Eurowizja 2014

... wszystko, co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: boncek, Zolt, Turtles

Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luźny I

Post autor: Turtles »

Uhh Freddie Mercury!
Facet nie zyje, a ludzie do dzis kupują płyty queen, żeby pokazać jacy to oni są postępowi.
Osobiscie słucham tylko pieśni religijnych w wykonaniu poznanskich słowików, żeby nie było wątpliwości jaki styl życia pochwalam, a jaką propagandę poprawnosci politycznej potępiam.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźny I

Post autor: Razorblade »

LLothar pisze: Rozmawiajmy o faktach, a nie o tym, co "moglo byc jednym z powodow."
prosze. Fakty sa takie. Glosowanie ludzi:
Norwegia 12
Irlandia 12
Ukraina 12
Wielka Brytania 12
Holandia 10
Islandia 10
Austria 8
Białoruś 8
Włochy 8
Belgia 7
Dania 1
Macedonia 8
Francja 8
Niemcy 8
Grecja 6
Węgry 4
Łotwa 1
Litwa 7
Malta 2
Mołdawia 3
Hiszpania 5
Szwecja 8
Szwajcaria 4

Razem: 164
to PL - 5 miejsce a nie 14.

A teraz pokaz mi jakiekolwiek FAKTY przemiawiajace aby wygrala Conchita. FAKT i ARGUMENT a nie "wydaje mi sie" albo "bo jury tak glosowalo". Podaj argument na jakiej podstawie. Bo utwor wlasnie przesluchany przeze mnie pierwszy raz (jak i pierwszej trojki) i zdecydowanie lepsze byly 2 i 3. Wiec co...

No i jak pieknie pomijasz swoja bzdure ktora napisales o Lordi za kazdym razem i riposte na to... jak pieknie :alien2:
Turtles pisze:Ja bym poprosił o kilka linków pełnych antypolskiego rage'a na potwierdzenie
poszukaj na onecie, bo mi sie nie chce.
LLothar pisze: Tym razem baba z samym wąsem. Tfu.:
normalna kwestia genetyczna. Niezbyt pociagajace, ale nic "nienormalnego"

tak - link widzialem i wiem ocb ;)

edit: dobra, grzebcie sie w swoim eurowizyjnym gowienku dalej, mnie to w sumie dalej nie rusza poza pierdoleniem ze "wygralo najlepsze jak zawsze i nie doszukuj sie drugiego dna". A Hitler rowniez nie chcial wojny w cale... Prawo Godwina spelnione ;P
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6403
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Luźny I

Post autor: Voo »

Turtles - Poznańskich słowików powiadasz? :alien:

Mordercy żyraf dali polskim cyckom "1"? Zawsze wiedziałem, że to dziwny naród ;P
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Razorblade pisze:A teraz pokaz mi jakiekolwiek FAKTY przemiawiajace aby wygrala Conchita. FAKT i ARGUMENT
Fakt - najwiekszy freak tej edycji. To dzialalo w przeszlosci, mialo prawo zadzialac teraz.
Razorblade pisze:PL - 5 miejsce a nie 14.
Fakt - UK, Irlandia i Norwegia w audiotele ZAWSZE da 12pkt (lub blisko) Polsce ze wzgledu na obecna liczbe imirantow w tych krajach. Bez wzgledu czy wystawiony jest utwor dobry czy kiepski.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luźny I

Post autor: Turtles »

Voo pisze:Turtles - Poznańskich słowików powiadasz?
:>
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźny I

Post autor: Razorblade »

LLothar pisze:Fakt - najwiekszy freak tej edycji. To dzialalo w przeszlosci, mialo prawo zadzialac teraz.
Nie "fakt" a "wydaje Ci sie". Nie dzialalo wystarczajaco wiele razy aby celowac w cos takiego i uznac to za argument
LLothar pisze:Fakt - UK, Irlandia i Norwegia w audiotele ZAWSZE da 12pkt (lub blisko) Polsce ze wzgledu na obecna liczbe imirantow w tych krajach. Bez wzgledu czy wystawiony jest utwor dobry czy kiepski.
znow, nie fakt a "wydaje mi sie". Twierdzisz ze sami imigranci siedza i glosuja? Ze w ogole zwlaszcza irlandzcy i "wielkobrytanscy" ciulacze funtow glosuja? Ze jest ich tam tylu ze "likwiduja lokalna konkurencje"? I ze w koncu inne nacje nie maja tam tumultu imigrantow? Chocby Turkow? Czy zwyczajnie wydaje Ci sie ze to mogl byc argument takiej ilosci punktow ale nie wiesz i "faktem" nazywasz to bo CI pasuje do teorii o ogolnoeuropejskim spisku polakow powstrzymanym przez widzace wszystko oko Saur... tfu, jury?
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luźny I

