Wylewanie Ciechana z kąpielą

... wszystko, co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: boncek, Zolt, Turtles

Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Piccolo »

Dokładnie. O ile rozumiem częściowo postawę Boncka, bo mu przeszkadzał prymitywizm tej wypowiedzi, tak nie oszukujmy się całe to pierdolenie o wylewaniu piwa jest przede wszystkim dlatego bo facet śmie nie zgadzać się z poprawną politycznie postawą pro-adopcyjną. Smutne czasy, bardzo smutne czasy.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Pquelim »

nie mam absolutnie żadnego problemu z wypiciem Ciechana teraz. Poza tym - czekam aż się społeczeństwo nauczy, że takie akcje w mass mediach to tylko i wyłącznie dodatkowa promocja dla produktu - wylali 5 kegów w jednej knajpie w Polsce. I jakieś piec kolejnych nie wykupi tych 100 litrów dostaw na tydzień. Ależ tragedia, łojezu :lol2:
A co do Michalczewskiego, to nie dziwią mnie poglądy gościa, który przecież całą sportową karierę robił pod niemiecką flaga.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Halaster »

To co piszecie to juz nawet nie jest zabawne - to kompletne karkolomne bzdury.

Ten gosc OBRAZIL ludzi, nie napisal ze sie nie zgadza, ze ma inna opinie - napisal o ssaniu kutasa matce, w czym obrazil Michalczewskiego i cale srodowisko homoseksualne. To absolutnie normalne, ze ktos moze wyrazic swoj sprzeciw i zaglosowac portfelem przeciwko takiej postawie. To nie jest zaden system, zaden uklad czy establishment - to jest normalne zachowanie spoleczne.

Ktos tu pisal ze jsst przerazony - ja wrecz przeciwnie, uwazam ze to budujace, ze ludzie nie akceptuja pewnych zachowan i moga je pietnowac w mediach zwyklych czy spolecznosciowych. To nie zadna polityczna poprawnosc - kazdy ma prawo czuc sie urazony z dowolnego powodu! Jak ktos uwaza slowo nigger za obrazliwe, to to ze ja tak nie uwazam nie znaczy ze moge go tak nazywac bez konsekwencji!
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Pquelim »

sam Halu podałeś właśnie kwintesencje tej bzdurnej poprawności politycznej:
Halaster pisze:w czym obrazil Michalczewskiego i cale srodowisko homoseksualne
o tutaj. Przepraszam, kogo?
- jak napiszę, że "Rudy Jacek to obleśny pedał bo podciera dupe szarym papierem z Biedronki" to kogo obraziłem wg Twojej logiki?
a) Rudego Jacka.
b) Wszystkich rudych.
c) Wszystkich Jacków.
d) Wszystkich pedałów.
e) Wszystkich Rudych Jacków pedałów
f) wszystkich kupujących szary papier w Biedronce
g) wszystkich, którzy kiedykolwiek byli w Biedronce
h) wszystkich, którzy lubią szary papier
i) wszystkich, którzy popeirają otwieranie kolejnych Biedronek
j) Żydów
k) wpisujcie miasta...

A np tymczasem Rudy Jacek pedał usłyszy ode mnie przeprosiny i ja z Rudyum Jackiem pedałem pójde na piwo, sprawa zostanie załatwiona.
Natomiast "środowisko urażonych" będzie się wciąż poszerzać i dyskutować, jaki to my mamy ciemny naród i jak daleko nam do europejskiego postępu polegającego na tym, że w obronie jednej osoby występuje cała rzesza niezwiązanych z tematem bojowników. Mnie to osobiście przypomina Izrael.

Potępiam słowa Jakubiaka. ale Tiger wczoraj na wizji u Gozdyry przyjął jego przeprosiny wraz zaproszeniem na butelkę whiskey. Dla mnie sprawa jest załatwiona. Tymczasem nadgorliwy shistorm galopującego lewactwa trwa nadal. I odniesie skutek odwrotny do zamierzonego, tego możemy być pewni.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6403
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Voo »

Halu - Ty w ogóle czytałeś co on faktycznie napisał na tym fejsie? :lol2: Jakiego "kutasa" jakiej "matce"? Odłóż sztandar i ochłoń.

