Wybory do PE 2014

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Na kogo oddasz głos?

Czas głosowania minął 24 maja 2014, o 18:27

Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
0
Brak głosów
Ruch Narodowy
1
4%
Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy
1
4%
Prawo i Sprawiedliwość
1
4%
Europa Plus Twój Ruch
1
4%
Polska Razem Jarosława Gowina
2
7%
Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke
8
29%
Platforma Obywatelska RP
3
11%
Polskie Stronnictwo Ludowe
0
Brak głosów
Inny
4
14%
Nie bede głosować
7
25%
 
Liczba głosów: 28

Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7483
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Crowley »

SithFrog pisze:Alegoria wg Tuska: będę obniżał podatki.
Made my day. :lol2:
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Jutsimitsu »

Ja do niedawna uważałem że puszczę pusty głos... ale skoro u mnie w regionie jest Polska Partia Piratów na listach to chociaż im oddam głos, o!
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Gregor »

Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

W swoich partiach są listkiem figowym ale to nieważne, JKM to zło. Strasznie im się dupsko pali :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Theeck »

No, nie wszystkie są listkami - taka Hubner to już chyba na 3 kadencję ma ochotę, a tu przychodzi taki JKM i nie dość, że jej miejsce przy eurokorycie chce zająć, to jeszcze - ani chybi - razem ze swoim kumplem Adolfem gwałcić będzie :P
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

Listkami w sensie - jaki realny wpływ na PO ma Mucha, Pitera czy inna Kidawa-Błońska? Żaden. Są tam tylko po to, żeby tworzyć wrażenie, że kobiety też rządzą w PO. Przecież jak ja słucham Pitery czy Kidawy to zaczynam się zastanawiać czy JKM nie ma racji w tej kwestii :D
Obrazek
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: PIOTROSLAV »

3...2...1... rzuff

Wyslane od twojej starej...
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7483
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Crowley »

Przecież jak ja słucham Pitery czy Kidawy to zaczynam się zastanawiać czy JKM nie ma racji w tej kwestii :D
:lol2: So true.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2206
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: peterpan »

Ale teraz to mam przesyt korwinem. Mam wrażenie że zobaczę go podnosząc klapę w kiblu.
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

Nie wiem czy robi to specjalnie ale w mediach jest go 7 razy więcej niż Palikota, SLD czy PSL. PO i PiS mniej więcej tyle samo co Korwina. Reszty jest tyle, że nie wiem czy ktokolwiek prócz wymienionych jeszcze kandyduje :D
Obrazek
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2206
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: peterpan »

Testują metodę przesytu ;). BTW wykopu się nie da przeglądać normalnie, bo przejęły go chyba bojówki KNP
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

Co tu dużo mówić, wypada to tylko jakoś zgrabnie podsumować. O, mam!
Ja ja­koś nie miałem edu­kac­ji sek­sual­nej, a na dnie oceanu, w Rowie Mariańskim, żyją sobie ru-ru-rurkowce podczas gdy za WCz Stalina można było swobodnie produkować oscypki.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

Tusk prosi, bym poszedł na wybory? Ostatnio prosił, bym nie szedł na referendum. Pogubiłem się.
Boskie.
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

Jeszcze jeden zgrabny teścik na wybory, do których radośnie i z uśmiechem na ustach[*] ruszymy już w tę niedzielę.

http://eu2.euvox.eu/pl/?con=pl&pin=2297 ... ang=polski

[*] Tak mi się napisało, ale jest sympatyczne niczym nowomowa JKMa, więc zostawiam.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Pquelim
rooooooooooki
Posty: 5041
Rejestracja: 4 maja 2014, o 23:09

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Pquelim »

phpBB [video]


grubo, oj grubo... Panie Olejnik i Szczuka się tak zawzięły, że prawie im oczy powypadały.
Smutne jest to, że TVN z takim poziomem dzienniakrstwa jest najpopularniejszym kanalem w kraju.
A może to luksus, żyć tylko pięć lat?

