Kompendia dla graczy - reaktywacja

... recenzje i inne takie.

Moderatorzy: Zolt, boncek, Voo, Pquelim

Gonzo
zielony
Posty: 5
Rejestracja: 28 października 2014, o 14:41

Kompendia dla graczy - reaktywacja

Post autor: Gonzo »

Pojawiam się tu ostatnio tylko jak mam newsa, tym razem podrzucam info o wskrzeszeniu idei kompendiów dla graczy. Autorzy jeszcze nie zostali ujawnieni, ale mam wrażenie, że będziecie ukontentowani ;)

Żeby nie przedłużać, wszystko na stronie:
http://kompendiumplus.pl
Awatar użytkownika
Larofan
Social Media Ninja
Posty: 3932
Rejestracja: 5 maja 2014, o 10:15
Lokalizacja: Poznań, Poland

Re: Kompendia dla graczy - reaktywacja

Post autor: Larofan »

kurde zebym ja mial miejsce na ksiazki, a co dopiero kompendia :( lubialem takie publikacje
Awatar użytkownika
Counterman
Waniaaa!
Posty: 4016
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:07

Re: Kompendia dla graczy - reaktywacja

Post autor: Counterman »

Ja też czekam na przeprowadzkę z takimi ekscesami
IRON MAIDEN are KINGS

"Jedynym właściwym stanem serca jest radość" Terry Pratchett R.I.P.

"errare humanum est" - i nie zapominajcie o tym.
Awatar użytkownika
boncek
Wielki Pan Bonzo
Posty: 3988
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:38

Re: Kompendia dla graczy - reaktywacja

Post autor: boncek »


wszystkie najlepsze i najgłośniejsze gry na PS4, PC i XONE w jednym miejscuredakcyjna śmietanka towarzyska znana z magazynów Play, Neo Plus i SS-NG, a także wielu innych świetnych tekściarzyprzekrojowe, wyczerpujące teksty o najważniejszych grach sezonu, jakich nie znajdziecie w sieciodpowiedź na pytanie, czy warto kupować Playstation VR na premieręporady, w którym kierunku się rozwijać, aby wejść do gamedevu i jak potem utrzymać formękomiksy, rysunki, szkice i opowiadania z pogranicza cyberpunkaokołogrowa publicystyka zmieni wasz punkt widzenia branżyprzewodnik po polskich i zagranicznych grach indieksiążkowa oprawa przywodząca na myśl najlepsze czasy prasy komputerowejnajnowsze trendy i pamięć o czasach świetności, czyli NEO+RETROpełna niezależność od dystrybutorówekskluzywne materiały, których nie możemy jeszcze zdradzićgwarancja solidności od pomysłodawcy filmu “Thank You For Playing

Brakuje mi jeszcze kuchni gracza (najlepsze przepisy inspirowane grami), samochód gracza, hmm.. Może też bielizna gracza. Co by tam. Jeszcze można dorzucić?

Obrazek

Weźcie może zróbcie pod szyldem kompendium jakieś konkretne opracowania, coś takiego jak wydania Fangamera, bo to to takie jest mydło powidło imho. Najlepsze jest "czy warto kupić ps vr" w kompendium. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Piccolo
Bambus Junior
Posty: 1920
Rejestracja: 4 maja 2014, o 19:10

Re: Kompendia dla graczy - reaktywacja

Post autor: Piccolo »

Akurat pokaz bielizny gracza może nie być taki zły :D
Obrazek
Ale wygląda to trochę tak jakby naprawdę bardzo BARDZO starali się pokazać, że w dobie internetu warto to kupić i troszkę im to nie wychodzi.
What Darwin was too polite to say, my friends, is that we came to rule the earth not because we were the smartest, or even the meanest, but because we have always been the craziest, most murderous motherfuckers in the jungle.
Awatar użytkownika
Matthias[Wlkp]
purpurowy
Posty: 7359
Rejestracja: 17 czerwca 2014, o 15:58
Lokalizacja: Swarożycu! Rządź!

Re: Kompendia dla graczy - reaktywacja

Post autor: Matthias[Wlkp] »

Ja osobiście wolałbym jakiś jebitnie duży leksykon, ale to tylko ja...
ODPOWIEDZ