Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Na kogo oddasz głos w drugiej turze wyborów prezydenckich?

Czas głosowania minął 23 maja 2015, o 22:35

Andrzej Duda
15
56%
Bronisław Komorowski
12
44%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: Halaster »

phpBB [video]
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6383
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: Voo »

boncek pisze:
Crowley pisze: Przecież to, co odpowiedział temu chłopakowi, co ma siostrę, pracującą za 2000 zł, to kapitalizm w czystej postaci. Radź sobie obywatelu, bo państwo nie jest od myślenia za ciebie. Korwin powiedziałby mu to samo i cały internet klaskałby uszami ze szczęścia, że krul zgasił kolejnego lewaka.
Generalnie z Komorowskim Bronisławem jest teraz to samo co było z Kaczyńskim Lechem przed katastrofą (tylko mimo wszystko BK ma lepsze notowania, LK miał chyba coś koło 14% poparcia na kilka dni przed 10.04). Czego LK nie zrobił była polewka w necie.
Różnica jest taka, że w LK walono jak w bęben non stop. BK doczekał się tego dopiero na zakończenie kadencji. Tzn. bywał i wcześniej obiektem żartów ale raczej takich "dobrotliwych", w stylu Szymona Majewskiego. Dla mnie to jest dosyć naturalny efekt tego, że po prostu w związku z kampanią zaczął na siebie zwracać uwagę internautów. Przy odrobinie złej woli można się doczepić do każdego a przy jego pewnej takiej "sztywności" tym łatwiej o jakieś gafy.

Co do wypowiedzi to chyba jednak powinniśmy czuć różnicę, że Korwin powiedziałby to bo tak myśli i taką odpowiedź uznałby za najbardziej słuszną i oczekiwaną z jego strony. Problem w tym, że BK nie jest Korwinem tylko kreuje się na ojca narodu, gwaranta wolności i zgody i zwyczajnie to co przedstawia w swojej kampanii nijak nie pasuje do rzuconej na szybko porady w stylu "no niech se radzi". Wypadałoby, żeby powiedział to INACZEJ ;) Dla mnie to jest sygnał, że brak mu nawet takiej politycznej zręczności, żeby wybrnąć z takiej banalnej sytuacji więc jak można uznać go za poważnego gracza na wysokim poziomie? W przypadku Korwina to byłoby szczere a tutaj wypadło to trochę nieporadnie, taka jest różnica.


Tak sobie myślę, że chyba nikt tutaj nie może sobie spojrzeć w oczy w lustrze i powiedzieć z pełnym przekonaniem "kandydat na którego oddam głos będzie dobrym prezydentem". Smuteczek, co?
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3880
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: PIOTROSLAV »

Czekam na wywiad jak spytaja bk na kogo bedzie głosował.
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: boncek »

Voo pisze:Tak sobie myślę, że chyba nikt tutaj nie może sobie spojrzeć w oczy w lustrze i powiedzieć z pełnym przekonaniem "kandydat na którego oddam głos będzie dobrym prezydentem". Smuteczek, co?
Wiesz no, Komorowski JEST prezydentem, a przy całej mojej niechęci do niego nie mogę powiedzieć, że jest w tej roli zły. Do wyborów zresztą miał poparcie chyba koło 60%. Problem w tym, że nie udało mu się to co udało się Dudzie, czyli odklejenie się medialnie od swojej macierzystej formacji. Tak naprawdę BK okrywa teraz nie dlatego, że był złym prezydentem tylko dlatego, że jest z PO.
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: snt »

boncek pisze:Do wyborów zresztą miał poparcie chyba koło 60%.
Nie wierz w sondaże, to ściema propagandowa jest.

Ale jakby tak spojrzeć w przeszłość: Wałęsa - cham i prostak, Kwas - ochlejus, Lech Kaczyński - mlaskacz, Bronek - Bredzisław. Na ich tle Duduś prezentuje się IMO całkiem dobrze.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: boncek »

Z Dudą mam ten problem, że kompletnie nie znam jego poglądów na nic. W ogóle nie wiem kim jest ten facet poza tym co mi serwuje jego sztab.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: boncek »

Swoją drogą Internrty mówią, że ten młody człowiek, co o siostrze mówił co mało zarabia i nie ma na mieszkanie l, jest jakoś związany z PiSem. Ktoś ma jakieś info na ten temat?
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: ThimGrim »

Mówili o tym w tv. Tak, to kolo z PiSu, miał nawet zdjęcie na plakacie wyborczym z jedną z szych. Nie pamiętam jak szycha się nazywa, ale na pewno kojarzysz kolesia z takim czymś, ale bez takiego czegoś.
Swoją drogą z tym referendum i nagłym przyspieszeniem, to mogą tym pomysłem dobrze złoić skórę Pisowni. Dzisiaj głosowanie i jak PiS będzie przeciwko.... to może coś z tego wyniknie. Od początku pewnie tylko o to chodziło.

