Offworld Trading Company

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkach na gry online

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7374
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Offworld Trading Company

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Zgarnąłem na Epicu za free i jestem totalnie zafascynowany tym tytułem! Tak oto można zrobić mega głęboką, złożoną i rozbudowaną strategię ekonomiczną, gdzie całą grę od początku do końca rozgrywa się w godzinę. Dzieło sztuki!

Jest też multi - ja wiem, że raczej pewnie nikt ze mną w to nie zagra, ale próbować zawsze można, zwłaszcza że jest jeszcze dostępna za free przez jeszcze 2-3 dni :D
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4847
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Offworld Trading Company

Post autor: Razorblade »

Ja mam na Steamie z jakiegos bundla... ale nie wciagnela mnie na tyle. Jesli taki cross (steam-epic) działa to moze kiedys... najpierw czekam na powrot do cywilizacji z netem ;)

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7460
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Offworld Trading Company

Post autor: Crowley »

Też wziąłem kiedyś w bundlu i po początkowym wow stwierdziłem, że nie umiem w to grać i ciągle dostawałem oklep od komputera. :P
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7374
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Offworld Trading Company

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ja sobie póki co radzę. Gram w kampanię na poziomie Assistant (trzeci czy czwarty najłatwiejszy) i demoluję przeciwnika... jak w miarę sensownie wystartuję...

Główny problem dla mnie, to ogarnąć wszystko w tempie gry. Z pauzami jeszcze jakoś idzie, ale np. sam sobie szkodzę zalewając rynek drogim towarem, samiast powoli sączyć zyski. Tak po prostu chciałem się zemścić na AI, który miał dwie geotermie...

Inny problem - skapnąć się, kiedy inwestować w punkty zwycięstwa. Raz nawet odpuściłem sobie bazę poziomu 5, byle by tylko ładować kasę w kolonię.

Póki co, fajne wyzwanie.
ODPOWIEDZ