Rządy PiS

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Razorblade pisze:Dlaczego uwazasz ze dla kogokolwiek na tym wiecu niepodległość znaczy mniej niz dla tych po drugiej stronie "barykady"?
Znasz moją opinię na temat UE, która zmierza coraz bardziej w kierunku państwa federalnego. Więc nic w tym dziwnego, że uważam, że ludzie na tym wiecu albo nie zdają sobie sprawy co czynią, albo niepodległość Polski w ogóle nie ma dla nich znaczenia, albo są zmanipulowanymi pożytecznymi idiotami, lub też - bardziej nienawidzą PiSu niż kochają Polskę.

I dlatego nie rozumiem co tam robiły te Panie - do której kategorii mam je zaliczyć?
Nie mówię, przy kim mają stawać, ale przy kim stawania nie rozumiem :)
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... m,79cfc278

Kurdę, jakbym miał strzelać to Watergate u nas to by był pomniejszy news tygodnia na etapie na którym jesteśmy.

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Watergate? Wina Tuska! Mogl sam wszystko powoedziec!

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
zodi
Kofan Annan
Posty: 2613
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Rządy PiS

Post autor: zodi »

Za PO było tak samo!
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5811
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Zaraz przyjdzie Dael, napisze, że generalnie to nie wiadomo jak było, zrobicie z tego dyskusję na naście postów i tyle z tego będzie. Tak wygląda w Polsce każda większa afera PiS-u.

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Rządy PiS

Post autor: Halaster »

Niepojęte to jest dla mnie - władza włamuje się do telefonu szefa sztabu wyborczego podczas wyborów i wycieka informacje do tvp.. Watergate to nie jest żadna przesada - ciekawe jak byśmy zareagowali gdyby służby zrobiły nalot na siedzibę sztabu wyborczego? A przecież to jest dokładnie to samo.

Zresztą czuję, że to dopiero początek, zaraz jak wszyscy zaczną sprawdzać telefony to się okaże że wszyscy są inwigilowani i może trochę zrozumiemy czemu te mendy są zawsze o krok przed opozycją.. Ciekawe jak z prezydenckimi było?
zodi
Kofan Annan
Posty: 2613
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Rządy PiS

Post autor: zodi »

ThimGrim pisze:Zaraz przyjdzie Dael, napisze, że generalnie to nie wiadomo jak było, zrobicie z tego dyskusję na naście postów i tyle z tego będzie. Tak wygląda w Polsce każda większa afera PiS-u.
+1
co tam +1... +milion!
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

A teraz to przesadzacie w druga strone i tak - gdyby to dotyczylo kogokolwiek innego to tez w tym kraju nikomu nic poważnego by sie nie stalo. Bo tak wyglada niestety kazda afera w tym chorym kraju. Czasem ktos gdzies poleci "przykladowo" ale w ogolnym rozrachunku to jest panstwo w panstwie.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5811
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Przypominam, że na aferze o pietruszkę czy tam ośmiorniczkę w 2015 roku poleciały dymisje w prawie całym rządzie - marszałek Sejmu, minister zdrowia, minister sportu i turystyki, minister skarbu państwa, wiceministrowie, koordynator służb specjalnych, szef doradców PRM. Nie to, że się podali do dymisji (z wyjątkiem Sikorskiego) - zostali zdymisjonowani. To tak jeszcze a propos Mejzy, który przecież podał się do dymisji, a nie został zdymisjonowany. Tu nikt nawet nie bierze oficjalnie odpowiedzialności za swoich ministrów.

Wszystkie stacje i media mówiły o tym głośno i tego nie relatywizowały. Teraz TVP i każde media PiS-u mówią "że no przestępców trzeba szpiegować", od trolli PiS-u roi się po twitterach i facebookach (wiem, to trochę inne czasy). O ile zakład, że PiS-owi nawet powieka nie drgnie po tych rewelacjach?
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Rządy PiS

Post autor: DaeL »

Przypominam, że jak na razie nie ma na użycie Pegasusa żadnych dowodów, tylko oskarżenia :)

Wesołych Świąt!
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Rządy PiS

Post autor: Sobies »

Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach :)

Wesołych Świąt!
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Rządy PiS

Post autor: Halaster »

The booze has spoken!

