Forum, czyli luźno o polityce.

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4997
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Zolt »

Nie ma sensu rozkręcać tej dyskusji od nowa
Forum traci klimat :(
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2726
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Cherryy »

Gdzie te czasy, kiedy dyskusje tak wkurwiały, że człowiek nie mógł spać po nocach...
Since 2001.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Crowley »

O. To nie tylko ja tak miałem?
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4997
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Zolt »

O coś nam jeszcze chodziło :D
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2203
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: peterpan »

Cherryy pisze: 17 maja 2024, o 23:08 Gdzie te czasy, kiedy dyskusje tak wkurwiały, że człowiek nie mógł spać po nocach...
Związki partnerskie tak, adopcja nie. Bo tak uważam. Dobrej nocy Cherryy ;)

A poza tym, nie możemy być wysoko w rankingu, ponieważ:
Obrazek
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: LLothar »

Tak się spolaryzowalismy że wszyscy co myślą inaczej to naziole których tu dawno już nie ma.
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4997
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Zolt »

Nie mam w zwyczaju tak myśleć o moich rozmówcach, ani tym bardziej uważać ich za zapowietrzonych komunistów (mam więcej lewicowych znajomych). Zwykle staram się pamiętać o zasadzie otwartej głowy i próbuję rozumieć punkt widzenia rozmówcy :)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: LLothar »

Zolt pisze: 18 maja 2024, o 15:40 Nie mam w zwyczaju tak myśleć o moich rozmówcach, ani tym bardziej uważać ich za zapowietrzonych komunistów (mam więcej lewicowych znajomych). Zwykle staram się pamiętać o zasadzie otwartej głowy i próbuję rozumieć punkt widzenia rozmówcy :)
Zgadzam się, Forum traci klimat!

:roll:
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Theeck »

Zolt pisze: 18 maja 2024, o 15:40(mam więcej lewicowych znajomych)
Kilka lat temu przy okazji jakiejś dyskusji politycznej w realu zrobiłem sobie "przegląd" poglądów moich znajomych i z pewnym zaskoczeniem okazało się, że nie ma wśród nich nikogo o sympatiach lewicowych (nie licząc zwolenników PiS, którzy dla mnie też są cholernymi socjalistami :)). Od razu napiszę, że nie ma wśród nich żadnego konfederaty, większość to - jak to w Wawie - platformersi.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2726
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Cherryy »

Czekaj Theeck, to nie masz znajomych o sympatiach lewicowych, czy jednak masz, bo już nie zrozumiałem. ;)
Since 2001.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Theeck »

Nie ma nikogo kto deklaratywnie jest lewicowy, bo moi znajomi sympatyzujący z PiS uważają się za prawicowców :)
Ale jak się tak zastanowiłem, to mam samych lewicowych, bo przecież dla mnie każdy na lewo od poglądów gospodarczych Korwina, to socjalista :)
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2726
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Cherryy »

I teraz sprawa jest jasna ;)
Since 2001.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Theeck »

A u nas w warszafce odmenty postępu, że tak powiem: urzędasy dzięki Rafciowi mają nakazane unikanie form językowych odnoszących się do pci petenta (żadnego pan, pani), co więcej, będą teraz musiały się dostosowywać do preferencji pciowych/seksalnych (?) petentów. Przy najbliższej okazji wymuszę na urzędasach zwracanie się do mnie w formie niebinarnej, a co mi tam, przynajmniej się trochę pośmieję :)
Ale z drugiej strony jak pomyślę, że ten sam, nasz warsiaski, postępowy Rafcio jest bardzo poważnym kandydatem na Prezydenta mojego, tak już srodze umęczonego selekcją negatywną pośród polityków kraju, to jakoś smutno mi się robi :(
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Voo »

Ty widzisz problem z formami językowymi a ja widzę wielki sukces z pogonieniem krzyży z urzędów.

