Rządy PiS

... czyli Toksyczne Gøwno®

Moderatorzy: Zolt, boncek, Turtles, DaeL

Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Counterman pisze:PiS zareagowało na listę 1000, poprzez... brak reakcji.
Dziwne. A przecież mogli zwalić jak zwykle, że to wszystko przez PO.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Rządy PiS

Post autor: Larofan »

nie musza - betonowy elektorat i tak juz przy nich zostanie bo gdyby sie teraz przyznali do bledu to obciach na cala wies
a reszta i tak wie ze pis klamie co pysk otworzy wiec po co strzepic ozor na jakies tam reakcje.. suweren wybral - widzialy galy co braly
Awatar użytkownika
DaeL
TR-8R
Posty: 4194
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:37
Lokalizacja: media polskojęzyczne

Re: Rządy PiS

Post autor: DaeL »

Hola, hola. Brak dementi nie jest równoznaczny z potwierdzeniem prawdziwości danej informacji. To raz.

Poza tym do listy można jednak mieć pewne zastrzeżenia. Na przykład bracia Karnowscy trochę się zdziwili tym, że są na niej ich nazwiska (prowadzą prywatne pismo, a w TVP Info pojawiają się nieodpłatnie i to od 4 lat).

http://wpolityce.pl/media/323606-ujawni ... owi-iii-rp
CD-Action, RETRO i cdaction.pl
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rządy PiS

Post autor: Counterman »

DaeL pisze:Hola, hola. Brak dementi nie jest równoznaczny z potwierdzeniem prawdziwości danej informacji. To raz.
To prawda. No i?
DaeL pisze:
Poza tym do listy można jednak mieć pewne zastrzeżenia. Na przykład bracia Karnowscy trochę się zdziwili tym, że są na niej ich nazwiska (prowadzą prywatne pismo, a w TVP Info pojawiają się nieodpłatnie i to od 4 lat).
Pewnie, że mogą być błędy, na poprzednich dla PO i PSL też były. Pytanie czy tych błędów jest tyle, żeby sztucznie zawyżyć liczbę o rząd wielkości, raczej bym nie podejrzewał.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Rządy PiS

Post autor: Jutsimitsu »

https://www.mos.gov.pl/aktualnosci/szcz ... -w-polsce/

Chyba powinienem to wrzucić w humor polityczny.

Warto przypomnieć która partia uznała że zbudowanie elektrowni atomowej jest bez sensu i lepiej cały czas na węglu opierać swoją energię ;)
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5010
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Rządy PiS

Post autor: Zolt »

czyli co, nie będzie atomu, bo Polski Wungiel w lepszym kotle jest lekiem na całe zło? Jakoś nikt nie pisze o *kaszel*kosztach*kaszel* dobrego paliwa. Może by tak akcyzę i inne podatki na to zmniejszyć?
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

Jutsimitsu pisze:Warto przypomnieć która partia uznała że zbudowanie elektrowni atomowej jest bez sensu i lepiej cały czas na węglu opierać swoją energię
No która? Bo PO jakoś słabo szło przez te lata budowanie elektrowni atomowej i zjebali totalnie ustawę o OZE.

Za to PiS postanowił zamordować OZE do końca, również nic nie robi w sprawie atomu, a przez ten węgiel wpycha nas na ścieżkę prądu, który będzie coraz droższy względem reszty Europy.

Win czerwonych z SLD w temacie nie pamiętam, ale pewnie nie byli lepsi :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Rządy PiS

Post autor: Jutsimitsu »

Gregor pisze:
Jutsimitsu pisze:Warto przypomnieć która partia uznała że zbudowanie elektrowni atomowej jest bez sensu i lepiej cały czas na węglu opierać swoją energię
No która? Bo PO jakoś słabo szło przez te lata budowanie elektrowni atomowej i zjebali totalnie ustawę o OZE.
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,212 ... -jest.html

Oczywiście PO słabo to szło, ale generalnie wszyscy jebali w tej sprawie w chuja. Co ciekawe najlepiej wypada... komuna, która jednak budować zaczęła. Lol.
Awatar użytkownika
Gregor
Grzechu z Polityki
Posty: 3530
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:45