Drunken texting jak za najlepszych czasów :)
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Rządy PiS

Post autor: Sobies »

Halaster pisze:The booze has spoken!

Drunken texting jak za najlepszych czasów :)
Niestety muszę Cię zasmucić Halu, ale wczoraj pracowałem do 22:00.
Co nie zmienia faktu, że dostałem 2 warny żebym to NATYCHMIAST usunął...hahahaha
Jak to forum spadło na dno... :D
EDIT: żeby Was uspokoić - już nie będę pisał, bo strach napisać tu cokolwiek szczerego.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3876
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Rządy PiS

Post autor: PIOTROSLAV »

Sobies pisze: Jak to forum spadło na dno... :D
EDIT: żeby Was uspokoić - już nie będę pisał, bo strach napisać tu cokolwiek szczerego.
Gideon shackował konto Sobiesiowi...




Wysłane z mojego V10 przy użyciu Tapatalka
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Rządy PiS

Post autor: Jutsimitsu »

Ja uważam że mimo tego, że nieraz mam ochotę pewnym osobom tu napisać że są zupełnie niedoinformowani, a wypowiadają się w stylu polskim (nie wiem, ale jestem pewien, więc się wypowiem), to jednak nie będę nazywał ludzi kretynami.

W tym wypadku widać że Dael już ma trochę pisowsko wyprany mózg, co smuci. No ale każdy będzie zakrzywiał rzeczywistość pod swoje tezy. Jednak zachowajmy kulturę rozmowy.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7406
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Jutsimitsu pisze:Ja uważam że mimo tego, że nieraz mam ochotę pewnym osobom tu napisać że są zupełnie niedoinformowani, a wypowiadają się w stylu polskim (nie wiem, ale jestem pewien, więc się wypowiem), to jednak nie będę nazywał ludzi kretynami.

W tym wypadku widać że Dael już ma trochę pisowsko wyprany mózg, co smuci. No ale każdy będzie zakrzywiał rzeczywistość pod swoje tezy. Jednak zachowajmy kulturę rozmowy.
+1
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5811
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Obrazek
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

Niezależnie od naszych poglądów na tym forum centralne wyzywanie się nie uchodzi.

Nie jesteśmy jakimiś tam sędziami trybunału konstytucyjnego z nadania pis, żeby się tak zachowywać.

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7406
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

DaeL pisze:Przypominam, że jak na razie nie ma na użycie Pegasusa żadnych dowodów, tylko oskarżenia :)

Wesołych Świąt!
Jeśli dobrze rozumiem poniższy dokument, Giertych sam zwrócił się do Citizen Labs o analizę swojego telefonu, otrzymał poniższy raport, który potem przekazał Associated Press:

https://tvn24.pl/najnowsze/ix6ek8-Roman ... g+Memo.pdf

https://apnews.com/article/technology-b ... f5099b687e

Kilka dni później pojawia się ten artykuł, w którym jednym tchem są wymieniani:

https://apnews.com/article/technology-b ... c37c00c5ab
Other confirmed victims have included Mexican and Saudi journalists, British attorneys,Palestinian human rights activists, heads of state and Uganda-based U.S. diplomats.
Na stronie Citizen Labs nie ma dostępu do wyszystkich szczegółowych raportów, na które AP się powołuje, ale można zobaczyć taki artykuł:

https://citizenlab.ca/2021/12/pegasus-v ... y-spyware/

Z mojej perspektywy, albo się Citizen Labs wierzy, albo nie. Jakiego dowodu można oczekiwać? Pogrzebać samemu w telefonach tych ludzi, czy zobaczyć screeny/analizę, takie jak w artykule powyżej? Równie dobrze ten artykuł mógłby być po węgiersku, bo nic mi nie mówi ta ich analiza.

