Media, czyli sztuka manipulacji

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Głowę w dupie Tuska to ma może pani Paradowska, która zawsze wszystko wytłumaczy na jego korzyść, ale Lis od dość dawna Tuska i PO krytykował. Może 24/7, może nie na pokaz, ale krytykował.
Nie na pokaz? Tzn. jak? Dzwonił do kolegów? Za kulisami coś mówił?
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: boncek »

Tzn. nie na pokaz. W sensie, że nie mówi o tym w co drugim zdaniu, natomiast w porankach piątkowych u Zakowskiego w Toku bardzo często krytykował Tuska i politykę cieplej wody w kranie .
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Nie słucham Tok Fm akurat ale długo dawałem radę oglądać Lisa na Żywo i jakoś nie słyszałem krytyki. Nawet jak miał ekskluzywny wywiad z Tuskiem to miałem wrażenie, że klęknie i pocałuje dłoń.

Zdarza mi się czytać wstępniaki do Newsweeka u fryzjera. W kółko o PiSie. No i tu niezły przykład:

http://tomaszlis.natemat.pl/

Na 10 ostatnich wpisów, 8 jedzie po Kaczyńskim i PiSie.

Polecam jeszcze pogooglać jego opinie nt. taśm Beger w 2006 i o tegorocznej aferze. Ciekawe studium przypadku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7496
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Crowley »

SithFrog pisze:Nie słucham Tok Fm
Ho ho, poranne ciekawostki z Paradowską i Żakowskim potrafią pozytywnie nastroić na resztę dnia, nie wiesz co tracisz. :D
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Żakowskiego nie jestem w stanie słuchać. Kiedyś czytałem z zapałem każdy jego tekst. Już pisałem na fb:

...lubiłem czytać Żakowskiego zanim uwierzył, że jest najmądrzejszy w Polsce (na świecie?) i zamiast dyskutować/analizować/opisywać, zaczął nauczać i oświecać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Theeck »

boncek pisze:Tzn. nie na pokaz. W sensie, że nie mówi o tym w co drugim zdaniu, natomiast w porankach piątkowych u Zakowskiego w Toku bardzo często krytykował Tuska i politykę cieplej wody w kranie .
Ja akurat słucham Toku (nic tak dobrze nie rozbudza na cały dzień jak poranny wkurw na lewaków i innych idiotów :P) i krytyka Lisa polegała na: "nasz kochany i najlepszy w Europie premier jest zdecydowanie zbyt łagodny w reakcji na zarzuty warchołów i oszołomów z PiS z panem Kaczyńskim na czele"
Taka to śmiała i bezkompromisowa krytyka.
Aż cud, że go za bezprzykładną odwagę cywilną Bronek jakimś medalem nie udekorował jeszcze :lol2: :lol2: :lol2:
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: boncek »

No cóż, widać każdy z nas słucha innego Toku. ;) Swoją drogą zawsze mnie fascynowała ta obsesja z jaką prawicowcy słuchają/oglądają media "reżimowe". Może dlatego nie ma dla nich prawicowej alternatywy, bo nikt by ich nie słuchał/oglądał. ;)

Sith, trudno mi coś na ten temat napisać, bo nie oglądam tv. Ostatniego Lisa na Żywo widziałem chyba w okolicy katastrofy smoleńskiej. Zresztą dla mnie zawsze był to program bliższy Springera niż loży prasowej,a takie mnie nie interesują. Ja w ogóle od dłuższego czasu omijam wypowiedzi polityków, raczej interesują mnie komentarze.

Co do wywiadu z Tuskiem to nie wiem, może Lis musiałby mu jebnąć liścia, żeby być wiarygodnym dla Ciebie. A może po prostu Tusk ma taką charyzmę, bo pamiętam jak Kukiz przy nim totalnie spotulniał,choć przed wywiadem dziarsko mówił czego to nie powie.

Co do Żakowskiego, cóż no, może Ci się zwyczajnie poglądy zmieniły, bo w końcu 10 lat temu byłeś znacznie bardziej na lewo niż teraz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Sobies »

SithFrog pisze: Zdarza mi się czytać wstępniaki do Newsweeka u fryzjera.
Jakoś mnie to rozbawiło ;) :roll: :lol2:
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6381
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Voo »

No co, dwa wstępniaki w roku to dość, żeby wyrobić sobie opinię! ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

"zawsze mnie fascynowała ta obsesja z jaką prawicowcy słuchają/oglądają media "reżimowe". Może dlatego nie ma dla nich prawicowej alternatywy, bo nikt by ich nie słuchał/oglądał. ;) "

Znaj swojego wroga. Odkąd przerzuciłem się z TVNu na Polsat jest całkiem znośnie.