Ps. A no i co do tego gostka podstawionego - to nie chodzi o tego pierwszego co "2000 zł siostra" tylko o jakiegoś drugiego, któremu Komorowski już cośtam odpowiedział, ale nie bardzo wiem co i nie bardzo mnie to obchodzi.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2015, o 09:18 przez ThimGrim, łącznie zmieniany 1 raz.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6383
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: Voo »

Też tak słyszałem o tym gościu tylko jakie ma to znaczenie dla sytuacji?

W sensie - na jakie pytania powinien być przygotowany BK wychodząc na taki spacer (i na ludzi z jakich partii ;) ) ? Ja bym "obkuł" pięć odpowiedzi na pytania z cyklu "mało zarabiam i co dalej?", objął gościa po ojcowsku ramieniem, walnął mu jakiś górnolotny tekst będący mieszaniną troski, zrozumienia, odniósł się do sytuacji pokolenia, obiecał coś, poklepał i poszedł dalej ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: snt »

http://wyborcza.pl/1,143644,17920133,10 ... l#BoxGWImg

Ktoś tu qrva mówił o kosztownych obietnicach Dudy?
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6383
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: Voo »

boncek pisze:
Voo pisze:Tak sobie myślę, że chyba nikt tutaj nie może sobie spojrzeć w oczy w lustrze i powiedzieć z pełnym przekonaniem "kandydat na którego oddam głos będzie dobrym prezydentem". Smuteczek, co?
Wiesz no, Komorowski JEST prezydentem, a przy całej mojej niechęci do niego nie mogę powiedzieć, że jest w tej roli zły.
Też go tak odbieram. Jest statecznym i rozważnym człowiekiem i moim zdaniem z funkcji reprezentacyjnej wywiązuje się przynajmniej dobrze. Natomiast chciałbym, żeby prezydent był bardziej aktywny politycznie nawet jeśli miało się to odbijać na jego sondażach. Nic po prestiżu stanowiska i osoby jeśli się tego do niczego nie wykorzystuje.


100 tys dofinansowanych najniżej płatnych miejsc pracy dla młodych? Super, pracodawcy i urzędnicy się ucieszą :)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: ThimGrim »

Sztuczny ekonomicznie ten pomysł z dofinansowaniem jak... Duda. Ale lepsze to niż po prostu dać komuś 500 zł do ręki... :P

Dziękować tym co dali Komorowskiemu żółtą kartkę, bo zaraz nas USA będzie goniło, a nie na odwrót. ;-)
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: SithFrog »

DaeL pisze:
SithFrog pisze:P.S. To nowe hasło: Komorowski. Prezydent naszej wolności. - może ktoś wyjaśnić co to znaczy?
Chodzi o to, że III RP, że dorobek, że Okrągły Stół i że podpalają. To znaczy o to chodzi w teorii. A w praktyce to hasło niepotrzebnie sprowadza uwagę na to, że Komorowski znowu dostał ponad 60% głosów w zakładach karnych :)
Ale ja pytam o dosłowne znaczenie. Wiem co to znaczy zgoda i bezpieczeństwo, ale prezydent wolności? Ja myślałem, że prezydent może być jakiegoś kraju, miasta albo organizacji. Chodzi mi o to, że to nie brzmi i na logikę jest bez sensu :)

A co do ostatnich dni, PBK i różnic między nim a LK - 100% zgody z tym co napisał Voo.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: Razorblade »

boncek pisze:Swoją drogą Internrty mówią, że ten młody człowiek, co o siostrze mówił co mało zarabia i nie ma na mieszkanie l, jest jakoś związany z PiSem. Ktoś ma jakieś info na ten temat?
Nope, to o innym mowiacym ze ma juz bilety do Norwegii...

Edit: aha - ja uwazam PBK za slabego prezydenta akurat. Biernego sluge partii chyba nawet w wiekszym stopniu niz LK, ktory mial dobre notowania glownie dzieki przychylnosci mediow w ktorych wszystkie wpadki rozchodzily sie po kosciach i nie byly mimo wszystko az tak walkowane jak Borubary, Irasiady itd. Oraz po czesci temu ze nie mowil i nie robil publicznie... niemal nic.