Post autor: Turtles »

Po pierwsze Turków jest ~72k, Polaków ~643k W Zjednoczonym Królestwie.
Po drugie Turcja nie startowała w Eurowizji.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

Turtles pisze:Ja bym poprosił o kilka linków pełnych antypolskiego rage'a na potwierdzenie. Tylko to ma być krucjata a nie notka, ze polski wystep jest sexy, saucy i make a stir.
http://www.dw.de/jak-donatanowi-cleo-ud ... a-17624987
http://www.stern.de/kultur/musik/eurovi ... 09210.html
http://www.salzburg.com/nachrichten/dos ... en-106004/
Obrazek
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Luźny I

Post autor: Piccolo »

Eurowizję i tak wygrał nasz komentator waląc np. tekstami "Ten utwór zajdzie pewnie wysoko chociaż refren był kompletnie bez sensu" :D.
Euro mogę oglądać głównie dla tego gościa, który ma na show totalnie wyjebane :D.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźny I

Post autor: Razorblade »

Turtles pisze:Po drugie Turcja nie startowała w Eurowizji.
dlatego dalem przyklad Turcji? :spy:

i jeszcze jedno: wow - you read wikipedia!
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, o 13:26 przez Razorblade, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

Piccolo pisze:Eurowizję i tak wygrał nasz komentator waląc np. tekstami "Ten utwór zajdzie pewnie wysoko chociaż refren był kompletnie bez sensu" :D.
Euro mogę oglądać głównie dla tego gościa, który ma na show totalnie wyjebane :D.
Ja widziałem końcówkę wyników. Bardzo podobało mi się jak juror z jakiegoś kraju chciał nawiązać kontakt z publiką: let me hear you say 'yoooooooooo'. Tłumaczenie polskie: halo, czy mnie słyszycie? Mistrz :D
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Razorblade pisze:Twierdzisz ze sami imigranci siedza i glosuja?
Tak, to ze akurat Polska w glosowaniu publicznosci dostala maksa od tych krajow, gdzie stanowimy najwieksza grupe imigrantow to absolutny przypadek. I to ze zazwyczaj Niemcy glosuja na Turcje to tez przypadek - rozkochani sa w muzyce najliczniejszej grupy imigrantow.

Ja wysiadam.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

Zolt pisze:Dobra, a jakby na występie Eddiego Izzarda, który przebiera się w kobiece ciuchy ktoś pomachał tą flagą, to nagle Eddie byłby ikoną ruchu LGBT?
Myślę, że mało kto wpadłby na taki pomysł, a jak już to pewnie Eddie by to jakoś skomentował zabawnie na zasadzie "get out with this flag bitch, i'm fabulous without this political stuff" :D

Oczywiście to moja interpretacja i przypuszczenie zrodzone w chorej od nienawiści głowie :]
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

jeszcze zebym goloslowny nie byl.

Jak glosowali Niemcy na Turcje od 1997r? 8 razy 12pkt, 6 razy 10pkt, 2 razy 8 i po razie 6 i 7 (raz zero). Normalnie totalny przypadek.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luźny I

Post autor: Turtles »

Nie umiem po niemiecku. Ale niemieckie jury dało Polsce 4 miejsce, gdzie publika trzecie, więc chyba nie ma problemu.

No, czytam wiki, czytam. Nigdy nie uważałem fact checku przed napisaniem czegoś za coś strasznego.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźny I

Post autor: Razorblade »

I to ze zazwyczaj Niemcy glosuja na Turcje to tez przypadek - rozkochani sa w muzyce najliczniejszej grupy imigrantow.

Ja wysiadam.
Turtles pisze:Turcja nie startowała w Eurowizji.

No ale juz juz. Na Eurowizji glosuja tylko imigranci w krajach europejskich, "wyniszczajacy" w nierownej walce rdzennych mieszkancow ktorych (zwlaszcza w Anglii) te 700k zwyczajnie przytlacza (przeciez jest ich tylko troche wiecej niz 63 mln). To prawie jak 2,5 mln Turkow w niemczech an 80 mln, nie liczac tych na 3-4 generacji prawdziwych Niemcow jak np.: Oezil, Guendogan czy Altintop! Oczywiscie NIE MOZE byc tak ze wiekszosc anglikow to proste chlopy lubiace duzego cyca i urode slowianek i dlatego tak czesto latajacy na stag parties do PL, Cz, Sk i Ukr... nieeee. Polacy chuje, nie glosujcie sami na siebie, no!

ja wysiadam bo zwyczajnie czarno bialy swiat jest glupi ale niektorzy tego nie rozumieja...

edit: o, to sprawdz mi prosze LLo jak Polacy glosowali od 10 lat z Anglii i na kogo, bo przeca tam od 10 lat mamy niemal wiekszosc w imigrantach... A zwyczajnie jestem za leniwy i zb yt prosty oraz mam to zbyt gleboko w dupie aby to robic.

