FSGK.PL

since 1998
Teraz jest 10 grudnia 2018, o 06:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 grudnia 2018, o 00:09 
niebieskoszary

Taaa... i jeszcze co dodatek daja ci cos nowego do zrobienia...

Np dla mnie Holy fury to mnostwo ciekawych udogodnień... oraz HighScore board :P
Oto mój obecny władca, jednooki 60 letni mordoklepa rozrywający się poprzez mordowanie innych ;] Ktoś się ściga na rekord? :D

Spoiler:
Obrazek

Żeby nie było - miałem moment w którym w moich lochach kisiło się ~80 ludzi, ale nie uciałem łba ani jednemu. Wszystko na polu bitwy, w trakcie kultu przodków i pojedynków... no i ci pechowcy których w lochu zapomniałem nakarmić, ale to niespecjalnie ;p

PostNapisane: 5 grudnia 2018, o 21:05 
niebieskoszary

OK, gra juz 2gi raz postanowiła mnie wyruchać.

Konkretnie miałem sobie 13k drużyny. Sparowałem ich z ~9k dodatkowego wojska i poszedlem walczyc z akurat na mnie idącą krucjatą. Walka się wywiązała, powalczyli sobie moze przez 3s (na pasku morale było tak 3/4 jeszcze) kiedy to moje wojsko znikneło. Nie było przegranej bitwy, nie było zadnego komunikatu, wladca mi sie nie zmienił - a wojska nie ma. W zakładce retinue mam radosne okrągłe 0 / 23k. WHAT THE F..

Oczywiście nie musze mowic ze w momencie krucjaty 22k wojska znikające od tak sprawily ze stracilem Bavarie.

PostNapisane: 9 grudnia 2018, o 13:35 
TR-8R

A ja właśnie zaliczyłem drugą krucjatę. I tym razem wygrałem. Miałem siły trochę większe od krzyżowców tym razem (o jakieś 10%), ale nie to mi zagwarantowało zwycięstwo. Gdybym chciał się bawić w bijatyki z krzyżowcami i czekał spokojnie aż mi nabije się procenty od kontrolowania własnego terytorium, to bym zdążył zbankrutować. Ale jest sposób. Wystarczy zdobyć... Rzym. Wysłałem sobie 15k ekspedycję prosto na Stolicę Apostolską, trochę w wyrazie desperacji, ale skutek był kapitalny. Każda baronia w Rzymie to jest średnio 15% do zwycięstwa, więc - jak nietrudno policzyć - to rozstrzyga wojnę. Zauważyłem, że obleganie Rzymu trochę wzmaga wysiłki krucjaty (to znaczy skądś nagle wyciągają parę dodatkowych tysięcy wojska), ale nie kierują krzyżowców do odbicia miasta, więc można to spokojnie przetrzymać.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 853 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]