"Co do wywiadu z Tuskiem to nie wiem, może Lis musiałby mu jebnąć liścia, żeby być wiarygodnym dla Ciebie. A może po prostu Tusk ma taką charyzmę, bo pamiętam jak Kukiz przy nim totalnie spotulniał,choć przed wywiadem dziarsko mówił czego to nie powie."

Kukiz mnie wtedy strasznie zawiódł ale wyglądał raczej na nieprzygotowanego. A charyzma charyzmą, od dziennikarza zależy o co pyta i na ile pozwala gościowi. Monika Olejnik zaprasza Niesiołowskiego, pyta, a potem słucha 3 min jak ten obraża wszystkich. Zaprosi Ziobrę i chłop dostaje może 40% czasu antenowego, reszta to wynurzenia samej dziennikarki, podniesionym głosem. A na koniec oczywiście foch.

To samo z Lisem. Nie chcę żadnego jebnięcia z liścia. Chcę trudnych pytań i dokręcania śruby jak polityk zaczyna się migać i walić ogólnikami. Jakikolwiek: premier, prezydent, Kaczor, Palikot, Miller, Biedroń, Hofman. Każdy. Pod ścianę i niech się tłumaczy. Lis tak potrafi, bo niejednego Zawiszę zapędza w kozi róg. A z Tuskiem rozmowa jak starzy kumple przy ośmiorniczkach. O nic ciężkiego nie pyta albo zapyta i daje się wygadać, przy czym nie punktuje słabych tłumaczeń tylko kiwa głową ze zrozumieniem.

To mnie generalnie boli wszędzie, bo Wildstein tez potrafi pocisnąć dobrze ale co z tego. Zaprosi Kaczyńskiego i robi to samo co Lis z Tuskiem. Nie ma u nas dobrego dziennikarza, który potrafiłby porządnie wyspowiadać każdego polityka. Same zależności, widoczne gołym okiem. Stąd potem ordery zasług dla Polski na piersi Lisa. Za Kaczyńskich pewnie dostawał Ziemkiewicz.

"Co do Żakowskiego, cóż no, może Ci się zwyczajnie poglądy zmieniły, bo w końcu 10 lat temu byłeś znacznie bardziej na lewo niż teraz."

To była pierwsza myśl ale nie. Raz, że on naprawdę wszedł na poziom abstrakcji, oderwania od rzeczywistości. Dwa: mam kumpla bardzo na lewo i ostatnio miał ten sam wniosek czyli coś jest na rzeczy :)

Do forumowych śmieszków-heheszków (Voo i Sobieś): muszę chodzić raz na miesiąc, bo tam gdzie jeszcze są, rosną za szybko i po dłuższej przerwie od maszynki wyglądam jak afro z zakolami :P Ostatnio chodzę do innego i trafiłem z deszczu pod rynnę. Tylko Gazeta Polska na półce, a facet wierzy w zamach smoleński :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5042
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Pquelim »

SithFrog pisze:Nie ma u nas dobrego dziennikarza, który potrafiłby porządnie wyspowiadać
Najsztub. Ale nie polityków, bo on rzadko się za nich bierze.

A Lisa i Olejnik nie powinno być w głównych mediach, bo zagrażają demokracji ;) Taki u nich pluralizm medialny, jak u Kaczyńskiego otwartość na dialog z Rosją. True.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: snt »

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/swiat/ ... ctwo/ptfpt

Hehe, w artykule ani słowa o tym, że ukarana firma do producent pędolino, żeby się randomowemu czytelnikowi nie skojarzyło przypadkiem jedno z drugim...
Swoją drogą, ciekawe kto i ile wziął u nas :]
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7496
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Crowley »

Obrazek

Przysłowie o poglądach i krowach aktualne jak nigdy w ostatnich dniach.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Klasyczna GW :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2740
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Cherryy »

Szkoda, że na tym screenie się skończy, a nikt nie podejmie się próby skonfrontowania tych dwóch wersji. Ciekawa sprawa kto w tym przypadku wtopił - dziennikarz 1, dziennikarz 2, czy bohaterka artykułu?
Since 2001.
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: DaeL »