Re: Rządy PiS

Post autor: Gregor »

Tylko trzeba brać pod uwagę*, że w dzisiejszych czasach każda inwestycja w elektrownie atomowe kończy się 2-3 razy większymi kosztami niż zakładają rozpoczynając budowę. W UK teraz mają tak niezłą siupę. A pomyślcie jak to w PL będzie... ;)

*Nie zmienia to faktu, że myślę, że jest nam potrzebne parę GW z atomu.
Obrazek
zodi
Kofan Annan
Posty: 2623
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Rządy PiS

Post autor: zodi »

Niedorżnięte watahy coś tam jeszcze ujadają...

http://www.iustitia.pl/images/pliki/sta ... f2e5f6ee92
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Sędziowie niech spierdalają na drzewo.

Przez tyle lat nie oczyścili swojego środowiska z sędziów skompromitowanych za komuny kuriozalnymi wyrokami wobec opozycji, nie piętnują pijanych sędziów, nie pozbywają się z zawodu skorumpowanych, nie dbają o renomę środowiska, a teraz jeszcze mają tupet kwestionować, że Sejm powoła członków KRS? A przecież członków TK w obronie którego tak darli szaty też powołuje Sejm? Rzepliński powołany przez Sejm był ponadpartyjnym i obiektywnym, pozbawionym sympatii politycznych fachowcem, a Cipciński, którego teraz Sejm powoła do KRS będzie bez wątpienia uwiązany na pasku do polityków? Ja wiem, że sędziowie to w przeważającej mierze matoły na bakier z logiką, ale żeby aż tak się podkładać?
Strach tylko ogarnia, że takie miernoty intelektualne mogą w wielu przypadkach decydować o losie ludzi.
Niech spierdalają.

I jak zodi, dobry odpór dałem, może być?
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
zodi
Kofan Annan
Posty: 2623
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Rządy PiS

Post autor: zodi »

Taki sobie.
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rządy PiS

Post autor: Counterman »

Ja proponuję jednak sprawdzić co w praktyce oznaczają proponowane przez Ziobro zmiany, proszę:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... czaja.html
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
zodi
Kofan Annan
Posty: 2623
Rejestracja: 11 maja 2014, o 00:36

Re: Rządy PiS

Post autor: zodi »

Żaden szanujący się zwolennik partii nie otworzy nawet podanego przez Ciebie linka, już nie mówiąc o przeczytaniu jego zawartości.
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rządy PiS

Post autor: Counterman »

Każdy ma prawo do zmniejszania dysonansu poznawczego. No, ale dobra a to lepsze? Bo ja się nie znam:

http://www.newsweek.pl/polska/pis-wymie ... 293,1.html
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Rządy PiS

Post autor: snt »

http://bit.ly/2kjsK8M

Nie lepiej tak?
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Counter - niestety tak GW jak i Newsweek odpadają jako źródła informacji :P

Ale słuchałem dzisiaj w Tok FM rozmowy Wróbla z Piterą, która powiedziała żeby nie robić afery, bo przecież niezależnie od tego kto będzie wybierał do KRS, to i tak będzie wybierał spośród sędziów. Czyli, że to najpierw środowisko sędziowskie musi uznać kogoś za godnego sprawowania funkcji sędziego, a dopiero potem może sobie Sejm wybierać. Czyli, że jak sędzia okaże się podatny i elastyczny władzy, to należy też spojrzeć w swoje środowisko dlaczego taka osobą była/jest sędzią.
A druga kwestia to niezawisłość i niezależność sędziego - otóż w jej rozumieniu dotyczy to niezależności w orzekaniu i sądzeniu poszczególnych spraw - tutaj sędzia ma być niezawisły i żadne sugestie, naciski, straszenie nie może mieć miejsca. I jestem się w stanie z jej podejściem nawet zgodzić :)
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rządy PiS

Post autor: Counterman »

Ja dałem link do gazeta.pl a nie GW.