Uważam, że to świetnie, że znalazł się jeden odważny, który wziął się za ten temat i to w stolicy.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Theeck »

Mi krzyże w urzędach jakoś w oczy się nie rzucały, więc i nie przeszkadzały. A nowomowa owszem. Bagatelizujesz to co zrobił Rafcio, bo chyba nie dostrzegasz, że to dopiero początek. Jeśli nie będzie protestów (a w postępowej Wawie, gdzie 60% to lemingi, 15% mentalne komuchy, a pisiorów traktuje się jak osoby z dysfunkcją mózgową - protestów nie będzie), to już za chwilę to samo dotknie szkoły i przestrzenie publiczne. Pojawią się czwarte toalety, napisy neutralne płciowo i strach pomyśleć co jeszcze.
Pogadamy na forum za 5 lat - sam zobaczysz.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Ja wiem co jeszcze! Ja wiem! Wszyscy umrzemy!

Wysłane z mojego RMX3840 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3876
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: PIOTROSLAV »


Theeck pisze: Pojawią się czwarte toalety, napisy neutralne płciowo i strach pomyśleć co jeszcze.
Pogadamy na forum za 5 lat - sam zobaczysz.
A gdzie problem?

Wysłane z mojego V10 przy użyciu Tapatalka

"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2726
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Cherryy »

Chyba każde pokolenie przeżywa takie "rewolucje obyczajowe", które dla kolejnego pokolenia są już normalne i dziwnym trafem życie płynie dalej.

Im więcej toalet, tym lepiej, będą mniejsze kolejki.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

Theeck pisze: 3 czerwca 2024, o 18:29 Pogadamy na forum za 5 lat - sam zobaczysz.
Theeck, ale gadamy na forum już od kilkunastu. Wciąż nie ma kalifatu we Francji, prawo aborcyjne jest zaostrzane zamiast liberalizowanego, związków partnerskich jak nie było tak nie ma (o adopcji nie wspominając), antykoncepcja po walczy o dostępność bez recepty, i inba jest o krzyże w urzędach stołecznych. A korwiniści i braunowski ściek są drugą kadencje w sejmie. I rosną w siłę.

Gdzie jest ta lewacka, postmodernistyczna rewolucja, bo ja mam odwrotne wrażenie?
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Theeck »

rzuff, nie manipuluj kalifatem we Francji, było pisane, że biorąc pod uwagę stale rosnący udział ludności muzułmańskiej wśród mieszkańców Francji jest to nieuniknione zapewne jeszcze za naszego życia :)
Lewacka rewolucja nadchodzi w sposób nieunikniony, wszytko w rękach Trzaskowskiego - musi wygrać najbliższe prezydenckie i wtedy:

będą związki partnerskie
liberalizacja prawa do aborcji
pigułka dzień po
penalizacja mowy nienawiści (już sobie ze mną więcej nie podyskutujesz, ponieważ będę miał dokładnie takie samo zdanie jak Ty :P

Nie będziemy musieli sprawdzać (jak z Voo) aż za 5 lat, sprawdzimy już za rok :)

A co do korwinistów i Brauna - taka jest demokracja, mnie tak samo boli obecność kryptokomunistów z Razem - w kraju przez 45 lat będącym w komunie istnienie młodych ludzi o tak totalitarnych i socjalistycznych poglądach jest czymś nie do pojęcia.
No ale tak samo nie po pojęcia był dla mnie wybór komucha Kwaśniewskiego na prezydenta w kilka zaledwie lat po obaleniu komuny.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Nie zapomnij Theeck ze umrzemy! Wszyscy!

Wysłane z mojego RMX3840 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2726
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Cherryy »

będą związki partnerskie
liberalizacja prawa do aborcji
pigułka dzień po
penalizacja mowy nienawiści
A eutanazja, adopcje, zdjęcie krzyży w każdej placówce publicznej, przyjmowanie uchodźców, etc., itd. Twoja lista jest z pewnością za krótka.

Ciężkie czasy nas czekają, nie to, co ostatnio.

Zauważcie jak bardzo nieistotne stały się tematy gospodarcze, względem światopoglądowych, tworzących zrozumiałe, ale specjalnie rozdmuchane konflikty społeczne. A przez pewien czas jednak się tutaj tej tendencji opieraliśmy.

(Czuję klimat forum)
Since 2001.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: LLothar »

I we Francji jebło wynikami, nowe wybory.

Internety mówią, że to taki ruch aby sobie porzadzili i nie wygrali w 2027. Teraz Macron zostaje i nadal trzyma politykę zagraniczną, a nowy zwycięzca będzie musiał sobie radzić z polityką wewnętrzną. A to zawsze pod górkę.

