Skaza miał rację!

... recenzje i inne takie

Moderatorzy: boncek, Zolt, Pquelim, Voo

Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Skaza miał rację!

Post autor: DaeL »

Tak jest moi drodzy. Ekipa FSGK.pl nie unika tematów tabu i nie daje się łatwo zwieść propagandzie establishmentu. W dzisiejszym odcinku cyklu "Miał rację!" LLothar i Eddina rozprawią się z mitem tyrana Skazy i pokażą na czym polegało zło lwiej oligarchii.

Ale oddajmy głos samemu LLotharowi
LLothar pisze:Skaza miał rację! Nieznana historia prawdziwego Króla Lwa.

Skaza, szlachetny lew, który został brutalnie zamordowany przez swojego bratanka. Walczył on o równość wśród zwierząt, co okazało się nie do przełknięcia dla rodu Mufasy i jego syna, nieodpowiedzialnego narkomana, Simby.
phpBB [video]
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Jutsimitsu »

Płaczę, w pracy, ze śmiechu. 10/10
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Larofan »

Skaza matką teresą swoich czasów (i miejsc) !
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4375
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Turtles »

Larofan pisze:Skaza matką teresą swoich czasów (i miejsc) !
Najlepszy tekst!
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Larofan »

btw jest juz na wykopie.. zalozylem sobie nawet konto zeby 'wykopac' :)

http://www.wykop.pl/link/2323616/skaza-mial-racje/
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1879
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Ptaszor »

Dael, a można propozycje pod filmikiem wrzucać, co chcemy, żebyście zrobili dalej? Coś jak w honest trailers?

Bo ja bym chciał, żebyście zrobili Vilgefortza, Drużynę R z Pokemonów, Ritę Odrazę z Power Rangers, Maleficent, Jafara z Alladyna, Jesus Quintana z Biga Lebowskiego, Martwe Zło z Martwego Zła, Ruthgera Hauera z Blade Runnera, Khana ze Star Treka, Magneto, Hala-9000 z Odysei, Myśliwego z Bambi, Keysera Soze, T-Reksa z Parku Jurajskiego, Annie Wilkes z Misery, Hansa Landę z Bękartów (odcinek rasistowski), Brick Top z Przekrętu, Commodusa z Gladiatora, Generała Zoda, Szeryfa z Notthingham , Voldemorta, Terminatora z Terminatora, Predatora z Predatora, Gordona Gekko, Jordana Belforta, agenta Smitha, Hannibala Lectera, Jokera i tego gościa, który strzelał do Żydów w Liście Schindlera.
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Larofan »

komentarz na wykopie pod skazą jeden niezły 'niech sprobują wybielić bukę' :D
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7467
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ptaszor pisze:Dael, a można propozycje pod filmikiem wrzucać, co chcemy, żebyście zrobili dalej? Coś jak w honest trailers?
Pytasz, czy można komentować filmik na YT?
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Skaza miał rację!

Post autor: DaeL »

Bo ja bym chciał, żebyście zrobili Vilgefortza, Drużynę R z Pokemonów, Ritę Odrazę z Power Rangers, Maleficent, Jafara z Alladyna, Jesus Quintana z Biga Lebowskiego, Martwe Zło z Martwego Zła, Ruthgera Hauera z Blade Runnera, Khana ze Star Treka, Magneto, Hala-9000 z Odysei, Myśliwego z Bambi, Keysera Soze, T-Reksa z Parku Jurajskiego, Annie Wilkes z Misery, Hansa Landę z Bękartów (odcinek rasistowski), Brick Top z Przekrętu, Commodusa z Gladiatora, Generała Zoda, Szeryfa z Notthingham , Voldemorta, Terminatora z Terminatora, Predatora z Predatora, Gordona Gekko, Jordana Belforta, agenta Smitha, Hannibala Lectera, Jokera i tego gościa, który strzelał do Żydów w Liście Schindlera.
Mamy plany na trzy następne odcinki.
Spoiler:
tajemnica :P
Potem - jasne, każda pomoc się przyda. A takie wrzucanie sugestii może nawet pomóc rozkręcić społeczność subskrybentów. To znaczy wrzucać można już teraz, ale na pewno też przy którymś następnym filmie sami do tego zachęcimy widzów.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Larofan »

jak to jest na tym jutubie.. jak sie lajkuje i komentuje to potem gdzies bardziej prawdopodobne jest ze ten filmik wyskoczy czy jak to jest?
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4375
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Turtles »

