Let’s Play “Mars Horizon”

Pod koniec listopada wspominałem na stronie, iż wystartowaliśmy z let’s playem “Mars Horizon” na naszym kanale YouTube. Kieruję w niej losami “FŚGK Space Agency” w trakcie rewizji historii wyścigu kosmicznego. To tam zobaczycie prawdę, całą prawdę i tylko prawdę o tym jak w rzeczywistości przebiega eksploracja kosmosu. Dzisiaj mam dla Was przypomnienie serii wraz z linkiem do playlisty, a na zachętę pragnę również wspomnieć iż w czasie podboju nieznanego, “FŚGK Space Agency” zdążyła już dzięki swoim pojazdom kosmicznym udowodnić m.in. że Ziemia jest płaska, umożliwić globalne nadawanie TVP, odpowiedzieć na odwieczne pytanie “czy na Marsie jest życie?”, a nawet życzyć powodzenia panu Gorsky’emu. Ja się domyślacie, wcale nie były to proste, a już tym bardziej tanie rzeczy. Przed nami jednak cały czas najważniejszy etap i postawienie ludzkiej stopy na Marsie – nawet nie chcę myśleć o czekających nas kosztach… A jako iż poziom finansowania “FŚGK Space Agency” jest uzależniony od poparcia społeczeństwa to tym bardziej potrzebuję Waszej pomocy! Niezbędne jest wchodzenie jak najszybciej na kolejne poziomy celem finansowania coraz droższych pojazdów. Nie, wcale nie prezesa – to pomówienia szpiegów obcych agencji! Więc zapraszam dzisiaj ponownie do komentowania, subskrypcji kanału oraz oglądania naszych serii, a my postaramy się choć odrobinę ożywić kanał względem tego co działo się z nim na przestrzeni ostatnich lat. Zapraszam!

Per Aspera Ad Astra!

Podpisano,
Razorblade
Dyrektor FŚGK Space Agency

 

 

A pod odcinkiem jeszcze parę niefabularnych słów od Ojca Prowadzącego. Na pewno Let’s Play w “Mars Horizon”, którego realizacji się podjąłem jest rozwiązaniem dla nas ciekawym z kilku powodów. Po pierwsze, w przeciwieństwie do “XCOM2”, jest to pozycja świeża – wystartowaliśmy z nią dosłownie chwilę po premierze na Steamie, co powoduje iż 100% historii odkrywam z Wami. Nie do końca znam panujące w rozgrywce zależności czy nawet mechaniki, co sprawia, iż cieszę się jak dziecko odkrywając coś nowego. Po drugie, cały let’s play jest jednocześnie przygotowaniem pod recenzję gry która pojawi się na naszym portalu, a Wy jednocześnie możecie śledzić na bieżąco moje wątpliwości czy niepewności. Po trzecie również długość odcinków jest w tej pozycji zdecydowanie łatwiejsza do zaplanowania, przez co oscylują one w okolicach 30 minut. Po czwarte i to już ostatni na chwilę obecną punkt – daje mi ogląd czy gry ekonomiczno-strategiczne będą miały odzew i oglądalność, co jest związane (mogę to chyba zdradzić) ze zbliżającą się premierą “Humankind” i chęcią zaprezentowania gry w podobny sposób. Stąd tym bardziej zależy mi i proszę Was o komentarze jak i Wasze zdanie – są one niezmiernie cenne, a krytyka konstruktywna to coś co osobiście uwielbiam, bo prowadzi do samodoskonalenia się.

A może jest jakaś pozycja w którą Let’s Playa chcielibyście obejrzeć? W takim wypadku również prosiłbym Was o komentarze i wskazówki wraz z tytułem pozycji. To wszystko jest do przemyślenia i do zrealizowania!

 

-->

Kilka komentarzy do "Let’s Play “Mars Horizon”"

 • 20 stycznia 2021 at 13:09
  Permalink

  Z miłą chęcią obejrzał bym Let’s Play któregoś z Anno albo jak buduje miasto w City: Skylines.
  Gry ciekawe, oryginalne i dużą zawartością w środku. Ponadto są to gry tylko z lekka zarysowanymi celami końcowymi, więc nic nie szkodzi bawić się w nich jak w piaskownicy.

  Reply
  • 21 stycznia 2021 at 14:07
   Permalink

   A nawet myślałem o “Anno 1800”, aczkolwiek nie byłem przekonany czy citybuilder – zwłaszcza sandboxowy, mógłby być ciekawy. “Cities: Skylines” bym się nie podjął ze względu na mnogość modów wręcz niezbędnych do efektywnego działania (i mój poziom conajwyżej “przeciętnego gracza” 😅), ale “Anno” i podobne do niego pozycje to fajny pomysł! Dobrze wiedzieć że mógłby być też interesujący :). Dzięki!

   Reply
 • 21 stycznia 2021 at 13:32
  Permalink

  Ja na razie zatrzymałem się na 8 odcinku. Muszę nadrobić. Ale lets Play skłonił mnie do kupna gry. I mam już za sobą kilka nieudanych prób podboju kosmosu;)

  Reply
  • 21 stycznia 2021 at 14:12
   Permalink

   Ha! Cieszę się że zainteresowałem pozycją w takim razie 🙂

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 pozostało znaków