Mass Effect Andromeda

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkach na gry online

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Mass Effect Andromeda

Post autor: SithFrog »

phpBB [video]


Niby nic, a tło muzyczne i widoki takie, że od razu chce mi się grać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3521
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Gregor »

Wyglądać to wygląda ślicznie, tylko żeby nie było, że fabuła polega na "znajdź 4 miejscówki obcych jak na filmiku i zabij smoki z innej galaktyki" :P

W każdym razie będzie trzeba kiedyś znaleźć czas odświeżyć sobie ME :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5806
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: ThimGrim »

To skakanie z kwiatka na kwiatek wygląda mega platformersko. I ta animacja biegu też jakaś dziwna.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Jutsimitsu »

Ja pozostanę w miarę cicho. Nie będę nic mówił o trailerach gameplayu na Frostbite 3 od Bioware. Ani o pomyśle na to co będzie do robienia w grze. Nie, nic a nic ;)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: SithFrog »

Jutsimitsu pisze:Ja pozostanę w miarę cicho. Nie będę nic mówił o trailerach gameplayu na Frostbite 3 od Bioware. Ani o pomyśle na to co będzie do robienia w grze. Nie, nic a nic ;)
Jakie by nowe ME nie było i tak nie będzie takie nudne jak dragon ejdże :*
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: SithFrog »

Staram się nie jarać, ale jaram się jak głupi :P

phpBB [video]
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3869
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: PIOTROSLAV »

Lol... 55giga...
Nie jestem pewien jak z prockiem, ale spokojnie mi pójdzie na zalecanych... w 4k powinno ładnie wyglądać...
A nie zaraz, nie grałem w żadne "Efekty Mszy" jak do tej pory :D
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: SithFrog »

PIOTROSLAV pisze:A nie zaraz, nie grałem w żadne "Efekty Mszy" jak do tej pory :D
Bez znaczenia, to zupełnie coś innego, tyle tylko, że w tym samym uniwersum.
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2606
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: zodi »

PIOTROSLAV pisze: Nie jestem pewien jak z prockiem,
U mnie podobnie tylko, że mam na myśli minimalne :>
Mam FX4300 czyli 4 rdzenie a 6350 to już 6. Zobaczymy.
Też nigdy w żadnego ME nie grałem, ale może czas byłoby to zmienić.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: SithFrog »

Ja spełniam zalecane. PS4 :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Jutsimitsu »

SithFrog pisze:Jakie by nowe ME nie było i tak nie będzie takie nudne jak dragon ejdże :*
Uwaga lekki spoiler!

Widzieliście ostatnie filmiki o ME:A? Bo wg. tego co tam pokazali, to ma być taki Dragon Age Inquisition na sterydach. Że nie będzie kilkubastu lokacji z questami do rozbudowania Inkwizycji, tylko ponad 100 planet do rozbudowania swojej bazy. Halu na pewno się ucieszy ;)
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Halaster »

Nie nie nie nie
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Jutsimitsu »

Ale nie martw się Halu.
Spoiler:
Teraz nie pójdziesz gdzie chcesz, bo będziesz blokowany przez np. temperaturę na planecie i będziesz biegał od punktu bezpieczeństwa do drugiego ;).
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1870
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Ptaszor »

https://www.rockpapershotgun.com/2017/0 ... ing-hours/
Łał, to może być nawet gorsze od Inkwizycji :alien:
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Piccolo »

Podobno opinie są podzielone, plus ten konkretny redaktor RockPaperShotgun jest strasznie cięty na gry AAA.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: boncek »

Z tego co słuchałem to ta gra ma ponoć więcej wspólnego z Gears of War niż z poprzednimi częściami. W sensie, że jest mocno w sosie bro shooterowym.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Z tego co słuchałem to ta gra ma ponoć więcej wspólnego z Gears of War niż z poprzednimi częściami. W sensie, że jest mocno w sosie bro shooterowym.
W zasadzie ME3 też było GoW z kilkoma elementami RPG. Ja nadal czekam chociaż nie ma co udawać, te grafiki twarzy są obrzydliwe.

Widziałem też link z gifami, niektóe animacje wyglądają gorzej niż w pierwszym ME.

