Eklezja, czyli luźno o polityce.

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4354
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

Ej a z tą teorią, jak to PO wydało zlecenie na udupienie Durczoka za przeprowadzenie wywiadu z Kopacz, jaki jest timeline tej historii?

I podoba mi się ta dyskusja
"NIKT NIE MÓWI O WACIE"
"Co chwila mówią w TOKu o tym"
"ALE JA NIE SŁUCHAM RADIA O TEJ PORZE! MY POINT STILL STAND! OLEJNIK Z LISEM GŁUPKI NA USŁUGACH REŻYMU!!!11111oneoneonejedenjedenjeden"
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Co do porównywania długu za PiSu i za PO, to jest to tak samo sensowne jak porównywanie hamowania na piasku z hamowaniem na asfalcie.
Dlaczego? Bo kryzys? Przecież akurat my jesteśmy zieloną wyspą non stop. Dodatkowo od dłuższego czasu kryzysu nie ma, a dług rośnie w tempie geometrycznym. Sugerujesz, że PO nie ma żadnych narzędzi do reformowania państwa tak, żeby dług zmniejszyć albo chociaż zatrzymać? Mając 8 lat rządów, posłusznego prezydenta i większość parlamentarną? No to ja nie wiem jak działa demokracja w takim razie :)

No ale to pewnie wina tych wszystkich wiosennych i jesiennych ofensyw ustawodawczych, które skończyły się zaraz po ogłoszeniu ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Ja nic nie sugeruję, stwierdzam tylko, że porównywanie osiągnięć PiSu z osiągnięciami PO jest bez sensu.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Ja nic nie sugeruję, stwierdzam tylko, że porównywanie osiągnięć PiSu z osiągnięciami PO jest bez sensu.
To jak inaczej ocenić "performance" partii i ewentualnie wiarygodność w trzymaniu się programu? Programowo liberalne PO robi socjalizm pełną gębą. tyle wiadomo na pewno.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

boncek pisze:Ja nic nie sugeruję, stwierdzam tylko, że porównywanie osiągnięć PiSu z osiągnięciami PO jest bez sensu.
Oczywiscie. PO miala na swoje obietnice 8 lat? PiS 2? Wiec jak slysze wypowiedz Wielce Szanownie Panujacego Nam Prezydenta Komorowskiego ze jak chce sie rozliczac kandydatow z obietnic partii to "gdzie sa 3 mln mieszkan obiecane przez PiS" to zwyczajnie zastanawiam sie jal bardzo trzeba lubic plucie na siebie zeby taka wladze i takie argumenty akceptowac...

A rzuff jak zwykle... classic
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Trudno oceniać performance partii, która nawet nie była w stanie utrzymać się w rządzie przez jedną kadencję. PO skręciło w lewo, zgadzam się, ale PiS od dłuższego czasu gra tak jak im wieje wiatr. Aktualnie są bardziej lewicowi od SLD i bardziej pro wiejscy od PSL. Wcześniej byli ultra konserwatywni i pro rynkowi. Mieli też przyjaciół moskali.
Jak się zrobi moda na lewicę swiatopogladową to pewnie zaczną się ściągać z Palikotem. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4354
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

Razorblade pisze:A rzuff jak zwykle... classic
W sensie, że celnie? A dziękuję, dziekuję.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:PiS od dłuższego czasu gra tak jak im wieje wiatr. Aktualnie są bardziej lewicowi od SLD i bardziej pro wiejscy od PSL. Wcześniej byli ultra konserwatywni i pro rynkowi. Mieli też przyjaciół moskali. Jak się zrobi moda na lewicę swiatopogladową to pewnie zaczną się ściągać z Palikotem. ;)
Tu masz 100% racji.
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: snt »

SithFrog pisze:
boncek pisze:PiS od dłuższego czasu gra tak jak im wieje wiatr. Aktualnie są bardziej lewicowi od SLD i bardziej pro wiejscy od PSL. Wcześniej byli ultra konserwatywni i pro rynkowi. Mieli też przyjaciół moskali. Jak się zrobi moda na lewicę swiatopogladową to pewnie zaczną się ściągać z Palikotem. ;)
Tu masz 100% racji.
Taką mamy partię opozycyjną jaką mamy... Nie pozostaje nic innego tylko zacisnąć zęby. Natomiast tylko oni mają szansę wymieść obecnie rządzącą klikę. A jeśli się to nie uda, to przez następne cztery lata dopiero będzie Meksyk - platfusy zobaczą, że im wszystko uchodzi, więc dopiero się rozzuchwalą.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Mhm. Czyli jak boli mnie palec, to sobie upierdolę stopę, żeby nie bolało? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Imho, PiS robi wszystko żeby nie wygrać - i nie mówię tu o jakiś wypadkach przy pracy, tylko o intencjonalnym pozostawaniu w tyle. Zero pomysłów na jakiekolwiek partyjne rozgrywki...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Bo PiS ma problemy kadrowe. Wygrają i co? Kogo obsadzą na stanowiskach?