Ale ja w sumie uwazam ze PL jedynego w miare dobrego prezydenta to miala AK ale TYLKO w pierwszej kadencji z wylaczeniem sytuacji w Charkowie. A tak to elektryk przyglup, facet z kompleksem Napoleona a teraz radosny Soltys... niestety.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2015, o 10:03 przez Razorblade, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: SithFrog »

Swoją drogą - straszny przypał. Nawet jeśli ten pierwszy tez był z PiS (podobno nie) to przynajmniej "weszło". Kolejni to już po prostu brak umiaru i kompromitacja.
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: snt »

Ok, nawet jak wszyscy byli z PiS, to nie mogą jako obywatele zadawać aktualnie sprawującemu urząd prezydentowi żadnych pytań?
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: ThimGrim »

Mogą. Tylko przedstawiają najpierw swoją nieprawdziwą sytuację, czytaj: kłamią; podczas gdy ludzie, którzy naprawdę potrzebują pomocy (Sic!) nie mogą się dopchać. Więc nie dość, że kłamią to zajmują miejsce prawdziwym obywatelom!
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: boncek »

Juz widzę co by się działo, jakby ta sytuacja miała miała miejsce w drugą stronę. Panika, manipulacja, rząd odklejony od rzeczywistości musi wymyślać obywateli, obrzydliwa manipulacja itd. itp. A tak to spoko, zwykły obywatel, dobry chłopak. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: SithFrog »

snt pisze:Ok, nawet jak wszyscy byli z PiS, to nie mogą jako obywatele zadawać aktualnie sprawującemu urząd prezydentowi żadnych pytań?
Mogą, ale on nie zadawał pytania tylko kłamał i manipulował.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: Razorblade »

Ale swoja droga to wlasnie tez jest ciekawe - wczoraj ten temat krecily wiadomosci a ja akurat mialem chwile zeby na ekran zerknac. Tak tez bym myslal ze chodzilo o tego "2000" ;)
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: ThimGrim »

Źródło: Internety, różne badziewne fora ;). Wyniki - piątek 22, po godz. 16

http://www.poll-maker.com/poll314107x883e4454-12

Ps. Jak ktoś chce, to może podawać dalej.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: snt »

All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4356
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: Turtles »

Wierzyć mi się nie chce, ze nawet elektorat SLD zaglosuje na Dudę chętniej niż na prezydenta.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3880
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: PIOTROSLAV »

Hmm... śmieszy mnie jak tu co poniektórzy sie oburzyli na komora, że powiedział 'ogarnij się-eeee'.
Przecież jak coś takiego mówi jkm, to się cieszą i skaczą z radości...
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7504
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: Crowley »

SithFrog pisze:Swoją drogą - straszny przypał. Nawet jeśli ten pierwszy tez był z PiS (podobno nie) to przynajmniej "weszło". Kolejni to już po prostu brak umiaru i kompromitacja.
Juz widzę co by się działo, jakby ta sytuacja miała miała miejsce w drugą stronę. Panika, manipulacja, rząd odklejony od rzeczywistości musi wymyślać obywateli, obrzydliwa manipulacja itd. itp. A tak to spoko, zwykły obywatel, dobry chłopak. ;)
+1

Pospieszalskiego nawet mi się nie chce komentować, bo on jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.

Zastanawiam się, gdzie jest górna granica ilości obietnic serwowanych przez Andrzeja Dudę. Dziś dorzucił przewalutowanie kredytów na złotówki. Czekam aż mi coś obieca, bo na razie kupuje górników, frankowników, emerytów i innych pokrzywdzonych przez życie. Czekam na ofertę dla młodych, zdolnych i niebiedujacych. :P
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2747
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: Cherryy »

Turtles pisze:Wierzyć mi się nie chce, ze nawet elektorat SLD zaglosuje na Dudę chętniej niż na prezydenta.
Oh really?

http://www.wprost.pl/ar/506592/Znany-dz ... ierewicza/
Since 2001.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: SithFrog »

Zastanawiam się skąd panika z obietnicami Dudy. Jak dotrzyma słowa tak jak PO, to nie będzie żadnych kosztów.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6383
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: Voo »

Właśnie - co to za zarzut, że Duda coś obiecuje. Przecież i tak niczego nie dotrzyma :D

Tak jakby k...a Bronisław się specjalizował w dotrzymywaniu :P
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
grel3gargamel
zielony
Posty: 899
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: grel3gargamel »

Niezły upadek Rzepy
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: SithFrog »

Bo Stano?
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: ThimGrim »

Stan is back!