Frexit?

Edit: przypominam że obecnie Francja to jedyny członek Unii z atmowkami.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Crowley »

Idiotyczne ciągoty do lewicowych dyrdymałów pchają Europę w łapy prawicowych ekstremistów. Bo obawiam się, że to się nie skończy na lekkim przechyle w prawą stronę, tylko będziemy szli coraz mocniej w full retard.
W Niemczech AFD ma dziś ponad 16% poparcia i drugi wynik w kraju. w Austrii FPO, co prawda z niewielką przewagą, ale wygrała. We Francji Le Pen idzie po władzę. U nas Konfederacja będzie zyskiwać kosztem tych nieudaczników od Kosiniaka i Hołowni.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Guldan
Tęczowy Chłopiec
Posty: 396
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:12

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Guldan »

myśleliście sobie co byście zrobili gdyby wybuchła wojna w Polsce z Ruskimi/Białorusią?
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Guldan pisze:myśleliście sobie co byście zrobili gdyby wybuchła wojna w Polsce z Ruskimi/Białorusią?
Zabrałbym dzieciaki i z nimi spierdalał z tego grajdoła.

Wysłane z mojego RMX3840 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Guldan
Tęczowy Chłopiec
Posty: 396
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:12

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Guldan »

ale masz jakiś plan, miejscówkę nagraną czy coś czy tak ogólnie "byśmy spierdiolili"?
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Theeck »

Ryzykowanie życiem swoim i dzieci po to aby przy korycie zmieniał się rotacyjnie Kaczka z Tuskiem to jakaś aberracja by była.
Ryzykowanie życiem swoim i dzieci po to aby walczyć za Polaków, którzy w większości (patrz wyniki wyborów) albo mają wyjebane na niepodległość i suwerenność, albo są po prostu na to zbyt głupi żeby zrozumieć jakie to jest ważne (patrz liczba zwolenników bycia w UE) to jeszcze większa aberracja.
Więc rozumiem Razora i zrobiłbym tak samo. Ale nie bylibyśmy ani sami ani pierwsi - przed nami i tak uciekłaby cała sejmowa i rządowa hołota.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Iluvatar
czarny
Posty: 71
Rejestracja: 8 sierpnia 2022, o 09:34

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Iluvatar »

W sumie ciekawe pytanie. Tak konkretnie gdzie byście spieprzyli? Ja to szczerze mówiąc nie wiedziałbym co robić. A obrazki korków jak z Walking Dead mi się słabo podobają...

A taki artykuł mi się spodobał bardzo.
W skrócie, to super chłopaki u tej władzy. Tak się starają, ale na przykład biedny Władek spać nie może i mu coś umknęło. Ogólnie byłoby super gdyby nie ci parszywy pisowcy.
Jak się nad tą władzą nie rozczulać? Że ktoś tam umarł przez ich politykę z czasów opozycji to chuj tam..
Rany boskie, czy nas do końca życia będą tak straszyć tym PiSem złym, jak Natanek Harrym Potterem?
https://www.onet.pl/informacje/newsweek ... 4,452ad802
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Guldan pisze:ale masz jakiś plan, miejscówkę nagraną czy coś czy tak ogólnie "byśmy spierdiolili"?
Tak ogólnie. Mógłbym próbować do kuzynki do Szwajcarii, ale dosłownie wherever.

Theeck, az korci mnie zapytac gdzie Ty? Bo zachód ze swoimi pogladami w teorii odpada? Chyba ze na emigracji juz Ci nie beda przeszkadzać UE i s-ka czy lewackosc? :spy:

Wysłane z mojego RMX3840 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Guldan
Tęczowy Chłopiec
Posty: 396
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:12

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Guldan »

ja już od jakiegoś czasu co jakiś czas zadaję sobie takie pytania. fakt, że mam kategorię D trochę mnie chroni ale w tym roku weszło rozporządzenie dzięki któremu D może zostać zmienione na A (chociaż nadal liczę, że moje problemy z kręgosłupem na to nie wpłyną). mam potencjalne dwa miejsca do ucieczki ale oba są w obrębie UE.