No i wiadomo, że łatwiej jest wszystko krytykować i za nic nie odpowiadać.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Bo PiS ma problemy kadrowe. Wygrają i co? Kogo obsadzą na stanowiskach?

No i wiadomo, że łatwiej jest wszystko krytykować i za nic nie odpowiadać.
To też, ale ja mam wrażenie, że oni tak dobrze czują się jako silna i liczna opozycja, że im tak dobrze. Jak wygrasz to istnieje ryzyko, że ktoś cię z tego rozliczy. Z drugiej strony PO nikt nie rozlicza.
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4354
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

SithFrog pisze:Z drugiej strony PO nikt nie rozlicza.
Obrazek







;]
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

I cala masa prawicowych tygodników, portalików, blogerów itd. Srsly, prawica ma znacznie silniejszą teraz tubę propagandową niż PO.
Obrazek
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4354
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

Też mam takie wrażenie. Wszelkiej maści w sieci, do rzeczy itp.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: snt »

boncek pisze:Mhm. Czyli jak boli mnie palec, to sobie upierdolę stopę, żeby nie bolało? ;)
Wiesz, ja nie mam złudzeń, że jakość ich rządów będzie super wysoka... ale przynajmiej będą uczciwi. A będą uczciwi, bo będą na cenzurowanym ze strony nieprzychylnych im mainstreamowych mediów. Dodatkowo dają oni szansę powrotu do podmiotowej polityki zagraniczej, bo od ośmiu lat stanowimy jedynie echo tego, co mówią Niemcy.

To mi wystarczy.

Co do kadr, to są one dokładnie takiej samej jakości jak w innych partiach. Zresztą, obecnie w PO jest połowa dawnego Pisu, więc o czym mowa. Nie wspominam nawet, że po przejęciu władzy zaczną się ruchy kadrowe i nagle pojawi się wielu, oj wielu chętnych, by znosić ucisk i niedolę ze strony prezesa :roll:
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:I cala masa prawicowych tygodników, portalików, blogerów itd. Srsly, prawica ma znacznie silniejszą teraz tubę propagandową niż PO.
http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... ci-w-TVP-1

Szczerze? Podaj mi jeden tygodnik/program informacyjny/bloga o takim zasięgu jak wydania programów informacyjnych z linka. Zakładasz, że każdy jest tak zorientowany jak ty. Ma kilka różnych źródeł, od netu, blogów i podcastów po regularne słuchanie Tok FM. Otóż nie. Większość ludzi raz dziennie ogląda Fakty/Wiadomości/Wydarzenia i to jest ich cały kontakt np. z Polityką. Tak się zarządza rzędem dusz, a nie nadając coś wartościowego i ciekawego (np o gospodarce) w Tok FM o 9:00. Jak cię nie ma w Wiadomościach o 19:30 to dla wielu Polaków nie istniejesz.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Będą tak uczciwi jak w relacjonowaniu "zamachu smolenńkiego"? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

boncek pisze:Będą tak uczciwi jak w relacjonowaniu "zamachu smolenńkiego"? ;)
Lipca czy Kaczmarka udupili za własnych rządów. Za PO pewnie nie byłoby nawet dymisji :P
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Mhm. Pewnie by wrócili, jakby nie przegrali. Tak jak Hofman, który co chwila jest wywalany, a potem wraca. ;)

Przypomnij sobie też, że Tusk na początku też wywołała rządu.
Obrazek
grel3gargamel
zielony
Posty: 897
Rejestracja: 1 stycznia 2015, o 21:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: grel3gargamel »