Bo ja bym chciał, żebyście zrobili Vilgefortza, Drużynę R z Pokemonów, Ritę Odrazę z Power Rangers, Maleficent, Jafara z Alladyna, Jesus Quintana z Biga Lebowskiego, Martwe Zło z Martwego Zła, Ruthgera Hauera z Blade Runnera, Khana ze Star Treka, Magneto, Hala-9000 z Odysei, Myśliwego z Bambi, Keysera Soze, T-Reksa z Parku Jurajskiego, Annie Wilkes z Misery, Hansa Landę z Bękartów (odcinek rasistowski), Brick Top z Przekrętu, Commodusa z Gladiatora, Generała Zoda, Szeryfa z Notthingham , Voldemorta, Terminatora z Terminatora, Predatora z Predatora, Gordona Gekko, Jordana Belforta, agenta Smitha, Hannibala Lectera, Jokera i tego gościa, który strzelał do Żydów w Liście Schindlera.
:lol2:
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1879
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Ptaszor »

To co napisałem może i wygląda jak średniej jakości dowcip, ale mówię poważnie: jak skończą się wam pomysły, albo odcinki będą naciągane, to możecie pójść w stronę absurdu i rzeczywiście zastanawiać się jak wybielić Bukę. Czytając Tove Jansson na pewno dałoby się wyciągnąć kilka sfaktów, a z kreskówki wyciąć odpowiednie cytaty, czyt. zmanipulować materiał źródłowy do własnych celów. Odcinek "Hitler (według nazistów) miał rację" wygrałby Internet.
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2221
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Skaza miał rację!

Post autor: peterpan »

Tam nie trzeba manipulować, wszak Topik i Topcia ukradli buce rubin! ;)
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Skaza miał rację!

Post autor: SithFrog »

Larofan pisze:komentarz na wykopie pod skazą jeden niezły 'niech sprobują wybielić bukę' :D
Ktoś sobie żartuje z nas. Wybielaniem Buki zajmuję się (studia, kolejne etaty) od zawsze, bo to naprawdę ciekawa i niezrozumiana postać. Praktycznie za każdym razem, kiedy się pojawia, jest przeganiana, grozi się jej kijem, słownie i bronią palną. Nawet słowa nie powie, tylko od razu z drugiej strony agresja, nienawiść i uprzedzenia. I (uwaga) doszedłem do tego oglądając tą bajkę jako dziecko. Nawet rodziców pytałem WTF, straszna muzyka, Buka przyłazi, ja czekam, co powie, a te małe, białe spasione skurwysyny od razu ze strzelbą. Do dziś mam traumę :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Larofan »

SithFrog pisze:
Larofan pisze:komentarz na wykopie pod skazą jeden niezły 'niech sprobują wybielić bukę' :D
Ktoś sobie żartuje z nas. Wybielaniem Buki zajmuję się (studia, kolejne etaty) od zawsze, bo to naprawdę ciekawa i niezrozumiana postać. Praktycznie za każdym razem, kiedy się pojawia, jest przeganiana, grozi się jej kijem, słownie i bronią palną. Nawet słowa nie powie, tylko od razu z drugiej strony agresja, nienawiść i uprzedzenia. I (uwaga) doszedłem do tego oglądając tą bajkę jako dziecko. Nawet rodziców pytałem WTF, straszna muzyka, Buka przyłazi, ja czekam, co powie, a te małe, białe spasione skurwysyny od razu ze strzelbą. Do dziś mam traumę :P
:lol2:
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3549
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Gregor »

Ptaszor pisze:Odcinek "Hitler (według nazistów) miał rację" wygrałby Internet.
Czekam! :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Zolt »

Modulacja głosu eddiny powinna być bardziej stylizowana na głos Czubówny ;)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6398
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Voo »

Idziecie ciekawym tropem ale chciałbym przestrzec przed jednym - nie róbcie niczego na siłę, w stylu Gargamel miał rację. Albo Tusk miał rację ;) To tak apropos niektórych propozycji powyżej ;)

Imperator naprawdę miał rację a i Skazę można ciekawie wybronić. Zwłaszcza te proletariackie hieny i lwy jako klasa uprzywilejowana, zjadanie antylop itd. dobre! No i cos w tym jest, kurde! Wybierajcie takie tematy, które nawet po "odwróceniu" będą miały nadal jakiś sens i każą spojrzeć na znany temat od nowa ale nie róbcie niczego na siłę i ze zbyt dużym przymrużeniem oka, bo wtedy te filmiki przestaną ciekawić. Oba dotychczasowe filmiki są pod tym względem jak najbardziej OK.