Pq - dobrze napisane.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Odp: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Razorblade »

Amen. Ale opinia Hala mnie nie dziwi... to jest wlasnie dorabianie ideologii do slow nie skierowanych do danej osoby ;)
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Jutsimitsu »

Voo pisze:Halu - Ty w ogóle czytałeś co on faktycznie napisał na tym fejsie? :lol2: Jakiego "kutasa" jakiej "matce"? Odłóż sztandar i ochłoń.

Voo, no żebyś Ty pisał przed sprawdzeniem?
„Życzę ci mamusi z fujarką zamiast piersi, będziesz miał co ssać!” – napisał na Facebooku właściciel browaru Ciechan, Marek Jakubiak
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3895
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: PIOTROSLAV »

Dla mnie najzabawniejsze jest twierdzenie typu 'Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, póki trzymają swój seksualizm w domu - to przecież ich prywatna sprawa i całe moje oburzenie jest wynikiem tego, że jest on upubliczniany. Dlatego teraz podzielę się ze wszystkimi moją prywatną opinią na ten temat.'
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Pquelim »

PIOTROSLAV pisze:Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, póki trzymają swój seksualizm w domu - to przecież ich prywatna sprawa i całe moje oburzenie jest wynikiem tego, że jest on upubliczniany. Dlatego teraz podzielę się ze wszystkimi moją prywatną opinią na ten temat.
a takie zdanie też Cię bawi:
Nie mam nic przeciwko rasistom, póki trzymają swóje poglady w domu - to przecież ich prywatna sprawa i całe moje oburzenie jest wynikiem tego, że jest on upubliczniany. Dlatego teraz podzielę się ze wszystkimi moją prywatną opinią na ten temat
?
Jeżeli coś staję się przedmiotem publicznej debaty, to podlega jej prawom. A homoseksualizm akurat został przed publicznosć wyciągnięty przez własne środowisko i do tego w szczytnym (walka z dyskryminacją) celu.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Razorblade »

A ja dalej nie lapie na czym ta "dyskryminacja" polegala i polega... serio... moze malomiasteczkowy jestem...
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Jutsimitsu »

No wiesz, znam człowieka, który już parę razy dostał po pysku za to że ktoś dowiedział się że jest gejem. Nie wiem czy to podpada pod dyskryminację, no chyba że to normalne i tak ma być.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Razorblade »

Ja tam kilka razy dostalem po pysku bo nie pale i nie mialem fajek... podpada to pod dyskryminacje niepalacych, no chyba ze to normalne i tak ma byc?

I nie musze znac czlowieka bo sam nim jestem...

Ba - znam czlowieka - ba, 2 (z tv, nie osobiscie) ktory zostal zdyskryminowany bo nie jest homo i ich nie lubi... dyskryminuje sie u nas hetero, czy jak?

Serio? Dostanie w ryj od debila to przejaw dyskryminacji? Kurde - nawet nie wiedzialem ze kilka razy dyskryminowalem i bylem dyskryminowany...
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Jutsimitsu »

To przejaw dyskryminacji za to jaką masz orientację seksualną. Ale jak widzę różnica między tym co ktoś lubi, a jaki ktoś jest, nie ma znaczenia. Right? Wiesz, atak na kogoś za to jaki jest podpada jednak pod dyskryminację.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Razorblade »

Ha, wiedzialem ze ktos bedzie pierdolil. Nie - ja jestem generalnie niepalacy. Nie ze nie lubie palic. Czyli chyba taki jestem, co?

I znow zaczyna sie dyskryminacja hetero? Ja jak dostane to zasluzylem a homo juz jest dyskryminowany... smuteczek :(...

