Seriale

... recenzje i inne takie

Moderatorzy: boncek, Zolt, Pquelim, Voo

Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Seriale

Post autor: boncek »

Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Seriale

Post autor: Pquelim »

eeee... widziałem tylko jeden dobry wystep Farrela (Intermission) i to było, jak jeszcze nie grał za grube miliony. Niespecjalny wybór moim zdaniem. Ale, kto wie - moze da radę?
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7570
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Seriale

Post autor: Crowley »

Parę lat temu powiedziałbym, że to świetna wiadomość. Uważałem go za jednego z najbardziej obiecujących aktorów obok Bale'a. Niestety nie pamiętam kiedy zagrał coś sensownego. W In Bruges? Pewnie tak, ale zupełnie nie pamiętam jego roli.
No ale może się mylę i gość poradzi sobie tak dobrze, jak obsada pierwszego sezonu. W każdym razie nie mogę się doczekać.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Seriale

Post autor: SithFrog »

Telefon, In Bruges, Ondine, 7 psychopatów, Sen Kasandry. Nie jest to może najwyższy poziom ale dałbym mu kredyt zaufania. Poza tym co byście powiedzieli gdyby taką nominację dostał Matthew McConaughey ZANIM zagrał w pierwszym sezonie TD i gdyby nie było Dallas Buyers Club? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5049
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Seriale

Post autor: Zolt »

że grał zajebiste ciacho w "Saharze" :P
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2753
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Seriale

Post autor: Cherryy »

Farrell pasuje do roli gliny z policyjnej rodziny, któremu ojciec zginął w akcji w pierwszy dzień świąt, kiedy mial 11 lat. Do tego obowiązkowa scena uśmiechającego się ojca wychodzącego na służbę. "widzimy się wieczorem, mały" - echo tego zdania odbija się po pustym pokoju policjanta-cwaniaka ze swoimi demonami beznamiętnie patrzącego się w ścianę. Mam nadzieje, że się mylę. :P
Since 2001.
Lobofc
Minion Korwina
Posty: 281
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:02

Re: Seriale

Post autor: Lobofc »

SithFrog pisze:Telefon, In Bruges, Ondine, 7 psychopatów, Sen Kasandry. Nie jest to może najwyższy poziom ale dałbym mu kredyt zaufania. Poza tym co byście powiedzieli gdyby taką nominację dostał Matthew McConaughey ZANIM zagrał w pierwszym sezonie TD i gdyby nie było Dallas Buyers Club? :)
Ten koles od 1993 dobrze gral, wiec bylbym na tak :)
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Seriale

Post autor: Sobies »

Jak ja lubię jesień i powroty kolejnych seriali :) tym razem Big Bang Theory, Sleepy Hollow + nowy Gotham :)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Seriale

Post autor: Sobies »

Dabl post

OMG co Penny zrobiła z włosami w premierowym odcinku BBT. Nie podoba mi się :(
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Seriale

Post autor: Pquelim »

a co zrobiła? pokaż ;D
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Seriale

Post autor: Sobies »

Coś takiego...

Obrazek
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Seriale

Post autor: Pquelim »

pierwsze skojarzenie:
Obrazek
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Seriale

Post autor: SithFrog »

Trochę bary ma szerokie ale mi się podoba 2x bardziej niż z długimi :cool:
Obrazek
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Seriale

Post autor: DaeL »

Sobies pisze:OMG co Penny zrobiła z włosami w premierowym odcinku BBT. Nie podoba mi się
>2014
>Ludzie wciąż oglądają BBT.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Seriale

Post autor: Sobies »

DaeL pisze:
Sobies pisze:OMG co Penny zrobiła z włosami w premierowym odcinku BBT. Nie podoba mi się
>2014
>Ludzie wciąż oglądają BBT.
Zaproponuj coś lepszego do oglądania :)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7570
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Seriale

Post autor: Crowley »

Sobies pisze:Zaproponuj coś lepszego do oglądania
Teleexpress.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Seriale