since 22/4/2003
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

Chyba nigdy nie zrozumiem zdziwienia lewactwa na hasło, że Hitler był socjalistą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Counterman »

Tak baj de łej, czy tylko ja się zastanawiam nad wrzuceniem pustego głosu?
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Cherryy
Biedaklasa Manager
Posty: 2733
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Cherryy »

Nie.
Since 2001.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

Imho lepiej coś pokreślić lub narysować niż wrzucić pusty, bo Antoni obawia się sfałszowania tych wyborów. Czystej nie wrzucajcie.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Gregor »

Swoją drogą co mają prywatne (zwariowane) poglądy JKM do dyskusji politycznej? Jeszcze żeby był socjalistą, który swoje poglądy chce wymuszać na całym społeczeństwie, ale to człowiek reprezentujący raczej motyw, żeby państwo odpierdoliło się od życia obywateli...
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

Imho, ja bym nie chciał żeby prywatnie ktoś był debilem, a publicznie inteligentnym gościem. Coś by mi tu zgrzytało...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
Parmezan
Posty: 3878
Rejestracja: 5 maja 2014, o 12:06

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: PIOTROSLAV »

Jakiś czas temu słyszałem, ze tak długo, jak nie jest zaznaczonych więcej niż jeden kandydat/ka, to na karcie mogą być narysowane kutasy, dopisane bluzgi przy każdym nazwisku itp. to karta i tak jest ważna
"Po co się kłócić z drugim człowiekiem, skoro można go zabić?"

Zarejestrowany: 8/10/2001
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

ThimGrim pisze:Imho, ja bym nie chciał żeby prywatnie ktoś był debilem, a publicznie inteligentnym gościem. Coś by mi tu zgrzytało...
Coś ci się chyba polemingowało :)

Gregor napisał tylko, że wszystko za co ruga się JKMa to jego prywatne poglądy, których nikomu nie zamierza narzucać ustawami.
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

SithFrog pisze:
ThimGrim pisze:Imho, ja bym nie chciał żeby prywatnie ktoś był debilem, a publicznie inteligentnym gościem. Coś by mi tu zgrzytało...
Coś ci się chyba polemingowało :)

Gregor napisał tylko, że wszystko za co ruga się JKMa to jego prywatne poglądy, których nikomu nie zamierza narzucać ustawami.

Nic mi się nie pomyliło i rozumiem, że on tylko "tak sobie myśli". Na podstawie tego wyciągam wnioski, że jest debilem. Z kolei jak mówi o gospodarce i rzeczach, które chce zrobić to gada całkiem z sensem. Dlatego coś mi tu zgrzyta. Człowiek, który życiowo jest debilem mówi do rzeczy o gospodarce. I tyle.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

Każdy sądzi wg swoich przekonań. Ja bardziej się boje ludzi uśmiechniętych, którzy zawsze powiedzą mi to co chcę usłyszeć, a po wyborach mnie (ew. moją rodzinę) okradną w majestacie prawa, bo "sorry, taki klimat" ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2206
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Odp: Wybory do PE 2014

Post autor: peterpan »

PIOTROSLAV pisze:Jakiś czas temu słyszałem, ze tak długo, jak nie jest zaznaczonych więcej niż jeden kandydat/ka, to na karcie mogą być narysowane kutasy, dopisane bluzgi przy każdym nazwisku itp. to karta i tak jest ważna
Tak wlasnie jest. Pewnosc niewaznego glosu to dwa skresenia.
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

SithFrog pisze:Każdy sądzi wg swoich przekonań. Ja bardziej się boje ludzi uśmiechniętych, którzy zawsze powiedzą mi to co chcę usłyszeć, a po wyborach mnie (ew. moją rodzinę) okradną w majestacie prawa, bo "sorry, taki klimat" ;)

Baj de łej. Ta Pani "sorry, taki klimat" jakby imho w przyszłych wyborach do sejmu była promowana na premiera to by było zajebiście. Mówię serio. Tzn. jeżeli platforma będzie chciała wygrać te wybory, bo "sorry, taki klimat" zajebiście zmieni wygląd platformy. IMho