No i znow - co z Rafalala lejaca ludzi o to ze sa inni niz on? To walka o rownosc rozumiem?

Edit: i nie rozumiem jeszcze czegos - mozna byc kobieta albo facetem. To ze ktos jest homo to znaczy ze LUBI seks z ta sama plcia. Hetero lubi seks z plcia przeciwna... To tez jest kwestia "lubienia" jednak... a nie, bo pod teorie nie podejdzie...
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Turtles »

whoa. Pq - co mają wspólnego rasiści z homoseksualistami?

Mnie tam Ciechan oprócz lagerowego nigdy specjalnie nie smakował, a i tak jak w sklepie juz jest wybór to są lepsze piwa. Sith, czy przez swoje snobistyczne gusta zabieram niewinnym ludziom prace w browarze jak wybieram inne piwo? Czy powinienem pić Ciechana i się skręcać? Myśl o tysiącu zwykłych ludzi, których rodziny będą miały co do garnka wrzucić poprawi jakoś smak?

Jednak co wtedy z tysiącem zwykłych ludzi w browarze raciborskim? Tzn ja i tak wezme pewnie kilka piw, ale ludzie bez galopującego alkoholizmu są skazani na mękę wyboru.

SithFrog pisze:
Zdecydowałem się zabrać głos w związku z falą komentarzy dotyczących mojej wypowiedzi, którą opublikowałem na portalu społecznościowym dotyczącej możliwości adopcji dzieci przez osoby homoseksualne. Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni moją wypowiedzią, a w szczególności jej emocjonalną formą.

Nie było moją intencją krytykować nikogo w takich ostrych słowach, jednak zawsze w tematach dotyczących dzieci jestem bezkompromisowy. Pozostaję wierny swoim przekonaniom i podtrzymuję swój sprzeciw na popieranie adopcji dzieci przez homoseksualistów.
Wrzucam, bo z niektórych powyższych wpisów można odnieść wrażenie, że facet jest jakąś forpocztą krucjaty zabijającej homoseksualistów :roll:
Może mi ktoś wytłumaczyć co autor miał na myśli? Tzn ja się domyślam, że to biznesmen i pewnie ktoś mu to napisał za niego... ale Nie było moją intencją krytykować nikogo w takich ostrych słowach,? Chodzi o to, że nie chciał krytykować tylko po prostu obrażać? Że nie było to jego intencją, ale zostawił na spotkaniu ONRu (czy gdzie on sie tam udziela) zalogowanego facebooka i koledzy mu psikusa zrobili?
ja tam za ciechanem nie przepadam - czasem wypije, ale wole inne browary jednak... ale cala sytuacja pokazuje jak pojebany system panuje obecnie - nie zgadzasz sie z mniejszoscia i jeszcze to powiesz na glos - masz przejebane bo zgnoimy Cie na kazdym kroku...
Ja nie wiem, ja się taki zaszczuty nie czuję. Gdzie na każdym kroku? Jak rozumiem chodzi o to, że pub który kupił od browaru piwo teraz je (powiedzmy sobie szczerze w po części promocyjnej akcji) wylewa. I, że niektórzy teraz ciechana bojkotują. Olaboga.

Odpaliłem z ciekawości fronda.pl

http://www.fronda.pl/a/bojkot-produktow ... 33426.html - potencjalne tysiące ludzi bez pracy, bezrobocie prowadzi alkoholizmu, ten do przemocy w rodzinie
http://www.fronda.pl/a/koniec-bojkotu-orlenu,32051.html - nie chce mi sie szukać dalej, ale widać za zaproszenie do jury kogoś z kim sie inni sie nie zgadzają możesz stracić swój biznes!

http://www.fronda.pl/a/zbojkotujmy-mozille,36415.html - tu znowu - ze względu na personalną decyzję zarządu cierpią niewinni pracownicy...

http://www.fronda.pl/blogi/blog-bez-tyt ... ,3263.html - bojkot allegro ponieważ był sponsorem koncertu madonny!