Post autor: Pquelim »

Black Mirror
Serial, który oddaje wszystkie zagrożenia ilęki, które powinniśmy czuć przed nowoczesnymi technologiami. I nie mówię tu o klonowaniu ludzi, androidach czy innych elementach futuryzmu, ale o rzeczach którymi posługujemy się już, teraz i dzisiaj. Całość ogląda się jak naprawdę wstrząsające, antyutopijne S-F, które - przynajmniej mnie osobiście - przeraża trafnością i realizmem. Co ważne - każdy odcinek opowiada inną, niezwiązaną z poprzednia historię, przez co można oglądać całkowicie niezależnie i bez chronologii. To właściwie taka antologia, która zbiera wszystkie przemyślenia (85% moich własnych), które każą się zastanowić czy naprawdę wszechobecna globalna socialmediatyzacja jest czymś dobrym.
Uwielbiam ten serial i oglądam go z autentycznie zapartym tchem. Bohaterowie są ludźmi z krwi i kości, ich zachowania bardzo naturalne, a ce;na puenta niemal każdej z sześciu (tyle jest odcinków) części każe się zastanowić nad poruszanym tematem. Wymowne jest również to, że Black Mirror - choć przez wielu jest uważane, za ideologicznego wroga postępujących mass mediów - tak naprawdę stawia przed nami problem człowieka w obliczu nowoczesnych technologii. Bo nie one są tutaj właściwym problemem, raczej jest nim ludzka natura, która w konfrontacji z nowymi możliwościami okazuje się miałka, zawodna i próżna. Widać to już dzisiaj, na ogromnej liczbie przykładów korzystania z portali społecznościowych. Black Mirror rozszerza ten wątek i... no cóż, wnioski nie są zadowalające.
Polecam z pełną odpowiedzialnością - może nie przemówi tak dobitnie do starszych pokoleń, ale w każdym wywoła chociaż nutkę refleksji. Zwłaszcza wśród nadchodzących generacji młodych wychowywanych "w Internecie".
10/10
A S01E03 to wręcz majestersztyk. Robert Downey Jr już wykupił prawa do pełnometrażowej ekranizacji tej historii.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale

Post autor: Turtles »

Crowley pisze:
Sobies pisze:Zaproponuj coś lepszego do oglądania
Teleexpress.
Telezakupy nawet.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Seriale

Post autor: Gregor »

TBBT wciąż jest zabawne, tylko szkoda, że z nerdowości pierwszych sezonów nic już nie zostało i zrobił się ot sitcom o randkowaniu...
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Seriale

Post autor: boncek »

Penny z sezonu na sezon coraz bardziej przypomina faceta, więc w sumie nie dziwi kolejny krok.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lite
Puszek Okruszek
Posty: 101
Rejestracja: 5 maja 2014, o 17:31
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Lite »

Pquelim pisze: A S01E03 to wręcz majestersztyk. Robert Downey Jr już wykupił prawa do pełnometrażowej ekranizacji tej historii.
Przypomnij mi, który to jest dokładnie epizod? Z ziarnem?

A serial rzeczywiście świetny.
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Seriale

Post autor: Piccolo »

Kiedyś się chyba przebąkiwało o 3 sezonie Black Mirror. Ktoś coś wie?
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Seriale

Post autor: Pquelim »

Tak, ten z facebookiem, ziarnem.

Trzeci sezon w skrócie - telewizja (channel 4) bardzo chce, Charlie Brooker może nie mieć czasu. Jedno info mówi o szansie na "coś" pod koniec 2014 roku i resztę w przyszłym. Drugie info mówi, że Brooker potwierdził co najmniej dwa nowe epizody, a cały sezon ma być podzielony.

Tylko, że oba info są z początku roku.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Seriale

Post autor: Pquelim »

A co do True Detective2 - nikt nie wspomniał, że oprócz Farrela potwierdzili też Vince'a Vaughna.

