Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

... o ruszaniu się

Moderatorzy: Zolt, boncek, Cherryy

Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: SithFrog »

Wygraliśmy z Niemcami w Eliminacjach do me w koszykówkę.
Wygraliśmy w eliminacjach do MŚ w piłkę ręczną.
Wygraliśmy półfinał w siatkę.

Zgadnijcie kto zepsuje tę serie w październiku...
:lol2: :lol2: :lol2:
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: SithFrog »

Wow, Polacy w końcu umierają za siebie nawzajem.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Sobies »

Boje się o rokowania Grosika. Widzieliście ujęcie jak on upadł? Ta ręka mu się wygięła tak kurewsko nienaturalnie, że to może być wielomiesięczna przerwa :/ Mnie aż ciary przeszły...
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Bambusek »

Postęp normalnie, na grę naszych nawet da się patrzeć na trzeźwo.

Upadek Grosickiego widziałem i od razu pomyślałem, że to źle wygląda.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Sobies »

Dobrze widziałem...ręka złamana :(

2,5-3 miesiące z głowy
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Sobies »

NIKT? SRSLY?

Zagraliśmy kolejny ciekawy mecz, który chciało się oglądać. Widać wiele dobrego w grze naszej reprezentacji. Trochę się posypaliśmy po zejściu Lewego i zaczęliśmy wtedy popełniać katastrofalne błędy, co nie zmienia faktu, że JEST PROGRESS !!
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: boncek »

SĘDZIA CHUJ!!! darli się wszyscy na stadionie co chwila. :d W ogóle pierwszy raz byłem i polecam. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: DaeL »

Mam nadzieję, że Cionek i Żyro (d'Italia) zaliczyli swoje ostatnie powołanie. A sam mecz jako-tako. Były momenty dobre, były też takie, w których gra się nie kleiła. Jak porównać z tym co było rok temu, to oczywiście jest postęp ogromny. Tym niemniej daleko jeszcze do formy, z którą można by coś zawalczyć na Euro. A obecną pozycję w grupie zawdzięczamy też trochę fartowi.

Ja wiem, że mecz towarzyski to jest grany trochę na pół gwizdka, ale cóż... tak naprawdę, to dopiero mecz z Irlandią pokaże na co stać tę reprezentację.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Crowley »

boncek pisze:SĘDZIA CHUJ!!! darli się wszyscy na stadionie co chwila.
Tak mi się właśnie coś wydawało ale nie byłem pewien. :D

Powiem tylko tyle - jeśli dalej będą tak grać, to nie mogę się doczekać jakiegoś meczu w Gdańsku. Chętnie się wybiorę, bo długimi momentami aż miło się patrzy na tę drużynę. Wiadomo, że pod koniec wszystko siadło, a Żyro zachował się jak ostatni idiota ale gdyby było inaczej, bylibyśmy przecież mistrzami świata. Milik to najlepsze co się mogło zdarzyć... Lewandowskiemu. Zeszła trochę presja, jest do kogo podawać, ma kto strzelać zaczyna to chcieć wyglądać. A nie Lewy z przodu i wszyscy wykopujemy do niego piłki, może za 100 razem się uda.
No i takie sparingi to ja rozumiem - z solidną europejską drużyną, na pięknym stadionie i w dobrym stylu. Oby po zimowej przerwie było jeszcze lepiej.

EDIT: Cionek faktycznie obok Żyry do wywalenia.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2726
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Cherryy »

tak naprawdę, to dopiero mecz z Irlandią pokaże na co stać tę reprezentację.
Ja to ostatnio słyszę przed każdym meczem i za każdym razem ciężko nie przyznać racji. :lol2:

Ale tak serio - widać na co naszych stać, jak się zrobiła dobra atmosfera. Tak narzekano na Nawałkę, że nie potrafi stworzyć drużyny, że powołuje każdego, jak leci, a nagle wszyscy cmokają z zachwytu, jakim to Nawałka jest super-psychologiem. Przyznaję, że były momenty, kiedy wątpiłem w ten wybór PZPN-u, ale Bońkowi i spółce wszystko w zasadzie wychodzi. I przenieśli ten dobry urok na trenera, któremu też wszystko wychodzi. A ten na piłkarzy, którzy... i tak dalej.

Nigdy nie odmawiałem naszym umiejętności - zawsze narzekałem na to, że im się po prostu nie chce biegać. Może nie biegali, bo nikt im wcześniej nie powiedział jak mają biegać. Pod kątem techniki jesteśmy niezłym średniakiem. Kiedy normą stanie się też dobre tempo (a wszystko na to wskazuje), to te dwa czynniki rodzą sukces. Do tego walka, kapitalna walka nawet w tym sparingu, jakby chodziło o punkty potrzebne do awansu.