No i koniecznie - dużo mądrych słów, powagi w głosach, tak jest OK! "Układ asymetryczny"! :D

Chociaż DaeL i Sith lepiej brzmią, uważam, że LLo mógłby czytać trochę "mocniej (nie wiem jak to lepiej napisać), bo brzmi jakby opowiadał bajkę a to ma być DEMASKATORSKIEEE... ;)


A co do Buki to może być niewystarczającym tematem do własnego odcinka, ale np. "Najbardziej niezrozumiane postacie w kreskówkach, Top 5" czy coś w tym stylu już by się nadała. Po tym co napisał Sith jakoś dziwnie mi się zrobiło bo zawsze jej nie lubiłem a to przecież starsza osoba okradziona przez parę wędrownych gówniarzy, pewnie narkomanów.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2753
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Cherryy »

Świetna sprawa: zniszczyliście mi dzieciństwo, a ja się przy tym dobrze bawiłem.

Czekam na obronę kreacjonistów.
Since 2001.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Skaza miał rację!

Post autor: SithFrog »

Voo pisze:a to przecież starsza osoba okradziona przez parę wędrownych gówniarzy, pewnie narkomanów
Dokładnie! Do dziś pamiętam swoje uczucia jako dziecko. Oglądam bajkę i nagle nie rozumiem co się dzieje. Przychodzi Buka, nic nie mówi, a tu terror, masakra i mowa nienawiści. Straszne.

Ja do dziś nie wiem o co jej chodziło, bo rzadko dochodziła w ogóle do głosu. Może chciała się zaprzyjaźnić?
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6398
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Voo »

wszystkie Muminki były białe...

a jak najechali wyspę Hatifnatów?

mama muminka o hatifnatach: "Przeważnie są niewidoczni. Czasem siedzą pod podłogami u ludzi i kiedy wieczorem robi się cicho, słychać, jak tam drepczą i szurają. Ale najczęściej wędrują dookoła świata, nigdzie się nie zatrzymują i nic ich nie obchodzi. Nigdy się nie wie, czy Hatifnat jest wesoły czy zły, zmartwiony czy zdziwiony. Jestem przekonana, że nie mają w ogóle żadnych uczuć "

Czyli dla Jansson Hatifnatowie to tacy Cyganie...
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Zolt »

Uruk-hai pod Helmowym Jarem też przyszli w pokojowych zamiarach, pożyczyć szklankę cukru do ciasta na urodziny Sarumana. Wszyscy pamiętamy kto strzelił pierwszy!

phpBB [video]

Czyli dla Jansson Hatifnatowie to tacy Cyganie...
zaplułem się piwem :D
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4375
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Turtles »

Tylko proszę, nie róbcie Robin Hooda. To po pierwsze za proste po drugie było w Atlasie Zbuntowanym, a
phpBB [video]
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6398
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Voo »

Uzyłem słowa "Cyganie"? Przepraszam, chodziło mi o Romów.

Orkowie zawsze kojarzyli mi się z Turkami a Gondor z Bizancjum. Ciekawe, że po Bizancjum jakoś nikt nie płacze, normalna kolej rzeczy, umierająca cywilizacja musi odejść.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Skaza miał rację!

Post autor: DaeL »

Turtles pisze:Tylko proszę, nie róbcie Robin Hooda. To po pierwsze za proste po drugie było w Atlasie Zbuntowanym,
Jeśli już, to można dość łatwo uzasadnić, że rację miał szeryf z Notthingham. Zwłaszcza gdy spojrzymy jakim królem był Ryszard Lwie Serce.

Ale tak jak pisałem wyżej - są już plany na najbliższe trzy odcinki, myślę, że wyjdą fajnie.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Skaza miał rację!

