Rządy PiS

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

PiS Wygrał, bo poprawnie odczytał nastroje i zrobił socjalizm+ (a PO jechało na oparach i nic nie wymyśliło). A nastroje nie zmieniły się od 30 lat. To jest ten mit Solidarności, o którym mówię. PRL u nas upadł nie dlatego, że masy pragnęły wolności i demokracji. Upadł, bo ludzie chcieli żreć i mieć za co żreć, mieli już dosyć wegetacji. Gdyby można było wtedy rzucić ludziom to, co teraz rzuca PiS, to nadal tkwilibyśmy w komunie. Najlepszym na to dowodem jest to, że ci sami ludzie, którzy odsuwali komunistów od władzy, kilka lat później głosowali na tych komunistów, mówię o SLD (abstrahuję od tego, że to nie był zły rząd).
Słowem: dajcie żreć i pieniądze, a na was zagłosujemy.
A PO w ~2015 i dalej?
"PiS przyjdzie i wam zrobi dyktaturę". O, już nie straszcie PiS-em. "Demokracja", co ta PO pierdoli? "Konstytucja"? Haha, a gdzie macie jakiś program Platfusy?

Miasto budzi się.
Z naszymi marzeniami...

"Trójpodział władzy, Trybunał Konstytucyjny, Sąd Najwyższy"? Bezwartościowe dyrdymały...

To prawda, od przegranych wyborów w 2015 PO/KO dokładnie tyle zdołała wymyślić. I od ~2015 masz ten sam wybór: bezjajeczna KO, Hołownia, ich wałki albo dyktatura, zamordyzm, jazda w stylu białoruskim/węgierskim pod PIS-em. Taki jest wybór, możesz się na to zżymać, ale jeśli nie głosujesz na tych dużych z opozycji, to przykładasz rękę do Ruskiego Ładu.

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7429
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Tak samo odbieram to, że Chińczycy potulnie zgadzają się na wszystkie formy ucisku wymyślone przez ichni PZPR, bo mają za co jeść.

Generalnie ludziom jest wszystko jedno, jeśli nie głodują.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4346
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rządy PiS

Post autor: Turtles »

Ej tak serio, wyobrażaliście sobie jeszcze kilka lat temu, żeby taki nagłówek zobaczyć?

https://www.rmf24.pl/polityka/news-usa- ... rp_state=1
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5010
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Rządy PiS

Post autor: Zolt »

Nic tylko się uczyć prowadzić interesy.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Rządy PiS

Post autor: Jutsimitsu »

Ale co wy piszecie, przecież:
Theeck pisze:Byłoby super, ponieważ oznaczałoby, że ktoś w PiSie w ogóle jest w stanie myśleć strategicznie w kontekście naszej polityki międzynarodowej.
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Rządy PiS

Post autor: Halaster »

Nie no, może ktoś "strategicznie" uważa że te sankcje mogą być nam na rękę. Na przykład jeśli ktoś "strategicznie" by chciał nas zbliżyć do Rosji, to wtedy idealnie pasuje! Na przykład Putin.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7429
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Czyli pewnie się zaraz rakiem wycofają z tej ustawy, jak zwykle?

EDIT: Już się wycofują - ma być wyjątek dla USA/NATO dodany w Senacie, czy coś takiego... TVN-owi nie spadnie włos z głowy.
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2021, o 15:37 przez Matthias[Wlkp], łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Rządy PiS

Post autor: Halaster »

Wątpię, myślę że ktoś tam już równo się odkleił.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

A Jutsi mógłbyś nie wzorować się na TVP i nie wyrywać z kontekstu moich cytatów? No chyba, że nie pojąłeś kontekstu, czego tak do końca wykluczyć nie mogę.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7429
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Swoją drogą to nawet jeśli dojdzie do sankcji, to może trzeba się cieszyć? Może łatwiej będzie o spadek dla PiS poparcia? Przecież na podlasiu lubią Amerykę, nie? A te sankcje uderzą w polityków, zniesione wizy już są, więc dla szarego człowieka to nie ma znaczenia. Nawet zaoszczędzimy kupę kasy na czołgach...

