Miasta Polski

... wszystko, co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: boncek, Zolt, Turtles

greeny
Wielki Architekt
Posty: 41
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:24

Miasta Polski

Post autor: greeny »

Hej Poznaniacy!

Miejsca, które warto odwiedzić w trakcie wieczoru kawalerskiego w Waszym pięknym mieście. Pomagam starszemu w organizacji, pan młody ma sentyment do Poznania.

Chcieliśmy go zabrać na tor http://devil-cars.pl/tor/poznan Był ktoś? Warto?

GO!
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Miasta Polski

Post autor: Larofan »

nie bylem tam juz milion lat ale o torze poznan czesto dosc slysze w pozytywach
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Miasta Polski

Post autor: LLothar »

Ja kawalerski miałem m.in. w Kinepolis-laser tag. Swietna zabawa :-)

Wyklikane z Tapatalk siedząc na kiblu.
greeny
Wielki Architekt
Posty: 41
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:24

Re: Miasta Polski

Post autor: greeny »

A jeśli chodzi o kluby/puby? Co polecacie odwiedzić?
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Miasta Polski

Post autor: Larofan »

to zalezy - ma byc glosno, smierdzaco (fajki), duzo miejsca? preferencje jakies? bedzie latwiej odsiac nieinteresujace miejsca :)
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Miasta Polski

Post autor: Halaster »

Opcja!
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Miasta Polski

Post autor: Pquelim »

tylko nie Opcja!
przecież tam jest tragiczna hipsteriada z UAP-u...
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Miasta Polski

Post autor: Halaster »

Dobre drinki, ladne dziewczyny i fajna muzyka - faktycznie chujnia jakich malo ;)
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Miasta Polski

Post autor: Larofan »

nie bylem ale wiesc niesie zew opcji srednia wieku wynosi 16 :)
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Miasta Polski

Post autor: Halaster »

Ja bylem ostatnio w Pyrkon i bylo fajnie ;)
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Miasta Polski

Post autor: Larofan »

Pyrkon nie jest ani klubem ani pubem :) w pubie wole nie musiec sluchac rozhisteryzowanych gimnazjalistow ktorzy martwia sie czy im sprzedadza piwo i ze gupia baba z fizy kartkowke zrobila ;) ale wiesz.. whatever works ;)
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Miasta Polski

Post autor: Halaster »

Chodzilo mi o to ze bylem w trakcie Pyrkonu w Opcji dwa razy i byla zajebista impreza, srednia wieku raczej 25 niz 15.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5043
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Miasta Polski

Post autor: Pquelim »

dobry weekend trafia się nawet i w Baker Street, ale generalnie Opcja to nie jest... najlepsza opcja na klub w Posen.
W ogóle, jak się zastanowić to trudno jakiś konkretny klub w tym mieście polecić. Nie bywam, z zasady wolę zwyczajnie posiedzieć przy piwie, ewentualnie posłuchać dobrego koncertu w Blue Note. Ale parę razy mnie zaciągnęli no i z moich doświadczeń to największy wybór jest wśród pedałowni ;)
No, chyba że SQ i Słodownia pasują, na pewno są ciekawsze od Opcji. A jesli ktos lubi poczuć hardkor na densflor to przecież otworzyli PACHA ;)
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
greeny
Wielki Architekt
Posty: 41
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:24

Re: Miasta Polski

Post autor: greeny »

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Niestety nastąpiła "drobna" zmiana planów i miejsce Poznania zajął Wrocław :)

Szukamy raczej pubów, w których można spokojnie pogadać i wypić/zjeść/zobaczyć coś ciekawego.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Miasta Polski

Post autor: SithFrog »

Szynkarnia, Zakład Usług Piwnych aka ZUPa, Kontynuacja.

Tu wypijesz dobre piwa, pogadasz, zjesz chyba też (nie wiem jak w ZUPie i Kontynuacji z jadłem, tam tylko piłem).
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Miasta Polski

Post autor: boncek »

Za ZUP nie przepadam (zero klimatu ma ta knajpa) , ale Szynkarnia jak najbardziej, bo mają chyba najlepszy multitap we Wro. Nawet powiekszyli asortyment żywieniowy, więc coś się również zje. Minus taki, że jest to generalnie dość droga knajpa. Dobry jest też krvn, nowa Franz Kawka (w miarę tanio i pyszne jedzenie), Friends Bistro & Coffee Bar (znów, dobre żarcie, rozsądne ceny).
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Miasta Polski

Post autor: SithFrog »

"zero klimatu ma ta knajpa"

Prawda ale ceny w połączeniu z dobrym piwem mają niezłe.