Zobaczymy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7374
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ptaszor pisze:Łał, to może być nawet gorsze od Inkwizycji
Bez przesady. Żeby pobić Inkwizycję Andromeda musiałaby w ogóle nie działać, albo być zablokowana na dwóch fps-ach. :alien:
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1870
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Ptaszor »

SithFrog pisze:Widziałem też link z gifami, niektóe animacje wyglądają gorzej niż w pierwszym ME.
Czuję tu duży potencjał dla programów typu Gliczmistrz i Liczę na glicze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7374
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Rzeczywiście dziwne... Kolo podlewa roślinkę, a tu iskry lecą.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: boncek »

SithFrog pisze:
boncek pisze:Z tego co słuchałem to ta gra ma ponoć więcej wspólnego z Gears of War niż z poprzednimi częściami. W sensie, że jest mocno w sosie bro shooterowym.
W zasadzie ME3 też było GoW z kilkoma elementami RPG. Ja nadal czekam chociaż nie ma co udawać, te grafiki twarzy są obrzydliwe.

Widziałem też link z gifami, niektóe animacje wyglądają gorzej niż w pierwszym ME.

Zobaczymy.
W sensie słyszałem, że to bardziej chodzi o interakcje i samych bohaterów, którzy są właśnie tacy bardzo bro.
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Halaster »

The giant bomb stream of the singleplayer that i watched earlier basically made this a "wait till its cheap" buy for me. Its basically confirmed my worst fears, Andromeda is DA:I in space, and that is just a complete non-starter for me. Watching it i couldnt shake the impression of just how dull, contrived, dumb and repetitive, how lacklustre, how lacking in any sense of style, of any real science fiction chops etc the whole affair looked. The awful, cringey, tweeny, average internet fan fiction level, unatural sounding dialogue and piss poor writing stood out to me like a stubbed pinky toe as well. Not to mention the dead eyes... Its unbelivable. This is a supposed triple A game being released in 2017 ffs

Like what the fuck happened?. I mean 200 developers, 3 teams (Montreal, Edmonton & Austin), over $40 million dollars, decades worth of "experience", 5 years development time (and a delay), looked to the Witcher 3 & Mass Effect 2 as inspiration etc...yet still somehow the game has come out like this?. A complete mess in so many areas. Its literally ridiculous. Makes you wonder what were the Montreal team doing for those 5 years exactly?. Clearly they werent developing the game. Its amazing how inept Bioware are nowadays. I guess Mass Effect Andromeda is what happens when all the people and all the talent who actually know what they're doing leave the company/and or the project. Leaving only bottom of the barrel, Z-list hacks and inexperienced interns to carry on with making the game. It shows, boy does it show in the final product we're getting here. So much squandered potential once again with Mass Effect, makes me sad.
Niedobrze, bardzo niedobrze :(
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: SithFrog »

Skąd to?
Obrazek
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: DaeL »

Nie chcę krakać, ale animacje twarzy wyglądają fatalnie. Ja rozumiem, że coś takiego można sprzedać w SWTOR, ale to było MMO z niskimi wymaganiami sprzętowymi. Andromeda ma obłędne "widoczki", ale facjaty rozmówców mają animacje nie tylko gorsze niż w ME2 i ME3, ale chyba nawet mniej przekonujące niż w Vampire: The Masquarade - Bloodlines z 2004 roku. Co tu jest grane?

phpBB [video]


A i przy okazji - czy cechą charakterystyczną Asari nie było przypadkiem to, że wszystkie przedstawicielki tej rasy były piękne według kanonów wszystkich innych humanoidów? To była zdaje się strategia rozrodcza tego gatunku, który nie miał własnych samców...

Także teges... czy jest jakiś humanoid, któremu się spodoba to:
Obrazek
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Yankes
prof. Miodek
Posty: 606
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:06

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Yankes »

To jest lepsza kompilacja:
https://www.youtube.com/watch?v=p-msmx9yW5Q
Na koncu jest wisienka na torcie :D
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3521
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Gregor »

DaeL pisze:Nie chcę krakać, ale animacje twarzy wyglądają fatalnie
W ogóle reszta animacji kojarzy się bardziej z Gothic niż inwestycją w motion capture...

