Ukraina

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Ukraina

Post autor: Gregor »

Crowley pisze:Wstrętne turbany musiały się przyznać i jeszcze publikują filmy. Bezczelni.
Moskwie to nie przeszkadza w znalezieniu prawdziwie winnych żydowskich imperialistów z Kijowa!

Już by mniej obrzydliwie by było jakby faktycznie samo KGB pozabijalo tych ludzi Obrazek

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3879
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Ukraina

Post autor: PIOTROSLAV »

Gregor pisze:
Już by mniej obrzydliwie by było jakby faktycznie samo KGB pozabijalo tych ludzi Obrazek
Że niby jak z czeczenami?


Wysłane z mojego V10 przy użyciu Tapatalka
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
zodi
Kofan Annan
Posty: 2623
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Ukraina

Post autor: zodi »

W zeszłym tygodniu pojawiło się info,że Szwecja jednak nie przekaże Ukrianie Grippenów. Powodem miała być prośba ze strony państw,które przekazują F16 motywowana m.in tym, że inny model spowoduje problemy logistyczne dla ukraińcow itd. Ok, zrozumiałe.
Dziś wielce Francja ogłasza,że przekaże Mirage... :D
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Ukraina

Post autor: Theeck »

Ja czytałem, że sprzeda, a nie przekaże. Może w tym kryje się tajemnica :)
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
zodi
Kofan Annan
Posty: 2623
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Ukraina

Post autor: zodi »

Może coś w tym jest,choć ja póki co wszędzie spotykam się z terminem "przekażą" albo "zostawią" (to akuratw mediach niemieckojezycznych - uberlassen czyli dosłownie chyba "pozostawią").

O tym,że ukraińcy szkolą się na francuskich myśliwcach słychać już plotki od póltorej roku, ale ile w tym prawdy to nie mam pojęcia... Choć wspaniale by było jakby nagle na niebie Mirage się pojawiły! Wszyscy oczekują na F16 a tu JEB! Skończyłoby się kacapskie rumakowanie :D
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3879
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Ukraina

Post autor: PIOTROSLAV »

Meh, szczerze wątpię. Najpierw musielibyśmy przetrzebić obronę plot na tyle, żeby w ogóle coś podrywać z ziemi

Wysłane z mojego V10 przy użyciu Tapatalka

"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
ODPOWIEDZ