Zupełnie nie znam jego możliwości. Znam nazwisko, facjata też jakaś pospolita, ale w filmografii właściwie nie ma nic, co możnaby pochwalić.
Generalnie w porównaniu z zestawem Harrelson & McCounaghey wygląda to kiepsko. Ale nie ma co narzekać na zapas imho.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2753
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Seriale

Post autor: Cherryy »

Zapowiada się polski True Detective? ;)

phpBB [video]
Since 2001.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Seriale

Post autor: Sobies »

Wiśnia nie przesadzaj ;) Jak Twoją fanaberię Ekstraklasą jestem w stanie ogarnąć, ponieważ sam jestem jej fetyszystą tak z polskimi serialami uważaj na słowa ;)

Obstawiam coś na poziomie "Misja Afganistan" sprzed roku. Niby fajne, ale powstał jeden sezon i dobranoc.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2753
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Seriale

Post autor: Cherryy »

To była ironia. :P

Aczkolwiek kibicuję HBO, bo z roku na rok robi coraz lepsze produkcje.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale

Post autor: Turtles »

Nawet dwa polskie true detectivy powstają. AXN też cos produkuje.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Seriale

Post autor: DaeL »

Turtles pisze:Nawet dwa polskie true detectivy powstają.
Już powstały. W11 Wydział Śledczy oraz Malanowski i Partnerzy.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Seriale

Post autor: SithFrog »

:lol2:

A "Dlaczego ja?" to polskie American Beauty :D
Obrazek
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2229
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: peterpan »

Obejrzałem pilota Gotham. Dupy nie urywa. Momentami wręcz przeciwnie. Za dużo chcieli upchnąć w pilocie postaci komiksowych, przez sprawia wrażenie gabinetu figur woskowych - w pierwszym 45-minutowym odcinku pojawili się: Kobieta Kot, Trujący Bluszcz, Enigma, Pingwin, najprawdopodobniej Joker i sam Falcone. No i według mnie Bane ;) Mogłem kogoś przeoczyć, bo aż tak dobrze uniwersum Batmana nie znam. Z powodu tego, że występują prawie same postacie komiksowe, wiadomo kto nie może zginąć, zatem nie ma tego napięcia :( Dialogi od średnich, po żenujące jak rozmowy Gordona z młodym Brucem. Obejrzę może ze dwa odcinki i jak historia nie wciągnie (a mało to zapowiada), to podaruje sobie. Bo fabularnie mogli sobie darować morderstwo Waynów - za oklepane to.
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Seriale

Post autor: Kalten »

Mnie też jakoś Gotham nie powaliło :( Zobaczymy co będzie dalej. Który to Joker? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2229
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: peterpan »

Ten co opowiadał dowcipy u Fish - nie padło jego nazwisko ;P
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Seriale

Post autor: Piccolo »

SithFrog pisze::lol2:

A "Dlaczego ja?" to polskie American Beauty :D
Odcinek "Pamiętników z wakacji" z mięsnym jeżem był pilotem do polskiego Master Chefa.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
skoob
skoobany!
Posty: 374
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:49

Re: Seriale

Post autor: skoob »

Oglądałem ostatnio Under the Dome na podstawie książki Kinga. Nie polecam. Jak na początku w miarę jeszcze trzymają się książki to można powiedzieć że jest w miarę ok, bez szału, ale da się oglądać i jest jakiś potencjał. Tyle że gdzieś pod koniec pierwszego sezonu scenarzystów za bardzo zaczyna ponosić fantazja, odchodzą od tego co napisał King i wydaje mi się, że zapędzili się w ślepy zaułek bo nie bardzo wiadomo jak to dalej ciągnąć. Generalnie drugi sezon to nudy, nudy i nudy. Nie wiem po co go oglądałem, chyba z rozpędu po pierwszym. Podobno ma być jeszcze trzeci, ale ja odpuszczam, mam lepsze pomysły na marnowanie wolnego czasu :D

A i Big Jima gra agent Schrader z Breaking Bad :]
11.XI.2006
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2753
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Seriale

Post autor: Cherryy »