No i sprawdz mi prosze jak Niemcy glosowali na Polakow, bo tam rowniez od lat jestesmy tonami, wiec na bank scigamy sie z turkami, bo to nie jest tak ze Polak za granica w wiekszosci przypadkow ma wszystko co zwiazane z tym krajem w dupie... Mozesz teraz banalnie potwierdzic swoja teze. banalnie wrecz...
Ostatnio zmieniony 11 maja 2014, o 13:41 przez Razorblade, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźny I

Post autor: ThimGrim »

LoL, naprawdę, Eurowizję jeszcze ktoś ogląda? "Co powiedzą media", a u nas półtora strony tematu o facecie z brodą? :D
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luźny I

Post autor: Turtles »

Razorblade pisze:Oczywiscie NIE MOZE byc tak ze wiekszosc anglikow to proste chlopy lubiace duzego cyca i urode slowianek i dlatego tak czesto latajacy na stag parties do PL, Cz, Sk i Ukr... nieeee. Polacy chuje, nie glosujcie sami na siebie, no!
Jak nie może? Oczywiście, że może. Może nawet tak jest! To by nawet tłumaczyło, dlaczego tak słabo poszło polskim wykonawcom wśród wielu jury. Bo jury musi patrzeć nie tylko na duze cyce, a nawet tu ktoś pisał, że poziom wokalny i artystyczny w ogole był kiepski.


Thim - no bo spiseg.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźny I

Post autor: Razorblade »

Turtles pisze:Thim - no bo spiseg.
raczej glupie pieprzenie rzuffia i LLo ze Polacy mieli wygrac a nikt tak nie twierdzi.

edit: no i nie moze. LLo mowi ze to imigranci glosuja i od nich wszystko zalezy! Nie obrazaj prawdziwych patriotycznych Anglikow nieglosujacych na polskie scierwo co im prace zabiera! Faszyzm nie przejdzie! ;P
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Luźny I

Post autor: Turtles »

Nie no Razor. Istnieje zależność pomiędzy wielkością emigracji z państwa A w państwie B, a ilością punktów w eurowizji od państwa B przyznanych państwu A.

Jednocześnie, może i rdzenni poddani jej królewskiej mości glosowali na Polskę, na Austrię, na Holandię czy co tam chcesz.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźny I

Post autor: Razorblade »

Turtles pisze:Nie no Razor. Istnieje zależność pomiędzy wielkością emigracji z państwa A w państwie B, a ilością punktów w eurowizji od państwa B przyznanych państwu A.
oczywiscie ze tak. Bo imigranci maja jeszcze swoich znajomych anglikow/turkow/hindusow i innych ktorych moga poprosic o tego SMSa rowniez. Twierdzenie LLo ze to OCZYWISTE ze Polacy beda tam mieli wysokie punkty jest jednak naiwne i nie wiem czy na przestrzeni ostatnich 10 lat potwierdzone (poza biednymi Turkami w Niemcowni). Toz to raptem 1% spolecznosci Polakow w UK! Twierdzenie ze wypaczaja wyniki jest zwyczajnie szukaniem spisku. Znow - mam w dupie eurowizje i inne chujmi mujki. Ale jesli widze rozbierznosc na poziomie 5:1 i (jeszcze lepiej) 1:25 to mam podstawy aby twierdzic ze cos z poprawnosci weszlo. I mi tutaj nawet nie chodzi o chlopa przebranego za babe z broda, a raczej o "nie bedziemy promowac seksizmu i przedmiotowego wykorzystywania kobiet, o!". to tez jest "poprawnosc polityczna"
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

podaje daty od 1995 bo wczesniej bylo tylko jury. Jak dat brakuje to znaczy ze takie glosowanie nie nastapilo (np albo nie bylo Polski albo nie bylo danego kraju)

Irlandia:
1995-2005 - przyznali nam sumarycznie, ekhm... 0 pkt.
2006-2009 + 2014 - kolejno 7, 10, 12, 10, 10, 12

UK:
1994-2005 - sumarycznie 2pkt
2006-2008, 2011, 2014 - kolejno 1, 3, 4, 5, 12

Teraz quiz - kiedy Polacy zaczeli zjedzac masowo do powyzszych krajow?