Można się próbować bliżej przyjrzeć, kim oni są i kto jest ich szefem:

https://en.wikipedia.org/wiki/Citizen_Lab
https://en.wikipedia.org/wiki/Ronald_Deibert

Ja widzę dwa wyjścia: albo to wszystko powyżej to prawda, albo istnieje międzynarodowy, anty-PiS-owski spisek, który takie publikacje opłaca...
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Ja to ujmę tak - jeżeli PiS miał dostęp do Pegasusa, to jestem pewien, że go używał. I jest dla mnie oczywiste, że żadna polska władza od 30 lat nie zdołałaby się oprzeć takiej pokusie. Gdyż - wg Churchilla - jesteśmy jako Polacy - "rządzeni przez najpodlejszych z podłych".
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

No, to zgodnie z przewidywaniami Andrzej "Samodzielna Decyzja" Duda zawetowal "lex TVN". Oczywiście bylo to do przewidzenia juz po tym jak PiS na dzien dobry po grozbach z USA sie z niej wycofal i przywrocil bo dupka sie jarala, ale co sobie przykryli decyzje URE, falszywe zeznania BORowca i ucieczke zolnierza na Bialorus "bo TVN zabiorom Hamerykanom" to ich.

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Brawa dla Andrzeja, że odbiera telefony i/albo maile z amerykańskiej ambasady.
PiS jak zwykle potrząsał szabelką a jak przyszło co do czego to zeszczał się w gacie. Pieluchomajtki dla pana Jarka raz :D
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7406
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Tylko żeby ta opozycja się teraz pojawiła w Sejmie i zagłosowała przeciw...
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

Theeck pisze:Brawa dla Andrzeja, że odbiera telefony i/albo maile z amerykańskiej ambasady.
PiS jak zwykle potrząsał szabelką a jak przyszło co do czego to zeszczał się w gacie. Pieluchomajtki dla pana Jarka raz :D
E tam, to ustawka - jak pisze Razor. Afery przykryte na kilka dni. Następnym razem powalczą z UE, albo sprawdzą czy mózg ministra Zer0 jest zgodny z konstytucją. Oczywiście za szkody będziemy płacić my w przyszłości, ale stołeczki są bezcenne. Za wszystko inne zapłacisz mastercard.

Swoją drogą te sprytne akcje Jarka są coraz słabsze w efekcie. Z prezentu granicznego od wujka Putina została tylko groteskowa propaganda na TVP jak to BOHATEROWIE bronią przedmurza chrześcijaństwa na którą nikt się nie nabiera (normalnie historia nie zapomni o bojowym duchu tych bitew)*. Teraz po vecie będzie chodził Tusk i mówił, że się ostrego cienia mgły przestraszyli.

*serio, oni ciągle o tym klepią!
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5811
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Obrazek
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3876
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Rządy PiS

Post autor: PIOTROSLAV »

Co?

Wysłane z mojego V10 przy użyciu Tapatalka
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7406
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

DaeL pisze:Przypominam, że jak na razie nie ma na użycie Pegasusa żadnych dowodów, tylko oskarżenia :)

Wesołych Świąt!
A to jak nazwać?

https://www.pbs.org/newshour/world/amne ... us-spyware
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Rządy PiS

Post autor: Jutsimitsu »

No i Kaczyński potwierdził że kupili Pegasusa z pieniędzy z funduszu. Ja wiem że są osoby które dalej będą zakrzywiał czasoprzestrzeń, że na pewno nie inwigilowali opozycji... No ale można też mówić że ziemia jest płaska i ludzie nigdy nie wylądowali na księżycu. Niestety dużo takich ludzi w Polsce i dlatego ja uciekłem z tego bagna.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

Jutsimitsu pisze:No i Kaczyński potwierdził że kupili Pegasusa z pieniędzy z funduszu. Ja wiem że są osoby które dalej będą zakrzywiał czasoprzestrzeń, że na pewno nie inwigilowali opozycji... No ale można też mówić że ziemia jest płaska i ludzie nigdy nie wylądowali na księżycu. Niestety dużo takich ludzi w Polsce i dlatego ja uciekłem z tego bagna.
No parodia :| Jeszcze z 2 dni i będzie, że może i szpiegowali opozycję, ale jakby Brejza nie miał nic do ukrycia to by sam wysłał smsy do TVP...
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7406
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Raczej pójdą w kierunku zasygnalizowanym przez Kukiza, który chce sprawdzić podsłuchy na opozycji od 2007 roku, czyli ma wyjść, że za PO było to samo....

