Secret Service powraca

... wszystko, co nie pasuje do innej kategorii

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles

Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 609
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: Secret Service powraca

Post autor: Alexandretta »

Ciekawe czy faktycznie Nowak popsuł, czy tylko winę muszą na kogoś zwalić.
Tak czy siak, niezłe bagno.

Edit: Ankieta - http://strawpoll.me/3163846
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Secret Service powraca

Post autor: Pquelim »

albo ściema, albo miałem rację ;)
prawdy i tak się nie dowiemy, bo zaraz zaczną spływać oświadczenia innych, wzajemne obrzucanie się błotem i cały standardowy shitstorm.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Secret Service powraca

Post autor: Dragon_Warrior »

https://www.youtube.com/watch?v=7sZkHuEpqAM nie wiem co to bo nie mam głosu w robocie ale linkuje :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Secret Service powraca

Post autor: Bambusek »

Crowley pisze: Z całej tej sytuacji najgłośniej muszą się śmiać w Axelu
To Axel jeszcze coś wydaje związanego z grami?
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5601
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Secret Service powraca

Post autor: LLothar »

Yup, czyli przepychanki personalne, amatorskie podejscie do tematu. Nie spodziewalem sie, ze to ich zabije, stawialem na rynek ale oni rynkowi nawet szansy nie dali...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Secret Service powraca

Post autor: SithFrog »

Dziękuję oficjalnie Dragon_Warriorowi za pomoc przy grafice na bloga. Jest gość!

-------------------------
Wyszło z tego spotkanie, gdzie ze strony Waldka pojawił się pomysł na reaktywację Secret Service i zapytał co ja na to. Przystałem entuzjastycznie, bez analiz itp., zajarałem się. Był to okres przed tegorocznym Pixel Heaven i uznałem to za niesamowity zbieg okoliczności i fajną sprawę. Umowę przedstawioną przez Waldka podpisałem w dobrej wierze.
Czyli jednak niekompetencja.
Obrazek
Awatar użytkownika
sir Artus
zielony
Posty: 49
Rejestracja: 15 września 2014, o 14:31

Re: Secret Service powraca

Post autor: sir Artus »

Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Secret Service powraca

Post autor: Pquelim »

szybko.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2731
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Secret Service powraca

Post autor: Cherryy »

Żaba, fajny tekst napisałeś, ale nie zgadzam się z jedną tezą - że negatywnie wpłynie to na ideę crowdfundingu w Polsce. Jak coś się ładnie rozwija, to musi być też jakaś wtopa. A myślę, że dla takich stron jak Polak potrafi będzie to cena lekcja, która zaprocentuje pozytywnymi wnioskami profesjonalizujacymi tę sferę pozyskiwania środków.
Since 2001.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Secret Service powraca

Post autor: SithFrog »

Dzięki. Wg mnie na pewno wpłynie to pozytywnie na dodatkowe zabezpieczenia na takim polakpotrafi.pl. Z drugiej strony największa, najbardziej spektakularna akcja dotąd rozbiła się z hukiem o ziemię. Nie wierzę, że to nie ostudzi na jakiś czas chęci wspierania podobnych inicjatyw.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Secret Service powraca

Post autor: Dragon_Warrior »

Drodzy!
Przede wszystkim raz jeszcze pragniemy gorąco podziękować Wam za wsparcie i przeprosić za zaistniałe zamieszanie. Mamy już gotowe rozwiązanie dla Wspierających, którzy w ramach nagrody mają 6 kolejnych wydań czasopisma w druku bądź cyfrowo. Dotyczy to nagród "Chcę wszystko cyfrowo", "Pakiet uzupełniający" oraz "Chcę wszystko drukiem".

PIERWSZA OPCJA
Dostarczamy Wam kolejne wydania pisma pod nowym tytułem. Dodatkowo w ramach dodatkowego podziękowania za wsparcie i zaufanie otrzymujecie jeden numer dodatkowo – czyli przed Wami 5 zamiast 4 kolejnych wydań. Jeżeli decydujecie się na tę opcję – po prostu ci z Was, którzy zamówili druk – otrzymają 5 kolejnych wydań czasopisma pocztą pod wskazany adres, a ci którzy wybrali wersję cyfrową – również otrzymają dostęp do 5 kolejnych wydań w wersji cyfrowej.