Ja czekam na recenzje jak tam z fabułą i klimatem, bo jest jeszcze trochę nadziei :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1870
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Ptaszor »

Są recenzje.
Spoiler:
Obrazek
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Piccolo »

DaeL pisze: A i przy okazji - czy cechą charakterystyczną Asari nie było przypadkiem to, że wszystkie przedstawicielki tej rasy były piękne według kanonów wszystkich innych humanoidów? To była zdaje się strategia rozrodcza tego gatunku, który nie miał własnych samców...

Także teges... czy jest jakiś humanoid, któremu się spodoba to:
Obrazek
Obrazek
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: SithFrog »

Ptaszor pisze:Są recenzje.
Spoiler:
Obrazek
Są i rozpiętość ocen naprawdę spora.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7374
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Nie starczyło na opłacenie wszystkich...
Awatar użytkownika
Ptaszor
zielony
Posty: 1870
Rejestracja: 4 września 2014, o 17:06
Lokalizacja: Forum SGK dodaje mi otuchy, gdy brakuje mi jej w czasie dnia.

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Ptaszor »

Z recenzji wynika, że eksploracja i walka są bardzo przyjemne, za to wątek fabularny już nie do końca. Kuleją dialogi, brak ciekawych postaci, antagonista niby jest, ale go jednak nie ma, jedni mówią, że jest jakiś ciekawy wątek polityczny, inni, że to wszystko sztampowe i dziecinne, że znowu rasa pradawnych. Otoczka jest, ale rdzeń RPG wyparował. Wyłania się gra z ciekawą mechaniką walki i pięknymi obrazkami do podziwiania, jednak gorsza od trójki, którą osobiście skończyłem z musu i raczej w Andromedę nie zagram.
EDIT: osobiście czekam na recenzję Polygamii i może Jima Sterlinga, trudno mi bowiem uwierzyć redakcji Gry-Online, po wszystkich brytyjskich tekstach, że Andromeda to gra bardzo dobra.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7460
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Crowley »

Jeżeli tytuł AAA dostaje mieszane recenzje i oceny w okolicach 6-7/10, to znaczy, że nie jest dobrze. Dla dużej części recenzentów 6/10 to absolutna dolna granica grywalności.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: grel3gargamel »

Andromeda ma średnią ocen gorszą niż DA 2, Inkwizycja i ME 3, czyli jest raczej słabo. Zresztą po ostatnich wyczynach Bioware trudno było liczyć na coś innego. Ta firma się skończyła.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: SithFrog »

grel3gargamel pisze:Andromeda ma średnią ocen gorszą niż DA 2.
To znaczy, że DA2 miało zawyżone, bo ta gra zasługiwała na maks 3/10.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7374
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Matthias[Wlkp] »

http://blog.bioware.com/2016/07/29/conc ... ur-forums/

LOL! Bioware zamknęło swoje forumy! (pół roku temu) Kij w oko krytykom!

Ktoś jeszcze wierzy, że ta firma cokolwiek sensownego kiedykolwiek wypuści?
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3521
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Gregor »

Bioware skończyło się na Mass Effect 2 :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Piccolo »

Matthias[Wlkp] pisze:http://blog.bioware.com/2016/07/29/conc ... ur-forums/

LOL! Bioware zamknęło swoje forumy! (pół roku temu) Kij w oko krytykom!

Ktoś jeszcze wierzy, że ta firma cokolwiek sensownego kiedykolwiek wypuści?
Bioware średnio zawsze potrafiło radzić sobie z krytyką ale kwestią też były fale hejtu. Nadal zresztą jest to problem i zamknięcie forum nie pomogło, przykładem tego jest nagonka na dziewczynę, którą oskarżyli o słabej jakości animacje i twarze postaci w Andromedzie a banda internetowej inkwizycji ją zniszczyła bo jakiś niedojebany blogier zrobił sobie witch hunt.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: DaeL »