W każdym razie, podsumowując i wytłuszczając moje kredo, niesamowicie inteligentną myśl, na koniec tego ostatniego dnia, w którym promować można jeszcze swoje myśli, oto przedstawiam Wam słowo moje:
Bóg pisze:Jak człowiek jest głupi to na niego nie głosuję, a nie zamykam jedno oko i mówię, że z profilu wygląda całkiem nieźle. :P
Nie pozbawiajcie się zmysłów aby udawać, że zachowujecie zdrowy rozsądek...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2206
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: peterpan »

Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

Thim, ja po prostu w Twoich postach widzę: lepiej głosować na inteligentnych złodziei niż na innych kontrowersyjnych, prawdopodobnie nie-złodziei*.

* - wg Ciebie JKM to debil, ja się z nim w kilku kwestiach nie zgadzam ale uważam za człowieka inteligentnego. Debilem/debilką to jest Szczypińska, Kidawa-Błońska, Karski, Ryfiński, Halicki, Łyżwiński czy jego były śp. szef. To ludzie bez mózgu, stworzeni, żeby składać hołd wodzowi i z namaszczeniem powtarzać jego słowa. Taka właśnie pani "sorry, klimat" jest wg mnie jedną z niewielu naprawdę inteligentnych babek w polityce.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Jutsimitsu »

SithFrog pisze:Thim, ja po prostu w Twoich postach widzę: lepiej głosować na inteligentnych złodziei niż na innych kontrowersyjnych, prawdopodobnie nie-złodziei*.

* - wg Ciebie JKM to debil, ja się z nim w kilku kwestiach nie zgadzam ale uważam za człowieka inteligentnego. Debilem/debilką to jest Szczypińska, Kidawa-Błońska, Karski, Ryfiński, Halicki, Łyżwiński czy jego były śp. szef. To ludzie bez mózgu, stworzeni, żeby składać hołd wodzowi i z namaszczeniem powtarzać jego słowa. Taka właśnie pani "sorry, klimat" jest wg mnie jedną z niewielu naprawdę inteligentnych babek w polityce.

A jak nazwać człowieka który uważa że są tylko jedne słuszne poglądy i każdy kto się z nimi nie zgadza jest idiotą? No chyba nie człowiekiem inteligentnym?
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

Chamem? Można być inteligentnym chamem. Czy dobre wychowanie jest składnikiem inteligencji? Jak ktoś zdobył Nobla z fizyki i uważa, że każdy kto nie ma Nobla jest głupi to jest debilem?
Obrazek
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Jutsimitsu »

SithFrog pisze:Chamem? Można być inteligentnym chamem. Czy dobre wychowanie jest składnikiem inteligencji? Jak ktoś zdobył Nobla z fizyki i uważa, że każdy kto nie ma Nobla jest głupi to jest debilem?

To znaczy że jest dobry z fizyki, jest "mądry". Inteligenty człowiek nie jest ograniczony, a Korwin jest ograniczony...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

Co to znaczy "nie jest ograniczony"?

Wg mnie mądry to ktoś, kto ma wiedzę książkową. Inteligentny potrafi myśleć, analizować i owej wiedzy używać.
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

Jedną z cech inteligentnego człowieka jest to, że potrafi się uczyć. JKM przez 25 swojego politycznego bytu nie nauczył się niczego. W sejmie znalazł się tylko raz, na samym początku funkcjonowania demokracji, tfu! Dupokracji! Z dupokracją też się pewnie zgadzasz. W końcu JKM demokracji nie popiera. JKM chce być politykiem i nie chce nim być - to taki korwin schroddingera :P.

Głosuj na kogo chcesz. Przecież widzę, że przeszkadzają ci te wszystkie Hitlery, oscypki, kapelusze, bandy czworga, ru-ru-rurkowce, ale tak jak napisałem, chcesz przymknąć na to oko i widzieć tylko "Korwina reformatora" [*]. Your choice, to Twoje sumienie.