Swoją drogą te sankcje to "artykuł własny RMF", więc żadnej konkretnej i oficjalnej wypowiedzi kogokolwiek na temat SANKCJI nie ma. Wiem, że jacyś amerykanie się wypowiadali na temat samej ustawy, ale sankcje to IMHO wymysł RMFu.
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Rządy PiS

Post autor: Halaster »

Ja się zastanawiam czy to nie jest strategia na kozę - wjebać jankesom dwie uciążliwe ustawy, a potem z jednej zrezygnować i w ten sposób zmiękczyć akceptację tej drugiej (KPA). No i oczywiście wstawanie z kolan i "odwet" za Nord Stream 2.

Typowy Jarek, z tą różnicą, że tym razem na arenie międzynarodowej, co wg. mnie absolutnie się nie sprawdza.

ps. na tę blokadę czołgów to bardzo liczę, bo czytałem kilka analiz mówiących, że serwisowanie nowego typu czołgu w dodatku bez offsetu to będzie katastrofa. Zamiast dokupić nowych Leopardów, wykorzystać zaplecze techniczne i szkoleniowe, a przy okazji wzmocnić relację z Niemcami, robimy taki z dupy ruch. No ale czego sie spodziewać po amatorach.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Relacje z Niemcami? Wzmocnic? Tfu! W domu pewnie co wieczor mowisz Fur Deutschland!

A Leopardy oczywiscie ze lepsze. Chocby dkatego ze maja ten sam system miar co w innych sprzetach, a nie jankeski

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Rządy PiS

Post autor: Jutsimitsu »

Theeck pisze:A Jutsi mógłbyś nie wzorować się na TVP i nie wyrywać z kontekstu moich cytatów? No chyba, że nie pojąłeś kontekstu, czego tak do końca wykluczyć nie mogę.
W kontekście "rąbnięcia na kasę" to nadal bardzo głupie słowa. Amerykańska firma tu nie przegra, a przegrać może tylko Polska.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Ale tym kontekstem nie jest "rąbnięcie na kasę" ale "element większej całości". I - co najważniejsze - o którą to "większą całość" naszych rządzących nie posądzam, więc zgadzam się ze wszystkimi, że postępują idiotycznie.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7429
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Tymczasem złotówka w górę... Gdzie tu logika?
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Rządy PiS

Post autor: DaeL »

Theeck pisze:Ale tym kontekstem nie jest "rąbnięcie na kasę" ale "element większej całości". I - co najważniejsze - o którą to "większą całość" naszych rządzących nie posądzam, więc zgadzam się ze wszystkimi, że postępują idiotycznie.
Taka ciekawostka - tego samego dnia ostatecznie przyjęto nowelizację KPA. Konkretnie te zmiany w przepisach dotyczących reprywatyzacji.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Przypadek. Uchwalają po 150 ustaw więc akurat i ta się zaplątała.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

DaeL pisze:
Theeck pisze:Ale tym kontekstem nie jest "rąbnięcie na kasę" ale "element większej całości". I - co najważniejsze - o którą to "większą całość" naszych rządzących nie posądzam, więc zgadzam się ze wszystkimi, że postępują idiotycznie.
Taka ciekawostka - tego samego dnia ostatecznie przyjęto nowelizację KPA. Konkretnie te zmiany w przepisach dotyczących reprywatyzacji.
I podwyzki dla Prezia i innych ;).

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Rządy PiS

Post autor: Halaster »

Muszę przyznać że PiS ma takiego kurewskiego farta z tym Afganistanem, że Kaczor powinien zacząć grać w totka.
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3879
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Rządy PiS

Post autor: PIOTROSLAV »

Żeby jak Wałęsa dwa razy wygrał?
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5604
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Rządy PiS

Post autor: LLothar »

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... #s=BoxOpMT

Czyli jednak veto Lex TVN, ciekawostka.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7429
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

To wszystko jest gra... Pewnie amerykanie zadziałali a PiS zdecydował się w taki a nie inny sposób wybrnąć z tej sytuacji. Zaraz się okaże, że nikt z PiS nie jest jakoś szczególnie takim obrotem sprawy zawiedziony. Może jeszcze wrobią Kukiza, żeby jako jedyny zagłosował za odrzuceniem Weta.
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5010
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Rządy PiS

Post autor: Zolt »

No, prezydent wie kiedy uderzyć pięścią w stół.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Zolt pisze:No, prezydent wie kiedy uderzyć pięścią w stół.
Albo kiedy odebrać maila z ambasady amerykańskiej :lol:
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