I tak dalej i tak dalej...

I teraz jak słusznie ktos zauwazył - raczej poglądy prezesa ciechana są poglądami wiekszości - wiec bojkot mniejszosci nie powininen być tak bolesny jak bojkot ogolnokatolicki.

A jednak wtedy nie pamietam żadnego oburzenia jak teraz na chorą poprawność polityczną, na to, że biedni ludzie tracą pracę i na co byście tu nie narzekali.



A poza wszystkim to
a)dziwie się, że Michalczewski przyjał przeprosiny
b)bo ten tekst tego gościa był... no brak mi nawet słowa. Skandaliczny? Obrzydliwy?
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Omijałem ten wątek bo pisaliście o rzeczach u mnie niedostępnych a tu prosżę, ciekawy offtop ;). BTW, popieram wszystko, co Razor napisał.

A za Ciechanem tęskie, bo bardzo lubiłem...
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Turtles »

http://www.fronda.pl/a/bojkot-sieci-ca- ... 30578.html - jedna koszulka z w asortymencie. Tyle wystaczy, żeby praca tysięcy ludzi zawisła na włosku.

Własnie, gdyby szef ciechana był komunistą i dawał temu upust w sytuacjach publicznych. W sensie nie, ze czyta wyborczą, ale bardziej np domagałby się powrotu do placu Dzierżyńskiego, negowałby wine radziecką w Katyniu, pisałby w wolnych chwilach laurki Mao i Leninowi... Nawet nie musiałby tak obrazac kogoś jak to zrobił teraz
Ciekaw jestem jaka byłaby Wasza reakcja na propozycję, żeby w pubie w ramach akcji bojkotu wylać piwo z jego browaru.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Razorblade »

Brawo. Znalazles sobie rzuff autorytety :)

Moja? Taka sama


Nie ma szczucia za niezgadzanie sie z mainstreamem? Blagam kurwa...
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Jutsimitsu »

Razorblade pisze:Ha, wiedzialem ze ktos bedzie pierdolil. Nie - ja jestem generalnie niepalacy. Nie ze nie lubie palic. Czyli chyba taki jestem, co?
Co? Srsly? Nie wiem, czy naprawdę zaczynasz Lobotyzować, ale naprawdę jest pewna różnica między tym co wybierasz, a tym jak działa człowiek. Weź się ogarnij, bo to co piszesz zakrawa o skrajną ignorancję.
Razorblade pisze:No i znow - co z Rafalala lejaca ludzi o to ze sa inni niz on? To walka o rownosc rozumiem?
Czy ja tak gdzieś napisałem? Generalnie Rafalalę potępiam tak samo jak Korwina dającego z plaskacza Boniemu. Bo to i to jest przejaw prymitywizmu i głupoty.
Razorblade pisze: Edit: i nie rozumiem jeszcze czegos - mozna byc kobieta albo facetem. To ze ktos jest homo to znaczy ze LUBI seks z ta sama plcia. Hetero lubi seks z plcia przeciwna... To tez jest kwestia "lubienia" jednak... a nie, bo pod teorie nie podejdzie...
Nie, tak to nie działa. Sugeruję poczytać trochę nt. działania ludzkiego mózgu.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Pquelim »

Turtles pisze:Pq - co mają wspólnego rasiści z homoseksualistami?
Nic. Równie dobrze możesz tam wstawić "aborcjonistów" czy "komunistów".
Nie kumam, co Piotro widzi zabawnego w rozmawianiu na tematy publiczne, to wszystko.
tzn. kumam, że zabawne jest to jak każdy chce się w tej materii wypowiedzieć i mieć rację zarazem, ale nie wiem co jest w tym "ontologicznie" śmiesznego.