Książka ma dla mnie marne zakończenie, więc nawet nie ruszałem.
Since 2001.
Awatar użytkownika
skoob
skoobany!
Posty: 374
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:49

Re: Seriale

Post autor: skoob »

Mnie też zakończenie niezbyt się podobało, ale uwierz mi, w serialu jest to jeszcze idiotyczniej wyjaśnione...
11.XI.2006
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale

Post autor: Turtles »

Obrazek

Mówcie co chcecie, ale mnie sie podoba.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7570
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Seriale

Post autor: Crowley »

Lepsze od Klonłorsów?
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale

Post autor: Turtles »

Nie widziałem ostatniego sezonu clone warsów (tego z netflixa), ale the force is strong with this one.
Głównie dlatego, że dzieje się 10 lat przed Nową Nadzieją. Więc są szturmowcy, tie fightery i wszystko :)
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6403
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Seriale

Post autor: Voo »

Heheh, mnie też się podoba ;) Chyba po raz pierwszy od 5 lat włączyliśmy kanał dla dzieci. Szczerze mówiąc to klasyczna gwiezdnowojenna otoczka pasuje mi znacznie bardziej niż te wszystkie "klony" (co nie znaczy, że nie lubiłem oglądać Clone Wars). Nawet są tutaj wykorzystane motywy muzyczne Williamsa.

Chociaż muszę przyznać, że jeśli chodzi o samą animacje to jednak moim zdaniem wygląda to słabiej niż w Clone Wars.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Seriale

Post autor: Sobies »

Dziś oficjalnie skończył się pierwszy sezon Strain. Mam osobiście mieszane uczucia co do niego. Pisałem tu wcześniej, że ten serial niedługo będzie hitem, ale szczerze nabieram poważnych wątpliwości. Jednak z niecierpliwością czekam na drugi sezon, bo dobrego serialu o wampirach ala Blade nigdy za mało ;)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Seriale

Post autor: Piccolo »

Emm... tego no...
Twin Peaks powraca.
phpBB [video]
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Seriale

Post autor: Pquelim »

o kurwakurwa.... !!!!!!!Oneoneoneoen1!!!!jeeden11

. z jednej strony źle, z drugiej strony dobrze, z trzeciej strony jeszcze gorzej.... nie wiem co myśleć. dysosnans poznawczy level 1000
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Seriale

Post autor: Piccolo »

Też nie wiem czy się bać czy jarać jak pogranicze z Nilfgardem.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Seriale

Post autor: Pquelim »

phpBB [video]


sukinsyny, a ostatnio się zastanawiałem czy ona tam mówi 20, czy 25 lat. Teraz wyglada tak, jakby to wszystko zaplanowali ;)

9 odcinków, jedna miniseria. Gwarantowany sukces komercyjny. I za kamerą Lynch, razem z Frostem napiszą scenariusze. Na ten moment mam do nich zaufanie, chociaż nie mam pojęcia w jakiej są formie.
Niemniej - miło będzie tam wrócić. Chyba jednak dobra (zajebista!) wiadomość :D
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale

Post autor: Turtles »

Voo, ale ta scena "Kid, I'm about to let everybody in the secret" i wyjmuje miecz świetlny! Aaaaa super cool!

I jeszcze
All troopers, focus your fire on.....
On the Jedi.



Chociaż trzeba pamiętać, że w odcinku zginęło wielu dobrych szturmowców
Obrazek
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7570
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Seriale

Post autor: Crowley »

phpBB [video]


Temat fantastyczny ale czy to będzie coś więcej niż romansidło z ciekawym tłem?
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale

Post autor: Turtles »

Dobre dobre. Kończy się pierwszy sezon na dniach (11 dzis)
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4377
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale

Post autor: Turtles »

Peaky Blinders wróciło. Jak ktoś ma czas i chęci na dobry brytyjski serial gangsterski, którego akcja dzieje się w latach 20, goraco polecam.
Obrazek
#sgk 4 life.
ODPOWIEDZ