Post autor: SithFrog »

Zolt pisze:Uruk-hai pod Helmowym Jarem też przyszli w pokojowych zamiarach, pożyczyć szklankę cukru do ciasta na urodziny Sarumana. Wszyscy pamiętamy kto strzelił pierwszy!
Ty się nabijasz, a ja z tą Buką serio. Nigdy nie rozumiałem dlaczego ludzie bali się Buki i skąd potem ten nostalgiczny hejt na Bukę na kwejku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Zolt »

może po prostu widziałeś w niej odbicie zagubionego chłopca z zakolami, który błąka się po śląskim miasteczku w poszukiwaniu żaru przyjaźni, który rozpaliłby wungiel jego serca? :>
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2753
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Cherryy »

Kolejny film, gościa od: " Imperator miał rację! "
Teraz dopiero to zauważyłem. :D Gratulacje LLothaelu i jego wierny pomocniku, EdinFrogu.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Larofan »

Voo pisze:Uzyłem słowa "Cyganie"? Przepraszam, chodziło mi o Romów.

Orkowie zawsze kojarzyli mi się z Turkami a Gondor z Bizancjum. Ciekawe, że po Bizancjum jakoś nikt nie płacze, normalna kolej rzeczy, umierająca cywilizacja musi odejść.
Ja płacze.. Jak widzę Istanbul i co zostało z Hagia Sofia

Sent from my microwave using Tapatalk
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6398
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Voo »

DaeL pisze:
Turtles pisze:Tylko proszę, nie róbcie Robin Hooda. To po pierwsze za proste po drugie było w Atlasie Zbuntowanym,
Jeśli już, to można dość łatwo uzasadnić, że rację miał szeryf z Notthingham. Zwłaszcza gdy spojrzymy jakim królem był Ryszard Lwie Serce.

Ale tak jak pisałem wyżej - są już plany na najbliższe trzy odcinki, myślę, że wyjdą fajnie.
Na pewno będą dobre ale proszę - nie zarzucajcie tego pomysłu z Robin Hoodem. Jak go opracujecie na fragmentach serialu z lat 80-tych i filmu z Costnerem to obejrzy to każdy Polak między 30 a 45 rokiem życia :D Co prawda domniemana orientacja seksualna Ryśka może nieco utrudnić otwartą krytykę tej postaci. A może i nie - przecież materiał wymierzony w leśnego watażkę, wspieranego m.in. przez lewicującego księdza z karab... znaczy kosturem i dziewczynę przebierającą się za faceta aż prosi się aby być przeprowadzonym z pozycji prawicowych :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Larofan »

Z cyklu "myśli spod prysznica"

Czemu nie uderzyć w nutę gier i nie wybielic donkey konga, duchy z pacmana, sułtana z prince of persia, creepera z minecrafta, glados z portala i templariuszy z assassins creed?

Sent from my microwave using Tapatalk
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Skaza miał rację!

Post autor: SithFrog »

Larofan pisze:templariuszy z assassins creed
Po AC3 to raczej Asasynów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7467
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Matthias[Wlkp] »

W końcu wróciłem do domu i obejrzałem - bardzo fajnie :) Jest ciekawa koncepcja, którą ma spory potencjał.
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Dragon_Warrior »

Bo ja bym chciał, żebyście zrobili Vilgefortza, Drużynę R z Pokemonów, Ritę Odrazę z Power Rangers, Maleficent, Jafara z Alladyna, Jesus Quintana z Biga Lebowskiego, Martwe Zło z Martwego Zła, Ruthgera Hauera z Blade Runnera, Khana ze Star Treka, Magneto, Hala-9000 z Odysei, Myśliwego z Bambi, Keysera Soze, T-Reksa z Parku Jurajskiego, Annie Wilkes z Misery, Hansa Landę z Bękartów (odcinek rasistowski), Brick Top z Przekrętu, Commodusa z Gladiatora, Generała Zoda, Szeryfa z Notthingham , Voldemorta, Terminatora z Terminatora, Predatora z Predatora, Gordona Gekko, Jordana Belforta, agenta Smitha, Hannibala Lectera, Jokera i tego gościa, który strzelał do Żydów w Liście Schindlera.
:D
i Walter White i Dexter Morgan... oh wait...


a co do Buki to kurcze super pomysł jest - koniecznie samodzielnie - lepszy nawet niż dwa już zrealizowane.