Szynkarnia tania nie jest ale mnie ostatnio co innego ubodło. Kelnerka nie miała pojęcia jakie są piwa i w menu i co polecić. Wcześniej zawsze trafiałem na takie, które recytowały z pamięci listę i o każdym wiedziały coś-niecoś dlatego jak chciałeś pszeniczne to nie proponowały chmielowego. Mam nadzieję, że to była jednorazowa wtopa :)
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Miasta Polski

Post autor: boncek »

Ja ostatnio dostałem karteczkę ksero z piwami do wyboru, ale nie wiem czy to tak na stałe teraz jest.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Miasta Polski

Post autor: SithFrog »

Kartki ksero dają ale to chyba dlatego, że bardzo często zestaw piw się zmienia. Ciężko by było menu zrobić. Jeszcze nie byłem tam dwa razy pod rząd, żeby to samo nalewali.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Miasta Polski

Post autor: SithFrog »

Dlaczego złote tarasy mają taką nazwę? Tu nie ma nic złotego :P Od ulicy Złotej?
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Miasta Polski

Post autor: Halaster »

Fuck co sie nie przypominasz ze jestes w Wawie?? Masz jeszcze czas jakos czy juz olewasz spotkanie? :)
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5048
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Miasta Polski

Post autor: Zolt »

SithFrog pisze:Dlaczego złote tarasy mają taką nazwę? Tu nie ma nic złotego :P Od ulicy Złotej?
cholera, zapomniałem, że dzisiaj jesteś. Masz jeszcze czas na piwo, czy niekoniecznie?
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2229
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Miasta Polski

Post autor: peterpan »

+1 ;)
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Miasta Polski

Post autor: SithFrog »

Właśnie, tacy z was koledzy! Taki yappie Halaster dopiero z roboty wychodzi! ;)
Obawiam się, że będę tu (PKiN) jeszcze jakieś 50 min i uderzam na Modlin.
Obrazek
bukins
404 Job not found
Posty: 29
Rejestracja: 19 maja 2014, o 12:59

Re: Miasta Polski

Post autor: bukins »

"A ja się dziś cały dzień nudziłem, ale teraz to już po ptokach..."

;)
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5048
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Miasta Polski

Post autor: Zolt »

SithFrog pisze:Właśnie, tacy z was koledzy! Taki yappie Halaster dopiero z roboty wychodzi! ;)
Obawiam się, że będę tu (PKiN) jeszcze jakieś 50 min i uderzam na Modlin.
szkoda. Następnym razem. Szerokiej drogi :)
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
#sgk 4 life.
Old FŚGK number is 12526
MISTRZ FLEP EURO 2024 :cool:
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Miasta Polski

Post autor: Jutsimitsu »

Halaster pisze:Fuck co sie nie przypominasz ze jestes w Wawie?? Masz jeszcze czas jakos czy juz olewasz spotkanie? :)
Uh oh, jak ja piszę że będę z kilkudniowym wyprzedzeniem to absolutna cisza. Foch wchuj! Więcej nie będę pisał.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Miasta Polski

Post autor: SithFrog »

Ej. Tym razem jak nie ja napisałem chyba 2 tygodnie temu. Jechałem na turbo ważny egzamin* i ostatnie dni nawet żonę z dzieckiem wygoniłem z domu i tylko rycie, rycie, a potem jeszcze więcej testów. Nie miałem głowy do przypominania się o wyjeździe :)

Jeszcze powiem wam słowo: kocham zmiany na lepsze. Znalazłem połączenia pociągiem. Albo horrendalnie drogie (IC/EC) i długie (ponad 5 h) albo tańsze i jeszcze dłuższe (TLK/6,5 h). Tymczasem Wro-Wawa Modlin RyanAirem kosztuje 10pln więcej niż TLK plus 40-50pln za bilet Modlin-Wawa-Modlin. Do tego jakieś trivago czy inne allabouthotels i spałem w 4*, w samym sercu Warszawy za bodajże 200pln ze śniadaniem. No po prostu żyć nie umierać. Nawet jakbym nie zdał to byłbym zachwycony. No ale jestem zajebisty więc ZDAŁEM :D

Czy już mówiłem, że kocham internet i te wszystkie cuda? :)

* - jestem PMI certified PMP biaaaaaaaaatch! :D:D:D

P.S. Nie taka ta Warszawa zła, widziałem dzisiaj kolesia w koszulce "I love SF" i nie był to Jutsi ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Miasta Polski

Post autor: Halaster »

Gratki!
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Miasta Polski

Post autor: LLothar »