Co z tego, że będą wybierani spośród sędziów. Naprawdę nie widać różnicy między wybierani przez same środowisko sędziów a wybierani przez polityków?
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
SithFrog
Król Sucharów
Posty: 15419
Rejestracja: 5 maja 2014, o 09:00

Re: Rządy PiS

Post autor: SithFrog »

Counterman pisze:Ja dałem link do gazeta.pl a nie GW.
A klub parlamentarny PiS to nie to samo co partia PiS ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Counterman pisze:Ja dałem link do gazeta.pl a nie GW.

Co z tego, że będą wybierani spośród sędziów. Naprawdę nie widać różnicy między wybierani przez same środowisko sędziów a wybierani przez polityków?
A w TK to byl problem do czasu dojscia PiS do wladzy?

I zeby nie bylo - mi tam sie ten pomysl nie podoba, ale z drugiej strony skoro ta instytucja sprawia troche wrazenie wydmuszki w kwestii walki z patologiami podobnej jak naczelna izba lekarska to...
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Counterman pisze:Naprawdę nie widać różnicy między wybierani przez same środowisko sędziów a wybierani przez polityków?
Widać, ale jak dla mnie pozytywną. Koniec z sędziowskimi klikami, kółkami wzajemnej adoracji, solidarnością korporacyjną itd.
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rządy PiS

Post autor: Counterman »

Mhm, to pokaż mi te pozytywy. Bo ta "reforma" to klasyczny przypadek zamiany siekierki na kijek.
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

Dla mnie pozytywne jest jedno: od razu wiadomo i dla każdego jest czytelne, że osoby wybrane do KRS są w jakiś sposób albo dyspozycyjne, albo gotowe na kompromisy, albo w najlepszym dla obywateli przypadku - niezależne, ale światopoglądowo bliskie aktualnej władzy, która taką osobę wskazała/wybrała.
A teraz sędziowskie koterie stroją się w piórka niezależności, obiektywizmu, autorytetu wręcz. Jako, że nienawidzę obłudy (czemu na forum daję cały czas wyraz) wolę już klarowną sytuację: oto są nasi wybrańcy i już.
I to jest ten pozytyw :)
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4346
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rządy PiS

Post autor: Turtles »

:lol2: "sędziowska klika"
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Czas na Warszawę 2.0, która nieco się już niedługo powiększy.
Obrazek
Tudzież:
Obrazek
Była już o tym dyskusja na forum kiedyś. 10 punktów dla tego, kto powie, jak takie coś się nazywa. Pierwsza litera g...... Nie, to nie gówno! Chociaż...
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Rządy PiS

Post autor: Voo »

O kurcze, to niewykształcona, katolicka Polska B jest wokół Warszawy? :) Zawsze myślałem, że to lubelskie, podkarpackie etc.
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

No nie do końca. Bo Podkowa Leśna jest prawilna, co zostało uwzględnione w Warszawie 2.0.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5010
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Rządy PiS

Post autor: Zolt »

Pruszków kontra Wołomin, sędzia od obu bierze.

Liczba radnych się zwiększy, odpowiedzialność bardziej rozmyje i jeszcze mniej będzie robione. Dobra robota.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4346
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rządy PiS

Post autor: Turtles »

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... book_money

No cóż, ktoś się spodziewał czegoś innego?
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Czas na dobrą zmianę w GUS.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

No, niestety tak jest jak rządzą socjaliści. Od początku tzw. transformacji zresztą.

Mnie jest najbardziej żal, że naprawdę beż żadnego specjalnego wysiłku ani odejmowania sobie od ust, mogliśmy być krajem bez długu, z prostymi i niskimi podatkami, bez nadmiaru prawa i regulacji. A gdybyśmy tacy byli, to nasz tegoroczny PKB byłby pewnie ze 30% wyższy niż jest.

I dlatego tego chuja Balcerowicza, który rozpoczął rozpieprzanie szybko rosnącej gospodarki z prostym systemem podatkowym (bez VAT, bez PIT, z zaledwie 16 rodzajami koncesjonowanej działalności) należy powiesić za jaja, a już na pewno nie traktować jako jakikolwiek autorytet wolnorynkowy.