Piccolo pisze:Bioware średnio zawsze potrafiło radzić sobie z krytyką ale kwestią też były fale hejtu. Nadal zresztą jest to problem i zamknięcie forum nie pomogło, przykładem tego jest nagonka na dziewczynę, którą oskarżyli o słabej jakości animacje i twarze postaci w Andromedzie a banda internetowej inkwizycji ją zniszczyła bo jakiś niedojebany blogier zrobił sobie witch hunt.
To jest trochę bardziej skomplikowane. To jest dziewucha, która jest po jakiejś szkole artystycznej, ale nigdy nie pracowała przy żadnej grze wideo. Jest za to bardzo atrakcyjna i dorabiała sobie jako profesjonalna cosplayerka. Bioware ją zatrudniło niedawno, i Mass Effect: Andromeda to pierwszy projekt nad którym pracuje. Na Twitterze napisała, że była "lead character animator"... Jako że "lead character animator" ewidentnie spieprzył swoją robotę, no to na dziewczynę się wylały pomyje. Pomyje spłynęłyby na każdego na tym stanowisku, bez względu na płeć. Ale jej dostało się szczególnie mocno, bo jej CV wskazuje na to, że taką pracę to raczej dostała ze względów innych niż doświadczenie.

Potem Bioware zaprzeczyło, jakoby dziewczyna miała faktycznie pracę szefa animatorów. Po prostu była jednym z wielu animatorów. Z jej TT zniknęła też wspomniana wzmianka o "lead character animator". Czyli najprawdopodobniej trochę podkolorowała swoją rolę i stanowisko. A teraz wszystko jest sprzedawane mediom jako tradycyjna narracja: "Seksizm i mizoginia prześladuje kobiety w branży gier wideo".

Nie chcę tu bronić pojebów, ale powiedzmy, że narracja ta nie oddaje całkiem tego co się wydarzyło.

Niestety "Wydaliśmy grę ze spieprzonymi animacjami, a dziewczyna która trochę nakłamała na TT, zebrała za to cięgi" to jest trochę słabszy tytuł dla artykułów prasowych.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: SithFrog »

Wiesz Dael, jakby hejt ograniczył się do "zjebałaś animacje, daj sobie spokój z pracą w branży" to może nikt by nie nagłaśniał, ale poczytaj sobie co do niej pisali. To jest inny kaliber hejtu, niezależnie od tego co sobie sama wpisła na TT.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: SithFrog »

Niewiarygodne.

Obrazek
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2606
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: zodi »

No co chcesz, postarzała się ;)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: SithFrog »

Nie no, po prostu żal patrzeć na to, że gęba sprzed dekady wygląda lepiej. Oni chyba mieli super pomysł na genialną technologię, która w Andromedzie odwzoruje emocje na twarzy, a potem okazało się, że nie ma czasu. Więc z tego co mieli do danego momentu ulepili takie dziadostwo. Nie wierzę, że mogło być inaczej.
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2606
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: zodi »

Jezu..
Rozumiem o co Ci chodziło...

Widzę, że powoli wszystko tu trzeba pisać wprost... Coś jak z amerykańskimi watahami gwałcącymi Europejki :P
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: SithFrog »

Ale ja wiem o co Ci chodziło. Przeczytaj jeszcze raz moje pierwsze zdanie. To takie "nie no jasne, ale poważniej mówiąc...". Ech, widzę, że powoli wszystko tu trzeba pisać wprost... :roll:
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2606
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: zodi »

Widać, że się starzejemy :)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: SithFrog »

Chyba Ty :P
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: SithFrog »

Poza animacjami twarzy jest kilka innych irytujących rzeczy i momentami strasznie czerstwe dialogi, ale niech mnie kule biją. Klimat powoli robi się ten sam, co poprzednio. Właśnie spędziłem 45 minut ganiając po swoim statku i rozmawiając z załogą. Lubię to.
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: Halaster »

Grasz chłopem czy baba? Postać predefiniowana czy majstrowales przy gębie?
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Mass Effect Andromeda

Post autor: SithFrog »

Chłopem. Majstrowałem przy gębie, zrobiłem sobie vin Diesla z lekkim zespołem Downa :D

W poprzednich grałem chłopem i bez zmiany wyglądu, ale ten z Andromedy wygląda jak z One Direction więc podziękuję :P

Wiesz, momentami te animacje psują krew, bo moment dramatyczny, a laska podczas dialogu robi dziwne miny, jakby się uśmiecha i ma bałagan w oczach, ale potem eksplorujesz planety czy znajdujesz opuszczoną bazę z tajemnicą i już jest fajnie.

Aczkolwiek jak ktoś nie jest die-hard fanem ME to rozumiem jeśli się odbije po paru godzinach. Za dużo tu niedociągnięć i czerstwych dialogów.
Obrazek
ODPOWIEDZ