Gratulacje, acz uważam ze cały ten project management to chwila moda, zdrowy rozsądek opleciony w ładne tabelki i wykresy.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Miasta Polski

Post autor: SithFrog »

LLothar pisze:Gratulacje, acz uważam ze cały ten project management to chwila moda, zdrowy rozsądek opleciony w ładne tabelki i wykresy.
Nie do końca. Mam wrażenie, że wszystko idzie w stronę projektów. Wiadomo, masa PMów jest w IT ale choćby u mojej żony w przemyśle farmaceutycznym też. W bankach, a budowach. PMI dostarcza framework tego typu pracy i można z jego pomocą robić projekty. Tylko i aż tyle. Dla mnie to fajne doświadczenie, bo trochę nowych rzeczy się nauczyłem, a trochę usystematyzowałem.

No i tutaj: "zdrowy rozsądek opleciony w ładne tabelki i wykresy" trochę przesadzasz :) Windows czy Android to też tak naprawdę odpowiednio poukładana sekwencja pętli, ifów, elsów i tym podobnych :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7568
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Miasta Polski

Post autor: Crowley »

SithFrog pisze:Wiadomo, masa PMów jest (...) na budowach.
Ta, najgorsze co może się przytrafić, to zagraniczny PM. Wtedy wiesz NA PEWNO, że nie zdążysz w terminie i będziesz się pałować o najbardziej absurdalne sprawy. Nie wiem jak jest w innych branżach ale w budownictwie ogromnym problemem jest to, że tacy menadżerowie nie mają prawie nigdy wykształcenia budowlanego. Ba, często nawet nie są techniczni. Niestety w wielu korporacjach panuje przekonanie, że da się kierować procesem budowlanym, kompletnie nie mając pojęcia o budowaniu, wystarczy dyplom Project Managera na jakiejś śmiesznej uczelni. I nie mówię tu o jakichś małych firmach, tylko na przykład E.ON, francuski Degremont, czy hiszpańska Iberdrola.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Miasta Polski

Post autor: SithFrog »

No bo PM to facet, który uważa, że 9 kobiet jest w stanie urodzić dziecko w miesiąc :D

Dlatego unikam takiej pracy. PMowania projektów, o których nic nie wiem od strony technicznej.
Obrazek
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2229
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Miasta Polski

Post autor: peterpan »

PM w reklamie. Naturszczyk. Do usług :D
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5637
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Miasta Polski

Post autor: LLothar »

W ropie całe szczęście PMy są z branży. Wiem ze da dyskusję czy pm musi się znać na esencji projektu czy nie. Nie jest to take oczywiste.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Miasta Polski

Post autor: SithFrog »

Wg niepisanych reguł niby nie musi ale wg mnie taki co nie próbuje poznać to PM chujowy. Da się prowadzić projekty bez żadnej znajomości branży ale wtedy wychodzi tak jak mówi Crowley.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7568
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Miasta Polski

Post autor: Crowley »

SithFrog pisze:No bo PM to facet, który uważa, że 9 kobiet jest w stanie urodzić dziecko w miesiąc
O to to. :D

Co do wymaganej wiedzy i kwalifikacji - teoretycznie taki PM powinien siedzieć w gabinecie i mieć od wszystkiego wykwalifikowanych ludzi. W praktyce nie spotkałem jeszcze menadżera, który by nie próbował się wpieprzać do roboty, na której zupełnie się nie zna.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4887
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Miasta Polski

Post autor: Razorblade »

Takie pytanie. Sensowny hotel z sala na konferencje do 80 osob we Wroclawiu lub okolicach ktos zan/byl na takie konfie?
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Miasta Polski

Post autor: SithFrog »

Ach, zapomniałem napisać. Miałem chęć na kawę i wpadłem do starbaksa, żeby poczuć wielki świat. Dostałem niezłą kawę (bez szału) za 15 pln i obraziłem wszystkich hipsterów w lokalu. Wyjąłem srebrnego lapka i zacząłem na nim pisać. Na obudowie, o zgrozo, nie mam jabłka, a jedynie napis Dell! Terror from Breslau! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Miasta Polski

Post autor: Larofan »

Crowley pisze:Niestety w wielu korporacjach panuje przekonanie, że da się kierować procesem budowlanym, kompletnie nie mając pojęcia o budowaniu
Istnieje tez podobnie bledne przekonanie ze jak ktos umie robic zadanie X (budowanie czy cokolwiek innego) to umie tez poprowadzic projekt :)

i jest jeszcze jedna rzecz, ktos wspomnial ze wystarczy zdrowy rozsadek.