Swoją droga to jakiś większy, zamknięty plan jest zakulisowy - z już rozdanymi tematami?
Obrazek
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Skaza miał rację!

Post autor: DaeL »

Dragon_Warrior pisze: Swoją droga to jakiś większy, zamknięty plan jest zakulisowy - z już rozdanymi tematami?
Jest plan na kilka odcinków najbliższych. Już rozdany na tej zasadzie,że my z SithFrogiem mieliśmy pomysły na dwa kolejne odcinki, a LLothar z Eddiną na jeszcze jeden. I tak się zaklepało, że za tydzień będzie pierwszy nasz, za dwa tygodnie LLothara, a za trzy tygodnie kolejny nasz. Co będzie potem, to się zobaczy. Seria jest po dwóch odcinkach, także nie popadajmy w nadmierną ekscytację. No i nie wyprztykajmy się z wszystkich pomysłów.

Aha, jakby to kogoś interesowała, to filmik o Skazie ma po pierwszym dniu ok. 1200 wyświetleń. Nie udało się wbić na główną wykopu, ale może się jeszcze udać, bo jest bardzo blisko. Wtedy film powinien dostać kopa dziesięciokrotnie większego.

No i dwa szybkie spostrzeżenia.
1. Od publikacji filmu przybyło ok. 15 subskrypcji
2. Wraz z publikacją Skazy również Imperator zaliczył małą zwyżkę oglądalności (w stosunku do wyników wczorajszych). To dobrze rokuje serii w przyszłości. Ludzie po obejrzeniu jednego filmu chcą też zerknąć na kolejne.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4375
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Turtles »

Ktoś na wykopie wykrył Waszą... "inspirację"?
https://www.youtube.com/watch?v=IiGhALxbtK4
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Skaza miał rację!

Post autor: SithFrog »

Pierwszy raz to widzę ale ciekawe.
Obrazek
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Larofan »

smieszna formula nawet
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Skaza miał rację!

Post autor: DaeL »

Też tego wcześniej nie widziałem, także trudno nazwać to inspiracją. Jeśli już mówimy o inspiracji, to dla mnie była nią daaaaaaaawno temu przeczytana książka Kiryła Jeskowa pt. "Ostatni władca pierścienia", która próbowała przedstawić racje Saurona. I to był punkt wyjścia do zrobienia filmu o imperatorze. Zresztą do tematu Saurona wracamy, także jakieś nawiązania do książki będą (choć luźne, bo czytałem dawno i mało pamiętam).
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5633
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Skaza miał rację!

Post autor: LLothar »

Dla mnie inspiracja byl wpis na reddicie, w sumie tlumaczenie z hebrajskiego jakiegos goscia.
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Dragon_Warrior »

ten Ostatni Władca był fajny do momentu jak nie zaczął całkiem przekręcać realiów... właściwie to cwane było 50 może 100 stron - reszta to takie mocno nie wiadomo co było.

Swoją drogą to czasem nawet w niektórych filmach widać - nie pamiętam już cholera co to było ale nie dalej jak rok temu oglądałem coś, gdzie motywacje złych wydawały mi się kilkukrotnie sensowniejsze.
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3893
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Skaza miał rację!

Post autor: PIOTROSLAV »

Jak na przykład w Arcanum :P
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Jutsimitsu »

DaeL pisze:daaaaaaaawno temu przeczytana książka Kiryła Jeskowa pt. "Ostatni władca pierścienia"
Jak pamiętam, to była niespecjalna. Ale fakt, że śmiesznie przekręcili całość i w sumie dostałem ją w prezencie właśnie ze względu na "nielubienie" Tolkiena.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4375
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skaza miał rację!

Post autor: Turtles »

W opisie do skazy zapomnieliście

----------------------------------------­---------------
Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału i odwiedzenia strony http://fsgk.pl

No i zastanawiam się czy w obu filmikach pasuje kategoria gaming.
Tzn wiem ze nie pasuje.

Z trzeciej strony kto używa kategorii na yt?
Obrazek
#sgk 4 life.
grel3gargamel
sraczkowaty
Posty: 901
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Skaza miał rację!

Post autor: grel3gargamel »

Dobre!
ODPOWIEDZ