A Michalczewski przeprosiny przyjął bo jest normalnym gościem, który ma trochę dystansu do samego siebie i nie płonie w nim żadna skrajność (czyt. lewacki ogień).
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Turtles »

XYZ Piwo dla banderowca po wyrznieciu polskiej wioski.
Jakby było smaczne, kupiłbyś? Ja nie.

Pq- dominująca teoria jest taka, ze z orientacją seksualną się człowiek rodzi. Z komunizmem w sercu nie.

Porownujesz doktrynę polityczną i teorię pseudonaukową do orientacji seksualnej.

Poprawniej byłoby
"Czarni? Nic do nich nie mam dopóki trzymają swojej bycie czarnym w domu.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 582
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: koobik »

Menedżer jest przede wszystkim przedstawicielem firmy, a publiczne demonstrowanie jego prywatnych poglądów nie jest właściwe i odbija się na marce.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Turtles pisze:Pq- dominująca teoria jest taka, ze z orientacją seksualną się człowiek rodzi. Z komunizmem w sercu nie.
Teoria, jak powszechnie wiadomo, nie jest faktem. To, że większość na taką głosuje, to nie znaczy, że jest bliższa prawdy... Czytałem gdzieś o jakiś brutalnych eksperymentach, gdzie odpowiednio zmaltretowani ludzie zaczynali wykazywać skłonności homoseksualne. Ale to już jest off-top off-topu...
"Czarni? Nic do nich nie mam dopóki trzymają swojej bycie czarnym w domu.
Czym zatem jest bycie czarnym inne od bycia białym? Nie rozumiem... Chodzi o słuchanie rapu i grę w koszykówkę?

Dziękuję za postawienie w jednym szeregu Nazistów z tymi, których wkurzają nadzy, obściskujący się goście na platformach przejeżdżający przez miasto w rytm głośnej muzyki i ich chęć do adoptowania dzieci.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: SithFrog »

Turtles pisze:Ciekaw jestem jaka byłaby Wasza reakcja na propozycję, żeby w pubie w ramach akcji bojkotu wylać piwo z jego browaru.
Jakby robił dobre piwo - zapewne nadal bym pił. Problem jest, że facet ma takie poglądy czy, że wyraził je publicznie? Bo po histerycznych wypowiedziach Hala (obraził całą homoseksualną ludzkość łojezu!!!!11111oneoneonejeden - mi się wydawało, że obraził Michalczewskiego) już nie wiem co tu jest problemem. Bonc napisał jasno - styl wypowiedzi, chamstwo i buractwo. To przynajmniej jasna sprawa.

Natomiast wy płaczecie, że koleś jest anty-homo-adopcyjny w ogóle czy, że taki ma (zerowy) poziom wypowiedzi czy po prostu sam wyskok was boli?

Jakby miał opinię homofoba ale nie obraził (uwaga Halu) Dariusza Michalczewskiego to pilibyście Ciechana nadal (zakładając, że lubicie)?

Rozumiem, że jak pijecie inne browary to od razu sprawdzacie kto je produkuje i czy aby nie ma w historii jakiejś wtopy.

IBM podobno pomagał liczyć Żydów podczas holocaustu. O Siemensie nawet nie wspominam. Mam nadzieję, że zwalczacie te firmy z równą zapalczywością :]
Ostatnio zmieniony 24 września 2014, o 15:47 przez SithFrog, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 582
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: koobik »

Matthias pisze:eksperymentach, gdzie odpowiednio zmaltretowani ludzie zaczynali wykazywać skłonności homoseksualne
Pics, or it didin't happen :>
Matthias pisze:Czym zatem jest bycie czarnym inne od bycia białym? Nie rozumiem... Chodzi o słuchanie rapu i grę w koszykówkę?
Może chodzi o księży. W końcu w kontekście cały czas pojawia się wątek preferencji seksualnych :>
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Sobies »

Niech ktoś wytnie tą bezsensowną dyskusję do tematu o światopoglądach i nie niszczy ciekawego, piwnego tematu. To już od kilkunastu postów nie ma nic wspólnego z tematem.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: SithFrog »