Na razie mam jeszcze obawy, że ta cała atmosfera zbudowana została na glinianych fundamentach. Wiosna będzie dobrym momentem, żeby to wszystko scementować. Liczę na to, że w czerwcu będziemy mieli na liczniku 14 oczek. Przy bardzo ostrożnym liczeniu, powinniśmy mieć szansę ugrać do końca eliminacji jeszcze dziewięć punktów co najmniej, a to może starczyć na wejście nawet z 3 miejsca.

A Kasperczak awansował z Mali do PNA. Polska piłka jest najlepsza. :roll:
Since 2001.
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Sobies »

Ja na miejscu Kasperczaka bym się nie cieszył ;) Jeszcze trafi do grupy śmierci z Ebolą i co wtedy? :P
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: SithFrog »

Dla mnie o zmianie mentalności świadczy właśnie mecz ze Szwajcarią. Dawno nie widziałem takiej walki, agresji i nieustępliwości w meczu towarzyskim o nic.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: SithFrog »

Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Sobies »

Wow! Nawałka zdecydował, że jutro w bramce zobaczymy Fabiańskiego. Tego się nie spodziewałem :O
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: SithFrog »

Czemu? Gra regularnie i nieźle w Premier League. Boruc - 2 liga angielska (i słabo wykopuje podane piłki z Irlandią ;] ), a Szczęsny ławka.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Sobies »

Zwyczajnie sądziłem, że zadecyduje doświadczenie i będzie to Boruc (mimo złej historii z Irlandią :P )
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Sobies »

Pytanie na szybko: Czy ja dziś jak normalny biały człowiek obejrzę gdzieś mecz nie mając TV? Prawa do nadawania ma Polsat, czyli jak mniemam również ipla. Odpaliłem przed chwilą iple a tam, że transmisja już trwa (studio już jest) ale nie mam wykupionego dostępu.

Czyli nigdzie za darmo nie obejrzy ?!
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: SithFrog »

Peszko to nadal jeździec bez głowy, ale zajebał pięknie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Razorblade »

SithFrog pisze:Peszko to nadal jeździec bez głowy, ale zajebał pięknie ;)
I cieszmy sie ze jeszcze kartki nie zalapal.
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: snt »

60 minuta i już obrona Częstochowy.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Za policzkowanie juz nie dają czerwonych?
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: snt »

Ojajebie
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Razorblade »

Matthias[Wlkp] pisze:Za policzkowanie juz nie dają czerwonych?
Nie przecuw druzynie ktora gra jak pizda przez cala druga polowe... :maruda:
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Sobies »

JA PIERDOLE !!!!!!!!!!!!!!! :sciana:
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: DaeL »

Sobies pisze:Czyli nigdzie za darmo nie obejrzy ?!
Już po ptokach, więc rada na przyszłość - wklepać w google drużyny, dopisać stream i szukać. W końcu się trafi na coś, co działa.

A co do meczu - z gry na boisku to powinno być 3:1 dla Irlandczyków, więc nie ma co narzekać na wynik. Mam nadzieję, że Nawałka jakoś nasze orły pozbiera, bo nie zaprezentowali się zbyt ciekawie.
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: SithFrog »

Wynik solidny, mogli wygrać, ale mogli też dostać solidnie w czapę, bo na drugą połowę wyszła tylko obrona i defensywna pomoc. Lewy dziś dramatycznie słabo. Milik też.

Za plaskacza dla Mili powinna być czerwona.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Voo »

Dżizas, przecież on go ledwie musnął. Wiem, że chodzi o zasadę ale możemy chociaż nie udawać, że nie widzieliśmy jak bardzo Mila udawał? :D
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Sobies »

Ale tu nie chodzi o moc tego uderzenia, ale o sam fakt. To jest niedopuszczalne.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: grel3gargamel »

Słabo to wyglądało, skrzydła, oprócz bramki, praktycznie bezużyteczne, obrona słaba, zwłaszcza Olkowski i Szukała, środek mamy może i dobry do przerywania akcji, ale do skonstruowania czegoś nie za bardzo.

Lewandowski moim zdaniem grał przyzwoicie, ściągał Irlandczyków na siebie, wymuszał faule, próbował kreować grę, Milik słabo.