Thim - :D
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rządy PiS

Post autor: Counterman »

Hm a ja nie wiem czy na pewno chodzi o ordynację wyborczą. Naczy może też, ale według mnie bardziej chodzi o podatki. Wiele z tych miejscowości jest bardzo dochodowych podatkowo i Warszawa od lat już zabiega, żeby włączyć ich do siebie. Pieniądz nie śmierdzi.

A co do dziury budżetowej... No kurde jak się wydaje to nie dziwne że rośnie... Tu się z Theeckiem zgadzamy od dłuższego czasu, co jest zawsze warte odnotowania. :D
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Counterman pisze:Hm a ja nie wiem czy na pewno chodzi o ordynację wyborczą. Naczy może też, ale według mnie bardziej chodzi o podatki. Wiele z tych miejscowości jest bardzo dochodowych podatkowo i Warszawa od lat już zabiega, żeby włączyć ich do siebie. Pieniądz nie śmierdzi.
Może i obie te rzeczy. W każdym razie na pewno chodzi o dobro Polski i obywatela.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Razorblade
Mr. Kroper
Posty: 4861
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:56

Re: Rządy PiS

Post autor: Razorblade »

Counter dobrze mowi - chodzi o pieniadze tylko i wylacznie. Cos jak w tym roku z Opolem
Awatar użytkownika
Halaster
Bakelitowy Samiec Alfa
Posty: 1939
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:04

Re: Rządy PiS

Post autor: Halaster »

Osobiście nie łączyłbym tego, że miasto Warszawa (zarządzane przez PO) szuka pieniedzy z podatkow okolicznych gmin, z projektem posłów PiS.

Myślę, że to jednak głównie kwestia ordynacji i zmiany struktury poparcia w nadchodzących wyborach samorządowych.
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rządy PiS

Post autor: Counterman »

Turtles pisze:http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... book_money

No cóż, ktoś się spodziewał czegoś innego?
Tu artykuł z bankier.pl, trochę więcej porównali:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Z-raju- ... 97068.html
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Halaster pisze: Myślę, że to jednak głównie kwestia ordynacji i zmiany struktury poparcia w nadchodzących wyborach samorządowych.
Ja myślę, że to jednak chodzi o smog. Warszawa się rozrzedzi i panika wśród elektoratu spadnie.
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
snt
złoty
Posty: 2141
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:41

Re: Rządy PiS

Post autor: snt »

Sory, ale pomysł zwiększania liczby województw to absolutna porażka.
All you need is pork!
Pork.
Pork is all you need...
Awatar użytkownika
Kalten
Wyścigowiec
Posty: 1124
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:11
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Rządy PiS

Post autor: Kalten »

Jak dobrze pójdzie to do Warszawy będę miał jakieś 500 m zamiast 35km :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Rządy PiS

Post autor: Voo »

Będziesz mógł chodzić na spacer z psem do stolicy i z powrotem ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
peterpan
Loara
Posty: 2206
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:57
Lokalizacja: Słoik City
Kontakt:

Re: Rządy PiS

Post autor: peterpan »

Warto poczytać, aby zobaczyć rzeczywiste zapatrywanie rządu na gospodarkę. Gdyby ktoś miał wątpliwości - kaczor to niereformowalny etatysta:

http://fakty.interia.pl/polska/news-kac ... Id,2347896
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Awatar użytkownika
ThimGrim
Heavy Metal Troll
Posty: 5815
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:47

Re: Rządy PiS

Post autor: ThimGrim »

Szybko! Defibrylacja, 300 jednostek!
Obrazek
Eat your greens,
Especially broccoli
Remember to
Say "thank you"
Awatar użytkownika
Zolt
menda+
Posty: 5010
Rejestracja: 4 maja 2014, o 15:19
Lokalizacja: Tír na nÓg

Re: Rządy PiS

Post autor: Zolt »

