Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2017/18

... o ruszaniu się

Moderatorzy: Zolt, boncek, Cherryy

Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5042
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2017/18

Post autor: Pquelim »

Obrazek



swoją drogą, to tak się często zachwycamy Lewandowskim, najlepszym ze snajperów świata. A wczoraj Dżeko dal taki popis i w takim meczu, że byłem pod ogromnym wrażeniem. Jest różnica ciągnać wózek z Robbenem, Riberym, Jamesem i całą resztą mocarnej paki z Monachium, a wziąć niemal na plecy drużynę gniewnych zdolnych i wyeliminować Barcelonę. Chapeu bas!
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2017/18

Post autor: SithFrog »

Jeden czy dwa mecze. Błagam Cię Pq, był okres, że grali razem w Bayernie mecz po meczu, jeden zmieniał drugiego. Liczby mówią wszystko a propos tego kto był lepszy i wygrał rywalizację...
Obrazek
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7488
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2017/18

Post autor: Crowley »

O kurde... Po losowaniu zapowiadały się najnudniejsze ćwiećfinały od lat. Były najlepsze od lat, może najlepsze kiedykolwiek. Szaleństwo w Madrycie, Szczęsny mógł przejść do historii, bezdenna głupota Benatii, który chwilę wcześniej sfaulował dwóch zawodników w jednej akcji, kartka Buffona. Co za mecz!
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5042
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2017/18

Post autor: Pquelim »

no, kapitalne widowisko dla fanów Juventusu, bo ja to przecierałem oczy ze zdumienia. Względnie mogłem jeszcze włożyć sobie mikser w oczodoły, bo to co Real zaprezentowal to była jakaś akcja sabotażowa. Tak samo Barca we wtorek. Zidane ma farta i to go odróżnia od reszty średnio ogarniających taktykę trenerów. Przynajmniej narazie fortuna się do niego uśmiecha, jak przestanie - facet będzie miał gigantyczny problem z wygrywaniem nawet prostych spotkań.
Bo wczoraj Allegri po prostu zamknął Real na jego własnym stadionie. Różnica w organizacji gry i planie taktycznym była gigantyczna, a ZZ jeszcze do tego ośmieszal sie decyzjami kadrowymi i zmianami. Jeżeli wymieniasz Bale'a (okej, bez formy), Isco (grał piach, ale jest w gazie ostatnio) i Modricia (mózg drużyny) na Asensio, Lucasa Vasqueza i Kovacicia to znaczy, że albo masz jaja i liczysz na łut szczęścia, albo jesteś skończonym głupkiem. Tym razem się udało, głównie dzięki wielkiej pracy wykonywanej z przodu przez Cristiano, do którego na ostatnie 15 minut dołączyli Marcelo i wprowadzony Lucas. Mega szczęscie, bo Juventus już szykował sie na dogrywkę i ewentualne karne.

Stawiam, że LM wygra po raz trzeci Real, albo Liverpool. Jakoś nie wierzę w Bayern, który wyglądał w dwumeczu z Sevilla jak kolos na glinianych nogach. Roma to piękna historia, ale... dojście do finału to już będzie maksimum dla nich.

Sith - jasne, Lewy jest lepszym piłkarzem od Dżeko, ja tylko chciałem zwrócić uwagę, jak znakomity to jest napastnik i jak ogromny wpływ ma wyniki swojej ekipy.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7488
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2017/18

Post autor: Crowley »

Pquelim pisze:Jeżeli wymieniasz Bale'a (okej, bez formy), Isco (grał piach, ale jest w gazie ostatnio) i Modricia (mózg drużyny) na Asensio, Lucasa Vasqueza i Kovacicia to znaczy, że albo masz jaja i liczysz na łut szczęścia, albo jesteś skończonym głupkiem.
Dobrze powiedziane. Ale widać, że oni mają oprócz tego bardzo krótką ławkę.
Pquelim pisze:Stawiam, że LM wygra po raz trzeci Real, albo Liverpool. Jakoś nie wierzę w Bayern, który wyglądał w dwumeczu z Sevilla jak kolos na glinianych nogach. Roma to piękna historia, ale... dojście do finału to już będzie maksimum dla nich.
Chciałoby się, żeby wygrał Liverpool. Bayern grał straszną padakę, Real też nic wielkiego nie pokazał, a Roma... to Roma. :D
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5042
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2017/18

Post autor: Pquelim »

Real z Bayernem. No to klasyk w półfinale.

Królewscy w tej edycji LM mierzą się w drodze do finału z dwoma najwiekszymi koszmarami w całej historii. Jak to przejdą, finał może być tylko formalnością.

BTW: samo losowanie to już nawet nie jest przeciągająca się nuda, tylko żalosna granda. Zobaczcie co dzisiaj rano Roma wpisała sobie do terminarza sprzedaży biletów:

Obrazek


Oczywiście po chwili to zdjęto i tłumaczono pomyłką... :sciana:
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2017/18

Post autor: SithFrog »

Super losowanie, czy tam nielosowanie. Najlepszy możliwy scenariusz.
Obrazek
Awatar użytkownika
hat
zielony
Posty: 1131
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:59

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2017/18

Post autor: hat »

Papcio Wenger z końcem sezonu zegna się z Arsenalem. Szczerze mówiąc myślałem że wypełni kontrakt i będzie siebie i kibiców mordował jeszcze kolejny sezon.
Co prawda pamiętam jeszcze Arsenal bez Wengera, ale dziwnie będzie patrzeć na ławkę w przyszłym sezonie...
Mam tylko nadzieję że nie będzie tam siedział Ancelotti :P
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2624
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2017/18

Post autor: zodi »

To, że Wenger odchodzi smuci mnie tylko pod względem końca pewnej epoki, znów wydarza się coś co pokazuje, że się starzeję....

Bo ja upływający czas odczuwam najmocniej widząc zawodników (czy właśnie trenerów), których początki kariery pamiętam doskonale, a teraz część z nich już nie gra, a część jest u schyłku (taki choćby Wade albo Tony Parker).

Wenger zawsze był, od czasu jak oglądam ligę angielską, zawsze był, a teraz koniec....
Koniec epoki jednak...
A ja znów starszy się czuję....
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5042
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2017/18

Post autor: Pquelim »

I kartka z przeszłości:

phpBB [video]
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5042
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2017/18

Post autor: Pquelim »

Obrazek

"Pierwszy bramkarz w historii futbolu, który gra bez rąk i nóg."
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2017/18

Post autor: Bambusek »

Samobój Liverpoolu z dzisiaj - absolutne mistrzostwo :lol2: :lol2: :lol2:
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5042
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2017/18

Post autor: Pquelim »

no! w życiu takiego czegoś nie widziałem w poważnym meczu o stawkę :D
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Europejskie puchary piłkarskie :: SEZON 2017/18

Post autor: SithFrog »

LiverpooLOL. Szkoda mi ich strasznie, jak z "Autobiografii":

"Słuchaj mnie tam!
Pokonałem się sam"

Takich baboli w LM to jeszcze na tym poziomie nie było. Na TT się śmieją, że Dudek już nie będzie najsłynniejszym bramkarzem Liverpoolu w finałach LM.

Real solidnie, bez błysku, ale na ekipę bez Salah i bramkarza wystarczyło. Jedynie Bale zarządził przewrotką, ale i tu Karius wyglądał jakby to chciał obronić głową, a nie rękoma, bo je cofnął...

A Ramos pewnie nie chciał aż tak Salaha załatwić, ale to było naprawdę kurewskie zagranie z jego strony. Mógł to odpuścić...
Obrazek
ODPOWIEDZ