DRUGA OPCJA
Wiemy, że są wśród Was tacy, którzy z różnych względów nie są zainteresowani otrzymywaniem kolejnych wydań pisma pod tytułem innym niż Secret Service. W pełni Was rozumiemy i raz jeszcze przepraszamy, że czujecie się zawiedzeni. Dla Was umożliwiamy w porozumieniu z serwisem PolakPotrafi.pl rezygnację z otrzymywania kolejnych wydań i odpowiedni zwrot przekazanych środków.

O Waszej decyzji będziecie mogli poinformować nas jutro - otrzymacie w tej sprawie stosownego maila

Przypominamy, że niezależnie od powyższego KAŻDY Wspierający, który w trakcie akcji wybrał nagrodę z co najmniej jednym wydaniem w formie drukowanej otrzyma najbliższy numer naszego czasopisma dodatkowo gratis (w druku i z przesyłką).
Natomiast WSZYSCY, którzy wsparli nas choćby złotówką otrzymają bezpłatnie dostęp do cyfrowej wersji najbliższego numeru. W ten sposób chcemy Wam dodatkowo podziękować i dać możliwość oceny, czy nadal chcecie być z nami.

Jeżeli macie dodatkowe pytania lub wątpliwości – poinformujcie prosimy nas i ekipę PolakPotrafi.pl o tym pod adresami e-mail: secretinfo@polakpotrafi.pl oraz hello@pixel-magazine.com

ROZLICZENIE DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH ZWROTAMI
Kilka słów wyjaśnienia. W przypadku nagród drukowanych, podstawową nagrodą jest "Pakiet uzupełniający" - dzięki tej nagrodzie możemy wyliczyć jednostkowy koszt magazynu: 60 zł / 5 = 12 zł, który traktujemy jako podstawę do zwrotu. Z kolei, w przypadku nagrody przesłanej w PDF, jednostkowy koszt magazynu to 8,33 zł.

NAGRODA "Pakiet uzupełniający"
Wsparcie:
60 zł
Zawartość nagrody:
5 wydań drukowanych, numery od 2-6
Z tej nagrody projektodawca zrealizował:
1 wydanie drukowane
Wyliczenie:
60 zł - 12 zł = 48 zł możliwe do zwrotu.

NAGRODA "Chcę wszystko drukiem"
Wsparcie:
75 zł
Zawartość nagrody:
6 kolejnych papierowych wydań SS, wdzięczność redakcji oraz dostęp do Secret Action.
Z tej nagrody projektodawca zrealizował:
2 wydania drukowane, wdzięczność redakcji oraz dostęp do Secret Action.
Wyliczenie:
75 zł - 24 zł = 51 zł możliwe do zwrotu

NAGRODA "Chcę wszystko cyfrowo"
Wsparcie:
50 zł
Zawartość nagrody:
6 kolejnych wydań Secret Service w PDF, wdzięczność redakcji oraz dostęp do Secret Action.
Z tej nagrody projektodawca zrealizował:
2 z 6 wydań SS w PDF, wdzięczność redakcji oraz dostęp do Secret Action.
Wyliczenie:
50 zł - 16,67 zł = 33,33 zł możliwe do zwrotu.

Dzięki!
Ale i tak poczekałbym na to czy faktycznie tak będzie
+
sprawa wszelkich gadżetów czy Hall of Fame ciągle nie jest rozwiązana
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Secret Service powraca

Post autor: PIOTROSLAV »

Dziękuję oficjalnie Dragon_Warriorowi za pomoc przy grafice na bloga. Jest gość!<br /><br />-------------------------<br /><br />.
A fakturkę Ci wystawił, czy jednak amatorka?
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Secret Service powraca

Post autor: SithFrog »

PIOTROSLAV pisze:A fakturkę Ci wystawił, czy jednak amatorka?
Fakturę, rachunek, od razu dorzucił PIT za 2014, kartę szczepień i gwarancję jakości :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Secret Service powraca

Post autor: Counterman »

Forum to jednak przydatne jest, do póki tu nie wszedłem nic o temacie nie wiedziałem.