Chwilę przed bramką Fabiański nie był czasem faulowany?
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Razorblade »

Sobies pisze:Ale tu nie chodzi o moc tego uderzenia, ale o sam fakt. To jest niedopuszczalne.
Kopanie po kostkach tez, walenie w tyl glowy z lokcia tez... jakbysmy chcieli rozliczac sedziego to mecz konczyny bylby w najlepszym.przypadku 9/9 ;)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: SithFrog »

Rozwalacie mnie czasem. Czytaliście kiedyś przepisy? Uderzenie w twarz, kiedy stoicie sobie 50 m od piłki i to jest czerwona. Nieważne jak mocno bije.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Sobies »

SithFrog pisze:Rozwalacie mnie czasem. Czytaliście kiedyś przepisy? Uderzenie w twarz, kiedy stoicie sobie 50 m od piłki i to jest czerwona. Nieważne jak mocno bije.
No dlatego napisałem, że jakkolwiek to mocno było to jest od razu CZERWIEŃ!
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2726
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Cherryy »

Jezu. Jak mnie ten mecz zmęczył. Momentami to przypominało rugby, a chwilami B klasę. Standardowo, daliśmy sobie narzucić styl gry rywali. Nie potrafimy od bardzo, bardzo dawna zmusić rywala do grania na własnych zasadach, nawet jak wygrywamy. Peszko in plus, Olkowski na minus. Wojtkowiak tam chyba mógł zagrać. W lidze radzi sobie dobrze.

Ale mamy pierwsze miejsce, a następny mecz z Gruzją u siebie. Także, do września powinniśmy mieć to pierwsze miejsce. Ale okres między wrześniem, a listopadem będzie gorący.
Since 2001.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Razorblade »

SithFrog pisze:Rozwalacie mnie czasem. Czytaliście kiedyś przepisy? Uderzenie w twarz, kiedy stoicie sobie 50 m od piłki i to jest czerwona. Nieważne jak mocno bije.
Ale co ma piernik do wiatraka? Czy ja napisalem ze nie? Chyba ze to nie do mnie...

Nie zmienia to faktu ze mecz mogl byc spokojnie konczony 9/9 (u nas Glik i Peszko, u nich plaskacz i na bank by sie ktos jeszcze znalazl). Wchodzenie z lokcia w tyl glowy w biegu tez w teorii jest karane kartkami, a Glik dzis ze 3 takie wylapal.

Jesli nie dal czerwonej to: 1. bylo tam cos wiecej niz nam pokazali, 2. Slepy tego nie widzial...
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Voo »

Przepisy, przepisy...

Skoro nie jest ważna siła uderzenia to dlaczego Mila przez ułamek sekundy się zastanowił, a potem obalił i aż poturlał ?:D Przecież wystarczyło stać i poczekać na wyegzekwowanie przepisów, tak? ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7402
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ciekawie ta nasza grupa wygląda. Teoretycznie mamy pierwsze miejsce, ale teraz ważny mecz tylko z Irlandią gramy u siebie. Z Niemcami i Szkocją na wyjeździe i bardzo się zdziwię, jeśli te mecze będziemy mieli do przodu...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: SithFrog »

Voo pisze:Przepisy, przepisy...

Skoro nie jest ważna siła uderzenia to dlaczego Mila przez ułamek sekundy się zastanowił, a potem obalił i aż poturlał ?:D Przecież wystarczyło stać i poczekać na wyegzekwowanie przepisów, tak? ;)
To inna kwestia, pewnie, żeby sędzia zauważył. Nie pochwalam tego, ale póki nie będzie sędziowania z zapisem wideo to jak zauważysz plaskacza wśród 22 chłopa biegających w tę i we w tę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5040
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Pquelim »

brak zwycięstwa w tym meczu w połączeniu z remisiem u siebie ze Szkocją praktycznie niweczy punktową zdobycz z meczu z Niemcami. Mamy pewne 6 punktów na Gruzji i Gibraltarze, ale Szkocja i Niemcy - nasi bezposerdni rywale do awansu traca do nas tylko jeden punkt. Dodając do tego mecz z Irlandia (co prawda u siebie, ale dzisiaj bylo widac jak niewygodny to rywal) to nasza sytuacja tylko pozornie jest taka kolorowa. Wyjazdy do Szkocji i Niemiec moga sie skonczyc na 0 punktów i wtedy bedziemy w dupie.
A nasi dzisiaj na zwyciestwo nie zasluzyli. Strasznie słaby sędzia, prawda ze wieksozsc pomylek na nasza niekorzysc, ale nie zmienia to ogolnego obrazu. Czyli bryndzy. Peszko tez strzelil na farcie, a nasi zabral isie do grania dopiero po stracie bramki.
Ogolnie wiec jest niezle, ale trzeba uwazac. Bo mimo wszystko szkoda tych punktów, bylo blisko.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
Sobies
Kto?
Posty: 2103
Rejestracja: 5 maja 2014, o 00:12