Cherryy pisze:Ciekawa sprawa kto w tym przypadku wtopił - dziennikarz 1, dziennikarz 2, czy bohaterka artykułu?
Zawinił PiS. To oni rządzili w 2007 i wtedy protesty były słuszne. W 2015 słuszne już nie są.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Razorblade »

internet to też medium?Bo polecam przeczytac teze na poczatku a potem co sie podobno we wpisie znalazlo... Bo jak kobieta faktycznie bedzie sie tak wypowiadac to ma 100% moj glos... I cholernie spodobalo mi sie ze nazwala rzeczy po imieniu, a nie grzecznie zgodnie z "poprawnoscia Srody"
Ostatnio zmieniony 12 stycznia 2015, o 10:15 przez Razorblade, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Larofan »

(zamien = na ] pojdzie.. a i wstaw / przed drugi [ )
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Razorblade »

no co Ty :P. Nie ma jak pisac post analizujac maile z pracy w ktorych ma sie maslo maslane :D
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Larofan »

znam to ;) ja zawsze sprawdzam podglad przed wyslaniem.. 3 na 4 razy mam jakis blad jezeli probuje jakis kodzik wpisac :) nauczylem sie uzywac tych guziczkow juz teraz bo inaczej prawie zawsze skiepszcze ;)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Szkoda, że usunęła wpis. Walenie w Środę to raczej niezbyt trudna czynność, ale i tak się chwali, że czasem ktoś profesorze Środzie odpowie na te głupoty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5012
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Zolt »

Jeden z najpopularniejszych prowadzących wiadomości w US&A został zdjęty z anteny:
http://www.theverge.com/2015/2/10/80165 ... six-months

W skrócie: w 2003 był w Iraku i prowadził relację z wojny. Po powrocie wielokrotnie twierdził, że helikopter, którym leciał, był zmuszony do lądowania przez ogień nieprzyjaciół. Ostatnio jeden z weteranów powiedział "bullshit, leciałeś innym helikopterem, pamiętam, byłem tam". I wtedy dziennikarzowi się przypomniało, że jednak nie leciał, przeprosił, a NBC zawiesiło go na pół roku bez pensji.

Brawo.

A teraz ciekawe co by było, gdyby to któryś z naszych został przyłapany na kłamstwie ;)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Yggor
Ortograf z wyboru
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2014, o 23:58

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Yggor »

Nie mówiąc już o molestowaniu seksualnym!
Yggor.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7496
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Crowley »

U nas to by byla polityczna nagonka i nic sie nie stalo.

Wyslane z jaskini za pomoca sygnalow dymnych.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: boncek »

Jak zobaczyłem zajawkę artykułu Wprost, to od razu pomyślałem o pewnym znanym prowadzącym Faktów, nie znając nawet jego treści. Czytając komentarze widzę, że się nie myliłem, aczkolwiek mówimy o Wproście, który poziomem od pewnego czasu jest gdzieś obok Faktu, a moze nawet niżej, tak więc raczej patrzę na całą sprawę sceptycznie. Ciekawe jak to się rozwinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Jaką zajawkę?

Dlaczego Wprost jest gdzieś obok Faktu?
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7496
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Crowley »

Ma ktoś może nowy Wprost? Piszą coś ciekawego o tym Durczoku? Bo ze streszczenia na Gazecie wynika, że ktoś komuś wysłał smsa, a potem Durczok nakrzyczał na współpracowników, przez co ci stali się smutni.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

https://www.youtube.com/watch?v=mIvNOLG8gvI

Durczok święty, Durczoka nie wolno ruszać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mithrandir
zielony
Posty: 295
Rejestracja: 5 maja 2014, o 14:36

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Mithrandir »

http://wyborcza.biz/finanse/1,108340,17 ... z3SlKhtagS

Mistrzowski tytul :roll: I to nie gazeta.pl tylko "normalna" wyborcza i to dzial biznesowy :]
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4351
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Turtles »

Co? Ilu ludzi mieszka w Pile?
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3531
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Gregor »

Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4351
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Turtles »

No chyba, że zabijali. Dlatego byli wykleci...
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: snt »