Bardziej na temat:

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Turtles »

Matthias pisze:Teoria, jak powszechnie wiadomo, nie jest faktem.
Czy to juz jest moment kiedy przechodzimy na temat teorii ewolucji :roll:
A Michalczewski przeprosiny przyjął bo jest normalnym gościem, który ma trochę dystansu do samego siebie i nie płonie w nim żadna skrajność (czyt. lewacki ogień).
Co ma lewacki ogien z obrażaniem czyichś rodziców?
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Razorblade »

Jutsi... Lobujesz Ty nie rozumiejeac podstaw, wykrecajac sie bezsensownymi stwierdzeniami majacymi guzik wspolnego z rzeczywistoscia a na koniec nadal nie odnoszac sie do tematu... peace!
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Jutsimitsu »

Razorblade pisze:Jutsi... Lobujesz Ty nie rozumiejeac podstaw, wykrecajac sie bezsensownymi stwierdzeniami majacymi guzik wspolnego z rzeczywistoscia a na koniec nadal nie odnoszac sie do tematu... peace!
Nie wiem co jarasz, ale sorry chyba się pomyliłeś.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Razorblade »

Ja? Nic.... pisalem ze nie pale... I sie nie myle... Za to Ty pieprzysz... i nie odpowiadasz na stwoerdzenia bo zwyczajnie rzuciles argumentem z dupy o dostaniu w pysk przez znajomego jako przejawie dyskryminacji i nie ogarniasz ze jedno z drugim nie ma nic wspolnego...

Jednostkowe przypadki nie potwierdzaja tez bo w pysk mozesz oberwac za wszystko
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Jutsimitsu »

Razorblade pisze:Ja? Nic.... pisalem ze nie pale... I sie nie myle... Za to Ty pieprzysz... i nie odpowiadasz na stwoerdzenia bo zwyczajnie rzuciles argumentem z dupy o dostaniu w pysk przez znajomego jako przejawie dyskryminacji i nie ogarniasz ze jedno z drugim nie ma nic wspolnego...

Jednostkowe przypadki nie potwierdzaja tez bo w pysk mozesz oberwac za wszystko
:lol2:

Okej Razor, dostanie w pysk za: poglądy/seksualność/religijność/inny powód przynależenia do jakiejś grupy nie jest objawem dyskryminacji.

Wracając bardziej do tematu, cytat który wrzuciłem jest objawem dyskryminacji, ponieważ koleś dosyć mocno wycelował zarówno w Michalczewskiego jak i kampanię którą promuje... czyli niejako w środowisko. Także jest to jawna dyskryminacja, którą należy tępić.

EDIT: No i jak zadajesz takie pytanie jak: "A ja dalej nie lapie na czym ta "dyskryminacja" polegala i polega... serio... "

To sam prosisz się o równie głupią odpowiedź. Zwłaszcza że tekst który zacytowałem wyżej w temacie jest prosty do zrozumienia.

Ja natomiast sobie daruję dalszą rozmowę z Tobą Razor. Z wielu powodów.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Razorblade »

Czy Ty w ogole rozumiesz co piszesz i czym jest dyskryminacja? :spy:
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Turtles »

Rzr, nie za bardzo rozumiem o co Wy sie kłócicie z Jutsicostamsu, ale chcesz powiedzieć, że jak skin bije na ulicy Żyda to nie jest to przejaw dyskryminacji? Ten skin nie przejawia dyskryminacji?

Jade sobie do arkadii jakieś belgijskie piwo kupić.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3895
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Odp: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: PIOTROSLAV »

Obrazek

Ubawilem się.