SithFrog pisze:Programowo liberalne PO robi socjalizm pełną gębą. tyle wiadomo na pewno.
To co robi PO ma raczej niewiele wspólnego z socjalizmem. Nic nie nacjonalizują (raczej wręcz przeciwnie), nie dążą do redystrybucji dóbr od bogatych do biedniejszych. To, że w dużej mierze opierają się na aparacie urzędniczym chyba nie wystarczy by nazwać ich socjalistami, ta partia ma raczej niewiele wspólnego z jakąkolwiek ideologią
SithFrog pisze: Lipca czy Kaczmarka udupili za własnych rządów. Za PO pewnie nie byłoby nawet dymisji :P
Drzewieckiego, czy Chlebowskiego w parlamencie nie ma
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

grel3gargamel pisze:Drzewieckiego, czy Chlebowskiego w parlamencie nie ma
Od afery czy od kolejnych wyborów? O tym, że Sobiesiak (właściciel kasyna) dostał dokładnie to co chciał, już nawet nie wspominam ;) A zamieszany pobocznie w całą aferę Grzechu (cytat z podsłuchów, nie bij Bonc ;) ), rządzi dziś w MSZ.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Nie rzuff... jak zwykle z dupy...

Ja juz przestaje sie czemukolwiek dziwic jak nawet tutaj na forum dalej panuje przeświadczenie "mniejszego zla" w wykonaniu PO a wybor zaweza sie do wyboru miedzy dzuma a cholera (PO i PiS) jakby w PL byl system dwupartyjny... a w to graj bandzie cwaniakow w parlamencie i mediach...
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: snt »

Miałem na myśli uczciwość w rodzaju nie brania łapówek, ustawiania przetargów i różnych innych wałków(np. celowego opóźniania publikacji ustaw, tak aby weszły w życie od nowego roku i odpowiedni ludzie zapłacili dzięki temu niższe podatki).

Ale ja rozumiem, że tu nikogo nie przekonam.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Jutsimitsu »

snt pisze:Miałem na myśli uczciwość w rodzaju nie brania łapówek, ustawiania przetargów i różnych innych wałków
Hahah, PiS? Wiesz jak to w urzędach było? W momencie kiedy wszedł PiS powstawiał samych swoich na szczeblach dyrektorskich, którzy nic nie umieli i robili wałki na potęgę (później przyszło PO i robi dokładnie to samo ;) ). Jaka uczciwość? :lol2:
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: snt »

Jutsimitsu pisze:
snt pisze:Miałem na myśli uczciwość w rodzaju nie brania łapówek, ustawiania przetargów i różnych innych wałków
Hahah, PiS? Wiesz jak to w urzędach było? W momencie kiedy wszedł PiS powstawiał samych swoich na szczeblach dyrektorskich, którzy nic nie umieli i robili wałki na potęgę (później przyszło PO i robi dokładnie to samo ;) ). Jaka uczciwość? :lol2:
any source?
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Cosik czuję, że przez złudne wyobrażenie o polityce, część ludzi z tego forum już do końca życia na nikogo nie zagłosuje...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Jutsimitsu »

snt pisze:
Jutsimitsu pisze:
snt pisze:Miałem na myśli uczciwość w rodzaju nie brania łapówek, ustawiania przetargów i różnych innych wałków
Hahah, PiS? Wiesz jak to w urzędach było? W momencie kiedy wszedł PiS powstawiał samych swoich na szczeblach dyrektorskich, którzy nic nie umieli i robili wałki na potęgę (później przyszło PO i robi dokładnie to samo ;) ). Jaka uczciwość? :lol2:
any source?

Wolę nie podawać rodziny jako źródła ;)
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4354
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Turtles »

Razorblade pisze:Nie rzuff... jak zwykle z dupy...
Cóż.
Razorblade pisze:Ja juz przestaje sie czemukolwiek dziwic jak nawet tutaj na forum dalej panuje przeświadczenie "mniejszego zla" w wykonaniu PO a wybor zaweza sie do wyboru miedzy dzuma a cholera (PO i PiS) jakby w PL byl system dwupartyjny
No...ale troche jest. W sensie Nie ma co sie zastanawiać jakim prezydentem może zostać Janusz Palikot, bo Janusz Palikot nie zostanie prezydentem.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: snt »

Jutsimitsu pisze:
snt pisze:
Jutsimitsu pisze:
snt pisze:Miałem na myśli uczciwość w rodzaju nie brania łapówek, ustawiania przetargów i różnych innych wałków
Hahah, PiS? Wiesz jak to w urzędach było? W momencie kiedy wszedł PiS powstawiał samych swoich na szczeblach dyrektorskich, którzy nic nie umieli i robili wałki na potęgę (później przyszło PO i robi dokładnie to samo ;) ). Jaka uczciwość? :lol2:
any source?