A drugi numer tak jak pierwszy - nie podoba mi się i trzeciego na pewno nie kupię.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Secret Service powraca

Post autor: Dragon_Warrior »

A drugi numer tak jak pierwszy - nie podoba mi się i trzeciego na pewno nie kupię.
no nie kupisz :P

Edit
Kurcze - teraz żałuję, że tego Nopea w lepszej jakości nie było bo dodanie takiego nadruku to jedyne co teraz mogę ze swoją koszulką zrobić skoro nie planują ich wymieniać ani odkupować :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Yankes
prof. Miodek
Posty: 606
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:06

Re: Secret Service powraca

Post autor: Yankes »

Jednego w tej sprawie nie rozumiem, czym bedzie sie ten nowy magazyn roznil od obecnych SS?
Tytul to pierwsze, a poza tym? Jezeli maja zamiar wszystko wywalic i nic nie mabyc wspolnego to wtedy faktycznie moza byc obuzonym. Jesli jak nie, to wtedy juz pierwszy numer SS powinnien byc zjechany za samo zerowanie na wspomnieniach czytelnikow a nie teraz.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5813
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Secret Service powraca

Post autor: ThimGrim »

Mi się drugi numer podoba. Czytam se o Gobliiinsach i jest fajnie.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
sir Artus
zielony
Posty: 49
Rejestracja: 15 września 2014, o 14:31

Re: Secret Service powraca

Post autor: sir Artus »

Różni się tym, że ludzie nie zrzucali się na "Pixel" tylko na "SS". Jak zapłacisz za schaba a dostaniesz piergi, to nawet z najsmaczniejszych na ziemi możesz być niezadowolony, nawet jeśli się najesz.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4344
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Secret Service powraca

Post autor: Turtles »

Jak zapłacisz za schaba a dostaniesz piergi, to nawet z najsmaczniejszych na ziemi możesz być niezadowolony, nawet jeśli się najesz.
Jeżeli analogia ma być pełna to powinno być " jak zapłacisz za schabowego, dostaniesz schabowego, ale w menu i na rachunku bedzie "pierogi". Mnie tam to ni ziębi ni grzeje, nie składałem się, nie kupiłem żadnego numeru, ale coś w tym jest co yankes pisze.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Secret Service powraca

Post autor: Dragon_Warrior »

Turtles pisze:
Jak zapłacisz za schaba a dostaniesz piergi, to nawet z najsmaczniejszych na ziemi możesz być niezadowolony, nawet jeśli się najesz.
Jeżeli analogia ma być pełna to powinno być " jak zapłacisz za schabowego, dostaniesz schabowego, ale w menu i na rachunku bedzie "pierogi". Mnie tam to ni ziębi ni grzeje, nie składałem się, nie kupiłem żadnego numeru, ale coś w tym jest co yankes pisze.
Analogia jest jak najbardziej dobra.

Bo po pierwsze - powiedz mi Żóf ile Twoim zdaniem zebrałaby kampania PP gdyby zbierała na aktywację Pixela?

a po drugie nie ma takiej opcji żeby skład redakcyjny i założenia merytoryczne w 100% się pokryły z pierwotnymi... już w tej chwili są spekulacje, że obecny skład nie ma praw ani do KGB ani Superów więc już w drugim numerze zrezygnował całkowicie z tych działów. Z czego i kogo zrezygnują więcej - nikt nie wie. Tak samo jak nikt nie wie czy pociągną teraz więcej niż dwa numery - dlatego ja będę w grupie proszącej o zwrot takiej ilości kasy jaką uda się odzyskać... a sam magazyn kupię co najwyżej w kiosku... choć pierwszy numer i tak mi się należy wg obietnic a kolejne jak się pojawią nawet to mogę i w kiosku kupić.

Do tego będę też musiał doinwestować w koszulkę i doprawić jej na plecach taki dopisek, jaki Żabson dał w swoim artykule.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Secret Service powraca

Post autor: Dragon_Warrior »

Waldemar Nowak‎Secret Action
2 godz. ·

Witam wszystkich.
Wiele się toczy w sieci dyskusji w kontekście mojej osoby. Niech więc się one opierają przynajmniej o fakty. Tak pokrótce wygląda kalendarium powstania Secret Service i jego upadku oraz powstania Pixela.

1. 30.05.2014 zawarta zostaje BEZTERMINOWA umowa licencyjna
2. Stronami Umowy są firmy: Bronwald i Idea Ahead - Robert Łapiński
3. 28.08.2014 kończy się zbiórka na reaktywację Secret Service
4. Zebrane pieniądze wpłynęły na konto firmy Idea Ahead
5. 5.09.2014 następuje WYPOWIEDZENIE umowy licencyjnej przez Roberta Łapińskiego
6. 9-12.09.2014 numer został ukończony i zesłany do drukarni w terminie
7. 30.09.2014 wchodzi do sprzedaży numer 97
8. 13.10.2014 zarejestrowana została domena pixel-magazine.com
9. 25.10.2014 informuję czytelników o stanie faktycznym dotyczącym mojej osoby - wydawnictwo nie jest zainteresowane współpracą ze mną
10. 28.11.2014 Robert informuje ustnie o definitywnym zaprzestaniu dalszego wydawania przez niego Secreta, zapytany o ewentualną chęć kupna tytułu nie wyraża zainteresowania
11. 2.12.2014 wchodzi do sprzedaży numer 98, który powstał bez mojego udziału
12. 5.12.2014 wygasa umowa licencyjna z firmą Bronwald
13. 10.12.2014 zostaje ogłoszona informacja o nowym magazynie Pixel

