Życzenia Świąteczne od Redakcji FSGK.pl

Ach, to znów święta! Cudowny czas pełen pokoju dla wszystkich ludzi dobrej woli… może z wyjątkiem DaeLa, który został na pół dnia odcięty od prądu, tracąc efekty wielogodzinnej pracy (i to na kilku frontach, w tym kuchennym). Powiadają, że w piątkowy wieczór jego twarz była czerwieńsza od kubraczka Świętego Mikołaja, a życzenia, jakie pozostawił administracji swojego osiedla były zgoła nieświąteczne.

Wszystkich naszych Czytelników pragniemy jednak uspokoić. Pomimo chwilowych problemów, postaramy się również w okresie świątecznym dostarczyć Wam artykułów, na które czekacie. W niedzielę będziecie więc mogli zapoznać się z najnowszym odcinkiem “Czytamy Grę o Tron”, w poniedziałek z “Szaloną Teorią”, a we wtorek z ciekawą dyskusją na temat pewnego popularnego cyklu filmów…

Wkrótce po świętach, a jeszcze przed Nowym Rokiem, opowiemy Wam o naszych planach na rok 2018. I kto wie, może nawet zorganizujemy mały konkurs?

Ale na to wszystko przyjdzie jeszcze czas. Teraz zaś chcielibyśmy przejść do rzeczy najważniejszej. Chcielibyśmy złożyć Wam życzenia.

Mamy nadzieję, że okres świąt będzie dla Was źródłem radości, pociechy i ciepła. Życzymy Wam, abyście spędzili go bez trosk i zmartwień, w otoczeniu kochających bliskich. Chcielibyśmy też, abyście nie zapomnieli przez święta, że i dla nas jesteście bardzo ważni. To dzięki Wam przelewamy nasze myśli na klawiaturę. Kochamy Was wszystkich (nawet trolle!). Trzymajcie się ciepło. Wesołych Świąt!
Redakcja FSGK.pl


Korzystając z okazji, że Bąbel przestał wspinać się na choinkę i poszedł spać, chciałbym przekazać Wam kilka informacji związanych z (już prawie zeszłoroczną) zbiórką. Przede wszystkim – zgodnie z obietnicą już wkrótce światło dzienne ujrzy drugi tomik ebookowego wydania “Szalonych Teorii”. Będziemy rozsyłać go – razem z poprawioną wersją tomiku pierwszego – na początku stycznia. Ponadto mogę już z czystym sumieniem powiedzieć, że wszystkie nagrody rzeczowe (broszki i koszulki) zostały rozesłane. Większość darczyńców otrzymała nagrody jeszcze we wrześniu/październiku, ale mieliśmy po drodze parę wpadek. Dwie przesyłki nie dotarły do adresatów z winy poczty, a w kilku wypadkach zawinił niżej podpisany, który przeoczył czyjś adres w bazie danych. Ale wszystkie błędy zostały w tym tygodniu naprawione, więc nagrody powinny dotrzeć do ostatnich spośród darczyńców na dniach. W razie jakichkolwiek pytań, piszcie na adres dael@fsgk.pl.
Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować Wam za wsparcie jakiego udzieliliście FSGK.pl, a także za wszystkie ciepłe słowa, jakie kierowaliście pod adresem redakcji. FSGK istnieje dzięki Waszemu zaangażowaniu. Dzięki!
I Wesołych Świąt!

DaeL

-->

Kilka komentarzy do "Życzenia Świąteczne od Redakcji FSGK.pl"

 • 23 grudnia 2017 at 14:05
  Permalink

  Spokojnych Świąt dla Wszytkich 🙂

  Reply
 • 23 grudnia 2017 at 14:10
  Permalink

  Nie składaj życzeń trollom, i tak nie docenią 🙁

  Reply
  • 23 grudnia 2017 at 16:05
   Permalink

   tru, w koncu to i tak puste slowa, cnie

   Reply
   • 23 grudnia 2017 at 17:28
    Permalink

    Odejddzcie już wreszcie obydwaj,raki stulejki. Aż się rzygac chce.

    Reply
    • 24 grudnia 2017 at 11:30
     Permalink

     moze po prostu zjadles cos niestrawnego

     Reply
    • 24 grudnia 2017 at 16:22
     Permalink

     Trolle się wypowiedziały, jeszcze Prawaka do kompletu brakuje 😀

     Reply
 • 23 grudnia 2017 at 14:40
  Permalink

  Wesołych Świąt dla całej redakcji!:)

  Reply
 • 23 grudnia 2017 at 15:45
  Permalink

  Życzę sobie ‘Wichrów zimy’.

  Reply
 • 23 grudnia 2017 at 15:50
  Permalink

  Wszystkiego dobrego, udanych Świąt i wspaniałego Nowego Roku 🙂 A przede wszystkim, oby wreszcie nadciągnęły Wichry, czego sobie i Wam wszystkim życzę 🙂

  Reply
 • 23 grudnia 2017 at 18:57
  Permalink

  Przylaczam sie do zyczen.
  Wszystkiego dla wszystkich!

  Reply
 • 23 grudnia 2017 at 22:48
  Permalink

  Wesołych Świąt dla Redakcji i wszystkich komentujących 🙂

  Reply
 • 24 grudnia 2017 at 17:18
  Permalink

  Najserdeczniejsze życzenia dla całej ekipy FSGK.pl oraz wszystkich czytelników, dużo zdrowia, Świąt spędzonych we wspaniałej atmosferze. Nam wszystkim (również sobie) chciałbym życzyć, abyśmy wreszcie doczekali się Wichrów Zimy, a wkrótce po nich Snu o Wiośnie.

  Reply
 • 25 grudnia 2017 at 16:40
  Permalink

  Deal,

  Muszę to w końcu napisać. Uwielbiam twój zdystansowany od negatywnej energii, a jednak bardzo osobisty humor. Jest genialny!

  Pomimo, iż święta już na dobre rozpoczęte to…. Wesołych Świąt dla Ciebie i calutkiej ekipy FSGK 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 pozostało znaków