Ps. Czy wiesz chociaż kto startuje z listy NKP w Twoim regionie? :P

[*] ciekawym jak on by te wszystkie reformy wprowadził, wysyłając jednocześnie 3/4 Polski do mieszkania w kartonach, bo mało kto by to przetrwał. A później byłaby powtórka z Ukrainy. Tego też Korwin pod uwagę nie bierze...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Razorblade »

Oj Jutsi, jaki Ty malo inteligentny ;)
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Theeck »

ThimGrim pisze:Imho, ja bym nie chciał żeby prywatnie ktoś był debilem, a publicznie inteligentnym gościem. Coś by mi tu zgrzytało...
Ale akceptujesz, że ktoś jest publicznie uczciwym, odważnym i odpowiedzialnym mężem stanu, pewnie i bezpiecznie kierującym Polską, a prywatnie jest małym, słabym, chwiejnym człowiekiem, zainteresowanym jedynie utrzymaniem się u władzy za wszelką cenę. Coś mi tu zgrzyta...
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

IMho lepszy inteligentny złodziej (co kradnie w świetle prawa of course, więc taki little bład ekwiwokacji) niż debil u sterów. Debile są groźniejsi...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Razorblade »

no... dlatego trzeba zrobic wszystko aby PO nie byla u sterow... Debile sa grozniejsi ;)
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4344
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Turtles »

Wait wait wait wait

Wait wait wait.

Wait.

Jak to jakie mają znaczenie prywtne przekonania Korwina? Jego przekonanie jest takie, ze nalezy zniesc demokrację. Czyli jego wybór w wyborach jest bezpośrednim zagrożeniem dla demokracji. Już nie mówię o tym, ze polityk nie pełni tylko funkcji legislacyjnej i jego pochwały zgwałceń oraz negowanie holocaustu może być przeszkodą w pełnieniu reprezentowaniu Polski gdziekolwiek.


A swoja drogą, jak sie Korwin zapatruje na związki homoseksualne? Tzn, chce np znieśc instytucje małżenstwa w prawie cywilnym?

Albo czy przewiduje w tym swoim utopijnym świecie jakąs kontrole państwa nad adopcją? Itp itd jesli chodzi o argument "on i tak chce panstwa minimum wiec co z tego ze jest debilem"
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Razorblade »

rany, ale Wy macie sranie na tego Korwina...
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

phpBB [video]
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Theeck »

Turtles pisze:oraz negowanie holocaustu
Zakładam rzuff, że napisało Ci się to niechcący, lub że wiedzę na temat tego co powiedział JKM czerpiesz z TVN i Gazety Wyborczej, ale FYI jest to typowa medialna manipulacja. Tego bowiem akurat nie powiedział.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

True, powiedział że nie ma dowodów na to, że Hitler wiedział o holocauście.

Ale tera najważniejsze pytanie, którego nie zadał nikt, żaden Monik Olejnik, ani Max Kolanko: I CO KURWA Z TEGO WYNIKA?

To jest alegoria czego i w kontekście czego powiedziana?
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Razorblade »

ja to bym jeszcze chetnie poczytal gdzie Korwin pochwala gwalty, ale to znow na pewno drobna pomylka ze strony rzuffia.
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7483
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Crowley »

Ale tera najważniejsze pytanie, którego nie zadał nikt, żaden Monik Olejnik, ani Max Kolanko: I CO KURWA Z TEGO WYNIKA?

To jest alegoria czego i w kontekście czego powiedziana?
Chodzi o to, że Olejnik ni z gruszki ni z pietruszki wyskoczyła z idiotycznym pytaniem, czy Korwin nadal podtrzymuje swoje zdanie o tym, że Hitler nie wiedział o holokauście. No to on jej odpowiedział. Jaki to ma związek z wyborami wie chyba tylko pani Olejnik. No ale to JKM zbacza z tematów i on wyciąga Hitlerów.