No faktycznie srogo pojechał po Diggerowej

https://www.youtube.com/watch?v=Lc2q9IQtsG0
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5042
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Pquelim »

jak na rozmowe z Premier rządu to jedzie po niej jak po burej suce. Przerywa, nie daje do kończyć i ciśnie jakby była jakimś Lepperem.
imho niezła teoria spiskowa :roll:
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5012
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Zolt »

Ludzie zapomną za jakiś czas i będzie mógł wrócić przed kamery. Ostatnio skazana prawomocnym wyrokiem sądu Jakubowska brylowała w tvn24 mówiąc o strategii wyborczej pani Ogórek i wszyscy byli uśmiechnięci.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

Yop, może to tylko głupia teoria spiskowa, ale ciekawy zbieg okoliczności ;]

Olejnikować to można Hofmana, Kaczkę albo Palikota, a nie premierę.

No i Durczok pięknie się po niej przejechał. Tak powinno wyglądać obiektywne dziennikarstwo.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: boncek »

Znaczy obiektywnie jest wtedy gdy po Twojej myśli? ;)

Teoria ciekawa, ale to by znaczyło, że Wprost jest na usługach rządu, co trochę kłóci się z ich dotychczasową polityką zatapiania PO.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: SithFrog »

"Znaczy obiektywnie jest wtedy gdy po Twojej myśli? ;)"

Nie, obiektywnie to jest tak: zapraszasz Kaczyńskiego i zadajesz mu trudne, szczere i niewygodne pytania. Potem zapraszasz Millera, Tuska i Palikota i robisz to samo. To po prostu coś innego, niż robi Lis czy Olejnik. Oni zaproszą Hofmana i pojadą jak szmatę, a potem Donalda Tuska i przerzucają się anegdotami, jedzą sobie z dziobków i w ogóle - atmosfera zgody i familijnego pikniku.

"Teoria ciekawa, ale to by znaczyło, że Wprost jest na usługach rządu, co trochę kłóci się z ich dotychczasową polityką zatapiania PO."

Powiedziałbym raczej, że Wprost jest tubą jakichś służb, które walą w kogo akurat chcą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Razorblade »

w sumie to nie wiem czy tutaj, ale...

Pamietacie te ochy i achy na Tuska jako Prezydenta Europy? Jaki to awans, jak to teraz bedzie mozna na wiele rzeczy miec wplyw?

to zle pamietacie
Paradoksalnie jako szefowi Rady Europejskiej Tuskowi wolno mniej niż premierowi Polski.
olaboga, ale tak przed wyborami? :D
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: snt »

All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5042
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Pquelim »

no to teraz oskarżenia z powództwa cywilnego mogą zakończyć się jakimś surowym wyrokiem. skoro nawet komisja TVNu stwierdziła, że cośtam miało miejsce. Pytanie, czy będa pozwy.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: DaeL »

Taka sytuacja:

Obrazek
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5012
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Zolt »

bo w kuratorium też widzieli ostatni wynik sondażu na losowej grupie 5 osób, w którym PO dubluje PiS.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4351
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Turtles »

A te dzieci z karteczkami hasztagpopieramkomorowskiego są w szkole?
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: DaeL »

Nie. W szkole się nie nosi czapek. To jest poza szkołą, ale dzieci przyszły w ramach szkolnego spędu. Ta konkretna sytuacja na zdjęciach miała miejsce w Aleksandrowie Kujawskim, ale powtórka była też w Mogilnie.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: ThimGrim »

Śmiesznie będzie jak po tak zjebanej kampanii, Komorowski i tak wygra. Bez drugiej tury się pewnie nie obejdzie, ale obstawiam, że i tak skończy się przewagą dwucyfrową. Czyli 1,1... ;)
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2740
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Cherryy »

Nawet wśród kandydatów na kandydata nie mam żadnego faworyta.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: Sobies »

Cherryy pisze:Nawet wśród kandydatów na kandydata nie mam żadnego faworyta.
Ja chciałbym mieć na kogo w ogóle zagłosować...
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Media, czyli sztuka manipulacji

Post autor: snt »

Sobies pisze:
Cherryy pisze:Nawet wśród kandydatów na kandydata nie mam żadnego faworyta.
Ja chciałbym mieć na kogo w ogóle zagłosować...
Wystarczy, że nie zagłosujesz na Bredzisława i już spełnisz swój obywatelski obowiązek :)
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
ODPOWIEDZ