Geek & Sundry

... recenzje i inne takie

Moderatorzy: boncek, Zolt, Pquelim, Voo

Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7469
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Geek & Sundry

Post autor: Matthias[Wlkp] »

www.geekandsundry.com
www.youtube.com/user/geekandsundry

Ostatnio jestem coraz większym fanem tego kanału na YT. Spośród wszystkiego, co tam mają, to najbardziej przypada mi do gustu:

1. TableTop - chyba jedyna profesjonalna (pół-profesjonalna?) produkcja, gdzie mniej i bardziej znani grają w planszówki i świetnie się przy tym bawią.

2. The Guild - serial o MMORPG-owych geekach

3. The Space Janitors - ze względów licencyjnych nie mogli powiedzieć wprost, że rzecz dzieje się na Gwieździe Śmierci (StarWars), ale po kilku minutach wszystko jest oczywiste. Wydarzenia z perspektywy woźnego...

4. Spooked - parodia wszelkich produkcji nawiązujących do świata paranowrmalnego. Potrafi zaskoczyć! Obejrzane jednym tchem w całości (niestety - albo właśnie stety - tylko 4 odcinki...).

5. Spellsingers - najkrótsza droga do wciągnięcia się w świat MTG i mniej więcej skumania o co tam chodzi.

Oprócz tego jest tam masa produkcji traktujacych o grach i książkach, które jednak do mnie nie trafiły.
Ostatnio zmieniony 3 lipca 2014, o 15:29 przez Matthias[Wlkp], łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3894
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Geek & Sundry

Post autor: PIOTROSLAV »

"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7469
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Geek & Sundry

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Geek & Sundry

Post autor: DaeL »

Niezły. Ale kanał FSGK lepszy :)
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Geek & Sundry

Post autor: Piccolo »

Ja śledzę Geek & Sundry w sumie od samego startu. Day można lubić za jej aktorstwo albo nie, ale nie można jej odmówić faktu, że z małego web serialu o graczach MMO wybiła się do prowadzenia, sporej, grupy Youtubowej i cały czas to rozwija.. Matthias, sprawdź jeszcze Geek&Soundry Vlogs, nie jest to już ten sam poziom, ale trafiają się perełki. Ja bardzo lubię laskę z Australii, która prowadzi kanał o greckich mitach.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
ODPOWIEDZ