A w ogóle to
Razorblade pisze:rany, ale Wy macie sranie na tego Korwina...
Koleś ma w sondażach wynik w okolicach progu wyborczego, naokoło pełno jest co najmniej takich samych idiotów z poglądami z kosmosu a TVNy robią aferę i niepokoją Turtlesa, że go ktoś chce zgwałcić Hitlerem. Aż się chce na złość zagłosować na tą Nową Prawicę.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: SithFrog »

To jest właśnie clou całej antykorwinowskiej wścieklizny :)

Nieważne, że wygra PO albo PiS i socjalizm się w Polsce umocni. Powtórzy się to w wyborach parlamentarnych. Za 5 lat będzie VAT 25% i na OFE nie będzie już nic. Nieważne, że KNP prognozy ma w okolicy 5%. Nieważne, że mało kto wie (nawet na forum) jakie kompetencje ma, co może i po co jest PE. NIEWAŻNE!!!

Ważne, ze Korwin coś chlapnął o Hitlerze. Że uważa (sam, nie przymusza innych), że kobieta lepiej się spełni w domu. To są najważniejsze rzeczy w tej kampanii i największe obecnie zagrożenie dla Polski i całej Europy. Putin się nawet schował gdzieś na 5-6 miejscu listy priorytetów Faktów TV.

Słabo mi ;]

Wiecie co jeszcze mnie bawi? Nie napisałem nigdzie, że na 100% zagłosuję na korwinistów. Sam jeszcze nie wiem na kogo i czy w ogóle. Tzn. pewnie tak ale ostatecznie nie wybrałem partii. Na pewno nie jest to nikt z głównego nurtu, bo rzygać mi się chce jak słyszę kolejne zapewnienia i obietnice Tuska, Kaczora, Palikota, PSLowców czy komuchów z SLD. Swoją drogą wyborcy Millera i spółki też się na pewno mają za lepszych od debili korwinowych. Na zlewki i SBków po PZPR nie wstyd głosować ale na Korwina? Skandal :D I owszem, wiem na kogo konkretnie (w razie w) zagłosuję jeśli będzie to Nowa Prawica.

Last but not least: obejrzałem przed chwilą blok ogłoszeń wyborczych. ŻADNA partia nic nie mówi o UE i Europie. Same szpile wbijane konkurentom i dyrdymały te samo co przy parlamentarnych i samorządowych. Gospodarka, służba zdrowia, szkolnictwo. Co poseł PE może z polskim szkolnictwem zrobić? :]
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: ThimGrim »

Crowley pisze:
Ale tera najważniejsze pytanie, którego nie zadał nikt, żaden Monik Olejnik, ani Max Kolanko: I CO KURWA Z TEGO WYNIKA?

To jest alegoria czego i w kontekście czego powiedziana?
Chodzi o to, że Olejnik ni z gruszki ni z pietruszki wyskoczyła z idiotycznym pytaniem, czy Korwin nadal podtrzymuje swoje zdanie o tym, że Hitler nie wiedział o holokauście. No to on jej odpowiedział. Jaki to ma związek z wyborami wie chyba tylko pani Olejnik. No ale to JKM nie zbacza z tematów i on wyciąga Hitlerów.
I bardzo dobrze, że się cofasz w czasie, tylko zapomniałeś wykonać jeszcze jeden krok i cofnąć się do pierwotnej wypowiedzi Korwina na temat Hitlera i holocaustu. Bo ja się pytam po co on kiedyśtam użył takiego, "homeryckiego" porównania - jaki miało to cel? Znaczy np. nie ma dowodów na to, że Hitler wiedział, więc wybory są sfałszowane bo nie ma dowodów? Sth like this.

Jasne, że jak Olejnik pyta go o takie pierdoły to jest to zduping, ale ten zduping miał jakieś zródło. I debilizm JKMa polega na tym, że zagranie z Hitlerem było zupełnie bezcelowe.

I nie widzę problemu z jechaniem po JKMie. Pojawiła się "nowa" partia, która wejdzie do gry, wyprzedzająca np. taki PSL czy ruchaj palikota, to się ją dziobie.