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/stan-tym ... aju/xqf6yb

Trochę się spóźnił, a miał okazję powalczyć z Kukizem o trzecie miejsce albo nawet z Dudą o wejście do finału.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5042
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: Pquelim »

Bronek wije się jak piskorz, jego sztabowy to banda patałachów - a teraz próbują wszelkimi sposobami ratować co się da. Problem polega na tym, że już jest za późno. Kampanię trzeba było przemyśleć 4 miesiące temu, teraz jest zwyczajnie za późno. Na moje oko Duda nie musi już właściwie nic robić, tylko jeździć po kraju i ładnie się uśmiechać. W debatach na 90% zwycięży Prezydenta, kwestią dyskusji jest tylko w jakiej skali.

Oczywiście nadal nie wiadomo kto wygra, ale gra rozchodzi się tutaj o głosy elektoratu niezainteresowanego kampanijnym kabaretem. Dlatego trudno przewidzieć ostateczny wynik, ale porażki sztabu PBK są tak spektakularne, że w przyszłym roku będę je podawał jako case'y do nieudanego PR i PM.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: SithFrog »

Podoba mi się pomysł na kampanię. Kukiz robi 20?% Nazajutrz jesteśmy za JOWami. Duda rozdawał kawę? Dzień później PBK na spacerze. Duda miał córkę na konwencji. Rodzina "działa", dzieci robią spot ;] Marcin Makowski ładnie to ujął - kampania "responsywna" ;)
Obrazek
grel3gargamel
zielony
Posty: 899
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: grel3gargamel »

SithFrog pisze:Bo Stano?
Tak.
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: DaeL »

Jutro sztab Komorowskiego przygotuje konferencję pt. "Klatka dla Polaków", na której przedstawi rekwizyty w postaci "klatki dla rodziców dzieci z in vitro", "klatki dla przeciwników o. Rydzyka", itd... Mają one symbolizować Polskę prezydenta Dudy.

Serio.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: ThimGrim »

Obrazek

To by miało być a propos wpisu Wojciechowskiego?
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: DaeL »

Tak. To jest po prostu taka piękna katastrofa, że aż nie mogę oderwać oczu.

Wojciechowski im dostarczył amunicji. Huk tam, że posłowie PO sobie retweetują obrazki Dudy z cytatami z Hitlera, że Niesiołowskiemu piana leci z pyska, że Krajewska mówi o Dudzie per "plastik bez mózgu". Huk z tym wszystkim. Z zaprzyjaźnionymi mediami można się było postarać, i przedstawić Bronka jako tę atakowaną stronę.

Ale nie, nawet to musieli spieprzyć popadając w groteskę.

Chociaż z drugiej strony - mają jeszcze sześć dni, by odkręcić sondaże, które trudno byłoby odkręcić w miesiąc. Nic dziwnego, że popadają w panikę.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4356
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: Turtles »

Ale to jest niesamowite swoją drogą jak Komorowskiemu udało się stracić dzięki kampanii taką przewagę. Przecież wystarczyłoby, zeby nic nie robił i pewnie by wygrał...
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7445
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: snt »

Swoja droga, trzeba być totalnym nieukiem, żeby przyczepic się do stwierdzenia o złotej klatce
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: Razorblade »

Turtles pisze:Ale to jest niesamowite swoją drogą jak Komorowskiemu udało się stracić dzięki kampanii taką przewagę. Przecież wystarczyłoby, zeby nic nie robił i pewnie by wygrał...
Ktorys z komentatorow po pierwszej turze napisal ze "nie spodziewal sie ze mozna roztrwonic taka przewage w 4 miesiace. Coz, nie docenil Prezydenta" ;)
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: ThimGrim »

Kolejna zaleta prezydenta. Duda na pewno by tak nie potrafił!
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3880
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: PIOTROSLAV »

Wow, jkm na zakładać jakieś Drużyny Korwina... To będą takie PPRowskie bojówki?
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: boncek »

Wipler dawno się z nikim nie bił, a ćwiczyć trzeba.
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4356
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: Turtles »

snt pisze:Swoja droga, trzeba być totalnym nieukiem, żeby przyczepic się do stwierdzenia o złotej klatce
Chodzi Ci o Wojciechowskiego? Jeżeli tak, to Twoje media okłamały Cię.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: snt »

Hę? Nie posiadam żadnych mediów.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: SithFrog »

ThimGrim pisze:Kolejna zaleta prezydenta. Duda na pewno by tak nie potrafił!
Niga plis. Wyciągnie Macierewicza z sejfu i w pół dnia w sondażach o połowę mniej :D
boncek pisze:Wipler dawno się z nikim nie bił, a ćwiczyć trzeba.
:lol2:
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Prezydenszal Elekszyns Predykszyns

Post autor: SithFrog »

Tak mnie jeszcze tknęło: debata przed I turą nie przystoi urzędującemu prezydentowi, a już wizyta u Wojewódzkiego jest ok. Klasa.
Obrazek
ODPOWIEDZ