Seria Gran Turismo

... czyli wszystko o grach, konsolach i ustawkach na gry online

Moderatorzy: Zolt, boncek

Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Seria Gran Turismo

Post autor: boncek »

Dostałem na święta doładowanie PSNu wysokości 140 zł i.. w sumie nie wiedziałem na co ją wydać, a że GT Sport jest teraz za 144 zł, postanowiłem, że co mi tam. Na razie pograłem trochę w Szybkim Wyścigu, bo i tak nic innego mi nie działa (gra się ciągle ściąga). Pierwsze wrażenia? GT Sport jest baaaaardzo ładna. Nie mam teraz mojego TV, więc grałem u brata, na jakimś starym Samsungu, ale i tak kopie dupę (gwoli ścisłości grałem na Pro).

Co do modelu to się nie wypowiadam, bo grałem na padzie. Mam tylko wrażenie, że wszystkie auta strasznie się bujają na resorach. Srsly, start na powtórce, jak wszystkim autom tak śmiesznie podnoszą się nosy, wygląda wręcz karykaturalnie. :)

Poczekam aż się dociągnie to napiszę coś więcej.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Seria Gran Turismo

Post autor: boncek »

I jeszcze jedno - intro w GT Sport rwie suty, srlsy. Stara szkoła, czapki z głow.

phpBB [video]
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Seria Gran Turismo

Post autor: boncek »

Odpaliłem wczoraj Naukę Jazdy na chwilę i.. straciłem parę łądnych godzin. W ogóle podoba mi się jak prowadzi się auta padem. Nie wiem co zrobili, ale jest to naprawdę mega przyjemne. Wchodzenie NSXem w kontrolowane poślizgi jest zadziwiająco intuicyjne, podczas gdy w poprzednich częściach zawsze traciłem przyczepność i auto zaliczało pobocze.

Fajne też są zdjęcia i skórki jakie ludzie robią:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W ogóle gra jest prześliczna, a to co zrobili ze światłem w tej grze to jest jakiś next level shit. Nie mogę się doczekać, aż w końcu podepnę GT pod mój TV z HDRem.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Seria Gran Turismo

Post autor: SithFrog »

Trochę forum rozwalasz :P

I przepraszam bardzo, grafika nr 2 to z gry czy zdjęcie?
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Seria Gran Turismo

Post autor: boncek »

SithFrog pisze:Trochę forum rozwalasz :P
Pff!
SithFrog pisze:I przepraszam bardzo, grafika nr 2 to z gry czy zdjęcie?
Z gry, możesz wgrywać swoje tekstury, ludzie naprawdę robią niesamowite rzeczy.
Obrazek
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Seria Gran Turismo

Post autor: SithFrog »

No to z tym obrazkiem dałbym się nabrać. Jakby ktoś mi pokazał to założyłbym, że faktyczna fota tylko z jakimś filtrem. Obłęd.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Seria Gran Turismo

Post autor: boncek »

Tryb foto jest mega rozbudowany, można dodawać filtry, tworzyć maski. Do tego lokalizacje, w których robi się zdjęcia to.. zdjęcia. ;) Co nie zawsze się dobrze komponuje, ale jak się wszystko dobrze ułoży to bez kitu, graficznie ta gra ociera się o realizm.

I jeszcze jedno. Światła i reflektory! To jak rozkłada się światło w kloszach tylnych lamp F40, kosmos. Wczoraj przyglądałem się temu z 15 minut. :D Ta gra jest tak dopieszczona, że mózg staje.
Obrazek
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Seria Gran Turismo

Post autor: boncek »

https://www.gran-turismo.com/pl/news/00_5021814.html
Yeah! Monza! Nawet wczoraj sobie myślałem, że mi go brakuje.

Powiem wam, czy napiszę raczej, że mam znów hype na GT.
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6365
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Seria Gran Turismo

Post autor: Voo »

https://www.motorsport.com/bes/news/ord ... t/4311621/

Pamiętacie gościa? Ładnych kilka lat sobie pojeździł dzięki GT. Był nawet drugi w 24h LM, w klasie LMP2.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
ODPOWIEDZ