Maili to nikt do nich nie napisze teraz, bo zaraz by były na skrzynce Dworczyka na o2.pl :D

Może go na telefon wkręcili, że niby wygrał zestaw garnków, a tu siup... ju es ej :)

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/ministe ... ch/n45nnwn

Reaktor na zdrowaśki polską innowacja XXI wieku ;)

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3879
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Rządy PiS

Post autor: PIOTROSLAV »

Matko Bosko Atomowa, módl się za nami!
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
zodi
Kofan Annan
Posty: 2623
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Rządy PiS

Post autor: zodi »

Czarnkobyl 21
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5010
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Rządy PiS

Post autor: Zolt »

Fajny artykuł, końcówka najlepsza. Hel nie wyparuje tak łatwo jak woda.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

Skąd oni tego Glapińskiego(czy jak mu tam) wzięli? Za każdym razem się dziwię jak to RPP może robić jedną rzecz, a i tak przeciw gospodarce.


Edit:
https://businessinsider.com.pl/wiadomos ... ow/wnsd053

Aaaa, już rozumiem, tawarisz ;)

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Matełuszek się obraził na premiera Czech i nie pojedzie na spotkanie V4.
Czy to mi się śni, czy premier polskiego rządu zachowuje się jak dzieciak, któremu drugi w piaskownicy zabrał sitko więc się obraził? Czy normalny facet nie wykorzystałby nadarzającej się okazji żeby właśnie coś z Babiszem ustalić?
Czy JaroKacz wreszcie przejrzy na oczy i zrozumie, że zakochał się w karierowiczu, który w trudnej sytuacji wymagającej twardości i jaj potrafi jedynie popłakać w kąciku, że mu zły Babisz kopalenkę chcę zamykać?
Ja pierdolę, za jakie grzechy musimy się męczyć z tym .... czymś robiącym aktualnie za premiera?
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
zodi
Kofan Annan
Posty: 2623
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Rządy PiS

Post autor: zodi »

Ja pierdolę, za jakie grzechy musimy się męczyć z tym .... czymś robiącym aktualnie za premiera?[/quote]

Serio ? Ty się o to pytasz ? ;P
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5010
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Rządy PiS

Post autor: Zolt »

Za Zaolzie!
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Theeck pisze:Matełuszek się obraził na premiera Czech i nie pojedzie na spotkanie V4.
Czy to mi się śni, czy premier polskiego rządu zachowuje się jak dzieciak, któremu drugi w piaskownicy zabrał sitko więc się obraził? Czy normalny facet nie wykorzystałby nadarzającej się okazji żeby właśnie coś z Babiszem ustalić?
Czy JaroKacz wreszcie przejrzy na oczy i zrozumie, że zakochał się w karierowiczu, który w trudnej sytuacji wymagającej twardości i jaj potrafi jedynie popłakać w kąciku, że mu zły Babisz kopalenkę chcę zamykać?
Ja pierdolę, za jakie grzechy musimy się męczyć z tym .... czymś robiącym aktualnie za premiera?
Ty naprawde myslisz ze Mateuszek sam podjal decyzje ze nie jedzie? :spy:

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

W sumie myślę, że sam. Być może naiwnie, ale sądzę, że choć to JaroKacz decyduje komu w polityce zagranicznej akurat robić łaskę, to technikalia zostawia swoim ludziom. Raz z powodu własnych kompleksów, dwa zauroczenia starszego pana Matełuszkiem, a trzy że czasowo nie jest w stanie ogarniać wszystkiego, bo absorbują go rozgrywki na krajowym podwórku - dla niego o wiele ważniejsze.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Wiesz Theeck, moglbys miec racje gdyby to byl etap "nie zamkniemy Turowa i co nam zrobicie. Cos jak "wprowadzimy Lex TVN, wprowadzimy Izbe dyscyplinarna, bedziemy scigac za twierdzenia ze Polacy tez maczali w jakis sposob palce w zagladzie Zydow itp.

Ale jak juz sie ostatecznie okazuje "co Wam zrobimy" to jednak imho JarKacz podejmuje decyzje.