Chyba trzeba stąd spierdalać.
Obrazek
You give up a few things, chasing a dream.
"Ty jesteś menda taka pozytywna" - colgatte
[url=irc://irc.newnet.net/sgk]#sgk[/url] 4 life.
Old FŚGK number is 12526
Awatar użytkownika
Voo
Stary Człowiek, A Może
Posty: 6379
Rejestracja: 4 maja 2014, o 21:57
Lokalizacja: ŚCD (Środek Ciemnej Dupy)

Re: Rządy PiS

Post autor: Voo »

O tak, tak. Do Australii. Tylko szybko, może zdążycie na ten sam samolot z Halem ;)
Obrazek
Urodzić się [100%] Wykształcić się [100%] Znaleźć pracę [100%] Znaleźć kobietę [100%] Założyć rodzinę [100%] Wziąć kredyt [100%] Spłodzić dziecko [100%] Wychować dziecko [100%] Spłacić kredyt [60%] Iść na emeryturę [0%] Umrzeć [0%]
Awatar użytkownika
Crowley
Pan Bob Budowniczy Kierownik
Posty: 7486
Rejestracja: 4 maja 2014, o 20:00
Lokalizacja: Gdańsk / Wyszków

Re: Rządy PiS

Post autor: Crowley »

Ej, ale oni z tą Warszawą to tak na poważnie chyba/ O_o To jest bardziej niż full retard.
All the good in the world
You can put inside a thimble
And still have room for you and me
If there's one thing you can say
About Mankind
There's nothing kind about man
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Rządy PiS

Post autor: Larofan »

Voo pisze:O tak, tak. Do Australii. Tylko szybko,
szybko szybko, bo jak za wolno wsiadziesz w samolot to przy ladowaniu moze sie okazac ze sydney znalazlo sie w granicach warszawy
Awatar użytkownika
Jutsimitsu
Człowiek-Reklamówka
Posty: 2930
Rejestracja: 4 maja 2014, o 22:51

Re: Rządy PiS

Post autor: Jutsimitsu »

Czekam na inflację po pierwszym kwartale.
Awatar użytkownika
Turtles
rzuff
Posty: 4346
Rejestracja: 4 maja 2014, o 18:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rządy PiS

Post autor: Turtles »

Crowley pisze:Ej, ale oni z tą Warszawą to tak na poważnie chyba/ O_o To jest bardziej niż full retard.
Sadze ze odpuszcza zeby byc bohaterami, ktorzy ocalii Polske od pis i wsluchuja sie w glos suwerena.ale i tak mogą dużo stracic.
Obrazek
#sgk 4 life.
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Rządy PiS

Post autor: Counterman »

A ja chciałbym zwrócić uwagę na drobną ustawę, przez PO zaczętą, za PiS (jeszcze nie) zakończoną! Centralna Baza Rachunków!

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Finanso ... 97144.html
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
Theeck
złoty
Posty: 2166
Rejestracja: 5 maja 2014, o 08:43

Re: Rządy PiS

Post autor: Theeck »

A jak tak z głupia frant spytam, czy jest na forum chętny do identyfikowania się z coraz bardziej opresyjnym państwem, w jakim przyszło nam żyć?
Bo, przyznam się bez bicia, że ja od pewnego czasu mam dylemat - gdyby miało dojść za mojego życia do rozbiorów, to naprawdę wątpię aby chciało mi się w obronie takiego państwa zrobić cokolwiek. I to jest przerażające, że naczelnik państwa nie chce tego pojąc (a urzędasy przygotowujący takie projekty i politycy je aprobujący najwyraźniej intelektualnie nie są w stanie).
Jeśli moje dotąd państwo zaczyna mnie traktować jako potencjalnego przestępcę i wroga, to ja wobec takiego państwa przyjaźnie i z oddaniem zachowywał się nie będę. Tak jak nigdy też nie pomogę warszawskiej straży miejskiej :P
"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka" - Alexis de Tocqueville
"Wszyscy mamy dwa życia. Drugie zaczyna się, kiedy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno" - Konfucjusz
Zablokowany