Let’s Play XCOM 2 (część 30)

Dzisiaj przed Wami kolejny odcinek przygód Partyzantów FŚGK. Ostatni odcinek to stosunkowo łatwa akcja podczas odbijania VIP’a z konwoju ADVENTu. Ale czy takie rozprężenie wpłynie pozytywnie na drużynę? Czy nadchodząca misja będzie równie udana i “przyjemna”? No i oczywiście odwieczne pytanie – czy wszyscy którzy na nią wyruszą, powrócą również do bazy? Na te, jak i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w najnowszym odcinku Let’s Play w “XCOM 2” na który serdecznie zapraszamy:

 

No dobrze… kurz po bitwie nadal opada, a życie toczy się dalej. Brak sukcesu to jeszcze nie koniec świata, zresztą podobnie jak ogromna ilość rannych. Jednak dowództwo jest już pewne – szykujemy kolejny atak na placówkę, gdyż dawno nie zaserwowaliśmy Obcym żadnego pokazu fajerwerków. Pora to zmienić, w przeciwnym razie może okazać się, że jest zwyczajnie za późno. Decyzja i rozkazy mówią wprost – jeśli nastąpią nieprzewidziane okoliczności atakujemy placówkę za 5 dni. Wówczas większość naszych Partyzantów powinna być ponownie do dyspozycji. Jednak gwoli wyjaśnienia – nie ograniczam wyboru Partyzantów o poważnie rannych. Jest to efekt tego, iż proszę Was o wybór zespołu do ataku na placówkę Obcych. Gdyby jednak w nadchodzącym okresie doszło do jakiejkolwiek priorytetowej misji/ataku odwetowego, pozwalam sobie podjąć arbitralną decyzję o wyborze składu do niej oraz o przesunięciu szturmu. Stąd wybieramy z kompletu, jednak pierwotne założenie to atak w okolicach 5 dnia (a więc również wyleczenia Sith Żabsona oraz Jacoba Skalskiego).

This poll is closed! Poll activity:
Start date 27-05-2021 09:00:33
End date 31-05-2021 12:00:00
Poll Results:
Kto zaatakuje placówkę w Afryce? Wybierz do 3 wojaków:

 

Na Wasze głosy czekam do poniedziałku, 31.05.2021 do godziny 12. Pora zemścić się na Obcych!

-->

Kilka komentarzy do "Let’s Play XCOM 2 (część 30)"

 • 28 maja 2021 at 14:38
  Permalink

  Bardzo mi miło, że moja poprzednia sugestia została wzięta pod uwagę. Po dzisiejszym odcinku przyszła mi do głowy kolejna myśl. W związku z serią, której nauczył się Sith “Big Man” Żabson można by pokusić się o ulepszenie jego lancy plazmowej o większy magazynek najlepiej doskonały. Wtedy mógłby w jednej turze zakończyć żywot nawet 6 obcych! Myślę, że taka umiejętność mogłaby odmienić bieg wielu trudnych misji.

  Reply
  • 28 maja 2021 at 17:01
   Permalink

   Oczywiście że została wzięta pod uwagę! Jeszcze raz dziękuję bo ja o tym zapomniałem zwyczajnie… a co do ulepszeń broni to ten… tego… mogę udawać że nie zapomniałem o nich? 😅

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 pozostało znaków