No i jasne, że KNP będzie miał gówno do powiedzenia w parlamencie, ale przecież nikt na tę partię, co jest najzabawniejsze w dużej części jej zwolenników, nie głosuje na poważne. Tylko tak żeby miała to 5-7%. Druga śmieszna rzecz to, że nie radykałowie, rozeźleni na nie radykałów będą głosować na radykała... ;)
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7483
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Crowley »

Zmusiłeś mnie do ściągnięcia pdfa z tygodnikiem "Do rzeczy". Zużyłem 21 MB transferu na Chomiku... Oto fragment wywiadu, o którym mówimy:
Do rzeczy pisze:Pan chciałby kontrolować telewizję?

Z całą pewnością. Telewizja jest dla idiotów, czyli dla tzw. szarego człowieka. Większość widzów i tak nie rozumie, co się do nich mówi, więc trzeba pilnować, by telewizja nie mąciła ich poglądów. W prasie może pan mówić, co pan chce, ale nie w telewizji. Dlatego od siedmiu lat
nie byłem ani w państwowej, ani w Polsacie, ani w TVN. Mimo że telewizja ma obowiązek prezentowania różnych poglądów.

Może sam się pan dyskwalifikuje?

Nie rozumiem. TV ma obowiązek prezentowania wszystkich poglądów, bez względu na to, czy pan uważa je za dyskwalifikujące.

Także faszystowskih i komunistyanych?

Oczywiście. Zresztą gdyby nie można było przedstawiać poglądów faszystowskich, nie można by mówić o niczym, co robi Unia Europejska. Dla mnie nie ma różnicy; czy mówimy o Hitlerze, Kwaśniewskim, Kaczyńskim czy Tusku - wszystko to dla mnie czerwone świnie. Oni różnią się metodami, cel pozostaje ten sam.

Właśnie dlatego pana nie pokazują w telewizji. Jak może pan porównywać Kwaśniewskiego, Kaczyńskiego czy Tuska do zbrodniarza Hitlera? Obraża pan ludzi.

Nie chcę obrażać Hitlera, chociaż Kwaśniewski nakładał na Polaków podatki trzy razy wyższe niż przywódca III Rzeszy.

Hitler ma na koncie zamordowanie milionów ludzi.

Po pierwsze mordowanie milionów ludzi nie było celem Hitlera ...

... ale jest faktem.

Niech pan mi pokaże chociaż jedno zdanie Hitlera, które będzie świadczyć o tym, że wiedział o eksterminacji żydów. Nie znajdzie pan. Podczas słynnego przemówienia w Poznaniu domagał się eksterminacji Polaków - ale za Holokaust, gdyby dziś stanął przed sądem, musiałby zostać uniewinniony. Powinien zostać powieszony za wiele innych rzeczy; ale akurat nie za to.

To nie ma dziś znaczenia. Cały aparat, który został przez niego stworzony, był nastawiony na to, żeby z połowy Europy zwozi( żydów i ich mordować.

Nie ma dowodu na to ani nawet przesłanki, że Hitler wiedział o eksterminacji Żydów. Pan nie zdaje sobie sprawy z tego,
jak mało wie przywódca narodu. Posiada tylko takie informacje, jakich mu dostarczy policja polityczna. I jest bardzo prawdopodobne,
że Holokaust zorganizował Himmler, bez wiedzy Hitlera. Ale żeby było jasne, nie wybielam Hitlera. Uważam go za mordercę, a co gorsza - za socjalistę. Co gorsza, bo socjalista zabija duszę narodu
Znowu zaczęło się od zdziwienia, że Hitler był socjalistą.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7483
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Crowley »

http://www.tvn24.pl/pkw-lajkowanie-i-sz ... 478,s.html

To co? Zamykamy forum na weekend? Ależ ten przepis jest głupi i odstający od realiów.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4344
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory do PE 2014

Post autor: Turtles »

Zamykać nić nie bedziemy (chyba?), bo dorosli jesteśmy. Po prostu nie piszmy. Jakąś agitację sie bedzie kasowało. A temat otwarty, żeby ponarzekać na ciszę wyborczą ;)
Obrazek
#sgk 4 life.
ODPOWIEDZ