warto mieć skany wszystkich aktów notarialnych na pendrive'ach.
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2024, o 11:12 przez Guldan, łącznie zmieniany 1 raz.
Iluvatar
czarny
Posty: 71
Rejestracja: 8 sierpnia 2022, o 09:34

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Iluvatar »

Ja to jedynie bym o Anglii pomyślał...
Ale co zrobicie jak od razu zaczną się powołania i was na lotnisku zatrzymają?
Wydaje mi się że łatwo powiedzieć zarówno ze się zostanie i przyjmie na klatę, jak i to że się ucieknie. Zrobić coś, to już inna para kaloszy.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Theeck »

Razor - na czas wojny spieprzam dokądkolwiek i czekam aż Tygrysek z Donaldem wsparci Płaszczakiem mi ją wygrają. A potem wracam :)
Długoterminowo nie zamierzam żyć nigdzie poza Polską
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5597
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: LLothar »

Mnie problem nie dotyczy. Zostałbym gdzie jestem aby gościć rodzinę i FSGKowych uchodźców.
Awatar użytkownika
Guldan
Tęczowy Chłopiec
Posty: 396
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:12

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Guldan »

Zrzut ekranu 2024-06-10 o 12.35.10.png
Zrzut ekranu 2024-06-10 o 12.35.10.png (154.11 KiB) Przejrzano 403 razy
:alien:
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4997
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Zolt »

Jak coś to dajcie adresy, powysyłam Wam pocztówki z nowej granicy polsko-chińskiej na Uralu ;)

W przypadku globalnego konfliktu to dość naiwna ta lista...
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5811
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Spoko, wszystkich spierdalających już zgłosiłem do poboru, dzieci też. Poświęcę się, będziecie za mnie walczyć, ja idę do schronu przed kobietami i dziećmi. Nie pamiętam, ale mam chyba kategorię eeeee. Kiedyś na strzelnicy trafiałem w ten piasek pod tarczą, trochę trenowałem FPSy, więc pewnie jest już lepiej, tylko muszę mieć swoją myszkę.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Gregor »

Europosłowowie z Podkarpacia to jakiś hit. Kurwa Braun, Obajtek, ja pierdole.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ile czasu zajęło Ukrainie zamknięcie granic na uciekających młodych mężczyzn? Jeśli boicie się wojny i powołania, to już lepiej teraz się pakujcie. :P

Ja po służbie mam tak zajebistą opinię, że raczej mnie nie wezmą drugi raz :P
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

Sorry Theeck, ale Twoje racjonalizację mnie szczerze ubawiły :D
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Crowley »

Ja po służbie mam tak zajebistą opinię, że raczej mnie nie wezmą drugi raz
Co zepsułeś? :D
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Matthias[Wlkp] pisze:Ile czasu zajęło Ukrainie zamknięcie granic na uciekających młodych mężczyzn? Jeśli boicie się wojny i powołania, to już lepiej teraz się pakujcie. Obrazek

Ja po służbie mam tak zajebistą opinię, że raczej mnie nie wezmą drugi raz :P
Do teraz nie zdążyli tak na poważnie? Poza tym w UE my możemy zamykać granice, ale jak ktoś przez lasy przejdzie do Czechów czy Niemców to raczej nie udowodnią mu że nie zrobił tego 3 dni wcześniej...

Wysłane z mojego RMX3840 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Theeck pisze:Razor - na czas wojny spieprzam dokądkolwiek i czekam aż Tygrysek z Donaldem wsparci Płaszczakiem mi ją wygrają. A potem wracam :)
Długoterminowo nie zamierzam żyć nigdzie poza Polską
Czyli czekaj... uciekasz na wojne, ale wrócisz jak już inni kraj obronią/przeleją krew bo patriotyzm nie pozwala Ci inaczej, tak? :spy:

Wysłane z mojego RMX3840 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Crowley pisze:
Ja po służbie mam tak zajebistą opinię, że raczej mnie nie wezmą drugi raz
Co zepsułeś? :D
Z poligonu zwoziła mnie awaryjnie dentystka karetką po tym, jak się okazało, że źle znoszę wystrzały artyleryjskie zmałej odległości. Stąd wiem, że jak ktoś chce sobie zrobić w wojsku dzień wolny, trzeba zgłosić ból zęba.