Rooooooki, za śmieszne uważam, że jak ktoś uważa, że coś powinno zostać prywatne, to na tym powinien skończyć wypowiedź. Jak ciągnie temat dalej, to hipokrytą.
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Kalten »

Sobies pisze:Niech ktoś wytnie tą bezsensowną dyskusję do tematu o światopoglądach i nie niszczy ciekawego, piwnego tematu. To już od kilkunastu postów nie ma nic wspólnego z tematem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Halaster »

Turt - nie, to jest wyrazenie prywatnego zdania na temat sytuacji w strefie gazy, wbrew opinii publicznej i politycznej poprawnosci!
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7470
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Turtles pisze:
Matthias pisze:Teoria, jak powszechnie wiadomo, nie jest faktem.
Czy to juz jest moment kiedy przechodzimy na temat teorii ewolucji :roll:
Kiedyś dominującą teorią było, że Ziemia jest płaska...
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Gregor »

Nie kupowanie piwa, bo szef browaru jest bucem to taki sam motyw wyboru towarów jak każdy inny. Dla mnie dosyć dziwny(bo nie mający nic wspólnego z towarem), ale nikomu do portfela nie zaglądam.

Za to organizowanie publicznego wylewania piwa, bo jeden facet obraził 2giego faceta powoduje, że mi jest śmieszno i straszno zarazem. Taka różnica. A to z tego powodu, grozi zaglądaniem do kieszeni, wywieranie presji i nagonką na innych :P

No i nie podoba mi się idea tych ostracyzmów, które tak się niektórym podobają. Strasznie śmierdzi cenzurą. Jak się ktoś obraża, to niech pozwie obrazoburce do sądu, czy coś.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Sobies »

Kalten pisze:
Sobies pisze:Niech ktoś wytnie tą bezsensowną dyskusję do tematu o światopoglądach i nie niszczy ciekawego, piwnego tematu. To już od kilkunastu postów nie ma nic wspólnego z tematem.
LLLLLOTHAR !!!!!!!!!!!!!!

ZRÓB COŚ !!!!!!!!!!
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Piwo, wino, drinki i inne rarytasy...

Post autor: Razorblade »

Rzr, nie za bardzo rozumiem o co Wy sie kłócicie z Jutsicostamsu, ale chcesz powiedzieć, że jak skin bije na ulicy Żyda to nie jest to przejaw dyskryminacji? Ten skin nie przejawia dyskryminacji?

Jade sobie do arkadii jakieś belgijskie piwo kupić.
jak ktos leje Zyda na ulicy "bo tak, bo Zyd" to jest to przejaw bycia skonczonym debilem przez tego co leje. Jak leje bo ten Zyd wychodzi i mowi ze holocaust dotyczyl tylko Zydow, ze Polacy pomagali Hitlerowcom w mordowaniu Zydow, pokradli majatki itd to raczej widze tutaj lanie za glupote i prostactwo a nie za bycie Zydem. Nic z tego nie jest przejawem dyskryminacji PANSTWA, bo ktos tutaj chce wmowic ze homo sa w tym kraju dyskryminowani. Chyba ze za przejaw dyskryminacji chcesz brac tez pod uwage ze ktos nie pali, kibicuje innemu klubowi, nie chce dac 5 cwaniakowi itd. Ja sie pytam o przejaw dyskryminacji - ktos gdzies zabrania gejom wchodzic w miejsca publiczne? Zabrania im udzialu w glosowaniach, pracy w urzedach czy nawet prywatnych firmach? Sa organizowane masowe bojowki polujace na gejow i lejace ich?

Zreszta co to znaczy "bo jak ktos sie dowiedzial ze on jest gejem to dostal strzala"? Znali sie wczesniej, gadali, kumplowali, w trakcie rozmowy wyszlo "wiesz, jestem gejem" i sru w ryj? Kolegowali sie 10 lat, koles sie dowiedzial ze ten jest gejem wiec pojechal i spuscil mu lomot? czy szedl ulica i dostal strzal w ryj? Rownie dobrze mogl byc zwyczajnie wkurwiajacy a potem sie tlumaczyl wszystkim "bo jestem gejem".

