a gdzie ja napisalem ze Wielki Glod nie byl dzielem Stalina? Noz lopatologia kurwa.... dobra, po chuj w ogole daje sie prowokowac jak ktos ma z gory ustalona teze co napisalem i jeszcze pieprzy 3po3...

A porownanie do Hitlera z dupy bo rzadzil Niemcami a nie Austria i mial Niemieckich funkcjonariuszy natomiast Stalin rzadzil pieprzonym ZSRR czyli tez wlasnie pieprzona Ukraina tez w to wchodzila i tam tez byli jej funkcjonariusze....

Edit: aha - dla Ciebie na pewno sa rozne. Dla Ciebie z gory wszystko wiadomo a menralnosc Kalego to podstawa swiata. Dla mnie sa takim samym demagogicznym gownem.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: SithFrog »

"Ja pierdole a gdzie ja napisalem ze Wielki Glod nie byl dzielem Stalina?"

A gdzie ja napisałem, że ty tak napisałeś? Jak na kolesia, który co drugi post uczy innych czytania ze zrozumieniem, powinieneś sam to czasem stosować.

Napisałeś tak: "- wielki glod na Ukrainie - rownie dobrze mozna zwalic na Gruzinow, wszak Stalin (a to czasy Stalina i decyzja Stalina) byl Gruzinem a aparat ZSRR w przeciwienstwie do faszystowskich Niemiec byl "miedzynarodowy"."

Ja nie uważam, że równie dobrze można winić Gruzinów. Ba, uważam, że to kompletna bzdura, taka właśnie jak obwinianie Austriaków o wszystkie zbrodnie Hitlera.

"Noz lopatologia kurwa.... dobra, po chuj w ogole daje sie prowokowac jak ktos ma z gory ustalona teze co napisalem i jeszcze pieprzy 3po3..."

Od początku niemal każdej dyskusji zarzucasz m.in. mi, że mamy się za omnibusów. Przeczytaj to powyższe zdanie. To ty masz problem, bo jesteś jeden mądry, a na forum sami durnie i pożyteczni idioci.

"A porownanie do Hitlera z dupy bo rzadzil Niemcami a nie Austria i mial Niemieckich funkcjonariuszy natomiast Stalin rzadzil pieprzonym ZSRR czyli tez wlasnie pieprzona Ukraina tez w to wchodzila i tam tez byli jej funkcjonariusze...."

Hitler przed wojną rządził Niemcami, Austrią i sporym kawałkiem Czech. Poza tym nie wiem co to ma do rzeczy. W Polsce też wiele rozkazów i zbrodni komunistycznych było dziełem Polaków po złej stronie medalu. Czy to nagle relatywizuje cokolwiek?

"Dla Ciebie z gory wszystko wiadomo"

Nie wiem czy wydarzenia sprzed 100 czy 50 lat to jest "z góry", ale owszem. O historii z tamtych czasów sporo wiadomo i to są raczej udokumentowane fakty niż założenia "z góry".
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Razorblade »

:zzz:
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3529
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Gregor »

Czyli takie ZSRR to w sumie miłe i fajne państwo było? Faktycznie jesteśmy niewdzięcznikami, że ich wyprosiliśmy... A budowali fabryki do robienia radzieckich maszynek do dzwonienia w dupie (co prawda nie mieścił się w dupie i nie dzwoniły), a zachciało nam się zgniłego zachodu z naczelnym szatanem sami-wiecie-o-jakie-państwo-chodzi!
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Razorblade »

No... w koncu ktos zrozumial!
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3529
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Gregor »

Tak w ogóle to znalazł się już Putin?
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Razorblade »

Amerykanie porwali i wystawia marionetke ktora oglosi ze sie poddaje...
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: DaeL »

Żarty żartami, ale trochę dziwne rzeczy się u Ruskich dzieją. Jeszcze wczoraj powiedziałbym, że pewnie Putin podłapał grypkę, a naród rosyjski nie może być o tym poinformowany, bo całe państwo by się zawaliło. Ale teraz okazuje się, że lista osób, których nie widziano od wielu dni się wydłuża. Minister obrony Szojgu też zniknął, podobnie jest ze Złotowem, szefem ochrony Putina. Wziąwszy pod uwagę jak łatwo jest obalić wszystkie plotki (wystarczy króciutki komunikat wideo ze strony Putina, w którym odniósłby się do jakiegoś najnowszego wydarzenia), zaczynam podejrzewać, że nawet jeśli Putin żyje i jest zdrowy, to jakieś zakulisowe ruchy się tam odbywają.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Yankes
prof. Miodek
Posty: 606
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:06

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Yankes »

Schowali sie do schronow przeciw atomowych? :D
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Theeck »

Nie czytacie Faktu, a tam napisali, że pojechał do swojej kochanki w Szwajcarii, która mu właśnie urodziła trzeciego dzieciaka :)
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Razorblade »

Yankes pisze:Schowali sie do schronow przeciw atomowych? :D
Metro... metro w Moskwie to jedyne miejsce gdzie mozna przezyc Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5813
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: ThimGrim »

Obrazek
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: DaeL »

Wołodia wygląda teraz tak:

Obrazek
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5813
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: ThimGrim »

Jeeestttt!

Solidnie go wysmagali batem.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: SithFrog »

Coś ma oczy podkrążone. Pewnie przez to, że po nocach podszywa się pod Razora na forum :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Razorblade »

SithFrog pisze:Coś ma oczy podkrążone. Pewnie przez to, że po nocach podszywa się pod Razora na forum Obrazek
Maj gad... wydalo sie!
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: SithFrog »

Chciałeś chyba powiedzieć боже мой.
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5813
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: ThimGrim »

Почему вы пишете кириллицей? Shit, Что-то изменилось в кодировании форуме!
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7425
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Matthias[Wlkp] »

مارس الجنس الكلب وتربية الكلاب
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5813
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: ThimGrim »

真 但 那
的 沒 麼
不 有 你
喜 別 必
的 須
在 吃
眼 什
前 麼


Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5601
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: LLothar »

אל תדאג. הכל תחת שליטה.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7425
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: Matthias[Wlkp] »

ադմինիստրատորը բացահայտվել
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: In Putin Russia... Czyli o naszych sąsiadach zza Buga.

Post autor: PIOTROSLAV »

Az wezmę dziś słownik polsko-ormiański i sprawdzę co to coś znaczy
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
ODPOWIEDZ