Waldemar (Pegaz) Nowak
Wersje są na tyle zgodne, że spokojnie można ustalić faktyczną wersję teraz. Przy czym ta wersja nie jest zbyt delikatna dla Pixela i jego naczelnego...
Obrazek
Awatar użytkownika
Yankes
prof. Miodek
Posty: 606
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:06

Re: Secret Service powraca

Post autor: Yankes »

Dragon_Warrior pisze:
Turtles pisze:
Jak zapłacisz za schaba a dostaniesz piergi, to nawet z najsmaczniejszych na ziemi możesz być niezadowolony, nawet jeśli się najesz.
Jeżeli analogia ma być pełna to powinno być " jak zapłacisz za schabowego, dostaniesz schabowego, ale w menu i na rachunku bedzie "pierogi". Mnie tam to ni ziębi ni grzeje, nie składałem się, nie kupiłem żadnego numeru, ale coś w tym jest co yankes pisze.
Analogia jest jak najbardziej dobra.

Bo po pierwsze - powiedz mi Żóf ile Twoim zdaniem zebrałaby kampania PP gdyby zbierała na aktywację Pixela?

a po drugie nie ma takiej opcji żeby skład redakcyjny i założenia merytoryczne w 100% się pokryły z pierwotnymi... już w tej chwili są spekulacje, że obecny skład nie ma praw ani do KGB ani Superów więc już w drugim numerze zrezygnował całkowicie z tych działów. Z czego i kogo zrezygnują więcej - nikt nie wie. Tak samo jak nikt nie wie czy pociągną teraz więcej niż dwa numery - dlatego ja będę w grupie proszącej o zwrot takiej ilości kasy jaką uda się odzyskać... a sam magazyn kupię co najwyżej w kiosku... choć pierwszy numer i tak mi się należy wg obietnic a kolejne jak się pojawią nawet to mogę i w kiosku kupić.

Do tego będę też musiał doinwestować w koszulkę i doprawić jej na plecach taki dopisek, jaki Żabson dał w swoim artykule.
ok to juz 3 punkty. Teraz powstaje pytanie to jest istota SS? Ja uwazam za PePe ze to redakcja jest istota pisma, i teraz pytanie czy ona kiedykolwie miala prawo uwazac sie za SS lub chociaz duchowego nastepce? Odpowiedz na to pytanie decyduje czy ludzie zostali wd**** czy poprostu SS bedzie teraz wychodzic pod inna nazwa.

Mnie jakos osobiscie nie porwal ten nowy SS (moze glowine z powodu slabych recezji tutaj na formu albo tego ze bylem fanem SGK). Kupilem pierwszy numer ale calego nie zmeczylem.
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Secret Service powraca

Post autor: Bambusek »

Dragon_Warrior pisze: Przy czym ta wersja nie jest zbyt delikatna dla Pixela i jego naczelnego...
To delikatnie powiedziane, bo ta wersja wskazuje na oczywisty wałek od samego początku. Teraz siepewnei zacznie przerzucanie winy z jednej strony na drugą.
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Secret Service powraca

Post autor: Dragon_Warrior »

Ja uwazam za PePe ze to redakcja jest istota pisma, i teraz pytanie czy ona kiedykolwie miala prawo uwazac sie za SS lub chociaz duchowego nastepce? Odpowiedz na to pytanie decyduje czy ludzie zostali wd**** czy poprostu SS bedzie teraz wychodzic pod inna nazwa.
Po prawdzie to tak jak pisze Bambus - obecny naczelny nigdy nie planował nawet robić SS a jedynie prześcigał się z Nowakiem w tym kto kogo zrobi w konia co najwyżej, i sądząc po reakcjach na Secret Action obecnie uważa się za zwycięzcę bo większość "dyskutujących" przerzuciła sie z hejtu SS/Pixela na hejt Nowaka...
Przy czym ja dalej ratuję z kasy co się da bo Pixel przy takiej (zasłużonej zresztą) gównoburzy nie przetrwa wiecej niż 1-2 numery - nawet mimo całkiem sporego kapitału wyjściowego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5008
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Secret Service powraca

Post autor: Zolt »

To delikatnie powiedziane, bo ta wersja wskazuje na oczywisty wałek od samego początku. Teraz siepewnei zacznie przerzucanie winy z jednej strony na drugą.
co nie poprawi PRu nowego pisma, które pewnie straci na czytelnikach, zacznie być nieopłacalne i zamknie się po kolejnym numerze.