Niemcy:
ciagle dostajemy od nich srednio 7 pkt.

edit:

moze to polskie piosenki sa lepsze? Nope. od 1995 nasze miejsca to: 18, 15, 11, 17, 18, 20, 7, 17, 11, 11, 11, 14, 10, 24, 12, 13, 19
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźny I

Post autor: Razorblade »

no tak... w 2013! do UK! ;)

edit: w Niemczech mamy 1,5-2 mln i tylko 7 punktow sredio :(. Smuteczek :(
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Jesli dane sie nie zgadzaja z przekonaniami, to tym gorzej dla danych co nie Razor? ;)
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźny I

Post autor: ThimGrim »

Kaman, przecież to wiadomo, że w tej Eurowizji głosuje circa 100 osób. Sam kiedyś wysłałem 5 smsów na Lordi i z automatu mieli maxa od Polski... :-P

Także nic dziwnego, że w Wielkiej Brytani/Irlandii głosuje tych 5 Polaków co akurat nie siedzi na zmywaku...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Swoja droga najbardziej tu wygrywa sama Eurowizja - idealny spektakl, ludzie sie emocjonuja i dyskutuja ;).

Jeszcze wygramy tam kiedys ;P
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźny I

Post autor: Razorblade »

LLothar pisze:Jesli dane sie nie zgadzaja z przekonaniami, to tym gorzej dla danych co nie Razor? ;)
Nope, dane twierdza ze masowka do Anglii zaczela sie w 2012, a w Niemcowni nie wiem co to znaczy "srednio". Moga byc 7, moze byc raz 12 a raz 3 ;)

I nie odnosisz sie do tego co pisze ;P
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Oj, bo sie juz odnosilem. Publika 1, jury 25 smierdzi, ale nie mam jak nikogo zlapac za reke. Wysoka pozycja Polski - wg mnie - jest dzieki imigracji i tyle.

Do UK zaczelismy zjezdzac w 2004 i jest tam nas z kazdym rokiem coraz wiecej, stad stopniowy wzrost notowan. W Irlandii bylismy procentowo znaczaca mniejszoscia szybciej. UK jest wieksze, stad aby miec duzo procent potrzebowalismy wiecej czasu.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźny I

Post autor: ThimGrim »

Dobra drogie Panie, kto mi znajdzie taką koszulkę:

http://www.queenonlinestore.com/*/*/Fla ... IXB0000000

w rozmiarze L

najdalej w omawianym właśnie drugim państwie polactwa, czyli w Wielkiej Brytanii.

Ps. Może być podróba, byle sama koszulka nie była w zbyt szmatławej jakości.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Thim - a co jest nie tak z tym linkiem? Wysylaja z tego co widze wszedzie.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźny I

Post autor: ThimGrim »

Ale nie ma Lki. Dostępne są tylko Ski.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Luźny I

Post autor: DaeL »

Dorosłe chłopy drugi dzień dyskutują o Eurowizji. Oto prawdziwy triumf dżender.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2229
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Luźny I

Post autor: peterpan »

Majowy klimat - wprawka przed wakacjami i prawdziwym sezonem ogorkowym
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Luźny I

Post autor: Larofan »

Jutsimitsu pisze:
LLothar pisze:Sabrina Parówa
Cipka Parówa (afaik wulgarnie Conchita to cipka, ale mogę się mylić).
Conchita to zdrobnienie imienia "Concencpión" (dosł. poczęcie)
ale szczegolnie ameryce lacinskiej mowi sie Concha w znaczeniu pizda i nie tylko np. "Concha su madre!" = nasze polskie "Kurwa mać"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

https://translate.google.pl/#es/en/conchita

O, a tu macie typowo lewacką reakcję. Polecam przeczytać, bo jest kurewsko zabawna :D

http://adamjarecki.wordpress.com/2014/0 ... -garnkowi/
Obrazek
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Luźny I

Post autor: Larofan »

http://es.wikipedia.org/wiki/Concepci%C3%B3n_(nombre)
Variantes[editar]
Diminutivo: Concha, Conchita, Conchi
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7568
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Luźny I

Post autor: Crowley »

O, a tu macie typowo lewacką reakcję. Polecam przeczytać, bo jest kurewsko zabawna :D

http://adamjarecki.wordpress.com/2014/0 ... -garnkowi/
Obrazek
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Luźny I

Post autor: SithFrog »

Polacy nie gęsi :D

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźny I

Post autor: Razorblade »

:lol2:
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Luźny I

Post autor: Gregor »

No piosenka kiełbasy jest tak zajebista zdaniem lewaków, że aż za tydzień już nikt o tym nie będzie pamiętał i to oczywiście będzie wina zaściankowości okropnych Polaków :) Cycki = zło, baby z brodą = dobro i postępowość :lol2:
Obrazek
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Tak bardziej na spokojnie i po analizie glosow, moja opinia jest taka, ze o ile w domu fajnie wyslac SMS na cycki, to jak jestes juz w jakims żyri glupio ludziom powiedziec "zaglosujmy na cycki" i latwo powiedziec "nie zaglosuje bo wulgarne".