Wolę nie podawać rodziny jako źródła ;)
Czyli argument nieweryfikowalny - tak jakby go nie było :)
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Snt, z ciekawości, ile masz lat?
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: snt »

boncek pisze:Snt, z ciekawości, ile masz lat?
13, ale mama mówi, że już jestem duży
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Ale nie obrażaj się od razu, po prostu jestem ciekaw jak dobrze pamiętasz rządy 2005-2007, bo patrząc na to co piszesz chyba słabo. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: snt »

Hmm, o ile pamiętam to wtedy afery dotyczyły zwalczania korupcji, a nie jej uskuteczniania :)
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

snt pisze:Hmm, o ile pamiętam to wtedy afery dotyczyły zwalczania korupcji, a nie jej uskuteczniania :)
Albo zamiatania pod dywan ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7441
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Matthias[Wlkp] »

boncek pisze:Ale nie obrażaj się od razu, po prostu jestem ciekaw jak dobrze pamiętasz rządy 2005-2007, bo patrząc na to co piszesz chyba słabo. ;)
90% ludzi zapomina, co się działo w rok temu, a co dopiero 10 lat temu :P.

Dyskutowanie, czy lepiej było za PiS, czy PO, to dyskusja o tym, czy lepiej oberwać z kija w piszczel, czy w nerki... :P Ale kto co lubi...
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

Pełna zgoda. Ale wiesz, mnie ciekawi geneza takiego myślenia życzeniowego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

boncek pisze:Pełna zgoda. Ale wiesz, mnie ciekawi geneza takiego myślenia życzeniowego.
Widze ze i 30 nic nie zmienia i niektorzy dalej wierza ze "zyje sie lepiej" ;)
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: boncek »

No mi się żyje dużo lepiej niż wtedy, ale nie ma to nic wspólnego z tym jaka była korupcja wtedy, a jaka jest dziś. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Bos zaczal prace Obrazek

Ale zeby nie bylo. Ja tez nie twierdze ze za PiSu bylo mega zajebiscie. Ale nie bylo pola na którym bylo "gorzej" imho. Ktos moze oczywiscie stwierdzic ze bylo mniej afer ale z mojego punktu widzenia PiS ich po prostu nie zdarzyl nakrecic ;).

Tylko ja zwyczajnie wole odsunac lodziarzy od stolka. Bo ze nowi sie pojawia to nawet nie jest dyskusyjne a pewne. Tylko mimo wszystko wole tych odsuwajacych lodziarzy od siebie (Lipiec, Hofman) niz udajacych ze nic sie nie dzieje (Miro, Nowak).
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7441
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Mi też generalnie żyło się coraz lepiej, ale rządy PO nie mają z tym nic wspólnego...

Jak ktoś jest zdolny to sobie radzi pomimo polityków...
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Czyli tak naprawdę głosujecie żeby inni mieli lepiej. :D
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: SithFrog »

Razorblade pisze:Ja tez nie twierdze ze za PiSu bylo mega zajebiscie.
Dokładnie. Jakby PiS rządził ostatnie 8 lat większościowo to nie mam złudzeń, byłoby podobnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7441
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Matthias[Wlkp] »

ThimGrim pisze:Czyli tak naprawdę głosujecie żeby inni mieli lepiej. :D
Chcemy, żeby każy miał swoje imperium paróweczek :cool:
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Jutsimitsu »

snt pisze:Czyli argument nieweryfikowalny - tak jakby go nie było :)
Jak uważasz. W sumie życie w złudnej iluzji ma swoje plusy ;)
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Jutsimitsu »

SithFrog pisze:Dokładnie. Jakby PiS rządził ostatnie 8 lat większościowo to nie mam złudzeń, byłoby podobnie.
THIS! Plus tak samo z SLD i PSL.
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Razorblade »

Jutsimitsu pisze:
snt pisze:Czyli argument nieweryfikowalny - tak jakby go nie było :)
Jak uważasz. W sumie życie w złudnej iluzji ma swoje plusy ;)
Twoj argument Jutsi jest tak samo wazny jak stwierdzenie w mojej rodzinie ze zadnych wiekszych walow nje bylo a w porownaniu do SLD to bylo wszystko szalenie przejrzyste Obrazek. Czyli "wszystko zalezy od miasta" ;)
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: Jutsimitsu »

Ja nie mówię o szczeblu samego miasta. Ale więcej może nie będę mówił, bo jak już Snt stwierdził, to dla niego nie jest argument. Fine by me, ja wiem tylko że nie będę głosował ani na PO, ani na PiS bo obie partie robią wały jak leci.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Eklezja, czyli luźno o polityce.

Post autor: ThimGrim »

Ale kurde, ludzie, to jest polityka! Naprawdę, czego wy oczekujecie?
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Zablokowany