Wiec grzecznie zapytalem, czy patrzac na przypadek Rafalali mamy do czynienia z dyskryminacja hetero? No bo tutaj przejaw prymitywizmu i glupoty, ale w druga strone to dyskryminacja? To jest wlasnie przejaw spaczonej i nielogicznej poprawnosci politycznej. Ale nie powinno mnie w sumie dziwic zachowanie totalnej hipokryzji w wykonaniu coponiektorych...
Gregor pisze:No i nie podoba mi się idea tych ostracyzmów, które tak się niektórym podobają. Strasznie śmierdzi cenzurą. Jak się ktoś obraża, to niech pozwie obrazoburce do sądu, czy coś.
o to to to... ale spokojnie zaraz sie dowiesz od swietodupkow poprawnosci ze tutaj chodzi o dyskryminacje i obrazanie setek osob. Darcie Biblii czy kutas na krzyzu to wyraz artystycznej ekspresji, ale bucowate i chamskie odezwanie sie miedzy 2 doroslymi facetami to przejaw dyskryminacji bo obraza cale srodowisko, o!
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5049
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Wylewanie Ciechana z kąpielą

Post autor: Zolt »

Dobra, przelałem w inny topic.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wylewanie Ciechana z kąpielą

Post autor: SithFrog »

Zgadzam się z Gregorem. Bardzo mi się podoba, od dawna, ten podział. Albo jesteś za homo-adopcją albo jesteś głupim zacofanym chujem homofobem. Absolutnie nic pośrodku nie ma.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Wylewanie Ciechana z kąpielą

Post autor: Razorblade »

SithFrog pisze:Albo jesteś za homo-adopcją albo jesteś głupim zacofanym chujem homofobem. Absolutnie nic pośrodku nie ma.
zapomniales ze nietolerancyjnym i dyskryminujacym, bo przeciez to nie Ciebie chca wszedzie ustawiac do pionu zes niepoprawny i zlamas i dyskryminujesz ta biedna mniejszosc... Chuju!
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2753
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wylewanie Ciechana z kąpielą

Post autor: Cherryy »

Pewnie nie mam racji i podążam drogą teorii spiskowej, ale może to była zaplanowana akcja marketingowa? Badania wskazują na to, że znaczna większość Polaków jest przeciwna adopcji przez pary homoseksualne. Może więc to zwykły populizm?

Obrazek
Since 2001.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wylewanie Ciechana z kąpielą

Post autor: SithFrog »

Cherryy pisze:Pewnie nie mam racji i podążam drogą teorii spiskowej, ale może to była zaplanowana akcja marketingowa? Badania wskazują na to, że znaczna większość Polaków jest przeciwna adopcji przez pary homoseksualne. Może więc to zwykły populizm?
Biorąc pod uwagę poziom wypowiedzi - nie podejrzewam Jakubiaka o tak szczwaną zagrywkę :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4888
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Wylewanie Ciechana z kąpielą

Post autor: Razorblade »

Znaczy nie sadze bo mysle ze nawet Jakubiaka zaskoczylo larum jakie zrobilo srodowisko postepu i tolerancji, ale nie zmienia to faktu ze Ciechan raczej na tym strasznie nie straci jednak...
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2753
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wylewanie Ciechana z kąpielą

Post autor: Cherryy »

Wg mnie - zyska.
Since 2001.
Awatar użytkownika
koobik
Mr. Perfect
Posty: 582
Rejestracja: 8 maja 2014, o 07:04

Re: Wylewanie Ciechana z kąpielą

Post autor: koobik »

No ja na pewno kupie na weekend, bo tak zachwalacie.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Wylewanie Ciechana z kąpielą

Post autor: Sobies »

Zyska i to strasznie. Wczoraj w Faktach kątem oka widziałem, że zrobiono cały reportaż o tym. Doskonała reklama się kręci.

Trzeba iść do sklepu dołożyć cegiełkę do tego wszystkiego :)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
ODPOWIEDZ