Za to jak jest konczita to w domu latwo sie glosuje na babe z wasem - to jasne. Za to bedac w żyri ludzie nie powiedza "nie chce glosowac na transwestyte", bo nie wypada.

Tak wiec skrecilem troche w razorowa strone, nie do konca, ale troche tak ;). Nadal uwazam, ze UK, Irl, Nor to kwestia mniejszosci i ze malo kto glosowal "bo tak wymaga postep" ;P
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Luźny I

Post autor: Jutsimitsu »

http://wiwibloggs.com/2013/12/28/russia ... rst/35965/#

To tak żeby jednak wrócić na tor czemu on...ona... ono "musiało wygrać" Eurowizję. Powiedzmy sobie szczerze że to konkurs polityki a nie muzyki.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5832
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Luźny I

Post autor: ThimGrim »

Aaa, to tera żiri głosuje, a nie swołocz?
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6403
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Luźny I

Post autor: Voo »

Jak wchodzę na gazeta.pl i widzę, że najważniejszymi tematami dnia są konkurs Eurowizji i komingałt amerykańskiego (kompletnie dla mnie anonimowego) sportowca to już wiem, że jest dobrze, że to był spokojny weekend, w który nie wydarzyło się nic dla nas strasznego, ważnego i smutnego. Wszyscy zawsze chcą, żeby "u nas było normalnie" albo "tak jak na zachodzie" no to chyba mieliśmy próbkę problemów pierwszego świata.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźny I

Post autor: Razorblade »

LLothar pisze:Nadal uwazam, ze UK, Irl, Nor to kwestia mniejszosci i ze malo kto glosowal "bo tak wymaga postep" ;P
Ale tutaj sie zgadzam. To drugie to wymyslil piter ;), to pierwsze to ja uwazam ze dzieki mniejszosci mamy +4 pkt. Moze w Irl wiecej, ale nie w UK czy Nor. Tak moim zdaniem, a z Twojego komentarza wynikalo ze mamy 12 bo mamy imigrantow tam ;).
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2753
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Luźny I

Post autor: Cherryy »

Jury na Eurowizję wprowadzono ponoć właśnie ze względu na mniejszości tureckie, które podbijały punktację tureckich piosenek, nie tylko w Niemczech (nie wiem, czy to prawda, nie chce mi się weryfikować, tak przeczytałem gdzieś w odmętach internetu). I uważam, że obecność jury zabije ten konkurs. Eurowizja od zawsze była europejskim barometrem sympatii i antypatii, a dopiero w drugiej kolejności wyborami najlepszego utworu. Po co od tego uciekać? Te głosowania to jest największy szoł, a jak ludzie w końcu zrozumieją, że tak naprawdę ich głosy są gówno warte, bo mądre głowy ułożą wszystko wg własnego widzimisię - to przestaną głosować.

Tu nie chodzi nawet o Polskę, choć w tym roku jest to najjaśniejszy przykład niesprawiedliwości. Myślę, że gdyby Austria wg głosowań telewidzów nie była pierwsza, to i tak jury by podciągnęli ją głosami. Bo tak wypadało.

Zgadzam się z tymi, którzy uważają, że wygrała nie piosenka, a źle zrozumiana tolerancja.
Since 2001.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Luźny I

Post autor: LLothar »

Cherryy, audiotele jest od 1994 a sama Eurowizja jest od lat 50 chyba i było tak zawsze jury. Ale z reszta się zgadzam.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Luźny I

Post autor: Razorblade »

Cherryy pisze:Zgadzam się z tymi, którzy uważają, że wygrała nie piosenka, a źle zrozumiana tolerancja.
nawet inaczej - nie tolerancja a zle rozumiana "poprawnosc polityczna". Bo ja mysle bardziej ze cycki przegraly bo to "promowanie seksizmu i wyzysku kobiet" jednoczesnie strach przed oskarzeniem jury o homofobie ze nie zaglosowali na "brodatego w sukience"
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Luźny I

Post autor: Dragon_Warrior »

ok sezon rymcerski 2014 uznaję za szczęśliwie otwarty ;P
Obrazek
ODPOWIEDZ