Chociaż ja nie mam nic przeciwko, żeby jednych i drugich się permanentnie pozbyć.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Rządy PiS

Post autor: Jutsimitsu »

Bo obie opcje siebie warte, choć PiS przebił dno PO już przy bufetowej, ale bezdennie głupie społeczeństwo nie ogarnia że jedni i drudzy lubią ten status quo gdzie na zmianę ruchają bez wazeliny wszystkich.

Przecież tam rąsia rąsie myje, jedni kradną w Amber Gold, itp. a drudzy w Skokach. A wszyscy po kolei na spółkach skarbu państwa.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

Ej, a jak to że teraz pegaz jest naszą dumą narodową i ogarniamy technikę (wg Jaro i Zera) ma się do tego, że przecież dostaliśmy na to oprogramowanie bana z Izraela? Mogą jeszcze polskie służby to jeszcze jakkolwiek używać?

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka
Obrazek
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Rządy PiS

Post autor: grel3gargamel »

https://www.rp.pl/polityka/art19264101- ... ywnosciowe

Kontrola cen. O ja pierniczę. Chyba tego nie wprowadzą, no, ale...
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5811
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Ja zaklepuję sobie trzy masła. Ej to, pan tu nie stał!
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Gregor pisze:Ej, a jak to że teraz pegaz jest naszą dumą narodową i ogarniamy technikę (wg Jaro i Zera) ma się do tego, że przecież dostaliśmy na to oprogramowanie bana z Izraela? Mogą jeszcze polskie służby to jeszcze jakkolwiek używać?

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka
Problematyczne podsłuchy są z 2019 kiedy mogliśmy używać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

SithFrog pisze:
Gregor pisze:Ej, a jak to że teraz pegaz jest naszą dumą narodową i ogarniamy technikę (wg Jaro i Zera) ma się do tego, że przecież dostaliśmy na to oprogramowanie bana z Izraela? Mogą jeszcze polskie służby to jeszcze jakkolwiek używać?

Wysłane z mojego AC2003 przy użyciu Tapatalka
Problematyczne podsłuchy są z 2019 kiedy mogliśmy używać.
Wiem, ale teraz narracja Jarka i Zera jest, że posiadanie oprogramowania szpiegującego jest wręcz obowiązkiem odpowiedzialnej władzy. Ban od Izraela dodaje dodatkowego komizmu w tym wszystkim.

Oczywiście strzelam, że od razu zabrali się kupowanie innego podsłuchu za hajs z funduszu sprawiedliwości, bo czemu nie? W razie czego 30% elektoratu i tak łyknie nawet paski TVP o "tuskowym" :/
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Rządy PiS

Post autor: Halaster »

Ponoć mogą wciąż używać. Zresztą o ile dobrze pamiętam, to nie ma żadnego bana tylko wylecieliśmy z listy państw gdzie sprzedaż na wymaga zatwierdzenia przez władze Izraela, a nie na zamek info od nich że się nie zgadzają.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Halaster pisze:Ponoć mogą wciąż używać. Zresztą o ile dobrze pamiętam, to nie ma żadnego bana tylko wylecieliśmy z listy państw gdzie sprzedaż na wymaga zatwierdzenia przez władze Izraela, a nie na zamek info od nich że się nie zgadzają.
A ja zrozumiałem, że mamy bana i już. Nowych wersji nie dostaniemy, a stare przestaną działać. Bo to jest jakoś kontrolowane przez Izrael podobno. Gdzieś tam się chyba łączy z nimi przy użyciu. Taki DRM :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4999
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Rządy PiS

Post autor: Zolt »

Tak to przedstawiano w technicznych podcastach, że to nie jest jakiś tam program z przyciskiem "hakuj", tylko system łączący się z szeregiem serwerów zewnętrznych, od których można być odciętym po końcu subskrypcji.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Rządy PiS