Jeżeli to co Pegaz pisze to prawda, to mamy do czynienia po prostu ze skokiem na kasę.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Secret Service powraca

Post autor: Dragon_Warrior »

a mnie bawi jak ludzie na secret action szybko dali sie zmanipulować - choć może zwyczajnie to przez banowanie tych co nie przestawili się na płakanie nad losem Łapińskiego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Secret Service powraca

Post autor: Pquelim »

Waldemar Nowak‎Secret Action
2 godz. ·

Witam wszystkich.
Wiele się toczy w sieci dyskusji w kontekście mojej osoby. Niech więc się one opierają przynajmniej o fakty. Tak pokrótce wygląda kalendarium powstania Secret Service i jego upadku oraz powstania Pixela.

1. 30.05.2014 zawarta zostaje BEZTERMINOWA umowa licencyjna
2. Stronami Umowy są firmy: Bronwald i Idea Ahead - Robert Łapiński
3. 28.08.2014 kończy się zbiórka na reaktywację Secret Service
4. Zebrane pieniądze wpłynęły na konto firmy Idea Ahead
5. 5.09.2014 następuje WYPOWIEDZENIE umowy licencyjnej przez Roberta Łapińskiego
6. 9-12.09.2014 numer został ukończony i zesłany do drukarni w terminie
7. 30.09.2014 wchodzi do sprzedaży numer 97
8. 13.10.2014 zarejestrowana została domena pixel-magazine.com
9. 25.10.2014 informuję czytelników o stanie faktycznym dotyczącym mojej osoby - wydawnictwo nie jest zainteresowane współpracą ze mną
10. 28.11.2014 Robert informuje ustnie o definitywnym zaprzestaniu dalszego wydawania przez niego Secreta, zapytany o ewentualną chęć kupna tytułu nie wyraża zainteresowania
11. 2.12.2014 wchodzi do sprzedaży numer 98, który powstał bez mojego udziału
12. 5.12.2014 wygasa umowa licencyjna z firmą Bronwald
13. 10.12.2014 zostaje ogłoszona informacja o nowym magazynie Pixel

Waldemar (Pegaz) Nowak
wow.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
LLothar
A u nas w Norwegii
Posty: 5601
Rejestracja: 4 maja 2014, o 13:40
Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Re: Secret Service powraca

Post autor: LLothar »

Pq, DW wkleil to samo nieco wyżej ;-)
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Secret Service powraca

Post autor: Pquelim »

a, to sorry spieszyłem się.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Secret Service powraca

Post autor: SithFrog »

Dzięki za input DW/Pq. Dorzuciłem kolejną aktualizację.

Dopóki chłopaki nie pokażą całych/części umów, mogą sobie pokrzykiwać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Secret Service powraca

Post autor: Dragon_Warrior »

Rzuć okiem na pierwsze dwa zdania aktualizacji bo coś nie grają.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Secret Service powraca

Post autor: SithFrog »

Better?
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Secret Service powraca

Post autor: Dragon_Warrior »

yup
Obrazek
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Secret Service powraca

Post autor: Counterman »

Właśnie ja czegoś nie czaję. Jeżeli to wszystko był na umowach grzecznie podpisane (bezterminowo) i zerwane (tego, a tego dnia) to WSZYTSKO musi być na papierze. Niech upublicznią najważniejsze fragmenty umowy, a jak nie to żadnemu nie dam wiary i szczerze mówiąc koło ryby mi to wieje. :P

Drugi numer przeczytałem już praktycznie cały. W skrócie fajny był tekst właśnie o Gobliiins. I to chyba tyle.
Dzisiaj wychodząc z pracy wyrzucam do kosza, chyba, że ktoś z Warszawy chce żeby mu zostawić w z góry umówionym miejscu.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Alexandretta
Współpraca GL
Posty: 609
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00
Lokalizacja: Wawa i okolice
Kontakt:

Re: Secret Service powraca

Post autor: Alexandretta »