I nie wierze w zafascynowanie JarKacza Mateuszkiem. Wydaje mi sie ze wrecz przeciwnie. Tylko zdaje sobie doskonale sprawe ze nie ma na kogo go zmienic + jak zalosnie w tak niepewnej sytuacji parlamentarnej by to wygladalo, bo nie ma mimo wszystko (czyt. debili za oponentow) gwarancji ze mu sie opozycja nie dogada wtedy i go nie przelicytuje.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Może być i tak jak Ty piszesz Razor, aż żałuję, że nie mamy dostępu do Nowogrodzkiej i nie możemy naszych hipotez zweryfikować u źródeł :)
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

Jaki kraj takie Falklandy

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... 8,79cfc278

Pominę humorystyczne wstawki, że PiS jest bardziej prawicowy od USA... Zaiste Żulczyk miał rację. Długopis gada pod Vateusza o tej kopalnianej samowoli budowlanej. Zmniejsza to prawdopodobieństwo tezy o samodzielnym premierze...

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rządy PiS

Post autor: Counterman »

Czytaliście o nowym pomyśle wymiaru kary za aborcję? W tym aborcję po gwałcie? 24 lata. Kara za gwałt - 12 lat.

Hm. Tia.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3879
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Rządy PiS

Post autor: PIOTROSLAV »

może jak będzie gwałt z poczęciem, to kara będzie zredukowana do ślubu i 6 lat?
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

Masakra, ostatnio strach czytać newsy. A potem i tak 35% wyborców klaszcze z zachwytu.

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

PIOTROSLAV pisze:może jak będzie gwałt z poczęciem, to kara będzie zredukowana do ślubu i 6 lat?
Jak z poczęciem to będzie bez więzienia za to z medalem "zasłużony dla demografii"
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
zodi
Kofan Annan
Posty: 2623
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Rządy PiS

Post autor: zodi »

Gregor pisze:Masakra, ostatnio strach czytać newsy. A potem i tak 35% wyborców klaszcze z zachwytu.
Łukaszenka z hordami uchodźców spadł im wprost z nieba :]
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

zodi pisze:
Gregor pisze:Masakra, ostatnio strach czytać newsy. A potem i tak 35% wyborców klaszcze z zachwytu.
Łukaszenka z hordami uchodźców spadł im wprost z nieba :]
Też bym wolał żeby na wschodzie nie wiedzieli jaką opcje popierać, żeby najbardziej szkodzić Polsce. Nie trzeba czołgów, żeby nas zaorać jak mamy Jarka i Zer0 przy władzy Obrazek

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2623
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Rządy PiS

Post autor: zodi »

Gregor pisze:
zodi pisze:
Gregor pisze:Masakra, ostatnio strach czytać newsy. A potem i tak 35% wyborców klaszcze z zachwytu.
Łukaszenka z hordami uchodźców spadł im wprost z nieba :]
Też bym wolał żeby na wschodzie nie wiedzieli jaką opcje popierać, żeby najbardziej szkodzić Polsce. Nie trzeba czołgów, żeby nas zaorać jak mamy Jarka i Zer0 przy władzy Obrazek
Oni już to wiedzą od ponad dekady.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Dlaczego znowu straszycie PiSem? To już nie działa. Przecież nie można się było tego spodziewać w 2015 roku. Kto mógł przypuszczać, że to banda zwyrodnialców?
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3879
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Rządy PiS

Post autor: PIOTROSLAV »

mnie dziwi, że im ciągle sporo ponad 30% w sondażach dają
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
zodi
Kofan Annan
Posty: 2623
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Rządy PiS

Post autor: zodi »

PIOTROSLAV pisze:mnie dziwi, że im ciągle sporo ponad 30% w sondażach dają
Mnie zupełnie nie. A jak znów zaczną im słupki lekko spadać to Łukaszenka z Putinem dosypią trochę uchodźców albo podgrzeją atmosferę w inny sposób by uratować swoich szkodników. Nic tak nie jednoczy prostego elektoratu jak poczucie zagrożenia. Kiedy władza broni nas przed cywilizacją śmierci i chorobami, które zawlec mogą uchodźcy nic innego nie jest ważne! Ch.j tam inflacja, sądy czy cokolwiek innego.

A nawet jakby w sondażach zaczęli dołować to tak jak pisałem 5 lat temu - PiS legalnie władzy nie odda.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Ja uważam, że jednak oddadzą. Przekonamy się za 6 lat :)
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Zablokowany