Post autor: Halaster »

Ok ale ja nie widziałem nigdzie info ze mam odcięto subskrypcje?
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 4999
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Rządy PiS

Post autor: Zolt »

Wg info ze stron gazety.pl, bankiera i czegos tam jeszcze wynika, ze anulowali nam subskrypcje i licencje oraz wrzucili na czarna liste
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Halaster pisze:Ok ale ja nie widziałem nigdzie info ze mam odcięto subskrypcje?
https://twitter.com/niebezpiecznik/stat ... 7974028288
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Rządy PiS

Post autor: Halaster »

SithFrog pisze:
Halaster pisze:Ok ale ja nie widziałem nigdzie info ze mam odcięto subskrypcje?
https://twitter.com/niebezpiecznik/stat ... 7974028288
To ja jestem jakoś nie kumaty, bo dla mnie z tej informacji wynika, że zostaliśmy zdjęci z white listy na bazie której producent mógł sprzedawać bez zgody władz Izraela, a nie ze została nam odebrana jakaś licencja. Przede wszystkim zapłaciliśmy za to i nie można ot tak sobie bez konsekwencji wyłączyć oprogramowania.

Obrazek

Moim zdaniem korzystamy wciąż w najlepsze, a jak trzeba będzie przedłużyć licencje to też dostaniemy tylko trzeba będzie trochę ponegocjować i może kupić coś jeszcze w tym sklepiku :)
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7406
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Rządy PiS

Post autor: Matthias[Wlkp] »

https://wyborcza.pl/7,173236,27895266,i ... yware.html

Tutaj jest, że niby przestali obsługiwać. Widziałem gdzieś, że niby jakąś licencje polskiemu rządowi zabrali, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Rządy PiS

Post autor: Pquelim »


grillujemy i grillujemy, powoli do(od)chodzą chyba :)

sprawa oczywiscie jest powazna i niekoniecznie do zartów, ale w tym panstwie tak wiele juz jest niesmacznych zartów, że ja tam wole się pośmiać.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

Spoko, najwyżej uzbroimy nasze legiony w jakieś relikwie.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... 2,79cfc278
Sama Kurowska pytana o to przez "GW" nie widzi w tym nic dziwnego. Według niej religia łączy się z polityką. — Od 2 grudnia, od czasu, gdyśmy sprowadzili relikwie świętego do kaplicy sejmowej, zaczęło się uspokajać na granicy — powiedziała posłanka. Dodała, że jej zdaniem zamykanie kościołów w czasie pandemii "było nieprzyzwoite".
:|
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2613
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Rządy PiS

Post autor: zodi »

Myślę, że PIS może już w pełnej zgodzie z prawdą wrócić do hasła, że "Polska jest w ruinie" :]

Pewnie już widzieliście, ale może nie wszyscy, a uważam, że to jest złoto! Szczególnie, że poszło w reżimówce :)

Gość TVP
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

UE właśnie nałożyła na Polskę karę w wysokości 69 mln Euro za niezlikwidowanie Izby Dyscyplinarnej. Czy ktoś mi powie jaką do kurwy nędzy wojnę przegraliśmy, że nakładają na nas kontrybucje?

Założymy się, że jutro w mediach dla lemingów wszyscy dziennikarze (?) przyklasną i będą szczytować jak to zły kaczor nas zubożył?
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rządy PiS

Post autor: Counterman »

Wiesz Theeck, to jest relacja łączona - na coś się godzisz, coś dostajesz. Robisz jakieś ruchy w relacji, druga strona je interpretuje. Możesz dostać więcej, może nie wpłynąć, możesz dostać mniej.

Jak w zwykłej relacji biznesowej, naprawdę.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Niestety, ale z mojej perspektywy to wygląda na relację biznesową asymetryczną, wypisz wymaluj sieć marketów vs indywidualny dostawca. I sieć zmienia reguły gry, domaga się dodatkowych rabatów, podnosi wymagania, a biedny plantator porzeczki nic jej nie może.

A że uważa, że poza siecią nie ma życia, a kontrakt zawarł dożywotni, to ...
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Zablokowany