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Sobies »

Właśnie spojrzałem na ten terminarz i jest on fatalny :/ Szczególnie te dwa ostatnie mecze, które będą o wszystko.
Myślałem po cichu, że tylko ja dostrzegam, iż DaeL jest największym kretynem tego forum, ale wasze posty napawają mnie wiarą w tych smutnych czasach
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Crowley »

Siadłem sobie odsapnąć prze tv, przerzucam z TVP 1 na TVP 2 a tam mi gada Hanna Lis, że już grają. Zapomniałem, ze to na Polszmacie.
Na razie powiem jedno: Grosicki :sciana:

EDIT: Hue hue, taka końcówka to ja rozumiem.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Bambusek
Pacman
Posty: 816
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:37

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Bambusek »

Do tego Szkoci i Irlandczycy podzielili się punktami, jest super :)
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: SithFrog »

Bambusek pisze:Do tego Szkoci i Irlandczycy podzielili się punktami, jest super :)
Dodam jeszcze, ze stworzyli mnóstwo szans, co dobrze rokuje. No i uścisk Kuby z Lewym po trzeciej bramce. Zawodowcy.
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2611
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: zodi »

Najsłabiej wypadli chyba kibice - ze śpiewami słabawo, ale wygwizdać schodzących na przerwę potrafili :/
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7469
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Crowley »

Idealnie nie było ale te ostatnie mecze wyglądają zupełnie inaczej niż kiedyś. Jakoś się ta gra klei, jest paru zawodników, którzy nie boją się piłki, Lewandowski, angażując obrońców robi miejsce Milikowi, a ten rewanżuje się i bramkami i asystami. Błaszczykowski wczoraj pokazał, że nie zapomniał jak się biega i taki Peszko może mu czyścić buty. Tylko ten przestój po strzelonej bramce mnie zaniepokoił. Bronić to my się nie umiemy. Niestety jak przestaliśmy cisnąć Gruzinów, zrobiło się nerwowo i groźnie. Żeby wygrywać trzeba, tak jak mawiał Franc Smuda, biegać więcej, strzelać mocniej, podawać celniej. ;) Jest dobrze, w najważniejszych meczach nawet remisy nie przekreślają naszych szans.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: SithFrog »

Mi się podobają detale. Milik strzelał i trafił tam gdzie chciał. Kiedyś jak wpadała taka brama komuś z Polaków to nie wiedziałem do końca czy to nie było dośrodkowanie. A Milik spojrzał, wiedział gdzie chce uderzyć i tam trafił. To jest jakość.
Obrazek
grel3gargamel
zielony
Posty: 896
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: grel3gargamel »

Wyglądało to tak sobie, ale dobrze, że nie tracimy punktów ze słabeuszami.

Byłem sceptyczny wobec Nawałki, nie podobały mi się umizgi do Polanskiego, ale faktycznie ma pomysł na grę, przestał powoływać głównego hamulcowego. Mam zastrzeżenia (Mączyński), ale nie jest źle
zodi
Kofan Annan
Posty: 2611
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: zodi »

Gol Milika skojarzył mi się trochę z bramką Błaszczykowskiego z meczu z Rosją na Euro 2012. Obejrzałem teraz skrót tamtego spotkania - już zapomniałem ile nasi mieli tam okazji :O A akcja po której Polański strzelił ze spalonego - piękna!

Co do wczoraj to tak bym się nie zachwycał szczególnie - Gruzini nas momentami cisnęli niesamowicie, a w przeciągu całego spotkania mieli chyba nawet większe posiadanie...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: SithFrog »

Fajny mecz. Peszko z Grosickim założyli się o to, kto więcej akcji spierdoli. Nie wiem który wygrał, ale Kamil pobił rekord Guinessa w ilości chujowych dośrodkowań.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4859
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Orły, Sokoły, Bociany... czyli POLSKA KADRA (s)KOPANA

Post autor: Razorblade »

SithFrog pisze:Fajny mecz. Peszko z Grosickim założyli się o to, kto więcej akcji spierdoli. Nie wiem który wygrał, ale Kamil pobił rekord Guinessa w ilości chujowych dośrodkowań.
Stary... Kosowski - mowi Ci to cos ;)
ODPOWIEDZ