Stąd wiem też, że wg. przepisów podczas strzelania artyleryjskiego konieczna jest obecność lekarza, ale nie jest określone, jakiej specjalizacji.
Awatar użytkownika
Guldan
Tęczowy Chłopiec
Posty: 396
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:12

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Guldan »

Razorblade pisze: 11 czerwca 2024, o 14:52
Theeck pisze:Razor - na czas wojny spieprzam dokądkolwiek i czekam aż Tygrysek z Donaldem wsparci Płaszczakiem mi ją wygrają. A potem wracam :)
Długoterminowo nie zamierzam żyć nigdzie poza Polską
Czyli czekaj... uciekasz na wojne, ale wrócisz jak już inni kraj obronią/przeleją krew bo patriotyzm nie pozwala Ci inaczej, tak? :spy:

Wysłane z mojego RMX3840 przy użyciu Tapatalka
czego nie rozumiesz lewaku?
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Guldan pisze: 12 czerwca 2024, o 09:31
Razorblade pisze: 11 czerwca 2024, o 14:52
Theeck pisze:Razor - na czas wojny spieprzam dokądkolwiek i czekam aż Tygrysek z Donaldem wsparci Płaszczakiem mi ją wygrają. A potem wracam :)
Długoterminowo nie zamierzam żyć nigdzie poza Polską
Czyli czekaj... uciekasz na wojne, ale wrócisz jak już inni kraj obronią/przeleją krew bo patriotyzm nie pozwala Ci inaczej, tak? :spy:

Wysłane z mojego RMX3840 przy użyciu Tapatalka
czego nie rozumiesz lewaku?
Ja nie rozumiem tego, że przecież można bezpiecznie założyć, że Konfa w końcu dojdzie do władzy. Co z tego, kto rządzi teraz - jeśli nie będzie komu bronić kraju teraz, to nie będzie kraju, w którym Konfa będzie mogła wygrać...
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Theeck »

Jeżeli Konfederacja wygrałaby w wyborach, to oznaczałoby, że większość Polaków jest na tyle roztropna, że warto będzie w ich obronie (i swojej) walczyć.
Póki co jednak, to 61% głosowało na POPiS, ponad 6% na lewactwo a reszta na najbardziej szkodliwą partię ostatnich 30 lat - peezel.
Jak Polacy zmądrzeją, to stanę w ich obronie. Póki co nie są tego warci, więc niech oni stają w mojej :P
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Jeżeli Konfederacja Theeck wygra wybory to przed kim bedzie bronic? Bo nie przed Ruskimi przecież...

Zresztą nadal - w koncu jako wielki patriota masz w dupie kraj w potrzebie, bo ludzie to debile... Ma to sens... Jakis... Zapewne...

Wysłane z mojego RMX3840 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4333
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

Kwestia wzorców tego patriotyzmu:p ja w szkole czytałem Kamienie na Szaniec o Zośce, chłopaku ze Spartakusa, który walczył za sanacyjna Polskę. Nie wiem co czytał theeck:p Może Dmowski gdzieś tłumaczył, dlaczego najbardziej patriotyczna rzeczą jaką można było zrobić przy okazji bitwy warszawskiej było siedziec w Poznaniu i siać defetyzm


Ale bez uszczypliwości. To ja tam nie wiem co bym zrobił. Nie jestem na siebie na tyle pewien, żeby pisać że pierwszy w WKU bym był i że bym nie spierdolił za granicę. Ale tylko z jednego powodu - że strachu, a nie z jakiegokolwiek innego
Obrazek
#sgk 4 life.
Iluvatar
czarny
Posty: 71
Rejestracja: 8 sierpnia 2022, o 09:34

Re: Forum, czyli luźno o polityce.

Post autor: Iluvatar »

Jak konfederacja wygra to ja patriotycznie wypierdzielam :D
A na poważnie, to ta banda oportunistów i cwaniaków będąc u władzy szybko by się zmieniła w coś z czym walczą. Z tym że w ohydną i niebezpieczną dla kraju wersje. Wszystko to co najgorsze w PoPis byłoby spotęgowane do granic możliwości.
ODPOWIEDZ