pracujac w korporacji dowiedzialem sie, na wlasnej skorze, ze takie cos jak zdrowy rozsadek albo nie istnieje, albo jest w wiecznym feficycie badz jest jak dupa - kazdy ma swoja.
w efekcie jak to kiedys pieknie ujal jeden z moich managerow "guys, if we rely on common sense - we're fucked"
Awatar użytkownika
Yggor
Ortograf z wyboru
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2014, o 23:58

Re: Miasta Polski

Post autor: Yggor »

prowadzenie projektów to jest dłuuuuugi temat, z w architekturze to już w ogóle. uczestniczyłem w projekcie biura polskiego oddziału światowego koncernu, w całość zaangażowani byli ludzie z całego świata, ciągle fruwały po mailach tabelki z procentowym postępem projektu, kosztowało to krocie, a trwało półtora roku, a w zasadzie można było to zrobić trzy razy taniej i trzy razy krócej, gdyby nie korpo-podejście wszystkich stron. takie życie.
Yggor.
Awatar użytkownika
Yggor
Ortograf z wyboru
Posty: 429
Rejestracja: 10 maja 2014, o 23:58

Re: Miasta Polski

Post autor: Yggor »

SithFrog pisze:No bo PM to facet, który uważa, że 9 kobiet jest w stanie urodzić dziecko w miesiąc :D
+milion
Yggor.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Miasta Polski

Post autor: SithFrog »

Obrazek
bukins
404 Job not found
Posty: 29
Rejestracja: 19 maja 2014, o 12:59

Re: Miasta Polski

Post autor: bukins »

Sith pisze:Wyjąłem srebrnego lapka i zacząłem na nim pisać. Na obudowie, o zgrozo, nie mam jabłka, a jedynie napis Dell! Terror from Breslau!
Ale z Ciebie.... hipster ;)
greeny
Wielki Architekt
Posty: 41
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:24

Re: Miasta Polski

Post autor: greeny »

W ostatnią sobotę byliśmy we Wrocławiu na wieczorze kawalerskim i było całkiem udanie. W ogóle ciężko mi to wyjaśnić ale dobrze czuję się w tym mieście. Choć byłem tam tylko dwa razy :)

Główną atrakcją była jazda subaru na torze przy Rakietowej (click) Ja osobiście nie zdecydowałem się usiąść za kółkiem ale pozostali bardzo sobie chwalili jazdę tymi potworami. Narzekali tylko, że krótko i ledwo zdążyli poznać auto i tor. Mało kto zdołał wrzucić trzeci bieg za to chyba każdy zaliczył bączka na trawie ;)

Po wrażeniach na torze, głodni jaki wilki, zawitaliśmy do Blt & Flatbreads na Ruskiej, gdzie pochłonęliśmy całkiem dobre burgery. Zaliczyliśmy jeszcze do ZUP, Kontynuacji i Pod Latarniami. W ZUP spróbowaliśmy ciekawych piw, mi posmakował Czarny Kur. Dzięki za polecenie tych miejsc :) No i jeszcze dwa razy zawitaliśmy na wyspę Słodową. Raz w środku nocy gdy była tam masa ludzi na siedzących na ławeczkach i trawie, można też było posłuchać jazzu, baardzo fajny klimat. Drugi raz nad ranem gdy było już prawie pusto :)

Jedna rzecz zaskoczyła mnie na minus, gdy szliśmy na dworzec w niedzielę ok 12 na chodnikach poniewierała się masa śmieci. No i dworzec autobusowy.. kolega stwierdził, że jak przeszedł przez odnowioną fasadę dworca kolejowego i wyszedł na dworzec autobusowy to poczuł się oszukany ;)
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Miasta Polski

Post autor: Sobies »

Łódź moja droga... kończy mi się umowa na mieszkanie i szukam czegoś nowego do mieszkania od lipca. Mam bardzo fajne i spokojne 2 osoby. Ogólnie szukamy jakiegoś 2 pokojowego mieszkania w Centrum (okolice Widzewa/Piotrkowskiej/Piłsudskiego).

Macie może coś? :)
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Miasta Polski

Post autor: Jutsimitsu »

Ja niestety, ale popytam.
Awatar użytkownika
Jerod
Doctor Queen
Posty: 82
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:07
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Miasta Polski

Post autor: Jerod »

A okolice placu Hallera Cię interesują?
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3550
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Miasta Polski

Post autor: Gregor »

W pierwszej chwili przeczytałem "placu Hitlera" :lol2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Miasta Polski

Post autor: Jutsimitsu »

Tak... mamy w Łodzi plac Hitlera...
ODPOWIEDZ