Ja Pixelowi nie wróżę wielkiej przyszłości, tak samo jak nie wróżyłam SS. Trochę za dużo bagna się zrobiło dookoła tematu. Najpierw wskrzeszali legendę, potem ogłosili że będzie Pixel którego utrzymają w klimatach SS, a teraz czytam że nowe pismo to będzie realizacja nowych pomysłów redakcji, czyli od SS się odcinają. Nic tu się nie trzyma kupy. Plus zero umiejętności gadania z czytelnikami, gdyby wszystko inaczej rozegrać może sytuacja byłaby inna. A tak to sami sobie strzelają w stopę przez kolano, można powiedzieć.
A zauważyliście jak się ludzie nagle uspokoili jak ogłosili że będą zwracać kasę? Połowa hejtu nagle zniknęła.
"Żal, że sie coś zrobiło, przemija z czasem. Żal, że się czegoś nie zrobiło, nie przemija nigdy."
Na Pograniczu
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Secret Service powraca

Post autor: Dragon_Warrior »

tej kasy to będą zwracać takie dość symboliczne ilości szczerze mówiąc
ja ze 150 mogę 48 plnów odzyskać np

Przy czym biorąc pod uwagę, że wspierających była ograniczona ilość to dano tam się już udzielają najęte trolle czy tani pr ze znajomych znajomych a nie faktycznie zainteresowani ludzie. Bo z tego widzę kampanię przeciw Pegazowi mieli przygotowaną całkiem nieźle... ba może to to było to zabezpieczenie o którym zapewniali :D:D:D
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4344
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Secret Service powraca

Post autor: Turtles »

Zaraz. Oni nie zawarli spółki handlowej? To nie są jawne akta? Każdy może pójść do KRSu i poprosić o wgląd, nie?


Co do narzekania na polaktpotrafi.pl itp... Przecież to crowdfunding
Obrazek

I jak to w tym samym odcinku (Go fund yourself) powiedział Cartman
“Fuck you. Those words mean a great deal to us. They help us express as a company how we see things differently”
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Secret Service powraca

Post autor: Dragon_Warrior »

gdyby ktoś czuł potrzebę posiadania konta na forum pixela to dać znać - cwaniaki zrobiły na zaproszenia - Licząc najwyraźniej że to im dodatkowej reklamy przysporzy.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Secret Service powraca

Post autor: SithFrog »

Poproszę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5008
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Secret Service powraca

Post autor: Zolt »

SithFrog pisze:Poproszę.
zdrada!
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Secret Service powraca

Post autor: SithFrog »

Que? Chcę zobaczyć co tam piszą, żeby w razie czego mieć źródła do kolejnego tekstu o aferze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5008
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Secret Service powraca

Post autor: Zolt »

A, ok. :P
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Secret Service powraca

Post autor: SithFrog »

Przecież się tam nie przeniosę. Na normalnych forach już bym licznik spamera przekręcił, nawet nie wspominam o naszych tradycyjnych off topicach. W innych miejscach to jest karalne :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7479
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Secret Service powraca

Post autor: Crowley »

Na forum CDA zbanowaliby cię szesnaście razy w ciągu pierwszego tygodnia.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2731
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Secret Service powraca

Post autor: Cherryy »

Ja też poproszę. :P
Since 2001.
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Secret Service powraca

Post autor: Kalten »

Ja też mogę zapraszać. Jak ktoś chce to poproszę maila na priva.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon_Warrior
Brienne of Tarth
Posty: 2852
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:33
Lokalizacja: Diuna

Re: Secret Service powraca

Post autor: Dragon_Warrior »

szery - Twojego maila chyba nie miałem
Obrazek
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2731
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Secret Service powraca

Post autor: Cherryy »

Kalten już obdarował.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Secret Service powraca

Post autor: Pquelim »

jakby co, to szczegóły dotyczące Pixela znane sa już od jakiegoś czasu. Ja tam nie kupuję - raz, że SS był miałki treściowo i nie znalazłem na niego czasu, dwa - po całej tej aferze chyba dobrze byłoby wykopać tych krętaczy z interesu.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7479
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Secret Service powraca

Post autor: Crowley »

Ja niedawno w końcu doczytałem obydwa SSy do końca i wywaliłem do kosza. Jakość większości tekstów w nich zawartych w porównaniu nawet do CDA, nie mówiąc o tekstach na FSGK, czy paru innych portalach internetowych, była bardzo niska. Najciekawsze były artykuły o kosmicznych windach i bazach księżycowych, co nie najlepiej świadczy o growym piśmie.
Pixela przejrzę sobie w Empiku z ciekawości.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
ODPOWIEDZ